Program for UGP4 - Eriksdalsbadet
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Gren 1, 200m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
16 - 18 år |
1 | 276 | Hägglund-Björklund Sara | 1995 | SÖDERTÖRN | BB3695 | 25 m | 2:05.88 | |
2 | 95 | Dahlberg Jonna | 1995 | SK NEPTUN | AP9895 | 25 m | 2:10.02 | |
3 | 282 | Klasson Carin | 1995 | SÖDERTÖRN | BB4695 | 25 m | 2:10.67 | |
4 | 104 | Eriksson Jessica | 1995 | SK NEPTUN | AH0895 | 25 m | 2:11.14 | |
5 | 269 | Hallman Josefin | 1995 | SÖDERTÖRN | BF4695 | 25 m | 2:11.54 | |
6 | 22 | Andersen Elvira | 1995 | MARKARYD | AD6895 | 25 m | 2:11.96 | |
7 | 132 | Mattsson Rebecca | 1995 | SK NEPTUN | AQ0295 | 25 m | 2:12.90 | |
8 | 334 | Hogan Annalee | 1995 | TYRESÖ SS | AQ0495 | 25 m | 2:14.02 | |
9 | 372 | Lönnberg Danielle | 1995 | SKK | AH3695 | 25 m | 2:16.26 | |
10 | 404 | Lunusjkin Maria | 1993 | SALTSJÖB | BR0893 | 50 m | 2:18.58 | |
11 | 207 | Fritz Mazy | 1994 | SÖDERTÄLJE | AZ1894 | 25 m | 2:18.69 | |
12 | 135 | Nelin Olivia | 1995 | SK NEPTUN | BE1695 | 25 m | 2:18.93 | |
13 | 53 | Näsström Sophie | 1993 | POLISEN | AP5293 | 25 m | 2:23.79 | |
14 | 360 | Berg Astrid | 1995 | SKK | BW2495 | 25 m | 2:24.30 | |
15 | 24 | Imeri Doruntina | 1994 | MARKARYD | BH7894 | 50 m | 2:24.61 | |
16 | 30 | Bergkvist Sofia | 1995 | POLISEN | BB0695 | 25 m | 2:25.40 | |
17 | 214 | Huslid Sara | 1995 | SÖDERTÄLJE | AZ8295 | 25 m | 2:27.55 | |
18 | 78 | Åström Amanda | 1994 | S 71 | AC9294 | 25 m | 2:30.02 | |
19 | 370 | Läckgren Petronella | 1995 | SKK | BF0295 | 25 m | 2:32.86 | |
20 | 54 | Orpana Amanda | 1995 | POLISEN | BC8495 | 25 m | 2:36.38 | |
21 | 206 | Fridman Linnea | 1995 | SÖDERTÄLJE | BH6895 | 25 m | 2:38.16 | |
22 | 244 | Wadelius Elsa | 1995 | SÖDERTÄLJE | BA5695 | 25 m | 2:39.79 | |
23 | 245 | Waters Serena | 1995 | SÖDERTÄLJE | BX7695 | 25 m |
15 år |
1 | 26 | Winquist Rebecka | 1996 | MARKARYD | AD2296 | 25 m | 2:16.95 | |
2 | 115 | Jaraquemada Ida | 1996 | SK NEPTUN | AT2896 | 25 m | 2:29.58 | |
3 | 66 | Ernstsson Emilia | 1996 | S 71 | AT0496 | 25 m | 2:31.09 | |
4 | 240 | Stille Saga | 1996 | SÖDERTÄLJE | AQ5896 | 25 m | 2:32.44 | |
5 | 232 | Olanders Linn | 1996 | SÖDERTÄLJE | AQ3896 | 25 m | 2:34.15 | |
6 | 47 | Lienert Claudia | 1996 | POLISEN | AT3896 | 25 m | 2:35.25 | |
7 | 123 | Lindberg Linnea | 1996 | SK NEPTUN | AL7696 | 25 m | 2:36.15 | |
8 | 317 | Waldheim Gerd | 1996 | SÖDERTÖRN | AU8496 | 25 m | 2:45.65 | |
9 | 173 | Johnsson Nathalie | 1996 | SKURU IK | BS0296 | 25 m |
14 år |
1 | 184 | Pavlu Lewin Marlene | 1997 | SKURU IK | AH9497 | 25 m | 2:09.80 | |
2 | 234 | Ramdén Alida | 1997 | SÖDERTÄLJE | AP0297 | 25 m | 2:11.51 | |
3 | 229 | Mattsson-Coll Sandra | 1997 | SÖDERTÄLJE | AG0697 | 25 m | 2:12.56 | |
4 | 190 | von Sydow Sofia | 1997 | SKURU IK | AH1697 | 25 m | 2:19.19 | |
5 | 316 | Unnermark Vilma | 1997 | SÖDERTÖRN | AI9697 | 25 m | 2:23.10 | |
6 | 89 | Bjelak Emina | 1997 | SK NEPTUN | BC2897 | 50 m | 2:27.12 | |
7 | 40 | Gidlöf Josefine | 1997 | POLISEN | BE2497 | 25 m | 2:29.88 | |
8 | 415 | Wiorek Carolina | 1997 | SK NEPTUN | AG3897 | 25 m | 2:30.45 | |
9 | 32 | Burt Ayleen | 1997 | POLISEN | BB5497 | 25 m | 2:33.05 | |
10 | 111 | Hedgren-Rylander Ellinor | 1997 | SK NEPTUN | BL9897 | 50 m | 2:33.60 | |
11 | 403 | Herlitz Emilia | 1997 | SALTSJÖB | AP7497 | 25 m | 2:36.82 | |
12 | 23 | Brink Elin | 1997 | MARKARYD | AB1697 | 25 m | 2:39.24 | |
13 | 21 | Zhmud Elizabeth | 1997 | HELLAS sk | AG3297 | 50 m | 2:42.21 | |
14 | 197 | Christensen Erica | 1997 | SÖDERTÄLJE | AO5897 | 25 m | 2:42.29 | |
15 | 413 | Engström Boij Martha | 1997 | SK NEPTUN | BN1497 | 50 m | 2:51.16 | |
16 | 339 | Lindberg Kelly | 1997 | TYRESÖ SS | BD0297 | 50 m | 2:52.54 | |
17 | 45 | Hansson Hanna | 1997 | POLISEN | BF3297 | 25 m | 2:52.64 | |
18 | 239 | Soumi Amargi | 1997 | SÖDERTÄLJE | AV2697 | 25 m | 2:52.64 | |
19 | 400 | Bringman Lovisa | 1997 | SALTSJÖB | AP2697 | 25 m | 3:00.21 | |
20 | 256 | Byström Matilda | 1997 | SÖDERTÖRN | BP7697 | 50 m | 3:05.00 | |
21 | 19 | Svensson Ulrica | 1997 | HELLAS sk | AA1697 | 25 m | 3:08.32 | |
22 | 271 | Hassako Nora | 1997 | SÖDERTÖRN | BH4497 | 25 m | 3:11.73 | |
23 | 25 | Karlsson Linnea | 1997 | MARKARYD | AD6497 | 25 m | 3:12.86 | |
24 | 236 | Rohoum Kristen | 1997 | SÖDERTÄLJE | BC9697 | 25 m | 3:24.30 | |
25 | 154 | Zallin Erica | 1997 | SK NEPTUN | BR3497 | 25 m |
13 år och yngre |
1 | 204 | Engsoo Alexandra | 1998 | SÖDERTÄLJE | AF3898 | 25 m | 2:22.91 | |
2 | 168 | Hassler Anna | 1998 | SKURU IK | AK5298 | 25 m | 2:27.20 | |
3 | 151 | Wrejde Isabelle | 1999 | SK NEPTUN | AV5299 | 50 m | 2:29.58 | |
4 | 353 | Tolkacheva Maria | 1998 | TYRESÖ SS | AR6698 | 25 m | 2:31.33 | |
5 | 369 | Karlsson Alma | 1999 | SKK | AH8299 | 25 m | 2:31.93 | |
6 | 73 | Klügel Sofie | 1998 | S 71 | AC1698 | 25 m | 2:33.64 | |
7 | 361 | Blomquist Julia | 1998 | SKK | AR8298 | 25 m | 2:35.02 | |
8 | 72 | Jönsson Victoria | 1999 | S 71 | AS7499 | 25 m | 2:37.04 | |
9 | 405 | Nilsson Alexandra | 1998 | SALTSJÖB | AJ5498 | 25 m | 2:38.41 | |
10 | 192 | Öberg Lise | 1998 | SKURU IK | AT4498 | 25 m | 2:38.78 | |
11 | 230 | Nano Frida | 1999 | SÖDERTÄLJE | AI5499 | 25 m | 2:39.20 | |
12 | 98 | Ekholm Anna | 1998 | SK NEPTUN | BC2698 | 25 m | 2:40.00 | |
13 | 235 | Ramdén Hilma | 2000 | SÖDERTÄLJE | AF4600 | 25 m | 2:40.07 | |
14 | 74 | Mikael Knar | 1999 | S 71 | AQ2299 | 25 m | 2:40.42 | |
15 | 330 | Derwinger Julia | 1998 | TYRESÖ SS | AZ9698 | 50 m | 2:40.91 | |
16 | 367 | Hagström Louise | 1998 | SKK | AZ1898 | 25 m | 2:42.63 | |
17 | 319 | Westerlund Lena | 1998 | SÖDERTÖRN | BB8298 | 50 m | 2:43.83 | |
18 | 215 | Huslid Tina | 2000 | SÖDERTÄLJE | AF0600 | 25 m | 2:45.10 | |
19 | 389 | Selander Siri | 1999 | SKK | AU1899 | 25 m | 2:45.18 | |
20 | 185 | Reichhuber Sarah | 1998 | SKURU IK | AY4298 | 25 m | 2:46.36 | |
21 | 131 | Mattsson Michaela | 1999 | SK NEPTUN | AL4899 | 50 m | 2:46.94 | |
22 | 218 | Jansmarker Elin | 1999 | SÖDERTÄLJE | AI3499 | 25 m | 2:47.12 | |
23 | 33 | Enström Josefin | 1998 | POLISEN | BC6498 | 25 m | 2:52.04 | |
24 | 29 | Berg Jessica | 1998 | POLISEN | BJ7698 | 50 m | 2:52.85 | |
25 | 228 | Mariani-Lopez Lenina | 1999 | SÖDERTÄLJE | AS2699 | 25 m | 2:53.98 | |
26 | 199 | Dehlin Camilla | 1999 | SÖDERTÄLJE | AI2499 | 25 m | 2:56.37 | |
27 | 191 | Åkerblom Nelly | 2000 | SKURU IK | AP5400 | 50 m | 2:56.40 | |
28 | 88 | Berglund Johanna | 1998 | SK NEPTUN | BG4298 | 25 m | 2:58.82 | |
29 | 14 | Cross Sabina | 1998 | HELLAS sk | AM1898 | 25 m | 2:59.05 | |
30 | 201 | Emanuelsson Karin | 1999 | SÖDERTÄLJE | AJ8499 | 25 m | 2:59.06 | |
31 | 378 | Näslund Sofia | 1999 | SKK | AZ5299 | 50 m | 3:00.21 | |
32 | 117 | Jomaa Nora | 1999 | SK NEPTUN | AW7499 | 50 m | 3:02.70 | |
33 | 140 | Rodhe Nathalie | 1998 | SK NEPTUN | BC6698 | 50 m | 3:03.93 | |
34 | 128 | Malmberg Caroline | 1999 | SK NEPTUN | AX1499 | 25 m | 3:04.41 | |
35 | 243 | Tillenius Sara | 2000 | SÖDERTÄLJE | AF3600 | 25 m | 3:10.80 | |
36 | 18 | Spångberg Lovisa | 1999 | HELLAS sk | BB9699 | 50 m | 3:20.46 | |
37 | 152 | Wåhlén Cecilia | 1999 | SK NEPTUN | AY3499 | 25 m | 3:20.78 | |
38 | 293 | Mousavi Shahro | 1998 | SÖDERTÖRN | AY5698 | 25 m | 3:20.96 | |
39 | 86 | Arkevret Söderlund Jonna | 1998 | SK NEPTUN | AU6698 | 50 m | 3:23.63 | |
40 | 122 | Lindahl Linnea | 1999 | SK NEPTUN | BG0899 | 25 m | 3:27.41 | |
41 | 114 | Jansson Malin | 1999 | SK NEPTUN | AY7299 | 25 m | 3:42.16 | |
42 | 103 | Emteryd Sofia | 1999 | SK NEPTUN | BI6899 | 25 m | 3:57.30 | |
43 | 77 | Prins Elin | 1999 | S 71 | BA1499 | 25 m | ||
44 | 83 | Albinzon Alice | 2000 | SK NEPTUN | AY1200 | 25 m | ||
45 | 85 | Andersson Sara | 2000 | SK NEPTUN | AO6600 | 25 m | ||
46 | 87 | Berg Filippa | 2000 | SK NEPTUN | AL2800 | 25 m | ||
47 | 92 | Brolund Vilma | 2001 | SK NEPTUN | AO9801 | 25 m | ||
48 | 93 | Carlquist Pernilla | 1999 | SK NEPTUN | AY8299 | 25 m | ||
49 | 96 | Egebring Amanda | 1999 | SK NEPTUN | AY9299 | 25 m | ||
50 | 97 | Ehn Rebecka | 2000 | SK NEPTUN | AO7600 | 25 m | ||
51 | 100 | Ekholm Clara | 2001 | SK NEPTUN | AH0401 | 25 m | ||
52 | 101 | Ekholm Julia | 2001 | SK NEPTUN | AH1401 | 25 m | ||
53 | 105 | Flora Isabelle | 2000 | SK NEPTUN | AY2200 | 25 m | ||
54 | 108 | Gabrielsson Agnes | 1998 | SK NEPTUN | BG8298 | 25 m | ||
55 | 110 | Gyllberg Linnea | 2000 | SK NEPTUN | AL4800 | 25 m | ||
56 | 120 | Kvarnbäck Lina | 2000 | SK NEPTUN | BE9200 | 25 m | ||
57 | 121 | Lansky Sienna | 2001 | SK NEPTUN | AX2801 | 25 m | ||
58 | 124 | Lundgren Fanny | 1999 | SK NEPTUN | AY0499 | 25 m | ||
59 | 126 | Lundqvist Julia | 1999 | SK NEPTUN | BG1899 | 25 m | ||
60 | 129 | Malmberg Ellinor | 1999 | SK NEPTUN | BL7499 | 25 m | ||
61 | 136 | Nettleton Moa | 1999 | SK NEPTUN | BL6499 | 25 m | ||
62 | 137 | Nykvist Clara | 2000 | SK NEPTUN | BC2600 | 25 m | ||
63 | 142 | Smeds Chanda | 2001 | SK NEPTUN | AJ5401 | 25 m | ||
64 | 143 | Steigård Victoria | 1999 | SK NEPTUN | AY1499 | 25 m | ||
65 | 146 | Timbrant Hanna | 2000 | SK NEPTUN | AY3200 | 25 m | ||
66 | 147 | Wahlström Thea | 2000 | SK NEPTUN | AY4200 | 25 m | ||
67 | 148 | Wallenborg Caroline | 2000 | SK NEPTUN | AL3800 | 25 m | ||
68 | 158 | Croneborg Alba | 2000 | SKURU IK | AE6200 | 25 m | ||
69 | 161 | Eklund Tilda | 2000 | SKURU IK | AH3200 | 25 m | ||
70 | 270 | Hamberg Ida | 2000 | SÖDERTÖRN | AX6800 | 25 m |
Skapad av WinGrodan 1.19.00 | Utskriftsdatum | 07 oktober 2011 |
Licensierad till: IC Control | Utskriftstid | 13:37 |