Startliste for GTI Cup
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Løb 1, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 227 | Svensson Marcus | 1992 | SS IDEN | AJ3192 | 25 m | 2:20.86 | |
2 | 406 | Jensen Kristian | 1994 | NÆSTVED | 9499AJ | 25 m | 2:30.27 | |
3 | 206 | Boman Simon | 1994 | SS IDEN | AM0394 | 25 m | 2:35.20 | |
4 | 499 | Rasmussen Yannick | 1995 | ROSKILDE | 9565AH | 25 m | 2:35.43 | |
5 | 548 | Andersen Emil | 1992 | TRITON B | 9273AH | 25 m | 2:36.03 | |
6 | 197 | Jensen Jackie Hartvig | 1997 | GREVE | 9775AI | 25 m | 2:42.57 | |
7 | 426 | Vang Oliver | 1994 | NÆSTVED | 9411AD | 25 m | 2:43.75 | |
8 | 469 | Hjeresen Oliver | 1995 | ROSKILDE | 9509AH | 25 m | 2:44.51 | |
9 | 370 | Frei Jonas | 1995 | KORSØR | 9549AD | 25 m | 2:44.78 | |
10 | 202 | Jensen Victor Hardenberg | 1997 | TUNE | 9741AE | 25 m | 2:45.21 | |
11 | 399 | Christiansen Nikolai P. | 1996 | NÆSTVED | 9655AJ | 25 m | 2:45.28 | |
12 | 65 | Andersen Sebastian H. | 1997 | KALUNDBORG | 9739AA | 25 m | 2:45.85 | |
13 | 403 | Hansen Mads Ingeman | 1997 | NÆSTVED | 9719AC | 25 m | 2:52.17 | |
14 | 101 | Zachariassen Emil | 1997 | KALUNDBORG | 9753AN | 25 m | 2:55.76 | |
15 | 151 | Kjærsgaard Victor | 1998 | SLANGERUP | 9861AF | 25 m | 2:56.65 | |
16 | 280 | Larsen Christopher | 1993 | ODSHERRED | 9397AN | 25 m | 2:58.50 | |
17 | 94 | Uglebjerg Jonas | 1997 | KALUNDBORG | 9703AD | 25 m | 2:58.76 | |
18 | 73 | Larsen Carl Lykkebo | 1998 | KALUNDBORG | 9841AB | 25 m | 3:01.31 | |
19 | 418 | Moeini Kambiz | 1997 | NÆSTVED | 25 m | 3:02.12 | ||
20 | 213 | Ekstrand Julius | 1998 | SS IDEN | AJ9798 | 25 m | 3:06.57 | |
21 | 47 | Ottosen Niels | 1998 | HOLBÆK | 9801AF | 25 m | 3:11.87 | |
22 | 201 | Iversen Christian Arsberg | 1997 | TUNE | 9709AM | 25 m | 3:18.88 | |
23 | 360 | Tingsgaard Simon | 1996 | SLAGELSE | 9639AE | 25 m | 3:21.13 | |
24 | 159 | Neve Kristoffer | 1998 | SLANGERUP | 9853AK | 25 m | 3:22.94 | |
25 | 451 | Nielsen Jens Elkjær | 1998 | TÅRNB-VEM | 9875AN | 25 m | 3:26.07 | |
26 | 146 | Hansen Magnus B. | 1997 | LAKSEN | 9795AM | 25 m | 3:28.61 | |
27 | 277 | Grøm Frederik Horsfeldt A | 1997 | ODSHERRED | 9727AS | 25 m | 3:37.32 | |
28 | 356 | Nygaard Magnus | 2000 | SLAGELSE | 0045AH | 25 m | 3:40.66 | |
29 | 211 | Dahlén Daniel | 1999 | SS IDEN | AI3399 | 25 m | 3:41.42 | |
30 | 203 | Jørgensen Jacob Funch | 1999 | TUNE | 9951AG | 25 m | 3:42.56 | |
31 | 25 | Halby Mikkel | 1999 | HOLBÆK | 9999AI | 25 m | 3:50.00 | |
32 | 565 | Jensen Mads Raaby | 2001 | TRITON B | 0149AB | 25 m | 3:50.00 | |
33 | 45 | Olufsen Robin | 1998 | HOLBÆK | 9841AJ | 25 m | 3:50.00 | |
34 | 28 | Henriksen Mikkel | 1999 | HOLBÆK | 9975AJ | 25 m | 3:50.00 | |
35 | 587 | Sparholt Niels Paulli | 2000 | TRITON B | 0027AF | 25 m | 3:56.13 | |
36 | 347 | Kristensen Peter | 1999 | SLAGELSE | 9987AN | 25 m | 3:59.98 | |
37 | 23 | Foverskov Andreas | 1999 | HOLBÆK | 9969AN | 25 m | 4:00.00 | |
38 | 56 | Stengelshøj Martin | 1999 | HOLBÆK | 9925AN | 25 m | 4:04.15 | |
39 | 586 | Schwartzbach Daniel | 1999 | TRITON B | 9999AJ | 25 m | 4:10.73 | |
40 | 554 | Grønlund Johan Veggerby | 2000 | TRITON B | 0011AG | 25 m | 4:11.75 | |
41 | 299 | Er Demir Kaan | 2000 | ISHØJ | 0099AI | 25 m | 4:13.22 | |
42 | 300 | Fagerberg Mathias Yu | 2000 | ISHØJ | 0069AI | 25 m | 4:13.76 | |
43 | 416 | Lorentzen Rasmus | 2001 | NÆSTVED | 0125AC | 25 m | 4:19.04 | |
44 | 298 | Enghave Mads | 2002 | ISHØJ | 0227AA | 25 m | 4:26.69 | |
45 | 176 | Østergaard Morten | 2002 | LAKSEN | 0209AC | 25 m | 4:28.71 | |
46 | 305 | Petersen Hans Asger M. | 2001 | GREVE | 0137AG | 25 m | 4:46.80 | |
47 | 304 | Jakobsen Mikael | 2000 | GREVE | 0021AF | 25 m | 4:47.60 | |
48 | 248 | Hartington Casper Mørkhøj | 2002 | GREVE | 0239AF | 25 m | 4:57.00 | |
49 | 247 | Gummer Mikkel | 2002 | GREVE | 0269AF | 25 m | 5:06.00 | |
50 | 303 | Guldbjørn Alexander | 2001 | GREVE | 0175AJ | 25 m | 5:35.00 | |
51 | 307 | Eriksen Benjamin Nørgaard | 2002 | TUNE | 0257AC | 25 m | 5:35.70 | |
52 | 81 | Møller Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0041AM | 25 m | ||
53 | 594 | Kielstrup Viktor | 2000 | HVIDOVRE | 0069AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 02 oktober 2011 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:35 |
Løb 2, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 230 | Wennberg Petra | 1993 | SS IDEN | AS2693 | 25 m | 2:34.24 | |
2 | 583 | Riget Louise G. | 1995 | TRITON B | 9584AB | 25 m | 2:41.77 | |
3 | 581 | Puggaard Anna | 1996 | TRITON B | 9606AB | 25 m | 2:42.03 | |
4 | 86 | Nystrøm Emma F. | 1996 | KALUNDBORG | 9614AZ | 25 m | 2:46.06 | |
5 | 187 | Stuhr Henriette | 1996 | TUNE | 9644AB | 25 m | 2:50.70 | |
6 | 207 | Christensson Jenny | 1996 | SS IDEN | BD4696 | 25 m | 2:52.90 | |
7 | 373 | Paulsen Nicoline | 1996 | KORSØR | 9654AA | 25 m | 2:55.06 | |
8 | 600 | Damgaard Lise Norgil | 1997 | TUNE | 9746AW | 25 m | 2:56.92 | |
9 | 54 | Rosin Majbrit | 1996 | HOLBÆK | 9628AD | 25 m | 2:59.64 | |
10 | 315 | Hovenberg Anna | 1995 | SK HAJEN | AN2295 | 25 m | 3:03.59 | |
11 | 335 | Hallig Simone Juul | 1997 | SLAGELSE | 9732AO | 25 m | 3:09.43 | |
12 | 52 | Qvist-Pedersen Helene | 1998 | HOLBÆK | 9852AT | 25 m | 3:09.58 | |
13 | 36 | Kristiansen Cecilie | 1997 | HOLBÆK | 9724AQ | 25 m | 3:11.44 | |
14 | 76 | Lind-Ellefsen Rebecca | 1998 | KALUNDBORG | 9892AM | 25 m | 3:12.21 | |
15 | 26 | Hansen Frederikke | 1998 | HOLBÆK | 9844AE | 25 m | 3:12.59 | |
16 | 597 | Mertins Frederikke | 2000 | HVIDOVRE | 0014AE | 25 m | 3:15.81 | |
17 | 132 | Bang Malene | 1999 | SLANGERUP | 9976AD | 25 m | 3:18.26 | |
18 | 504 | Viereck Lærke | 1997 | ROSKILDE | 9754AT | 25 m | 3:21.16 | |
19 | 389 | Ansari Tina | 1998 | NÆSTVED | 9812AQ | 25 m | 3:28.48 | |
20 | 150 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | SLANGERUP | 0102AA | 25 m | 3:28.53 | |
21 | 394 | Bonnesen Amalie | 1999 | NÆSTVED | 9912AI | 25 m | 3:28.62 | |
22 | 44 | Okkels Anna | 1996 | HOLBÆK | 9664AY | 25 m | 3:29.17 | |
23 | 397 | Bøcher Caroline | 1998 | NÆSTVED | 9866AV | 25 m | 3:29.89 | |
24 | 16 | Buchwald Laura | 1998 | HOLBÆK | 9864AN | 25 m | 3:30.23 | |
25 | 442 | Geiker Karoline Jetsmark | 1999 | TÅRNB-VEM | 9944AO | 25 m | 3:32.31 | |
26 | 224 | Ohlsson Emelina | 1999 | SS IDEN | AI2299 | 25 m | 3:32.32 | |
27 | 194 | Rasmussen Jasmin Boe | 2000 | ISHØJ | 0006AM | 25 m | 3:34.82 | |
28 | 30 | Høgsberg Emilie | 1999 | HOLBÆK | 9968AW | 25 m | 3:35.00 | |
29 | 278 | Hansen Amalie | 1998 | ODSHERRED | 9824BB | 25 m | 3:38.50 | |
30 | 598 | Mikkelsen Kristine | 2000 | HVIDOVRE | 0078AG | 25 m | 3:38.61 | |
31 | 34 | Jørgensen Ingrid | 1999 | HOLBÆK | 9966AQ | 25 m | 3:40.00 | |
32 | 363 | Wilhardt Mette Juul | 1999 | SLAGELSE | 9974AR | 25 m | 3:40.49 | |
33 | 174 | Wohlert Sarah | 1998 | LAKSEN | 9862AJ | 25 m | 3:43.00 | |
34 | 436 | Techt Christina | 1996 | SOLRØD | 9606AI | 25 m | 3:46.19 | |
35 | 502 | Schimming Emilie Hermann | 1999 | ROSKILDE | 9942AP | 25 m | 3:47.83 | |
36 | 83 | Nicolaisen Louise | 1998 | KALUNDBORG | 9884AQ | 25 m | 3:48.08 | |
37 | 551 | Buch Maria | 1999 | TRITON B | 9952AQ | 25 m | 3:48.43 | |
38 | 601 | Markussen Ida | 2001 | TRITON B | 0142AC | 25 m | 3:50.00 | |
39 | 61 | Wulff Julie Thaarup | 2000 | HOLBÆK | 0082AJ | 25 m | 3:52.52 | |
40 | 41 | Nielsen Ida Maria | 2000 | HOLBÆK | 0002AR | 25 m | 3:55.00 | |
41 | 439 | Wood-Kurland Hannah Karin | 1998 | SOLRØD | 9866AU | 25 m | 3:57.15 | |
42 | 435 | Skou Amalie Sophia | 1997 | SOLRØD | 9726AX | 25 m | 3:58.18 | |
43 | 588 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 25 m | 3:58.19 | |
44 | 419 | Moeini Saghi | 2000 | NÆSTVED | 25 m | 3:58.47 | ||
45 | 53 | Rasmussen Karoline | 1999 | HOLBÆK | 9942AV | 25 m | 4:00.00 | |
46 | 13 | Andersen Mai | 2000 | HOLBÆK | 0072AS | 25 m | 4:00.00 | |
47 | 96 | Uglebjerg Marie | 2002 | KALUNDBORG | 0222AB | 25 m | 4:01.27 | |
48 | 158 | Neve Kamilla | 2000 | SLANGERUP | 0082AE | 25 m | 4:03.28 | |
49 | 168 | Terp Rebecca Hauerberg | 2001 | JYLLINGE | 0164AP | 25 m | 4:07.67 | |
50 | 255 | Fejer Nicoline | 2001 | TUNE | 0116AK | 25 m | 4:08.00 | |
51 | 437 | Techt Sabrina | 1997 | SOLRØD | 9718AW | 25 m | 4:09.07 | |
52 | 263 | Køhler Mette S. | 2001 | TUNE | 0192AK | 25 m | 4:11.00 | |
53 | 297 | Andersen Camilla | 2001 | ISHØJ | 0168AK | 25 m | 4:13.80 | |
54 | 489 | Palmqvist Marie | 2000 | ROSKILDE | 0056AH | 25 m | 4:16.94 | |
55 | 413 | Leifelt Emilie Cecilie | 2001 | NÆSTVED | 0104AD | 25 m | 4:19.57 | |
56 | 340 | Ipsen Isabella Voldby | 2000 | SLAGELSE | 0088AP | 25 m | 4:22.00 | |
57 | 260 | Knak Lærke | 2002 | TUNE | 0262AJ | 25 m | 4:25.00 | |
58 | 301 | Sass Nikoline Victoria | 1999 | ISHØJ | 9914AR | 25 m | 4:30.56 | |
59 | 311 | Søeborg Frederikke | 2001 | TUNE | 0166AI | 25 m | 4:37.91 | |
60 | 302 | Barrett Karoline | 2002 | GREVE | 0286AA | 25 m | 4:41.66 | |
61 | 309 | Matthisen Vilde Schulze | 2001 | TUNE | 0176AC | 25 m | 4:43.63 | |
62 | 308 | Larsen Emilie | 2001 | TUNE | 0186AC | 25 m | 4:50.00 | |
63 | 401 | Clausen Anne-Sofie P. | 2002 | NÆSTVED | 0202AB | 25 m | 4:51.46 | |
64 | 254 | Berggrein Michéle Maj | 2002 | TUNE | 0216AJ | 25 m | 5:05.00 | |
65 | 306 | Andersen Emma | 1999 | TUNE | 9936AU | 25 m | 5:11.20 | |
66 | 445 | Gotthard Regitze | 2002 | TÅRNB-VEM | 0228AA | 25 m | ||
67 | 449 | Jørgensen Miriam | 2001 | TÅRNB-VEM | 0182AI | 25 m | ||
68 | 450 | Koefoed Ida | 2001 | TÅRNB-VEM | 0108AO | 25 m | ||
69 | 452 | Nielsen Liva Stehr | 2002 | TÅRNB-VEM | 0218AA | 25 m | ||
70 | 453 | Poulsen Malou | 2001 | TÅRNB-VEM | 0196AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 02 oktober 2011 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:35 |
Løb 3, 400m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 183 | Sørensen Niels Wissing | 1993 | GREVE | 9391AC | 25 m | 4:05.50 | |
2 | 186 | Mortensen Emil K. | 1993 | TUNE | 9333AE | 25 m | 4:12.13 | |
3 | 578 | Møller Karim | 1994 | TRITON B | 9451AA | 25 m | 4:13.39 | |
4 | 440 | Skelsager Jacob | 1993 | SLANGERUP | 9313AG | 25 m | 4:13.88 | |
5 | 185 | Kildholt Mads | 1994 | TUNE | 9485AC | 25 m | 4:22.33 | |
6 | 219 | Kristoffersson Ola | 1988 | SS IDEN | AF6388 | 25 m | 4:23.00 | |
7 | 557 | Hasemann Rasmus | 1996 | TRITON B | 9601AA | 25 m | 4:25.76 | |
8 | 12 | Andersen Lasse Winther | 1994 | HOLBÆK | 9465AF | 25 m | 4:28.09 | |
9 | 577 | Mortensen Frederik K. | 1995 | TRITON B | 9581AC | 25 m | 4:29.61 | |
10 | 591 | Østermann Mark H. | 1995 | TRITON B | 9577AF | 25 m | 4:31.59 | |
11 | 215 | Hangård Tom | 1996 | SS IDEN | AL3796 | 25 m | 4:32.80 | |
12 | 364 | Wismann Bjørn | 1996 | SLAGELSE | 9637AH | 25 m | 4:34.45 | |
13 | 318 | Jönsson Johan | 1995 | SK HAJEN | AG1995 | 25 m | 4:36.71 | |
14 | 167 | Skelsager Nikolai | 1996 | SLANGERUP | 9687AC | 25 m | 4:36.82 | |
15 | 359 | Petersen Emil R. | 1995 | SLAGELSE | 9501AL | 25 m | 4:38.85 | |
16 | 312 | Christerson Per | 1995 | SK HAJEN | AG3995 | 25 m | 4:42.38 | |
17 | 474 | Johnbeck Mads | 1997 | ROSKILDE | 9761AM | 25 m | 4:43.00 | |
18 | 152 | Langhorn Sebastian | 1998 | LAKSEN | 9801AA | 25 m | 4:43.33 | |
19 | 314 | Fredriksson Petter | 1997 | SK HAJEN | AJ4197 | 25 m | 4:44.72 | |
20 | 58 | Toft Emil | 1998 | HOLBÆK | 9807AI | 25 m | 4:45.04 | |
21 | 279 | Kristiansen Mathias V. | 1997 | ODSHERRED | 9751AM | 25 m | 5:08.21 | |
22 | 64 | Andersen Oliver H. | 1999 | KALUNDBORG | 9971AA | 25 m | 5:10.26 | |
23 | 270 | Bromberg Klaus | 1998 | ODSHERRED | 9825AP | 25 m | 5:40.00 | |
24 | 33 | Johnsen Johan | 1997 | HOLBÆK | 9723AP | 25 m | 5:41.22 | |
25 | 434 | Munch-Jensen Victor L. | 1996 | SOLRØD | 9663AM | 25 m | 5:43.20 | |
26 | 349 | Larsen Rasmus B. | 1997 | SLAGELSE | 9761AJ | 25 m | 5:48.32 | |
27 | 198 | Larsen Benjamin Ørnebjerg | 2000 | GREVE | 0087AC | 25 m | 5:50.69 | |
28 | 344 | Jensen Rasmus Aavang | 1998 | SLAGELSE | 9843AH | 25 m | 6:10.00 | |
29 | 273 | Danielsen Christian | 1997 | ODSHERRED | 9715AS | 25 m | 6:10.43 | |
30 | 343 | Jensen Oliver Sintayehu | 1998 | SLAGELSE | 9805AT | 25 m | 6:25.00 | |
31 | 214 | Hangård Roy | 1999 | SS IDEN | AH0999 | 25 m | 6:28.25 | |
32 | 210 | Dahlén Alexander | 1999 | SS IDEN | AI4399 | 25 m | 6:40.13 | |
33 | 200 | Eriksen Thor Nørgaard | 2000 | TUNE | 0079AI | 25 m | 6:44.75 | RES |
34 | 281 | Larsen Emil | 1999 | ODSHERRED | 9923AP | 25 m | 6:55.00 | RES |
35 | 596 | Kjærsgaard Marcus | 1999 | HVIDOVRE | 9959AP | 25 m | 7:03.23 | RES |
36 | 352 | Mikkelsen Hjalte | 1999 | SLAGELSE | 9919AL | 25 m | 7:15.00 | RES |
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 02 oktober 2011 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:35 |
Løb 4, 400m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 559 | Holmboe-Olesen Christina | 1993 | TRITON B | 9382AJ | 25 m | 4:27.42 | |
2 | 558 | Hemdorff Julie-Sofie | 1991 | TRITON B | 9144AE | 25 m | 4:38.12 | |
3 | 555 | Hansen Megan Forslund | 1997 | TRITON B | 9702AC | 25 m | 4:45.45 | |
4 | 180 | Barrett Kathrine | 1996 | GREVE | 9688AF | 25 m | 4:50.03 | |
5 | 27 | Havshøi Nanna | 1994 | HOLBÆK | 9416AD | 25 m | 4:50.11 | |
6 | 209 | Dahl Hanna | 1991 | SS IDEN | AM7291 | 25 m | 4:52.23 | |
7 | 429 | Vilstrup Emma | 1994 | NÆSTVED | 9446AQ | 25 m | 5:00.19 | |
8 | 100 | Witthøft Sofie | 1997 | KALUNDBORG | 9794AG | 25 m | 5:06.02 | |
9 | 456 | Andersen Catharina Skov | 1997 | ROSKILDE | 9758AC | 25 m | 5:06.92 | |
10 | 222 | Nilsson Sara | 1998 | SS IDEN | AF3498 | 25 m | 5:12.81 | |
11 | 193 | Olsen Eva | 2000 | ISHØJ | 0094AM | 25 m | 5:13.40 | |
12 | 199 | Martinsen Louise Friis | 1998 | GREVE | 9812AP | 25 m | 5:14.56 | |
13 | 338 | Hansen Maria Tanderup | 1998 | SLAGELSE | 9836AJ | 25 m | 5:20.60 | |
14 | 319 | Kharraziha Isabella | 1995 | SK HAJEN | BH2295 | 25 m | 5:21.68 | |
15 | 408 | Jørgensen Mie | 1996 | NÆSTVED | 9692AG | 25 m | 5:21.97 | |
16 | 345 | Jensen Sofie Egegaard | 1998 | SLAGELSE | 9884AD | 25 m | 5:23.02 | |
17 | 444 | Gotthard Amalie | 1999 | TÅRNB-VEM | 9928AC | 25 m | 5:23.06 | |
18 | 49 | Palmø Josefine | 1997 | HOLBÆK | 9768AL | 25 m | 5:24.72 | |
19 | 166 | Ruby Lærke Toft | 1999 | LAKSEN | 9996AG | 25 m | 5:30.10 | |
20 | 17 | Bødker Karoline | 1997 | HOLBÆK | 9726AQ | 25 m | 5:31.52 | |
21 | 38 | Larsen Louise Lynæs | 1997 | HOLBÆK | 9782AQ | 25 m | 5:34.26 | |
22 | 350 | Larsen Regitse Sofie | 1997 | SLAGELSE | 9778AN | 25 m | 5:40.26 | |
23 | 272 | Carlsson Josefine | 1995 | ODSHERRED | 9572AV | 25 m | 5:41.63 | |
24 | 284 | Lorentzen Sandie | 1997 | ODSHERRED | 9728AR | 25 m | 5:50.00 | |
25 | 204 | Knoth Cayanne Kjær | 1999 | TUNE | 9972AG | 25 m | 5:56.70 | |
26 | 348 | Larsen Lecia Kure | 1997 | SLAGELSE | 9754AR | 25 m | 5:57.97 | |
27 | 405 | Jensen Cecilie Elizabeth | 1998 | NÆSTVED | 9856AN | 25 m | 6:00.84 | |
28 | 271 | Bøjesen Maria | 1999 | ODSHERRED | 9932AR | 25 m | 6:00.87 | |
29 | 212 | Dellhede Louise | 1999 | SS IDEN | AQ8499 | 25 m | 6:11.34 | |
30 | 153 | Larsen Cecilie Fruerlund | 1999 | LAKSEN | 9906AP | 25 m | 6:11.73 | |
31 | 144 | Hansen Fie | 1999 | JYLLINGE | 9924AC | 25 m | 6:16.24 | |
32 | 192 | Irgang-Dahlin Amalie | 1999 | ISHØJ | 9914AJ | 25 m | 6:30.01 | |
33 | 149 | Kestner Astrid Dyrmose | 2000 | JYLLINGE | 0008AB | 25 m | 6:37.95 | RES |
34 | 457 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 25 m | 6:39.00 | RES |
35 | 294 | Strange Karoline | 1997 | ODSHERRED | 9798BA | 25 m | 6:40.00 | RES |
36 | 439 | Wood-Kurland Hannah Karin | 1998 | SOLRØD | 9866AU | 25 m | 7:03.87 | RES |
37 | 413 | Leifelt Emilie Cecilie | 2001 | NÆSTVED | 0104AD | 25 m | 7:38.63 | RES |
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 02 oktober 2011 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:35 |
Løb 5, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 21 | Dufour Rasmus | 1993 | HOLBÆK | 9301AI | 25 m | 25.16 | |
2 | 217 | Hjelm Julius | 1994 | SS IDEN | AC6194 | 25 m | 26.73 | |
3 | 427 | Vang Sebastian | 1991 | NÆSTVED | 9163AA | 25 m | 26.85 | |
4 | 322 | Olsson Markus | 1991 | SK HAJEN | AJ1591 | 25 m | 26.90 | |
5 | 228 | Svensson Martin | 1994 | SS IDEN | AE7794 | 25 m | 27.00 | |
6 | 182 | Dolang Martin | 1994 | GREVE | 9425AE | 25 m | 27.05 | |
7 | 216 | Hansen Fredrik | 1992 | SS IDEN | AR0192 | 25 m | 27.52 | |
8 | 62 | Andersen Jakob H. | 1993 | KALUNDBORG | 9373AE | 25 m | 27.60 | |
9 | 426 | Vang Oliver | 1994 | NÆSTVED | 9411AD | 25 m | 27.78 | |
10 | 461 | Bruun Lauge | 1992 | ROSKILDE | 9221AE | 25 m | 28.38 | |
11 | 577 | Mortensen Frederik K. | 1995 | TRITON B | 9581AC | 25 m | 28.44 | |
12 | 372 | Kokholm Sune | 1996 | KORSØR | 9697AC | 25 m | 29.10 | |
13 | 293 | Petersen Jacob | 1995 | ODSHERRED | 9515AQ | 25 m | 29.27 | |
14 | 557 | Hasemann Rasmus | 1996 | TRITON B | 9601AA | 25 m | 29.34 | |
15 | 370 | Frei Jonas | 1995 | KORSØR | 9549AD | 25 m | 29.64 | |
16 | 399 | Christiansen Nikolai P. | 1996 | NÆSTVED | 9655AJ | 25 m | 29.77 | |
17 | 406 | Jensen Kristian | 1994 | NÆSTVED | 9499AJ | 25 m | 29.83 | |
18 | 458 | Andersen Magnus | 1995 | ROSKILDE | 9565AQ | 25 m | 31.47 | |
19 | 152 | Langhorn Sebastian | 1998 | LAKSEN | 9801AA | 25 m | 32.11 | |
20 | 91 | Rysgaard Mathias | 1998 | KALUNDBORG | 9833AA | 25 m | 33.17 | |
21 | 277 | Grøm Frederik Horsfeldt A | 1997 | ODSHERRED | 9727AS | 25 m | 33.25 | |
22 | 66 | Corell Danny | 1997 | KALUNDBORG | 9749AN | 25 m | 33.79 | |
23 | 94 | Uglebjerg Jonas | 1997 | KALUNDBORG | 9703AD | 25 m | 33.90 | |
24 | 67 | Guldberg Filip | 1995 | KALUNDBORG | 9593AR | 25 m | 34.26 | |
25 | 290 | Offersen Elias | 1996 | ODSHERRED | 9645AK | 25 m | 35.06 | |
26 | 18 | Bøjsen Markus | 1999 | HOLBÆK | 9987AE | 25 m | 35.65 | |
27 | 47 | Ottosen Niels | 1998 | HOLBÆK | 9801AF | 25 m | 35.81 | |
28 | 46 | Ottosen Mads | 1997 | HOLBÆK | 9745AH | 25 m | 36.41 | |
29 | 73 | Larsen Carl Lykkebo | 1998 | KALUNDBORG | 9841AB | 25 m | 36.83 | |
30 | 492 | Petersen Christoffer Back | 1995 | ROSKILDE | 9503AH | 25 m | 37.08 | |
31 | 497 | Rasmussen Patrick | 1997 | ROSKILDE | 9769AG | 25 m | 37.44 | |
32 | 353 | Mosegaard Marcus Mantzius | 2001 | SLAGELSE | 0199AA | 25 m | 37.87 | |
33 | 229 | Vasilijevic Marko | 1999 | SS IDEN | AH1999 | 25 m | 38.09 | |
34 | 35 | Kâhler Benjamin | 1997 | HOLBÆK | 9721AI | 25 m | 38.66 | |
35 | 434 | Munch-Jensen Victor L. | 1996 | SOLRØD | 9663AM | 25 m | 38.80 | |
36 | 33 | Johnsen Johan | 1997 | HOLBÆK | 9723AP | 25 m | 38.86 | |
37 | 151 | Kjærsgaard Victor | 1998 | SLANGERUP | 9861AF | 25 m | 39.31 | |
38 | 225 | Ohlsson Esbjörn | 1996 | SS IDEN | AL5196 | 25 m | 39.61 | |
39 | 146 | Hansen Magnus B. | 1997 | LAKSEN | 9795AM | 25 m | 40.82 | |
40 | 200 | Eriksen Thor Nørgaard | 2000 | TUNE | 0079AI | 25 m | 41.21 | |
41 | 446 | Hunsballe Jacob | 1997 | TÅRNB-VEM | 9707AP | 25 m | 41.32 | |
42 | 142 | Gjerløff Rasmus | 2001 | JYLLINGE | 0121AA | 25 m | 41.53 | |
43 | 414 | Leifelt Jonas | 1996 | NÆSTVED | 9601AF | 25 m | 42.95 | |
44 | 98 | Walther Nicolai | 1998 | KALUNDBORG | 9851AE | 25 m | 42.97 | |
45 | 500 | Riis Phillip | 1998 | ROSKILDE | 9825AN | 25 m | 43.17 | |
46 | 87 | Olsen Christian | 1999 | KALUNDBORG | 9975AM | 25 m | 44.11 | |
47 | 99 | Witthøft Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0045AA | 25 m | 44.80 | |
48 | 56 | Stengelshøj Martin | 1999 | HOLBÆK | 9925AN | 25 m | 44.94 | |
49 | 77 | Loose Magnus | 1999 | KALUNDBORG | 9977AM | 25 m | 45.24 | |
50 | 45 | Olufsen Robin | 1998 | HOLBÆK | 9841AJ | 25 m | 45.63 | |
51 | 203 | Jørgensen Jacob Funch | 1999 | TUNE | 9951AG | 25 m | 46.50 | |
52 | 568 | Joensen Johan | 2000 | TRITON B | 0005AB | 25 m | 46.74 | |
53 | 498 | Rasmussen Sebastian | 2000 | ROSKILDE | 0061AC | 25 m | 49.08 | |
54 | 356 | Nygaard Magnus | 2000 | SLAGELSE | 0045AH | 25 m | 49.53 | |
55 | 410 | Larsen David Bagge | 1999 | NÆSTVED | 9923AK | 25 m | 49.62 | |
56 | 23 | Foverskov Andreas | 1999 | HOLBÆK | 9969AN | 25 m | 50.00 | |
57 | 10 | Andersen Jonas | 2001 | HOLBÆK | 0165AC | 25 m | 50.17 | |
58 | 135 | Bruhn Philip | 2000 | JYLLINGE | 0061AF | 25 m | 50.25 | |
59 | 292 | Olsen Søren Hald | 1998 | ODSHERRED | 9895AP | 25 m | 55.95 | |
60 | 587 | Sparholt Niels Paulli | 2000 | TRITON B | 0027AF | 25 m | 59.18 | |
61 | 388 | Adeler Lukas | 2001 | NÆSTVED | 0133AG | 25 m | 1:01.12 | |
62 | 141 | Fuglsang Tobias | 2001 | JYLLINGE | 0127AD | 25 m | 1:03.93 | |
63 | 90 | Ringhøj Nicolai | 1998 | KALUNDBORG | 9827AR | 25 m | ||
64 | 68 | Jensen Nicklas | 2000 | KALUNDBORG | 25 m | |||
65 | 133 | Bojesen Frederik | 2002 | JYLLINGE | 0281AB | 25 m | ||
66 | 97 | Walther Casper | 2001 | KALUNDBORG | 0129AF | 25 m | ||
67 | 486 | Olesen Anders Engtorp | 1999 | ROSKILDE | 9951AI | 25 m | ||
68 | 291 | Olsen Niklas Kaas | 1999 | ODSHERRED | 9905AO | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 02 oktober 2011 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:35 |
Løb 6, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 552 | Edill Christina Hvid | 1995 | TRITON B | 9546AC | 25 m | 29.44 | |
2 | 566 | Jensen Stine Raaby | 1995 | TRITON B | 9564AK | 25 m | 30.02 | |
3 | 181 | Christiansen Pernille | 1995 | GREVE | 9558AK | 25 m | 30.47 | |
4 | 320 | Lundgren Elin | 1995 | SK HAJEN | BB1295 | 25 m | 31.10 | |
5 | 560 | Holten Cecilie | 1996 | TRITON B | 9608AF | 25 m | 31.23 | |
6 | 371 | Jensen Caroline Brostrup | 1997 | KORSØR | 9732AB | 25 m | 31.50 | |
7 | 558 | Hemdorff Julie-Sofie | 1991 | TRITON B | 9144AE | 25 m | 31.86 | |
8 | 84 | Nicolaisen Pia | 1994 | KALUNDBORG | 9422AO | 25 m | 31.99 | |
9 | 221 | Månsson Linnéa | 1996 | SS IDEN | AJ6296 | 25 m | 32.24 | |
10 | 583 | Riget Louise G. | 1995 | TRITON B | 9584AB | 25 m | 32.26 | |
11 | 31 | Jensen Line | 1993 | HOLBÆK | 9358AE | 25 m | 32.31 | |
12 | 95 | Uglebjerg Louise | 1994 | KALUNDBORG | 9472AG | 25 m | 32.40 | |
13 | 447 | Jensen Natashia Skaarup | 1994 | TÅRNB-VEM | 9448AK | 25 m | 32.43 | |
14 | 319 | Kharraziha Isabella | 1995 | SK HAJEN | BH2295 | 25 m | 32.79 | |
15 | 86 | Nystrøm Emma F. | 1996 | KALUNDBORG | 9614AZ | 25 m | 33.13 | |
16 | 205 | Boman Cecilia | 1996 | SS IDEN | AV3696 | 25 m | 33.16 | |
17 | 501 | Sannerud Mette | 1997 | ROSKILDE | 9706AD | 25 m | 33.23 | |
18 | 60 | Weinreich Laura | 1998 | HOLBÆK | 9818AA | 25 m | 33.25 | |
19 | 19 | Christiansen Carina | 1995 | HOLBÆK | 9584AJ | 25 m | 34.09 | |
20 | 567 | Jessen Louise Møller | 1997 | TRITON B | 9704AE | 25 m | 34.23 | |
21 | 420 | Nilsson Elisa Holst | 1996 | NÆSTVED | 9604AK | 25 m | 34.38 | |
22 | 208 | Cronsjö Moa | 1998 | SS IDEN | AM1498 | 25 m | 34.57 | |
23 | 75 | Larsen Natasja Holte | 1995 | KALUNDBORG | 9518AL | 25 m | 34.62 | |
24 | 27 | Havshøi Nanna | 1994 | HOLBÆK | 9416AD | 25 m | 34.78 | |
25 | 505 | Voss Rikke | 1997 | ROSKILDE | 9756AP | 25 m | 34.90 | |
26 | 26 | Hansen Frederikke | 1998 | HOLBÆK | 9844AE | 25 m | 35.18 | |
27 | 464 | Dahl Laura | 1998 | ROSKILDE | 9824AN | 25 m | 35.22 | |
28 | 76 | Lind-Ellefsen Rebecca | 1998 | KALUNDBORG | 9892AM | 25 m | 35.83 | |
29 | 407 | Jensen Sara | 1996 | NÆSTVED | 9684AB | 25 m | 35.94 | |
30 | 175 | Østergaard Maja | 1998 | LAKSEN | 9808AJ | 25 m | 35.94 | |
31 | 38 | Larsen Louise Lynæs | 1997 | HOLBÆK | 9782AQ | 25 m | 36.07 | |
32 | 390 | Assum Christina | 1994 | NÆSTVED | 9444AO | 25 m | 36.54 | |
33 | 17 | Bødker Karoline | 1997 | HOLBÆK | 9726AQ | 25 m | 36.64 | |
34 | 223 | Nygren Ella | 1996 | SS IDEN | BD5696 | 25 m | 36.76 | |
35 | 85 | Nielsen Pernille Thunbo | 1995 | KALUNDBORG | 9568AA | 25 m | 36.78 | |
36 | 32 | Jensen Mette | 1997 | HOLBÆK | 9724AC | 25 m | 37.14 | |
37 | 74 | Larsen Natasja | 1996 | KALUNDBORG | 9694AC | 25 m | 37.49 | |
38 | 409 | Krumbak Maria Caroline | 2000 | NÆSTVED | 0064AE | 25 m | 37.60 | |
39 | 36 | Kristiansen Cecilie | 1997 | HOLBÆK | 9724AQ | 25 m | 37.85 | |
40 | 402 | Grønkjær Julie | 1995 | NÆSTVED | 9536AU | 25 m | 37.87 | |
41 | 157 | Møller Sebine | 1999 | JYLLINGE | 9948AG | 25 m | 37.90 | |
42 | 52 | Qvist-Pedersen Helene | 1998 | HOLBÆK | 9852AT | 25 m | 38.25 | |
43 | 69 | Junge Laura Holm | 1998 | KALUNDBORG | 9838AD | 25 m | 38.44 | |
44 | 155 | Mass Mira | 2000 | SLANGERUP | 0012AA | 25 m | 39.24 | |
45 | 44 | Okkels Anna | 1996 | HOLBÆK | 9664AY | 25 m | 39.76 | |
46 | 144 | Hansen Fie | 1999 | JYLLINGE | 9924AC | 25 m | 39.78 | |
47 | 430 | Wilstrup Pernille Dahl | 1997 | NÆSTVED | 9788AV | 25 m | 40.04 | |
48 | 16 | Buchwald Laura | 1998 | HOLBÆK | 9864AN | 25 m | 40.31 | |
49 | 444 | Gotthard Amalie | 1999 | TÅRNB-VEM | 9928AC | 25 m | 40.53 | |
50 | 602 | Wissing-Thornberg Methea | 1999 | TUNE | 25 m | 41.00 | ||
51 | 169 | Thoby Rebecca | 1996 | LAKSEN | 9696AV | 25 m | 41.01 | |
52 | 393 | Bjerre Juliane Løndahl | 1999 | NÆSTVED | 9934AH | 25 m | 41.02 | |
53 | 143 | Grøndal Sofie Hong Yu | 1999 | SLANGERUP | 9906AA | 25 m | 41.08 | |
54 | 145 | Hansen Freja B. | 1999 | LAKSEN | 9912AO | 25 m | 41.24 | |
55 | 137 | Danielsen Sandra | 1998 | LAKSEN | 9854AI | 25 m | 41.61 | |
56 | 171 | Weitling My | 2000 | JYLLINGE | 0032AA | 25 m | 41.94 | |
57 | 442 | Geiker Karoline Jetsmark | 1999 | TÅRNB-VEM | 9944AO | 25 m | 42.10 | |
58 | 334 | Dollas Maria | 1998 | SLAGELSE | 9846AJ | 25 m | 42.49 | |
59 | 463 | Corydon-Petersen Nina | 1999 | ROSKILDE | 9922AQ | 25 m | 42.84 | |
60 | 30 | Høgsberg Emilie | 1999 | HOLBÆK | 9968AW | 25 m | 43.00 | |
61 | 346 | Johansen Daniella Thea | 2000 | SLAGELSE | 0048AP | 25 m | 43.54 | |
62 | 34 | Jørgensen Ingrid | 1999 | HOLBÆK | 9966AQ | 25 m | 43.81 | |
63 | 156 | Mårtensson Amalie | 2000 | JYLLINGE | 0004AE | 25 m | 44.07 | |
64 | 276 | Faartoft Melinda | 1996 | ODSHERRED | 9636AV | 25 m | 44.28 | |
65 | 599 | Olsen Josefine Brosbøl | 2001 | HVIDOVRE | 0136AA | 25 m | 44.41 | |
66 | 580 | Pederse Johanne Overgaard | 1999 | TRITON B | 9956AH | 25 m | 45.00 | |
67 | 218 | Jönsson Malin | 1997 | SS IDEN | BJ6697 | 25 m | 45.17 | |
68 | 487 | Olesen Annasofie Engtorp | 1997 | ROSKILDE | 9762AW | 25 m | 45.37 | |
69 | 362 | Wiese Emma Nørgaard | 1999 | SLAGELSE | 9984AL | 25 m | 46.04 | |
70 | 275 | Faartoft Klara | 1996 | ODSHERRED | 9662AZ | 25 m | 46.08 | |
71 | 92 | Strandberg Caroline | 1998 | KALUNDBORG | 9884BB | 25 m | 47.24 | |
72 | 484 | Nielsen Lisa Hemme | 2000 | ROSKILDE | 0076AH | 25 m | 47.57 | |
73 | 476 | Jørgensen Caroline F. | 1997 | ROSKILDE | 9786AV | 25 m | 47.76 | |
74 | 195 | Splidt-Samuelsen Helena | 2000 | ISHØJ | 0062AP | 25 m | 48.07 | |
75 | 470 | Jacobsen Emma Rose | 2000 | ROSKILDE | 0022AJ | 25 m | 48.23 | |
76 | 562 | Janner Laura | 2002 | TRITON B | 0214AB | 25 m | 48.57 | |
77 | 357 | Ovesen Astrid | 1999 | SLAGELSE | 9978AA | 25 m | 48.64 | |
78 | 404 | Høgh Alberte | 1999 | NÆSTVED | 9976AZ | 25 m | 49.58 | |
79 | 53 | Rasmussen Karoline | 1999 | HOLBÆK | 9942AV | 25 m | 50.00 | |
80 | 192 | Irgang-Dahlin Amalie | 1999 | ISHØJ | 9914AJ | 25 m | 50.21 | |
81 | 389 | Ansari Tina | 1998 | NÆSTVED | 9812AQ | 25 m | 51.48 | |
82 | 422 | Pujan Sara Maria | 1999 | NÆSTVED | 9984AO | 25 m | 51.97 | |
83 | 160 | Petersson Katja | 2001 | JYLLINGE | 0134AA | 25 m | 52.57 | |
84 | 82 | Møller-Kristensen Annika | 2000 | KALUNDBORG | 0044AJ | 25 m | 52.64 | |
85 | 401 | Clausen Anne-Sofie P. | 2002 | NÆSTVED | 0202AB | 25 m | 52.78 | |
86 | 489 | Palmqvist Marie | 2000 | ROSKILDE | 0056AH | 25 m | 53.79 | |
87 | 168 | Terp Rebecca Hauerberg | 2001 | JYLLINGE | 0164AP | 25 m | 56.03 | |
88 | 148 | Jensen Sofie Kepp | 2002 | JYLLINGE | 0262AA | 25 m | 56.85 | |
89 | 96 | Uglebjerg Marie | 2002 | KALUNDBORG | 0222AB | 25 m | 1:06.41 | |
90 | 257 | Haenschke Mathilde | 2002 | TUNE | 0266AD | 25 m | 1:09.48 | |
91 | 396 | Bøcher Camille | 1999 | NÆSTVED | 9902AW | 25 m | 1:11.94 | |
92 | 72 | Kure Cecilie | 2000 | KALUNDBORG | 0054AR | 25 m | ||
93 | 93 | Strandberg Nicoline | 2002 | KALUNDBORG | 25 m | |||
94 | 140 | Fejer Andrea | 2000 | LAKSEN | 0076AU | 25 m | ||
95 | 134 | Bojesen Julie | 2001 | JYLLINGE | 0176AM | 25 m | ||
96 | 460 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | ROSKILDE | 0066AO | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 02 oktober 2011 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:35 |
Løb 7, 800m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 185 | Kildholt Mads | 1994 | TUNE | 9485AC | 25 m | 9:09.98 | |
2 | 339 | Hansen Simon | 1997 | SLAGELSE | 9733AJ | 25 m | 9:36.30 | |
3 | 318 | Jönsson Johan | 1995 | SK HAJEN | AG1995 | 25 m | 9:39.59 | |
4 | 400 | Christoffersen Emil S. | 1996 | NÆSTVED | 9665AC | 25 m | 9:51.46 | |
5 | 392 | Billenstein Nicolai | 1996 | NÆSTVED | 9693AN | 25 m | 9:53.42 | |
6 | 417 | Madsen Christoffer | 1994 | NÆSTVED | 9415AR | 25 m | 10:14.95 | |
7 | 361 | Wegener Rasmus | 1997 | SLAGELSE | 9727AC | 25 m | 10:25.35 | |
8 | 337 | Hansen Magnus Erik W. | 1999 | SLAGELSE | 9931AN | 25 m | 14:00.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 02 oktober 2011 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:35 |
Løb 8, 4x50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 138 | A6 Drenge 1 | 1998 | A6 | 25 m | 2:05.00 | ||
2 | 78 | Kalundborg Mammut 1 | 1998 | KALUNDBORG | 25 m | 2:10.00 | ||
3 | 7 | Holbæk Pack | 1998 | HOLBÆK | 25 m | 2:10.00 | ||
4 | 231 | SS Iden | 1998 | SS IDEN | 25 m | 2:12.21 | ||
5 | 191 | GTI drenge 1 | 1998 | GTI | 25 m | 2:16.00 | ||
6 | 325 | Ssk1 | 1998 | SLAGELSE | 25 m | 2:19.52 | ||
7 | 189 | GTI drenge 2 | 1998 | GTI | 25 m | 2:20.00 | ||
8 | 2 | Holbæk Cubs | 1998 | HOLBÆK | 25 m | 2:20.98 | ||
9 | 139 | A6 Drenge 2 | 1998 | A6 | 25 m | 2:30.00 | ||
10 | 80 | Kalundborg Mammut 2 | 1998 | KALUNDBORG | 25 m | 2:45.00 | ||
11 | 544 | Triton Herrer 3 | 1999 | TRITON B | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 02 oktober 2011 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:35 |
Løb 9, 4x50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 162 | A6 Piger 1 | 2000 | A6 | 25 m | 2:10.00 | ||
2 | 507 | Roskillers Piger 1 | 2000 | ROSKILDE | 25 m | 2:20.00 | ||
3 | 295 | GTI piger 1 | 2000 | GTI | 25 m | 2:29.71 | ||
4 | 164 | A6 Piger 2 | 2000 | A6 | 25 m | 2:30.00 | ||
5 | 296 | GTI piger 2 | 2000 | GTI | 25 m | 2:46.33 | ||
6 | 79 | Kalundborg Mammut 1 | 2000 | KALUNDBORG | 25 m | 3:45.00 | ||
7 | 455 | Tårnborgvemmelev Svømning | 2000 | TÅRNB-VEM | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 02 oktober 2011 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:35 |
Løb 10, 1500m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 567 | Jessen Louise Møller | 1997 | TRITON B | 9704AE | 25 m | 18:45.00 | |
2 | 329 | Andersen Amanda Glerup | 1998 | SLAGELSE | 9814AM | 25 m | 20:55.68 | |
3 | 333 | Cantby Clara Schade | 2000 | SLAGELSE | 0042AC | 25 m | 21:18.43 | |
4 | 175 | Østergaard Maja | 1998 | LAKSEN | 9808AJ | 25 m | 21:48.74 | |
5 | 430 | Wilstrup Pernille Dahl | 1997 | NÆSTVED | 9788AV | 25 m | 21:55.51 | |
6 | 346 | Johansen Daniella Thea | 2000 | SLAGELSE | 0048AP | 25 m | 23:25.00 | |
7 | 169 | Thoby Rebecca | 1996 | LAKSEN | 9696AV | 25 m | 28:00.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 02 oktober 2011 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:35 |
Løb 11, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 227 | Svensson Marcus | 1992 | SS IDEN | AJ3192 | 25 m | 2:05.59 | |
2 | 183 | Sørensen Niels Wissing | 1993 | GREVE | 9391AC | 25 m | 2:08.12 | |
3 | 21 | Dufour Rasmus | 1993 | HOLBÆK | 9301AI | 25 m | 2:10.92 | |
4 | 217 | Hjelm Julius | 1994 | SS IDEN | AC6194 | 25 m | 2:12.44 | |
5 | 591 | Østermann Mark H. | 1995 | TRITON B | 9577AF | 25 m | 2:19.91 | |
6 | 427 | Vang Sebastian | 1991 | NÆSTVED | 9163AA | 25 m | 2:21.46 | |
7 | 206 | Boman Simon | 1994 | SS IDEN | AM0394 | 25 m | 2:21.66 | |
8 | 314 | Fredriksson Petter | 1997 | SK HAJEN | AJ4197 | 25 m | 2:23.88 | |
9 | 577 | Mortensen Frederik K. | 1995 | TRITON B | 9581AC | 25 m | 2:25.11 | |
10 | 578 | Møller Karim | 1994 | TRITON B | 9451AA | 25 m | 2:26.16 | |
11 | 372 | Kokholm Sune | 1996 | KORSØR | 9697AC | 25 m | 2:26.94 | |
12 | 406 | Jensen Kristian | 1994 | NÆSTVED | 9499AJ | 25 m | 2:27.68 | |
13 | 215 | Hangård Tom | 1996 | SS IDEN | AL3796 | 25 m | 2:28.39 | |
14 | 548 | Andersen Emil | 1992 | TRITON B | 9273AH | 25 m | 2:28.55 | |
15 | 65 | Andersen Sebastian H. | 1997 | KALUNDBORG | 9739AA | 25 m | 2:29.12 | |
16 | 360 | Tingsgaard Simon | 1996 | SLAGELSE | 9639AE | 25 m | 2:34.24 | |
17 | 91 | Rysgaard Mathias | 1998 | KALUNDBORG | 9833AA | 25 m | 2:35.47 | |
18 | 67 | Guldberg Filip | 1995 | KALUNDBORG | 9593AR | 25 m | 2:39.86 | |
19 | 474 | Johnbeck Mads | 1997 | ROSKILDE | 9761AM | 25 m | 2:40.37 | |
20 | 290 | Offersen Elias | 1996 | ODSHERRED | 9645AK | 25 m | 2:40.69 | |
21 | 152 | Langhorn Sebastian | 1998 | LAKSEN | 9801AA | 25 m | 2:43.77 | |
22 | 197 | Jensen Jackie Hartvig | 1997 | GREVE | 9775AI | 25 m | 2:43.85 | |
23 | 46 | Ottosen Mads | 1997 | HOLBÆK | 9745AH | 25 m | 2:49.04 | |
24 | 151 | Kjærsgaard Victor | 1998 | SLANGERUP | 9861AF | 25 m | 2:49.49 | |
25 | 98 | Walther Nicolai | 1998 | KALUNDBORG | 9851AE | 25 m | 3:13.15 | |
26 | 25 | Halby Mikkel | 1999 | HOLBÆK | 9999AI | 25 m | 3:13.45 | |
27 | 200 | Eriksen Thor Nørgaard | 2000 | TUNE | 0079AI | 25 m | 3:18.29 | |
28 | 592 | Hansen Mads Haugård | 2000 | HVIDOVRE | 0059AH | 25 m | 3:20.68 | |
29 | 300 | Fagerberg Mathias Yu | 2000 | ISHØJ | 0069AI | 25 m | 3:30.90 | |
30 | 488 | Palmqvist Joakim | 1999 | ROSKILDE | 9941AI | 25 m | 3:32.30 | |
31 | 568 | Joensen Johan | 2000 | TRITON B | 0005AB | 25 m | 3:33.64 | |
32 | 410 | Larsen David Bagge | 1999 | NÆSTVED | 9923AK | 25 m | 3:35.83 | |
33 | 99 | Witthøft Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0045AA | 25 m | 3:39.09 | |
34 | 10 | Andersen Jonas | 2001 | HOLBÆK | 0165AC | 25 m | 3:40.00 | |
35 | 23 | Foverskov Andreas | 1999 | HOLBÆK | 9969AN | 25 m | 3:40.00 | |
36 | 298 | Enghave Mads | 2002 | ISHØJ | 0227AA | 25 m | 3:40.52 | |
37 | 596 | Kjærsgaard Marcus | 1999 | HVIDOVRE | 9959AP | 25 m | 3:47.46 | |
38 | 595 | Kjerri Christoffer G. | 1999 | HVIDOVRE | 9915AB | 25 m | 3:48.05 | |
39 | 304 | Jakobsen Mikael | 2000 | GREVE | 0021AF | 25 m | 3:50.66 | |
40 | 234 | Enghave Tobias | 2002 | ISHØJ | 0237AC | 25 m | 4:44.73 | |
41 | 165 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | LAKSEN | 0073AD | 25 m | ||
42 | 441 | Enkebølle Marcus Dam | 1998 | TÅRNB-VEM | 9859AQ | 25 m | ||
43 | 594 | Kielstrup Viktor | 2000 | HVIDOVRE | 0069AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 02 oktober 2011 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:35 |
Løb 12, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 552 | Edill Christina Hvid | 1995 | TRITON B | 9546AC | 25 m | 2:22.16 | |
2 | 566 | Jensen Stine Raaby | 1995 | TRITON B | 9564AK | 25 m | 2:26.85 | |
3 | 560 | Holten Cecilie | 1996 | TRITON B | 9608AF | 25 m | 2:27.21 | |
4 | 230 | Wennberg Petra | 1993 | SS IDEN | AS2693 | 25 m | 2:27.77 | |
5 | 184 | Beckmann Emilie | 1997 | TUNE | 9778AG | 25 m | 2:29.63 | |
6 | 27 | Havshøi Nanna | 1994 | HOLBÆK | 9416AD | 25 m | 2:29.75 | |
7 | 559 | Holmboe-Olesen Christina | 1993 | TRITON B | 9382AJ | 25 m | 2:30.44 | |
8 | 187 | Stuhr Henriette | 1996 | TUNE | 9644AB | 25 m | 2:31.61 | |
9 | 581 | Puggaard Anna | 1996 | TRITON B | 9606AB | 25 m | 2:33.60 | |
10 | 320 | Lundgren Elin | 1995 | SK HAJEN | BB1295 | 25 m | 2:34.60 | |
11 | 555 | Hansen Megan Forslund | 1997 | TRITON B | 9702AC | 25 m | 2:35.74 | |
12 | 429 | Vilstrup Emma | 1994 | NÆSTVED | 9446AQ | 25 m | 2:36.50 | |
13 | 207 | Christensson Jenny | 1996 | SS IDEN | BD4696 | 25 m | 2:38.00 | |
14 | 196 | Barrett Kristine | 1998 | GREVE | 9886AB | 25 m | 2:42.35 | |
15 | 26 | Hansen Frederikke | 1998 | HOLBÆK | 9844AE | 25 m | 2:44.15 | |
16 | 60 | Weinreich Laura | 1998 | HOLBÆK | 9818AA | 25 m | 2:46.16 | |
17 | 407 | Jensen Sara | 1996 | NÆSTVED | 9684AB | 25 m | 2:47.94 | |
18 | 456 | Andersen Catharina Skov | 1997 | ROSKILDE | 9758AC | 25 m | 2:48.59 | |
19 | 69 | Junge Laura Holm | 1998 | KALUNDBORG | 9838AD | 25 m | 2:49.20 | |
20 | 193 | Olsen Eva | 2000 | ISHØJ | 0094AM | 25 m | 2:49.77 | |
21 | 208 | Cronsjö Moa | 1998 | SS IDEN | AM1498 | 25 m | 2:50.94 | |
22 | 600 | Damgaard Lise Norgil | 1997 | TUNE | 9746AW | 25 m | 2:51.71 | |
23 | 338 | Hansen Maria Tanderup | 1998 | SLAGELSE | 9836AJ | 25 m | 2:52.78 | |
24 | 335 | Hallig Simone Juul | 1997 | SLAGELSE | 9732AO | 25 m | 2:53.00 | |
25 | 464 | Dahl Laura | 1998 | ROSKILDE | 9824AN | 25 m | 2:56.12 | |
26 | 348 | Larsen Lecia Kure | 1997 | SLAGELSE | 9754AR | 25 m | 2:56.93 | |
27 | 597 | Mertins Frederikke | 2000 | HVIDOVRE | 0014AE | 25 m | 3:07.61 | |
28 | 409 | Krumbak Maria Caroline | 2000 | NÆSTVED | 0064AE | 25 m | 3:10.67 | |
29 | 551 | Buch Maria | 1999 | TRITON B | 9952AQ | 25 m | 3:12.87 | |
30 | 194 | Rasmussen Jasmin Boe | 2000 | ISHØJ | 0006AM | 25 m | 3:15.10 | |
31 | 212 | Dellhede Louise | 1999 | SS IDEN | AQ8499 | 25 m | 3:15.65 | |
32 | 463 | Corydon-Petersen Nina | 1999 | ROSKILDE | 9922AQ | 25 m | 3:17.12 | |
33 | 137 | Danielsen Sandra | 1998 | LAKSEN | 9854AI | 25 m | 3:18.95 | |
34 | 487 | Olesen Annasofie Engtorp | 1997 | ROSKILDE | 9762AW | 25 m | 3:23.97 | |
35 | 397 | Bøcher Caroline | 1998 | NÆSTVED | 9866AV | 25 m | 3:27.20 | |
36 | 580 | Pederse Johanne Overgaard | 1999 | TRITON B | 9956AH | 25 m | 3:34.98 | |
37 | 389 | Ansari Tina | 1998 | NÆSTVED | 9812AQ | 25 m | 3:35.02 | |
38 | 158 | Neve Kamilla | 2000 | SLANGERUP | 0082AE | 25 m | 3:36.51 | |
39 | 598 | Mikkelsen Kristine | 2000 | HVIDOVRE | 0078AG | 25 m | 3:38.46 | |
40 | 41 | Nielsen Ida Maria | 2000 | HOLBÆK | 0002AR | 25 m | 3:39.27 | |
41 | 61 | Wulff Julie Thaarup | 2000 | HOLBÆK | 0082AJ | 25 m | 3:40.00 | |
42 | 484 | Nielsen Lisa Hemme | 2000 | ROSKILDE | 0076AH | 25 m | 3:45.41 | |
43 | 255 | Fejer Nicoline | 2001 | TUNE | 0116AK | 25 m | 4:07.00 | |
44 | 263 | Køhler Mette S. | 2001 | TUNE | 0192AK | 25 m | 4:15.00 | |
45 | 238 | Levisen Sofia | 2002 | ISHØJ | 0258AE | 25 m | 4:20.00 | |
46 | 256 | Foltmar-Michaelsen Olivia | 2001 | TUNE | 0154AJ | 25 m | 4:20.00 | |
47 | 243 | Zilstorff Laura | 2002 | ISHØJ | 0298AD | 25 m | 4:40.86 | |
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 02 oktober 2011 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:35 |
Løb 13, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 216 | Hansen Fredrik | 1992 | SS IDEN | AR0192 | 25 m | 51.69 | |
2 | 316 | Jonsson Kalle | 1990 | SK HAJEN | AL6790 | 25 m | 53.92 | |
3 | 186 | Mortensen Emil K. | 1993 | TUNE | 9333AE | 25 m | 54.22 | |
4 | 21 | Dufour Rasmus | 1993 | HOLBÆK | 9301AI | 25 m | 54.25 | |
5 | 461 | Bruun Lauge | 1992 | ROSKILDE | 9221AE | 25 m | 54.57 | |
6 | 62 | Andersen Jakob H. | 1993 | KALUNDBORG | 9373AE | 25 m | 54.85 | |
7 | 228 | Svensson Martin | 1994 | SS IDEN | AE7794 | 25 m | 55.45 | |
8 | 426 | Vang Oliver | 1994 | NÆSTVED | 9411AD | 25 m | 55.69 | |
9 | 179 | Møhl Emil | 1994 | ISHØJ | 9413AC | 25 m | 56.33 | |
10 | 499 | Rasmussen Yannick | 1995 | ROSKILDE | 9565AH | 25 m | 57.43 | |
11 | 591 | Østermann Mark H. | 1995 | TRITON B | 9577AF | 25 m | 57.86 | |
12 | 219 | Kristoffersson Ola | 1988 | SS IDEN | AF6388 | 25 m | 57.92 | |
13 | 399 | Christiansen Nikolai P. | 1996 | NÆSTVED | 9655AJ | 25 m | 58.15 | |
14 | 314 | Fredriksson Petter | 1997 | SK HAJEN | AJ4197 | 25 m | 58.74 | |
15 | 557 | Hasemann Rasmus | 1996 | TRITON B | 9601AA | 25 m | 59.01 | |
16 | 548 | Andersen Emil | 1992 | TRITON B | 9273AH | 25 m | 59.18 | |
17 | 417 | Madsen Christoffer | 1994 | NÆSTVED | 9415AR | 25 m | 59.38 | |
18 | 293 | Petersen Jacob | 1995 | ODSHERRED | 9515AQ | 25 m | 59.48 | |
19 | 469 | Hjeresen Oliver | 1995 | ROSKILDE | 9509AH | 25 m | 59.56 | |
20 | 318 | Jönsson Johan | 1995 | SK HAJEN | AG1995 | 25 m | 59.94 | |
21 | 339 | Hansen Simon | 1997 | SLAGELSE | 9733AJ | 25 m | 1:00.06 | |
22 | 359 | Petersen Emil R. | 1995 | SLAGELSE | 9501AL | 25 m | 1:00.24 | |
23 | 312 | Christerson Per | 1995 | SK HAJEN | AG3995 | 25 m | 1:00.29 | |
24 | 167 | Skelsager Nikolai | 1996 | SLANGERUP | 9687AC | 25 m | 1:00.41 | |
25 | 364 | Wismann Bjørn | 1996 | SLAGELSE | 9637AH | 25 m | 1:00.76 | |
26 | 400 | Christoffersen Emil S. | 1996 | NÆSTVED | 9665AC | 25 m | 1:01.18 | |
27 | 202 | Jensen Victor Hardenberg | 1997 | TUNE | 9741AE | 25 m | 1:01.36 | |
28 | 392 | Billenstein Nicolai | 1996 | NÆSTVED | 9693AN | 25 m | 1:01.92 | |
29 | 280 | Larsen Christopher | 1993 | ODSHERRED | 9397AN | 25 m | 1:01.95 | |
30 | 152 | Langhorn Sebastian | 1998 | LAKSEN | 9801AA | 25 m | 1:02.32 | |
31 | 492 | Petersen Christoffer Back | 1995 | ROSKILDE | 9503AH | 25 m | 1:02.42 | |
32 | 349 | Larsen Rasmus B. | 1997 | SLAGELSE | 9761AJ | 25 m | 1:02.76 | |
33 | 458 | Andersen Magnus | 1995 | ROSKILDE | 9565AQ | 25 m | 1:03.24 | |
34 | 58 | Toft Emil | 1998 | HOLBÆK | 9807AI | 25 m | 1:03.42 | |
35 | 403 | Hansen Mads Ingeman | 1997 | NÆSTVED | 9719AC | 25 m | 1:03.59 | |
36 | 279 | Kristiansen Mathias V. | 1997 | ODSHERRED | 9751AM | 25 m | 1:03.69 | |
37 | 474 | Johnbeck Mads | 1997 | ROSKILDE | 9761AM | 25 m | 1:04.38 | |
38 | 101 | Zachariassen Emil | 1997 | KALUNDBORG | 9753AN | 25 m | 1:05.35 | |
39 | 66 | Corell Danny | 1997 | KALUNDBORG | 9749AN | 25 m | 1:06.00 | |
40 | 497 | Rasmussen Patrick | 1997 | ROSKILDE | 9769AG | 25 m | 1:06.29 | |
41 | 64 | Andersen Oliver H. | 1999 | KALUNDBORG | 9971AA | 25 m | 1:07.03 | |
42 | 213 | Ekstrand Julius | 1998 | SS IDEN | AJ9798 | 25 m | 1:07.36 | |
43 | 46 | Ottosen Mads | 1997 | HOLBÆK | 9745AH | 25 m | 1:07.40 | |
44 | 201 | Iversen Christian Arsberg | 1997 | TUNE | 9709AM | 25 m | 1:07.87 | |
45 | 414 | Leifelt Jonas | 1996 | NÆSTVED | 9601AF | 25 m | 1:08.22 | |
46 | 33 | Johnsen Johan | 1997 | HOLBÆK | 9723AP | 25 m | 1:08.33 | |
47 | 35 | Kâhler Benjamin | 1997 | HOLBÆK | 9721AI | 25 m | 1:08.46 | |
48 | 47 | Ottosen Niels | 1998 | HOLBÆK | 9801AF | 25 m | 1:08.85 | |
49 | 73 | Larsen Carl Lykkebo | 1998 | KALUNDBORG | 9841AB | 25 m | 1:08.88 | |
50 | 198 | Larsen Benjamin Ørnebjerg | 2000 | GREVE | 0087AC | 25 m | 1:09.04 | |
51 | 18 | Bøjsen Markus | 1999 | HOLBÆK | 9987AE | 25 m | 1:09.20 | |
52 | 159 | Neve Kristoffer | 1998 | SLANGERUP | 9853AK | 25 m | 1:10.32 | |
53 | 229 | Vasilijevic Marko | 1999 | SS IDEN | AH1999 | 25 m | 1:10.36 | |
54 | 353 | Mosegaard Marcus Mantzius | 2001 | SLAGELSE | 0199AA | 25 m | 1:11.56 | |
55 | 225 | Ohlsson Esbjörn | 1996 | SS IDEN | AL5196 | 25 m | 1:12.07 | |
56 | 270 | Bromberg Klaus | 1998 | ODSHERRED | 9825AP | 25 m | 1:14.83 | |
57 | 344 | Jensen Rasmus Aavang | 1998 | SLAGELSE | 9843AH | 25 m | 1:15.16 | |
58 | 135 | Bruhn Philip | 2000 | JYLLINGE | 0061AF | 25 m | 1:16.20 | |
59 | 331 | Bæk Elias Jensen | 1997 | SLAGELSE | 9749AR | 25 m | 1:16.35 | |
60 | 448 | Jørgensen Adam | 1997 | TÅRNB-VEM | 9785AP | 25 m | 1:16.46 | |
61 | 203 | Jørgensen Jacob Funch | 1999 | TUNE | 9951AG | 25 m | 1:17.30 | |
62 | 273 | Danielsen Christian | 1997 | ODSHERRED | 9715AS | 25 m | 1:17.36 | |
63 | 214 | Hangård Roy | 1999 | SS IDEN | AH0999 | 25 m | 1:17.39 | |
64 | 500 | Riis Phillip | 1998 | ROSKILDE | 9825AN | 25 m | 1:17.42 | |
65 | 446 | Hunsballe Jacob | 1997 | TÅRNB-VEM | 9707AP | 25 m | 1:17.46 | |
66 | 56 | Stengelshøj Martin | 1999 | HOLBÆK | 9925AN | 25 m | 1:17.46 | |
67 | 277 | Grøm Frederik Horsfeldt A | 1997 | ODSHERRED | 9727AS | 25 m | 1:18.81 | |
68 | 142 | Gjerløff Rasmus | 2001 | JYLLINGE | 0121AA | 25 m | 1:18.82 | |
69 | 592 | Hansen Mads Haugård | 2000 | HVIDOVRE | 0059AH | 25 m | 1:18.93 | |
70 | 146 | Hansen Magnus B. | 1997 | LAKSEN | 9795AM | 25 m | 1:19.66 | |
71 | 498 | Rasmussen Sebastian | 2000 | ROSKILDE | 0061AC | 25 m | 1:19.90 | |
72 | 77 | Loose Magnus | 1999 | KALUNDBORG | 9977AM | 25 m | 1:20.19 | |
73 | 28 | Henriksen Mikkel | 1999 | HOLBÆK | 9975AJ | 25 m | 1:20.83 | |
74 | 343 | Jensen Oliver Sintayehu | 1998 | SLAGELSE | 9805AT | 25 m | 1:21.36 | |
75 | 87 | Olsen Christian | 1999 | KALUNDBORG | 9975AM | 25 m | 1:21.58 | |
76 | 488 | Palmqvist Joakim | 1999 | ROSKILDE | 9941AI | 25 m | 1:21.60 | |
77 | 441 | Enkebølle Marcus Dam | 1998 | TÅRNB-VEM | 9859AQ | 25 m | 1:21.81 | |
78 | 292 | Olsen Søren Hald | 1998 | ODSHERRED | 9895AP | 25 m | 1:22.59 | |
79 | 90 | Ringhøj Nicolai | 1998 | KALUNDBORG | 9827AR | 25 m | 1:24.84 | |
80 | 337 | Hansen Magnus Erik W. | 1999 | SLAGELSE | 9931AN | 25 m | 1:24.86 | |
81 | 596 | Kjærsgaard Marcus | 1999 | HVIDOVRE | 9959AP | 25 m | 1:25.54 | |
82 | 274 | Danielsen Frederik | 1998 | ODSHERRED | 9883AS | 25 m | 1:25.57 | |
83 | 594 | Kielstrup Viktor | 2000 | HVIDOVRE | 0069AD | 25 m | 1:26.84 | |
84 | 347 | Kristensen Peter | 1999 | SLAGELSE | 9987AN | 25 m | 1:28.02 | |
85 | 211 | Dahlén Daniel | 1999 | SS IDEN | AI3399 | 25 m | 1:28.91 | |
86 | 568 | Joensen Johan | 2000 | TRITON B | 0005AB | 25 m | 1:29.02 | |
87 | 352 | Mikkelsen Hjalte | 1999 | SLAGELSE | 9919AL | 25 m | 1:29.76 | |
88 | 410 | Larsen David Bagge | 1999 | NÆSTVED | 9923AK | 25 m | 1:30.13 | |
89 | 281 | Larsen Emil | 1999 | ODSHERRED | 9923AP | 25 m | 1:31.01 | |
90 | 595 | Kjerri Christoffer G. | 1999 | HVIDOVRE | 9915AB | 25 m | 1:31.02 | |
91 | 81 | Møller Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0041AM | 25 m | 1:31.84 | |
92 | 554 | Grønlund Johan Veggerby | 2000 | TRITON B | 0011AG | 25 m | 1:31.95 | |
93 | 305 | Petersen Hans Asger M. | 2001 | GREVE | 0137AG | 25 m | 1:32.28 | |
94 | 291 | Olsen Niklas Kaas | 1999 | ODSHERRED | 9905AO | 25 m | 1:33.43 | |
95 | 307 | Eriksen Benjamin Nørgaard | 2002 | TUNE | 0257AC | 25 m | 1:34.10 | |
96 | 587 | Sparholt Niels Paulli | 2000 | TRITON B | 0027AF | 25 m | 1:37.71 | |
97 | 451 | Nielsen Jens Elkjær | 1998 | TÅRNB-VEM | 9875AN | 25 m | 1:38.32 | |
98 | 565 | Jensen Mads Raaby | 2001 | TRITON B | 0149AB | 25 m | 1:38.56 | |
99 | 133 | Bojesen Frederik | 2002 | JYLLINGE | 0281AB | 25 m | 1:39.11 | |
100 | 299 | Er Demir Kaan | 2000 | ISHØJ | 0099AI | 25 m | 1:39.58 | |
101 | 68 | Jensen Nicklas | 2000 | KALUNDBORG | 25 m | 1:40.00 | ||
102 | 586 | Schwartzbach Daniel | 1999 | TRITON B | 9999AJ | 25 m | 1:41.04 | |
103 | 303 | Guldbjørn Alexander | 2001 | GREVE | 0175AJ | 25 m | 1:42.38 | |
104 | 418 | Moeini Kambiz | 1997 | NÆSTVED | 25 m | 1:44.20 | ||
105 | 416 | Lorentzen Rasmus | 2001 | NÆSTVED | 0125AC | 25 m | 1:46.24 | |
106 | 388 | Adeler Lukas | 2001 | NÆSTVED | 0133AG | 25 m | 1:47.93 | |
107 | 173 | Winsley Malte | 2001 | JYLLINGE | 0153AG | 25 m | 1:52.55 | |
108 | 234 | Enghave Tobias | 2002 | ISHØJ | 0237AC | 25 m | 1:53.75 | |
109 | 176 | Østergaard Morten | 2002 | LAKSEN | 0209AC | 25 m | 1:55.43 | |
110 | 259 | Kilhof Morten | 2000 | TUNE | 0037AJ | 25 m | 1:58.43 | |
111 | 97 | Walther Casper | 2001 | KALUNDBORG | 0129AF | 25 m | 1:59.60 | |
112 | 248 | Hartington Casper Mørkhøj | 2002 | GREVE | 0239AF | 25 m | 2:27.00 | |
113 | 245 | Baltzer Mads | 2002 | GREVE | 0251AG | 25 m | 2:28.00 | |
114 | 247 | Gummer Mikkel | 2002 | GREVE | 0269AF | 25 m | 2:35.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 02 oktober 2011 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:35 |
Løb 14, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 559 | Holmboe-Olesen Christina | 1993 | TRITON B | 9382AJ | 25 m | 1:00.03 | |
2 | 552 | Edill Christina Hvid | 1995 | TRITON B | 9546AC | 25 m | 1:00.30 | |
3 | 560 | Holten Cecilie | 1996 | TRITON B | 9608AF | 25 m | 1:00.84 | |
4 | 371 | Jensen Caroline Brostrup | 1997 | KORSØR | 9732AB | 25 m | 1:01.37 | |
5 | 181 | Christiansen Pernille | 1995 | GREVE | 9558AK | 25 m | 1:02.26 | |
6 | 555 | Hansen Megan Forslund | 1997 | TRITON B | 9702AC | 25 m | 1:02.28 | |
7 | 558 | Hemdorff Julie-Sofie | 1991 | TRITON B | 9144AE | 25 m | 1:02.52 | |
8 | 505 | Voss Rikke | 1997 | ROSKILDE | 9756AP | 25 m | 1:03.44 | |
9 | 180 | Barrett Kathrine | 1996 | GREVE | 9688AF | 25 m | 1:03.51 | |
10 | 567 | Jessen Louise Møller | 1997 | TRITON B | 9704AE | 25 m | 1:03.53 | |
11 | 84 | Nicolaisen Pia | 1994 | KALUNDBORG | 9422AO | 25 m | 1:03.54 | |
12 | 54 | Rosin Majbrit | 1996 | HOLBÆK | 9628AD | 25 m | 1:03.60 | |
13 | 205 | Boman Cecilia | 1996 | SS IDEN | AV3696 | 25 m | 1:04.11 | |
14 | 223 | Nygren Ella | 1996 | SS IDEN | BD5696 | 25 m | 1:04.40 | |
15 | 100 | Witthøft Sofie | 1997 | KALUNDBORG | 9794AG | 25 m | 1:05.07 | |
16 | 51 | Plaza Isabella | 1994 | HOLBÆK | 25 m | 1:05.32 | ||
17 | 315 | Hovenberg Anna | 1995 | SK HAJEN | AN2295 | 25 m | 1:05.34 | |
18 | 221 | Månsson Linnéa | 1996 | SS IDEN | AJ6296 | 25 m | 1:05.60 | |
19 | 31 | Jensen Line | 1993 | HOLBÆK | 9358AE | 25 m | 1:05.76 | |
20 | 319 | Kharraziha Isabella | 1995 | SK HAJEN | BH2295 | 25 m | 1:05.77 | |
21 | 209 | Dahl Hanna | 1991 | SS IDEN | AM7291 | 25 m | 1:05.90 | |
22 | 19 | Christiansen Carina | 1995 | HOLBÆK | 9584AJ | 25 m | 1:06.17 | |
23 | 373 | Paulsen Nicoline | 1996 | KORSØR | 9654AA | 25 m | 1:06.32 | |
24 | 17 | Bødker Karoline | 1997 | HOLBÆK | 9726AQ | 25 m | 1:07.12 | |
25 | 329 | Andersen Amanda Glerup | 1998 | SLAGELSE | 9814AM | 25 m | 1:07.18 | |
26 | 38 | Larsen Louise Lynæs | 1997 | HOLBÆK | 9782AQ | 25 m | 1:07.20 | |
27 | 199 | Martinsen Louise Friis | 1998 | GREVE | 9812AP | 25 m | 1:07.40 | |
28 | 32 | Jensen Mette | 1997 | HOLBÆK | 9724AC | 25 m | 1:07.55 | |
29 | 317 | Jönsson Annika | 1993 | SK HAJEN | BI0893 | 25 m | 1:07.59 | |
30 | 504 | Viereck Lærke | 1997 | ROSKILDE | 9754AT | 25 m | 1:08.31 | |
31 | 408 | Jørgensen Mie | 1996 | NÆSTVED | 9692AG | 25 m | 1:08.91 | |
32 | 313 | Dion Erika | 1995 | SK HAJEN | BG4495 | 25 m | 1:08.98 | |
33 | 60 | Weinreich Laura | 1998 | HOLBÆK | 9818AA | 25 m | 1:09.13 | |
34 | 36 | Kristiansen Cecilie | 1997 | HOLBÆK | 9724AQ | 25 m | 1:09.20 | |
35 | 74 | Larsen Natasja | 1996 | KALUNDBORG | 9694AC | 25 m | 1:09.86 | |
36 | 447 | Jensen Natashia Skaarup | 1994 | TÅRNB-VEM | 9448AK | 25 m | 1:09.90 | |
37 | 420 | Nilsson Elisa Holst | 1996 | NÆSTVED | 9604AK | 25 m | 1:09.94 | |
38 | 44 | Okkels Anna | 1996 | HOLBÆK | 9664AY | 25 m | 1:09.98 | |
39 | 75 | Larsen Natasja Holte | 1995 | KALUNDBORG | 9518AL | 25 m | 1:10.01 | |
40 | 357 | Ovesen Astrid | 1999 | SLAGELSE | 9978AA | 25 m | 1:10.31 | |
41 | 49 | Palmø Josefine | 1997 | HOLBÆK | 9768AL | 25 m | 1:10.58 | |
42 | 334 | Dollas Maria | 1998 | SLAGELSE | 9846AJ | 25 m | 1:10.71 | |
43 | 345 | Jensen Sofie Egegaard | 1998 | SLAGELSE | 9884AD | 25 m | 1:11.59 | |
44 | 132 | Bang Malene | 1999 | SLANGERUP | 9976AD | 25 m | 1:11.66 | |
45 | 175 | Østergaard Maja | 1998 | LAKSEN | 9808AJ | 25 m | 1:11.79 | |
46 | 333 | Cantby Clara Schade | 2000 | SLAGELSE | 0042AC | 25 m | 1:12.37 | |
47 | 52 | Qvist-Pedersen Helene | 1998 | HOLBÆK | 9852AT | 25 m | 1:13.24 | |
48 | 156 | Mårtensson Amalie | 2000 | JYLLINGE | 0004AE | 25 m | 1:13.25 | |
49 | 272 | Carlsson Josefine | 1995 | ODSHERRED | 9572AV | 25 m | 1:13.29 | |
50 | 390 | Assum Christina | 1994 | NÆSTVED | 9444AO | 25 m | 1:13.37 | |
51 | 271 | Bøjesen Maria | 1999 | ODSHERRED | 9932AR | 25 m | 1:13.50 | |
52 | 166 | Ruby Lærke Toft | 1999 | LAKSEN | 9996AG | 25 m | 1:13.68 | |
53 | 409 | Krumbak Maria Caroline | 2000 | NÆSTVED | 0064AE | 25 m | 1:14.32 | |
54 | 155 | Mass Mira | 2000 | SLANGERUP | 0012AA | 25 m | 1:14.41 | |
55 | 284 | Lorentzen Sandie | 1997 | ODSHERRED | 9728AR | 25 m | 1:14.59 | |
56 | 402 | Grønkjær Julie | 1995 | NÆSTVED | 9536AU | 25 m | 1:14.93 | |
57 | 171 | Weitling My | 2000 | JYLLINGE | 0032AA | 25 m | 1:15.24 | |
58 | 463 | Corydon-Petersen Nina | 1999 | ROSKILDE | 9922AQ | 25 m | 1:15.62 | |
59 | 350 | Larsen Regitse Sofie | 1997 | SLAGELSE | 9778AN | 25 m | 1:15.74 | |
60 | 346 | Johansen Daniella Thea | 2000 | SLAGELSE | 0048AP | 25 m | 1:16.16 | |
61 | 602 | Wissing-Thornberg Methea | 1999 | TUNE | 25 m | 1:16.50 | ||
62 | 405 | Jensen Cecilie Elizabeth | 1998 | NÆSTVED | 9856AN | 25 m | 1:16.70 | |
63 | 444 | Gotthard Amalie | 1999 | TÅRNB-VEM | 9928AC | 25 m | 1:17.10 | |
64 | 393 | Bjerre Juliane Løndahl | 1999 | NÆSTVED | 9934AH | 25 m | 1:17.25 | |
65 | 16 | Buchwald Laura | 1998 | HOLBÆK | 9864AN | 25 m | 1:17.89 | |
66 | 174 | Wohlert Sarah | 1998 | LAKSEN | 9862AJ | 25 m | 1:17.91 | |
67 | 394 | Bonnesen Amalie | 1999 | NÆSTVED | 9912AI | 25 m | 1:18.25 | |
68 | 144 | Hansen Fie | 1999 | JYLLINGE | 9924AC | 25 m | 1:18.43 | |
69 | 430 | Wilstrup Pernille Dahl | 1997 | NÆSTVED | 9788AV | 25 m | 1:19.02 | |
70 | 169 | Thoby Rebecca | 1996 | LAKSEN | 9696AV | 25 m | 1:19.33 | |
71 | 192 | Irgang-Dahlin Amalie | 1999 | ISHØJ | 9914AJ | 25 m | 1:20.21 | |
72 | 195 | Splidt-Samuelsen Helena | 2000 | ISHØJ | 0062AP | 25 m | 1:20.42 | |
73 | 487 | Olesen Annasofie Engtorp | 1997 | ROSKILDE | 9762AW | 25 m | 1:21.16 | |
74 | 597 | Mertins Frederikke | 2000 | HVIDOVRE | 0014AE | 25 m | 1:21.44 | |
75 | 502 | Schimming Emilie Hermann | 1999 | ROSKILDE | 9942AP | 25 m | 1:21.73 | |
76 | 224 | Ohlsson Emelina | 1999 | SS IDEN | AI2299 | 25 m | 1:21.82 | |
77 | 433 | Munch Alexandra | 1996 | SOLRØD | 9658AT | 25 m | 1:22.88 | |
78 | 150 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | SLANGERUP | 0102AA | 25 m | 1:22.89 | |
79 | 436 | Techt Christina | 1996 | SOLRØD | 9606AI | 25 m | 1:22.90 | |
80 | 551 | Buch Maria | 1999 | TRITON B | 9952AQ | 25 m | 1:23.45 | |
81 | 143 | Grøndal Sofie Hong Yu | 1999 | SLANGERUP | 9906AA | 25 m | 1:23.62 | |
82 | 484 | Nielsen Lisa Hemme | 2000 | ROSKILDE | 0076AH | 25 m | 1:23.84 | |
83 | 275 | Faartoft Klara | 1996 | ODSHERRED | 9662AZ | 25 m | 1:23.91 | |
84 | 83 | Nicolaisen Louise | 1998 | KALUNDBORG | 9884AQ | 25 m | 1:24.20 | |
85 | 218 | Jönsson Malin | 1997 | SS IDEN | BJ6697 | 25 m | 1:24.25 | |
86 | 363 | Wilhardt Mette Juul | 1999 | SLAGELSE | 9974AR | 25 m | 1:24.36 | |
87 | 157 | Møller Sebine | 1999 | JYLLINGE | 9948AG | 25 m | 1:24.66 | |
88 | 580 | Pederse Johanne Overgaard | 1999 | TRITON B | 9956AH | 25 m | 1:24.79 | |
89 | 149 | Kestner Astrid Dyrmose | 2000 | JYLLINGE | 0008AB | 25 m | 1:24.94 | |
90 | 30 | Høgsberg Emilie | 1999 | HOLBÆK | 9968AW | 25 m | 1:25.00 | |
91 | 457 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 25 m | 1:27.12 | |
92 | 276 | Faartoft Melinda | 1996 | ODSHERRED | 9636AV | 25 m | 1:27.23 | |
93 | 13 | Andersen Mai | 2000 | HOLBÆK | 0072AS | 25 m | 1:27.28 | |
94 | 301 | Sass Nikoline Victoria | 1999 | ISHØJ | 9914AR | 25 m | 1:27.45 | |
95 | 70 | Junge Lærke Holm | 2000 | KALUNDBORG | 0064AC | 25 m | 1:27.61 | |
96 | 88 | Petersen Cecilie N. | 1998 | KALUNDBORG | 9842AU | 25 m | 1:28.19 | |
97 | 302 | Barrett Karoline | 2002 | GREVE | 0286AA | 25 m | 1:28.42 | |
98 | 34 | Jørgensen Ingrid | 1999 | HOLBÆK | 9966AQ | 25 m | 1:28.45 | |
99 | 306 | Andersen Emma | 1999 | TUNE | 9936AU | 25 m | 1:28.58 | |
100 | 72 | Kure Cecilie | 2000 | KALUNDBORG | 0054AR | 25 m | 1:28.79 | |
101 | 599 | Olsen Josefine Brosbøl | 2001 | HVIDOVRE | 0136AA | 25 m | 1:29.01 | |
102 | 160 | Petersson Katja | 2001 | JYLLINGE | 0134AA | 25 m | 1:29.76 | |
103 | 362 | Wiese Emma Nørgaard | 1999 | SLAGELSE | 9984AL | 25 m | 1:29.86 | |
104 | 309 | Matthisen Vilde Schulze | 2001 | TUNE | 0176AC | 25 m | 1:30.78 | |
105 | 92 | Strandberg Caroline | 1998 | KALUNDBORG | 9884BB | 25 m | 1:30.81 | |
106 | 278 | Hansen Amalie | 1998 | ODSHERRED | 9824BB | 25 m | 1:31.22 | |
107 | 294 | Strange Karoline | 1997 | ODSHERRED | 9798BA | 25 m | 1:32.22 | |
108 | 584 | Schmidt Freja | 2001 | TRITON B | 0196AJ | 25 m | 1:33.49 | |
109 | 422 | Pujan Sara Maria | 1999 | NÆSTVED | 9984AO | 25 m | 1:34.40 | |
110 | 404 | Høgh Alberte | 1999 | NÆSTVED | 9976AZ | 25 m | 1:35.11 | |
111 | 82 | Møller-Kristensen Annika | 2000 | KALUNDBORG | 0044AJ | 25 m | 1:35.13 | |
112 | 470 | Jacobsen Emma Rose | 2000 | ROSKILDE | 0022AJ | 25 m | 1:35.88 | |
113 | 308 | Larsen Emilie | 2001 | TUNE | 0186AC | 25 m | 1:36.08 | |
114 | 437 | Techt Sabrina | 1997 | SOLRØD | 9718AW | 25 m | 1:36.40 | |
115 | 340 | Ipsen Isabella Voldby | 2000 | SLAGELSE | 0088AP | 25 m | 1:37.08 | |
116 | 598 | Mikkelsen Kristine | 2000 | HVIDOVRE | 0078AG | 25 m | 1:37.43 | |
117 | 148 | Jensen Sofie Kepp | 2002 | JYLLINGE | 0262AA | 25 m | 1:37.49 | |
118 | 413 | Leifelt Emilie Cecilie | 2001 | NÆSTVED | 0104AD | 25 m | 1:37.82 | |
119 | 460 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | ROSKILDE | 0066AO | 25 m | 1:39.17 | |
120 | 438 | Vium-Heinesen Johanne | 2000 | SOLRØD | 0052AW | 25 m | 1:40.66 | |
121 | 297 | Andersen Camilla | 2001 | ISHØJ | 0168AK | 25 m | 1:41.73 | |
122 | 588 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 25 m | 1:42.77 | |
123 | 256 | Foltmar-Michaelsen Olivia | 2001 | TUNE | 0154AJ | 25 m | 1:43.21 | |
124 | 601 | Markussen Ida | 2001 | TRITON B | 0142AC | 25 m | 1:43.50 | |
125 | 562 | Janner Laura | 2002 | TRITON B | 0214AB | 25 m | 1:44.40 | |
126 | 238 | Levisen Sofia | 2002 | ISHØJ | 0258AE | 25 m | 1:46.48 | |
127 | 263 | Køhler Mette S. | 2001 | TUNE | 0192AK | 25 m | 1:50.47 | |
128 | 432 | Kappel Victoria | 2000 | SOLRØD | 0044AC | 25 m | 1:51.11 | |
129 | 96 | Uglebjerg Marie | 2002 | KALUNDBORG | 0222AB | 25 m | 1:52.28 | |
130 | 311 | Søeborg Frederikke | 2001 | TUNE | 0166AI | 25 m | 1:53.29 | |
131 | 396 | Bøcher Camille | 1999 | NÆSTVED | 9902AW | 25 m | 1:54.32 | |
132 | 423 | Ritter Julie Schytz | 2000 | NÆSTVED | 0092AV | 25 m | 1:54.49 | |
133 | 398 | Christensen Emma Røhmer | 2000 | NÆSTVED | 25 m | 1:56.17 | ||
134 | 140 | Fejer Andrea | 2000 | LAKSEN | 0076AU | 25 m | 1:56.77 | |
135 | 431 | Arnecke Cille | 1999 | SOLRØD | 9912AY | 25 m | 1:58.36 | |
136 | 134 | Bojesen Julie | 2001 | JYLLINGE | 0176AM | 25 m | 2:00.00 | |
137 | 255 | Fejer Nicoline | 2001 | TUNE | 0116AK | 25 m | 2:00.01 | |
138 | 243 | Zilstorff Laura | 2002 | ISHØJ | 0298AD | 25 m | 2:06.13 | |
139 | 257 | Haenschke Mathilde | 2002 | TUNE | 0266AD | 25 m | 2:06.83 | |
140 | 260 | Knak Lærke | 2002 | TUNE | 0262AJ | 25 m | 2:10.00 | |
141 | 424 | Simonsen Anne Sofie | 2000 | NÆSTVED | 0016AW | 25 m | 2:12.15 | |
142 | 154 | Lyngstrøm Anitta | 2000 | JYLLINGE | 0042AU | 25 m | 2:15.00 | |
143 | 254 | Berggrein Michéle Maj | 2002 | TUNE | 0216AJ | 25 m | 2:44.00 | |
144 | 419 | Moeini Saghi | 2000 | NÆSTVED | 25 m | 3:21.10 | ||
145 | 450 | Koefoed Ida | 2001 | TÅRNB-VEM | 0108AO | 25 m | ||
146 | 449 | Jørgensen Miriam | 2001 | TÅRNB-VEM | 0182AI | 25 m | ||
147 | 445 | Gotthard Regitze | 2002 | TÅRNB-VEM | 0228AA | 25 m | ||
148 | 443 | Geiker Therese Jetsmark | 2001 | TÅRNB-VEM | 0162AD | 25 m | ||
149 | 93 | Strandberg Nicoline | 2002 | KALUNDBORG | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 02 oktober 2011 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:35 |
Løb 15, 200m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 182 | Dolang Martin | 1994 | GREVE | 9425AE | 25 m | 2:09.78 | |
2 | 152 | Langhorn Sebastian | 1998 | LAKSEN | 9801AA | 25 m | 2:49.88 | |
3 | 361 | Wegener Rasmus | 1997 | SLAGELSE | 9727AC | 25 m | 3:00.72 | |
4 | 210 | Dahlén Alexander | 1999 | SS IDEN | AI4399 | 25 m | 3:31.06 | |
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 02 oktober 2011 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:35 |
Løb 16, 200m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 181 | Christiansen Pernille | 1995 | GREVE | 9558AK | 25 m | 2:22.96 | |
2 | 27 | Havshøi Nanna | 1994 | HOLBÆK | 9416AD | 25 m | 2:28.93 | |
3 | 60 | Weinreich Laura | 1998 | HOLBÆK | 9818AA | 25 m | 2:40.96 | |
4 | 222 | Nilsson Sara | 1998 | SS IDEN | AF3498 | 25 m | 2:43.88 | |
5 | 175 | Østergaard Maja | 1998 | LAKSEN | 9808AJ | 25 m | 2:54.46 | |
6 | 85 | Nielsen Pernille Thunbo | 1995 | KALUNDBORG | 9568AA | 25 m | 2:56.59 | |
7 | 204 | Knoth Cayanne Kjær | 1999 | TUNE | 9972AG | 25 m | 3:19.41 | |
8 | 145 | Hansen Freja B. | 1999 | LAKSEN | 9912AO | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 02 oktober 2011 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:35 |
Løb 17, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 227 | Svensson Marcus | 1992 | SS IDEN | AJ3192 | 25 m | 29.81 | |
2 | 406 | Jensen Kristian | 1994 | NÆSTVED | 9499AJ | 25 m | 31.11 | |
3 | 63 | Andersen Mikkel H. | 1991 | KALUNDBORG | 9109AB | 25 m | 32.23 | |
4 | 179 | Møhl Emil | 1994 | ISHØJ | 9413AC | 25 m | 33.36 | |
5 | 372 | Kokholm Sune | 1996 | KORSØR | 9697AC | 25 m | 33.50 | |
6 | 219 | Kristoffersson Ola | 1988 | SS IDEN | AF6388 | 25 m | 33.63 | |
7 | 571 | Kirketerp Marco | 1995 | TRITON B | 9589AF | 25 m | 33.84 | |
8 | 399 | Christiansen Nikolai P. | 1996 | NÆSTVED | 9655AJ | 25 m | 33.94 | |
9 | 548 | Andersen Emil | 1992 | TRITON B | 9273AH | 25 m | 34.22 | |
10 | 65 | Andersen Sebastian H. | 1997 | KALUNDBORG | 9739AA | 25 m | 34.40 | |
11 | 370 | Frei Jonas | 1995 | KORSØR | 9549AD | 25 m | 34.78 | |
12 | 206 | Boman Simon | 1994 | SS IDEN | AM0394 | 25 m | 34.93 | |
13 | 403 | Hansen Mads Ingeman | 1997 | NÆSTVED | 9719AC | 25 m | 35.84 | |
14 | 280 | Larsen Christopher | 1993 | ODSHERRED | 9397AN | 25 m | 36.14 | |
15 | 360 | Tingsgaard Simon | 1996 | SLAGELSE | 9639AE | 25 m | 36.34 | |
16 | 400 | Christoffersen Emil S. | 1996 | NÆSTVED | 9665AC | 25 m | 36.52 | |
17 | 578 | Møller Karim | 1994 | TRITON B | 9451AA | 25 m | 36.71 | |
18 | 101 | Zachariassen Emil | 1997 | KALUNDBORG | 9753AN | 25 m | 37.41 | |
19 | 461 | Bruun Lauge | 1992 | ROSKILDE | 9221AE | 25 m | 37.56 | |
20 | 312 | Christerson Per | 1995 | SK HAJEN | AG3995 | 25 m | 37.63 | |
21 | 94 | Uglebjerg Jonas | 1997 | KALUNDBORG | 9703AD | 25 m | 38.28 | |
22 | 12 | Andersen Lasse Winther | 1994 | HOLBÆK | 9465AF | 25 m | 38.99 | |
23 | 67 | Guldberg Filip | 1995 | KALUNDBORG | 9593AR | 25 m | 39.55 | |
24 | 151 | Kjærsgaard Victor | 1998 | SLANGERUP | 9861AF | 25 m | 39.87 | |
25 | 213 | Ekstrand Julius | 1998 | SS IDEN | AJ9798 | 25 m | 40.05 | |
26 | 64 | Andersen Oliver H. | 1999 | KALUNDBORG | 9971AA | 25 m | 40.10 | |
27 | 58 | Toft Emil | 1998 | HOLBÆK | 9807AI | 25 m | 40.15 | |
28 | 414 | Leifelt Jonas | 1996 | NÆSTVED | 9601AF | 25 m | 40.41 | |
29 | 47 | Ottosen Niels | 1998 | HOLBÆK | 9801AF | 25 m | 41.32 | |
30 | 353 | Mosegaard Marcus Mantzius | 2001 | SLAGELSE | 0199AA | 25 m | 41.96 | |
31 | 446 | Hunsballe Jacob | 1997 | TÅRNB-VEM | 9707AP | 25 m | 41.97 | |
32 | 344 | Jensen Rasmus Aavang | 1998 | SLAGELSE | 9843AH | 25 m | 42.09 | |
33 | 159 | Neve Kristoffer | 1998 | SLANGERUP | 9853AK | 25 m | 42.60 | |
34 | 46 | Ottosen Mads | 1997 | HOLBÆK | 9745AH | 25 m | 43.85 | |
35 | 451 | Nielsen Jens Elkjær | 1998 | TÅRNB-VEM | 9875AN | 25 m | 44.83 | |
36 | 331 | Bæk Elias Jensen | 1997 | SLAGELSE | 9749AR | 25 m | 45.00 | |
37 | 292 | Olsen Søren Hald | 1998 | ODSHERRED | 9895AP | 25 m | 47.68 | |
38 | 211 | Dahlén Daniel | 1999 | SS IDEN | AI3399 | 25 m | 48.06 | |
39 | 448 | Jørgensen Adam | 1997 | TÅRNB-VEM | 9785AP | 25 m | 48.57 | |
40 | 356 | Nygaard Magnus | 2000 | SLAGELSE | 0045AH | 25 m | 49.79 | |
41 | 418 | Moeini Kambiz | 1997 | NÆSTVED | 25 m | 50.12 | ||
42 | 486 | Olesen Anders Engtorp | 1999 | ROSKILDE | 9951AI | 25 m | 51.06 | |
43 | 90 | Ringhøj Nicolai | 1998 | KALUNDBORG | 9827AR | 25 m | 51.16 | |
44 | 270 | Bromberg Klaus | 1998 | ODSHERRED | 9825AP | 25 m | 51.53 | |
45 | 587 | Sparholt Niels Paulli | 2000 | TRITON B | 0027AF | 25 m | 52.89 | |
46 | 274 | Danielsen Frederik | 1998 | ODSHERRED | 9883AS | 25 m | 53.50 | |
47 | 10 | Andersen Jonas | 2001 | HOLBÆK | 0165AC | 25 m | 54.20 | |
48 | 416 | Lorentzen Rasmus | 2001 | NÆSTVED | 0125AC | 25 m | 54.45 | |
49 | 141 | Fuglsang Tobias | 2001 | JYLLINGE | 0127AD | 25 m | 55.60 | |
50 | 586 | Schwartzbach Daniel | 1999 | TRITON B | 9999AJ | 25 m | 55.64 | |
51 | 565 | Jensen Mads Raaby | 2001 | TRITON B | 0149AB | 25 m | 56.17 | |
52 | 165 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | LAKSEN | 0073AD | 25 m | 56.75 | |
53 | 81 | Møller Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0041AM | 25 m | 59.93 | |
54 | 388 | Adeler Lukas | 2001 | NÆSTVED | 0133AG | 25 m | 1:03.77 | |
55 | 247 | Gummer Mikkel | 2002 | GREVE | 0269AF | 25 m | 1:04.67 | |
56 | 68 | Jensen Nicklas | 2000 | KALUNDBORG | 25 m | 1:05.37 | ||
57 | 259 | Kilhof Morten | 2000 | TUNE | 0037AJ | 25 m | 1:09.43 | |
58 | 97 | Walther Casper | 2001 | KALUNDBORG | 0129AF | 25 m | 1:11.22 | |
59 | 133 | Bojesen Frederik | 2002 | JYLLINGE | 0281AB | 25 m | 1:21.47 | |
60 | 248 | Hartington Casper Mørkhøj | 2002 | GREVE | 0239AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 02 oktober 2011 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:35 |
Løb 18, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 560 | Holten Cecilie | 1996 | TRITON B | 9608AF | 25 m | 32.56 | |
2 | 230 | Wennberg Petra | 1993 | SS IDEN | AS2693 | 25 m | 33.78 | |
3 | 583 | Riget Louise G. | 1995 | TRITON B | 9584AB | 25 m | 34.47 | |
4 | 600 | Damgaard Lise Norgil | 1997 | TUNE | 9746AW | 25 m | 36.75 | |
5 | 373 | Paulsen Nicoline | 1996 | KORSØR | 9654AA | 25 m | 37.57 | |
6 | 86 | Nystrøm Emma F. | 1996 | KALUNDBORG | 9614AZ | 25 m | 37.76 | |
7 | 207 | Christensson Jenny | 1996 | SS IDEN | BD4696 | 25 m | 38.13 | |
8 | 315 | Hovenberg Anna | 1995 | SK HAJEN | AN2295 | 25 m | 38.72 | |
9 | 75 | Larsen Natasja Holte | 1995 | KALUNDBORG | 9518AL | 25 m | 39.24 | |
10 | 95 | Uglebjerg Louise | 1994 | KALUNDBORG | 9472AG | 25 m | 39.97 | |
11 | 36 | Kristiansen Cecilie | 1997 | HOLBÆK | 9724AQ | 25 m | 40.43 | |
12 | 32 | Jensen Mette | 1997 | HOLBÆK | 9724AC | 25 m | 40.71 | |
13 | 54 | Rosin Majbrit | 1996 | HOLBÆK | 9628AD | 25 m | 40.79 | |
14 | 338 | Hansen Maria Tanderup | 1998 | SLAGELSE | 9836AJ | 25 m | 41.05 | |
15 | 19 | Christiansen Carina | 1995 | HOLBÆK | 9584AJ | 25 m | 41.24 | |
16 | 501 | Sannerud Mette | 1997 | ROSKILDE | 9706AD | 25 m | 41.38 | |
17 | 196 | Barrett Kristine | 1998 | GREVE | 9886AB | 25 m | 41.47 | |
18 | 76 | Lind-Ellefsen Rebecca | 1998 | KALUNDBORG | 9892AM | 25 m | 41.82 | |
19 | 348 | Larsen Lecia Kure | 1997 | SLAGELSE | 9754AR | 25 m | 42.00 | |
20 | 390 | Assum Christina | 1994 | NÆSTVED | 9444AO | 25 m | 42.11 | |
21 | 420 | Nilsson Elisa Holst | 1996 | NÆSTVED | 9604AK | 25 m | 42.12 | |
22 | 52 | Qvist-Pedersen Helene | 1998 | HOLBÆK | 9852AT | 25 m | 43.24 | |
23 | 16 | Buchwald Laura | 1998 | HOLBÆK | 9864AN | 25 m | 43.81 | |
24 | 504 | Viereck Lærke | 1997 | ROSKILDE | 9754AT | 25 m | 44.02 | |
25 | 69 | Junge Laura Holm | 1998 | KALUNDBORG | 9838AD | 25 m | 44.10 | |
26 | 272 | Carlsson Josefine | 1995 | ODSHERRED | 9572AV | 25 m | 44.28 | |
27 | 393 | Bjerre Juliane Løndahl | 1999 | NÆSTVED | 9934AH | 25 m | 44.90 | |
28 | 397 | Bøcher Caroline | 1998 | NÆSTVED | 9866AV | 25 m | 45.08 | |
29 | 442 | Geiker Karoline Jetsmark | 1999 | TÅRNB-VEM | 9944AO | 25 m | 45.49 | |
30 | 150 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | SLANGERUP | 0102AA | 25 m | 45.78 | |
31 | 389 | Ansari Tina | 1998 | NÆSTVED | 9812AQ | 25 m | 46.12 | |
32 | 350 | Larsen Regitse Sofie | 1997 | SLAGELSE | 9778AN | 25 m | 46.30 | |
33 | 394 | Bonnesen Amalie | 1999 | NÆSTVED | 9912AI | 25 m | 46.32 | |
34 | 153 | Larsen Cecilie Fruerlund | 1999 | LAKSEN | 9906AP | 25 m | 46.93 | |
35 | 363 | Wilhardt Mette Juul | 1999 | SLAGELSE | 9974AR | 25 m | 47.96 | |
36 | 433 | Munch Alexandra | 1996 | SOLRØD | 9658AT | 25 m | 48.37 | |
37 | 422 | Pujan Sara Maria | 1999 | NÆSTVED | 9984AO | 25 m | 49.10 | |
38 | 145 | Hansen Freja B. | 1999 | LAKSEN | 9912AO | 25 m | 49.22 | |
39 | 470 | Jacobsen Emma Rose | 2000 | ROSKILDE | 0022AJ | 25 m | 50.30 | |
40 | 502 | Schimming Emilie Hermann | 1999 | ROSKILDE | 9942AP | 25 m | 50.73 | |
41 | 445 | Gotthard Regitze | 2002 | TÅRNB-VEM | 0228AA | 25 m | 51.28 | |
42 | 453 | Poulsen Malou | 2001 | TÅRNB-VEM | 0196AF | 25 m | 51.53 | |
43 | 278 | Hansen Amalie | 1998 | ODSHERRED | 9824BB | 25 m | 51.92 | |
44 | 70 | Junge Lærke Holm | 2000 | KALUNDBORG | 0064AC | 25 m | 52.07 | |
45 | 34 | Jørgensen Ingrid | 1999 | HOLBÆK | 9966AQ | 25 m | 52.50 | |
46 | 160 | Petersson Katja | 2001 | JYLLINGE | 0134AA | 25 m | 52.53 | |
47 | 435 | Skou Amalie Sophia | 1997 | SOLRØD | 9726AX | 25 m | 52.59 | |
48 | 588 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 25 m | 53.08 | |
49 | 297 | Andersen Camilla | 2001 | ISHØJ | 0168AK | 25 m | 54.40 | |
50 | 449 | Jørgensen Miriam | 2001 | TÅRNB-VEM | 0182AI | 25 m | 54.94 | |
51 | 168 | Terp Rebecca Hauerberg | 2001 | JYLLINGE | 0164AP | 25 m | 55.00 | |
52 | 192 | Irgang-Dahlin Amalie | 1999 | ISHØJ | 9914AJ | 25 m | 56.19 | |
53 | 88 | Petersen Cecilie N. | 1998 | KALUNDBORG | 9842AU | 25 m | 56.36 | |
54 | 413 | Leifelt Emilie Cecilie | 2001 | NÆSTVED | 0104AD | 25 m | 56.81 | |
55 | 340 | Ipsen Isabella Voldby | 2000 | SLAGELSE | 0088AP | 25 m | 57.52 | |
56 | 148 | Jensen Sofie Kepp | 2002 | JYLLINGE | 0262AA | 25 m | 58.37 | |
57 | 459 | Borberg Nanna Karoline | 2000 | ROSKILDE | 0016AI | 25 m | 58.73 | |
58 | 41 | Nielsen Ida Maria | 2000 | HOLBÆK | 0002AR | 25 m | 58.89 | |
59 | 53 | Rasmussen Karoline | 1999 | HOLBÆK | 9942AV | 25 m | 1:00.00 | |
60 | 13 | Andersen Mai | 2000 | HOLBÆK | 0072AS | 25 m | 1:00.00 | |
61 | 431 | Arnecke Cille | 1999 | SOLRØD | 9912AY | 25 m | 1:00.10 | |
62 | 396 | Bøcher Camille | 1999 | NÆSTVED | 9902AW | 25 m | 1:00.56 | |
63 | 584 | Schmidt Freja | 2001 | TRITON B | 0196AJ | 25 m | 1:00.66 | |
64 | 562 | Janner Laura | 2002 | TRITON B | 0214AB | 25 m | 1:01.16 | |
65 | 452 | Nielsen Liva Stehr | 2002 | TÅRNB-VEM | 0218AA | 25 m | 1:01.70 | |
66 | 157 | Møller Sebine | 1999 | JYLLINGE | 9948AG | 25 m | 1:03.42 | |
67 | 404 | Høgh Alberte | 1999 | NÆSTVED | 9976AZ | 25 m | 1:04.36 | |
68 | 432 | Kappel Victoria | 2000 | SOLRØD | 0044AC | 25 m | 1:05.75 | |
69 | 140 | Fejer Andrea | 2000 | LAKSEN | 0076AU | 25 m | 1:06.19 | |
70 | 424 | Simonsen Anne Sofie | 2000 | NÆSTVED | 0016AW | 25 m | 1:08.22 | |
71 | 93 | Strandberg Nicoline | 2002 | KALUNDBORG | 25 m | 1:09.43 | ||
72 | 423 | Ritter Julie Schytz | 2000 | NÆSTVED | 0092AV | 25 m | 1:12.52 | |
73 | 398 | Christensen Emma Røhmer | 2000 | NÆSTVED | 25 m | 1:14.36 | ||
74 | 443 | Geiker Therese Jetsmark | 2001 | TÅRNB-VEM | 0162AD | 25 m | ||
75 | 254 | Berggrein Michéle Maj | 2002 | TUNE | 0216AJ | 25 m | ||
76 | 450 | Koefoed Ida | 2001 | TÅRNB-VEM | 0108AO | 25 m | ||
77 | 438 | Vium-Heinesen Johanne | 2000 | SOLRØD | 0052AW | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 02 oktober 2011 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:35 |
Løb 19, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 186 | Mortensen Emil K. | 1993 | TUNE | 9333AE | 25 m | 57.51 | |
2 | 183 | Sørensen Niels Wissing | 1993 | GREVE | 9391AC | 25 m | 57.95 | |
3 | 322 | Olsson Markus | 1991 | SK HAJEN | AJ1591 | 25 m | 58.31 | |
4 | 427 | Vang Sebastian | 1991 | NÆSTVED | 9163AA | 25 m | 59.71 | |
5 | 217 | Hjelm Julius | 1994 | SS IDEN | AC6194 | 25 m | 1:00.55 | |
6 | 216 | Hansen Fredrik | 1992 | SS IDEN | AR0192 | 25 m | 1:01.52 | |
7 | 591 | Østermann Mark H. | 1995 | TRITON B | 9577AF | 25 m | 1:01.69 | |
8 | 577 | Mortensen Frederik K. | 1995 | TRITON B | 9581AC | 25 m | 1:02.20 | |
9 | 426 | Vang Oliver | 1994 | NÆSTVED | 9411AD | 25 m | 1:02.40 | |
10 | 228 | Svensson Martin | 1994 | SS IDEN | AE7794 | 25 m | 1:03.20 | |
11 | 314 | Fredriksson Petter | 1997 | SK HAJEN | AJ4197 | 25 m | 1:04.60 | |
12 | 182 | Dolang Martin | 1994 | GREVE | 9425AE | 25 m | 1:04.61 | |
13 | 578 | Møller Karim | 1994 | TRITON B | 9451AA | 25 m | 1:04.70 | |
14 | 499 | Rasmussen Yannick | 1995 | ROSKILDE | 9565AH | 25 m | 1:05.45 | |
15 | 557 | Hasemann Rasmus | 1996 | TRITON B | 9601AA | 25 m | 1:06.55 | |
16 | 185 | Kildholt Mads | 1994 | TUNE | 9485AC | 25 m | 1:07.25 | |
17 | 364 | Wismann Bjørn | 1996 | SLAGELSE | 9637AH | 25 m | 1:07.52 | |
18 | 167 | Skelsager Nikolai | 1996 | SLANGERUP | 9687AC | 25 m | 1:07.97 | |
19 | 91 | Rysgaard Mathias | 1998 | KALUNDBORG | 9833AA | 25 m | 1:09.55 | |
20 | 469 | Hjeresen Oliver | 1995 | ROSKILDE | 9509AH | 25 m | 1:10.45 | |
21 | 339 | Hansen Simon | 1997 | SLAGELSE | 9733AJ | 25 m | 1:11.46 | |
22 | 215 | Hangård Tom | 1996 | SS IDEN | AL3796 | 25 m | 1:12.08 | |
23 | 458 | Andersen Magnus | 1995 | ROSKILDE | 9565AQ | 25 m | 1:13.84 | |
24 | 202 | Jensen Victor Hardenberg | 1997 | TUNE | 9741AE | 25 m | 1:13.97 | |
25 | 392 | Billenstein Nicolai | 1996 | NÆSTVED | 9693AN | 25 m | 1:16.94 | |
26 | 359 | Petersen Emil R. | 1995 | SLAGELSE | 9501AL | 25 m | 1:17.43 | |
27 | 349 | Larsen Rasmus B. | 1997 | SLAGELSE | 9761AJ | 25 m | 1:17.81 | |
28 | 33 | Johnsen Johan | 1997 | HOLBÆK | 9723AP | 25 m | 1:17.98 | |
29 | 361 | Wegener Rasmus | 1997 | SLAGELSE | 9727AC | 25 m | 1:18.13 | |
30 | 197 | Jensen Jackie Hartvig | 1997 | GREVE | 9775AI | 25 m | 1:18.95 | |
31 | 151 | Kjærsgaard Victor | 1998 | SLANGERUP | 9861AF | 25 m | 1:19.22 | |
32 | 201 | Iversen Christian Arsberg | 1997 | TUNE | 9709AM | 25 m | 1:19.68 | |
33 | 229 | Vasilijevic Marko | 1999 | SS IDEN | AH1999 | 25 m | 1:19.96 | |
34 | 18 | Bøjsen Markus | 1999 | HOLBÆK | 9987AE | 25 m | 1:20.06 | |
35 | 35 | Kâhler Benjamin | 1997 | HOLBÆK | 9721AI | 25 m | 1:20.07 | |
36 | 66 | Corell Danny | 1997 | KALUNDBORG | 9749AN | 25 m | 1:20.54 | |
37 | 279 | Kristiansen Mathias V. | 1997 | ODSHERRED | 9751AM | 25 m | 1:21.50 | |
38 | 225 | Ohlsson Esbjörn | 1996 | SS IDEN | AL5196 | 25 m | 1:22.99 | |
39 | 290 | Offersen Elias | 1996 | ODSHERRED | 9645AK | 25 m | 1:24.23 | |
40 | 434 | Munch-Jensen Victor L. | 1996 | SOLRØD | 9663AM | 25 m | 1:24.34 | |
41 | 200 | Eriksen Thor Nørgaard | 2000 | TUNE | 0079AI | 25 m | 1:24.82 | |
42 | 58 | Toft Emil | 1998 | HOLBÆK | 9807AI | 25 m | 1:25.70 | |
43 | 331 | Bæk Elias Jensen | 1997 | SLAGELSE | 9749AR | 25 m | 1:25.85 | |
44 | 99 | Witthøft Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0045AA | 25 m | 1:26.06 | |
45 | 497 | Rasmussen Patrick | 1997 | ROSKILDE | 9769AG | 25 m | 1:26.36 | |
46 | 210 | Dahlén Alexander | 1999 | SS IDEN | AI4399 | 25 m | 1:26.43 | |
47 | 98 | Walther Nicolai | 1998 | KALUNDBORG | 9851AE | 25 m | 1:27.70 | |
48 | 488 | Palmqvist Joakim | 1999 | ROSKILDE | 9941AI | 25 m | 1:27.86 | |
49 | 28 | Henriksen Mikkel | 1999 | HOLBÆK | 9975AJ | 25 m | 1:28.85 | |
50 | 198 | Larsen Benjamin Ørnebjerg | 2000 | GREVE | 0087AC | 25 m | 1:29.63 | |
51 | 135 | Bruhn Philip | 2000 | JYLLINGE | 0061AF | 25 m | 1:29.72 | |
52 | 214 | Hangård Roy | 1999 | SS IDEN | AH0999 | 25 m | 1:30.87 | |
53 | 441 | Enkebølle Marcus Dam | 1998 | TÅRNB-VEM | 9859AQ | 25 m | 1:31.17 | |
54 | 486 | Olesen Anders Engtorp | 1999 | ROSKILDE | 9951AI | 25 m | 1:32.17 | |
55 | 300 | Fagerberg Mathias Yu | 2000 | ISHØJ | 0069AI | 25 m | 1:32.36 | |
56 | 337 | Hansen Magnus Erik W. | 1999 | SLAGELSE | 9931AN | 25 m | 1:32.80 | |
57 | 25 | Halby Mikkel | 1999 | HOLBÆK | 9999AI | 25 m | 1:34.22 | |
58 | 292 | Olsen Søren Hald | 1998 | ODSHERRED | 9895AP | 25 m | 1:34.50 | |
59 | 410 | Larsen David Bagge | 1999 | NÆSTVED | 9923AK | 25 m | 1:34.68 | |
60 | 298 | Enghave Mads | 2002 | ISHØJ | 0227AA | 25 m | 1:35.02 | |
61 | 165 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | LAKSEN | 0073AD | 25 m | 1:35.05 | |
62 | 343 | Jensen Oliver Sintayehu | 1998 | SLAGELSE | 9805AT | 25 m | 1:35.74 | |
63 | 87 | Olsen Christian | 1999 | KALUNDBORG | 9975AM | 25 m | 1:36.29 | |
64 | 273 | Danielsen Christian | 1997 | ODSHERRED | 9715AS | 25 m | 1:36.50 | |
65 | 142 | Gjerløff Rasmus | 2001 | JYLLINGE | 0121AA | 25 m | 1:37.43 | |
66 | 347 | Kristensen Peter | 1999 | SLAGELSE | 9987AN | 25 m | 1:39.43 | |
67 | 568 | Joensen Johan | 2000 | TRITON B | 0005AB | 25 m | 1:39.48 | |
68 | 307 | Eriksen Benjamin Nørgaard | 2002 | TUNE | 0257AC | 25 m | 1:40.51 | |
69 | 352 | Mikkelsen Hjalte | 1999 | SLAGELSE | 9919AL | 25 m | 1:40.68 | |
70 | 304 | Jakobsen Mikael | 2000 | GREVE | 0021AF | 25 m | 1:41.19 | |
71 | 594 | Kielstrup Viktor | 2000 | HVIDOVRE | 0069AD | 25 m | 1:41.92 | |
72 | 565 | Jensen Mads Raaby | 2001 | TRITON B | 0149AB | 25 m | 1:42.23 | |
73 | 595 | Kjerri Christoffer G. | 1999 | HVIDOVRE | 9915AB | 25 m | 1:43.69 | |
74 | 554 | Grønlund Johan Veggerby | 2000 | TRITON B | 0011AG | 25 m | 1:44.74 | |
75 | 448 | Jørgensen Adam | 1997 | TÅRNB-VEM | 9785AP | 25 m | 1:45.32 | |
76 | 299 | Er Demir Kaan | 2000 | ISHØJ | 0099AI | 25 m | 1:46.49 | |
77 | 587 | Sparholt Niels Paulli | 2000 | TRITON B | 0027AF | 25 m | 1:46.62 | |
78 | 498 | Rasmussen Sebastian | 2000 | ROSKILDE | 0061AC | 25 m | 1:46.81 | |
79 | 77 | Loose Magnus | 1999 | KALUNDBORG | 9977AM | 25 m | 1:47.87 | |
80 | 305 | Petersen Hans Asger M. | 2001 | GREVE | 0137AG | 25 m | 1:50.09 | |
81 | 56 | Stengelshøj Martin | 1999 | HOLBÆK | 9925AN | 25 m | 1:52.84 | |
82 | 141 | Fuglsang Tobias | 2001 | JYLLINGE | 0127AD | 25 m | 1:53.97 | |
83 | 303 | Guldbjørn Alexander | 2001 | GREVE | 0175AJ | 25 m | 1:56.40 | |
84 | 259 | Kilhof Morten | 2000 | TUNE | 0037AJ | 25 m | 2:00.58 | |
85 | 10 | Andersen Jonas | 2001 | HOLBÆK | 0165AC | 25 m | 2:01.76 | |
86 | 586 | Schwartzbach Daniel | 1999 | TRITON B | 9999AJ | 25 m | 2:02.27 | |
87 | 234 | Enghave Tobias | 2002 | ISHØJ | 0237AC | 25 m | 2:03.51 | |
88 | 173 | Winsley Malte | 2001 | JYLLINGE | 0153AG | 25 m | 2:05.50 | |
89 | 245 | Baltzer Mads | 2002 | GREVE | 0251AG | 25 m | 2:33.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 02 oktober 2011 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:35 |
Løb 20, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 566 | Jensen Stine Raaby | 1995 | TRITON B | 9564AK | 25 m | 1:03.63 | |
2 | 184 | Beckmann Emilie | 1997 | TUNE | 9778AG | 25 m | 1:04.62 | |
3 | 221 | Månsson Linnéa | 1996 | SS IDEN | AJ6296 | 25 m | 1:09.45 | |
4 | 100 | Witthøft Sofie | 1997 | KALUNDBORG | 9794AG | 25 m | 1:10.39 | |
5 | 84 | Nicolaisen Pia | 1994 | KALUNDBORG | 9422AO | 25 m | 1:10.98 | |
6 | 180 | Barrett Kathrine | 1996 | GREVE | 9688AF | 25 m | 1:11.02 | |
7 | 19 | Christiansen Carina | 1995 | HOLBÆK | 9584AJ | 25 m | 1:11.79 | |
8 | 187 | Stuhr Henriette | 1996 | TUNE | 9644AB | 25 m | 1:11.93 | |
9 | 205 | Boman Cecilia | 1996 | SS IDEN | AV3696 | 25 m | 1:12.01 | |
10 | 51 | Plaza Isabella | 1994 | HOLBÆK | 25 m | 1:12.79 | ||
11 | 555 | Hansen Megan Forslund | 1997 | TRITON B | 9702AC | 25 m | 1:13.26 | |
12 | 407 | Jensen Sara | 1996 | NÆSTVED | 9684AB | 25 m | 1:13.32 | |
13 | 371 | Jensen Caroline Brostrup | 1997 | KORSØR | 9732AB | 25 m | 1:13.37 | |
14 | 583 | Riget Louise G. | 1995 | TRITON B | 9584AB | 25 m | 1:13.48 | |
15 | 208 | Cronsjö Moa | 1998 | SS IDEN | AM1498 | 25 m | 1:14.14 | |
16 | 429 | Vilstrup Emma | 1994 | NÆSTVED | 9446AQ | 25 m | 1:14.24 | |
17 | 567 | Jessen Louise Møller | 1997 | TRITON B | 9704AE | 25 m | 1:14.52 | |
18 | 31 | Jensen Line | 1993 | HOLBÆK | 9358AE | 25 m | 1:15.05 | |
19 | 196 | Barrett Kristine | 1998 | GREVE | 9886AB | 25 m | 1:15.23 | |
20 | 223 | Nygren Ella | 1996 | SS IDEN | BD5696 | 25 m | 1:15.67 | |
21 | 32 | Jensen Mette | 1997 | HOLBÆK | 9724AC | 25 m | 1:16.07 | |
22 | 464 | Dahl Laura | 1998 | ROSKILDE | 9824AN | 25 m | 1:16.10 | |
23 | 329 | Andersen Amanda Glerup | 1998 | SLAGELSE | 9814AM | 25 m | 1:16.72 | |
24 | 26 | Hansen Frederikke | 1998 | HOLBÆK | 9844AE | 25 m | 1:17.14 | |
25 | 222 | Nilsson Sara | 1998 | SS IDEN | AF3498 | 25 m | 1:17.50 | |
26 | 54 | Rosin Majbrit | 1996 | HOLBÆK | 9628AD | 25 m | 1:17.80 | |
27 | 581 | Puggaard Anna | 1996 | TRITON B | 9606AB | 25 m | 1:18.49 | |
28 | 17 | Bødker Karoline | 1997 | HOLBÆK | 9726AQ | 25 m | 1:19.68 | |
29 | 334 | Dollas Maria | 1998 | SLAGELSE | 9846AJ | 25 m | 1:20.46 | |
30 | 49 | Palmø Josefine | 1997 | HOLBÆK | 9768AL | 25 m | 1:20.57 | |
31 | 456 | Andersen Catharina Skov | 1997 | ROSKILDE | 9758AC | 25 m | 1:20.61 | |
32 | 166 | Ruby Lærke Toft | 1999 | LAKSEN | 9996AG | 25 m | 1:21.03 | |
33 | 357 | Ovesen Astrid | 1999 | SLAGELSE | 9978AA | 25 m | 1:21.17 | |
34 | 156 | Mårtensson Amalie | 2000 | JYLLINGE | 0004AE | 25 m | 1:21.73 | |
35 | 204 | Knoth Cayanne Kjær | 1999 | TUNE | 9972AG | 25 m | 1:22.31 | |
36 | 132 | Bang Malene | 1999 | SLANGERUP | 9976AD | 25 m | 1:22.47 | |
37 | 597 | Mertins Frederikke | 2000 | HVIDOVRE | 0014AE | 25 m | 1:22.70 | |
38 | 447 | Jensen Natashia Skaarup | 1994 | TÅRNB-VEM | 9448AK | 25 m | 1:23.18 | |
39 | 335 | Hallig Simone Juul | 1997 | SLAGELSE | 9732AO | 25 m | 1:23.24 | |
40 | 333 | Cantby Clara Schade | 2000 | SLAGELSE | 0042AC | 25 m | 1:23.37 | |
41 | 345 | Jensen Sofie Egegaard | 1998 | SLAGELSE | 9884AD | 25 m | 1:24.80 | |
42 | 74 | Larsen Natasja | 1996 | KALUNDBORG | 9694AC | 25 m | 1:24.89 | |
43 | 199 | Martinsen Louise Friis | 1998 | GREVE | 9812AP | 25 m | 1:24.97 | |
44 | 405 | Jensen Cecilie Elizabeth | 1998 | NÆSTVED | 9856AN | 25 m | 1:25.04 | |
45 | 194 | Rasmussen Jasmin Boe | 2000 | ISHØJ | 0006AM | 25 m | 1:25.90 | |
46 | 193 | Olsen Eva | 2000 | ISHØJ | 0094AM | 25 m | 1:27.62 | |
47 | 271 | Bøjesen Maria | 1999 | ODSHERRED | 9932AR | 25 m | 1:29.38 | |
48 | 155 | Mass Mira | 2000 | SLANGERUP | 0012AA | 25 m | 1:29.62 | |
49 | 224 | Ohlsson Emelina | 1999 | SS IDEN | AI2299 | 25 m | 1:29.63 | |
50 | 149 | Kestner Astrid Dyrmose | 2000 | JYLLINGE | 0008AB | 25 m | 1:29.87 | |
51 | 457 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 25 m | 1:30.06 | |
52 | 212 | Dellhede Louise | 1999 | SS IDEN | AQ8499 | 25 m | 1:30.18 | |
53 | 284 | Lorentzen Sandie | 1997 | ODSHERRED | 9728AR | 25 m | 1:30.56 | |
54 | 171 | Weitling My | 2000 | JYLLINGE | 0032AA | 25 m | 1:31.99 | |
55 | 137 | Danielsen Sandra | 1998 | LAKSEN | 9854AI | 25 m | 1:32.16 | |
56 | 169 | Thoby Rebecca | 1996 | LAKSEN | 9696AV | 25 m | 1:32.68 | |
57 | 44 | Okkels Anna | 1996 | HOLBÆK | 9664AY | 25 m | 1:32.73 | |
58 | 174 | Wohlert Sarah | 1998 | LAKSEN | 9862AJ | 25 m | 1:32.96 | |
59 | 436 | Techt Christina | 1996 | SOLRØD | 9606AI | 25 m | 1:33.59 | |
60 | 195 | Splidt-Samuelsen Helena | 2000 | ISHØJ | 0062AP | 25 m | 1:33.91 | |
61 | 92 | Strandberg Caroline | 1998 | KALUNDBORG | 9884BB | 25 m | 1:34.05 | |
62 | 83 | Nicolaisen Louise | 1998 | KALUNDBORG | 9884AQ | 25 m | 1:34.33 | |
63 | 153 | Larsen Cecilie Fruerlund | 1999 | LAKSEN | 9906AP | 25 m | 1:34.98 | |
64 | 30 | Høgsberg Emilie | 1999 | HOLBÆK | 9968AW | 25 m | 1:35.00 | |
65 | 143 | Grøndal Sofie Hong Yu | 1999 | SLANGERUP | 9906AA | 25 m | 1:36.11 | |
66 | 599 | Olsen Josefine Brosbøl | 2001 | HVIDOVRE | 0136AA | 25 m | 1:36.41 | |
67 | 218 | Jönsson Malin | 1997 | SS IDEN | BJ6697 | 25 m | 1:37.50 | |
68 | 362 | Wiese Emma Nørgaard | 1999 | SLAGELSE | 9984AL | 25 m | 1:38.82 | |
69 | 460 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | ROSKILDE | 0066AO | 25 m | 1:39.42 | |
70 | 61 | Wulff Julie Thaarup | 2000 | HOLBÆK | 0082AJ | 25 m | 1:40.00 | |
71 | 439 | Wood-Kurland Hannah Karin | 1998 | SOLRØD | 9866AU | 25 m | 1:40.15 | |
72 | 158 | Neve Kamilla | 2000 | SLANGERUP | 0082AE | 25 m | 1:41.20 | |
73 | 301 | Sass Nikoline Victoria | 1999 | ISHØJ | 9914AR | 25 m | 1:42.18 | |
74 | 72 | Kure Cecilie | 2000 | KALUNDBORG | 0054AR | 25 m | 1:42.35 | |
75 | 306 | Andersen Emma | 1999 | TUNE | 9936AU | 25 m | 1:42.94 | |
76 | 588 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 25 m | 1:44.38 | |
77 | 82 | Møller-Kristensen Annika | 2000 | KALUNDBORG | 0044AJ | 25 m | 1:46.71 | |
78 | 435 | Skou Amalie Sophia | 1997 | SOLRØD | 9726AX | 25 m | 1:47.29 | |
79 | 308 | Larsen Emilie | 2001 | TUNE | 0186AC | 25 m | 1:47.48 | |
80 | 584 | Schmidt Freja | 2001 | TRITON B | 0196AJ | 25 m | 1:48.17 | |
81 | 476 | Jørgensen Caroline F. | 1997 | ROSKILDE | 9786AV | 25 m | 1:48.59 | |
82 | 134 | Bojesen Julie | 2001 | JYLLINGE | 0176AM | 25 m | 1:49.18 | |
83 | 88 | Petersen Cecilie N. | 1998 | KALUNDBORG | 9842AU | 25 m | 1:50.00 | |
84 | 437 | Techt Sabrina | 1997 | SOLRØD | 9718AW | 25 m | 1:50.29 | |
85 | 256 | Foltmar-Michaelsen Olivia | 2001 | TUNE | 0154AJ | 25 m | 1:53.80 | |
86 | 309 | Matthisen Vilde Schulze | 2001 | TUNE | 0176AC | 25 m | 1:54.28 | |
87 | 302 | Barrett Karoline | 2002 | GREVE | 0286AA | 25 m | 1:55.43 | |
88 | 562 | Janner Laura | 2002 | TRITON B | 0214AB | 25 m | 1:55.45 | |
89 | 53 | Rasmussen Karoline | 1999 | HOLBÆK | 9942AV | 25 m | 1:55.58 | |
90 | 432 | Kappel Victoria | 2000 | SOLRØD | 0044AC | 25 m | 1:59.30 | |
91 | 238 | Levisen Sofia | 2002 | ISHØJ | 0258AE | 25 m | 2:00.58 | |
92 | 401 | Clausen Anne-Sofie P. | 2002 | NÆSTVED | 0202AB | 25 m | 2:01.14 | |
93 | 489 | Palmqvist Marie | 2000 | ROSKILDE | 0056AH | 25 m | 2:01.37 | |
94 | 438 | Vium-Heinesen Johanne | 2000 | SOLRØD | 0052AW | 25 m | 2:01.47 | |
95 | 601 | Markussen Ida | 2001 | TRITON B | 0142AC | 25 m | 2:01.79 | |
96 | 13 | Andersen Mai | 2000 | HOLBÆK | 0072AS | 25 m | 2:02.06 | |
97 | 423 | Ritter Julie Schytz | 2000 | NÆSTVED | 0092AV | 25 m | 2:07.50 | |
98 | 398 | Christensen Emma Røhmer | 2000 | NÆSTVED | 25 m | 2:09.19 | ||
99 | 404 | Høgh Alberte | 1999 | NÆSTVED | 9976AZ | 25 m | 2:11.67 | |
100 | 168 | Terp Rebecca Hauerberg | 2001 | JYLLINGE | 0164AP | 25 m | 2:12.10 | |
101 | 243 | Zilstorff Laura | 2002 | ISHØJ | 0298AD | 25 m | 2:12.68 | |
102 | 260 | Knak Lærke | 2002 | TUNE | 0262AJ | 25 m | 2:18.00 | |
103 | 257 | Haenschke Mathilde | 2002 | TUNE | 0266AD | 25 m | 2:20.08 | |
104 | 424 | Simonsen Anne Sofie | 2000 | NÆSTVED | 0016AW | 25 m | 2:25.68 | |
105 | 311 | Søeborg Frederikke | 2001 | TUNE | 0166AI | 25 m | 2:28.08 | |
106 | 419 | Moeini Saghi | 2000 | NÆSTVED | 25 m | 2:31.67 | ||
107 | 452 | Nielsen Liva Stehr | 2002 | TÅRNB-VEM | 0218AA | 25 m | ||
108 | 443 | Geiker Therese Jetsmark | 2001 | TÅRNB-VEM | 0162AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 02 oktober 2011 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:35 |
Løb 23, 4X50m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 507 | Roskillers Piger 1 | 2000 | ROSKILDE | 25 m | 2:20.00 | ||
2 | 496 | Roskillers Piger 2 | 2000 | ROSKILDE | 25 m | 3:00.00 | ||
3 | 50 | Holbæk Littles Piger | 2000 | HOLBÆK | 25 m | 3:00.00 | ||
4 | 295 | GTI piger 1 | 2000 | GTI | 25 m | 3:08.14 | ||
5 | 296 | GTI piger 2 | 2000 | GTI | 25 m | 3:10.97 | ||
6 | 4 | Holbæk Littles 2 | 2000 | HOLBÆK | 25 m | 3:20.00 | ||
7 | 604 | GTI piger 3 | 2000 | GTI | 25 m | |||
8 | 547 | Triton Piger 3 | 2000 | TRITON B | 25 m | |||
9 | 546 | Triton Piger 2 | 2000 | TRITON B | 25 m | |||
10 | 545 | Triton Piger 1 | 2000 | TRITON B | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 02 oktober 2011 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:35 |
Løb 24, 4X50m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 7 | Holbæk Pack | 1998 | HOLBÆK | 25 m | 2:25.00 | ||
2 | 231 | SS Iden | 1998 | SS IDEN | 25 m | 2:35.66 | ||
3 | 467 | Roskillers Drenge 1 | 1998 | ROSKILDE | 25 m | 2:40.00 | ||
4 | 325 | Ssk1 | 1998 | SLAGELSE | 25 m | 2:40.92 | ||
5 | 191 | GTI drenge 1 | 1998 | GTI | 25 m | 2:45.00 | ||
6 | 20 | Holbæk Drenge 1 | 1999 | HOLBÆK | 25 m | 2:50.00 | ||
7 | 189 | GTI drenge 2 | 1998 | GTI | 25 m | 2:53.00 | ||
8 | 606 | Holbæk Drenge 2 | 1998 | HOLBÆK | 25 m | |||
9 | 605 | Roskillers Drenge 2 | 1998 | ROSKILDE | 25 m | |||
10 | 542 | Triton Drenge | 1998 | TRITON B | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 02 oktober 2011 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:35 |
Løb 25, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 559 | Holmboe-Olesen Christina | 1993 | TRITON B | 9382AJ | 25 m | 2:07.55 | |
2 | 552 | Edill Christina Hvid | 1995 | TRITON B | 9546AC | 25 m | 2:09.98 | |
3 | 181 | Christiansen Pernille | 1995 | GREVE | 9558AK | 25 m | 2:11.60 | |
4 | 369 | Andersen Kristina Delff | 1997 | KORSØR | 9732AL | 25 m | 2:13.01 | |
5 | 555 | Hansen Megan Forslund | 1997 | TRITON B | 9702AC | 25 m | 2:14.40 | |
6 | 566 | Jensen Stine Raaby | 1995 | TRITON B | 9564AK | 25 m | 2:14.80 | |
7 | 558 | Hemdorff Julie-Sofie | 1991 | TRITON B | 9144AE | 25 m | 2:15.49 | |
8 | 567 | Jessen Louise Møller | 1997 | TRITON B | 9704AE | 25 m | 2:15.97 | |
9 | 180 | Barrett Kathrine | 1996 | GREVE | 9688AF | 25 m | 2:16.76 | |
10 | 54 | Rosin Majbrit | 1996 | HOLBÆK | 9628AD | 25 m | 2:17.56 | |
11 | 31 | Jensen Line | 1993 | HOLBÆK | 9358AE | 25 m | 2:19.10 | |
12 | 17 | Bødker Karoline | 1997 | HOLBÆK | 9726AQ | 25 m | 2:20.19 | |
13 | 205 | Boman Cecilia | 1996 | SS IDEN | AV3696 | 25 m | 2:21.39 | |
14 | 505 | Voss Rikke | 1997 | ROSKILDE | 9756AP | 25 m | 2:21.57 | |
15 | 51 | Plaza Isabella | 1994 | HOLBÆK | 25 m | 2:21.63 | ||
16 | 473 | Johansen Nanna | 1996 | ROSKILDE | 9662AH | 25 m | 2:22.05 | |
17 | 199 | Martinsen Louise Friis | 1998 | GREVE | 9812AP | 25 m | 2:23.73 | |
18 | 456 | Andersen Catharina Skov | 1997 | ROSKILDE | 9758AC | 25 m | 2:23.92 | |
19 | 429 | Vilstrup Emma | 1994 | NÆSTVED | 9446AQ | 25 m | 2:23.98 | |
20 | 329 | Andersen Amanda Glerup | 1998 | SLAGELSE | 9814AM | 25 m | 2:24.17 | |
21 | 223 | Nygren Ella | 1996 | SS IDEN | BD5696 | 25 m | 2:24.48 | |
22 | 336 | Hansen Karen Tanderup | 1996 | SLAGELSE | 9654AS | 25 m | 2:25.00 | |
23 | 319 | Kharraziha Isabella | 1995 | SK HAJEN | BH2295 | 25 m | 2:26.50 | |
24 | 464 | Dahl Laura | 1998 | ROSKILDE | 9824AN | 25 m | 2:27.63 | |
25 | 221 | Månsson Linnéa | 1996 | SS IDEN | AJ6296 | 25 m | 2:27.79 | |
26 | 408 | Jørgensen Mie | 1996 | NÆSTVED | 9692AG | 25 m | 2:28.44 | |
27 | 222 | Nilsson Sara | 1998 | SS IDEN | AF3498 | 25 m | 2:28.82 | |
28 | 32 | Jensen Mette | 1997 | HOLBÆK | 9724AC | 25 m | 2:29.11 | |
29 | 317 | Jönsson Annika | 1993 | SK HAJEN | BI0893 | 25 m | 2:29.13 | |
30 | 208 | Cronsjö Moa | 1998 | SS IDEN | AM1498 | 25 m | 2:32.05 | |
31 | 345 | Jensen Sofie Egegaard | 1998 | SLAGELSE | 9884AD | 25 m | 2:32.66 | |
32 | 338 | Hansen Maria Tanderup | 1998 | SLAGELSE | 9836AJ | 25 m | 2:32.67 | |
33 | 38 | Larsen Louise Lynæs | 1997 | HOLBÆK | 9782AQ | 25 m | 2:33.75 | |
34 | 420 | Nilsson Elisa Holst | 1996 | NÆSTVED | 9604AK | 25 m | 2:35.98 | |
35 | 348 | Larsen Lecia Kure | 1997 | SLAGELSE | 9754AR | 25 m | 2:36.61 | |
36 | 284 | Lorentzen Sandie | 1997 | ODSHERRED | 9728AR | 25 m | 2:38.26 | |
37 | 60 | Weinreich Laura | 1998 | HOLBÆK | 9818AA | 25 m | 2:39.03 | |
38 | 272 | Carlsson Josefine | 1995 | ODSHERRED | 9572AV | 25 m | 2:39.15 | |
39 | 204 | Knoth Cayanne Kjær | 1999 | TUNE | 9972AG | 25 m | 2:39.19 | |
40 | 405 | Jensen Cecilie Elizabeth | 1998 | NÆSTVED | 9856AN | 25 m | 2:42.40 | |
41 | 350 | Larsen Regitse Sofie | 1997 | SLAGELSE | 9778AN | 25 m | 2:43.11 | |
42 | 212 | Dellhede Louise | 1999 | SS IDEN | AQ8499 | 25 m | 2:45.14 | |
43 | 44 | Okkels Anna | 1996 | HOLBÆK | 9664AY | 25 m | 2:46.03 | |
44 | 561 | Ikov Mille Hesselgren | 2000 | TRITON B | 0012AH | 25 m | 2:50.17 | |
45 | 487 | Olesen Annasofie Engtorp | 1997 | ROSKILDE | 9762AW | 25 m | 2:55.52 | |
46 | 590 | Wenk Helena Berg | 2000 | TRITON B | 0052AD | 25 m | 2:56.33 | |
47 | 430 | Wilstrup Pernille Dahl | 1997 | NÆSTVED | 9788AV | 25 m | 2:57.07 | |
48 | 271 | Bøjesen Maria | 1999 | ODSHERRED | 9932AR | 25 m | 2:57.31 | |
49 | 192 | Irgang-Dahlin Amalie | 1999 | ISHØJ | 9914AJ | 25 m | 2:57.61 | |
50 | 549 | Bengtsson Caroline | 2000 | TRITON B | 0024AH | 25 m | 3:00.00 | |
51 | 224 | Ohlsson Emelina | 1999 | SS IDEN | AI2299 | 25 m | 3:01.70 | |
52 | 195 | Splidt-Samuelsen Helena | 2000 | ISHØJ | 0062AP | 25 m | 3:01.85 | |
53 | 275 | Faartoft Klara | 1996 | ODSHERRED | 9662AZ | 25 m | 3:04.21 | |
54 | 276 | Faartoft Melinda | 1996 | ODSHERRED | 9636AV | 25 m | 3:06.42 | |
55 | 294 | Strange Karoline | 1997 | ODSHERRED | 9798BA | 25 m | 3:08.03 | |
56 | 435 | Skou Amalie Sophia | 1997 | SOLRØD | 9726AX | 25 m | 3:08.45 | |
57 | 354 | Nielsen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0198AF | 25 m | 3:08.66 | |
58 | 330 | Andersen Katharina Lind | 1998 | SLAGELSE | 9886AR | 25 m | 3:10.00 | |
59 | 306 | Andersen Emma | 1999 | TUNE | 9936AU | 25 m | 3:13.46 | |
60 | 308 | Larsen Emilie | 2001 | TUNE | 0186AC | 25 m | 3:13.73 | |
61 | 301 | Sass Nikoline Victoria | 1999 | ISHØJ | 9914AR | 25 m | 3:15.20 | |
62 | 573 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 25 m | 3:16.36 | |
63 | 457 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 25 m | 3:18.67 | |
64 | 582 | Refsgaard Line | 2000 | TRITON B | 0004AD | 25 m | 3:19.40 | |
65 | 34 | Jørgensen Ingrid | 1999 | HOLBÆK | 9966AQ | 25 m | 3:19.61 | |
66 | 30 | Høgsberg Emilie | 1999 | HOLBÆK | 9968AW | 25 m | 3:28.28 | |
67 | 599 | Olsen Josefine Brosbøl | 2001 | HVIDOVRE | 0136AA | 25 m | 3:28.99 | |
68 | 61 | Wulff Julie Thaarup | 2000 | HOLBÆK | 0082AJ | 25 m | 3:30.00 | |
69 | 404 | Høgh Alberte | 1999 | NÆSTVED | 9976AZ | 25 m | 3:30.27 | |
70 | 584 | Schmidt Freja | 2001 | TRITON B | 0196AJ | 25 m | 3:30.36 | |
71 | 563 | Jensen Frederikke | 2000 | TRITON B | 0002AC | 25 m | 3:31.48 | |
72 | 335 | Hallig Simone Juul | 1997 | SLAGELSE | 9732AO | 25 m | 3:33.49 | |
73 | 574 | Lundstrøm Josefine H. | 2001 | TRITON B | 0158AD | 25 m | 3:34.77 | |
74 | 490 | Palmund Liva | 2002 | ROSKILDE | 0246AA | 25 m | 3:38.10 | |
75 | 575 | Mammen Alberte | 2001 | TRITON B | 0196AE | 25 m | 3:38.73 | |
76 | 588 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 25 m | 3:39.76 | |
77 | 310 | Salmonsen Cecilie Daluiso | 2001 | TUNE | 0108AH | 25 m | 3:39.98 | |
78 | 478 | Kristensen Kaya Fjeldsted | 2002 | ROSKILDE | 0232AJ | 25 m | 3:40.00 | |
79 | 564 | Jensen Katrine | 2000 | TRITON B | 0034AA | 25 m | 3:42.98 | |
80 | 493 | Petersen Rikke Skovly | 2003 | ROSKILDE | 25 m | 3:45.00 | ||
81 | 468 | Echardt Frederikke | 2002 | ROSKILDE | 0274AG | 25 m | 3:45.00 | |
82 | 302 | Barrett Karoline | 2002 | GREVE | 0286AA | 25 m | 3:50.13 | |
83 | 309 | Matthisen Vilde Schulze | 2001 | TUNE | 0176AC | 25 m | 3:53.97 | |
84 | 597 | Mertins Frederikke | 2000 | HVIDOVRE | 0014AE | 25 m | 3:54.09 | |
85 | 297 | Andersen Camilla | 2001 | ISHØJ | 0168AK | 25 m | 3:59.50 | |
86 | 260 | Knak Lærke | 2002 | TUNE | 0262AJ | 25 m | 4:27.00 | |
87 | 243 | Zilstorff Laura | 2002 | ISHØJ | 0298AD | 25 m | 4:52.14 | |
88 | 244 | Annfeldt Ella | 2002 | GREVE | 0294AJ | 25 m | 5:00.00 | |
89 | 256 | Foltmar-Michaelsen Olivia | 2001 | TUNE | 0154AJ | 25 m | 5:00.56 | |
90 | 375 | Hansen Nadia | 1999 | DRAGSHOLM | 9968AQ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 02 oktober 2011 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:35 |
Løb 26, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 183 | Sørensen Niels Wissing | 1993 | GREVE | 9391AC | 25 m | 1:53.68 | |
2 | 216 | Hansen Fredrik | 1992 | SS IDEN | AR0192 | 25 m | 1:55.31 | |
3 | 440 | Skelsager Jacob | 1993 | SLANGERUP | 9313AG | 25 m | 1:58.74 | |
4 | 186 | Mortensen Emil K. | 1993 | TUNE | 9333AE | 25 m | 1:58.99 | |
5 | 578 | Møller Karim | 1994 | TRITON B | 9451AA | 25 m | 2:01.26 | |
6 | 12 | Andersen Lasse Winther | 1994 | HOLBÆK | 9465AF | 25 m | 2:02.57 | |
7 | 182 | Dolang Martin | 1994 | GREVE | 9425AE | 25 m | 2:03.56 | |
8 | 219 | Kristoffersson Ola | 1988 | SS IDEN | AF6388 | 25 m | 2:03.82 | |
9 | 185 | Kildholt Mads | 1994 | TUNE | 9485AC | 25 m | 2:05.23 | |
10 | 426 | Vang Oliver | 1994 | NÆSTVED | 9411AD | 25 m | 2:06.28 | |
11 | 591 | Østermann Mark H. | 1995 | TRITON B | 9577AF | 25 m | 2:06.65 | |
12 | 577 | Mortensen Frederik K. | 1995 | TRITON B | 9581AC | 25 m | 2:06.92 | |
13 | 427 | Vang Sebastian | 1991 | NÆSTVED | 9163AA | 25 m | 2:07.32 | |
14 | 215 | Hangård Tom | 1996 | SS IDEN | AL3796 | 25 m | 2:10.19 | |
15 | 364 | Wismann Bjørn | 1996 | SLAGELSE | 9637AH | 25 m | 2:10.75 | |
16 | 339 | Hansen Simon | 1997 | SLAGELSE | 9733AJ | 25 m | 2:12.05 | |
17 | 400 | Christoffersen Emil S. | 1996 | NÆSTVED | 9665AC | 25 m | 2:12.61 | |
18 | 392 | Billenstein Nicolai | 1996 | NÆSTVED | 9693AN | 25 m | 2:14.75 | |
19 | 58 | Toft Emil | 1998 | HOLBÆK | 9807AI | 25 m | 2:15.60 | |
20 | 293 | Petersen Jacob | 1995 | ODSHERRED | 9515AQ | 25 m | 2:17.08 | |
21 | 458 | Andersen Magnus | 1995 | ROSKILDE | 9565AQ | 25 m | 2:20.02 | |
22 | 290 | Offersen Elias | 1996 | ODSHERRED | 9645AK | 25 m | 2:21.00 | |
23 | 359 | Petersen Emil R. | 1995 | SLAGELSE | 9501AL | 25 m | 2:21.09 | |
24 | 279 | Kristiansen Mathias V. | 1997 | ODSHERRED | 9751AM | 25 m | 2:21.36 | |
25 | 197 | Jensen Jackie Hartvig | 1997 | GREVE | 9775AI | 25 m | 2:21.54 | |
26 | 474 | Johnbeck Mads | 1997 | ROSKILDE | 9761AM | 25 m | 2:22.34 | |
27 | 361 | Wegener Rasmus | 1997 | SLAGELSE | 9727AC | 25 m | 2:23.67 | |
28 | 497 | Rasmussen Patrick | 1997 | ROSKILDE | 9769AG | 25 m | 2:25.16 | |
29 | 269 | Aggerholm Lasse | 1997 | ODSHERRED | 9743AQ | 25 m | 2:25.82 | |
30 | 376 | Ingvordsen Andreas | 1996 | DRAGSHOLM | 9649AQ | 25 m | 2:26.29 | |
31 | 46 | Ottosen Mads | 1997 | HOLBÆK | 9745AH | 25 m | 2:29.05 | |
32 | 18 | Bøjsen Markus | 1999 | HOLBÆK | 9987AE | 25 m | 2:33.76 | |
33 | 198 | Larsen Benjamin Ørnebjerg | 2000 | GREVE | 0087AC | 25 m | 2:34.86 | |
34 | 47 | Ottosen Niels | 1998 | HOLBÆK | 9801AF | 25 m | 2:37.72 | |
35 | 33 | Johnsen Johan | 1997 | HOLBÆK | 9723AP | 25 m | 2:38.59 | |
36 | 585 | Schmidt Jakob | 1999 | TRITON B | 9913AO | 25 m | 2:43.08 | |
37 | 472 | Johansen Emil | 1999 | ROSKILDE | 9935AB | 25 m | 2:43.50 | |
38 | 282 | Larsen Jakob | 1999 | ODSHERRED | 9927AK | 25 m | 2:43.84 | |
39 | 292 | Olsen Søren Hald | 1998 | ODSHERRED | 9895AP | 25 m | 2:45.00 | |
40 | 25 | Halby Mikkel | 1999 | HOLBÆK | 9999AI | 25 m | 2:46.71 | |
41 | 576 | Mittelberger Lukas | 1998 | TRITON B | 9879AM | 25 m | 2:48.09 | |
42 | 214 | Hangård Roy | 1999 | SS IDEN | AH0999 | 25 m | 2:48.53 | |
43 | 270 | Bromberg Klaus | 1998 | ODSHERRED | 9825AP | 25 m | 2:48.87 | |
44 | 273 | Danielsen Christian | 1997 | ODSHERRED | 9715AS | 25 m | 2:49.50 | |
45 | 210 | Dahlén Alexander | 1999 | SS IDEN | AI4399 | 25 m | 2:49.73 | |
46 | 331 | Bæk Elias Jensen | 1997 | SLAGELSE | 9749AR | 25 m | 2:50.41 | |
47 | 395 | Boots Oliver | 1998 | NÆSTVED | 9805AS | 25 m | 2:51.31 | |
48 | 592 | Hansen Mads Haugård | 2000 | HVIDOVRE | 0059AH | 25 m | 2:52.21 | |
49 | 45 | Olufsen Robin | 1998 | HOLBÆK | 9841AJ | 25 m | 2:52.60 | |
50 | 498 | Rasmussen Sebastian | 2000 | ROSKILDE | 0061AC | 25 m | 2:53.72 | |
51 | 589 | Wenk Daniel Berg | 2000 | TRITON B | 0099AB | 25 m | 2:55.24 | |
52 | 200 | Eriksen Thor Nørgaard | 2000 | TUNE | 0079AI | 25 m | 2:55.36 | |
53 | 28 | Henriksen Mikkel | 1999 | HOLBÆK | 9975AJ | 25 m | 2:55.69 | |
54 | 596 | Kjærsgaard Marcus | 1999 | HVIDOVRE | 9959AP | 25 m | 2:59.91 | |
55 | 482 | Mortensen Alexander Kjær | 2000 | ROSKILDE | 0055AJ | 25 m | 3:00.00 | |
56 | 305 | Petersen Hans Asger M. | 2001 | GREVE | 0137AG | 25 m | 3:02.09 | |
57 | 351 | Mikkelsen Andreas | 1998 | SLAGELSE | 9875AQ | 25 m | 3:04.19 | |
58 | 56 | Stengelshøj Martin | 1999 | HOLBÆK | 9925AN | 25 m | 3:06.66 | |
59 | 304 | Jakobsen Mikael | 2000 | GREVE | 0021AF | 25 m | 3:07.56 | |
60 | 10 | Andersen Jonas | 2001 | HOLBÆK | 0165AC | 25 m | 3:08.44 | |
61 | 274 | Danielsen Frederik | 1998 | ODSHERRED | 9883AS | 25 m | 3:08.86 | |
62 | 23 | Foverskov Andreas | 1999 | HOLBÆK | 9969AN | 25 m | 3:14.78 | |
63 | 281 | Larsen Emil | 1999 | ODSHERRED | 9923AP | 25 m | 3:18.21 | |
64 | 485 | Nordlys Sebastian Carl | 2001 | ROSKILDE | 0161AJ | 25 m | 3:20.00 | |
65 | 569 | Johansen Daniel | 2000 | TRITON B | 0023AC | 25 m | 3:23.36 | |
66 | 341 | Jagd Mikkel Prahl | 1999 | SLAGELSE | 9975AC | 25 m | 3:24.14 | |
67 | 479 | Lerke Nikolaj Søberg | 1999 | ROSKILDE | 9985AQ | 25 m | 3:33.66 | |
68 | 300 | Fagerberg Mathias Yu | 2000 | ISHØJ | 0069AI | 25 m | 3:41.38 | |
69 | 477 | Kofoed William W. | 2001 | ROSKILDE | 0159AH | 25 m | 3:52.36 | |
70 | 416 | Lorentzen Rasmus | 2001 | NÆSTVED | 0125AC | 25 m | 3:56.50 | |
71 | 234 | Enghave Tobias | 2002 | ISHØJ | 0237AC | 25 m | 4:02.79 | |
72 | 307 | Eriksen Benjamin Nørgaard | 2002 | TUNE | 0257AC | 25 m | 4:13.77 | |
73 | 299 | Er Demir Kaan | 2000 | ISHØJ | 0099AI | 25 m | 4:35.22 | |
74 | 245 | Baltzer Mads | 2002 | GREVE | 0251AG | 25 m | 4:59.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 02 oktober 2011 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:35 |
Løb 27, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 230 | Wennberg Petra | 1993 | SS IDEN | AS2693 | 25 m | 1:11.79 | |
2 | 581 | Puggaard Anna | 1996 | TRITON B | 9606AB | 25 m | 1:15.13 | |
3 | 207 | Christensson Jenny | 1996 | SS IDEN | BD4696 | 25 m | 1:18.51 | |
4 | 600 | Damgaard Lise Norgil | 1997 | TUNE | 9746AW | 25 m | 1:19.41 | |
5 | 373 | Paulsen Nicoline | 1996 | KORSØR | 9654AA | 25 m | 1:21.94 | |
6 | 315 | Hovenberg Anna | 1995 | SK HAJEN | AN2295 | 25 m | 1:23.33 | |
7 | 184 | Beckmann Emilie | 1997 | TUNE | 9778AG | 25 m | 1:25.55 | |
8 | 501 | Sannerud Mette | 1997 | ROSKILDE | 9706AD | 25 m | 1:26.48 | |
9 | 59 | Vanggård Emma | 1996 | HOLBÆK | 9646AF | 25 m | 1:27.02 | |
10 | 36 | Kristiansen Cecilie | 1997 | HOLBÆK | 9724AQ | 25 m | 1:27.74 | |
11 | 60 | Weinreich Laura | 1998 | HOLBÆK | 9818AA | 25 m | 1:28.14 | |
12 | 357 | Ovesen Astrid | 1999 | SLAGELSE | 9978AA | 25 m | 1:30.76 | |
13 | 504 | Viereck Lærke | 1997 | ROSKILDE | 9754AT | 25 m | 1:31.03 | |
14 | 390 | Assum Christina | 1994 | NÆSTVED | 9444AO | 25 m | 1:32.88 | |
15 | 597 | Mertins Frederikke | 2000 | HVIDOVRE | 0014AE | 25 m | 1:33.08 | |
16 | 52 | Qvist-Pedersen Helene | 1998 | HOLBÆK | 9852AT | 25 m | 1:33.09 | |
17 | 582 | Refsgaard Line | 2000 | TRITON B | 0004AD | 25 m | 1:33.37 | |
18 | 199 | Martinsen Louise Friis | 1998 | GREVE | 9812AP | 25 m | 1:34.10 | |
19 | 393 | Bjerre Juliane Løndahl | 1999 | NÆSTVED | 9934AH | 25 m | 1:34.12 | |
20 | 16 | Buchwald Laura | 1998 | HOLBÆK | 9864AN | 25 m | 1:35.44 | |
21 | 193 | Olsen Eva | 2000 | ISHØJ | 0094AM | 25 m | 1:35.70 | |
22 | 397 | Bøcher Caroline | 1998 | NÆSTVED | 9866AV | 25 m | 1:37.57 | |
23 | 573 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 25 m | 1:38.04 | |
24 | 598 | Mikkelsen Kristine | 2000 | HVIDOVRE | 0078AG | 25 m | 1:38.63 | |
25 | 561 | Ikov Mille Hesselgren | 2000 | TRITON B | 0012AH | 25 m | 1:39.50 | |
26 | 439 | Wood-Kurland Hannah Karin | 1998 | SOLRØD | 9866AU | 25 m | 1:39.80 | |
27 | 394 | Bonnesen Amalie | 1999 | NÆSTVED | 9912AI | 25 m | 1:40.28 | |
28 | 194 | Rasmussen Jasmin Boe | 2000 | ISHØJ | 0006AM | 25 m | 1:40.70 | |
29 | 378 | Kirk Maria | 1998 | DRAGSHOLM | 9884BA | 25 m | 1:43.62 | |
30 | 502 | Schimming Emilie Hermann | 1999 | ROSKILDE | 9942AP | 25 m | 1:45.76 | |
31 | 422 | Pujan Sara Maria | 1999 | NÆSTVED | 9984AO | 25 m | 1:48.06 | |
32 | 549 | Bengtsson Caroline | 2000 | TRITON B | 0024AH | 25 m | 1:48.73 | |
33 | 218 | Jönsson Malin | 1997 | SS IDEN | BJ6697 | 25 m | 1:49.34 | |
34 | 438 | Vium-Heinesen Johanne | 2000 | SOLRØD | 0052AW | 25 m | 1:50.76 | |
35 | 575 | Mammen Alberte | 2001 | TRITON B | 0196AE | 25 m | 1:53.55 | |
36 | 471 | Jensen Caroline Wrist | 2000 | ROSKILDE | 0026AV | 25 m | 1:55.00 | |
37 | 550 | Brandelev Victoria Grøn | 2000 | TRITON B | 0058AK | 25 m | 1:55.00 | |
38 | 468 | Echardt Frederikke | 2002 | ROSKILDE | 0274AG | 25 m | 1:56.34 | |
39 | 599 | Olsen Josefine Brosbøl | 2001 | HVIDOVRE | 0136AA | 25 m | 1:57.24 | |
40 | 475 | Johnbeck Marie | 2002 | ROSKILDE | 0202AF | 25 m | 1:59.41 | |
41 | 311 | Søeborg Frederikke | 2001 | TUNE | 0166AI | 25 m | 2:01.74 | |
42 | 490 | Palmund Liva | 2002 | ROSKILDE | 0246AA | 25 m | 2:03.15 | |
43 | 493 | Petersen Rikke Skovly | 2003 | ROSKILDE | 25 m | 2:05.00 | ||
44 | 491 | Petersen Alberte Fie | 2002 | ROSKILDE | 0224AH | 25 m | 2:05.00 | |
45 | 480 | Mehr Silke | 2000 | ROSKILDE | 25 m | 2:05.00 | ||
46 | 462 | Christensen Christina | 2001 | ROSKILDE | 0114AP | 25 m | 2:05.49 | |
47 | 459 | Borberg Nanna Karoline | 2000 | ROSKILDE | 0016AI | 25 m | 2:06.44 | |
48 | 362 | Wiese Emma Nørgaard | 1999 | SLAGELSE | 9984AL | 25 m | 2:06.65 | |
49 | 396 | Bøcher Camille | 1999 | NÆSTVED | 9902AW | 25 m | 2:07.14 | |
50 | 412 | Larsen Rikke Bæk | 2000 | NÆSTVED | 0064AJ | 25 m | 2:09.70 | |
51 | 41 | Nielsen Ida Maria | 2000 | HOLBÆK | 0002AR | 25 m | 2:10.00 | |
52 | 404 | Høgh Alberte | 1999 | NÆSTVED | 9976AZ | 25 m | 2:10.57 | |
53 | 489 | Palmqvist Marie | 2000 | ROSKILDE | 0056AH | 25 m | 2:11.20 | |
54 | 431 | Arnecke Cille | 1999 | SOLRØD | 9912AY | 25 m | 2:12.02 | |
55 | 263 | Køhler Mette S. | 2001 | TUNE | 0192AK | 25 m | 2:16.54 | |
56 | 401 | Clausen Anne-Sofie P. | 2002 | NÆSTVED | 0202AB | 25 m | 2:19.67 | |
57 | 13 | Andersen Mai | 2000 | HOLBÆK | 0072AS | 25 m | 2:20.00 | |
58 | 42 | Nielsen Julie | 1999 | HOLBÆK | 9994AN | 25 m | 2:20.00 | |
59 | 584 | Schmidt Freja | 2001 | TRITON B | 0196AJ | 25 m | 2:21.31 | |
60 | 415 | Lindén Regitze Højmark | 1999 | NÆSTVED | 25 m | 2:24.79 | ||
61 | 255 | Fejer Nicoline | 2001 | TUNE | 0116AK | 25 m | 2:27.00 | |
62 | 237 | Larsen Celina Ørnebjerg | 2002 | ISHØJ | 25 m | 2:39.00 | ||
63 | 423 | Ritter Julie Schytz | 2000 | NÆSTVED | 0092AV | 25 m | 2:39.36 | |
64 | 22 | Esbensen Alma | 2000 | HOLBÆK | 0064AT | 25 m | 2:40.00 | |
65 | 15 | Bonde Caroline | 2000 | HOLBÆK | 0002AS | 25 m | 2:40.00 | |
66 | 563 | Jensen Frederikke | 2000 | TRITON B | 0002AC | 25 m | 2:59.18 | |
67 | 425 | Sørensen Katrine Hoffmann | 2000 | NÆSTVED | 25 m | 3:01.10 | ||
68 | 391 | Bendtsen Caroline | 2002 | NÆSTVED | 25 m | 3:02.98 | ||
69 | 411 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 25 m | 3:41.01 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 02 oktober 2011 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:35 |
Løb 28, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 227 | Svensson Marcus | 1992 | SS IDEN | AJ3192 | 25 m | 1:02.66 | |
2 | 406 | Jensen Kristian | 1994 | NÆSTVED | 9499AJ | 25 m | 1:08.12 | |
3 | 499 | Rasmussen Yannick | 1995 | ROSKILDE | 9565AH | 25 m | 1:11.94 | |
4 | 206 | Boman Simon | 1994 | SS IDEN | AM0394 | 25 m | 1:12.20 | |
5 | 571 | Kirketerp Marco | 1995 | TRITON B | 9589AF | 25 m | 1:12.84 | |
6 | 399 | Christiansen Nikolai P. | 1996 | NÆSTVED | 9655AJ | 25 m | 1:13.23 | |
7 | 370 | Frei Jonas | 1995 | KORSØR | 9549AD | 25 m | 1:13.46 | |
8 | 179 | Møhl Emil | 1994 | ISHØJ | 9413AC | 25 m | 1:14.12 | |
9 | 548 | Andersen Emil | 1992 | TRITON B | 9273AH | 25 m | 1:14.53 | |
10 | 469 | Hjeresen Oliver | 1995 | ROSKILDE | 9509AH | 25 m | 1:14.57 | |
11 | 312 | Christerson Per | 1995 | SK HAJEN | AG3995 | 25 m | 1:15.41 | |
12 | 202 | Jensen Victor Hardenberg | 1997 | TUNE | 9741AE | 25 m | 1:16.51 | |
13 | 403 | Hansen Mads Ingeman | 1997 | NÆSTVED | 9719AC | 25 m | 1:17.98 | |
14 | 197 | Jensen Jackie Hartvig | 1997 | GREVE | 9775AI | 25 m | 1:18.64 | |
15 | 349 | Larsen Rasmus B. | 1997 | SLAGELSE | 9761AJ | 25 m | 1:20.93 | |
16 | 557 | Hasemann Rasmus | 1996 | TRITON B | 9601AA | 25 m | 1:21.14 | |
17 | 280 | Larsen Christopher | 1993 | ODSHERRED | 9397AN | 25 m | 1:21.76 | |
18 | 213 | Ekstrand Julius | 1998 | SS IDEN | AJ9798 | 25 m | 1:22.86 | |
19 | 379 | Knudsen Jakob Juhl | 1996 | DRAGSHOLM | 9605AP | 25 m | 1:26.60 | |
20 | 277 | Grøm Frederik Horsfeldt A | 1997 | ODSHERRED | 9727AS | 25 m | 1:28.25 | |
21 | 353 | Mosegaard Marcus Mantzius | 2001 | SLAGELSE | 0199AA | 25 m | 1:28.33 | |
22 | 201 | Iversen Christian Arsberg | 1997 | TUNE | 9709AM | 25 m | 1:30.67 | |
23 | 225 | Ohlsson Esbjörn | 1996 | SS IDEN | AL5196 | 25 m | 1:30.67 | |
24 | 344 | Jensen Rasmus Aavang | 1998 | SLAGELSE | 9843AH | 25 m | 1:33.27 | |
25 | 553 | Friland Jacob | 1999 | TRITON B | 9985AB | 25 m | 1:37.05 | |
26 | 211 | Dahlén Daniel | 1999 | SS IDEN | AI3399 | 25 m | 1:40.98 | |
27 | 356 | Nygaard Magnus | 2000 | SLAGELSE | 0045AH | 25 m | 1:43.34 | |
28 | 377 | Kirk Kristian | 1999 | DRAGSHOLM | 9917AQ | 25 m | 1:45.57 | |
29 | 556 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 25 m | 1:46.33 | |
30 | 486 | Olesen Anders Engtorp | 1999 | ROSKILDE | 9951AI | 25 m | 1:47.88 | |
31 | 594 | Kielstrup Viktor | 2000 | HVIDOVRE | 0069AD | 25 m | 1:48.90 | |
32 | 477 | Kofoed William W. | 2001 | ROSKILDE | 0159AH | 25 m | 1:50.00 | |
33 | 569 | Johansen Daniel | 2000 | TRITON B | 0023AC | 25 m | 1:52.82 | |
34 | 347 | Kristensen Peter | 1999 | SLAGELSE | 9987AN | 25 m | 1:56.61 | |
35 | 483 | Møller Johan Theis | 2000 | ROSKILDE | 0023AK | 25 m | 1:58.67 | |
36 | 416 | Lorentzen Rasmus | 2001 | NÆSTVED | 0125AC | 25 m | 1:59.15 | |
37 | 595 | Kjerri Christoffer G. | 1999 | HVIDOVRE | 9915AB | 25 m | 2:00.00 | |
38 | 298 | Enghave Mads | 2002 | ISHØJ | 0227AA | 25 m | 2:01.15 | |
39 | 428 | Villadsen Christian N. | 1998 | NÆSTVED | 25 m | 2:15.58 | ||
40 | 388 | Adeler Lukas | 2001 | NÆSTVED | 0133AG | 25 m | 2:16.16 | |
41 | 307 | Eriksen Benjamin Nørgaard | 2002 | TUNE | 0257AC | 25 m | 2:28.65 | |
42 | 303 | Guldbjørn Alexander | 2001 | GREVE | 0175AJ | 25 m | 2:30.70 | |
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 02 oktober 2011 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:35 |
Løb 29, 400m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 583 | Riget Louise G. | 1995 | TRITON B | 9584AB | 25 m | 5:06.97 | |
2 | 560 | Holten Cecilie | 1996 | TRITON B | 9608AF | 25 m | 5:16.56 | |
3 | 555 | Hansen Megan Forslund | 1997 | TRITON B | 9702AC | 25 m | 5:18.38 | |
4 | 566 | Jensen Stine Raaby | 1995 | TRITON B | 9564AK | 25 m | 5:20.57 | |
5 | 181 | Christiansen Pernille | 1995 | GREVE | 9558AK | 25 m | 5:21.04 | |
6 | 552 | Edill Christina Hvid | 1995 | TRITON B | 9546AC | 25 m | 5:24.01 | |
7 | 567 | Jessen Louise Møller | 1997 | TRITON B | 9704AE | 25 m | 5:33.38 | |
8 | 196 | Barrett Kristine | 1998 | GREVE | 9886AB | 25 m | 5:42.01 | |
9 | 407 | Jensen Sara | 1996 | NÆSTVED | 9684AB | 25 m | 6:52.82 | |
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 02 oktober 2011 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:35 |
Løb 30, 400m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 183 | Sørensen Niels Wissing | 1993 | GREVE | 9391AC | 25 m | 4:37.16 | |
2 | 578 | Møller Karim | 1994 | TRITON B | 9451AA | 25 m | 4:42.65 | |
3 | 548 | Andersen Emil | 1992 | TRITON B | 9273AH | 25 m | 5:06.31 | |
4 | 314 | Fredriksson Petter | 1997 | SK HAJEN | AJ4197 | 25 m | 5:12.39 | |
5 | 361 | Wegener Rasmus | 1997 | SLAGELSE | 9727AC | 25 m | 5:34.63 | |
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 02 oktober 2011 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:35 |
Løb 31, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 559 | Holmboe-Olesen Christina | 1993 | TRITON B | 9382AJ | 25 m | 28.01 | |
2 | 59 | Vanggård Emma | 1996 | HOLBÆK | 9646AF | 25 m | 28.29 | |
3 | 181 | Christiansen Pernille | 1995 | GREVE | 9558AK | 25 m | 28.45 | |
4 | 180 | Barrett Kathrine | 1996 | GREVE | 9688AF | 25 m | 28.91 | |
5 | 230 | Wennberg Petra | 1993 | SS IDEN | AS2693 | 25 m | 29.06 | |
6 | 369 | Andersen Kristina Delff | 1997 | KORSØR | 9732AL | 25 m | 29.17 | |
7 | 54 | Rosin Majbrit | 1996 | HOLBÆK | 9628AD | 25 m | 29.19 | |
8 | 207 | Christensson Jenny | 1996 | SS IDEN | BD4696 | 25 m | 29.46 | |
9 | 315 | Hovenberg Anna | 1995 | SK HAJEN | AN2295 | 25 m | 29.48 | |
10 | 505 | Voss Rikke | 1997 | ROSKILDE | 9756AP | 25 m | 29.62 | |
11 | 319 | Kharraziha Isabella | 1995 | SK HAJEN | BH2295 | 25 m | 29.84 | |
12 | 31 | Jensen Line | 1993 | HOLBÆK | 9358AE | 25 m | 30.04 | |
13 | 223 | Nygren Ella | 1996 | SS IDEN | BD5696 | 25 m | 30.10 | |
14 | 19 | Christiansen Carina | 1995 | HOLBÆK | 9584AJ | 25 m | 30.11 | |
15 | 32 | Jensen Mette | 1997 | HOLBÆK | 9724AC | 25 m | 30.24 | |
16 | 373 | Paulsen Nicoline | 1996 | KORSØR | 9654AA | 25 m | 30.26 | |
17 | 17 | Bødker Karoline | 1997 | HOLBÆK | 9726AQ | 25 m | 30.49 | |
18 | 38 | Larsen Louise Lynæs | 1997 | HOLBÆK | 9782AQ | 25 m | 30.69 | |
19 | 199 | Martinsen Louise Friis | 1998 | GREVE | 9812AP | 25 m | 30.89 | |
20 | 209 | Dahl Hanna | 1991 | SS IDEN | AM7291 | 25 m | 30.97 | |
21 | 504 | Viereck Lærke | 1997 | ROSKILDE | 9754AT | 25 m | 31.18 | |
22 | 317 | Jönsson Annika | 1993 | SK HAJEN | BI0893 | 25 m | 31.40 | |
23 | 464 | Dahl Laura | 1998 | ROSKILDE | 9824AN | 25 m | 31.59 | |
24 | 375 | Hansen Nadia | 1999 | DRAGSHOLM | 9968AQ | 25 m | 31.76 | |
25 | 44 | Okkels Anna | 1996 | HOLBÆK | 9664AY | 25 m | 32.10 | |
26 | 501 | Sannerud Mette | 1997 | ROSKILDE | 9706AD | 25 m | 32.10 | |
27 | 408 | Jørgensen Mie | 1996 | NÆSTVED | 9692AG | 25 m | 32.21 | |
28 | 49 | Palmø Josefine | 1997 | HOLBÆK | 9768AL | 25 m | 32.34 | |
29 | 420 | Nilsson Elisa Holst | 1996 | NÆSTVED | 9604AK | 25 m | 32.36 | |
30 | 381 | Larsen Katrine | 1996 | DRAGSHOLM | 9674AU | 25 m | 32.41 | |
31 | 357 | Ovesen Astrid | 1999 | SLAGELSE | 9978AA | 25 m | 32.44 | |
32 | 52 | Qvist-Pedersen Helene | 1998 | HOLBÆK | 9852AT | 25 m | 32.71 | |
33 | 334 | Dollas Maria | 1998 | SLAGELSE | 9846AJ | 25 m | 32.96 | |
34 | 345 | Jensen Sofie Egegaard | 1998 | SLAGELSE | 9884AD | 25 m | 33.00 | |
35 | 393 | Bjerre Juliane Løndahl | 1999 | NÆSTVED | 9934AH | 25 m | 33.05 | |
36 | 333 | Cantby Clara Schade | 2000 | SLAGELSE | 0042AC | 25 m | 33.09 | |
37 | 390 | Assum Christina | 1994 | NÆSTVED | 9444AO | 25 m | 33.25 | |
38 | 272 | Carlsson Josefine | 1995 | ODSHERRED | 9572AV | 25 m | 33.35 | |
39 | 338 | Hansen Maria Tanderup | 1998 | SLAGELSE | 9836AJ | 25 m | 33.45 | |
40 | 335 | Hallig Simone Juul | 1997 | SLAGELSE | 9732AO | 25 m | 33.46 | |
41 | 204 | Knoth Cayanne Kjær | 1999 | TUNE | 9972AG | 25 m | 33.56 | |
42 | 409 | Krumbak Maria Caroline | 2000 | NÆSTVED | 0064AE | 25 m | 33.77 | |
43 | 271 | Bøjesen Maria | 1999 | ODSHERRED | 9932AR | 25 m | 33.87 | |
44 | 463 | Corydon-Petersen Nina | 1999 | ROSKILDE | 9922AQ | 25 m | 34.30 | |
45 | 212 | Dellhede Louise | 1999 | SS IDEN | AQ8499 | 25 m | 34.46 | |
46 | 430 | Wilstrup Pernille Dahl | 1997 | NÆSTVED | 9788AV | 25 m | 34.67 | |
47 | 346 | Johansen Daniella Thea | 2000 | SLAGELSE | 0048AP | 25 m | 34.70 | |
48 | 284 | Lorentzen Sandie | 1997 | ODSHERRED | 9728AR | 25 m | 35.29 | |
49 | 502 | Schimming Emilie Hermann | 1999 | ROSKILDE | 9942AP | 25 m | 35.91 | |
50 | 484 | Nielsen Lisa Hemme | 2000 | ROSKILDE | 0076AH | 25 m | 36.37 | |
51 | 224 | Ohlsson Emelina | 1999 | SS IDEN | AI2299 | 25 m | 36.42 | |
52 | 394 | Bonnesen Amalie | 1999 | NÆSTVED | 9912AI | 25 m | 36.76 | |
53 | 275 | Faartoft Klara | 1996 | ODSHERRED | 9662AZ | 25 m | 37.44 | |
54 | 590 | Wenk Helena Berg | 2000 | TRITON B | 0052AD | 25 m | 37.58 | |
55 | 487 | Olesen Annasofie Engtorp | 1997 | ROSKILDE | 9762AW | 25 m | 37.65 | |
56 | 378 | Kirk Maria | 1998 | DRAGSHOLM | 9884BA | 25 m | 37.85 | |
57 | 34 | Jørgensen Ingrid | 1999 | HOLBÆK | 9966AQ | 25 m | 38.11 | |
58 | 13 | Andersen Mai | 2000 | HOLBÆK | 0072AS | 25 m | 38.19 | |
59 | 276 | Faartoft Melinda | 1996 | ODSHERRED | 9636AV | 25 m | 38.81 | |
60 | 218 | Jönsson Malin | 1997 | SS IDEN | BJ6697 | 25 m | 38.93 | |
61 | 30 | Høgsberg Emilie | 1999 | HOLBÆK | 9968AW | 25 m | 39.04 | |
62 | 476 | Jørgensen Caroline F. | 1997 | ROSKILDE | 9786AV | 25 m | 39.05 | |
63 | 192 | Irgang-Dahlin Amalie | 1999 | ISHØJ | 9914AJ | 25 m | 39.18 | |
64 | 294 | Strange Karoline | 1997 | ODSHERRED | 9798BA | 25 m | 39.38 | |
65 | 301 | Sass Nikoline Victoria | 1999 | ISHØJ | 9914AR | 25 m | 39.76 | |
66 | 309 | Matthisen Vilde Schulze | 2001 | TUNE | 0176AC | 25 m | 40.02 | |
67 | 422 | Pujan Sara Maria | 1999 | NÆSTVED | 9984AO | 25 m | 40.29 | |
68 | 397 | Bøcher Caroline | 1998 | NÆSTVED | 9866AV | 25 m | 40.31 | |
69 | 39 | Mentz Mikkeline | 2001 | HOLBÆK | 0122AJ | 25 m | 41.24 | |
70 | 61 | Wulff Julie Thaarup | 2000 | HOLBÆK | 0082AJ | 25 m | 41.52 | |
71 | 412 | Larsen Rikke Bæk | 2000 | NÆSTVED | 0064AJ | 25 m | 41.97 | |
72 | 438 | Vium-Heinesen Johanne | 2000 | SOLRØD | 0052AW | 25 m | 42.01 | |
73 | 599 | Olsen Josefine Brosbøl | 2001 | HVIDOVRE | 0136AA | 25 m | 42.75 | |
74 | 380 | Larsen Julie Ahlmann | 1999 | DRAGSHOLM | 9944AV | 25 m | 43.83 | |
75 | 435 | Skou Amalie Sophia | 1997 | SOLRØD | 9726AX | 25 m | 44.02 | |
76 | 439 | Wood-Kurland Hannah Karin | 1998 | SOLRØD | 9866AU | 25 m | 44.20 | |
77 | 460 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | ROSKILDE | 0066AO | 25 m | 44.72 | |
78 | 11 | Andersen Kristhine | 2002 | HOLBÆK | 0296AA | 25 m | 45.20 | |
79 | 575 | Mammen Alberte | 2001 | TRITON B | 0196AE | 25 m | 45.36 | |
80 | 401 | Clausen Anne-Sofie P. | 2002 | NÆSTVED | 0202AB | 25 m | 45.51 | |
81 | 404 | Høgh Alberte | 1999 | NÆSTVED | 9976AZ | 25 m | 45.68 | |
82 | 22 | Esbensen Alma | 2000 | HOLBÆK | 0064AT | 25 m | 46.05 | |
83 | 478 | Kristensen Kaya Fjeldsted | 2002 | ROSKILDE | 0232AJ | 25 m | 46.43 | |
84 | 468 | Echardt Frederikke | 2002 | ROSKILDE | 0274AG | 25 m | 47.48 | |
85 | 297 | Andersen Camilla | 2001 | ISHØJ | 0168AK | 25 m | 47.50 | |
86 | 574 | Lundstrøm Josefine H. | 2001 | TRITON B | 0158AD | 25 m | 47.61 | |
87 | 396 | Bøcher Camille | 1999 | NÆSTVED | 9902AW | 25 m | 47.77 | |
88 | 550 | Brandelev Victoria Grøn | 2000 | TRITON B | 0058AK | 25 m | 47.81 | |
89 | 489 | Palmqvist Marie | 2000 | ROSKILDE | 0056AH | 25 m | 49.79 | |
90 | 432 | Kappel Victoria | 2000 | SOLRØD | 0044AC | 25 m | 49.86 | |
91 | 423 | Ritter Julie Schytz | 2000 | NÆSTVED | 0092AV | 25 m | 49.98 | |
92 | 15 | Bonde Caroline | 2000 | HOLBÆK | 0002AS | 25 m | 50.30 | |
93 | 431 | Arnecke Cille | 1999 | SOLRØD | 9912AY | 25 m | 50.64 | |
94 | 459 | Borberg Nanna Karoline | 2000 | ROSKILDE | 0016AI | 25 m | 51.16 | |
95 | 311 | Søeborg Frederikke | 2001 | TUNE | 0166AI | 25 m | 51.72 | |
96 | 9 | Andersen Alberte | 2001 | HOLBÆK | 0174AJ | 25 m | 51.74 | |
97 | 415 | Lindén Regitze Højmark | 1999 | NÆSTVED | 25 m | 51.75 | ||
98 | 471 | Jensen Caroline Wrist | 2000 | ROSKILDE | 0026AV | 25 m | 52.08 | |
99 | 491 | Petersen Alberte Fie | 2002 | ROSKILDE | 0224AH | 25 m | 52.14 | |
100 | 238 | Levisen Sofia | 2002 | ISHØJ | 0258AE | 25 m | 55.15 | |
101 | 268 | Østberg Astrid | 2002 | TUNE | 0232AE | 25 m | 55.62 | |
102 | 265 | Mortensen Julie S. S. | 2002 | TUNE | 0264AD | 25 m | 56.91 | |
103 | 244 | Annfeldt Ella | 2002 | GREVE | 0294AJ | 25 m | 57.23 | |
104 | 257 | Haenschke Mathilde | 2002 | TUNE | 0266AD | 25 m | 57.79 | |
105 | 411 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 25 m | 1:13.74 | ||
106 | 425 | Sørensen Katrine Hoffmann | 2000 | NÆSTVED | 25 m | 1:33.78 | ||
107 | 391 | Bendtsen Caroline | 2002 | NÆSTVED | 25 m | 1:34.12 | ||
108 | 480 | Mehr Silke | 2000 | ROSKILDE | 25 m | |||
109 | 475 | Johnbeck Marie | 2002 | ROSKILDE | 0202AF | 25 m | ||
110 | 235 | Hansen Esther Hek | 2004 | ISHØJ | 25 m | |||
111 | 237 | Larsen Celina Ørnebjerg | 2002 | ISHØJ | 25 m | |||
112 | 239 | Nielsen Emma Hebsgaard | 2003 | ISHØJ | 25 m | |||
113 | 240 | Rasmussen Ida Boe | 2003 | ISHØJ | 25 m | |||
114 | 253 | Beckmann Mathilde | 2003 | TUNE | 25 m | |||
115 | 462 | Christensen Christina | 2001 | ROSKILDE | 0114AP | 25 m | ||
116 | 251 | Poulsen Nadija Grønning | 2002 | GREVE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 02 oktober 2011 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:35 |
Løb 32, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 322 | Olsson Markus | 1991 | SK HAJEN | AJ1591 | 25 m | 24.09 | |
2 | 316 | Jonsson Kalle | 1990 | SK HAJEN | AL6790 | 25 m | 24.81 | |
3 | 426 | Vang Oliver | 1994 | NÆSTVED | 9411AD | 25 m | 24.83 | |
4 | 216 | Hansen Fredrik | 1992 | SS IDEN | AR0192 | 25 m | 24.85 | |
5 | 228 | Svensson Martin | 1994 | SS IDEN | AE7794 | 25 m | 25.23 | |
6 | 499 | Rasmussen Yannick | 1995 | ROSKILDE | 9565AH | 25 m | 26.07 | |
7 | 399 | Christiansen Nikolai P. | 1996 | NÆSTVED | 9655AJ | 25 m | 26.76 | |
8 | 179 | Møhl Emil | 1994 | ISHØJ | 9413AC | 25 m | 26.96 | |
9 | 293 | Petersen Jacob | 1995 | ODSHERRED | 9515AQ | 25 m | 27.01 | |
10 | 314 | Fredriksson Petter | 1997 | SK HAJEN | AJ4197 | 25 m | 27.44 | |
11 | 557 | Hasemann Rasmus | 1996 | TRITON B | 9601AA | 25 m | 27.53 | |
12 | 469 | Hjeresen Oliver | 1995 | ROSKILDE | 9509AH | 25 m | 27.64 | |
13 | 206 | Boman Simon | 1994 | SS IDEN | AM0394 | 25 m | 27.68 | |
14 | 283 | Larsen Nikolaj | 1996 | ODSHERRED | 9623AN | 25 m | 27.79 | |
15 | 280 | Larsen Christopher | 1993 | ODSHERRED | 9397AN | 25 m | 27.94 | |
16 | 392 | Billenstein Nicolai | 1996 | NÆSTVED | 9693AN | 25 m | 27.94 | |
17 | 370 | Frei Jonas | 1995 | KORSØR | 9549AD | 25 m | 27.95 | |
18 | 403 | Hansen Mads Ingeman | 1997 | NÆSTVED | 9719AC | 25 m | 27.98 | |
19 | 364 | Wismann Bjørn | 1996 | SLAGELSE | 9637AH | 25 m | 27.99 | |
20 | 312 | Christerson Per | 1995 | SK HAJEN | AG3995 | 25 m | 28.19 | |
21 | 215 | Hangård Tom | 1996 | SS IDEN | AL3796 | 25 m | 28.33 | |
22 | 406 | Jensen Kristian | 1994 | NÆSTVED | 9499AJ | 25 m | 28.51 | |
23 | 318 | Jönsson Johan | 1995 | SK HAJEN | AG1995 | 25 m | 28.68 | |
24 | 474 | Johnbeck Mads | 1997 | ROSKILDE | 9761AM | 25 m | 28.74 | |
25 | 379 | Knudsen Jakob Juhl | 1996 | DRAGSHOLM | 9605AP | 25 m | 29.19 | |
26 | 279 | Kristiansen Mathias V. | 1997 | ODSHERRED | 9751AM | 25 m | 29.21 | |
27 | 458 | Andersen Magnus | 1995 | ROSKILDE | 9565AQ | 25 m | 29.22 | |
28 | 290 | Offersen Elias | 1996 | ODSHERRED | 9645AK | 25 m | 29.34 | |
29 | 58 | Toft Emil | 1998 | HOLBÆK | 9807AI | 25 m | 29.39 | |
30 | 277 | Grøm Frederik Horsfeldt A | 1997 | ODSHERRED | 9727AS | 25 m | 29.50 | |
31 | 349 | Larsen Rasmus B. | 1997 | SLAGELSE | 9761AJ | 25 m | 29.59 | |
32 | 492 | Petersen Christoffer Back | 1995 | ROSKILDE | 9503AH | 25 m | 29.80 | |
33 | 374 | Borup Mikkel | 1992 | DRAGSHOLM | 9231AE | 25 m | 29.89 | |
34 | 46 | Ottosen Mads | 1997 | HOLBÆK | 9745AH | 25 m | 30.19 | |
35 | 229 | Vasilijevic Marko | 1999 | SS IDEN | AH1999 | 25 m | 30.56 | |
36 | 376 | Ingvordsen Andreas | 1996 | DRAGSHOLM | 9649AQ | 25 m | 30.59 | |
37 | 269 | Aggerholm Lasse | 1997 | ODSHERRED | 9743AQ | 25 m | 31.13 | |
38 | 35 | Kâhler Benjamin | 1997 | HOLBÆK | 9721AI | 25 m | 31.20 | |
39 | 201 | Iversen Christian Arsberg | 1997 | TUNE | 9709AM | 25 m | 31.37 | |
40 | 18 | Bøjsen Markus | 1999 | HOLBÆK | 9987AE | 25 m | 31.41 | |
41 | 497 | Rasmussen Patrick | 1997 | ROSKILDE | 9769AG | 25 m | 31.41 | |
42 | 213 | Ekstrand Julius | 1998 | SS IDEN | AJ9798 | 25 m | 31.67 | |
43 | 225 | Ohlsson Esbjörn | 1996 | SS IDEN | AL5196 | 25 m | 32.32 | |
44 | 198 | Larsen Benjamin Ørnebjerg | 2000 | GREVE | 0087AC | 25 m | 32.51 | |
45 | 472 | Johansen Emil | 1999 | ROSKILDE | 9935AB | 25 m | 32.99 | |
46 | 270 | Bromberg Klaus | 1998 | ODSHERRED | 9825AP | 25 m | 33.12 | |
47 | 281 | Larsen Emil | 1999 | ODSHERRED | 9923AP | 25 m | 33.25 | |
48 | 353 | Mosegaard Marcus Mantzius | 2001 | SLAGELSE | 0199AA | 25 m | 34.10 | |
49 | 500 | Riis Phillip | 1998 | ROSKILDE | 9825AN | 25 m | 34.11 | |
50 | 282 | Larsen Jakob | 1999 | ODSHERRED | 9927AK | 25 m | 34.26 | |
51 | 273 | Danielsen Christian | 1997 | ODSHERRED | 9715AS | 25 m | 34.41 | |
52 | 344 | Jensen Rasmus Aavang | 1998 | SLAGELSE | 9843AH | 25 m | 34.54 | |
53 | 585 | Schmidt Jakob | 1999 | TRITON B | 9913AO | 25 m | 34.55 | |
54 | 331 | Bæk Elias Jensen | 1997 | SLAGELSE | 9749AR | 25 m | 34.62 | |
55 | 498 | Rasmussen Sebastian | 2000 | ROSKILDE | 0061AC | 25 m | 35.43 | |
56 | 28 | Henriksen Mikkel | 1999 | HOLBÆK | 9975AJ | 25 m | 35.57 | |
57 | 592 | Hansen Mads Haugård | 2000 | HVIDOVRE | 0059AH | 25 m | 35.61 | |
58 | 576 | Mittelberger Lukas | 1998 | TRITON B | 9879AM | 25 m | 35.81 | |
59 | 553 | Friland Jacob | 1999 | TRITON B | 9985AB | 25 m | 35.88 | |
60 | 292 | Olsen Søren Hald | 1998 | ODSHERRED | 9895AP | 25 m | 36.05 | |
61 | 589 | Wenk Daniel Berg | 2000 | TRITON B | 0099AB | 25 m | 36.11 | |
62 | 298 | Enghave Mads | 2002 | ISHØJ | 0227AA | 25 m | 37.09 | |
63 | 395 | Boots Oliver | 1998 | NÆSTVED | 9805AS | 25 m | 37.70 | |
64 | 274 | Danielsen Frederik | 1998 | ODSHERRED | 9883AS | 25 m | 37.90 | |
65 | 356 | Nygaard Magnus | 2000 | SLAGELSE | 0045AH | 25 m | 38.08 | |
66 | 596 | Kjærsgaard Marcus | 1999 | HVIDOVRE | 9959AP | 25 m | 38.19 | |
67 | 341 | Jagd Mikkel Prahl | 1999 | SLAGELSE | 9975AC | 25 m | 38.44 | |
68 | 594 | Kielstrup Viktor | 2000 | HVIDOVRE | 0069AD | 25 m | 38.71 | |
69 | 337 | Hansen Magnus Erik W. | 1999 | SLAGELSE | 9931AN | 25 m | 39.16 | |
70 | 307 | Eriksen Benjamin Nørgaard | 2002 | TUNE | 0257AC | 25 m | 39.29 | |
71 | 211 | Dahlén Daniel | 1999 | SS IDEN | AI3399 | 25 m | 39.45 | |
72 | 14 | Arneskov David | 2002 | HOLBÆK | 0287AC | 25 m | 40.13 | |
73 | 347 | Kristensen Peter | 1999 | SLAGELSE | 9987AN | 25 m | 41.06 | |
74 | 410 | Larsen David Bagge | 1999 | NÆSTVED | 9923AK | 25 m | 41.57 | |
75 | 377 | Kirk Kristian | 1999 | DRAGSHOLM | 9917AQ | 25 m | 41.79 | |
76 | 428 | Villadsen Christian N. | 1998 | NÆSTVED | 25 m | 42.16 | ||
77 | 57 | Tholle Gorm Topp | 2001 | HOLBÆK | 0151AD | 25 m | 42.86 | |
78 | 421 | Notkin Gustav | 1999 | NÆSTVED | 9961AK | 25 m | 43.61 | |
79 | 291 | Olsen Niklas Kaas | 1999 | ODSHERRED | 9905AO | 25 m | 43.64 | |
80 | 388 | Adeler Lukas | 2001 | NÆSTVED | 0133AG | 25 m | 44.32 | |
81 | 483 | Møller Johan Theis | 2000 | ROSKILDE | 0023AK | 25 m | 44.44 | |
82 | 55 | Schrøder Rasmus | 2000 | HOLBÆK | 0061AK | 25 m | 44.66 | |
83 | 303 | Guldbjørn Alexander | 2001 | GREVE | 0175AJ | 25 m | 45.10 | |
84 | 234 | Enghave Tobias | 2002 | ISHØJ | 0237AC | 25 m | 47.34 | |
85 | 416 | Lorentzen Rasmus | 2001 | NÆSTVED | 0125AC | 25 m | 47.83 | |
86 | 236 | Kranker Kristoffer R. | 2002 | ISHØJ | 0217AF | 25 m | 51.51 | |
87 | 245 | Baltzer Mads | 2002 | GREVE | 0251AG | 25 m | 54.72 | |
88 | 262 | Kristensen Simon Viekær | 2002 | TUNE | 0247AF | 25 m | 55.86 | |
89 | 241 | Ussingkær Adam | 2001 | ISHØJ | 0173AG | 25 m | 57.14 | |
90 | 259 | Kilhof Morten | 2000 | TUNE | 0037AJ | 25 m | 57.27 | |
91 | 261 | Koch Casper | 2002 | TUNE | 0227AF | 25 m | 1:02.43 | |
92 | 242 | Væhrens Mads Karise | 2002 | ISHØJ | 0297AC | 25 m | 1:12.21 | |
93 | 246 | Bugge Marius | 2003 | GREVE | 25 m | |||
94 | 249 | Jensen Esben Brasch | 2003 | GREVE | 25 m | |||
95 | 252 | Ammonsen Jonas | 2002 | TUNE | 25 m | |||
96 | 258 | Jørgensen Jesper Funch | 2003 | TUNE | 25 m | |||
97 | 267 | Thestrup Nickolas Kofoed | 2003 | TUNE | 25 m | |||
98 | 382 | Pedersen Mikkel | 2000 | DRAGSHOLM | 25 m | |||
99 | 481 | Mikkelsen Frederik | 2001 | ROSKILDE | 0109AG | 25 m | ||
100 | 266 | Nierfeldt Oliver | 2002 | TUNE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 02 oktober 2011 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:35 |
Løb 33, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 583 | Riget Louise G. | 1995 | TRITON B | 9584AB | 25 m | 2:27.46 | |
2 | 567 | Jessen Louise Møller | 1997 | TRITON B | 9704AE | 25 m | 2:32.09 | |
3 | 19 | Christiansen Carina | 1995 | HOLBÆK | 9584AJ | 25 m | 2:37.72 | |
4 | 51 | Plaza Isabella | 1994 | HOLBÆK | 25 m | 2:38.02 | ||
5 | 560 | Holten Cecilie | 1996 | TRITON B | 9608AF | 25 m | 2:40.00 | |
6 | 187 | Stuhr Henriette | 1996 | TUNE | 9644AB | 25 m | 2:41.02 | |
7 | 32 | Jensen Mette | 1997 | HOLBÆK | 9724AC | 25 m | 2:42.38 | |
8 | 329 | Andersen Amanda Glerup | 1998 | SLAGELSE | 9814AM | 25 m | 2:42.44 | |
9 | 429 | Vilstrup Emma | 1994 | NÆSTVED | 9446AQ | 25 m | 2:42.47 | |
10 | 26 | Hansen Frederikke | 1998 | HOLBÆK | 9844AE | 25 m | 2:42.80 | |
11 | 208 | Cronsjö Moa | 1998 | SS IDEN | AM1498 | 25 m | 2:45.14 | |
12 | 381 | Larsen Katrine | 1996 | DRAGSHOLM | 9674AU | 25 m | 2:47.73 | |
13 | 334 | Dollas Maria | 1998 | SLAGELSE | 9846AJ | 25 m | 2:49.81 | |
14 | 350 | Larsen Regitse Sofie | 1997 | SLAGELSE | 9778AN | 25 m | 2:51.17 | |
15 | 348 | Larsen Lecia Kure | 1997 | SLAGELSE | 9754AR | 25 m | 2:52.37 | |
16 | 49 | Palmø Josefine | 1997 | HOLBÆK | 9768AL | 25 m | 2:53.45 | |
17 | 44 | Okkels Anna | 1996 | HOLBÆK | 9664AY | 25 m | 2:55.00 | |
18 | 38 | Larsen Louise Lynæs | 1997 | HOLBÆK | 9782AQ | 25 m | 2:55.00 | |
19 | 36 | Kristiansen Cecilie | 1997 | HOLBÆK | 9724AQ | 25 m | 2:55.00 | |
20 | 405 | Jensen Cecilie Elizabeth | 1998 | NÆSTVED | 9856AN | 25 m | 2:56.30 | |
21 | 573 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 25 m | 2:58.91 | |
22 | 597 | Mertins Frederikke | 2000 | HVIDOVRE | 0014AE | 25 m | 3:00.23 | |
23 | 194 | Rasmussen Jasmin Boe | 2000 | ISHØJ | 0006AM | 25 m | 3:02.18 | |
24 | 590 | Wenk Helena Berg | 2000 | TRITON B | 0052AD | 25 m | 3:07.92 | |
25 | 457 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 25 m | 3:12.93 | |
26 | 195 | Splidt-Samuelsen Helena | 2000 | ISHØJ | 0062AP | 25 m | 3:13.15 | |
27 | 563 | Jensen Frederikke | 2000 | TRITON B | 0002AC | 25 m | 3:15.00 | |
28 | 574 | Lundstrøm Josefine H. | 2001 | TRITON B | 0158AD | 25 m | 3:20.00 | |
29 | 330 | Andersen Katharina Lind | 1998 | SLAGELSE | 9886AR | 25 m | 3:20.81 | |
30 | 549 | Bengtsson Caroline | 2000 | TRITON B | 0024AH | 25 m | 3:22.34 | |
31 | 582 | Refsgaard Line | 2000 | TRITON B | 0004AD | 25 m | 3:22.56 | |
32 | 564 | Jensen Katrine | 2000 | TRITON B | 0034AA | 25 m | 3:22.58 | |
33 | 354 | Nielsen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0198AF | 25 m | 3:23.36 | |
34 | 460 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | ROSKILDE | 0066AO | 25 m | 3:26.77 | |
35 | 34 | Jørgensen Ingrid | 1999 | HOLBÆK | 9966AQ | 25 m | 3:30.00 | |
36 | 41 | Nielsen Ida Maria | 2000 | HOLBÆK | 0002AR | 25 m | 3:40.00 | |
37 | 306 | Andersen Emma | 1999 | TUNE | 9936AU | 25 m | 3:40.20 | |
38 | 42 | Nielsen Julie | 1999 | HOLBÆK | 9994AN | 25 m | 3:50.00 | |
39 | 362 | Wiese Emma Nørgaard | 1999 | SLAGELSE | 9984AL | 25 m | 3:52.12 | |
40 | 588 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 25 m | 3:55.02 | |
41 | 310 | Salmonsen Cecilie Daluiso | 2001 | TUNE | 0108AH | 25 m | 4:02.51 | |
42 | 550 | Brandelev Victoria Grøn | 2000 | TRITON B | 0058AK | 25 m | 4:06.30 | |
43 | 490 | Palmund Liva | 2002 | ROSKILDE | 0246AA | 25 m | 4:37.44 | |
44 | 238 | Levisen Sofia | 2002 | ISHØJ | 0258AE | 25 m | 4:37.72 | |
45 | 260 | Knak Lærke | 2002 | TUNE | 0262AJ | 25 m | 4:40.00 | |
46 | 263 | Køhler Mette S. | 2001 | TUNE | 0192AK | 25 m | 4:41.00 | |
47 | 243 | Zilstorff Laura | 2002 | ISHØJ | 0298AD | 25 m | 4:57.34 | |
48 | 244 | Annfeldt Ella | 2002 | GREVE | 0294AJ | 25 m | 5:02.00 | |
49 | 255 | Fejer Nicoline | 2001 | TUNE | 0116AK | 25 m | 5:03.47 | |
50 | 265 | Mortensen Julie S. S. | 2002 | TUNE | 0264AD | 25 m | 5:05.93 | |
51 | 256 | Foltmar-Michaelsen Olivia | 2001 | TUNE | 0154AJ | 25 m | 5:09.47 | |
52 | 268 | Østberg Astrid | 2002 | TUNE | 0232AE | 25 m | 5:38.00 | |
53 | 257 | Haenschke Mathilde | 2002 | TUNE | 0266AD | 25 m | 5:38.07 | |
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 02 oktober 2011 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:35 |
Løb 34, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 186 | Mortensen Emil K. | 1993 | TUNE | 9333AE | 25 m | 2:02.85 | |
2 | 217 | Hjelm Julius | 1994 | SS IDEN | AC6194 | 25 m | 2:09.11 | |
3 | 591 | Østermann Mark H. | 1995 | TRITON B | 9577AF | 25 m | 2:10.47 | |
4 | 578 | Møller Karim | 1994 | TRITON B | 9451AA | 25 m | 2:15.28 | |
5 | 314 | Fredriksson Petter | 1997 | SK HAJEN | AJ4197 | 25 m | 2:18.59 | |
6 | 182 | Dolang Martin | 1994 | GREVE | 9425AE | 25 m | 2:22.41 | |
7 | 202 | Jensen Victor Hardenberg | 1997 | TUNE | 9741AE | 25 m | 2:31.01 | |
8 | 400 | Christoffersen Emil S. | 1996 | NÆSTVED | 9665AC | 25 m | 2:34.85 | |
9 | 361 | Wegener Rasmus | 1997 | SLAGELSE | 9727AC | 25 m | 2:42.27 | |
10 | 35 | Kâhler Benjamin | 1997 | HOLBÆK | 9721AI | 25 m | 2:45.89 | |
11 | 201 | Iversen Christian Arsberg | 1997 | TUNE | 9709AM | 25 m | 2:48.37 | |
12 | 339 | Hansen Simon | 1997 | SLAGELSE | 9733AJ | 25 m | 2:53.31 | |
13 | 18 | Bøjsen Markus | 1999 | HOLBÆK | 9987AE | 25 m | 2:54.60 | |
14 | 33 | Johnsen Johan | 1997 | HOLBÆK | 9723AP | 25 m | 2:54.83 | |
15 | 576 | Mittelberger Lukas | 1998 | TRITON B | 9879AM | 25 m | 3:03.06 | |
16 | 200 | Eriksen Thor Nørgaard | 2000 | TUNE | 0079AI | 25 m | 3:07.20 | |
17 | 553 | Friland Jacob | 1999 | TRITON B | 9985AB | 25 m | 3:09.66 | |
18 | 47 | Ottosen Niels | 1998 | HOLBÆK | 9801AF | 25 m | 3:09.79 | |
19 | 25 | Halby Mikkel | 1999 | HOLBÆK | 9999AI | 25 m | 3:10.00 | |
20 | 351 | Mikkelsen Andreas | 1998 | SLAGELSE | 9875AQ | 25 m | 3:12.00 | |
21 | 488 | Palmqvist Joakim | 1999 | ROSKILDE | 9941AI | 25 m | 3:16.11 | |
22 | 56 | Stengelshøj Martin | 1999 | HOLBÆK | 9925AN | 25 m | 3:25.00 | |
23 | 479 | Lerke Nikolaj Søberg | 1999 | ROSKILDE | 9985AQ | 25 m | 3:25.00 | |
24 | 45 | Olufsen Robin | 1998 | HOLBÆK | 9841AJ | 25 m | 3:25.00 | |
25 | 410 | Larsen David Bagge | 1999 | NÆSTVED | 9923AK | 25 m | 3:26.26 | |
26 | 556 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 25 m | 3:28.30 | |
27 | 569 | Johansen Daniel | 2000 | TRITON B | 0023AC | 25 m | 3:35.95 | |
28 | 482 | Mortensen Alexander Kjær | 2000 | ROSKILDE | 0055AJ | 25 m | 3:40.00 | |
29 | 10 | Andersen Jonas | 2001 | HOLBÆK | 0165AC | 25 m | 3:40.00 | |
30 | 299 | Er Demir Kaan | 2000 | ISHØJ | 0099AI | 25 m | 3:44.30 | |
31 | 300 | Fagerberg Mathias Yu | 2000 | ISHØJ | 0069AI | 25 m | 3:44.96 | |
32 | 23 | Foverskov Andreas | 1999 | HOLBÆK | 9969AN | 25 m | 3:50.00 | |
33 | 595 | Kjerri Christoffer G. | 1999 | HVIDOVRE | 9915AB | 25 m | 4:27.24 | |
34 | 242 | Væhrens Mads Karise | 2002 | ISHØJ | 0297AC | 25 m | 4:36.42 | |
35 | 236 | Kranker Kristoffer R. | 2002 | ISHØJ | 0217AF | 25 m | 4:38.00 | |
36 | 259 | Kilhof Morten | 2000 | TUNE | 0037AJ | 25 m | 4:40.96 | |
37 | 261 | Koch Casper | 2002 | TUNE | 0227AF | 25 m | 5:06.00 | |
38 | 234 | Enghave Tobias | 2002 | ISHØJ | 0237AC | 25 m | 5:10.88 | |
39 | 210 | Dahlén Alexander | 1999 | SS IDEN | AI4399 | 25 m | 5:30.00 | |
40 | 241 | Ussingkær Adam | 2001 | ISHØJ | 0173AG | 25 m | 5:33.17 | |
41 | 214 | Hangård Roy | 1999 | SS IDEN | AH0999 | 25 m | 5:40.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 02 oktober 2011 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:35 |
Løb 35, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 320 | Lundgren Elin | 1995 | SK HAJEN | BB1295 | 25 m | 1:06.83 | |
2 | 369 | Andersen Kristina Delff | 1997 | KORSØR | 9732AL | 25 m | 1:07.61 | |
3 | 184 | Beckmann Emilie | 1997 | TUNE | 9778AG | 25 m | 1:07.75 | |
4 | 187 | Stuhr Henriette | 1996 | TUNE | 9644AB | 25 m | 1:09.47 | |
5 | 180 | Barrett Kathrine | 1996 | GREVE | 9688AF | 25 m | 1:10.24 | |
6 | 555 | Hansen Megan Forslund | 1997 | TRITON B | 9702AC | 25 m | 1:10.72 | |
7 | 222 | Nilsson Sara | 1998 | SS IDEN | AF3498 | 25 m | 1:10.84 | |
8 | 566 | Jensen Stine Raaby | 1995 | TRITON B | 9564AK | 25 m | 1:11.30 | |
9 | 581 | Puggaard Anna | 1996 | TRITON B | 9606AB | 25 m | 1:11.59 | |
10 | 559 | Holmboe-Olesen Christina | 1993 | TRITON B | 9382AJ | 25 m | 1:11.60 | |
11 | 221 | Månsson Linnéa | 1996 | SS IDEN | AJ6296 | 25 m | 1:11.64 | |
12 | 196 | Barrett Kristine | 1998 | GREVE | 9886AB | 25 m | 1:11.78 | |
13 | 60 | Weinreich Laura | 1998 | HOLBÆK | 9818AA | 25 m | 1:12.46 | |
14 | 558 | Hemdorff Julie-Sofie | 1991 | TRITON B | 9144AE | 25 m | 1:13.09 | |
15 | 205 | Boman Cecilia | 1996 | SS IDEN | AV3696 | 25 m | 1:14.25 | |
16 | 26 | Hansen Frederikke | 1998 | HOLBÆK | 9844AE | 25 m | 1:16.25 | |
17 | 456 | Andersen Catharina Skov | 1997 | ROSKILDE | 9758AC | 25 m | 1:17.71 | |
18 | 336 | Hansen Karen Tanderup | 1996 | SLAGELSE | 9654AS | 25 m | 1:18.34 | |
19 | 193 | Olsen Eva | 2000 | ISHØJ | 0094AM | 25 m | 1:18.38 | |
20 | 600 | Damgaard Lise Norgil | 1997 | TUNE | 9746AW | 25 m | 1:20.65 | |
21 | 204 | Knoth Cayanne Kjær | 1999 | TUNE | 9972AG | 25 m | 1:22.04 | |
22 | 38 | Larsen Louise Lynæs | 1997 | HOLBÆK | 9782AQ | 25 m | 1:24.29 | |
23 | 49 | Palmø Josefine | 1997 | HOLBÆK | 9768AL | 25 m | 1:24.39 | |
24 | 561 | Ikov Mille Hesselgren | 2000 | TRITON B | 0012AH | 25 m | 1:25.00 | |
25 | 409 | Krumbak Maria Caroline | 2000 | NÆSTVED | 0064AE | 25 m | 1:29.97 | |
26 | 302 | Barrett Karoline | 2002 | GREVE | 0286AA | 25 m | 1:31.45 | |
27 | 346 | Johansen Daniella Thea | 2000 | SLAGELSE | 0048AP | 25 m | 1:33.91 | |
28 | 16 | Buchwald Laura | 1998 | HOLBÆK | 9864AN | 25 m | 1:35.00 | |
29 | 598 | Mikkelsen Kristine | 2000 | HVIDOVRE | 0078AG | 25 m | 1:39.54 | |
30 | 484 | Nielsen Lisa Hemme | 2000 | ROSKILDE | 0076AH | 25 m | 1:42.24 | |
31 | 276 | Faartoft Melinda | 1996 | ODSHERRED | 9636AV | 25 m | 1:43.69 | |
32 | 275 | Faartoft Klara | 1996 | ODSHERRED | 9662AZ | 25 m | 1:52.73 | |
33 | 301 | Sass Nikoline Victoria | 1999 | ISHØJ | 9914AR | 25 m | 2:07.68 | |
34 | 308 | Larsen Emilie | 2001 | TUNE | 0186AC | 25 m | 2:21.23 | |
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 02 oktober 2011 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:35 |
Løb 36, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 21 | Dufour Rasmus | 1993 | HOLBÆK | 9301AI | 25 m | 56.77 | |
2 | 227 | Svensson Marcus | 1992 | SS IDEN | AJ3192 | 25 m | 59.06 | |
3 | 577 | Mortensen Frederik K. | 1995 | TRITON B | 9581AC | 25 m | 59.24 | |
4 | 427 | Vang Sebastian | 1991 | NÆSTVED | 9163AA | 25 m | 59.62 | |
5 | 228 | Svensson Martin | 1994 | SS IDEN | AE7794 | 25 m | 59.87 | |
6 | 591 | Østermann Mark H. | 1995 | TRITON B | 9577AF | 25 m | 1:05.48 | |
7 | 399 | Christiansen Nikolai P. | 1996 | NÆSTVED | 9655AJ | 25 m | 1:05.64 | |
8 | 370 | Frei Jonas | 1995 | KORSØR | 9549AD | 25 m | 1:07.76 | |
9 | 359 | Petersen Emil R. | 1995 | SLAGELSE | 9501AL | 25 m | 1:12.04 | |
10 | 293 | Petersen Jacob | 1995 | ODSHERRED | 9515AQ | 25 m | 1:12.05 | |
11 | 290 | Offersen Elias | 1996 | ODSHERRED | 9645AK | 25 m | 1:12.50 | |
12 | 312 | Christerson Per | 1995 | SK HAJEN | AG3995 | 25 m | 1:15.42 | |
13 | 46 | Ottosen Mads | 1997 | HOLBÆK | 9745AH | 25 m | 1:20.78 | |
14 | 198 | Larsen Benjamin Ørnebjerg | 2000 | GREVE | 0087AC | 25 m | 1:27.15 | |
15 | 269 | Aggerholm Lasse | 1997 | ODSHERRED | 9743AQ | 25 m | 1:29.49 | |
16 | 589 | Wenk Daniel Berg | 2000 | TRITON B | 0099AB | 25 m | 1:30.00 | |
17 | 596 | Kjærsgaard Marcus | 1999 | HVIDOVRE | 9959AP | 25 m | 1:30.00 | |
18 | 485 | Nordlys Sebastian Carl | 2001 | ROSKILDE | 0161AJ | 25 m | 1:55.00 | |
19 | 305 | Petersen Hans Asger M. | 2001 | GREVE | 0137AG | 25 m | 2:09.90 | |
20 | 304 | Jakobsen Mikael | 2000 | GREVE | 0021AF | 25 m | 2:10.06 | |
21 | 592 | Hansen Mads Haugård | 2000 | HVIDOVRE | 0059AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 02 oktober 2011 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:35 |
Løb 37, 800m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 181 | Christiansen Pernille | 1995 | GREVE | 9558AK | 25 m | 9:35.93 | |
2 | 473 | Johansen Nanna | 1996 | ROSKILDE | 9662AH | 25 m | 10:04.62 | |
3 | 209 | Dahl Hanna | 1991 | SS IDEN | AM7291 | 25 m | 10:08.21 | |
4 | 338 | Hansen Maria Tanderup | 1998 | SLAGELSE | 9836AJ | 25 m | 11:01.77 | |
5 | 333 | Cantby Clara Schade | 2000 | SLAGELSE | 0042AC | 25 m | 11:07.48 | |
6 | 26 | Hansen Frederikke | 1998 | HOLBÆK | 9844AE | 25 m | 11:20.99 | |
7 | 430 | Wilstrup Pernille Dahl | 1997 | NÆSTVED | 9788AV | 25 m | 12:20.46 | |
8 | 272 | Carlsson Josefine | 1995 | ODSHERRED | 9572AV | 25 m | 14:20.00 | |
9 | 187 | Stuhr Henriette | 1996 | TUNE | 9644AB | 25 m | 9:50.25 | RES |
10 | 284 | Lorentzen Sandie | 1997 | ODSHERRED | 9728AR | 25 m | 15:00.00 | RES |
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 02 oktober 2011 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:35 |
Løb 38, 1500m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 219 | Kristoffersson Ola | 1988 | SS IDEN | AF6388 | 25 m | 16:59.29 | |
2 | 215 | Hangård Tom | 1996 | SS IDEN | AL3796 | 25 m | 17:24.25 | |
3 | 185 | Kildholt Mads | 1994 | TUNE | 9485AC | 25 m | 17:32.99 | |
4 | 318 | Jönsson Johan | 1995 | SK HAJEN | AG1995 | 25 m | 18:09.88 | |
5 | 197 | Jensen Jackie Hartvig | 1997 | GREVE | 9775AI | 25 m | 18:45.00 | |
6 | 400 | Christoffersen Emil S. | 1996 | NÆSTVED | 9665AC | 25 m | 19:11.61 | |
7 | 392 | Billenstein Nicolai | 1996 | NÆSTVED | 9693AN | 25 m | 19:28.93 | |
8 | 314 | Fredriksson Petter | 1997 | SK HAJEN | AJ4197 | 25 m | 19:30.00 | |
9 | 283 | Larsen Nikolaj | 1996 | ODSHERRED | 9623AN | 25 m | 21:15.00 | RES |
10 | 337 | Hansen Magnus Erik W. | 1999 | SLAGELSE | 9931AN | 25 m | 26:21.00 | RES |
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 02 oktober 2011 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:35 |
Løb 39, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 552 | Edill Christina Hvid | 1995 | TRITON B | 9546AC | 25 m | 1:06.53 | |
2 | 560 | Holten Cecilie | 1996 | TRITON B | 9608AF | 25 m | 1:06.78 | |
3 | 559 | Holmboe-Olesen Christina | 1993 | TRITON B | 9382AJ | 25 m | 1:10.53 | |
4 | 230 | Wennberg Petra | 1993 | SS IDEN | AS2693 | 25 m | 1:11.31 | |
5 | 184 | Beckmann Emilie | 1997 | TUNE | 9778AG | 25 m | 1:11.67 | |
6 | 581 | Puggaard Anna | 1996 | TRITON B | 9606AB | 25 m | 1:11.84 | |
7 | 59 | Vanggård Emma | 1996 | HOLBÆK | 9646AF | 25 m | 1:12.61 | |
8 | 555 | Hansen Megan Forslund | 1997 | TRITON B | 9702AC | 25 m | 1:13.01 | |
9 | 336 | Hansen Karen Tanderup | 1996 | SLAGELSE | 9654AS | 25 m | 1:13.04 | |
10 | 320 | Lundgren Elin | 1995 | SK HAJEN | BB1295 | 25 m | 1:13.90 | |
11 | 583 | Riget Louise G. | 1995 | TRITON B | 9584AB | 25 m | 1:14.19 | |
12 | 205 | Boman Cecilia | 1996 | SS IDEN | AV3696 | 25 m | 1:14.29 | |
13 | 558 | Hemdorff Julie-Sofie | 1991 | TRITON B | 9144AE | 25 m | 1:14.84 | |
14 | 54 | Rosin Majbrit | 1996 | HOLBÆK | 9628AD | 25 m | 1:15.41 | |
15 | 429 | Vilstrup Emma | 1994 | NÆSTVED | 9446AQ | 25 m | 1:15.93 | |
16 | 566 | Jensen Stine Raaby | 1995 | TRITON B | 9564AK | 25 m | 1:16.20 | |
17 | 19 | Christiansen Carina | 1995 | HOLBÆK | 9584AJ | 25 m | 1:16.27 | |
18 | 373 | Paulsen Nicoline | 1996 | KORSØR | 9654AA | 25 m | 1:16.42 | |
19 | 32 | Jensen Mette | 1997 | HOLBÆK | 9724AC | 25 m | 1:16.56 | |
20 | 196 | Barrett Kristine | 1998 | GREVE | 9886AB | 25 m | 1:16.78 | |
21 | 315 | Hovenberg Anna | 1995 | SK HAJEN | AN2295 | 25 m | 1:16.80 | |
22 | 567 | Jessen Louise Møller | 1997 | TRITON B | 9704AE | 25 m | 1:16.86 | |
23 | 222 | Nilsson Sara | 1998 | SS IDEN | AF3498 | 25 m | 1:17.15 | |
24 | 329 | Andersen Amanda Glerup | 1998 | SLAGELSE | 9814AM | 25 m | 1:17.51 | |
25 | 60 | Weinreich Laura | 1998 | HOLBÆK | 9818AA | 25 m | 1:17.86 | |
26 | 207 | Christensson Jenny | 1996 | SS IDEN | BD4696 | 25 m | 1:17.89 | |
27 | 223 | Nygren Ella | 1996 | SS IDEN | BD5696 | 25 m | 1:17.89 | |
28 | 407 | Jensen Sara | 1996 | NÆSTVED | 9684AB | 25 m | 1:18.42 | |
29 | 221 | Månsson Linnéa | 1996 | SS IDEN | AJ6296 | 25 m | 1:19.84 | |
30 | 504 | Viereck Lærke | 1997 | ROSKILDE | 9754AT | 25 m | 1:19.85 | |
31 | 193 | Olsen Eva | 2000 | ISHØJ | 0094AM | 25 m | 1:20.54 | |
32 | 420 | Nilsson Elisa Holst | 1996 | NÆSTVED | 9604AK | 25 m | 1:20.86 | |
33 | 501 | Sannerud Mette | 1997 | ROSKILDE | 9706AD | 25 m | 1:21.27 | |
34 | 381 | Larsen Katrine | 1996 | DRAGSHOLM | 9674AU | 25 m | 1:22.00 | |
35 | 600 | Damgaard Lise Norgil | 1997 | TUNE | 9746AW | 25 m | 1:22.36 | |
36 | 464 | Dahl Laura | 1998 | ROSKILDE | 9824AN | 25 m | 1:22.73 | |
37 | 456 | Andersen Catharina Skov | 1997 | ROSKILDE | 9758AC | 25 m | 1:23.17 | |
38 | 597 | Mertins Frederikke | 2000 | HVIDOVRE | 0014AE | 25 m | 1:24.09 | |
39 | 17 | Bødker Karoline | 1997 | HOLBÆK | 9726AQ | 25 m | 1:24.21 | |
40 | 408 | Jørgensen Mie | 1996 | NÆSTVED | 9692AG | 25 m | 1:24.44 | |
41 | 52 | Qvist-Pedersen Helene | 1998 | HOLBÆK | 9852AT | 25 m | 1:24.76 | |
42 | 350 | Larsen Regitse Sofie | 1997 | SLAGELSE | 9778AN | 25 m | 1:26.02 | |
43 | 409 | Krumbak Maria Caroline | 2000 | NÆSTVED | 0064AE | 25 m | 1:27.15 | |
44 | 390 | Assum Christina | 1994 | NÆSTVED | 9444AO | 25 m | 1:27.43 | |
45 | 36 | Kristiansen Cecilie | 1997 | HOLBÆK | 9724AQ | 25 m | 1:28.96 | |
46 | 224 | Ohlsson Emelina | 1999 | SS IDEN | AI2299 | 25 m | 1:29.32 | |
47 | 375 | Hansen Nadia | 1999 | DRAGSHOLM | 9968AQ | 25 m | 1:29.73 | |
48 | 16 | Buchwald Laura | 1998 | HOLBÆK | 9864AN | 25 m | 1:29.84 | |
49 | 463 | Corydon-Petersen Nina | 1999 | ROSKILDE | 9922AQ | 25 m | 1:30.50 | |
50 | 271 | Bøjesen Maria | 1999 | ODSHERRED | 9932AR | 25 m | 1:31.29 | |
51 | 30 | Høgsberg Emilie | 1999 | HOLBÆK | 9968AW | 25 m | 1:31.59 | |
52 | 212 | Dellhede Louise | 1999 | SS IDEN | AQ8499 | 25 m | 1:32.56 | |
53 | 487 | Olesen Annasofie Engtorp | 1997 | ROSKILDE | 9762AW | 25 m | 1:33.11 | |
54 | 330 | Andersen Katharina Lind | 1998 | SLAGELSE | 9886AR | 25 m | 1:33.29 | |
55 | 590 | Wenk Helena Berg | 2000 | TRITON B | 0052AD | 25 m | 1:33.54 | |
56 | 549 | Bengtsson Caroline | 2000 | TRITON B | 0024AH | 25 m | 1:34.13 | |
57 | 599 | Olsen Josefine Brosbøl | 2001 | HVIDOVRE | 0136AA | 25 m | 1:35.10 | |
58 | 346 | Johansen Daniella Thea | 2000 | SLAGELSE | 0048AP | 25 m | 1:35.11 | |
59 | 194 | Rasmussen Jasmin Boe | 2000 | ISHØJ | 0006AM | 25 m | 1:35.12 | |
60 | 195 | Splidt-Samuelsen Helena | 2000 | ISHØJ | 0062AP | 25 m | 1:35.42 | |
61 | 302 | Barrett Karoline | 2002 | GREVE | 0286AA | 25 m | 1:36.66 | |
62 | 397 | Bøcher Caroline | 1998 | NÆSTVED | 9866AV | 25 m | 1:36.74 | |
63 | 502 | Schimming Emilie Hermann | 1999 | ROSKILDE | 9942AP | 25 m | 1:36.75 | |
64 | 598 | Mikkelsen Kristine | 2000 | HVIDOVRE | 0078AG | 25 m | 1:36.99 | |
65 | 573 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 25 m | 1:37.00 | |
66 | 476 | Jørgensen Caroline F. | 1997 | ROSKILDE | 9786AV | 25 m | 1:37.23 | |
67 | 192 | Irgang-Dahlin Amalie | 1999 | ISHØJ | 9914AJ | 25 m | 1:38.60 | |
68 | 394 | Bonnesen Amalie | 1999 | NÆSTVED | 9912AI | 25 m | 1:38.60 | |
69 | 41 | Nielsen Ida Maria | 2000 | HOLBÆK | 0002AR | 25 m | 1:38.81 | |
70 | 582 | Refsgaard Line | 2000 | TRITON B | 0004AD | 25 m | 1:39.33 | |
71 | 218 | Jönsson Malin | 1997 | SS IDEN | BJ6697 | 25 m | 1:39.85 | |
72 | 439 | Wood-Kurland Hannah Karin | 1998 | SOLRØD | 9866AU | 25 m | 1:41.70 | |
73 | 362 | Wiese Emma Nørgaard | 1999 | SLAGELSE | 9984AL | 25 m | 1:42.37 | |
74 | 309 | Matthisen Vilde Schulze | 2001 | TUNE | 0176AC | 25 m | 1:43.57 | |
75 | 484 | Nielsen Lisa Hemme | 2000 | ROSKILDE | 0076AH | 25 m | 1:43.82 | |
76 | 422 | Pujan Sara Maria | 1999 | NÆSTVED | 9984AO | 25 m | 1:44.43 | |
77 | 310 | Salmonsen Cecilie Daluiso | 2001 | TUNE | 0108AH | 25 m | 1:44.80 | |
78 | 574 | Lundstrøm Josefine H. | 2001 | TRITON B | 0158AD | 25 m | 1:45.00 | |
79 | 306 | Andersen Emma | 1999 | TUNE | 9936AU | 25 m | 1:45.47 | |
80 | 489 | Palmqvist Marie | 2000 | ROSKILDE | 0056AH | 25 m | 1:45.74 | |
81 | 412 | Larsen Rikke Bæk | 2000 | NÆSTVED | 0064AJ | 25 m | 1:48.11 | |
82 | 34 | Jørgensen Ingrid | 1999 | HOLBÆK | 9966AQ | 25 m | 1:48.85 | |
83 | 13 | Andersen Mai | 2000 | HOLBÆK | 0072AS | 25 m | 1:49.26 | |
84 | 61 | Wulff Julie Thaarup | 2000 | HOLBÆK | 0082AJ | 25 m | 1:50.15 | |
85 | 39 | Mentz Mikkeline | 2001 | HOLBÆK | 0122AJ | 25 m | 1:51.48 | |
86 | 11 | Andersen Kristhine | 2002 | HOLBÆK | 0296AA | 25 m | 1:55.08 | |
87 | 588 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 25 m | 1:55.34 | |
88 | 42 | Nielsen Julie | 1999 | HOLBÆK | 9994AN | 25 m | 1:55.67 | |
89 | 432 | Kappel Victoria | 2000 | SOLRØD | 0044AC | 25 m | 1:55.67 | |
90 | 438 | Vium-Heinesen Johanne | 2000 | SOLRØD | 0052AW | 25 m | 1:55.67 | |
91 | 297 | Andersen Camilla | 2001 | ISHØJ | 0168AK | 25 m | 1:55.70 | |
92 | 550 | Brandelev Victoria Grøn | 2000 | TRITON B | 0058AK | 25 m | 1:58.28 | |
93 | 9 | Andersen Alberte | 2001 | HOLBÆK | 0174AJ | 25 m | 1:59.61 | |
94 | 311 | Søeborg Frederikke | 2001 | TUNE | 0166AI | 25 m | 2:04.36 | |
95 | 263 | Køhler Mette S. | 2001 | TUNE | 0192AK | 25 m | 2:06.00 | |
96 | 255 | Fejer Nicoline | 2001 | TUNE | 0116AK | 25 m | 2:07.88 | |
97 | 478 | Kristensen Kaya Fjeldsted | 2002 | ROSKILDE | 0232AJ | 25 m | 2:10.00 | |
98 | 238 | Levisen Sofia | 2002 | ISHØJ | 0258AE | 25 m | 2:10.00 | |
99 | 260 | Knak Lærke | 2002 | TUNE | 0262AJ | 25 m | 2:12.00 | |
100 | 243 | Zilstorff Laura | 2002 | ISHØJ | 0298AD | 25 m | 2:15.55 | |
101 | 423 | Ritter Julie Schytz | 2000 | NÆSTVED | 0092AV | 25 m | 2:19.29 | |
102 | 475 | Johnbeck Marie | 2002 | ROSKILDE | 0202AF | 25 m | 2:20.00 | |
103 | 396 | Bøcher Camille | 1999 | NÆSTVED | 9902AW | 25 m | 2:23.97 | |
104 | 265 | Mortensen Julie S. S. | 2002 | TUNE | 0264AD | 25 m | 2:26.05 | |
105 | 256 | Foltmar-Michaelsen Olivia | 2001 | TUNE | 0154AJ | 25 m | 2:40.30 | |
106 | 257 | Haenschke Mathilde | 2002 | TUNE | 0266AD | 25 m | 2:46.29 | |
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 02 oktober 2011 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:35 |
Løb 40, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 227 | Svensson Marcus | 1992 | SS IDEN | AJ3192 | 25 m | 58.03 | |
2 | 21 | Dufour Rasmus | 1993 | HOLBÆK | 9301AI | 25 m | 58.90 | |
3 | 322 | Olsson Markus | 1991 | SK HAJEN | AJ1591 | 25 m | 1:00.61 | |
4 | 217 | Hjelm Julius | 1994 | SS IDEN | AC6194 | 25 m | 1:01.22 | |
5 | 426 | Vang Oliver | 1994 | NÆSTVED | 9411AD | 25 m | 1:03.87 | |
6 | 216 | Hansen Fredrik | 1992 | SS IDEN | AR0192 | 25 m | 1:03.90 | |
7 | 499 | Rasmussen Yannick | 1995 | ROSKILDE | 9565AH | 25 m | 1:04.73 | |
8 | 228 | Svensson Martin | 1994 | SS IDEN | AE7794 | 25 m | 1:05.93 | |
9 | 591 | Østermann Mark H. | 1995 | TRITON B | 9577AF | 25 m | 1:06.63 | |
10 | 577 | Mortensen Frederik K. | 1995 | TRITON B | 9581AC | 25 m | 1:06.64 | |
11 | 206 | Boman Simon | 1994 | SS IDEN | AM0394 | 25 m | 1:07.35 | |
12 | 578 | Møller Karim | 1994 | TRITON B | 9451AA | 25 m | 1:07.51 | |
13 | 548 | Andersen Emil | 1992 | TRITON B | 9273AH | 25 m | 1:08.39 | |
14 | 399 | Christiansen Nikolai P. | 1996 | NÆSTVED | 9655AJ | 25 m | 1:08.52 | |
15 | 557 | Hasemann Rasmus | 1996 | TRITON B | 9601AA | 25 m | 1:08.55 | |
16 | 406 | Jensen Kristian | 1994 | NÆSTVED | 9499AJ | 25 m | 1:08.94 | |
17 | 202 | Jensen Victor Hardenberg | 1997 | TUNE | 9741AE | 25 m | 1:09.33 | |
18 | 571 | Kirketerp Marco | 1995 | TRITON B | 9589AF | 25 m | 1:09.90 | |
19 | 403 | Hansen Mads Ingeman | 1997 | NÆSTVED | 9719AC | 25 m | 1:11.37 | |
20 | 349 | Larsen Rasmus B. | 1997 | SLAGELSE | 9761AJ | 25 m | 1:13.38 | |
21 | 359 | Petersen Emil R. | 1995 | SLAGELSE | 9501AL | 25 m | 1:13.40 | |
22 | 290 | Offersen Elias | 1996 | ODSHERRED | 9645AK | 25 m | 1:15.60 | |
23 | 474 | Johnbeck Mads | 1997 | ROSKILDE | 9761AM | 25 m | 1:16.85 | |
24 | 279 | Kristiansen Mathias V. | 1997 | ODSHERRED | 9751AM | 25 m | 1:18.28 | |
25 | 458 | Andersen Magnus | 1995 | ROSKILDE | 9565AQ | 25 m | 1:18.47 | |
26 | 58 | Toft Emil | 1998 | HOLBÆK | 9807AI | 25 m | 1:18.83 | |
27 | 497 | Rasmussen Patrick | 1997 | ROSKILDE | 9769AG | 25 m | 1:19.54 | |
28 | 472 | Johansen Emil | 1999 | ROSKILDE | 9935AB | 25 m | 1:20.24 | |
29 | 225 | Ohlsson Esbjörn | 1996 | SS IDEN | AL5196 | 25 m | 1:20.56 | |
30 | 47 | Ottosen Niels | 1998 | HOLBÆK | 9801AF | 25 m | 1:20.80 | |
31 | 35 | Kâhler Benjamin | 1997 | HOLBÆK | 9721AI | 25 m | 1:21.16 | |
32 | 374 | Borup Mikkel | 1992 | DRAGSHOLM | 9231AE | 25 m | 1:22.00 | |
33 | 18 | Bøjsen Markus | 1999 | HOLBÆK | 9987AE | 25 m | 1:22.37 | |
34 | 353 | Mosegaard Marcus Mantzius | 2001 | SLAGELSE | 0199AA | 25 m | 1:22.94 | |
35 | 270 | Bromberg Klaus | 1998 | ODSHERRED | 9825AP | 25 m | 1:25.00 | |
36 | 379 | Knudsen Jakob Juhl | 1996 | DRAGSHOLM | 9605AP | 25 m | 1:25.00 | |
37 | 229 | Vasilijevic Marko | 1999 | SS IDEN | AH1999 | 25 m | 1:25.40 | |
38 | 282 | Larsen Jakob | 1999 | ODSHERRED | 9927AK | 25 m | 1:25.50 | |
39 | 576 | Mittelberger Lukas | 1998 | TRITON B | 9879AM | 25 m | 1:25.57 | |
40 | 213 | Ekstrand Julius | 1998 | SS IDEN | AJ9798 | 25 m | 1:28.80 | |
41 | 25 | Halby Mikkel | 1999 | HOLBÆK | 9999AI | 25 m | 1:29.22 | |
42 | 200 | Eriksen Thor Nørgaard | 2000 | TUNE | 0079AI | 25 m | 1:29.83 | |
43 | 500 | Riis Phillip | 1998 | ROSKILDE | 9825AN | 25 m | 1:30.05 | |
44 | 553 | Friland Jacob | 1999 | TRITON B | 9985AB | 25 m | 1:30.89 | |
45 | 344 | Jensen Rasmus Aavang | 1998 | SLAGELSE | 9843AH | 25 m | 1:31.04 | |
46 | 300 | Fagerberg Mathias Yu | 2000 | ISHØJ | 0069AI | 25 m | 1:32.17 | |
47 | 45 | Olufsen Robin | 1998 | HOLBÆK | 9841AJ | 25 m | 1:32.37 | |
48 | 585 | Schmidt Jakob | 1999 | TRITON B | 9913AO | 25 m | 1:32.62 | |
49 | 56 | Stengelshøj Martin | 1999 | HOLBÆK | 9925AN | 25 m | 1:33.31 | |
50 | 488 | Palmqvist Joakim | 1999 | ROSKILDE | 9941AI | 25 m | 1:33.68 | |
51 | 210 | Dahlén Alexander | 1999 | SS IDEN | AI4399 | 25 m | 1:34.18 | |
52 | 298 | Enghave Mads | 2002 | ISHØJ | 0227AA | 25 m | 1:34.80 | |
53 | 498 | Rasmussen Sebastian | 2000 | ROSKILDE | 0061AC | 25 m | 1:34.90 | |
54 | 281 | Larsen Emil | 1999 | ODSHERRED | 9923AP | 25 m | 1:35.00 | |
55 | 556 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 25 m | 1:35.68 | |
56 | 351 | Mikkelsen Andreas | 1998 | SLAGELSE | 9875AQ | 25 m | 1:36.60 | |
57 | 341 | Jagd Mikkel Prahl | 1999 | SLAGELSE | 9975AC | 25 m | 1:37.22 | |
58 | 28 | Henriksen Mikkel | 1999 | HOLBÆK | 9975AJ | 25 m | 1:37.93 | |
59 | 594 | Kielstrup Viktor | 2000 | HVIDOVRE | 0069AD | 25 m | 1:38.83 | |
60 | 304 | Jakobsen Mikael | 2000 | GREVE | 0021AF | 25 m | 1:39.12 | |
61 | 10 | Andersen Jonas | 2001 | HOLBÆK | 0165AC | 25 m | 1:39.42 | |
62 | 356 | Nygaard Magnus | 2000 | SLAGELSE | 0045AH | 25 m | 1:40.16 | |
63 | 410 | Larsen David Bagge | 1999 | NÆSTVED | 9923AK | 25 m | 1:40.75 | |
64 | 291 | Olsen Niklas Kaas | 1999 | ODSHERRED | 9905AO | 25 m | 1:41.98 | |
65 | 214 | Hangård Roy | 1999 | SS IDEN | AH0999 | 25 m | 1:44.38 | |
66 | 305 | Petersen Hans Asger M. | 2001 | GREVE | 0137AG | 25 m | 1:46.20 | |
67 | 592 | Hansen Mads Haugård | 2000 | HVIDOVRE | 0059AH | 25 m | 1:47.59 | |
68 | 23 | Foverskov Andreas | 1999 | HOLBÆK | 9969AN | 25 m | 1:47.67 | |
69 | 274 | Danielsen Frederik | 1998 | ODSHERRED | 9883AS | 25 m | 1:48.08 | |
70 | 211 | Dahlén Daniel | 1999 | SS IDEN | AI3399 | 25 m | 1:48.43 | |
71 | 595 | Kjerri Christoffer G. | 1999 | HVIDOVRE | 9915AB | 25 m | 1:48.77 | |
72 | 482 | Mortensen Alexander Kjær | 2000 | ROSKILDE | 0055AJ | 25 m | 1:50.00 | |
73 | 569 | Johansen Daniel | 2000 | TRITON B | 0023AC | 25 m | 1:50.22 | |
74 | 486 | Olesen Anders Engtorp | 1999 | ROSKILDE | 9951AI | 25 m | 1:50.95 | |
75 | 14 | Arneskov David | 2002 | HOLBÆK | 0287AC | 25 m | 1:51.41 | |
76 | 483 | Møller Johan Theis | 2000 | ROSKILDE | 0023AK | 25 m | 1:52.33 | |
77 | 477 | Kofoed William W. | 2001 | ROSKILDE | 0159AH | 25 m | 1:54.83 | |
78 | 55 | Schrøder Rasmus | 2000 | HOLBÆK | 0061AK | 25 m | 1:59.71 | |
79 | 299 | Er Demir Kaan | 2000 | ISHØJ | 0099AI | 25 m | 2:00.31 | |
80 | 303 | Guldbjørn Alexander | 2001 | GREVE | 0175AJ | 25 m | 2:01.00 | |
81 | 57 | Tholle Gorm Topp | 2001 | HOLBÆK | 0151AD | 25 m | 2:01.98 | |
82 | 236 | Kranker Kristoffer R. | 2002 | ISHØJ | 0217AF | 25 m | 2:08.00 | |
83 | 421 | Notkin Gustav | 1999 | NÆSTVED | 9961AK | 25 m | 2:11.20 | |
84 | 234 | Enghave Tobias | 2002 | ISHØJ | 0237AC | 25 m | 2:14.65 | |
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 02 oktober 2011 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:35 |
Løb 41, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 558 | Hemdorff Julie-Sofie | 1991 | TRITON B | 9144AE | 25 m | 30.30 | |
2 | 552 | Edill Christina Hvid | 1995 | TRITON B | 9546AC | 25 m | 30.67 | |
3 | 184 | Beckmann Emilie | 1997 | TUNE | 9778AG | 25 m | 30.85 | |
4 | 19 | Christiansen Carina | 1995 | HOLBÆK | 9584AJ | 25 m | 33.62 | |
5 | 59 | Vanggård Emma | 1996 | HOLBÆK | 9646AF | 25 m | 33.99 | |
6 | 505 | Voss Rikke | 1997 | ROSKILDE | 9756AP | 25 m | 34.14 | |
7 | 208 | Cronsjö Moa | 1998 | SS IDEN | AM1498 | 25 m | 34.19 | |
8 | 187 | Stuhr Henriette | 1996 | TUNE | 9644AB | 25 m | 34.21 | |
9 | 407 | Jensen Sara | 1996 | NÆSTVED | 9684AB | 25 m | 34.24 | |
10 | 31 | Jensen Line | 1993 | HOLBÆK | 9358AE | 25 m | 34.55 | |
11 | 54 | Rosin Majbrit | 1996 | HOLBÆK | 9628AD | 25 m | 35.04 | |
12 | 52 | Qvist-Pedersen Helene | 1998 | HOLBÆK | 9852AT | 25 m | 35.31 | |
13 | 473 | Johansen Nanna | 1996 | ROSKILDE | 9662AH | 25 m | 36.45 | |
14 | 17 | Bødker Karoline | 1997 | HOLBÆK | 9726AQ | 25 m | 37.58 | |
15 | 405 | Jensen Cecilie Elizabeth | 1998 | NÆSTVED | 9856AN | 25 m | 38.42 | |
16 | 357 | Ovesen Astrid | 1999 | SLAGELSE | 9978AA | 25 m | 38.48 | |
17 | 49 | Palmø Josefine | 1997 | HOLBÆK | 9768AL | 25 m | 38.60 | |
18 | 335 | Hallig Simone Juul | 1997 | SLAGELSE | 9732AO | 25 m | 38.98 | |
19 | 51 | Plaza Isabella | 1994 | HOLBÆK | 25 m | 38.99 | ||
20 | 348 | Larsen Lecia Kure | 1997 | SLAGELSE | 9754AR | 25 m | 39.00 | |
21 | 36 | Kristiansen Cecilie | 1997 | HOLBÆK | 9724AQ | 25 m | 39.40 | |
22 | 345 | Jensen Sofie Egegaard | 1998 | SLAGELSE | 9884AD | 25 m | 39.50 | |
23 | 44 | Okkels Anna | 1996 | HOLBÆK | 9664AY | 25 m | 40.37 | |
24 | 16 | Buchwald Laura | 1998 | HOLBÆK | 9864AN | 25 m | 40.40 | |
25 | 333 | Cantby Clara Schade | 2000 | SLAGELSE | 0042AC | 25 m | 40.44 | |
26 | 393 | Bjerre Juliane Løndahl | 1999 | NÆSTVED | 9934AH | 25 m | 40.65 | |
27 | 284 | Lorentzen Sandie | 1997 | ODSHERRED | 9728AR | 25 m | 41.17 | |
28 | 561 | Ikov Mille Hesselgren | 2000 | TRITON B | 0012AH | 25 m | 41.22 | |
29 | 457 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 25 m | 41.96 | |
30 | 30 | Høgsberg Emilie | 1999 | HOLBÆK | 9968AW | 25 m | 45.00 | |
31 | 564 | Jensen Katrine | 2000 | TRITON B | 0034AA | 25 m | 46.59 | |
32 | 378 | Kirk Maria | 1998 | DRAGSHOLM | 9884BA | 25 m | 46.91 | |
33 | 584 | Schmidt Freja | 2001 | TRITON B | 0196AJ | 25 m | 47.26 | |
34 | 460 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | ROSKILDE | 0066AO | 25 m | 47.42 | |
35 | 61 | Wulff Julie Thaarup | 2000 | HOLBÆK | 0082AJ | 25 m | 47.58 | |
36 | 41 | Nielsen Ida Maria | 2000 | HOLBÆK | 0002AR | 25 m | 47.70 | |
37 | 22 | Esbensen Alma | 2000 | HOLBÆK | 0064AT | 25 m | 48.03 | |
38 | 435 | Skou Amalie Sophia | 1997 | SOLRØD | 9726AX | 25 m | 48.95 | |
39 | 354 | Nielsen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0198AF | 25 m | 49.05 | |
40 | 11 | Andersen Kristhine | 2002 | HOLBÆK | 0296AA | 25 m | 49.82 | |
41 | 412 | Larsen Rikke Bæk | 2000 | NÆSTVED | 0064AJ | 25 m | 50.06 | |
42 | 476 | Jørgensen Caroline F. | 1997 | ROSKILDE | 9786AV | 25 m | 50.36 | |
43 | 39 | Mentz Mikkeline | 2001 | HOLBÆK | 0122AJ | 25 m | 50.41 | |
44 | 401 | Clausen Anne-Sofie P. | 2002 | NÆSTVED | 0202AB | 25 m | 50.61 | |
45 | 563 | Jensen Frederikke | 2000 | TRITON B | 0002AC | 25 m | 50.62 | |
46 | 308 | Larsen Emilie | 2001 | TUNE | 0186AC | 25 m | 52.02 | |
47 | 550 | Brandelev Victoria Grøn | 2000 | TRITON B | 0058AK | 25 m | 52.54 | |
48 | 491 | Petersen Alberte Fie | 2002 | ROSKILDE | 0224AH | 25 m | 54.07 | |
49 | 588 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 25 m | 54.64 | |
50 | 493 | Petersen Rikke Skovly | 2003 | ROSKILDE | 25 m | 54.92 | ||
51 | 42 | Nielsen Julie | 1999 | HOLBÆK | 9994AN | 25 m | 55.62 | |
52 | 15 | Bonde Caroline | 2000 | HOLBÆK | 0002AS | 25 m | 56.74 | |
53 | 9 | Andersen Alberte | 2001 | HOLBÆK | 0174AJ | 25 m | 57.00 | |
54 | 411 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 25 m | 58.59 | ||
55 | 471 | Jensen Caroline Wrist | 2000 | ROSKILDE | 0026AV | 25 m | 59.12 | |
56 | 380 | Larsen Julie Ahlmann | 1999 | DRAGSHOLM | 9944AV | 25 m | 1:00.00 | |
57 | 462 | Christensen Christina | 2001 | ROSKILDE | 0114AP | 25 m | 1:04.18 | |
58 | 238 | Levisen Sofia | 2002 | ISHØJ | 0258AE | 25 m | 1:05.31 | |
59 | 404 | Høgh Alberte | 1999 | NÆSTVED | 9976AZ | 25 m | 1:06.51 | |
60 | 432 | Kappel Victoria | 2000 | SOLRØD | 0044AC | 25 m | 1:12.75 | |
61 | 425 | Sørensen Katrine Hoffmann | 2000 | NÆSTVED | 25 m | 1:14.16 | ||
62 | 391 | Bendtsen Caroline | 2002 | NÆSTVED | 25 m | 1:14.78 | ||
63 | 268 | Østberg Astrid | 2002 | TUNE | 0232AE | 25 m | 1:17.16 | |
64 | 480 | Mehr Silke | 2000 | ROSKILDE | 25 m | |||
65 | 239 | Nielsen Emma Hebsgaard | 2003 | ISHØJ | 25 m | |||
66 | 240 | Rasmussen Ida Boe | 2003 | ISHØJ | 25 m | |||
67 | 251 | Poulsen Nadija Grønning | 2002 | GREVE | 25 m | |||
68 | 253 | Beckmann Mathilde | 2003 | TUNE | 25 m | |||
69 | 235 | Hansen Esther Hek | 2004 | ISHØJ | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 02 oktober 2011 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:35 |
Løb 42, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 183 | Sørensen Niels Wissing | 1993 | GREVE | 9391AC | 25 m | 26.72 | |
2 | 322 | Olsson Markus | 1991 | SK HAJEN | AJ1591 | 25 m | 26.96 | |
3 | 427 | Vang Sebastian | 1991 | NÆSTVED | 9163AA | 25 m | 27.85 | |
4 | 182 | Dolang Martin | 1994 | GREVE | 9425AE | 25 m | 29.20 | |
5 | 179 | Møhl Emil | 1994 | ISHØJ | 9413AC | 25 m | 29.36 | |
6 | 577 | Mortensen Frederik K. | 1995 | TRITON B | 9581AC | 25 m | 30.07 | |
7 | 364 | Wismann Bjørn | 1996 | SLAGELSE | 9637AH | 25 m | 32.06 | |
8 | 469 | Hjeresen Oliver | 1995 | ROSKILDE | 9509AH | 25 m | 32.88 | |
9 | 339 | Hansen Simon | 1997 | SLAGELSE | 9733AJ | 25 m | 34.71 | |
10 | 33 | Johnsen Johan | 1997 | HOLBÆK | 9723AP | 25 m | 35.64 | |
11 | 376 | Ingvordsen Andreas | 1996 | DRAGSHOLM | 9649AQ | 25 m | 36.01 | |
12 | 46 | Ottosen Mads | 1997 | HOLBÆK | 9745AH | 25 m | 37.80 | |
13 | 361 | Wegener Rasmus | 1997 | SLAGELSE | 9727AC | 25 m | 37.99 | |
14 | 229 | Vasilijevic Marko | 1999 | SS IDEN | AH1999 | 25 m | 38.66 | |
15 | 25 | Halby Mikkel | 1999 | HOLBÆK | 9999AI | 25 m | 38.82 | |
16 | 331 | Bæk Elias Jensen | 1997 | SLAGELSE | 9749AR | 25 m | 41.03 | |
17 | 500 | Riis Phillip | 1998 | ROSKILDE | 9825AN | 25 m | 41.13 | |
18 | 58 | Toft Emil | 1998 | HOLBÆK | 9807AI | 25 m | 41.20 | |
19 | 486 | Olesen Anders Engtorp | 1999 | ROSKILDE | 9951AI | 25 m | 41.79 | |
20 | 488 | Palmqvist Joakim | 1999 | ROSKILDE | 9941AI | 25 m | 41.88 | |
21 | 589 | Wenk Daniel Berg | 2000 | TRITON B | 0099AB | 25 m | 42.02 | |
22 | 28 | Henriksen Mikkel | 1999 | HOLBÆK | 9975AJ | 25 m | 42.54 | |
23 | 492 | Petersen Christoffer Back | 1995 | ROSKILDE | 9503AH | 25 m | 42.98 | |
24 | 47 | Ottosen Niels | 1998 | HOLBÆK | 9801AF | 25 m | 43.03 | |
25 | 337 | Hansen Magnus Erik W. | 1999 | SLAGELSE | 9931AN | 25 m | 43.45 | |
26 | 347 | Kristensen Peter | 1999 | SLAGELSE | 9987AN | 25 m | 45.31 | |
27 | 410 | Larsen David Bagge | 1999 | NÆSTVED | 9923AK | 25 m | 45.47 | |
28 | 556 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 25 m | 45.84 | |
29 | 395 | Boots Oliver | 1998 | NÆSTVED | 9805AS | 25 m | 47.88 | |
30 | 14 | Arneskov David | 2002 | HOLBÆK | 0287AC | 25 m | 48.42 | |
31 | 421 | Notkin Gustav | 1999 | NÆSTVED | 9961AK | 25 m | 50.70 | |
32 | 428 | Villadsen Christian N. | 1998 | NÆSTVED | 25 m | 51.02 | ||
33 | 10 | Andersen Jonas | 2001 | HOLBÆK | 0165AC | 25 m | 51.40 | |
34 | 56 | Stengelshøj Martin | 1999 | HOLBÆK | 9925AN | 25 m | 51.59 | |
35 | 23 | Foverskov Andreas | 1999 | HOLBÆK | 9969AN | 25 m | 51.96 | |
36 | 377 | Kirk Kristian | 1999 | DRAGSHOLM | 9917AQ | 25 m | 52.36 | |
37 | 292 | Olsen Søren Hald | 1998 | ODSHERRED | 9895AP | 25 m | 52.46 | |
38 | 57 | Tholle Gorm Topp | 2001 | HOLBÆK | 0151AD | 25 m | 55.27 | |
39 | 388 | Adeler Lukas | 2001 | NÆSTVED | 0133AG | 25 m | 56.75 | |
40 | 55 | Schrøder Rasmus | 2000 | HOLBÆK | 0061AK | 25 m | 57.18 | |
41 | 481 | Mikkelsen Frederik | 2001 | ROSKILDE | 0109AG | 25 m | 58.68 | |
42 | 259 | Kilhof Morten | 2000 | TUNE | 0037AJ | 25 m | 1:00.52 | |
43 | 241 | Ussingkær Adam | 2001 | ISHØJ | 0173AG | 25 m | 1:05.07 | |
44 | 242 | Væhrens Mads Karise | 2002 | ISHØJ | 0297AC | 25 m | 1:06.85 | |
45 | 291 | Olsen Niklas Kaas | 1999 | ODSHERRED | 9905AO | 25 m | ||
46 | 246 | Bugge Marius | 2003 | GREVE | 25 m | |||
47 | 249 | Jensen Esben Brasch | 2003 | GREVE | 25 m | |||
48 | 252 | Ammonsen Jonas | 2002 | TUNE | 25 m | |||
49 | 258 | Jørgensen Jesper Funch | 2003 | TUNE | 25 m | |||
50 | 261 | Koch Casper | 2002 | TUNE | 0227AF | 25 m | ||
51 | 262 | Kristensen Simon Viekær | 2002 | TUNE | 0247AF | 25 m | ||
52 | 266 | Nierfeldt Oliver | 2002 | TUNE | 25 m | |||
53 | 267 | Thestrup Nickolas Kofoed | 2003 | TUNE | 25 m | |||
54 | 277 | Grøm Frederik Horsfeldt A | 1997 | ODSHERRED | 9727AS | 25 m | ||
55 | 382 | Pedersen Mikkel | 2000 | DRAGSHOLM | 25 m | |||
56 | 485 | Nordlys Sebastian Carl | 2001 | ROSKILDE | 0161AJ | 25 m | ||
57 | 273 | Danielsen Christian | 1997 | ODSHERRED | 9715AS | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 02 oktober 2011 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:35 |