Startliste for GTI Cup
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 20
|
Stævne navn |
GTI Cup |
|
Udskriftsdato |
01 oktober 2011 |
|
|
Stævne by |
Greve |
|
Udskriftstidspunkt |
09:23 |
|
|
Arrangør |
Startfællesskabet GTI |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
01 oktober 2011 |
|
|
|
|
Løb 20, 100m Rygsvømning Damer |
Finaler (14) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
452 |
3 |
Liva Stehr Nielsen |
2002 |
0218AA |
TÅRNB-VEM |
|
25m |
|
311 |
4 |
Frederikke Søeborg |
2001 |
0166AI |
TUNE |
|
25m |
2:28.08 |
419 |
5 |
Saghi Moeini |
2000 |
|
NÆSTVED |
|
25m |
2:31.67 |
443 |
6 |
Therese Jetsmark Geiker |
2001 |
0162AD |
TÅRNB-VEM |
|
25m |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
257 |
1 |
Mathilde Haenschke |
2002 |
0266AD |
TUNE |
|
25m |
2:20.08 |
243 |
2 |
Laura Zilstorff |
2002 |
0298AD |
ISHØJ |
|
25m |
2:12.68 |
404 |
3 |
Alberte Høgh |
1999 |
9976AZ |
NÆSTVED |
|
25m |
2:11.67 |
423 |
4 |
Julie Schytz Ritter |
2000 |
0092AV |
NÆSTVED |
|
25m |
2:07.50 |
398 |
5 |
Emma Røhmer Christensen |
2000 |
|
NÆSTVED |
|
25m |
2:09.19 |
168 |
6 |
Rebecca Hauerberg Terp |
2001 |
0164AP |
JYLLINGE |
|
25m |
2:12.10 |
260 |
7 |
Lærke Knak |
2002 |
0262AJ |
TUNE |
|
25m |
2:18.00 |
424 |
8 |
Anne Sofie Simonsen |
2000 |
0016AW |
NÆSTVED |
|
25m |
2:25.68 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
601 |
1 |
Ida Markussen |
2001 |
0142AC |
TRITON B |
|
25m |
2:01.79 |
489 |
2 |
Marie Palmqvist |
2000 |
0056AH |
ROSKILDE |
|
25m |
2:01.37 |
238 |
3 |
Sofia Levisen |
2002 |
0258AE |
ISHØJ |
|
25m |
2:00.58 |
53 |
4 |
Karoline Rasmussen |
1999 |
9942AV |
HOLBÆK |
|
25m |
1:55.58 |
432 |
5 |
Victoria Kappel |
2000 |
0044AC |
SOLRØD |
|
25m |
1:59.30 |
401 |
6 |
Anne-Sofie P. Clausen |
2002 |
0202AB |
NÆSTVED |
|
25m |
2:01.14 |
438 |
7 |
Johanne Vium-Heinesen |
2000 |
0052AW |
SOLRØD |
|
25m |
2:01.47 |
13 |
8 |
Mai Andersen |
2000 |
0072AS |
HOLBÆK |
|
25m |
2:02.06 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
302 |
1 |
Karoline Barrett |
2002 |
0286AA |
GREVE |
|
25m |
1:55.43 |
256 |
2 |
Olivia Foltmar-Michaelsen |
2001 |
0154AJ |
TUNE |
|
25m |
1:53.80 |
88 |
3 |
Cecilie N. Petersen |
1998 |
9842AU |
KALUNDBORG |
|
25m |
1:50.00 |
476 |
4 |
Caroline F. Jørgensen |
1997 |
9786AV |
ROSKILDE |
|
25m |
1:48.59 |
134 |
5 |
Julie Bojesen |
2001 |
0176AM |
JYLLINGE |
|
25m |
1:49.18 |
437 |
6 |
Sabrina Techt |
1997 |
9718AW |
SOLRØD |
|
25m |
1:50.29 |
309 |
7 |
Vilde Schulze Matthisen |
2001 |
0176AC |
TUNE |
|
25m |
1:54.28 |
562 |
8 |
Laura Janner |
2002 |
0214AB |
TRITON B |
|
25m |
1:55.45 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
308 |
1 |
Emilie Larsen |
2001 |
0186AC |
TUNE |
|
25m |
1:47.48 |
82 |
2 |
Annika Møller-Kristensen |
2000 |
0044AJ |
KALUNDBORG |
|
25m |
1:46.71 |
306 |
3 |
Emma Andersen |
1999 |
9936AU |
TUNE |
|
25m |
1:42.94 |
301 |
4 |
Nikoline Victoria Sass |
1999 |
9914AR |
ISHØJ |
|
25m |
1:42.18 |
72 |
5 |
Cecilie Kure |
2000 |
0054AR |
KALUNDBORG |
|
25m |
1:42.35 |
588 |
6 |
Line Strandby |
2001 |
0106AD |
TRITON B |
|
25m |
1:44.38 |
435 |
7 |
Amalie Sophia Skou |
1997 |
9726AX |
SOLRØD |
|
25m |
1:47.29 |
584 |
8 |
Freja Schmidt |
2001 |
0196AJ |
TRITON B |
|
25m |
1:48.17 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
439 |
1 |
Hannah Karin Wood-Kurland |
1998 |
9866AU |
SOLRØD |
|
25m |
1:40.15 |
460 |
2 |
Anna Aavang Brendstrup |
2000 |
0066AO |
ROSKILDE |
|
25m |
1:39.42 |
218 |
3 |
Malin Jönsson |
1997 |
BJ6697 |
SS IDEN |
|
25m |
1:37.50 |
143 |
4 |
Sofie Hong Yu Grøndal |
1999 |
9906AA |
SLANGERUP |
|
25m |
1:36.11 |
599 |
5 |
Josefine Brosbøl Olsen |
2001 |
0136AA |
HVIDOVRE |
|
25m |
1:36.41 |
362 |
6 |
Emma Nørgaard Wiese |
1999 |
9984AL |
SLAGELSE |
|
25m |
1:38.82 |
61 |
7 |
Julie Thaarup Wulff |
2000 |
0082AJ |
HOLBÆK |
|
25m |
1:40.00 |
158 |
8 |
Kamilla Neve |
2000 |
0082AE |
SLANGERUP |
|
25m |
1:41.20 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
153 |
1 |
Cecilie Fruerlund Larsen |
1999 |
9906AP |
LAKSEN |
|
25m |
1:34.98 |
92 |
2 |
Caroline Strandberg |
1998 |
9884BB |
KALUNDBORG |
|
25m |
1:34.05 |
436 |
3 |
Christina Techt |
1996 |
9606AI |
SOLRØD |
|
25m |
1:33.59 |
44 |
4 |
Anna Okkels |
1996 |
9664AY |
HOLBÆK |
|
25m |
1:32.73 |
174 |
5 |
Sarah Wohlert |
1998 |
9862AJ |
LAKSEN |
|
25m |
1:32.96 |
195 |
6 |
Helena Splidt-Samuelsen |
2000 |
0062AP |
ISHØJ |
|
25m |
1:33.91 |
83 |
7 |
Louise Nicolaisen |
1998 |
9884AQ |
KALUNDBORG |
|
25m |
1:34.33 |
30 |
8 |
Emilie Høgsberg |
1999 |
9968AW |
HOLBÆK |
|
25m |
1:35.00 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
137 |
1 |
Sandra Danielsen |
1998 |
9854AI |
LAKSEN |
|
25m |
1:32.16 |
284 |
2 |
Sandie Lorentzen |
1997 |
9728AR |
ODSHERRED |
|
25m |
1:30.56 |
457 |
3 |
Ingrid Bo Andersen |
2001 |
0126AC |
ROSKILDE |
|
25m |
1:30.06 |
224 |
4 |
Emelina Ohlsson |
1999 |
AI2299 |
SS IDEN |
|
25m |
1:29.63 |
149 |
5 |
Astrid Dyrmose Kestner |
2000 |
0008AB |
JYLLINGE |
|
25m |
1:29.87 |
212 |
6 |
Louise Dellhede |
1999 |
AQ8499 |
SS IDEN |
|
25m |
1:30.18 |
171 |
7 |
My Weitling |
2000 |
0032AA |
JYLLINGE |
|
25m |
1:31.99 |
169 |
8 |
Rebecca Thoby |
1996 |
9696AV |
LAKSEN |
|
25m |
1:32.68 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
271 |
1 |
Maria Bøjesen |
1999 |
9932AR |
ODSHERRED |
|
25m |
1:29.38 |
194 |
2 |
Jasmin Boe Rasmussen |
2000 |
0006AM |
ISHØJ |
|
25m |
1:25.90 |
199 |
3 |
Louise Friis Martinsen |
1998 |
9812AP |
GREVE |
|
25m |
1:24.97 |
345 |
4 |
Sofie Egegaard Jensen |
1998 |
9884AD |
SLAGELSE |
|
25m |
1:24.80 |
74 |
5 |
Natasja Larsen |
1996 |
9694AC |
KALUNDBORG |
|
25m |
1:24.89 |
405 |
6 |
Cecilie Elizabeth Jensen |
1998 |
9856AN |
NÆSTVED |
|
25m |
1:25.04 |
193 |
7 |
Eva Olsen |
2000 |
0094AM |
ISHØJ |
|
25m |
1:27.62 |
155 |
8 |
Mira Mass |
2000 |
0012AA |
SLANGERUP |
|
25m |
1:29.62 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
335 |
1 |
Simone Juul Hallig |
1997 |
9732AO |
SLAGELSE |
|
25m |
1:23.24 |
597 |
2 |
Frederikke Mertins |
2000 |
0014AE |
HVIDOVRE |
|
25m |
1:22.70 |
204 |
3 |
Cayanne Kjær Knoth |
1999 |
9972AG |
TUNE |
|
25m |
1:22.31 |
357 |
4 |
Astrid Ovesen |
1999 |
9978AA |
SLAGELSE |
|
25m |
1:21.17 |
156 |
5 |
Amalie Mårtensson |
2000 |
0004AE |
JYLLINGE |
|
25m |
1:21.73 |
132 |
6 |
Malene Bang |
1999 |
9976AD |
SLANGERUP |
|
25m |
1:22.47 |
447 |
7 |
Natashia Skaarup Jensen |
1994 |
9448AK |
TÅRNB-VEM |
|
25m |
1:23.18 |
333 |
8 |
Clara Schade Cantby |
2000 |
0042AC |
SLAGELSE |
|
25m |
1:23.37 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
456 |
1 |
Catharina Skov Andersen |
1997 |
9758AC |
ROSKILDE |
|
25m |
1:20.61 |
334 |
2 |
Maria Dollas |
1998 |
9846AJ |
SLAGELSE |
|
25m |
1:20.46 |
581 |
3 |
Anna Puggaard |
1996 |
9606AB |
TRITON B |
|
25m |
1:18.49 |
222 |
4 |
Sara Nilsson |
1998 |
AF3498 |
SS IDEN |
|
25m |
1:17.50 |
54 |
5 |
Majbrit Rosin |
1996 |
9628AD |
HOLBÆK |
|
25m |
1:17.80 |
17 |
6 |
Karoline Bødker |
1997 |
9726AQ |
HOLBÆK |
|
25m |
1:19.68 |
49 |
7 |
Josefine Palmø |
1997 |
9768AL |
HOLBÆK |
|
25m |
1:20.57 |
166 |
8 |
Lærke Toft Ruby |
1999 |
9996AG |
LAKSEN |
|
25m |
1:21.03 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
329 |
1 |
Amanda Glerup Andersen |
1998 |
9814AM |
SLAGELSE |
|
25m |
1:16.72 |
32 |
2 |
Mette Jensen |
1997 |
9724AC |
HOLBÆK |
|
25m |
1:16.07 |
196 |
3 |
Kristine Barrett |
1998 |
9886AB |
GREVE |
|
25m |
1:15.23 |
567 |
4 |
Louise Møller Jessen |
1997 |
9704AE |
TRITON B |
|
25m |
1:14.52 |
31 |
5 |
Line Jensen |
1993 |
9358AE |
HOLBÆK |
|
25m |
1:15.05 |
223 |
6 |
Ella Nygren |
1996 |
BD5696 |
SS IDEN |
|
25m |
1:15.67 |
464 |
7 |
Laura Dahl |
1998 |
9824AN |
ROSKILDE |
|
25m |
1:16.10 |
26 |
8 |
Frederikke Hansen |
1998 |
9844AE |
HOLBÆK |
|
25m |
1:17.14 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
208 |
1 |
Moa Cronsjö |
1998 |
AM1498 |
SS IDEN |
|
25m |
1:14.14 |
371 |
2 |
Caroline Brostrup Jensen |
1997 |
9732AB |
KORSØR |
|
25m |
1:13.37 |
555 |
3 |
Megan Forslund Hansen |
1997 |
9702AC |
TRITON B |
|
25m |
1:13.26 |
205 |
4 |
Cecilia Boman |
1996 |
AV3696 |
SS IDEN |
|
25m |
1:12.01 |
51 |
5 |
Isabella Plaza |
1994 |
|
HOLBÆK |
|
25m |
1:12.79 |
407 |
6 |
Sara Jensen |
1996 |
9684AB |
NÆSTVED |
|
25m |
1:13.32 |
583 |
7 |
Louise G. Riget |
1995 |
9584AB |
TRITON B |
|
25m |
1:13.48 |
429 |
8 |
Emma Vilstrup |
1994 |
9446AQ |
NÆSTVED |
|
25m |
1:14.24 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
19 |
1 |
Carina Christiansen |
1995 |
9584AJ |
HOLBÆK |
|
25m |
1:11.79 |
84 |
2 |
Pia Nicolaisen |
1994 |
9422AO |
KALUNDBORG |
|
25m |
1:10.98 |
221 |
3 |
Linnéa Månsson |
1996 |
AJ6296 |
SS IDEN |
|
25m |
1:09.45 |
566 |
4 |
Stine Raaby Jensen |
1995 |
9564AK |
TRITON B |
|
25m |
1:03.63 |
184 |
5 |
Emilie Beckmann |
1997 |
9778AG |
TUNE |
|
25m |
1:04.62 |
100 |
6 |
Sofie Witthøft |
1997 |
9794AG |
KALUNDBORG |
|
25m |
1:10.39 |
180 |
7 |
Kathrine Barrett |
1996 |
9688AF |
GREVE |
|
25m |
1:11.02 |
187 |
8 |
Henriette Stuhr |
1996 |
9644AB |
TUNE |
|
25m |
1:11.93 |
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 |
Udskriftsdato |
01 oktober 2011 |
Licens til GTI |
Udskriftstidspunkt |
09:23 |
|