Program för Falu Simfestival & UPG4
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass 1
Heatlista Gren 4
|
Tävling |
Falu Simfestival & UGP 4 |
|
Utskriftsdatum |
15 oktober 2011 |
|
|
Tävlingsort |
Falun |
|
Utskriftstid |
09:13 |
|
|
Arrangör |
Falu Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
15 oktober 2011 |
|
|
|
|
Gren 4, 100m Ryggsim Pojkar UGP |
Finaler (6) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
203 |
2 |
Emil Westling |
2000 |
AO5100 |
BOLLNÄS SS |
|
25m |
|
21 |
3 |
Markus Tägtström |
2002 |
AE8702 |
BORLÄNGE |
|
25m |
|
165 |
4 |
Linus Söderholm |
2002 |
AA6502 |
LUDVIKA SS |
|
50m |
1:48.75 |
23 |
5 |
Anton Waller-Kaustinen |
2000 |
AJ5500 |
BORLÄNGE |
|
25m |
1:51.37 |
15 |
6 |
Oskar Mikker |
2000 |
AQ7100 |
BORLÄNGE |
|
25m |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
116 |
1 |
Elias Hägglund |
1998 |
AR4998 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:47.35 |
159 |
2 |
Jakob Rydelius |
1999 |
AL9799 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
1:39.68 |
189 |
3 |
Adrian Blomquist |
1998 |
AL5598 |
SOLSTA |
|
25m |
1:37.45 |
148 |
4 |
Erik Krysén |
2000 |
AE0100 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
1:34.14 |
18 |
5 |
Simon Olsson |
1998 |
AS7398 |
BORLÄNGE |
|
25m |
1:37.28 |
124 |
6 |
Edvin Persson |
1999 |
AI9399 |
SS MORA |
|
25m |
1:38.07 |
51 |
7 |
Viktor Syrén |
2000 |
AH5900 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:41.80 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
70 |
1 |
Per Höijer |
1998 |
AI7398 |
FALUN |
|
25m |
1:31.67 |
48 |
2 |
Karl Lindoff |
1998 |
AT1598 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:30.33 |
186 |
3 |
Oskar Sandberg |
1998 |
AG0998 |
SALA SS |
|
25m |
1:29.59 |
68 |
4 |
David Hambraeus |
1999 |
AL0799 |
FALUN |
|
25m |
1:29.43 |
164 |
5 |
Emil Söderholm |
1999 |
AG5599 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
1:29.53 |
181 |
6 |
Isak Brundin |
2000 |
AJ8100 |
SALA SS |
|
25m |
1:30.24 |
132 |
7 |
Henrik Bransell |
1999 |
AG2599 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
1:30.42 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
188 |
1 |
Victor Westin |
1998 |
AJ1198 |
SALA SS |
|
25m |
1:27.78 |
143 |
2 |
Jakob Gustafsson |
1999 |
AL0399 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
1:25.75 |
57 |
3 |
Filip Antlöv |
1998 |
AE5998 |
FALUN |
|
25m |
1:25.20 |
39 |
4 |
Sebastian Brand-Larsson |
1998 |
AN1198 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:24.97 |
40 |
5 |
William Brand-Larsson |
1998 |
AN2198 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:25.01 |
2 |
6 |
David Bransell |
1997 |
AR2197 |
BORLÄNGE |
|
25m |
1:25.43 |
79 |
7 |
Linus Peltomaa |
2000 |
AD0300 |
FALUN |
|
25m |
1:27.35 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
121 |
1 |
Lukas Hill |
1999 |
AH6999 |
SS MORA |
|
25m |
1:24.62 |
64 |
2 |
Marcus Eriksson |
1995 |
AH6995 |
FALUN |
|
25m |
1:14.10 |
29 |
3 |
Alexander Hagelin |
1995 |
AT0195 |
SK ENA |
|
25m |
1:12.46 |
152 |
4 |
Alfred Lindén |
1997 |
AN6797 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
1:10.03 |
179 |
5 |
Ludvig Skans |
1994 |
BA4594 |
SANDVIKEN |
|
25m |
1:10.79 |
80 |
6 |
Victor Peltomaa |
1998 |
AG9798 |
FALUN |
|
25m |
1:13.49 |
192 |
7 |
Mathias Eriksson |
1993 |
BA7593 |
SOLSTA |
|
25m |
1:19.31 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
108 |
1 |
Linus Rhodin |
1996 |
AP0196 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
1:09.72 |
30 |
2 |
Olle Lindberg |
1995 |
AT7995 |
SK ENA |
|
25m |
1:08.93 |
82 |
3 |
Rasmus Rantanen |
1997 |
AI7397 |
FALUN |
|
25m |
1:06.63 |
187 |
4 |
David Westin |
1995 |
AH7795 |
SALA SS |
|
25m |
1:03.22 |
26 |
5 |
Fredrik Ekesten |
1995 |
AX5395 |
SK ENA |
|
25m |
1:04.85 |
140 |
6 |
Oscar Fredriksson |
1994 |
AC3594 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
1:06.75 |
177 |
7 |
Johan Nilsson |
1993 |
BA7993 |
SANDVIKEN |
|
25m |
1:09.27 |
Skapad av WinGrodan 1.19.01 |
Utskriftsdatum |
15 oktober 2011 |
Licensierad till: Falu Simsällskap |
Utskriftstid |
09:13 |
|