Program for Bellahøj Cup 2012
Below are all entry- and startlists shown by session.
Løb 1, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 287 | Delani Louise | 1984 | GI40HERMES | 8414AA | 50 m | 2:08.18 | |
2 | 174 | Edill Christina Hvid | 1995 | TRITON B | 9546AC | 50 m | 2:09.62 | |
3 | 376 | Jørgensen Eliana | 1993 | GSK | 9348AM | 50 m | 2:09.69 | |
4 | 179 | Hansen Megan Forslund | 1997 | TRITON B | 9702AC | 50 m | 2:11.19 | |
5 | 60 | Hansen Amalie | 1995 | GLADSAXE | 9526AD | 50 m | 2:12.50 | |
6 | 128 | Nystrøm Emma F. | 1996 | KALUNDBORG | 9614AZ | 50 m | 2:13.34 | |
7 | 12 | Ervolder Belinda | 1995 | A6 | 9518AD | 50 m | 2:13.62 | |
8 | 190 | Jessen Louise Møller | 1997 | TRITON B | 9704AE | 50 m | 2:14.22 | |
9 | 189 | Jensen Stine Raaby | 1995 | TRITON B | 9564AK | 50 m | 2:14.78 | |
10 | 15 | Gjerløff Karen | 1998 | A6 | 9862AD | 50 m | 2:14.91 | |
11 | 288 | Hansen Anja Rytter | 1997 | GI40HERMES | 9714AD | 50 m | 2:15.31 | |
12 | 181 | Holten Cecilie | 1996 | TRITON B | 9608AF | 50 m | 2:16.38 | |
13 | 286 | Zaggai Mathilde | 1998 | GI40HERMES | 9862AF | 50 m | 2:17.88 | |
14 | 71 | Sørensen Sofie | 1997 | GLADSAXE | 9762AR | 50 m | 2:17.94 | |
15 | 292 | Leth-Espensen Mathilde | 1995 | GI40HERMES | 9548AE | 50 m | 2:19.18 | |
16 | 69 | Sannung Sarah | 1996 | GLADSAXE | 9622AE | 50 m | 2:19.29 | |
17 | 280 | Frey Olivia Ane | 1994 | GI40HERMES | 9466AJ | 50 m | 2:19.41 | |
18 | 301 | Dehn Rikke | 1999 | GI40HERMES | 9978AE | 50 m | 2:19.69 | |
19 | 67 | Pedersen Laura Strøm | 1995 | GLADSAXE | 9538AA | 50 m | 2:20.06 | |
20 | 291 | Madsen Klara Tetzschner | 1997 | GI40HERMES | 9736AH | 50 m | 2:20.30 | |
21 | 251 | Lisakowski Julia | 1994 | MK 31 | 9444AP | 50 m | 2:20.77 | |
22 | 238 | Dahl Helene | 1996 | MK 31 | 9668AK | 50 m | 2:22.00 | |
23 | 73 | Trandum Ida Agerbak | 1996 | GLADSAXE | 9688AO | 50 m | 2:22.04 | |
24 | 234 | Atkins Phoebe Linde | 2000 | MK 31 | 0058AA | 50 m | 2:23.93 | |
25 | 173 | Duus Amanda | 2000 | TRITON B | 0076AA | 50 m | 2:24.68 | |
26 | 116 | Junge Laura Holm | 1998 | KALUNDBORG | 9838AD | 50 m | 2:25.04 | |
27 | 74 | Wilhelmsen Lærke | 1996 | GLADSAXE | 9692AC | 50 m | 2:25.91 | |
28 | 225 | Thomsen Bolette | 1997 | TRITON B | 9786AI | 50 m | 2:28.37 | |
29 | 24 | Jensen Julie Kepp | 2000 | A6 | 0042AA | 50 m | 2:28.58 | |
30 | 293 | Christensen Siri | 1997 | GI40HERMES | 9708AH | 50 m | 2:29.25 | |
31 | 248 | Knudsen Rikke | 1998 | MK 31 | 9878AI | 50 m | 2:29.50 | |
32 | 33 | Mass Mira | 2000 | A6 | 0012AA | 50 m | 2:30.55 | |
33 | 172 | Clement Nicoline | 1999 | TRITON B | 9936AF | 50 m | 2:30.73 | |
34 | 2 | Bang Malene | 1999 | A6 | 9976AD | 50 m | 2:33.41 | |
35 | 157 | Møller Delphine | 1999 | GSK | 9908AK | 50 m | 2:33.49 | |
36 | 297 | Bertelsen Nina Leisted | 2000 | GI40HERMES | 0076AD | 50 m | 2:33.76 | |
37 | 241 | Ferdinansen Rikke | 1997 | MK 31 | 9726AZ | 50 m | 2:34.29 | |
38 | 141 | Wiuff Cecilie | 2000 | AIF | 0072AB | 50 m | 2:35.01 | |
39 | 55 | Østergaard Maja | 1998 | A6 | 9808AJ | 50 m | 2:35.83 | |
40 | 127 | Nielsen Pernille Thunbo | 1995 | KALUNDBORG | 9568AA | 50 m | 2:36.29 | |
41 | 264 | Søgaard Lea | 1998 | MK 31 | 9836AB | 50 m | 2:39.98 | |
42 | 45 | Ruby Lærke Toft | 1999 | A6 | 9996AG | 50 m | 2:41.25 | |
43 | 19 | Hansen Fie | 1999 | A6 | 9924AC | 50 m | 2:43.03 | |
44 | 138 | Nielsen Regitze Munch | 2000 | AIF | 0054AC | 50 m | 2:43.65 | |
45 | 153 | Hansen Alberte M | 2000 | GSK | 0004AC | 50 m | 2:44.16 | |
46 | 152 | Christensen Laura | 1999 | GSK | 9914AH | 50 m | 2:44.51 | |
47 | 54 | Wohlert Sarah | 1998 | A6 | 9862AJ | 50 m | 2:45.39 | |
48 | 52 | Weitling My | 2000 | A6 | 0032AA | 50 m | 2:45.62 | |
49 | 49 | Thoby Rebecca | 1996 | A6 | 9696AV | 50 m | 2:45.81 | |
50 | 9 | Danielsen Sandra | 1998 | A6 | 9854AI | 50 m | 2:46.54 | |
51 | 182 | Ikov Mille Hesselgren | 2000 | TRITON B | 0012AH | 50 m | 2:46.70 | |
52 | 156 | Mortensen Jessica Yu | 2000 | GSK | 0072AG | 50 m | 2:47.65 | |
53 | 228 | Wenk Helena Berg | 2000 | TRITON B | 0052AD | 50 m | 2:48.03 | |
54 | 18 | Grøndal Sofie Hong Yu | 1999 | A6 | 9906AA | 50 m | 2:49.52 | |
55 | 8 | Carmel Sofie | 1997 | A6 | 9762AN | 50 m | 2:51.51 | |
56 | 338 | Schelde Clara Marott | 2000 | GI40HERMES | 0092AD | 50 m | 2:51.69 | |
57 | 183 | Jacobsen Diana | 1998 | TRITON B | 9838AK | 50 m | 2:51.76 | |
58 | 331 | Olsen Lea Alberte | 2000 | GI40HERMES | 0028AI | 50 m | 2:51.90 | |
59 | 37 | Møller Sebine | 1999 | A6 | 9948AG | 50 m | 2:52.36 | |
60 | 340 | Schultz Natasja | 1998 | GI40HERMES | 9888AN | 50 m | 2:52.56 | |
61 | 20 | Hansen Freja B. | 1999 | A6 | 9912AO | 50 m | 2:56.78 | |
62 | 29 | Larsen Cecilie Fruerlund | 1999 | A6 | 9906AP | 50 m | 2:56.78 | |
63 | 6 | Bojesen Julie | 2001 | A6 | 0176AM | 50 m | 2:59.99 | |
64 | 213 | Pederse Johanne Overgaard | 1999 | TRITON B | 9956AH | 50 m | 3:01.70 | |
65 | 26 | Kestner Astrid Dyrmose | 2000 | A6 | 0008AB | 50 m | 3:02.76 | |
66 | 31 | Magnus Natasha Worm | 2000 | A6 | 0024AE | 50 m | 3:08.52 | |
67 | 38 | Neve Kamilla | 2000 | A6 | 0082AE | 50 m | 3:09.41 | |
68 | 185 | Jensen Frederikke | 2000 | TRITON B | 0002AC | 50 m | 3:13.34 | |
69 | 224 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 50 m | 3:15.20 | |
70 | 198 | Lundstrøm Josefine H. | 2001 | TRITON B | 0158AD | 50 m | 3:16.98 | |
71 | 41 | Petersson Katja | 2001 | A6 | 0134AA | 50 m | 3:19.25 | |
72 | 199 | Mammen Alberte | 2001 | TRITON B | 0196AE | 50 m | 3:21.82 | |
73 | 201 | Markussen Ida | 2001 | TRITON B | 0142AC | 50 m | 3:26.42 | |
74 | 170 | Brandelev Victoria Grøn | 2000 | TRITON B | 0058AK | 50 m | 3:27.76 | |
75 | 1 | Aunstrup Line | 2000 | A6 | 0064AM | 50 m | 3:30.41 | |
76 | 48 | Terp Rebecca Hauerberg | 2001 | A6 | 0164AP | 50 m | 3:31.50 | |
77 | 323 | Lindberg Mia | 2003 | GI40HERMES | 0322AC | 50 m | 3:34.67 | |
78 | 184 | Janner Laura | 2002 | TRITON B | 0214AB | 50 m | 3:41.13 | |
79 | 309 | Hansen Alma Kondrup | 2002 | GI40HERMES | 0244AF | 50 m | 4:00.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 | Udskriftsdato | 28 januar 2012 |
Licens til GI-40 Hermes | Udskriftstidspunkt | 00:40 |
Løb 2, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 374 | Skaaning Daniel | 1993 | STT | 9319AA | 50 m | 1:46.07 | |
2 | 366 | Johansen Mikkel | 1994 | VI39 | 9473AB | 50 m | 1:50.58 | |
3 | 373 | Mariegaard Frederik A. | 1994 | STT | 9433AI | 50 m | 1:52.84 | |
4 | 358 | Jákupsson Magnus | 1994 | MK 31 | 9403AP | 50 m | 1:53.92 | |
5 | 46 | Skelsager Jacob | 1993 | A6 | 9313AG | 50 m | 1:56.79 | |
6 | 351 | Månsson Alexander Højen | 1994 | NYBORG | 9413AI | 50 m | 1:57.12 | |
7 | 17 | Gjerløff Tobias | 1995 | A6 | 9549AE | 50 m | 1:58.66 | |
8 | 206 | Møller Karim | 1994 | TRITON B | 9451AA | 50 m | 2:01.26 | |
9 | 110 | Andersen Jakob H. | 1993 | KALUNDBORG | 9373AE | 50 m | 2:02.52 | |
10 | 61 | Hesselberg Patrick | 1991 | GLADSAXE | 9177AE | 50 m | 2:02.92 | |
11 | 166 | Andersen Emil | 1992 | TRITON B | 9273AH | 50 m | 2:03.99 | |
12 | 362 | Poulsen Magnus Sloth | 1995 | AIF | 9591AA | 50 m | 2:08.00 | |
13 | 205 | Müller Johan | 1998 | TRITON B | 9879AA | 50 m | 2:08.04 | |
14 | 204 | Mortensen Frederik K. | 1995 | TRITON B | 9581AC | 50 m | 2:08.39 | |
15 | 341 | Steenfos Hannibal | 1996 | GI40HERMES | 9647AA | 50 m | 2:09.59 | |
16 | 142 | Bragason Johan | 1999 | VI39 | 9959AB | 50 m | 2:12.27 | |
17 | 155 | Hansen Marcus Dan | 1999 | GSK | 9965AB | 50 m | 2:12.92 | |
18 | 114 | Guldberg Filip | 1995 | KALUNDBORG | 9593AR | 50 m | 2:14.23 | |
19 | 343 | Thomsen Jesper Frost | 1997 | GI40HERMES | 9723AE | 50 m | 2:14.53 | |
20 | 307 | Grillo Giano | 1998 | GI40HERMES | 9827AL | 50 m | 2:17.92 | |
21 | 136 | Zachariassen Emil | 1997 | KALUNDBORG | 9753AN | 50 m | 2:18.14 | |
22 | 115 | Hansen Mads Peter | 1998 | KALUNDBORG | 9845AM | 50 m | 2:20.47 | |
23 | 137 | Møldrup Marius | 1999 | AIF | 9977AI | 50 m | 2:20.86 | |
24 | 333 | Rasmussen Nicolai Vive | 1998 | GI40HERMES | 9825AL | 50 m | 2:22.54 | |
25 | 120 | Larsen Carl Lykkebo | 1998 | KALUNDBORG | 9841AB | 50 m | 2:22.67 | |
26 | 317 | Højme Daniel | 1997 | GI40HERMES | 9775AM | 50 m | 2:22.93 | |
27 | 129 | Olsen Christian | 1999 | KALUNDBORG | 9975AM | 50 m | 2:28.01 | |
28 | 39 | Neve Kristoffer | 1998 | A6 | 9853AK | 50 m | 2:28.35 | |
29 | 167 | Andersen Tobias | 1998 | TRITON B | 9853AF | 50 m | 2:30.80 | |
30 | 188 | Jensen Mathias Lund | 1997 | TRITON B | 9771AM | 50 m | 2:33.58 | |
31 | 342 | Sørensen Mads Munk | 1999 | GI40HERMES | 9973AG | 50 m | 2:33.74 | |
32 | 28 | Kjærsgaard Victor | 1998 | A6 | 9861AF | 50 m | 2:34.68 | |
33 | 315 | Holdrup Mathias | 1999 | GI40HERMES | 9991AF | 50 m | 2:41.45 | |
34 | 16 | Gjerløff Rasmus | 2001 | A6 | 0121AA | 50 m | 2:44.13 | |
35 | 44 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | A6 | 0073AD | 50 m | 2:44.43 | |
36 | 124 | Loose Magnus | 1999 | KALUNDBORG | 9977AM | 50 m | 2:49.04 | |
37 | 3 | Bichel Jonathan V. | 1999 | A6 | 9943AL | 50 m | 2:55.78 | |
38 | 312 | Haslev Marcus Skøtt | 2002 | GI40HERMES | 0287AB | 50 m | 2:55.96 | |
39 | 348 | Vestergaard Mathias | 2001 | GI40HERMES | 0175AC | 50 m | 2:56.62 | |
40 | 218 | Rishøj Mads | 1999 | TRITON B | 9943AN | 50 m | 3:04.02 | |
41 | 208 | Nielson Jens Gustav | 1999 | TRITON B | 9971AK | 50 m | 3:09.42 | |
42 | 7 | Bruhn Philip | 2000 | A6 | 0061AF | 50 m | 3:12.28 | |
43 | 191 | Joensen Johan | 2000 | TRITON B | 0005AB | 50 m | 3:14.93 | |
44 | 177 | Grønlund Johan Veggerby | 2000 | TRITON B | 0011AG | 50 m | 3:18.82 | |
45 | 221 | Schwartzbach Daniel | 1999 | TRITON B | 9999AJ | 50 m | 3:18.86 | |
46 | 328 | Meincke Frede | 2002 | GI40HERMES | 0275AC | 50 m | 3:29.27 | |
47 | 196 | Kvistbo Emil | 1999 | TRITON B | 9953AK | 50 m | 3:34.84 | |
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 | Udskriftsdato | 28 januar 2012 |
Licens til GI-40 Hermes | Udskriftstidspunkt | 00:40 |
Løb 3, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 72 | Thomsen Kristina | 1991 | GLADSAXE | 9196AG | 50 m | 30.31 | |
2 | 30 | Lunau Julie | 1995 | A6 | 9528AH | 50 m | 31.34 | |
3 | 350 | Johansen Stine | 1997 | NYBORG | 9792AE | 50 m | 31.35 | |
4 | 75 | Øhrstrøm Caroline | 1995 | GLADSAXE | 9598AG | 50 m | 31.48 | |
5 | 23 | Jensen Cæcilie Kisby | 1993 | A6 | 9366AB | 50 m | 31.83 | |
6 | 32 | Mass Isabel | 1998 | A6 | 9848AA | 50 m | 32.02 | |
7 | 135 | Witthøft Sofie | 1997 | KALUNDBORG | 9794AG | 50 m | 32.40 | |
8 | 64 | Kjær Line | 1996 | GLADSAXE | 9648AS | 50 m | 32.44 | |
9 | 126 | Nicolaisen Pia | 1994 | KALUNDBORG | 9422AO | 50 m | 33.02 | |
10 | 369 | Zornic Dena | 1996 | VI39 | 9662AA | 50 m | 33.14 | |
11 | 286 | Zaggai Mathilde | 1998 | GI40HERMES | 9862AF | 50 m | 33.34 | |
12 | 287 | Delani Louise | 1984 | GI40HERMES | 8414AA | 50 m | 33.45 | |
13 | 59 | Everland Linnea Lau | 1996 | GLADSAXE | 9606AF | 50 m | 34.03 | |
14 | 282 | Christensen Julie F. V. | 1995 | GI40HERMES | 9592AJ | 50 m | 34.10 | |
15 | 179 | Hansen Megan Forslund | 1997 | TRITON B | 9702AC | 50 m | 34.43 | |
16 | 63 | Jensen Iben Helstrup | 1996 | GLADSAXE | 9674AA | 50 m | 34.56 | |
17 | 283 | Falck-Schmith Amalie H. | 1989 | GI40HERMES | 8924AD | 50 m | 34.60 | |
18 | 207 | Nielsen Maja | 1996 | TRITON B | 9632AD | 50 m | 34.65 | |
19 | 69 | Sannung Sarah | 1996 | GLADSAXE | 9622AE | 50 m | 34.90 | |
20 | 352 | Zender Natascha | 1997 | NYBORG | 9704AF | 50 m | 36.35 | |
21 | 243 | Hansen Deirdre Ø. | 1999 | MK 31 | 9978AB | 50 m | 36.40 | |
22 | 325 | Maagøe Emma | 1999 | GI40HERMES | 9996AH | 50 m | 36.93 | |
23 | 66 | Larsen Thea Hovmand | 1997 | GLADSAXE | 9746AH | 50 m | 37.09 | |
24 | 297 | Bertelsen Nina Leisted | 2000 | GI40HERMES | 0076AD | 50 m | 37.15 | |
25 | 232 | Andersen Regitze | 1996 | MK 31 | 9628AG | 50 m | 37.19 | |
26 | 141 | Wiuff Cecilie | 2000 | AIF | 0072AB | 50 m | 37.32 | |
27 | 253 | Mariner Sarah | 1998 | MK 31 | 9882AI | 50 m | 37.50 | |
28 | 254 | Marmetschke Helena | 1997 | MK 31 | 9768AJ | 50 m | 37.50 | |
29 | 334 | Rasmussen Sofie Thunø | 2000 | GI40HERMES | 0074AF | 50 m | 37.79 | |
30 | 340 | Schultz Natasja | 1998 | GI40HERMES | 9888AN | 50 m | 38.36 | |
31 | 245 | Jacobsen Julie Bingen | 1999 | MK 31 | 9954AF | 50 m | 38.46 | |
32 | 182 | Ikov Mille Hesselgren | 2000 | TRITON B | 0012AH | 50 m | 38.47 | |
33 | 197 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 50 m | 38.47 | |
34 | 311 | Hansen Vera Staun | 1999 | GI40HERMES | 9938AO | 50 m | 38.62 | |
35 | 121 | Larsen Natasja | 1996 | KALUNDBORG | 9694AC | 50 m | 38.79 | |
36 | 202 | Mathiasen Stine | 1998 | TRITON B | 9874AR | 50 m | 39.21 | |
37 | 308 | Hager Mathilde | 2001 | GI40HERMES | 0154AB | 50 m | 39.36 | |
38 | 84 | Grundtvig Fiona | 2000 | GLADSAXE | 0026AD | 50 m | 40.84 | |
39 | 125 | Nicolaisen Louise | 1998 | KALUNDBORG | 9884AQ | 50 m | 40.96 | |
40 | 252 | Lisakowski Nina | 1999 | MK 31 | 9912AK | 50 m | 41.19 | |
41 | 256 | Mørch Karen | 1998 | MK 31 | 9846AK | 50 m | 41.28 | |
42 | 108 | Stentved Marie-Louise | 2000 | GLADSAXE | 0024AJ | 50 m | 41.53 | |
43 | 96 | Mikkelsen Ida Just | 2001 | GLADSAXE | 0102AB | 50 m | 41.68 | |
44 | 306 | Greisen Christine | 2000 | GI40HERMES | 0046AD | 50 m | 42.02 | |
45 | 131 | Strandberg Caroline | 1998 | KALUNDBORG | 9884BB | 50 m | 42.14 | |
46 | 215 | Refsgaard Line | 2000 | TRITON B | 0004AD | 50 m | 42.27 | |
47 | 93 | Madsen Katrine Tetzschner | 2000 | GLADSAXE | 0082AG | 50 m | 42.52 | |
48 | 262 | Sander Mille Rask | 1999 | MK 31 | 9948AJ | 50 m | 42.52 | |
49 | 119 | Kristensen Nicole | 1999 | KALUNDBORG | 50 m | 42.73 | ||
50 | 37 | Møller Sebine | 1999 | A6 | 9948AG | 50 m | 42.95 | |
51 | 99 | Nielsen Amalie Drud | 2000 | GLADSAXE | 0058AI | 50 m | 43.10 | |
52 | 294 | Ahm Ida Sophie | 2001 | GI40HERMES | 0122AB | 50 m | 43.43 | |
53 | 4 | Bischoff Mathilde | 2001 | A6 | 50 m | 43.54 | ||
54 | 186 | Jensen Katrine | 2000 | TRITON B | 0034AA | 50 m | 43.55 | |
55 | 117 | Junge Lærke Holm | 2000 | KALUNDBORG | 0064AC | 50 m | 43.64 | |
56 | 330 | Nielsen Josefine Strand | 2000 | GI40HERMES | 0048AI | 50 m | 43.65 | |
57 | 8 | Carmel Sofie | 1997 | A6 | 9762AN | 50 m | 43.70 | |
58 | 100 | Nielsen Nicoline Toth | 2000 | GLADSAXE | 0066AS | 50 m | 44.07 | |
59 | 244 | Høvring Mille Bruun | 2001 | MK 31 | 0156AG | 50 m | 44.49 | |
60 | 314 | Hoffmann Benedikte Dam | 2001 | GI40HERMES | 0144AB | 50 m | 44.70 | |
61 | 76 | Andersen Ida Laurberg | 2000 | GLADSAXE | 50 m | 45.27 | ||
62 | 201 | Markussen Ida | 2001 | TRITON B | 0142AC | 50 m | 45.53 | |
63 | 219 | Schmidt Freja | 2001 | TRITON B | 0196AJ | 50 m | 45.71 | |
64 | 103 | Rahbek Cathrine | 2000 | GLADSAXE | 0074AX | 50 m | 45.76 | |
65 | 258 | Olsen Josephine Sommer | 2000 | MK 31 | 50 m | 46.00 | ||
66 | 95 | Meno Sarah C. | 2000 | GLADSAXE | 0054AJ | 50 m | 46.09 | |
67 | 198 | Lundstrøm Josefine H. | 2001 | TRITON B | 0158AD | 50 m | 46.54 | |
68 | 313 | Hingebjerg Johanne | 2002 | GI40HERMES | 0298AA | 50 m | 46.64 | |
69 | 38 | Neve Kamilla | 2000 | A6 | 0082AE | 50 m | 47.00 | |
70 | 327 | Malberg Charlotte | 2002 | GI40HERMES | 0276AC | 50 m | 47.00 | |
71 | 168 | Auerbach-Lind Kamille | 2001 | TRITON B | 0112AL | 50 m | 47.80 | |
72 | 265 | Søgaard Mia | 2001 | MK 31 | 0112AC | 50 m | 49.44 | |
73 | 86 | Hansen Freja Brix | 2001 | GLADSAXE | 0144AD | 50 m | 49.92 | |
74 | 90 | Jepsen Misja | 2001 | GLADSAXE | 0166AN | 50 m | 51.06 | |
75 | 310 | Hansen Signe Fich | 2002 | GI40HERMES | 0248AC | 50 m | 51.32 | |
76 | 302 | Feilberg Luna Donde | 2000 | GI40HERMES | 0036AJ | 50 m | 51.38 | |
77 | 326 | Maagøe Sofie | 2003 | GI40HERMES | 0366AA | 50 m | 51.77 | |
78 | 105 | Sherfig Alina | 2001 | GLADSAXE | 0142AD | 50 m | 51.82 | |
79 | 25 | Jensen Sofie Kepp | 2002 | A6 | 0262AA | 50 m | 52.33 | |
80 | 6 | Bojesen Julie | 2001 | A6 | 0176AM | 50 m | 52.52 | |
81 | 83 | Frevert Anna | 2001 | GLADSAXE | 0154AD | 50 m | 53.92 | |
82 | 250 | Larsen Louise | 2001 | MK 31 | 0192AA | 50 m | 54.00 | |
83 | 106 | Stage Ida Sandvig | 2001 | GLADSAXE | 0138AM | 50 m | 54.12 | |
84 | 175 | Eriksen Isabel Kol | 2001 | TRITON B | 0122AH | 50 m | 54.20 | |
85 | 82 | Frederiksen Clara Malling | 2001 | GLADSAXE | 0188AG | 50 m | 54.33 | |
86 | 199 | Mammen Alberte | 2001 | TRITON B | 0196AE | 50 m | 54.72 | |
87 | 309 | Hansen Alma Kondrup | 2002 | GI40HERMES | 0244AF | 50 m | 56.48 | |
88 | 85 | Halken Anastacia | 2001 | GLADSAXE | 0126AK | 50 m | 56.71 | |
89 | 109 | Sørensen Emilie | 2001 | GLADSAXE | 0154AF | 50 m | 57.22 | |
90 | 88 | Hermannsen Caroline Sofie | 2001 | GLADSAXE | 0182AQ | 50 m | 58.23 | |
91 | 53 | Winsley Louise | 1998 | A6 | 9838AV | 50 m | 1:02.52 | |
92 | 295 | Bast Emilie Frederikke | 2002 | GI40HERMES | 0252AD | 50 m | 1:02.64 | |
93 | 77 | Bekker Hannah | 2001 | GLADSAXE | 0162AO | 50 m | 1:02.82 | |
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 | Udskriftsdato | 28 januar 2012 |
Licens til GI-40 Hermes | Udskriftstidspunkt | 00:40 |
Løb 4, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 21 | Hansen Morten Bak | 1995 | A6 | 9559AC | 50 m | 25.95 | |
2 | 51 | Weitling Jonathan | 1993 | A6 | 9321AI | 50 m | 29.33 | |
3 | 371 | Dahl Søren | 1993 | STT | 9397AC | 50 m | 29.50 | |
4 | 204 | Mortensen Frederik K. | 1995 | TRITON B | 9581AC | 50 m | 30.07 | |
5 | 130 | Rysgaard Mathias | 1998 | KALUNDBORG | 9833AA | 50 m | 30.14 | |
6 | 271 | Christensen Christian | 1991 | GI40HERMES | 9181AB | 50 m | 30.42 | |
7 | 351 | Månsson Alexander Højen | 1994 | NYBORG | 9413AI | 50 m | 30.50 | |
8 | 229 | Østermann Mark H. | 1995 | TRITON B | 9577AF | 50 m | 31.06 | |
9 | 378 | Ømark Pelle | 1984 | GI40HERMES | 8427AB | 50 m | 31.08 | |
10 | 206 | Møller Karim | 1994 | TRITON B | 9451AA | 50 m | 31.29 | |
11 | 304 | Galving Frederik | 1998 | GI40HERMES | 9897AC | 50 m | 31.97 | |
12 | 47 | Skelsager Nikolai | 1996 | A6 | 9687AC | 50 m | 33.07 | |
13 | 113 | Corell Danny | 1997 | KALUNDBORG | 9749AN | 50 m | 34.64 | |
14 | 158 | Pedersen Mikkel | 1997 | GSK | 9711AL | 50 m | 35.42 | |
15 | 146 | Sørensen Anders | 1999 | VI39 | 9905AC | 50 m | 35.53 | |
16 | 178 | Gustafson Lukas | 1999 | TRITON B | 9991AA | 50 m | 36.04 | |
17 | 159 | Villa Lars Emil | 1997 | GSK | 9793AF | 50 m | 36.62 | |
18 | 111 | Andersen Oliver H. | 1999 | KALUNDBORG | 9971AA | 50 m | 36.80 | |
19 | 148 | Hougaard Nikolai | 1999 | STT | 9967AF | 50 m | 36.99 | |
20 | 329 | Nielsen Emil D. | 1999 | GI40HERMES | 9911AF | 50 m | 37.10 | |
21 | 134 | Witthøft Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0045AA | 50 m | 37.67 | |
22 | 107 | Steenberg Rasmus | 2000 | GLADSAXE | 0021AB | 50 m | 38.06 | |
23 | 101 | Pedersen Thor Nilsson | 2000 | GLADSAXE | 0081AB | 50 m | 38.44 | |
24 | 104 | Rindshøj Frederik | 1999 | GLADSAXE | 9955AN | 50 m | 38.95 | |
25 | 347 | Vestergaard Andreas | 1999 | GI40HERMES | 9997AG | 50 m | 39.10 | |
26 | 176 | Friland Jacob | 1999 | TRITON B | 9985AB | 50 m | 39.13 | |
27 | 143 | Christensen Jesper | 1998 | VI39 | 9807AF | 50 m | 39.43 | |
28 | 150 | Petersen Frederik Hatting | 2000 | STT | 0071AC | 50 m | 40.03 | |
29 | 300 | Christiansen Mathias W.b. | 1998 | GI40HERMES | 9841AH | 50 m | 40.16 | |
30 | 312 | Haslev Marcus Skøtt | 2002 | GI40HERMES | 0287AB | 50 m | 40.58 | |
31 | 81 | Everland Asbjørn Lau | 1999 | GLADSAXE | 9983AD | 50 m | 40.69 | |
32 | 97 | Mikkelsen Sebastian | 1998 | GLADSAXE | 9811AF | 50 m | 40.99 | |
33 | 87 | Hansen Oscar Svane | 1999 | GLADSAXE | 9943AD | 50 m | 41.24 | |
34 | 139 | Salmansen Mikkel | 2000 | AIF | 0043AD | 50 m | 41.38 | |
35 | 227 | Wenk Daniel Berg | 2000 | TRITON B | 0099AB | 50 m | 41.42 | |
36 | 92 | Ludvigsen Thyge | 1999 | GLADSAXE | 9953AJ | 50 m | 41.64 | |
37 | 161 | Kristiansen Mathias I. | 1999 | STT | 9961AF | 50 m | 41.82 | |
38 | 102 | Presskorn Frederik | 2000 | GLADSAXE | 0061AB | 50 m | 41.90 | |
39 | 3 | Bichel Jonathan V. | 1999 | A6 | 9943AL | 50 m | 41.93 | |
40 | 144 | Hansen Mads Skøde | 1999 | VI39 | 9925AK | 50 m | 42.04 | |
41 | 335 | Rasmussen Tobias Vive | 2000 | GI40HERMES | 0097AE | 50 m | 42.11 | |
42 | 147 | Sørensen Oliver Thor | 2000 | VI39 | 0081AA | 50 m | 42.30 | |
43 | 145 | Mariegaard Valdemar | 1999 | VI39 | 9969AF | 50 m | 42.35 | |
44 | 151 | Sørensen Daniel | 1999 | STT | 9901AD | 50 m | 42.52 | |
45 | 94 | Maigaard Lasse | 2000 | GLADSAXE | 0023AB | 50 m | 42.66 | |
46 | 187 | Jensen Mads Raaby | 2001 | TRITON B | 0149AB | 50 m | 42.72 | |
47 | 118 | Jørgensen Tobias K | 2000 | KALUNDBORG | 50 m | 43.45 | ||
48 | 91 | Lehn-Schiøler William | 2000 | GLADSAXE | 0073AF | 50 m | 43.54 | |
49 | 235 | Axen Kalle | 2000 | MK 31 | 50 m | 44.28 | ||
50 | 80 | Crone Christian | 2001 | GLADSAXE | 0147AB | 50 m | 44.93 | |
51 | 98 | Mørkeberg Christian | 1999 | GLADSAXE | 9931AF | 50 m | 45.41 | |
52 | 5 | Bojesen Frederik | 2002 | A6 | 0281AB | 50 m | 45.82 | |
53 | 191 | Joensen Johan | 2000 | TRITON B | 0005AB | 50 m | 46.06 | |
54 | 218 | Rishøj Mads | 1999 | TRITON B | 9943AN | 50 m | 46.27 | |
55 | 78 | Christiansen Daniel Kühn | 2000 | GLADSAXE | 0015AF | 50 m | 46.32 | |
56 | 348 | Vestergaard Mathias | 2001 | GI40HERMES | 0175AC | 50 m | 46.38 | |
57 | 233 | Andersen Roar | 2001 | MK 31 | 0183AA | 50 m | 46.59 | |
58 | 339 | Schroll Ludvig Egeskov | 2000 | GI40HERMES | 0073AJ | 50 m | 46.73 | |
59 | 89 | Holst Martin | 2000 | GLADSAXE | 0087AI | 50 m | 46.81 | |
60 | 324 | Løvschal Rasmus Krogh | 2000 | GI40HERMES | 0011AD | 50 m | 47.65 | |
61 | 345 | Weilguny August | 2001 | GI40HERMES | 0131AF | 50 m | 48.80 | |
62 | 196 | Kvistbo Emil | 1999 | TRITON B | 9953AK | 50 m | 49.03 | |
63 | 318 | Jensen Harry | 2002 | GI40HERMES | 0259AF | 50 m | 50.42 | |
64 | 255 | Mørch Halfdan H. | 2000 | MK 31 | 50 m | 50.58 | ||
65 | 223 | Stjernholm Gustav | 2002 | TRITON B | 0215AD | 50 m | 51.04 | |
66 | 237 | Brylov Daniel | 2000 | MK 31 | 0063AA | 50 m | 51.37 | |
67 | 328 | Meincke Frede | 2002 | GI40HERMES | 0275AC | 50 m | 51.45 | |
68 | 169 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 50 m | 51.70 | |
69 | 193 | Jørgensen Nikolaj K. | 2001 | TRITON B | 0101AH | 50 m | 52.54 | |
70 | 221 | Schwartzbach Daniel | 1999 | TRITON B | 9999AJ | 50 m | 53.39 | |
71 | 79 | Christiansen Frederik H | 2000 | GLADSAXE | 0031AI | 50 m | 53.54 | |
72 | 332 | Pesic Aleksandar | 2001 | GI40HERMES | 0107AH | 50 m | 54.19 | |
73 | 320 | Koch-Mathews Kiran | 2002 | GI40HERMES | 0299AC | 50 m | 56.38 | |
74 | 208 | Nielson Jens Gustav | 1999 | TRITON B | 9971AK | 50 m | 56.92 | |
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 | Udskriftsdato | 28 januar 2012 |
Licens til GI-40 Hermes | Udskriftstidspunkt | 00:40 |
Løb 5, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 22 | Jacobsen Louise Hedmann | 1996 | A6 | 9624AB | 50 m | 1:11.84 | |
2 | 280 | Frey Olivia Ane | 1994 | GI40HERMES | 9466AJ | 50 m | 1:12.42 | |
3 | 207 | Nielsen Maja | 1996 | TRITON B | 9632AD | 50 m | 1:12.51 | |
4 | 216 | Riget Louise G. | 1995 | TRITON B | 9584AB | 50 m | 1:14.37 | |
5 | 214 | Puggaard Anna | 1996 | TRITON B | 9606AB | 50 m | 1:14.42 | |
6 | 367 | Lindblad Anne-Sofie | 1997 | VI39 | 9716AF | 50 m | 1:14.85 | |
7 | 70 | Seheim Sofie | 1991 | GLADSAXE | 9174AF | 50 m | 1:15.32 | |
8 | 283 | Falck-Schmith Amalie H. | 1989 | GI40HERMES | 8924AD | 50 m | 1:15.43 | |
9 | 62 | Jensen Charlotte | 1992 | GLADSAXE | 9262AL | 50 m | 1:15.99 | |
10 | 281 | Huss-Hansen Mathilde | 1994 | GI40HERMES | 9488AF | 50 m | 1:16.19 | |
11 | 305 | Grandt Maria | 1998 | GI40HERMES | 9806AF | 50 m | 1:16.48 | |
12 | 292 | Leth-Espensen Mathilde | 1995 | GI40HERMES | 9548AE | 50 m | 1:16.93 | |
13 | 369 | Zornic Dena | 1996 | VI39 | 9662AA | 50 m | 1:17.14 | |
14 | 65 | Larsen Kamilla | 1996 | GLADSAXE | 9636AQ | 50 m | 1:17.54 | |
15 | 11 | Duijm Marianne | 1993 | A6 | 9316AL | 50 m | 1:18.72 | |
16 | 319 | Jensen Tenna | 1998 | GI40HERMES | 9828AH | 50 m | 1:19.01 | |
17 | 290 | Cornelius Alberte Sara | 1998 | GI40HERMES | 9836AF | 50 m | 1:19.64 | |
18 | 40 | Petersen Melizza | 1994 | A6 | 9486AK | 50 m | 1:20.34 | |
19 | 128 | Nystrøm Emma F. | 1996 | KALUNDBORG | 9614AZ | 50 m | 1:20.60 | |
20 | 267 | Pedersen Josefine | 1999 | MK 31 | 9928AB | 50 m | 1:21.22 | |
21 | 299 | Christensen Merle F. V. | 1998 | GI40HERMES | 9872AK | 50 m | 1:21.91 | |
22 | 225 | Thomsen Bolette | 1997 | TRITON B | 9786AI | 50 m | 1:22.37 | |
23 | 303 | Fixdahl Anna | 1997 | GI40HERMES | 9726AW | 50 m | 1:22.52 | |
24 | 293 | Christensen Siri | 1997 | GI40HERMES | 9708AH | 50 m | 1:22.62 | |
25 | 372 | Hartoft Mian | 1996 | STT | 9682AA | 50 m | 1:22.65 | |
26 | 350 | Johansen Stine | 1997 | NYBORG | 9792AE | 50 m | 1:22.88 | |
27 | 359 | Madsen Maria | 1995 | MK 31 | 9524AC | 50 m | 1:23.22 | |
28 | 122 | Larsen Natasja Holte | 1995 | KALUNDBORG | 9518AL | 50 m | 1:23.63 | |
29 | 156 | Mortensen Jessica Yu | 2000 | GSK | 0072AG | 50 m | 1:23.73 | |
30 | 316 | Hvid Katrine | 1998 | GI40HERMES | 9882AH | 50 m | 1:24.54 | |
31 | 123 | Lind-Ellefsen Rebecca | 1998 | KALUNDBORG | 9892AM | 50 m | 1:24.79 | |
32 | 285 | Brylov Isabel | 1994 | GI40HERMES | 9452AJ | 50 m | 1:25.11 | |
33 | 133 | Uglebjerg Louise | 1994 | KALUNDBORG | 9472AG | 50 m | 1:26.15 | |
34 | 363 | Andersen Kirstine | 1997 | VI39 | 9776AF | 50 m | 1:26.36 | |
35 | 174 | Edill Christina Hvid | 1995 | TRITON B | 9546AC | 50 m | 1:27.05 | |
36 | 368 | Sandager Amanda | 1995 | VI39 | 9598AI | 50 m | 1:28.15 | |
37 | 24 | Jensen Julie Kepp | 2000 | A6 | 0042AA | 50 m | 1:30.12 | |
38 | 215 | Refsgaard Line | 2000 | TRITON B | 0004AD | 50 m | 1:30.92 | |
39 | 33 | Mass Mira | 2000 | A6 | 0012AA | 50 m | 1:31.03 | |
40 | 71 | Sørensen Sofie | 1997 | GLADSAXE | 9762AR | 50 m | 1:33.50 | |
41 | 334 | Rasmussen Sofie Thunø | 2000 | GI40HERMES | 0074AF | 50 m | 1:34.54 | |
42 | 197 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 50 m | 1:34.77 | |
43 | 183 | Jacobsen Diana | 1998 | TRITON B | 9838AK | 50 m | 1:35.81 | |
44 | 27 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | A6 | 0102AA | 50 m | 1:36.67 | |
45 | 84 | Grundtvig Fiona | 2000 | GLADSAXE | 0026AD | 50 m | 1:37.11 | |
46 | 152 | Christensen Laura | 1999 | GSK | 9914AH | 50 m | 1:38.23 | |
47 | 306 | Greisen Christine | 2000 | GI40HERMES | 0046AD | 50 m | 1:38.54 | |
48 | 95 | Meno Sarah C. | 2000 | GLADSAXE | 0054AJ | 50 m | 1:40.60 | |
49 | 103 | Rahbek Cathrine | 2000 | GLADSAXE | 0074AX | 50 m | 1:41.33 | |
50 | 99 | Nielsen Amalie Drud | 2000 | GLADSAXE | 0058AI | 50 m | 1:41.53 | |
51 | 96 | Mikkelsen Ida Just | 2001 | GLADSAXE | 0102AB | 50 m | 1:43.56 | |
52 | 171 | Buch Maria | 1999 | TRITON B | 9952AQ | 50 m | 1:43.61 | |
53 | 338 | Schelde Clara Marott | 2000 | GI40HERMES | 0092AD | 50 m | 1:43.74 | |
54 | 93 | Madsen Katrine Tetzschner | 2000 | GLADSAXE | 0082AG | 50 m | 1:45.04 | |
55 | 125 | Nicolaisen Louise | 1998 | KALUNDBORG | 9884AQ | 50 m | 1:45.58 | |
56 | 100 | Nielsen Nicoline Toth | 2000 | GLADSAXE | 0066AS | 50 m | 1:45.60 | |
57 | 263 | Søby Katinka | 2001 | MK 31 | 0164AF | 50 m | 1:46.73 | |
58 | 76 | Andersen Ida Laurberg | 2000 | GLADSAXE | 50 m | 1:47.32 | ||
59 | 108 | Stentved Marie-Louise | 2000 | GLADSAXE | 0024AJ | 50 m | 1:47.40 | |
60 | 26 | Kestner Astrid Dyrmose | 2000 | A6 | 0008AB | 50 m | 1:47.41 | |
61 | 199 | Mammen Alberte | 2001 | TRITON B | 0196AE | 50 m | 1:47.43 | |
62 | 228 | Wenk Helena Berg | 2000 | TRITON B | 0052AD | 50 m | 1:47.61 | |
63 | 258 | Olsen Josephine Sommer | 2000 | MK 31 | 50 m | 1:48.87 | ||
64 | 331 | Olsen Lea Alberte | 2000 | GI40HERMES | 0028AI | 50 m | 1:49.74 | |
65 | 213 | Pederse Johanne Overgaard | 1999 | TRITON B | 9956AH | 50 m | 1:52.37 | |
66 | 105 | Sherfig Alina | 2001 | GLADSAXE | 0142AD | 50 m | 1:52.38 | |
67 | 224 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 50 m | 1:53.09 | |
68 | 106 | Stage Ida Sandvig | 2001 | GLADSAXE | 0138AM | 50 m | 1:56.43 | |
69 | 185 | Jensen Frederikke | 2000 | TRITON B | 0002AC | 50 m | 1:57.62 | |
70 | 117 | Junge Lærke Holm | 2000 | KALUNDBORG | 0064AC | 50 m | 1:57.81 | |
71 | 82 | Frederiksen Clara Malling | 2001 | GLADSAXE | 0188AG | 50 m | 1:58.06 | |
72 | 219 | Schmidt Freja | 2001 | TRITON B | 0196AJ | 50 m | 1:58.94 | |
73 | 37 | Møller Sebine | 1999 | A6 | 9948AG | 50 m | 1:59.52 | |
74 | 295 | Bast Emilie Frederikke | 2002 | GI40HERMES | 0252AD | 50 m | 2:01.13 | |
75 | 109 | Sørensen Emilie | 2001 | GLADSAXE | 0154AF | 50 m | 2:01.62 | |
76 | 326 | Maagøe Sofie | 2003 | GI40HERMES | 0366AA | 50 m | 2:02.13 | |
77 | 327 | Malberg Charlotte | 2002 | GI40HERMES | 0276AC | 50 m | 2:03.78 | |
78 | 184 | Janner Laura | 2002 | TRITON B | 0214AB | 50 m | 2:03.82 | |
79 | 90 | Jepsen Misja | 2001 | GLADSAXE | 0166AN | 50 m | 2:04.22 | |
80 | 83 | Frevert Anna | 2001 | GLADSAXE | 0154AD | 50 m | 2:04.91 | |
81 | 77 | Bekker Hannah | 2001 | GLADSAXE | 0162AO | 50 m | 2:05.12 | |
82 | 86 | Hansen Freja Brix | 2001 | GLADSAXE | 0144AD | 50 m | 2:06.67 | |
83 | 85 | Halken Anastacia | 2001 | GLADSAXE | 0126AK | 50 m | 2:07.34 | |
84 | 200 | Mammen Olivia | 2003 | TRITON B | 0374AB | 50 m | 2:08.21 | |
85 | 88 | Hermannsen Caroline Sofie | 2001 | GLADSAXE | 0182AQ | 50 m | 2:09.78 | |
86 | 170 | Brandelev Victoria Grøn | 2000 | TRITON B | 0058AK | 50 m | 2:10.75 | |
87 | 323 | Lindberg Mia | 2003 | GI40HERMES | 0322AC | 50 m | 2:11.43 | |
88 | 35 | Mårtensson Amalie | 2000 | A6 | 0004AE | 50 m | 2:14.45 | |
89 | 175 | Eriksen Isabel Kol | 2001 | TRITON B | 0122AH | 50 m | 2:23.91 | |
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 | Udskriftsdato | 28 januar 2012 |
Licens til GI-40 Hermes | Udskriftstidspunkt | 00:40 |
Løb 6, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 271 | Christensen Christian | 1991 | GI40HERMES | 9181AB | 50 m | 1:04.77 | |
2 | 43 | Pittioni Lasse | 1995 | A6 | 9577AI | 50 m | 1:06.18 | |
3 | 61 | Hesselberg Patrick | 1991 | GLADSAXE | 9177AE | 50 m | 1:07.09 | |
4 | 270 | Wedekind Timon | 1996 | GI40HERMES | 9633AB | 50 m | 1:10.04 | |
5 | 322 | Lichi Isak | 1997 | GI40HERMES | 9791AG | 50 m | 1:10.89 | |
6 | 298 | Bødker Victor | 1997 | GI40HERMES | 9731AB | 50 m | 1:11.87 | |
7 | 349 | Willems August | 1997 | GI40HERMES | 9759AG | 50 m | 1:12.60 | |
8 | 166 | Andersen Emil | 1992 | TRITON B | 9273AH | 50 m | 1:12.70 | |
9 | 112 | Andersen Sebastian H. | 1997 | KALUNDBORG | 9739AA | 50 m | 1:12.72 | |
10 | 269 | Dideriksen Sigurd Greve | 1992 | GI40HERMES | 9275AA | 50 m | 1:14.19 | |
11 | 132 | Uglebjerg Jonas | 1997 | KALUNDBORG | 9703AD | 50 m | 1:18.24 | |
12 | 136 | Zachariassen Emil | 1997 | KALUNDBORG | 9753AN | 50 m | 1:19.33 | |
13 | 36 | Mårtensson Andreas | 1997 | A6 | 9751AE | 50 m | 1:20.67 | |
14 | 257 | Norup Esben | 1996 | MK 31 | 9653AR | 50 m | 1:20.77 | |
15 | 120 | Larsen Carl Lykkebo | 1998 | KALUNDBORG | 9841AB | 50 m | 1:20.96 | |
16 | 28 | Kjærsgaard Victor | 1998 | A6 | 9861AF | 50 m | 1:22.08 | |
17 | 154 | Hansen Kasper Holst | 1998 | GSK | 9871AD | 50 m | 1:22.27 | |
18 | 149 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | STT | 9921AF | 50 m | 1:22.83 | |
19 | 296 | Bertelsen Kasper Leisted | 1997 | GI40HERMES | 9703AM | 50 m | 1:24.94 | |
20 | 337 | Sandager Mads Christian | 1998 | GI40HERMES | 9859AA | 50 m | 1:25.18 | |
21 | 97 | Mikkelsen Sebastian | 1998 | GLADSAXE | 9811AF | 50 m | 1:26.28 | |
22 | 111 | Andersen Oliver H. | 1999 | KALUNDBORG | 9971AA | 50 m | 1:27.13 | |
23 | 39 | Neve Kristoffer | 1998 | A6 | 9853AK | 50 m | 1:28.70 | |
24 | 137 | Møldrup Marius | 1999 | AIF | 9977AI | 50 m | 1:30.13 | |
25 | 101 | Pedersen Thor Nilsson | 2000 | GLADSAXE | 0081AB | 50 m | 1:31.36 | |
26 | 300 | Christiansen Mathias W.b. | 1998 | GI40HERMES | 9841AH | 50 m | 1:32.39 | |
27 | 89 | Holst Martin | 2000 | GLADSAXE | 0087AI | 50 m | 1:33.25 | |
28 | 107 | Steenberg Rasmus | 2000 | GLADSAXE | 0021AB | 50 m | 1:34.38 | |
29 | 347 | Vestergaard Andreas | 1999 | GI40HERMES | 9997AG | 50 m | 1:34.57 | |
30 | 346 | Weiss Linus Koefoed | 1999 | GI40HERMES | 9969AJ | 50 m | 1:35.35 | |
31 | 104 | Rindshøj Frederik | 1999 | GLADSAXE | 9955AN | 50 m | 1:35.99 | |
32 | 98 | Mørkeberg Christian | 1999 | GLADSAXE | 9931AF | 50 m | 1:36.97 | |
33 | 335 | Rasmussen Tobias Vive | 2000 | GI40HERMES | 0097AE | 50 m | 1:41.28 | |
34 | 329 | Nielsen Emil D. | 1999 | GI40HERMES | 9911AF | 50 m | 1:41.35 | |
35 | 44 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | A6 | 0073AD | 50 m | 1:41.57 | |
36 | 91 | Lehn-Schiøler William | 2000 | GLADSAXE | 0073AF | 50 m | 1:42.68 | |
37 | 180 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 50 m | 1:42.99 | |
38 | 78 | Christiansen Daniel Kühn | 2000 | GLADSAXE | 0015AF | 50 m | 1:43.05 | |
39 | 81 | Everland Asbjørn Lau | 1999 | GLADSAXE | 9983AD | 50 m | 1:43.97 | |
40 | 348 | Vestergaard Mathias | 2001 | GI40HERMES | 0175AC | 50 m | 1:44.74 | |
41 | 124 | Loose Magnus | 1999 | KALUNDBORG | 9977AM | 50 m | 1:45.80 | |
42 | 102 | Presskorn Frederik | 2000 | GLADSAXE | 0061AB | 50 m | 1:46.03 | |
43 | 324 | Løvschal Rasmus Krogh | 2000 | GI40HERMES | 0011AD | 50 m | 1:46.27 | |
44 | 237 | Brylov Daniel | 2000 | MK 31 | 0063AA | 50 m | 1:46.81 | |
45 | 177 | Grønlund Johan Veggerby | 2000 | TRITON B | 0011AG | 50 m | 1:47.81 | |
46 | 94 | Maigaard Lasse | 2000 | GLADSAXE | 0023AB | 50 m | 1:48.80 | |
47 | 222 | Sparholt Niels Paulli | 2000 | TRITON B | 0027AF | 50 m | 1:49.98 | |
48 | 339 | Schroll Ludvig Egeskov | 2000 | GI40HERMES | 0073AJ | 50 m | 1:50.59 | |
49 | 80 | Crone Christian | 2001 | GLADSAXE | 0147AB | 50 m | 1:50.89 | |
50 | 87 | Hansen Oscar Svane | 1999 | GLADSAXE | 9943AD | 50 m | 1:50.91 | |
51 | 187 | Jensen Mads Raaby | 2001 | TRITON B | 0149AB | 50 m | 1:52.11 | |
52 | 14 | Fuglsang Tobias | 2001 | A6 | 0127AD | 50 m | 1:52.93 | |
53 | 196 | Kvistbo Emil | 1999 | TRITON B | 9953AK | 50 m | 1:52.95 | |
54 | 312 | Haslev Marcus Skøtt | 2002 | GI40HERMES | 0287AB | 50 m | 1:53.83 | |
55 | 336 | Receveur Côme Basile | 2002 | GI40HERMES | 0235AE | 50 m | 1:54.04 | |
56 | 192 | Johansen Daniel | 2000 | TRITON B | 0023AC | 50 m | 1:54.08 | |
57 | 92 | Ludvigsen Thyge | 1999 | GLADSAXE | 9953AJ | 50 m | 1:54.38 | |
58 | 342 | Sørensen Mads Munk | 1999 | GI40HERMES | 9973AG | 50 m | 1:54.48 | |
59 | 233 | Andersen Roar | 2001 | MK 31 | 0183AA | 50 m | 1:54.89 | |
60 | 118 | Jørgensen Tobias K | 2000 | KALUNDBORG | 50 m | 1:56.73 | ||
61 | 193 | Jørgensen Nikolaj K. | 2001 | TRITON B | 0101AH | 50 m | 1:58.67 | |
62 | 79 | Christiansen Frederik H | 2000 | GLADSAXE | 0031AI | 50 m | 1:59.24 | |
63 | 235 | Axen Kalle | 2000 | MK 31 | 50 m | 2:00.00 | ||
64 | 332 | Pesic Aleksandar | 2001 | GI40HERMES | 0107AH | 50 m | 2:00.00 | |
65 | 345 | Weilguny August | 2001 | GI40HERMES | 0131AF | 50 m | 2:02.32 | |
66 | 255 | Mørch Halfdan H. | 2000 | MK 31 | 50 m | 2:04.10 | ||
67 | 56 | Østergaard Morten | 2002 | A6 | 0209AC | 50 m | 2:07.42 | |
68 | 169 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 50 m | 2:19.29 | |
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 | Udskriftsdato | 28 januar 2012 |
Licens til GI-40 Hermes | Udskriftstidspunkt | 00:41 |
Løb 7, 200m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 281 | Huss-Hansen Mathilde | 1994 | GI40HERMES | 9488AF | 50 m | 2:18.72 | |
2 | 23 | Jensen Cæcilie Kisby | 1993 | A6 | 9366AB | 50 m | 2:21.31 | |
3 | 12 | Ervolder Belinda | 1995 | A6 | 9518AD | 50 m | 2:27.05 | |
4 | 55 | Østergaard Maja | 1998 | A6 | 9808AJ | 50 m | 2:44.00 | |
5 | 352 | Zender Natascha | 1997 | NYBORG | 9704AF | 50 m | 2:47.05 | |
6 | 127 | Nielsen Pernille Thunbo | 1995 | KALUNDBORG | 9568AA | 50 m | 2:51.69 | |
7 | 20 | Hansen Freja B. | 1999 | A6 | 9912AO | 50 m | 3:15.85 | |
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 | Udskriftsdato | 28 januar 2012 |
Licens til GI-40 Hermes | Udskriftstidspunkt | 00:41 |
Løb 8, 200m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 17 | Gjerløff Tobias | 1995 | A6 | 9549AE | 50 m | 2:06.80 | |
2 | 204 | Mortensen Frederik K. | 1995 | TRITON B | 9581AC | 50 m | 2:11.79 | |
3 | 370 | Andersen Alexander Skov | 1993 | STT | 9391AE | 50 m | 2:12.30 | |
4 | 34 | Merrildgaard Sebastian | 1995 | A6 | 9559AH | 50 m | 2:16.02 | |
5 | 277 | Hvid Mathias | 1994 | GI40HERMES | 9435AL | 50 m | 2:24.31 | |
6 | 205 | Müller Johan | 1998 | TRITON B | 9879AA | 50 m | 2:25.46 | |
7 | 155 | Hansen Marcus Dan | 1999 | GSK | 9965AB | 50 m | 2:30.56 | |
8 | 220 | Schmidt Jakob | 1999 | TRITON B | 9913AO | 50 m | 3:16.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 | Udskriftsdato | 28 januar 2012 |
Licens til GI-40 Hermes | Udskriftstidspunkt | 00:41 |
Løb 9, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 32 | Mass Isabel | 1998 | A6 | 9848AA | 50 m | 2:21.15 | |
2 | 30 | Lunau Julie | 1995 | A6 | 9528AH | 50 m | 2:21.65 | |
3 | 135 | Witthøft Sofie | 1997 | KALUNDBORG | 9794AG | 50 m | 2:24.64 | |
4 | 190 | Jessen Louise Møller | 1997 | TRITON B | 9704AE | 50 m | 2:31.53 | |
5 | 216 | Riget Louise G. | 1995 | TRITON B | 9584AB | 50 m | 2:32.46 | |
6 | 59 | Everland Linnea Lau | 1996 | GLADSAXE | 9606AF | 50 m | 2:34.55 | |
7 | 141 | Wiuff Cecilie | 2000 | AIF | 0072AB | 50 m | 2:40.34 | |
8 | 66 | Larsen Thea Hovmand | 1997 | GLADSAXE | 9746AH | 50 m | 2:40.45 | |
9 | 254 | Marmetschke Helena | 1997 | MK 31 | 9768AJ | 50 m | 2:46.27 | |
10 | 319 | Jensen Tenna | 1998 | GI40HERMES | 9828AH | 50 m | 2:46.33 | |
11 | 2 | Bang Malene | 1999 | A6 | 9976AD | 50 m | 2:47.89 | |
12 | 241 | Ferdinansen Rikke | 1997 | MK 31 | 9726AZ | 50 m | 2:49.00 | |
13 | 253 | Mariner Sarah | 1998 | MK 31 | 9882AI | 50 m | 2:49.00 | |
14 | 334 | Rasmussen Sofie Thunø | 2000 | GI40HERMES | 0074AF | 50 m | 2:51.75 | |
15 | 172 | Clement Nicoline | 1999 | TRITON B | 9936AF | 50 m | 2:52.64 | |
16 | 232 | Andersen Regitze | 1996 | MK 31 | 9628AG | 50 m | 2:53.10 | |
17 | 202 | Mathiasen Stine | 1998 | TRITON B | 9874AR | 50 m | 2:55.86 | |
18 | 49 | Thoby Rebecca | 1996 | A6 | 9696AV | 50 m | 2:58.04 | |
19 | 262 | Sander Mille Rask | 1999 | MK 31 | 9948AJ | 50 m | 2:59.61 | |
20 | 52 | Weitling My | 2000 | A6 | 0032AA | 50 m | 3:02.79 | |
21 | 1 | Aunstrup Line | 2000 | A6 | 0064AM | 50 m | 3:02.83 | |
22 | 26 | Kestner Astrid Dyrmose | 2000 | A6 | 0008AB | 50 m | 3:02.83 | |
23 | 19 | Hansen Fie | 1999 | A6 | 9924AC | 50 m | 3:03.11 | |
24 | 252 | Lisakowski Nina | 1999 | MK 31 | 9912AK | 50 m | 3:03.16 | |
25 | 157 | Møller Delphine | 1999 | GSK | 9908AK | 50 m | 3:04.87 | |
26 | 18 | Grøndal Sofie Hong Yu | 1999 | A6 | 9906AA | 50 m | 3:10.15 | |
27 | 29 | Larsen Cecilie Fruerlund | 1999 | A6 | 9906AP | 50 m | 3:12.59 | |
28 | 41 | Petersson Katja | 2001 | A6 | 0134AA | 50 m | 3:16.34 | |
29 | 256 | Mørch Karen | 1998 | MK 31 | 9846AK | 50 m | 3:17.40 | |
30 | 9 | Danielsen Sandra | 1998 | A6 | 9854AI | 50 m | 3:18.23 | |
31 | 198 | Lundstrøm Josefine H. | 2001 | TRITON B | 0158AD | 50 m | 3:21.51 | |
32 | 50 | Wehne Ida-Sofia Bech | 2001 | A6 | 0194AE | 50 m | 3:27.62 | |
33 | 119 | Kristensen Nicole | 1999 | KALUNDBORG | 50 m | 3:30.00 | ||
34 | 294 | Ahm Ida Sophie | 2001 | GI40HERMES | 0122AB | 50 m | 3:31.18 | |
35 | 31 | Magnus Natasha Worm | 2000 | A6 | 0024AE | 50 m | 3:36.38 | |
36 | 327 | Malberg Charlotte | 2002 | GI40HERMES | 0276AC | 50 m | 3:44.25 | |
37 | 185 | Jensen Frederikke | 2000 | TRITON B | 0002AC | 50 m | 3:47.52 | |
38 | 224 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 50 m | 4:00.02 | |
39 | 201 | Markussen Ida | 2001 | TRITON B | 0142AC | 50 m | 4:06.70 | |
40 | 170 | Brandelev Victoria Grøn | 2000 | TRITON B | 0058AK | 50 m | 4:11.30 | |
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 | Udskriftsdato | 28 januar 2012 |
Licens til GI-40 Hermes | Udskriftstidspunkt | 00:41 |
Løb 10, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 21 | Hansen Morten Bak | 1995 | A6 | 9559AC | 50 m | 2:04.86 | |
2 | 130 | Rysgaard Mathias | 1998 | KALUNDBORG | 9833AA | 50 m | 2:24.67 | |
3 | 343 | Thomsen Jesper Frost | 1997 | GI40HERMES | 9723AE | 50 m | 2:28.23 | |
4 | 148 | Hougaard Nikolai | 1999 | STT | 9967AF | 50 m | 2:37.38 | |
5 | 296 | Bertelsen Kasper Leisted | 1997 | GI40HERMES | 9703AM | 25 m | 2:40.55 | |
6 | 28 | Kjærsgaard Victor | 1998 | A6 | 9861AF | 50 m | 2:42.91 | |
7 | 188 | Jensen Mathias Lund | 1997 | TRITON B | 9771AM | 50 m | 2:48.36 | |
8 | 178 | Gustafson Lukas | 1999 | TRITON B | 9991AA | 50 m | 2:48.94 | |
9 | 176 | Friland Jacob | 1999 | TRITON B | 9985AB | 50 m | 3:00.13 | |
10 | 220 | Schmidt Jakob | 1999 | TRITON B | 9913AO | 50 m | 3:01.30 | |
11 | 7 | Bruhn Philip | 2000 | A6 | 0061AF | 50 m | 3:03.50 | |
12 | 227 | Wenk Daniel Berg | 2000 | TRITON B | 0099AB | 50 m | 3:04.74 | |
13 | 134 | Witthøft Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0045AA | 50 m | 3:14.20 | |
14 | 312 | Haslev Marcus Skøtt | 2002 | GI40HERMES | 0287AB | 50 m | 3:15.36 | |
15 | 208 | Nielson Jens Gustav | 1999 | TRITON B | 9971AK | 50 m | 3:20.00 | |
16 | 192 | Johansen Daniel | 2000 | TRITON B | 0023AC | 50 m | 3:26.97 | |
17 | 187 | Jensen Mads Raaby | 2001 | TRITON B | 0149AB | 50 m | 3:30.00 | |
18 | 221 | Schwartzbach Daniel | 1999 | TRITON B | 9999AJ | 50 m | 3:30.00 | |
19 | 191 | Joensen Johan | 2000 | TRITON B | 0005AB | 50 m | 3:35.99 | |
20 | 218 | Rishøj Mads | 1999 | TRITON B | 9943AN | 50 m | 3:38.14 | |
21 | 177 | Grønlund Johan Veggerby | 2000 | TRITON B | 0011AG | 50 m | 3:40.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 | Udskriftsdato | 28 januar 2012 |
Licens til GI-40 Hermes | Udskriftstidspunkt | 00:41 |
Løb 11, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 364 | Hjelmgaard Mai | 1994 | VI39 | 9444AB | 50 m | 58.18 | |
2 | 359 | Madsen Maria | 1995 | MK 31 | 9524AC | 50 m | 58.47 | |
3 | 207 | Nielsen Maja | 1996 | TRITON B | 9632AD | 50 m | 58.71 | |
4 | 375 | Dolleris Annelouise | 1995 | GSK | 9514AB | 50 m | 58.74 | |
5 | 72 | Thomsen Kristina | 1991 | GLADSAXE | 9196AG | 50 m | 59.00 | |
6 | 64 | Kjær Line | 1996 | GLADSAXE | 9648AS | 50 m | 59.51 | |
7 | 287 | Delani Louise | 1984 | GI40HERMES | 8414AA | 50 m | 59.51 | |
8 | 40 | Petersen Melizza | 1994 | A6 | 9486AK | 50 m | 59.83 | |
9 | 179 | Hansen Megan Forslund | 1997 | TRITON B | 9702AC | 50 m | 1:00.30 | |
10 | 174 | Edill Christina Hvid | 1995 | TRITON B | 9546AC | 50 m | 1:00.84 | |
11 | 128 | Nystrøm Emma F. | 1996 | KALUNDBORG | 9614AZ | 50 m | 1:00.93 | |
12 | 357 | Christensen Michelle Icka | 1995 | MK 31 | 9594AK | 50 m | 1:01.06 | |
13 | 22 | Jacobsen Louise Hedmann | 1996 | A6 | 9624AB | 50 m | 1:01.20 | |
14 | 15 | Gjerløff Karen | 1998 | A6 | 9862AD | 50 m | 1:01.61 | |
15 | 282 | Christensen Julie F. V. | 1995 | GI40HERMES | 9592AJ | 50 m | 1:01.66 | |
16 | 181 | Holten Cecilie | 1996 | TRITON B | 9608AF | 50 m | 1:01.90 | |
17 | 283 | Falck-Schmith Amalie H. | 1989 | GI40HERMES | 8924AD | 50 m | 1:01.94 | |
18 | 190 | Jessen Louise Møller | 1997 | TRITON B | 9704AE | 50 m | 1:02.01 | |
19 | 238 | Dahl Helene | 1996 | MK 31 | 9668AK | 50 m | 1:02.71 | |
20 | 303 | Fixdahl Anna | 1997 | GI40HERMES | 9726AW | 50 m | 1:02.77 | |
21 | 301 | Dehn Rikke | 1999 | GI40HERMES | 9978AE | 50 m | 1:02.82 | |
22 | 286 | Zaggai Mathilde | 1998 | GI40HERMES | 9862AF | 50 m | 1:03.18 | |
23 | 126 | Nicolaisen Pia | 1994 | KALUNDBORG | 9422AO | 50 m | 1:03.54 | |
24 | 285 | Brylov Isabel | 1994 | GI40HERMES | 9452AJ | 50 m | 1:03.56 | |
25 | 135 | Witthøft Sofie | 1997 | KALUNDBORG | 9794AG | 50 m | 1:03.63 | |
26 | 71 | Sørensen Sofie | 1997 | GLADSAXE | 9762AR | 50 m | 1:03.72 | |
27 | 288 | Hansen Anja Rytter | 1997 | GI40HERMES | 9714AD | 50 m | 1:03.75 | |
28 | 292 | Leth-Espensen Mathilde | 1995 | GI40HERMES | 9548AE | 50 m | 1:03.75 | |
29 | 24 | Jensen Julie Kepp | 2000 | A6 | 0042AA | 50 m | 1:03.77 | |
30 | 360 | Brahtz Katrine | 1995 | AIF | 9518AG | 50 m | 1:03.79 | |
31 | 189 | Jensen Stine Raaby | 1995 | TRITON B | 9564AK | 50 m | 1:04.08 | |
32 | 280 | Frey Olivia Ane | 1994 | GI40HERMES | 9466AJ | 50 m | 1:04.32 | |
33 | 305 | Grandt Maria | 1998 | GI40HERMES | 9806AF | 50 m | 1:04.54 | |
34 | 251 | Lisakowski Julia | 1994 | MK 31 | 9444AP | 50 m | 1:04.64 | |
35 | 291 | Madsen Klara Tetzschner | 1997 | GI40HERMES | 9736AH | 50 m | 1:04.65 | |
36 | 352 | Zender Natascha | 1997 | NYBORG | 9704AF | 50 m | 1:05.34 | |
37 | 73 | Trandum Ida Agerbak | 1996 | GLADSAXE | 9688AO | 50 m | 1:05.57 | |
38 | 173 | Duus Amanda | 2000 | TRITON B | 0076AA | 50 m | 1:05.63 | |
39 | 116 | Junge Laura Holm | 1998 | KALUNDBORG | 9838AD | 50 m | 1:06.45 | |
40 | 123 | Lind-Ellefsen Rebecca | 1998 | KALUNDBORG | 9892AM | 50 m | 1:06.64 | |
41 | 214 | Puggaard Anna | 1996 | TRITON B | 9606AB | 50 m | 1:06.72 | |
42 | 122 | Larsen Natasja Holte | 1995 | KALUNDBORG | 9518AL | 50 m | 1:07.66 | |
43 | 133 | Uglebjerg Louise | 1994 | KALUNDBORG | 9472AG | 50 m | 1:07.89 | |
44 | 245 | Jacobsen Julie Bingen | 1999 | MK 31 | 9954AF | 50 m | 1:08.02 | |
45 | 65 | Larsen Kamilla | 1996 | GLADSAXE | 9636AQ | 50 m | 1:08.22 | |
46 | 248 | Knudsen Rikke | 1998 | MK 31 | 9878AI | 50 m | 1:08.55 | |
47 | 234 | Atkins Phoebe Linde | 2000 | MK 31 | 0058AA | 50 m | 1:08.63 | |
48 | 55 | Østergaard Maja | 1998 | A6 | 9808AJ | 50 m | 1:08.70 | |
49 | 299 | Christensen Merle F. V. | 1998 | GI40HERMES | 9872AK | 50 m | 1:09.51 | |
50 | 74 | Wilhelmsen Lærke | 1996 | GLADSAXE | 9692AC | 50 m | 1:09.56 | |
51 | 121 | Larsen Natasja | 1996 | KALUNDBORG | 9694AC | 50 m | 1:09.86 | |
52 | 35 | Mårtensson Amalie | 2000 | A6 | 0004AE | 50 m | 1:09.94 | |
53 | 241 | Ferdinansen Rikke | 1997 | MK 31 | 9726AZ | 50 m | 1:10.13 | |
54 | 45 | Ruby Lærke Toft | 1999 | A6 | 9996AG | 50 m | 1:11.11 | |
55 | 308 | Hager Mathilde | 2001 | GI40HERMES | 0154AB | 50 m | 1:11.80 | |
56 | 325 | Maagøe Emma | 1999 | GI40HERMES | 9996AH | 50 m | 1:11.82 | |
57 | 316 | Hvid Katrine | 1998 | GI40HERMES | 9882AH | 50 m | 1:11.86 | |
58 | 330 | Nielsen Josefine Strand | 2000 | GI40HERMES | 0048AI | 50 m | 1:12.01 | |
59 | 267 | Pedersen Josefine | 1999 | MK 31 | 9928AB | 50 m | 1:12.32 | |
60 | 243 | Hansen Deirdre Ø. | 1999 | MK 31 | 9978AB | 50 m | 1:12.65 | |
61 | 66 | Larsen Thea Hovmand | 1997 | GLADSAXE | 9746AH | 50 m | 1:12.99 | |
62 | 372 | Hartoft Mian | 1996 | STT | 9682AA | 50 m | 1:13.10 | |
63 | 183 | Jacobsen Diana | 1998 | TRITON B | 9838AK | 50 m | 1:13.51 | |
64 | 340 | Schultz Natasja | 1998 | GI40HERMES | 9888AN | 50 m | 1:13.53 | |
65 | 253 | Mariner Sarah | 1998 | MK 31 | 9882AI | 50 m | 1:13.58 | |
66 | 52 | Weitling My | 2000 | A6 | 0032AA | 50 m | 1:14.01 | |
67 | 264 | Søgaard Lea | 1998 | MK 31 | 9836AB | 50 m | 1:14.64 | |
68 | 49 | Thoby Rebecca | 1996 | A6 | 9696AV | 50 m | 1:15.06 | |
69 | 108 | Stentved Marie-Louise | 2000 | GLADSAXE | 0024AJ | 50 m | 1:15.13 | |
70 | 99 | Nielsen Amalie Drud | 2000 | GLADSAXE | 0058AI | 50 m | 1:15.16 | |
71 | 54 | Wohlert Sarah | 1998 | A6 | 9862AJ | 50 m | 1:15.17 | |
72 | 125 | Nicolaisen Louise | 1998 | KALUNDBORG | 9884AQ | 50 m | 1:15.31 | |
73 | 19 | Hansen Fie | 1999 | A6 | 9924AC | 50 m | 1:15.39 | |
74 | 182 | Ikov Mille Hesselgren | 2000 | TRITON B | 0012AH | 50 m | 1:15.39 | |
75 | 84 | Grundtvig Fiona | 2000 | GLADSAXE | 0026AD | 50 m | 1:15.58 | |
76 | 29 | Larsen Cecilie Fruerlund | 1999 | A6 | 9906AP | 50 m | 1:15.75 | |
77 | 153 | Hansen Alberte M | 2000 | GSK | 0004AC | 50 m | 1:15.81 | |
78 | 152 | Christensen Laura | 1999 | GSK | 9914AH | 50 m | 1:16.09 | |
79 | 331 | Olsen Lea Alberte | 2000 | GI40HERMES | 0028AI | 50 m | 1:16.86 | |
80 | 197 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 50 m | 1:17.52 | |
81 | 93 | Madsen Katrine Tetzschner | 2000 | GLADSAXE | 0082AG | 50 m | 1:17.72 | |
82 | 20 | Hansen Freja B. | 1999 | A6 | 9912AO | 50 m | 1:18.16 | |
83 | 228 | Wenk Helena Berg | 2000 | TRITON B | 0052AD | 50 m | 1:18.69 | |
84 | 302 | Feilberg Luna Donde | 2000 | GI40HERMES | 0036AJ | 50 m | 1:18.95 | |
85 | 8 | Carmel Sofie | 1997 | A6 | 9762AN | 50 m | 1:19.91 | |
86 | 131 | Strandberg Caroline | 1998 | KALUNDBORG | 9884BB | 50 m | 1:20.31 | |
87 | 171 | Buch Maria | 1999 | TRITON B | 9952AQ | 50 m | 1:20.34 | |
88 | 119 | Kristensen Nicole | 1999 | KALUNDBORG | 50 m | 1:20.35 | ||
89 | 96 | Mikkelsen Ida Just | 2001 | GLADSAXE | 0102AB | 50 m | 1:21.61 | |
90 | 27 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | A6 | 0102AA | 50 m | 1:22.89 | |
91 | 100 | Nielsen Nicoline Toth | 2000 | GLADSAXE | 0066AS | 50 m | 1:22.99 | |
92 | 258 | Olsen Josephine Sommer | 2000 | MK 31 | 50 m | 1:23.18 | ||
93 | 314 | Hoffmann Benedikte Dam | 2001 | GI40HERMES | 0144AB | 50 m | 1:23.73 | |
94 | 95 | Meno Sarah C. | 2000 | GLADSAXE | 0054AJ | 50 m | 1:24.80 | |
95 | 38 | Neve Kamilla | 2000 | A6 | 0082AE | 50 m | 1:25.21 | |
96 | 186 | Jensen Katrine | 2000 | TRITON B | 0034AA | 50 m | 1:26.51 | |
97 | 117 | Junge Lærke Holm | 2000 | KALUNDBORG | 0064AC | 50 m | 1:27.61 | |
98 | 250 | Larsen Louise | 2001 | MK 31 | 0192AA | 50 m | 1:27.93 | |
99 | 31 | Magnus Natasha Worm | 2000 | A6 | 0024AE | 50 m | 1:28.38 | |
100 | 103 | Rahbek Cathrine | 2000 | GLADSAXE | 0074AX | 50 m | 1:28.80 | |
101 | 25 | Jensen Sofie Kepp | 2002 | A6 | 0262AA | 50 m | 1:29.20 | |
102 | 6 | Bojesen Julie | 2001 | A6 | 0176AM | 50 m | 1:29.46 | |
103 | 76 | Andersen Ida Laurberg | 2000 | GLADSAXE | 50 m | 1:29.58 | ||
104 | 48 | Terp Rebecca Hauerberg | 2001 | A6 | 0164AP | 50 m | 1:29.76 | |
105 | 294 | Ahm Ida Sophie | 2001 | GI40HERMES | 0122AB | 50 m | 1:29.80 | |
106 | 185 | Jensen Frederikke | 2000 | TRITON B | 0002AC | 50 m | 1:31.63 | |
107 | 310 | Hansen Signe Fich | 2002 | GI40HERMES | 0248AC | 50 m | 1:31.86 | |
108 | 199 | Mammen Alberte | 2001 | TRITON B | 0196AE | 50 m | 1:32.41 | |
109 | 82 | Frederiksen Clara Malling | 2001 | GLADSAXE | 0188AG | 50 m | 1:32.84 | |
110 | 219 | Schmidt Freja | 2001 | TRITON B | 0196AJ | 50 m | 1:33.00 | |
111 | 50 | Wehne Ida-Sofia Bech | 2001 | A6 | 0194AE | 50 m | 1:33.30 | |
112 | 86 | Hansen Freja Brix | 2001 | GLADSAXE | 0144AD | 50 m | 1:34.54 | |
113 | 313 | Hingebjerg Johanne | 2002 | GI40HERMES | 0298AA | 50 m | 1:34.54 | |
114 | 198 | Lundstrøm Josefine H. | 2001 | TRITON B | 0158AD | 50 m | 1:34.92 | |
115 | 265 | Søgaard Mia | 2001 | MK 31 | 0112AC | 50 m | 1:35.27 | |
116 | 90 | Jepsen Misja | 2001 | GLADSAXE | 0166AN | 50 m | 1:37.25 | |
117 | 244 | Høvring Mille Bruun | 2001 | MK 31 | 0156AG | 50 m | 1:37.59 | |
118 | 224 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 50 m | 1:37.79 | |
119 | 105 | Sherfig Alina | 2001 | GLADSAXE | 0142AD | 50 m | 1:37.83 | |
120 | 168 | Auerbach-Lind Kamille | 2001 | TRITON B | 0112AL | 50 m | 1:38.46 | |
121 | 323 | Lindberg Mia | 2003 | GI40HERMES | 0322AC | 50 m | 1:38.74 | |
122 | 327 | Malberg Charlotte | 2002 | GI40HERMES | 0276AC | 50 m | 1:38.87 | |
123 | 4 | Bischoff Mathilde | 2001 | A6 | 50 m | 1:40.69 | ||
124 | 83 | Frevert Anna | 2001 | GLADSAXE | 0154AD | 50 m | 1:41.08 | |
125 | 184 | Janner Laura | 2002 | TRITON B | 0214AB | 50 m | 1:41.38 | |
126 | 109 | Sørensen Emilie | 2001 | GLADSAXE | 0154AF | 50 m | 1:42.35 | |
127 | 326 | Maagøe Sofie | 2003 | GI40HERMES | 0366AA | 50 m | 1:42.68 | |
128 | 295 | Bast Emilie Frederikke | 2002 | GI40HERMES | 0252AD | 50 m | 1:44.12 | |
129 | 106 | Stage Ida Sandvig | 2001 | GLADSAXE | 0138AM | 50 m | 1:44.45 | |
130 | 263 | Søby Katinka | 2001 | MK 31 | 0164AF | 50 m | 1:48.91 | |
131 | 309 | Hansen Alma Kondrup | 2002 | GI40HERMES | 0244AF | 50 m | 1:49.22 | |
132 | 53 | Winsley Louise | 1998 | A6 | 9838AV | 50 m | 1:49.77 | |
133 | 175 | Eriksen Isabel Kol | 2001 | TRITON B | 0122AH | 50 m | 1:52.11 | |
134 | 200 | Mammen Olivia | 2003 | TRITON B | 0374AB | 50 m | 1:57.73 | |
135 | 85 | Halken Anastacia | 2001 | GLADSAXE | 0126AK | 50 m | 1:58.58 | |
136 | 77 | Bekker Hannah | 2001 | GLADSAXE | 0162AO | 50 m | 2:04.82 | |
137 | 88 | Hermannsen Caroline Sofie | 2001 | GLADSAXE | 0182AQ | 50 m | 2:05.05 | |
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 | Udskriftsdato | 28 januar 2012 |
Licens til GI-40 Hermes | Udskriftstidspunkt | 00:41 |
Løb 12, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 371 | Dahl Søren | 1993 | STT | 9397AC | 50 m | 49.83 | |
2 | 21 | Hansen Morten Bak | 1995 | A6 | 9559AC | 50 m | 51.11 | |
3 | 273 | Ludvigsen Victor G. | 1992 | GI40HERMES | 9233AE | 50 m | 52.34 | |
4 | 277 | Hvid Mathias | 1994 | GI40HERMES | 9435AL | 50 m | 53.49 | |
5 | 46 | Skelsager Jacob | 1993 | A6 | 9313AG | 50 m | 53.83 | |
6 | 17 | Gjerløff Tobias | 1995 | A6 | 9549AE | 50 m | 53.93 | |
7 | 43 | Pittioni Lasse | 1995 | A6 | 9577AI | 50 m | 54.70 | |
8 | 34 | Merrildgaard Sebastian | 1995 | A6 | 9559AH | 50 m | 54.80 | |
9 | 110 | Andersen Jakob H. | 1993 | KALUNDBORG | 9373AE | 50 m | 54.85 | |
10 | 275 | Gjerulff Peter | 1996 | GI40HERMES | 9613AA | 50 m | 54.87 | |
11 | 366 | Johansen Mikkel | 1994 | VI39 | 9473AB | 50 m | 54.92 | |
12 | 272 | Larsen Kristoffer Weber | 1993 | GI40HERMES | 9357AC | 50 m | 55.26 | |
13 | 51 | Weitling Jonathan | 1993 | A6 | 9321AI | 50 m | 55.73 | |
14 | 322 | Lichi Isak | 1997 | GI40HERMES | 9791AG | 50 m | 57.14 | |
15 | 166 | Andersen Emil | 1992 | TRITON B | 9273AH | 50 m | 57.43 | |
16 | 36 | Mårtensson Andreas | 1997 | A6 | 9751AE | 50 m | 58.29 | |
17 | 47 | Skelsager Nikolai | 1996 | A6 | 9687AC | 50 m | 58.63 | |
18 | 341 | Steenfos Hannibal | 1996 | GI40HERMES | 9647AA | 50 m | 59.35 | |
19 | 298 | Bødker Victor | 1997 | GI40HERMES | 9731AB | 50 m | 59.88 | |
20 | 206 | Møller Karim | 1994 | TRITON B | 9451AA | 50 m | 59.99 | |
21 | 142 | Bragason Johan | 1999 | VI39 | 9959AB | 50 m | 1:00.16 | |
22 | 362 | Poulsen Magnus Sloth | 1995 | AIF | 9591AA | 50 m | 1:00.56 | |
23 | 114 | Guldberg Filip | 1995 | KALUNDBORG | 9593AR | 50 m | 1:01.70 | |
24 | 113 | Corell Danny | 1997 | KALUNDBORG | 9749AN | 50 m | 1:02.54 | |
25 | 337 | Sandager Mads Christian | 1998 | GI40HERMES | 9859AA | 50 m | 1:02.74 | |
26 | 136 | Zachariassen Emil | 1997 | KALUNDBORG | 9753AN | 50 m | 1:02.87 | |
27 | 158 | Pedersen Mikkel | 1997 | GSK | 9711AL | 50 m | 1:02.95 | |
28 | 132 | Uglebjerg Jonas | 1997 | KALUNDBORG | 9703AD | 50 m | 1:03.23 | |
29 | 159 | Villa Lars Emil | 1997 | GSK | 9793AF | 50 m | 1:03.33 | |
30 | 111 | Andersen Oliver H. | 1999 | KALUNDBORG | 9971AA | 50 m | 1:03.39 | |
31 | 317 | Højme Daniel | 1997 | GI40HERMES | 9775AM | 50 m | 1:03.48 | |
32 | 137 | Møldrup Marius | 1999 | AIF | 9977AI | 50 m | 1:04.38 | |
33 | 115 | Hansen Mads Peter | 1998 | KALUNDBORG | 9845AM | 50 m | 1:04.97 | |
34 | 120 | Larsen Carl Lykkebo | 1998 | KALUNDBORG | 9841AB | 50 m | 1:06.34 | |
35 | 154 | Hansen Kasper Holst | 1998 | GSK | 9871AD | 50 m | 1:06.88 | |
36 | 257 | Norup Esben | 1996 | MK 31 | 9653AR | 50 m | 1:07.06 | |
37 | 81 | Everland Asbjørn Lau | 1999 | GLADSAXE | 9983AD | 50 m | 1:07.70 | |
38 | 104 | Rindshøj Frederik | 1999 | GLADSAXE | 9955AN | 50 m | 1:08.60 | |
39 | 167 | Andersen Tobias | 1998 | TRITON B | 9853AF | 50 m | 1:08.65 | |
40 | 129 | Olsen Christian | 1999 | KALUNDBORG | 9975AM | 50 m | 1:08.70 | |
41 | 149 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | STT | 9921AF | 50 m | 1:09.24 | |
42 | 300 | Christiansen Mathias W.b. | 1998 | GI40HERMES | 9841AH | 50 m | 1:09.48 | |
43 | 148 | Hougaard Nikolai | 1999 | STT | 9967AF | 50 m | 1:09.63 | |
44 | 39 | Neve Kristoffer | 1998 | A6 | 9853AK | 50 m | 1:09.70 | |
45 | 347 | Vestergaard Andreas | 1999 | GI40HERMES | 9997AG | 50 m | 1:10.16 | |
46 | 107 | Steenberg Rasmus | 2000 | GLADSAXE | 0021AB | 50 m | 1:10.30 | |
47 | 97 | Mikkelsen Sebastian | 1998 | GLADSAXE | 9811AF | 50 m | 1:10.43 | |
48 | 91 | Lehn-Schiøler William | 2000 | GLADSAXE | 0073AF | 50 m | 1:11.31 | |
49 | 161 | Kristiansen Mathias I. | 1999 | STT | 9961AF | 50 m | 1:11.48 | |
50 | 329 | Nielsen Emil D. | 1999 | GI40HERMES | 9911AF | 50 m | 1:11.74 | |
51 | 346 | Weiss Linus Koefoed | 1999 | GI40HERMES | 9969AJ | 50 m | 1:12.03 | |
52 | 304 | Galving Frederik | 1998 | GI40HERMES | 9897AC | 50 m | 1:12.06 | |
53 | 146 | Sørensen Anders | 1999 | VI39 | 9905AC | 50 m | 1:12.21 | |
54 | 145 | Mariegaard Valdemar | 1999 | VI39 | 9969AF | 50 m | 1:12.48 | |
55 | 147 | Sørensen Oliver Thor | 2000 | VI39 | 0081AA | 50 m | 1:12.72 | |
56 | 143 | Christensen Jesper | 1998 | VI39 | 9807AF | 50 m | 1:12.84 | |
57 | 151 | Sørensen Daniel | 1999 | STT | 9901AD | 50 m | 1:13.42 | |
58 | 7 | Bruhn Philip | 2000 | A6 | 0061AF | 50 m | 1:13.87 | |
59 | 3 | Bichel Jonathan V. | 1999 | A6 | 9943AL | 50 m | 1:14.12 | |
60 | 315 | Holdrup Mathias | 1999 | GI40HERMES | 9991AF | 50 m | 1:14.35 | |
61 | 94 | Maigaard Lasse | 2000 | GLADSAXE | 0023AB | 50 m | 1:14.61 | |
62 | 134 | Witthøft Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0045AA | 50 m | 1:14.77 | |
63 | 102 | Presskorn Frederik | 2000 | GLADSAXE | 0061AB | 50 m | 1:14.93 | |
64 | 139 | Salmansen Mikkel | 2000 | AIF | 0043AD | 50 m | 1:15.26 | |
65 | 44 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | A6 | 0073AD | 50 m | 1:15.90 | |
66 | 98 | Mørkeberg Christian | 1999 | GLADSAXE | 9931AF | 50 m | 1:16.12 | |
67 | 16 | Gjerløff Rasmus | 2001 | A6 | 0121AA | 50 m | 1:17.07 | |
68 | 101 | Pedersen Thor Nilsson | 2000 | GLADSAXE | 0081AB | 50 m | 1:17.09 | |
69 | 227 | Wenk Daniel Berg | 2000 | TRITON B | 0099AB | 50 m | 1:17.25 | |
70 | 87 | Hansen Oscar Svane | 1999 | GLADSAXE | 9943AD | 50 m | 1:17.26 | |
71 | 176 | Friland Jacob | 1999 | TRITON B | 9985AB | 50 m | 1:17.47 | |
72 | 144 | Hansen Mads Skøde | 1999 | VI39 | 9925AK | 50 m | 1:17.76 | |
73 | 150 | Petersen Frederik Hatting | 2000 | STT | 0071AC | 50 m | 1:18.05 | |
74 | 124 | Loose Magnus | 1999 | KALUNDBORG | 9977AM | 50 m | 1:18.57 | |
75 | 92 | Ludvigsen Thyge | 1999 | GLADSAXE | 9953AJ | 50 m | 1:19.81 | |
76 | 89 | Holst Martin | 2000 | GLADSAXE | 0087AI | 50 m | 1:20.35 | |
77 | 80 | Crone Christian | 2001 | GLADSAXE | 0147AB | 50 m | 1:20.42 | |
78 | 118 | Jørgensen Tobias K | 2000 | KALUNDBORG | 50 m | 1:21.12 | ||
79 | 78 | Christiansen Daniel Kühn | 2000 | GLADSAXE | 0015AF | 50 m | 1:21.98 | |
80 | 348 | Vestergaard Mathias | 2001 | GI40HERMES | 0175AC | 50 m | 1:22.04 | |
81 | 233 | Andersen Roar | 2001 | MK 31 | 0183AA | 50 m | 1:22.54 | |
82 | 324 | Løvschal Rasmus Krogh | 2000 | GI40HERMES | 0011AD | 50 m | 1:23.35 | |
83 | 312 | Haslev Marcus Skøtt | 2002 | GI40HERMES | 0287AB | 50 m | 1:23.82 | |
84 | 187 | Jensen Mads Raaby | 2001 | TRITON B | 0149AB | 50 m | 1:25.14 | |
85 | 208 | Nielson Jens Gustav | 1999 | TRITON B | 9971AK | 50 m | 1:25.64 | |
86 | 180 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 50 m | 1:26.04 | |
87 | 222 | Sparholt Niels Paulli | 2000 | TRITON B | 0027AF | 50 m | 1:26.28 | |
88 | 237 | Brylov Daniel | 2000 | MK 31 | 0063AA | 50 m | 1:28.03 | |
89 | 328 | Meincke Frede | 2002 | GI40HERMES | 0275AC | 50 m | 1:28.56 | |
90 | 177 | Grønlund Johan Veggerby | 2000 | TRITON B | 0011AG | 50 m | 1:28.83 | |
91 | 223 | Stjernholm Gustav | 2002 | TRITON B | 0215AD | 50 m | 1:29.51 | |
92 | 345 | Weilguny August | 2001 | GI40HERMES | 0131AF | 50 m | 1:29.55 | |
93 | 339 | Schroll Ludvig Egeskov | 2000 | GI40HERMES | 0073AJ | 50 m | 1:29.61 | |
94 | 5 | Bojesen Frederik | 2002 | A6 | 0281AB | 50 m | 1:29.67 | |
95 | 192 | Johansen Daniel | 2000 | TRITON B | 0023AC | 50 m | 1:31.46 | |
96 | 235 | Axen Kalle | 2000 | MK 31 | 50 m | 1:32.28 | ||
97 | 196 | Kvistbo Emil | 1999 | TRITON B | 9953AK | 50 m | 1:32.45 | |
98 | 336 | Receveur Côme Basile | 2002 | GI40HERMES | 0235AE | 50 m | 1:33.18 | |
99 | 79 | Christiansen Frederik H | 2000 | GLADSAXE | 0031AI | 50 m | 1:35.32 | |
100 | 255 | Mørch Halfdan H. | 2000 | MK 31 | 50 m | 1:37.36 | ||
101 | 332 | Pesic Aleksandar | 2001 | GI40HERMES | 0107AH | 50 m | 1:37.97 | |
102 | 56 | Østergaard Morten | 2002 | A6 | 0209AC | 50 m | 1:41.85 | |
103 | 14 | Fuglsang Tobias | 2001 | A6 | 0127AD | 50 m | 1:46.08 | |
104 | 169 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 50 m | 1:51.26 | |
105 | 320 | Koch-Mathews Kiran | 2002 | GI40HERMES | 0299AC | 50 m | 1:58.13 | |
106 | 193 | Jørgensen Nikolaj K. | 2001 | TRITON B | 0101AH | 50 m | 2:01.66 | |
107 | 318 | Jensen Harry | 2002 | GI40HERMES | 0259AF | 50 m | 2:10.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 | Udskriftsdato | 28 januar 2012 |
Licens til GI-40 Hermes | Udskriftstidspunkt | 00:41 |
Løb 13, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 357 | Christensen Michelle Icka | 1995 | MK 31 | 9594AK | 50 m | 28.87 | |
2 | 11 | Duijm Marianne | 1993 | A6 | 9316AL | 50 m | 29.14 | |
3 | 365 | Høgskilde Caroline | 1996 | VI39 | 9616AD | 50 m | 29.43 | |
4 | 174 | Edill Christina Hvid | 1995 | TRITON B | 9546AC | 50 m | 29.44 | |
5 | 70 | Seheim Sofie | 1991 | GLADSAXE | 9174AF | 50 m | 29.88 | |
6 | 281 | Huss-Hansen Mathilde | 1994 | GI40HERMES | 9488AF | 50 m | 30.10 | |
7 | 40 | Petersen Melizza | 1994 | A6 | 9486AK | 50 m | 30.25 | |
8 | 189 | Jensen Stine Raaby | 1995 | TRITON B | 9564AK | 50 m | 30.41 | |
9 | 181 | Holten Cecilie | 1996 | TRITON B | 9608AF | 50 m | 30.43 | |
10 | 22 | Jacobsen Louise Hedmann | 1996 | A6 | 9624AB | 50 m | 30.56 | |
11 | 12 | Ervolder Belinda | 1995 | A6 | 9518AD | 50 m | 30.57 | |
12 | 23 | Jensen Cæcilie Kisby | 1993 | A6 | 9366AB | 50 m | 30.64 | |
13 | 283 | Falck-Schmith Amalie H. | 1989 | GI40HERMES | 8924AD | 50 m | 30.99 | |
14 | 32 | Mass Isabel | 1998 | A6 | 9848AA | 50 m | 31.05 | |
15 | 287 | Delani Louise | 1984 | GI40HERMES | 8414AA | 50 m | 31.05 | |
16 | 207 | Nielsen Maja | 1996 | TRITON B | 9632AD | 50 m | 31.39 | |
17 | 179 | Hansen Megan Forslund | 1997 | TRITON B | 9702AC | 50 m | 31.40 | |
18 | 126 | Nicolaisen Pia | 1994 | KALUNDBORG | 9422AO | 50 m | 31.70 | |
19 | 364 | Hjelmgaard Mai | 1994 | VI39 | 9444AB | 50 m | 31.72 | |
20 | 133 | Uglebjerg Louise | 1994 | KALUNDBORG | 9472AG | 50 m | 31.74 | |
21 | 216 | Riget Louise G. | 1995 | TRITON B | 9584AB | 50 m | 31.82 | |
22 | 350 | Johansen Stine | 1997 | NYBORG | 9792AE | 50 m | 31.86 | |
23 | 69 | Sannung Sarah | 1996 | GLADSAXE | 9622AE | 50 m | 32.02 | |
24 | 60 | Hansen Amalie | 1995 | GLADSAXE | 9526AD | 50 m | 32.03 | |
25 | 190 | Jessen Louise Møller | 1997 | TRITON B | 9704AE | 50 m | 32.49 | |
26 | 75 | Øhrstrøm Caroline | 1995 | GLADSAXE | 9598AG | 50 m | 32.57 | |
27 | 59 | Everland Linnea Lau | 1996 | GLADSAXE | 9606AF | 50 m | 32.61 | |
28 | 24 | Jensen Julie Kepp | 2000 | A6 | 0042AA | 50 m | 32.75 | |
29 | 214 | Puggaard Anna | 1996 | TRITON B | 9606AB | 50 m | 32.84 | |
30 | 360 | Brahtz Katrine | 1995 | AIF | 9518AG | 50 m | 32.86 | |
31 | 67 | Pedersen Laura Strøm | 1995 | GLADSAXE | 9538AA | 50 m | 32.94 | |
32 | 368 | Sandager Amanda | 1995 | VI39 | 9598AI | 50 m | 33.00 | |
33 | 74 | Wilhelmsen Lærke | 1996 | GLADSAXE | 9692AC | 50 m | 33.10 | |
34 | 367 | Lindblad Anne-Sofie | 1997 | VI39 | 9716AF | 50 m | 33.11 | |
35 | 251 | Lisakowski Julia | 1994 | MK 31 | 9444AP | 50 m | 33.34 | |
36 | 306 | Greisen Christine | 2000 | GI40HERMES | 0046AD | 50 m | 33.63 | |
37 | 122 | Larsen Natasja Holte | 1995 | KALUNDBORG | 9518AL | 50 m | 33.67 | |
38 | 123 | Lind-Ellefsen Rebecca | 1998 | KALUNDBORG | 9892AM | 50 m | 33.68 | |
39 | 116 | Junge Laura Holm | 1998 | KALUNDBORG | 9838AD | 50 m | 34.42 | |
40 | 35 | Mårtensson Amalie | 2000 | A6 | 0004AE | 50 m | 34.83 | |
41 | 238 | Dahl Helene | 1996 | MK 31 | 9668AK | 50 m | 35.00 | |
42 | 352 | Zender Natascha | 1997 | NYBORG | 9704AF | 50 m | 35.06 | |
43 | 285 | Brylov Isabel | 1994 | GI40HERMES | 9452AJ | 50 m | 36.00 | |
44 | 172 | Clement Nicoline | 1999 | TRITON B | 9936AF | 50 m | 36.14 | |
45 | 121 | Larsen Natasja | 1996 | KALUNDBORG | 9694AC | 50 m | 36.27 | |
46 | 311 | Hansen Vera Staun | 1999 | GI40HERMES | 9938AO | 50 m | 36.42 | |
47 | 127 | Nielsen Pernille Thunbo | 1995 | KALUNDBORG | 9568AA | 50 m | 36.45 | |
48 | 243 | Hansen Deirdre Ø. | 1999 | MK 31 | 9978AB | 50 m | 37.00 | |
49 | 245 | Jacobsen Julie Bingen | 1999 | MK 31 | 9954AF | 50 m | 37.00 | |
50 | 325 | Maagøe Emma | 1999 | GI40HERMES | 9996AH | 50 m | 37.65 | |
51 | 297 | Bertelsen Nina Leisted | 2000 | GI40HERMES | 0076AD | 50 m | 37.79 | |
52 | 302 | Feilberg Luna Donde | 2000 | GI40HERMES | 0036AJ | 50 m | 37.85 | |
53 | 37 | Møller Sebine | 1999 | A6 | 9948AG | 50 m | 37.90 | |
54 | 33 | Mass Mira | 2000 | A6 | 0012AA | 50 m | 38.05 | |
55 | 232 | Andersen Regitze | 1996 | MK 31 | 9628AG | 50 m | 38.05 | |
56 | 248 | Knudsen Rikke | 1998 | MK 31 | 9878AI | 50 m | 38.50 | |
57 | 131 | Strandberg Caroline | 1998 | KALUNDBORG | 9884BB | 50 m | 38.61 | |
58 | 319 | Jensen Tenna | 1998 | GI40HERMES | 9828AH | 50 m | 38.70 | |
59 | 20 | Hansen Freja B. | 1999 | A6 | 9912AO | 50 m | 38.81 | |
60 | 254 | Marmetschke Helena | 1997 | MK 31 | 9768AJ | 50 m | 39.25 | |
61 | 99 | Nielsen Amalie Drud | 2000 | GLADSAXE | 0058AI | 50 m | 40.21 | |
62 | 9 | Danielsen Sandra | 1998 | A6 | 9854AI | 50 m | 40.40 | |
63 | 84 | Grundtvig Fiona | 2000 | GLADSAXE | 0026AD | 50 m | 40.73 | |
64 | 303 | Fixdahl Anna | 1997 | GI40HERMES | 9726AW | 50 m | 40.73 | |
65 | 252 | Lisakowski Nina | 1999 | MK 31 | 9912AK | 50 m | 41.00 | |
66 | 202 | Mathiasen Stine | 1998 | TRITON B | 9874AR | 50 m | 41.24 | |
67 | 108 | Stentved Marie-Louise | 2000 | GLADSAXE | 0024AJ | 50 m | 41.50 | |
68 | 228 | Wenk Helena Berg | 2000 | TRITON B | 0052AD | 50 m | 41.50 | |
69 | 93 | Madsen Katrine Tetzschner | 2000 | GLADSAXE | 0082AG | 50 m | 41.52 | |
70 | 256 | Mørch Karen | 1998 | MK 31 | 9846AK | 50 m | 41.61 | |
71 | 171 | Buch Maria | 1999 | TRITON B | 9952AQ | 50 m | 41.87 | |
72 | 264 | Søgaard Lea | 1998 | MK 31 | 9836AB | 50 m | 42.00 | |
73 | 244 | Høvring Mille Bruun | 2001 | MK 31 | 0156AG | 50 m | 42.77 | |
74 | 338 | Schelde Clara Marott | 2000 | GI40HERMES | 0092AD | 50 m | 43.01 | |
75 | 330 | Nielsen Josefine Strand | 2000 | GI40HERMES | 0048AI | 50 m | 43.58 | |
76 | 308 | Hager Mathilde | 2001 | GI40HERMES | 0154AB | 50 m | 43.85 | |
77 | 27 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | A6 | 0102AA | 50 m | 43.92 | |
78 | 215 | Refsgaard Line | 2000 | TRITON B | 0004AD | 50 m | 43.92 | |
79 | 234 | Atkins Phoebe Linde | 2000 | MK 31 | 0058AA | 50 m | 44.67 | |
80 | 310 | Hansen Signe Fich | 2002 | GI40HERMES | 0248AC | 50 m | 45.64 | |
81 | 103 | Rahbek Cathrine | 2000 | GLADSAXE | 0074AX | 50 m | 45.65 | |
82 | 41 | Petersson Katja | 2001 | A6 | 0134AA | 50 m | 45.74 | |
83 | 1 | Aunstrup Line | 2000 | A6 | 0064AM | 50 m | 45.89 | |
84 | 219 | Schmidt Freja | 2001 | TRITON B | 0196AJ | 50 m | 46.45 | |
85 | 262 | Sander Mille Rask | 1999 | MK 31 | 9948AJ | 50 m | 46.46 | |
86 | 96 | Mikkelsen Ida Just | 2001 | GLADSAXE | 0102AB | 50 m | 47.09 | |
87 | 186 | Jensen Katrine | 2000 | TRITON B | 0034AA | 50 m | 47.09 | |
88 | 314 | Hoffmann Benedikte Dam | 2001 | GI40HERMES | 0144AB | 50 m | 47.44 | |
89 | 86 | Hansen Freja Brix | 2001 | GLADSAXE | 0144AD | 50 m | 48.06 | |
90 | 313 | Hingebjerg Johanne | 2002 | GI40HERMES | 0298AA | 50 m | 48.39 | |
91 | 184 | Janner Laura | 2002 | TRITON B | 0214AB | 50 m | 48.57 | |
92 | 201 | Markussen Ida | 2001 | TRITON B | 0142AC | 50 m | 48.83 | |
93 | 95 | Meno Sarah C. | 2000 | GLADSAXE | 0054AJ | 50 m | 49.09 | |
94 | 213 | Pederse Johanne Overgaard | 1999 | TRITON B | 9956AH | 50 m | 51.25 | |
95 | 170 | Brandelev Victoria Grøn | 2000 | TRITON B | 0058AK | 50 m | 51.53 | |
96 | 105 | Sherfig Alina | 2001 | GLADSAXE | 0142AD | 50 m | 52.46 | |
97 | 76 | Andersen Ida Laurberg | 2000 | GLADSAXE | 50 m | 53.19 | ||
98 | 100 | Nielsen Nicoline Toth | 2000 | GLADSAXE | 0066AS | 50 m | 53.74 | |
99 | 50 | Wehne Ida-Sofia Bech | 2001 | A6 | 0194AE | 50 m | 53.96 | |
100 | 263 | Søby Katinka | 2001 | MK 31 | 0164AF | 50 m | 55.42 | |
101 | 199 | Mammen Alberte | 2001 | TRITON B | 0196AE | 50 m | 55.95 | |
102 | 250 | Larsen Louise | 2001 | MK 31 | 0192AA | 50 m | 57.01 | |
103 | 106 | Stage Ida Sandvig | 2001 | GLADSAXE | 0138AM | 50 m | 57.64 | |
104 | 85 | Halken Anastacia | 2001 | GLADSAXE | 0126AK | 50 m | 59.23 | |
105 | 82 | Frederiksen Clara Malling | 2001 | GLADSAXE | 0188AG | 50 m | 1:01.56 | |
106 | 224 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 50 m | 1:02.54 | |
107 | 77 | Bekker Hannah | 2001 | GLADSAXE | 0162AO | 50 m | 1:03.45 | |
108 | 90 | Jepsen Misja | 2001 | GLADSAXE | 0166AN | 50 m | 1:03.76 | |
109 | 109 | Sørensen Emilie | 2001 | GLADSAXE | 0154AF | 50 m | 1:04.15 | |
110 | 88 | Hermannsen Caroline Sofie | 2001 | GLADSAXE | 0182AQ | 50 m | 1:05.36 | |
111 | 168 | Auerbach-Lind Kamille | 2001 | TRITON B | 0112AL | 50 m | 1:05.50 | |
112 | 83 | Frevert Anna | 2001 | GLADSAXE | 0154AD | 50 m | 1:06.34 | |
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 | Udskriftsdato | 28 januar 2012 |
Licens til GI-40 Hermes | Udskriftstidspunkt | 00:41 |
Løb 14, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 361 | Klarskov Morten | 1992 | AIF | 9229AB | 50 m | 24.80 | |
2 | 17 | Gjerløff Tobias | 1995 | A6 | 9549AE | 50 m | 25.60 | |
3 | 51 | Weitling Jonathan | 1993 | A6 | 9321AI | 50 m | 25.85 | |
4 | 46 | Skelsager Jacob | 1993 | A6 | 9313AG | 50 m | 26.44 | |
5 | 273 | Ludvigsen Victor G. | 1992 | GI40HERMES | 9233AE | 50 m | 26.48 | |
6 | 34 | Merrildgaard Sebastian | 1995 | A6 | 9559AH | 50 m | 27.09 | |
7 | 43 | Pittioni Lasse | 1995 | A6 | 9577AI | 50 m | 27.23 | |
8 | 269 | Dideriksen Sigurd Greve | 1992 | GI40HERMES | 9275AA | 50 m | 27.55 | |
9 | 351 | Månsson Alexander Højen | 1994 | NYBORG | 9413AI | 50 m | 27.90 | |
10 | 271 | Christensen Christian | 1991 | GI40HERMES | 9181AB | 50 m | 28.04 | |
11 | 204 | Mortensen Frederik K. | 1995 | TRITON B | 9581AC | 50 m | 28.34 | |
12 | 112 | Andersen Sebastian H. | 1997 | KALUNDBORG | 9739AA | 50 m | 29.50 | |
13 | 296 | Bertelsen Kasper Leisted | 1997 | GI40HERMES | 9703AM | 50 m | 29.69 | |
14 | 206 | Møller Karim | 1994 | TRITON B | 9451AA | 50 m | 30.13 | |
15 | 229 | Østermann Mark H. | 1995 | TRITON B | 9577AF | 50 m | 30.14 | |
16 | 272 | Larsen Kristoffer Weber | 1993 | GI40HERMES | 9357AC | 50 m | 30.39 | |
17 | 159 | Villa Lars Emil | 1997 | GSK | 9793AF | 50 m | 31.28 | |
18 | 113 | Corell Danny | 1997 | KALUNDBORG | 9749AN | 50 m | 31.87 | |
19 | 270 | Wedekind Timon | 1996 | GI40HERMES | 9633AB | 50 m | 31.94 | |
20 | 130 | Rysgaard Mathias | 1998 | KALUNDBORG | 9833AA | 50 m | 32.23 | |
21 | 349 | Willems August | 1997 | GI40HERMES | 9759AG | 50 m | 32.73 | |
22 | 158 | Pedersen Mikkel | 1997 | GSK | 9711AL | 50 m | 33.47 | |
23 | 146 | Sørensen Anders | 1999 | VI39 | 9905AC | 50 m | 34.62 | |
24 | 307 | Grillo Giano | 1998 | GI40HERMES | 9827AL | 50 m | 34.75 | |
25 | 166 | Andersen Emil | 1992 | TRITON B | 9273AH | 50 m | 35.00 | |
26 | 257 | Norup Esben | 1996 | MK 31 | 9653AR | 50 m | 35.00 | |
27 | 145 | Mariegaard Valdemar | 1999 | VI39 | 9969AF | 50 m | 36.12 | |
28 | 104 | Rindshøj Frederik | 1999 | GLADSAXE | 9955AN | 50 m | 36.30 | |
29 | 304 | Galving Frederik | 1998 | GI40HERMES | 9897AC | 50 m | 36.60 | |
30 | 188 | Jensen Mathias Lund | 1997 | TRITON B | 9771AM | 50 m | 36.68 | |
31 | 151 | Sørensen Daniel | 1999 | STT | 9901AD | 50 m | 36.70 | |
32 | 115 | Hansen Mads Peter | 1998 | KALUNDBORG | 9845AM | 50 m | 37.12 | |
33 | 144 | Hansen Mads Skøde | 1999 | VI39 | 9925AK | 50 m | 37.33 | |
34 | 167 | Andersen Tobias | 1998 | TRITON B | 9853AF | 50 m | 37.34 | |
35 | 143 | Christensen Jesper | 1998 | VI39 | 9807AF | 50 m | 37.46 | |
36 | 81 | Everland Asbjørn Lau | 1999 | GLADSAXE | 9983AD | 50 m | 37.48 | |
37 | 342 | Sørensen Mads Munk | 1999 | GI40HERMES | 9973AG | 50 m | 37.95 | |
38 | 139 | Salmansen Mikkel | 2000 | AIF | 0043AD | 50 m | 38.68 | |
39 | 87 | Hansen Oscar Svane | 1999 | GLADSAXE | 9943AD | 50 m | 38.84 | |
40 | 346 | Weiss Linus Koefoed | 1999 | GI40HERMES | 9969AJ | 50 m | 39.02 | |
41 | 16 | Gjerløff Rasmus | 2001 | A6 | 0121AA | 50 m | 39.32 | |
42 | 101 | Pedersen Thor Nilsson | 2000 | GLADSAXE | 0081AB | 50 m | 39.54 | |
43 | 178 | Gustafson Lukas | 1999 | TRITON B | 9991AA | 50 m | 39.54 | |
44 | 129 | Olsen Christian | 1999 | KALUNDBORG | 9975AM | 50 m | 39.61 | |
45 | 107 | Steenberg Rasmus | 2000 | GLADSAXE | 0021AB | 50 m | 39.75 | |
46 | 97 | Mikkelsen Sebastian | 1998 | GLADSAXE | 9811AF | 50 m | 39.92 | |
47 | 98 | Mørkeberg Christian | 1999 | GLADSAXE | 9931AF | 50 m | 40.69 | |
48 | 348 | Vestergaard Mathias | 2001 | GI40HERMES | 0175AC | 50 m | 41.30 | |
49 | 333 | Rasmussen Nicolai Vive | 1998 | GI40HERMES | 9825AL | 50 m | 41.36 | |
50 | 94 | Maigaard Lasse | 2000 | GLADSAXE | 0023AB | 50 m | 41.42 | |
51 | 315 | Holdrup Mathias | 1999 | GI40HERMES | 9991AF | 50 m | 41.44 | |
52 | 147 | Sørensen Oliver Thor | 2000 | VI39 | 0081AA | 50 m | 41.56 | |
53 | 102 | Presskorn Frederik | 2000 | GLADSAXE | 0061AB | 50 m | 42.10 | |
54 | 345 | Weilguny August | 2001 | GI40HERMES | 0131AF | 50 m | 42.39 | |
55 | 176 | Friland Jacob | 1999 | TRITON B | 9985AB | 50 m | 42.77 | |
56 | 335 | Rasmussen Tobias Vive | 2000 | GI40HERMES | 0097AE | 50 m | 43.23 | |
57 | 80 | Crone Christian | 2001 | GLADSAXE | 0147AB | 50 m | 43.30 | |
58 | 89 | Holst Martin | 2000 | GLADSAXE | 0087AI | 50 m | 43.31 | |
59 | 218 | Rishøj Mads | 1999 | TRITON B | 9943AN | 50 m | 43.52 | |
60 | 150 | Petersen Frederik Hatting | 2000 | STT | 0071AC | 50 m | 44.10 | |
61 | 161 | Kristiansen Mathias I. | 1999 | STT | 9961AF | 50 m | 44.40 | |
62 | 78 | Christiansen Daniel Kühn | 2000 | GLADSAXE | 0015AF | 50 m | 45.11 | |
63 | 336 | Receveur Côme Basile | 2002 | GI40HERMES | 0235AE | 50 m | 45.59 | |
64 | 91 | Lehn-Schiøler William | 2000 | GLADSAXE | 0073AF | 50 m | 46.02 | |
65 | 92 | Ludvigsen Thyge | 1999 | GLADSAXE | 9953AJ | 50 m | 46.73 | |
66 | 312 | Haslev Marcus Skøtt | 2002 | GI40HERMES | 0287AB | 50 m | 49.80 | |
67 | 222 | Sparholt Niels Paulli | 2000 | TRITON B | 0027AF | 50 m | 53.17 | |
68 | 223 | Stjernholm Gustav | 2002 | TRITON B | 0215AD | 50 m | 56.31 | |
69 | 79 | Christiansen Frederik H | 2000 | GLADSAXE | 0031AI | 50 m | 56.57 | |
70 | 318 | Jensen Harry | 2002 | GI40HERMES | 0259AF | 50 m | 1:00.00 | |
71 | 328 | Meincke Frede | 2002 | GI40HERMES | 0275AC | 50 m | 1:00.09 | |
72 | 221 | Schwartzbach Daniel | 1999 | TRITON B | 9999AJ | 50 m | 1:00.36 | |
73 | 332 | Pesic Aleksandar | 2001 | GI40HERMES | 0107AH | 50 m | 1:07.89 | |
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 | Udskriftsdato | 28 januar 2012 |
Licens til GI-40 Hermes | Udskriftstidspunkt | 00:41 |
Løb 15, 400m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 22 | Jacobsen Louise Hedmann | 1996 | A6 | 9624AB | 50 m | 5:04.08 | |
2 | 363 | Andersen Kirstine | 1997 | VI39 | 9776AF | 50 m | 5:14.78 | |
3 | 290 | Cornelius Alberte Sara | 1998 | GI40HERMES | 9836AF | 50 m | 5:16.52 | |
4 | 63 | Jensen Iben Helstrup | 1996 | GLADSAXE | 9674AA | 50 m | 5:24.54 | |
5 | 30 | Lunau Julie | 1995 | A6 | 9528AH | 50 m | 5:26.03 | |
6 | 156 | Mortensen Jessica Yu | 2000 | GSK | 0072AG | 50 m | 5:56.41 | |
7 | 173 | Duus Amanda | 2000 | TRITON B | 0076AA | 50 m | 6:13.71 | |
8 | 45 | Ruby Lærke Toft | 1999 | A6 | 9996AG | 50 m | 6:21.01 | |
9 | 225 | Thomsen Bolette | 1997 | TRITON B | 9786AI | 50 m | 6:24.27 | |
10 | 138 | Nielsen Regitze Munch | 2000 | AIF | 0054AC | 50 m | 6:30.00 | |
11 | 197 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 50 m | 6:40.56 | |
12 | 20 | Hansen Freja B. | 1999 | A6 | 9912AO | 50 m | 6:57.45 | |
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 | Udskriftsdato | 28 januar 2012 |
Licens til GI-40 Hermes | Udskriftstidspunkt | 00:41 |
Løb 16, 400m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 358 | Jákupsson Magnus | 1994 | MK 31 | 9403AP | 50 m | 4:35.17 | |
2 | 277 | Hvid Mathias | 1994 | GI40HERMES | 9435AL | 50 m | 4:35.73 | |
3 | 36 | Mårtensson Andreas | 1997 | A6 | 9751AE | 50 m | 5:02.78 | |
4 | 373 | Mariegaard Frederik A. | 1994 | STT | 9433AI | 50 m | 5:16.72 | |
5 | 47 | Skelsager Nikolai | 1996 | A6 | 9687AC | 50 m | 5:26.08 | |
6 | 205 | Müller Johan | 1998 | TRITON B | 9879AA | 50 m | 5:27.84 | |
7 | 155 | Hansen Marcus Dan | 1999 | GSK | 9965AB | 50 m | 5:36.59 | |
8 | 142 | Bragason Johan | 1999 | VI39 | 9959AB | 50 m | 5:39.29 | |
9 | 307 | Grillo Giano | 1998 | GI40HERMES | 9827AL | 50 m | 5:45.22 | |
10 | 333 | Rasmussen Nicolai Vive | 1998 | GI40HERMES | 9825AL | 50 m | 5:50.00 | |
11 | 114 | Guldberg Filip | 1995 | KALUNDBORG | 9593AR | 50 m | 6:14.03 | |
12 | 28 | Kjærsgaard Victor | 1998 | A6 | 9861AF | 50 m | 6:24.00 | |
13 | 220 | Schmidt Jakob | 1999 | TRITON B | 9913AO | 50 m | 6:50.31 | |
14 | 187 | Jensen Mads Raaby | 2001 | TRITON B | 0149AB | 50 m | 7:12.11 | |
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 | Udskriftsdato | 28 januar 2012 |
Licens til GI-40 Hermes | Udskriftstidspunkt | 00:41 |
Løb 17, 4X50m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 163 | Triton Piger 1 | 1995 | TRITON B | 50 m | 2:03.00 | ||
2 | 278 | Gi40Hermes Elitepiger 1 | 1980 | GI40HERMES | 50 m | 2:04.00 | ||
3 | 42 | A6 Piger | 0 | A6 | 50 m | 2:05.11 | ||
4 | 284 | Gi40Hermes Elitepiger 2 | 1980 | GI40HERMES | 50 m | 2:06.00 | ||
5 | 164 | Triton Piger 2 | 1997 | TRITON B | 50 m | 2:07.00 | ||
6 | 57 | Gsc Piger 1 | 0 | GLADSAXE | 50 m | 2:08.00 | ||
7 | 289 | Gi40Hermes Elitepiger 3 | 1980 | GI40HERMES | 50 m | 2:10.00 | ||
8 | 58 | Gsc Piger 2 | 0 | GLADSAXE | 50 m | 2:15.00 | ||
9 | 231 | Mk 31 Piger 1 | 1994 | MK 31 | 50 m | 2:16.00 | ||
10 | 165 | Triton Piger 3 | 1997 | TRITON B | 50 m | 2:20.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 | Udskriftsdato | 28 januar 2012 |
Licens til GI-40 Hermes | Udskriftstidspunkt | 00:41 |
Løb 18, 4X50m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 10 | A6 Drenge | 0 | A6 | 50 m | 1:48.12 | ||
2 | 268 | Gi40Hermes Elitedrenge 1 | 1980 | GI40HERMES | 50 m | 1:53.00 | ||
3 | 274 | Gi40Hermes Elitedrenge 2 | 1980 | GI40HERMES | 50 m | 1:53.50 | ||
4 | 162 | Triton Drenge 1 | 1994 | TRITON B | 50 m | 1:58.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 | Udskriftsdato | 28 januar 2012 |
Licens til GI-40 Hermes | Udskriftstidspunkt | 00:41 |
Løb 19, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 280 | Frey Olivia Ane | 1994 | GI40HERMES | 9466AJ | 50 m | 2:33.82 | |
2 | 22 | Jacobsen Louise Hedmann | 1996 | A6 | 9624AB | 50 m | 2:35.59 | |
3 | 292 | Leth-Espensen Mathilde | 1995 | GI40HERMES | 9548AE | 50 m | 2:42.94 | |
4 | 290 | Cornelius Alberte Sara | 1998 | GI40HERMES | 9836AF | 50 m | 2:45.59 | |
5 | 68 | Pedersen Siv Nilsson | 1995 | GLADSAXE | 9526AB | 50 m | 2:52.22 | |
6 | 293 | Christensen Siri | 1997 | GI40HERMES | 9708AH | 50 m | 2:52.43 | |
7 | 65 | Larsen Kamilla | 1996 | GLADSAXE | 9636AQ | 50 m | 2:56.85 | |
8 | 316 | Hvid Katrine | 1998 | GI40HERMES | 9882AH | 50 m | 2:57.14 | |
9 | 299 | Christensen Merle F. V. | 1998 | GI40HERMES | 9872AK | 50 m | 2:58.28 | |
10 | 156 | Mortensen Jessica Yu | 2000 | GSK | 0072AG | 50 m | 2:59.08 | |
11 | 267 | Pedersen Josefine | 1999 | MK 31 | 9928AB | 50 m | 2:59.12 | |
12 | 225 | Thomsen Bolette | 1997 | TRITON B | 9786AI | 50 m | 3:01.17 | |
13 | 171 | Buch Maria | 1999 | TRITON B | 9952AQ | 50 m | 3:26.33 | |
14 | 197 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 50 m | 3:27.63 | |
15 | 334 | Rasmussen Sofie Thunø | 2000 | GI40HERMES | 0074AF | 50 m | 3:29.16 | |
16 | 228 | Wenk Helena Berg | 2000 | TRITON B | 0052AD | 50 m | 3:30.16 | |
17 | 183 | Jacobsen Diana | 1998 | TRITON B | 9838AK | 50 m | 3:35.74 | |
18 | 184 | Janner Laura | 2002 | TRITON B | 0214AB | 50 m | 3:40.00 | |
19 | 198 | Lundstrøm Josefine H. | 2001 | TRITON B | 0158AD | 50 m | 3:40.00 | |
20 | 186 | Jensen Katrine | 2000 | TRITON B | 0034AA | 50 m | 3:40.46 | |
21 | 199 | Mammen Alberte | 2001 | TRITON B | 0196AE | 50 m | 3:46.32 | |
22 | 331 | Olsen Lea Alberte | 2000 | GI40HERMES | 0028AI | 50 m | 3:48.85 | |
23 | 33 | Mass Mira | 2000 | A6 | 0012AA | 50 m | 3:49.44 | |
24 | 294 | Ahm Ida Sophie | 2001 | GI40HERMES | 0122AB | 50 m | 3:50.11 | |
25 | 295 | Bast Emilie Frederikke | 2002 | GI40HERMES | 0252AD | 50 m | 4:20.00 | |
26 | 185 | Jensen Frederikke | 2000 | TRITON B | 0002AC | 50 m | 4:21.97 | |
27 | 211 | Nyborg-Vedsted Emma | 1999 | TRITON B | 9934AP | 50 m | 4:24.81 | |
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 | Udskriftsdato | 28 januar 2012 |
Licens til GI-40 Hermes | Udskriftstidspunkt | 00:41 |
Løb 20, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 270 | Wedekind Timon | 1996 | GI40HERMES | 9633AB | 50 m | 2:32.15 | |
2 | 166 | Andersen Emil | 1992 | TRITON B | 9273AH | 50 m | 2:36.03 | |
3 | 322 | Lichi Isak | 1997 | GI40HERMES | 9791AG | 50 m | 2:38.44 | |
4 | 132 | Uglebjerg Jonas | 1997 | KALUNDBORG | 9703AD | 50 m | 2:45.96 | |
5 | 277 | Hvid Mathias | 1994 | GI40HERMES | 9435AL | 50 m | 2:48.12 | |
6 | 337 | Sandager Mads Christian | 1998 | GI40HERMES | 9859AA | 50 m | 2:50.79 | |
7 | 257 | Norup Esben | 1996 | MK 31 | 9653AR | 50 m | 2:51.22 | |
8 | 120 | Larsen Carl Lykkebo | 1998 | KALUNDBORG | 9841AB | 50 m | 2:51.87 | |
9 | 154 | Hansen Kasper Holst | 1998 | GSK | 9871AD | 50 m | 2:56.01 | |
10 | 28 | Kjærsgaard Victor | 1998 | A6 | 9861AF | 50 m | 2:57.13 | |
11 | 155 | Hansen Marcus Dan | 1999 | GSK | 9965AB | 50 m | 2:59.23 | |
12 | 273 | Ludvigsen Victor G. | 1992 | GI40HERMES | 9233AE | 50 m | 3:00.18 | |
13 | 149 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | STT | 9921AF | 50 m | 3:01.58 | |
14 | 39 | Neve Kristoffer | 1998 | A6 | 9853AK | 50 m | 3:07.46 | |
15 | 220 | Schmidt Jakob | 1999 | TRITON B | 9913AO | 50 m | 3:23.25 | |
16 | 180 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 50 m | 3:34.81 | |
17 | 177 | Grønlund Johan Veggerby | 2000 | TRITON B | 0011AG | 50 m | 3:39.13 | |
18 | 222 | Sparholt Niels Paulli | 2000 | TRITON B | 0027AF | 50 m | 3:46.84 | |
19 | 348 | Vestergaard Mathias | 2001 | GI40HERMES | 0175AC | 50 m | 3:47.17 | |
20 | 304 | Galving Frederik | 1998 | GI40HERMES | 9897AC | 50 m | 3:55.93 | |
21 | 192 | Johansen Daniel | 2000 | TRITON B | 0023AC | 50 m | 3:56.91 | |
22 | 218 | Rishøj Mads | 1999 | TRITON B | 9943AN | 50 m | 3:58.25 | |
23 | 336 | Receveur Côme Basile | 2002 | GI40HERMES | 0235AE | 50 m | 4:15.00 | |
24 | 196 | Kvistbo Emil | 1999 | TRITON B | 9953AK | 50 m | 4:24.98 | |
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 | Udskriftsdato | 28 januar 2012 |
Licens til GI-40 Hermes | Udskriftstidspunkt | 00:41 |
Løb 21, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 359 | Madsen Maria | 1995 | MK 31 | 9524AC | 50 m | 27.18 | |
2 | 207 | Nielsen Maja | 1996 | TRITON B | 9632AD | 50 m | 27.27 | |
3 | 64 | Kjær Line | 1996 | GLADSAXE | 9648AS | 50 m | 27.43 | |
4 | 282 | Christensen Julie F. V. | 1995 | GI40HERMES | 9592AJ | 50 m | 27.81 | |
5 | 279 | Møller Miriam Stupak | 1994 | GI40HERMES | 9414AJ | 50 m | 27.86 | |
6 | 287 | Delani Louise | 1984 | GI40HERMES | 8414AA | 50 m | 27.94 | |
7 | 15 | Gjerløff Karen | 1998 | A6 | 9862AD | 50 m | 28.02 | |
8 | 11 | Duijm Marianne | 1993 | A6 | 9316AL | 50 m | 28.04 | |
9 | 283 | Falck-Schmith Amalie H. | 1989 | GI40HERMES | 8924AD | 50 m | 28.10 | |
10 | 24 | Jensen Julie Kepp | 2000 | A6 | 0042AA | 50 m | 28.28 | |
11 | 128 | Nystrøm Emma F. | 1996 | KALUNDBORG | 9614AZ | 50 m | 28.40 | |
12 | 368 | Sandager Amanda | 1995 | VI39 | 9598AI | 50 m | 28.41 | |
13 | 288 | Hansen Anja Rytter | 1997 | GI40HERMES | 9714AD | 50 m | 28.43 | |
14 | 30 | Lunau Julie | 1995 | A6 | 9528AH | 50 m | 28.49 | |
15 | 238 | Dahl Helene | 1996 | MK 31 | 9668AK | 50 m | 28.56 | |
16 | 301 | Dehn Rikke | 1999 | GI40HERMES | 9978AE | 50 m | 28.93 | |
17 | 303 | Fixdahl Anna | 1997 | GI40HERMES | 9726AW | 50 m | 28.94 | |
18 | 135 | Witthøft Sofie | 1997 | KALUNDBORG | 9794AG | 50 m | 29.00 | |
19 | 126 | Nicolaisen Pia | 1994 | KALUNDBORG | 9422AO | 50 m | 29.10 | |
20 | 319 | Jensen Tenna | 1998 | GI40HERMES | 9828AH | 50 m | 29.12 | |
21 | 69 | Sannung Sarah | 1996 | GLADSAXE | 9622AE | 50 m | 29.59 | |
22 | 291 | Madsen Klara Tetzschner | 1997 | GI40HERMES | 9736AH | 50 m | 29.63 | |
23 | 251 | Lisakowski Julia | 1994 | MK 31 | 9444AP | 50 m | 29.73 | |
24 | 63 | Jensen Iben Helstrup | 1996 | GLADSAXE | 9674AA | 50 m | 30.00 | |
25 | 305 | Grandt Maria | 1998 | GI40HERMES | 9806AF | 50 m | 30.12 | |
26 | 173 | Duus Amanda | 2000 | TRITON B | 0076AA | 50 m | 30.17 | |
27 | 350 | Johansen Stine | 1997 | NYBORG | 9792AE | 50 m | 30.23 | |
28 | 133 | Uglebjerg Louise | 1994 | KALUNDBORG | 9472AG | 50 m | 30.27 | |
29 | 352 | Zender Natascha | 1997 | NYBORG | 9704AF | 50 m | 30.28 | |
30 | 71 | Sørensen Sofie | 1997 | GLADSAXE | 9762AR | 50 m | 30.58 | |
31 | 245 | Jacobsen Julie Bingen | 1999 | MK 31 | 9954AF | 50 m | 30.66 | |
32 | 73 | Trandum Ida Agerbak | 1996 | GLADSAXE | 9688AO | 50 m | 30.81 | |
33 | 181 | Holten Cecilie | 1996 | TRITON B | 9608AF | 50 m | 30.82 | |
34 | 35 | Mårtensson Amalie | 2000 | A6 | 0004AE | 50 m | 31.30 | |
35 | 248 | Knudsen Rikke | 1998 | MK 31 | 9878AI | 50 m | 31.33 | |
36 | 122 | Larsen Natasja Holte | 1995 | KALUNDBORG | 9518AL | 50 m | 31.67 | |
37 | 121 | Larsen Natasja | 1996 | KALUNDBORG | 9694AC | 50 m | 32.00 | |
38 | 234 | Atkins Phoebe Linde | 2000 | MK 31 | 0058AA | 50 m | 32.07 | |
39 | 243 | Hansen Deirdre Ø. | 1999 | MK 31 | 9978AB | 50 m | 32.10 | |
40 | 65 | Larsen Kamilla | 1996 | GLADSAXE | 9636AQ | 50 m | 32.42 | |
41 | 308 | Hager Mathilde | 2001 | GI40HERMES | 0154AB | 50 m | 32.42 | |
42 | 254 | Marmetschke Helena | 1997 | MK 31 | 9768AJ | 50 m | 32.44 | |
43 | 45 | Ruby Lærke Toft | 1999 | A6 | 9996AG | 50 m | 32.87 | |
44 | 297 | Bertelsen Nina Leisted | 2000 | GI40HERMES | 0076AD | 50 m | 33.01 | |
45 | 52 | Weitling My | 2000 | A6 | 0032AA | 50 m | 33.09 | |
46 | 325 | Maagøe Emma | 1999 | GI40HERMES | 9996AH | 50 m | 33.09 | |
47 | 37 | Møller Sebine | 1999 | A6 | 9948AG | 50 m | 33.20 | |
48 | 253 | Mariner Sarah | 1998 | MK 31 | 9882AI | 50 m | 33.25 | |
49 | 340 | Schultz Natasja | 1998 | GI40HERMES | 9888AN | 50 m | 33.31 | |
50 | 330 | Nielsen Josefine Strand | 2000 | GI40HERMES | 0048AI | 50 m | 33.39 | |
51 | 99 | Nielsen Amalie Drud | 2000 | GLADSAXE | 0058AI | 50 m | 33.41 | |
52 | 228 | Wenk Helena Berg | 2000 | TRITON B | 0052AD | 50 m | 33.47 | |
53 | 202 | Mathiasen Stine | 1998 | TRITON B | 9874AR | 50 m | 33.61 | |
54 | 54 | Wohlert Sarah | 1998 | A6 | 9862AJ | 50 m | 33.66 | |
55 | 127 | Nielsen Pernille Thunbo | 1995 | KALUNDBORG | 9568AA | 50 m | 33.70 | |
56 | 19 | Hansen Fie | 1999 | A6 | 9924AC | 50 m | 33.80 | |
57 | 49 | Thoby Rebecca | 1996 | A6 | 9696AV | 50 m | 33.95 | |
58 | 153 | Hansen Alberte M | 2000 | GSK | 0004AC | 50 m | 33.97 | |
59 | 232 | Andersen Regitze | 1996 | MK 31 | 9628AG | 50 m | 34.00 | |
60 | 252 | Lisakowski Nina | 1999 | MK 31 | 9912AK | 50 m | 34.40 | |
61 | 372 | Hartoft Mian | 1996 | STT | 9682AA | 50 m | 34.41 | |
62 | 264 | Søgaard Lea | 1998 | MK 31 | 9836AB | 50 m | 34.52 | |
63 | 138 | Nielsen Regitze Munch | 2000 | AIF | 0054AC | 50 m | 34.66 | |
64 | 302 | Feilberg Luna Donde | 2000 | GI40HERMES | 0036AJ | 50 m | 34.67 | |
65 | 182 | Ikov Mille Hesselgren | 2000 | TRITON B | 0012AH | 50 m | 34.82 | |
66 | 93 | Madsen Katrine Tetzschner | 2000 | GLADSAXE | 0082AG | 50 m | 34.83 | |
67 | 84 | Grundtvig Fiona | 2000 | GLADSAXE | 0026AD | 50 m | 34.89 | |
68 | 306 | Greisen Christine | 2000 | GI40HERMES | 0046AD | 50 m | 35.18 | |
69 | 108 | Stentved Marie-Louise | 2000 | GLADSAXE | 0024AJ | 50 m | 35.21 | |
70 | 125 | Nicolaisen Louise | 1998 | KALUNDBORG | 9884AQ | 50 m | 35.43 | |
71 | 96 | Mikkelsen Ida Just | 2001 | GLADSAXE | 0102AB | 50 m | 35.70 | |
72 | 119 | Kristensen Nicole | 1999 | KALUNDBORG | 50 m | 35.71 | ||
73 | 8 | Carmel Sofie | 1997 | A6 | 9762AN | 50 m | 35.88 | |
74 | 338 | Schelde Clara Marott | 2000 | GI40HERMES | 0092AD | 50 m | 36.15 | |
75 | 256 | Mørch Karen | 1998 | MK 31 | 9846AK | 50 m | 36.23 | |
76 | 9 | Danielsen Sandra | 1998 | A6 | 9854AI | 50 m | 36.26 | |
77 | 262 | Sander Mille Rask | 1999 | MK 31 | 9948AJ | 50 m | 36.28 | |
78 | 18 | Grøndal Sofie Hong Yu | 1999 | A6 | 9906AA | 50 m | 36.54 | |
79 | 331 | Olsen Lea Alberte | 2000 | GI40HERMES | 0028AI | 50 m | 36.92 | |
80 | 314 | Hoffmann Benedikte Dam | 2001 | GI40HERMES | 0144AB | 50 m | 37.67 | |
81 | 236 | Berthelsen Johanna | 2000 | MK 31 | 0096AO | 50 m | 37.77 | |
82 | 294 | Ahm Ida Sophie | 2001 | GI40HERMES | 0122AB | 50 m | 37.80 | |
83 | 213 | Pederse Johanne Overgaard | 1999 | TRITON B | 9956AH | 50 m | 38.19 | |
84 | 95 | Meno Sarah C. | 2000 | GLADSAXE | 0054AJ | 50 m | 38.34 | |
85 | 103 | Rahbek Cathrine | 2000 | GLADSAXE | 0074AX | 50 m | 38.45 | |
86 | 258 | Olsen Josephine Sommer | 2000 | MK 31 | 50 m | 39.37 | ||
87 | 310 | Hansen Signe Fich | 2002 | GI40HERMES | 0248AC | 50 m | 39.54 | |
88 | 244 | Høvring Mille Bruun | 2001 | MK 31 | 0156AG | 50 m | 40.00 | |
89 | 201 | Markussen Ida | 2001 | TRITON B | 0142AC | 50 m | 40.12 | |
90 | 76 | Andersen Ida Laurberg | 2000 | GLADSAXE | 50 m | 40.18 | ||
91 | 86 | Hansen Freja Brix | 2001 | GLADSAXE | 0144AD | 50 m | 40.21 | |
92 | 100 | Nielsen Nicoline Toth | 2000 | GLADSAXE | 0066AS | 50 m | 40.72 | |
93 | 313 | Hingebjerg Johanne | 2002 | GI40HERMES | 0298AA | 50 m | 41.96 | |
94 | 219 | Schmidt Freja | 2001 | TRITON B | 0196AJ | 50 m | 42.16 | |
95 | 90 | Jepsen Misja | 2001 | GLADSAXE | 0166AN | 50 m | 42.74 | |
96 | 309 | Hansen Alma Kondrup | 2002 | GI40HERMES | 0244AF | 50 m | 43.00 | |
97 | 224 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 50 m | 43.06 | |
98 | 250 | Larsen Louise | 2001 | MK 31 | 0192AA | 50 m | 43.41 | |
99 | 106 | Stage Ida Sandvig | 2001 | GLADSAXE | 0138AM | 50 m | 43.67 | |
100 | 323 | Lindberg Mia | 2003 | GI40HERMES | 0322AC | 50 m | 43.73 | |
101 | 211 | Nyborg-Vedsted Emma | 1999 | TRITON B | 9934AP | 50 m | 43.90 | |
102 | 170 | Brandelev Victoria Grøn | 2000 | TRITON B | 0058AK | 50 m | 44.01 | |
103 | 265 | Søgaard Mia | 2001 | MK 31 | 0112AC | 50 m | 44.35 | |
104 | 82 | Frederiksen Clara Malling | 2001 | GLADSAXE | 0188AG | 50 m | 45.33 | |
105 | 83 | Frevert Anna | 2001 | GLADSAXE | 0154AD | 50 m | 45.97 | |
106 | 327 | Malberg Charlotte | 2002 | GI40HERMES | 0276AC | 50 m | 46.54 | |
107 | 263 | Søby Katinka | 2001 | MK 31 | 0164AF | 50 m | 46.56 | |
108 | 295 | Bast Emilie Frederikke | 2002 | GI40HERMES | 0252AD | 50 m | 46.70 | |
109 | 326 | Maagøe Sofie | 2003 | GI40HERMES | 0366AA | 50 m | 47.29 | |
110 | 88 | Hermannsen Caroline Sofie | 2001 | GLADSAXE | 0182AQ | 50 m | 48.65 | |
111 | 175 | Eriksen Isabel Kol | 2001 | TRITON B | 0122AH | 50 m | 48.73 | |
112 | 168 | Auerbach-Lind Kamille | 2001 | TRITON B | 0112AL | 50 m | 49.09 | |
113 | 109 | Sørensen Emilie | 2001 | GLADSAXE | 0154AF | 50 m | 49.13 | |
114 | 195 | Kennedy Sarah | 2001 | TRITON B | 0108AL | 50 m | 52.92 | |
115 | 105 | Sherfig Alina | 2001 | GLADSAXE | 0142AD | 50 m | 56.71 | |
116 | 85 | Halken Anastacia | 2001 | GLADSAXE | 0126AK | 50 m | 58.80 | |
117 | 210 | Nyborg-Vedsted Clara | 2002 | TRITON B | 0294AE | 50 m | 1:04.07 | |
118 | 77 | Bekker Hannah | 2001 | GLADSAXE | 0162AO | 50 m | 1:06.39 | |
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 | Udskriftsdato | 28 januar 2012 |
Licens til GI-40 Hermes | Udskriftstidspunkt | 00:41 |
Løb 22, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 273 | Ludvigsen Victor G. | 1992 | GI40HERMES | 9233AE | 50 m | 23.88 | |
2 | 51 | Weitling Jonathan | 1993 | A6 | 9321AI | 50 m | 24.17 | |
3 | 43 | Pittioni Lasse | 1995 | A6 | 9577AI | 50 m | 25.06 | |
4 | 271 | Christensen Christian | 1991 | GI40HERMES | 9181AB | 50 m | 25.16 | |
5 | 269 | Dideriksen Sigurd Greve | 1992 | GI40HERMES | 9275AA | 50 m | 25.29 | |
6 | 275 | Gjerulff Peter | 1996 | GI40HERMES | 9613AA | 50 m | 25.39 | |
7 | 351 | Månsson Alexander Højen | 1994 | NYBORG | 9413AI | 50 m | 25.62 | |
8 | 166 | Andersen Emil | 1992 | TRITON B | 9273AH | 50 m | 26.47 | |
9 | 272 | Larsen Kristoffer Weber | 1993 | GI40HERMES | 9357AC | 50 m | 26.55 | |
10 | 205 | Müller Johan | 1998 | TRITON B | 9879AA | 50 m | 26.78 | |
11 | 206 | Møller Karim | 1994 | TRITON B | 9451AA | 50 m | 27.12 | |
12 | 36 | Mårtensson Andreas | 1997 | A6 | 9751AE | 50 m | 27.18 | |
13 | 341 | Steenfos Hannibal | 1996 | GI40HERMES | 9647AA | 50 m | 27.67 | |
14 | 142 | Bragason Johan | 1999 | VI39 | 9959AB | 50 m | 27.68 | |
15 | 114 | Guldberg Filip | 1995 | KALUNDBORG | 9593AR | 50 m | 27.85 | |
16 | 113 | Corell Danny | 1997 | KALUNDBORG | 9749AN | 50 m | 28.50 | |
17 | 111 | Andersen Oliver H. | 1999 | KALUNDBORG | 9971AA | 50 m | 28.65 | |
18 | 296 | Bertelsen Kasper Leisted | 1997 | GI40HERMES | 9703AM | 50 m | 28.73 | |
19 | 130 | Rysgaard Mathias | 1998 | KALUNDBORG | 9833AA | 50 m | 28.75 | |
20 | 159 | Villa Lars Emil | 1997 | GSK | 9793AF | 50 m | 28.83 | |
21 | 317 | Højme Daniel | 1997 | GI40HERMES | 9775AM | 50 m | 28.97 | |
22 | 136 | Zachariassen Emil | 1997 | KALUNDBORG | 9753AN | 50 m | 29.18 | |
23 | 137 | Møldrup Marius | 1999 | AIF | 9977AI | 50 m | 29.19 | |
24 | 154 | Hansen Kasper Holst | 1998 | GSK | 9871AD | 50 m | 29.38 | |
25 | 257 | Norup Esben | 1996 | MK 31 | 9653AR | 50 m | 30.00 | |
26 | 347 | Vestergaard Andreas | 1999 | GI40HERMES | 9997AG | 50 m | 30.50 | |
27 | 115 | Hansen Mads Peter | 1998 | KALUNDBORG | 9845AM | 50 m | 30.54 | |
28 | 28 | Kjærsgaard Victor | 1998 | A6 | 9861AF | 50 m | 30.73 | |
29 | 167 | Andersen Tobias | 1998 | TRITON B | 9853AF | 50 m | 30.80 | |
30 | 329 | Nielsen Emil D. | 1999 | GI40HERMES | 9911AF | 50 m | 30.95 | |
31 | 188 | Jensen Mathias Lund | 1997 | TRITON B | 9771AM | 50 m | 31.08 | |
32 | 146 | Sørensen Anders | 1999 | VI39 | 9905AC | 50 m | 31.29 | |
33 | 161 | Kristiansen Mathias I. | 1999 | STT | 9961AF | 50 m | 31.30 | |
34 | 300 | Christiansen Mathias W.b. | 1998 | GI40HERMES | 9841AH | 50 m | 31.40 | |
35 | 104 | Rindshøj Frederik | 1999 | GLADSAXE | 9955AN | 50 m | 31.80 | |
36 | 107 | Steenberg Rasmus | 2000 | GLADSAXE | 0021AB | 50 m | 31.85 | |
37 | 143 | Christensen Jesper | 1998 | VI39 | 9807AF | 50 m | 32.41 | |
38 | 129 | Olsen Christian | 1999 | KALUNDBORG | 9975AM | 50 m | 32.58 | |
39 | 97 | Mikkelsen Sebastian | 1998 | GLADSAXE | 9811AF | 50 m | 32.66 | |
40 | 315 | Holdrup Mathias | 1999 | GI40HERMES | 9991AF | 50 m | 33.08 | |
41 | 342 | Sørensen Mads Munk | 1999 | GI40HERMES | 9973AG | 50 m | 33.12 | |
42 | 178 | Gustafson Lukas | 1999 | TRITON B | 9991AA | 50 m | 33.21 | |
43 | 144 | Hansen Mads Skøde | 1999 | VI39 | 9925AK | 50 m | 33.39 | |
44 | 81 | Everland Asbjørn Lau | 1999 | GLADSAXE | 9983AD | 50 m | 33.48 | |
45 | 147 | Sørensen Oliver Thor | 2000 | VI39 | 0081AA | 50 m | 33.53 | |
46 | 139 | Salmansen Mikkel | 2000 | AIF | 0043AD | 50 m | 33.66 | |
47 | 94 | Maigaard Lasse | 2000 | GLADSAXE | 0023AB | 50 m | 33.69 | |
48 | 101 | Pedersen Thor Nilsson | 2000 | GLADSAXE | 0081AB | 50 m | 33.71 | |
49 | 3 | Bichel Jonathan V. | 1999 | A6 | 9943AL | 50 m | 33.75 | |
50 | 335 | Rasmussen Tobias Vive | 2000 | GI40HERMES | 0097AE | 50 m | 33.75 | |
51 | 151 | Sørensen Daniel | 1999 | STT | 9901AD | 50 m | 33.79 | |
52 | 145 | Mariegaard Valdemar | 1999 | VI39 | 9969AF | 50 m | 34.00 | |
53 | 91 | Lehn-Schiøler William | 2000 | GLADSAXE | 0073AF | 50 m | 34.08 | |
54 | 150 | Petersen Frederik Hatting | 2000 | STT | 0071AC | 50 m | 34.60 | |
55 | 124 | Loose Magnus | 1999 | KALUNDBORG | 9977AM | 50 m | 34.68 | |
56 | 102 | Presskorn Frederik | 2000 | GLADSAXE | 0061AB | 50 m | 35.10 | |
57 | 134 | Witthøft Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0045AA | 50 m | 35.23 | |
58 | 87 | Hansen Oscar Svane | 1999 | GLADSAXE | 9943AD | 50 m | 35.51 | |
59 | 227 | Wenk Daniel Berg | 2000 | TRITON B | 0099AB | 50 m | 35.51 | |
60 | 98 | Mørkeberg Christian | 1999 | GLADSAXE | 9931AF | 50 m | 35.58 | |
61 | 118 | Jørgensen Tobias K | 2000 | KALUNDBORG | 50 m | 36.22 | ||
62 | 348 | Vestergaard Mathias | 2001 | GI40HERMES | 0175AC | 50 m | 36.51 | |
63 | 80 | Crone Christian | 2001 | GLADSAXE | 0147AB | 50 m | 36.52 | |
64 | 312 | Haslev Marcus Skøtt | 2002 | GI40HERMES | 0287AB | 50 m | 37.09 | |
65 | 89 | Holst Martin | 2000 | GLADSAXE | 0087AI | 50 m | 37.26 | |
66 | 187 | Jensen Mads Raaby | 2001 | TRITON B | 0149AB | 50 m | 37.43 | |
67 | 92 | Ludvigsen Thyge | 1999 | GLADSAXE | 9953AJ | 50 m | 37.46 | |
68 | 208 | Nielson Jens Gustav | 1999 | TRITON B | 9971AK | 50 m | 37.53 | |
69 | 336 | Receveur Côme Basile | 2002 | GI40HERMES | 0235AE | 50 m | 37.80 | |
70 | 324 | Løvschal Rasmus Krogh | 2000 | GI40HERMES | 0011AD | 50 m | 38.04 | |
71 | 78 | Christiansen Daniel Kühn | 2000 | GLADSAXE | 0015AF | 50 m | 38.22 | |
72 | 345 | Weilguny August | 2001 | GI40HERMES | 0131AF | 50 m | 39.04 | |
73 | 177 | Grønlund Johan Veggerby | 2000 | TRITON B | 0011AG | 50 m | 39.10 | |
74 | 221 | Schwartzbach Daniel | 1999 | TRITON B | 9999AJ | 50 m | 39.59 | |
75 | 79 | Christiansen Frederik H | 2000 | GLADSAXE | 0031AI | 50 m | 39.88 | |
76 | 191 | Joensen Johan | 2000 | TRITON B | 0005AB | 50 m | 40.10 | |
77 | 328 | Meincke Frede | 2002 | GI40HERMES | 0275AC | 50 m | 40.15 | |
78 | 196 | Kvistbo Emil | 1999 | TRITON B | 9953AK | 50 m | 41.61 | |
79 | 339 | Schroll Ludvig Egeskov | 2000 | GI40HERMES | 0073AJ | 50 m | 41.89 | |
80 | 233 | Andersen Roar | 2001 | MK 31 | 0183AA | 50 m | 41.94 | |
81 | 235 | Axen Kalle | 2000 | MK 31 | 50 m | 42.95 | ||
82 | 242 | Hajdu Markus B. | 2000 | MK 31 | 50 m | 43.00 | ||
83 | 255 | Mørch Halfdan H. | 2000 | MK 31 | 50 m | 43.00 | ||
84 | 332 | Pesic Aleksandar | 2001 | GI40HERMES | 0107AH | 50 m | 45.46 | |
85 | 318 | Jensen Harry | 2002 | GI40HERMES | 0259AF | 50 m | 46.89 | |
86 | 320 | Koch-Mathews Kiran | 2002 | GI40HERMES | 0299AC | 50 m | 52.65 | |
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 | Udskriftsdato | 28 januar 2012 |
Licens til GI-40 Hermes | Udskriftstidspunkt | 00:41 |
Løb 23, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 375 | Dolleris Annelouise | 1995 | GSK | 9514AB | 50 m | 1:04.70 | |
2 | 189 | Jensen Stine Raaby | 1995 | TRITON B | 9564AK | 50 m | 1:05.41 | |
3 | 174 | Edill Christina Hvid | 1995 | TRITON B | 9546AC | 50 m | 1:05.69 | |
4 | 32 | Mass Isabel | 1998 | A6 | 9848AA | 50 m | 1:06.03 | |
5 | 360 | Brahtz Katrine | 1995 | AIF | 9518AG | 50 m | 1:06.44 | |
6 | 285 | Brylov Isabel | 1994 | GI40HERMES | 9452AJ | 50 m | 1:07.38 | |
7 | 135 | Witthøft Sofie | 1997 | KALUNDBORG | 9794AG | 50 m | 1:07.84 | |
8 | 11 | Duijm Marianne | 1993 | A6 | 9316AL | 50 m | 1:08.81 | |
9 | 350 | Johansen Stine | 1997 | NYBORG | 9792AE | 50 m | 1:10.42 | |
10 | 126 | Nicolaisen Pia | 1994 | KALUNDBORG | 9422AO | 50 m | 1:10.53 | |
11 | 59 | Everland Linnea Lau | 1996 | GLADSAXE | 9606AF | 50 m | 1:10.94 | |
12 | 369 | Zornic Dena | 1996 | VI39 | 9662AA | 50 m | 1:12.03 | |
13 | 216 | Riget Louise G. | 1995 | TRITON B | 9584AB | 50 m | 1:12.06 | |
14 | 68 | Pedersen Siv Nilsson | 1995 | GLADSAXE | 9526AB | 50 m | 1:12.08 | |
15 | 179 | Hansen Megan Forslund | 1997 | TRITON B | 9702AC | 50 m | 1:13.26 | |
16 | 64 | Kjær Line | 1996 | GLADSAXE | 9648AS | 50 m | 1:13.66 | |
17 | 367 | Lindblad Anne-Sofie | 1997 | VI39 | 9716AF | 50 m | 1:14.09 | |
18 | 141 | Wiuff Cecilie | 2000 | AIF | 0072AB | 50 m | 1:14.32 | |
19 | 66 | Larsen Thea Hovmand | 1997 | GLADSAXE | 9746AH | 50 m | 1:15.06 | |
20 | 280 | Frey Olivia Ane | 1994 | GI40HERMES | 9466AJ | 50 m | 1:15.18 | |
21 | 311 | Hansen Vera Staun | 1999 | GI40HERMES | 9938AO | 50 m | 1:15.96 | |
22 | 74 | Wilhelmsen Lærke | 1996 | GLADSAXE | 9692AC | 50 m | 1:16.08 | |
23 | 190 | Jessen Louise Møller | 1997 | TRITON B | 9704AE | 50 m | 1:16.11 | |
24 | 325 | Maagøe Emma | 1999 | GI40HERMES | 9996AH | 50 m | 1:16.46 | |
25 | 301 | Dehn Rikke | 1999 | GI40HERMES | 9978AE | 50 m | 1:17.02 | |
26 | 241 | Ferdinansen Rikke | 1997 | MK 31 | 9726AZ | 50 m | 1:17.04 | |
27 | 238 | Dahl Helene | 1996 | MK 31 | 9668AK | 50 m | 1:18.70 | |
28 | 182 | Ikov Mille Hesselgren | 2000 | TRITON B | 0012AH | 50 m | 1:19.43 | |
29 | 172 | Clement Nicoline | 1999 | TRITON B | 9936AF | 50 m | 1:19.49 | |
30 | 243 | Hansen Deirdre Ø. | 1999 | MK 31 | 9978AB | 50 m | 1:19.70 | |
31 | 2 | Bang Malene | 1999 | A6 | 9976AD | 50 m | 1:19.76 | |
32 | 334 | Rasmussen Sofie Thunø | 2000 | GI40HERMES | 0074AF | 50 m | 1:19.76 | |
33 | 253 | Mariner Sarah | 1998 | MK 31 | 9882AI | 50 m | 1:19.83 | |
34 | 340 | Schultz Natasja | 1998 | GI40HERMES | 9888AN | 50 m | 1:20.06 | |
35 | 254 | Marmetschke Helena | 1997 | MK 31 | 9768AJ | 50 m | 1:20.41 | |
36 | 232 | Andersen Regitze | 1996 | MK 31 | 9628AG | 50 m | 1:20.42 | |
37 | 234 | Atkins Phoebe Linde | 2000 | MK 31 | 0058AA | 50 m | 1:20.91 | |
38 | 352 | Zender Natascha | 1997 | NYBORG | 9704AF | 50 m | 1:21.14 | |
39 | 33 | Mass Mira | 2000 | A6 | 0012AA | 50 m | 1:21.99 | |
40 | 291 | Madsen Klara Tetzschner | 1997 | GI40HERMES | 9736AH | 50 m | 1:22.16 | |
41 | 49 | Thoby Rebecca | 1996 | A6 | 9696AV | 50 m | 1:23.06 | |
42 | 157 | Møller Delphine | 1999 | GSK | 9908AK | 50 m | 1:23.55 | |
43 | 52 | Weitling My | 2000 | A6 | 0032AA | 50 m | 1:23.86 | |
44 | 338 | Schelde Clara Marott | 2000 | GI40HERMES | 0092AD | 50 m | 1:24.26 | |
45 | 84 | Grundtvig Fiona | 2000 | GLADSAXE | 0026AD | 50 m | 1:24.57 | |
46 | 121 | Larsen Natasja | 1996 | KALUNDBORG | 9694AC | 50 m | 1:24.81 | |
47 | 248 | Knudsen Rikke | 1998 | MK 31 | 9878AI | 50 m | 1:24.89 | |
48 | 262 | Sander Mille Rask | 1999 | MK 31 | 9948AJ | 50 m | 1:26.00 | |
49 | 125 | Nicolaisen Louise | 1998 | KALUNDBORG | 9884AQ | 50 m | 1:26.42 | |
50 | 252 | Lisakowski Nina | 1999 | MK 31 | 9912AK | 50 m | 1:26.67 | |
51 | 122 | Larsen Natasja Holte | 1995 | KALUNDBORG | 9518AL | 50 m | 1:27.01 | |
52 | 108 | Stentved Marie-Louise | 2000 | GLADSAXE | 0024AJ | 50 m | 1:27.22 | |
53 | 308 | Hager Mathilde | 2001 | GI40HERMES | 0154AB | 50 m | 1:27.34 | |
54 | 306 | Greisen Christine | 2000 | GI40HERMES | 0046AD | 50 m | 1:27.73 | |
55 | 215 | Refsgaard Line | 2000 | TRITON B | 0004AD | 50 m | 1:28.07 | |
56 | 96 | Mikkelsen Ida Just | 2001 | GLADSAXE | 0102AB | 50 m | 1:28.55 | |
57 | 183 | Jacobsen Diana | 1998 | TRITON B | 9838AK | 50 m | 1:28.57 | |
58 | 8 | Carmel Sofie | 1997 | A6 | 9762AN | 50 m | 1:28.70 | |
59 | 244 | Høvring Mille Bruun | 2001 | MK 31 | 0156AG | 50 m | 1:30.28 | |
60 | 119 | Kristensen Nicole | 1999 | KALUNDBORG | 50 m | 1:30.46 | ||
61 | 9 | Danielsen Sandra | 1998 | A6 | 9854AI | 50 m | 1:30.80 | |
62 | 256 | Mørch Karen | 1998 | MK 31 | 9846AK | 50 m | 1:31.22 | |
63 | 99 | Nielsen Amalie Drud | 2000 | GLADSAXE | 0058AI | 50 m | 1:31.41 | |
64 | 213 | Pederse Johanne Overgaard | 1999 | TRITON B | 9956AH | 50 m | 1:32.15 | |
65 | 93 | Madsen Katrine Tetzschner | 2000 | GLADSAXE | 0082AG | 50 m | 1:33.58 | |
66 | 100 | Nielsen Nicoline Toth | 2000 | GLADSAXE | 0066AS | 50 m | 1:34.07 | |
67 | 19 | Hansen Fie | 1999 | A6 | 9924AC | 50 m | 1:34.92 | |
68 | 198 | Lundstrøm Josefine H. | 2001 | TRITON B | 0158AD | 50 m | 1:35.84 | |
69 | 294 | Ahm Ida Sophie | 2001 | GI40HERMES | 0122AB | 50 m | 1:35.95 | |
70 | 314 | Hoffmann Benedikte Dam | 2001 | GI40HERMES | 0144AB | 50 m | 1:36.05 | |
71 | 18 | Grøndal Sofie Hong Yu | 1999 | A6 | 9906AA | 50 m | 1:36.11 | |
72 | 330 | Nielsen Josefine Strand | 2000 | GI40HERMES | 0048AI | 50 m | 1:36.49 | |
73 | 76 | Andersen Ida Laurberg | 2000 | GLADSAXE | 50 m | 1:36.57 | ||
74 | 95 | Meno Sarah C. | 2000 | GLADSAXE | 0054AJ | 50 m | 1:36.63 | |
75 | 302 | Feilberg Luna Donde | 2000 | GI40HERMES | 0036AJ | 50 m | 1:38.81 | |
76 | 185 | Jensen Frederikke | 2000 | TRITON B | 0002AC | 50 m | 1:38.85 | |
77 | 313 | Hingebjerg Johanne | 2002 | GI40HERMES | 0298AA | 50 m | 1:38.92 | |
78 | 327 | Malberg Charlotte | 2002 | GI40HERMES | 0276AC | 50 m | 1:39.96 | |
79 | 310 | Hansen Signe Fich | 2002 | GI40HERMES | 0248AC | 50 m | 1:41.82 | |
80 | 170 | Brandelev Victoria Grøn | 2000 | TRITON B | 0058AK | 50 m | 1:42.03 | |
81 | 201 | Markussen Ida | 2001 | TRITON B | 0142AC | 50 m | 1:42.21 | |
82 | 105 | Sherfig Alina | 2001 | GLADSAXE | 0142AD | 50 m | 1:43.79 | |
83 | 258 | Olsen Josephine Sommer | 2000 | MK 31 | 50 m | 1:46.72 | ||
84 | 86 | Hansen Freja Brix | 2001 | GLADSAXE | 0144AD | 50 m | 1:46.79 | |
85 | 265 | Søgaard Mia | 2001 | MK 31 | 0112AC | 50 m | 1:49.29 | |
86 | 263 | Søby Katinka | 2001 | MK 31 | 0164AF | 50 m | 1:49.48 | |
87 | 295 | Bast Emilie Frederikke | 2002 | GI40HERMES | 0252AD | 50 m | 1:49.59 | |
88 | 82 | Frederiksen Clara Malling | 2001 | GLADSAXE | 0188AG | 50 m | 1:50.47 | |
89 | 90 | Jepsen Misja | 2001 | GLADSAXE | 0166AN | 50 m | 1:52.00 | |
90 | 199 | Mammen Alberte | 2001 | TRITON B | 0196AE | 50 m | 1:52.59 | |
91 | 106 | Stage Ida Sandvig | 2001 | GLADSAXE | 0138AM | 50 m | 1:52.83 | |
92 | 109 | Sørensen Emilie | 2001 | GLADSAXE | 0154AF | 50 m | 1:53.11 | |
93 | 211 | Nyborg-Vedsted Emma | 1999 | TRITON B | 9934AP | 50 m | 1:53.32 | |
94 | 83 | Frevert Anna | 2001 | GLADSAXE | 0154AD | 50 m | 1:54.55 | |
95 | 250 | Larsen Louise | 2001 | MK 31 | 0192AA | 50 m | 1:55.94 | |
96 | 85 | Halken Anastacia | 2001 | GLADSAXE | 0126AK | 50 m | 1:57.22 | |
97 | 103 | Rahbek Cathrine | 2000 | GLADSAXE | 0074AX | 50 m | 1:59.51 | |
98 | 309 | Hansen Alma Kondrup | 2002 | GI40HERMES | 0244AF | 50 m | 1:59.77 | |
99 | 195 | Kennedy Sarah | 2001 | TRITON B | 0108AL | 50 m | 2:00.09 | |
100 | 77 | Bekker Hannah | 2001 | GLADSAXE | 0162AO | 50 m | 2:00.50 | |
101 | 323 | Lindberg Mia | 2003 | GI40HERMES | 0322AC | 50 m | 2:03.01 | |
102 | 326 | Maagøe Sofie | 2003 | GI40HERMES | 0366AA | 50 m | 2:04.01 | |
103 | 175 | Eriksen Isabel Kol | 2001 | TRITON B | 0122AH | 50 m | 2:07.76 | |
104 | 168 | Auerbach-Lind Kamille | 2001 | TRITON B | 0112AL | 50 m | 2:09.37 | |
105 | 88 | Hermannsen Caroline Sofie | 2001 | GLADSAXE | 0182AQ | 50 m | 2:23.13 | |
106 | 210 | Nyborg-Vedsted Clara | 2002 | TRITON B | 0294AE | 50 m | 2:26.36 | |
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 | Udskriftsdato | 28 januar 2012 |
Licens til GI-40 Hermes | Udskriftstidspunkt | 00:41 |
Løb 24, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 361 | Klarskov Morten | 1992 | AIF | 9229AB | 50 m | 58.16 | |
2 | 277 | Hvid Mathias | 1994 | GI40HERMES | 9435AL | 50 m | 1:03.43 | |
3 | 229 | Østermann Mark H. | 1995 | TRITON B | 9577AF | 50 m | 1:03.46 | |
4 | 130 | Rysgaard Mathias | 1998 | KALUNDBORG | 9833AA | 50 m | 1:04.49 | |
5 | 204 | Mortensen Frederik K. | 1995 | TRITON B | 9581AC | 50 m | 1:04.92 | |
6 | 275 | Gjerulff Peter | 1996 | GI40HERMES | 9613AA | 50 m | 1:05.56 | |
7 | 351 | Månsson Alexander Højen | 1994 | NYBORG | 9413AI | 50 m | 1:06.97 | |
8 | 34 | Merrildgaard Sebastian | 1995 | A6 | 9559AH | 50 m | 1:07.56 | |
9 | 47 | Skelsager Nikolai | 1996 | A6 | 9687AC | 50 m | 1:07.97 | |
10 | 304 | Galving Frederik | 1998 | GI40HERMES | 9897AC | 50 m | 1:08.42 | |
11 | 378 | Ømark Pelle | 1984 | GI40HERMES | 8427AB | 50 m | 1:08.65 | |
12 | 273 | Ludvigsen Victor G. | 1992 | GI40HERMES | 9233AE | 50 m | 1:09.16 | |
13 | 158 | Pedersen Mikkel | 1997 | GSK | 9711AL | 50 m | 1:10.26 | |
14 | 343 | Thomsen Jesper Frost | 1997 | GI40HERMES | 9723AE | 50 m | 1:10.48 | |
15 | 113 | Corell Danny | 1997 | KALUNDBORG | 9749AN | 50 m | 1:13.49 | |
16 | 148 | Hougaard Nikolai | 1999 | STT | 9967AF | 50 m | 1:17.46 | |
17 | 329 | Nielsen Emil D. | 1999 | GI40HERMES | 9911AF | 50 m | 1:18.39 | |
18 | 134 | Witthøft Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0045AA | 50 m | 1:18.44 | |
19 | 178 | Gustafson Lukas | 1999 | TRITON B | 9991AA | 50 m | 1:18.72 | |
20 | 167 | Andersen Tobias | 1998 | TRITON B | 9853AF | 50 m | 1:20.16 | |
21 | 149 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | STT | 9921AF | 50 m | 1:20.44 | |
22 | 346 | Weiss Linus Koefoed | 1999 | GI40HERMES | 9969AJ | 50 m | 1:21.09 | |
23 | 300 | Christiansen Mathias W.b. | 1998 | GI40HERMES | 9841AH | 50 m | 1:21.66 | |
24 | 107 | Steenberg Rasmus | 2000 | GLADSAXE | 0021AB | 50 m | 1:21.88 | |
25 | 104 | Rindshøj Frederik | 1999 | GLADSAXE | 9955AN | 50 m | 1:21.96 | |
26 | 101 | Pedersen Thor Nilsson | 2000 | GLADSAXE | 0081AB | 50 m | 1:23.16 | |
27 | 176 | Friland Jacob | 1999 | TRITON B | 9985AB | 50 m | 1:23.32 | |
28 | 342 | Sørensen Mads Munk | 1999 | GI40HERMES | 9973AG | 50 m | 1:23.99 | |
29 | 347 | Vestergaard Andreas | 1999 | GI40HERMES | 9997AG | 50 m | 1:25.14 | |
30 | 81 | Everland Asbjørn Lau | 1999 | GLADSAXE | 9983AD | 50 m | 1:25.75 | |
31 | 97 | Mikkelsen Sebastian | 1998 | GLADSAXE | 9811AF | 50 m | 1:26.03 | |
32 | 39 | Neve Kristoffer | 1998 | A6 | 9853AK | 50 m | 1:26.46 | |
33 | 102 | Presskorn Frederik | 2000 | GLADSAXE | 0061AB | 50 m | 1:27.17 | |
34 | 129 | Olsen Christian | 1999 | KALUNDBORG | 9975AM | 50 m | 1:27.29 | |
35 | 87 | Hansen Oscar Svane | 1999 | GLADSAXE | 9943AD | 50 m | 1:27.54 | |
36 | 91 | Lehn-Schiøler William | 2000 | GLADSAXE | 0073AF | 50 m | 1:28.33 | |
37 | 94 | Maigaard Lasse | 2000 | GLADSAXE | 0023AB | 50 m | 1:28.71 | |
38 | 92 | Ludvigsen Thyge | 1999 | GLADSAXE | 9953AJ | 50 m | 1:28.93 | |
39 | 315 | Holdrup Mathias | 1999 | GI40HERMES | 9991AF | 50 m | 1:29.99 | |
40 | 3 | Bichel Jonathan V. | 1999 | A6 | 9943AL | 50 m | 1:30.25 | |
41 | 124 | Loose Magnus | 1999 | KALUNDBORG | 9977AM | 50 m | 1:30.61 | |
42 | 312 | Haslev Marcus Skøtt | 2002 | GI40HERMES | 0287AB | 50 m | 1:30.62 | |
43 | 80 | Crone Christian | 2001 | GLADSAXE | 0147AB | 50 m | 1:31.66 | |
44 | 335 | Rasmussen Tobias Vive | 2000 | GI40HERMES | 0097AE | 50 m | 1:31.70 | |
45 | 348 | Vestergaard Mathias | 2001 | GI40HERMES | 0175AC | 50 m | 1:31.89 | |
46 | 180 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 50 m | 1:32.99 | |
47 | 191 | Joensen Johan | 2000 | TRITON B | 0005AB | 50 m | 1:34.03 | |
48 | 218 | Rishøj Mads | 1999 | TRITON B | 9943AN | 50 m | 1:35.15 | |
49 | 345 | Weilguny August | 2001 | GI40HERMES | 0131AF | 50 m | 1:35.54 | |
50 | 89 | Holst Martin | 2000 | GLADSAXE | 0087AI | 50 m | 1:37.43 | |
51 | 98 | Mørkeberg Christian | 1999 | GLADSAXE | 9931AF | 50 m | 1:37.48 | |
52 | 78 | Christiansen Daniel Kühn | 2000 | GLADSAXE | 0015AF | 50 m | 1:37.67 | |
53 | 235 | Axen Kalle | 2000 | MK 31 | 50 m | 1:38.94 | ||
54 | 324 | Løvschal Rasmus Krogh | 2000 | GI40HERMES | 0011AD | 50 m | 1:39.48 | |
55 | 242 | Hajdu Markus B. | 2000 | MK 31 | 50 m | 1:40.00 | ||
56 | 192 | Johansen Daniel | 2000 | TRITON B | 0023AC | 50 m | 1:41.29 | |
57 | 222 | Sparholt Niels Paulli | 2000 | TRITON B | 0027AF | 50 m | 1:42.37 | |
58 | 339 | Schroll Ludvig Egeskov | 2000 | GI40HERMES | 0073AJ | 50 m | 1:43.73 | |
59 | 233 | Andersen Roar | 2001 | MK 31 | 0183AA | 50 m | 1:44.79 | |
60 | 255 | Mørch Halfdan H. | 2000 | MK 31 | 50 m | 1:47.00 | ||
61 | 79 | Christiansen Frederik H | 2000 | GLADSAXE | 0031AI | 50 m | 1:47.62 | |
62 | 328 | Meincke Frede | 2002 | GI40HERMES | 0275AC | 50 m | 1:51.99 | |
63 | 332 | Pesic Aleksandar | 2001 | GI40HERMES | 0107AH | 50 m | 1:52.49 | |
64 | 118 | Jørgensen Tobias K | 2000 | KALUNDBORG | 50 m | 2:00.00 | ||
65 | 320 | Koch-Mathews Kiran | 2002 | GI40HERMES | 0299AC | 50 m | 2:15.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 | Udskriftsdato | 28 januar 2012 |
Licens til GI-40 Hermes | Udskriftstidspunkt | 00:41 |
Løb 25, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 174 | Edill Christina Hvid | 1995 | TRITON B | 9546AC | 50 m | 2:22.16 | |
2 | 281 | Huss-Hansen Mathilde | 1994 | GI40HERMES | 9488AF | 50 m | 2:22.31 | |
3 | 22 | Jacobsen Louise Hedmann | 1996 | A6 | 9624AB | 50 m | 2:23.85 | |
4 | 11 | Duijm Marianne | 1993 | A6 | 9316AL | 50 m | 2:24.15 | |
5 | 181 | Holten Cecilie | 1996 | TRITON B | 9608AF | 50 m | 2:25.24 | |
6 | 283 | Falck-Schmith Amalie H. | 1989 | GI40HERMES | 8924AD | 50 m | 2:26.00 | |
7 | 279 | Møller Miriam Stupak | 1994 | GI40HERMES | 9414AJ | 50 m | 2:26.23 | |
8 | 12 | Ervolder Belinda | 1995 | A6 | 9518AD | 50 m | 2:27.90 | |
9 | 290 | Cornelius Alberte Sara | 1998 | GI40HERMES | 9836AF | 50 m | 2:29.03 | |
10 | 376 | Jørgensen Eliana | 1993 | GSK | 9348AM | 50 m | 2:29.53 | |
11 | 189 | Jensen Stine Raaby | 1995 | TRITON B | 9564AK | 50 m | 2:31.51 | |
12 | 128 | Nystrøm Emma F. | 1996 | KALUNDBORG | 9614AZ | 50 m | 2:31.82 | |
13 | 282 | Christensen Julie F. V. | 1995 | GI40HERMES | 9592AJ | 50 m | 2:33.54 | |
14 | 60 | Hansen Amalie | 1995 | GLADSAXE | 9526AD | 50 m | 2:34.20 | |
15 | 285 | Brylov Isabel | 1994 | GI40HERMES | 9452AJ | 50 m | 2:34.28 | |
16 | 292 | Leth-Espensen Mathilde | 1995 | GI40HERMES | 9548AE | 50 m | 2:35.98 | |
17 | 207 | Nielsen Maja | 1996 | TRITON B | 9632AD | 50 m | 2:36.45 | |
18 | 288 | Hansen Anja Rytter | 1997 | GI40HERMES | 9714AD | 50 m | 2:38.56 | |
19 | 303 | Fixdahl Anna | 1997 | GI40HERMES | 9726AW | 50 m | 2:39.16 | |
20 | 71 | Sørensen Sofie | 1997 | GLADSAXE | 9762AR | 50 m | 2:39.63 | |
21 | 69 | Sannung Sarah | 1996 | GLADSAXE | 9622AE | 50 m | 2:40.97 | |
22 | 173 | Duus Amanda | 2000 | TRITON B | 0076AA | 50 m | 2:41.06 | |
23 | 251 | Lisakowski Julia | 1994 | MK 31 | 9444AP | 50 m | 2:41.28 | |
24 | 24 | Jensen Julie Kepp | 2000 | A6 | 0042AA | 50 m | 2:42.14 | |
25 | 291 | Madsen Klara Tetzschner | 1997 | GI40HERMES | 9736AH | 50 m | 2:43.13 | |
26 | 225 | Thomsen Bolette | 1997 | TRITON B | 9786AI | 50 m | 2:45.13 | |
27 | 267 | Pedersen Josefine | 1999 | MK 31 | 9928AB | 50 m | 2:45.33 | |
28 | 156 | Mortensen Jessica Yu | 2000 | GSK | 0072AG | 50 m | 2:47.13 | |
29 | 293 | Christensen Siri | 1997 | GI40HERMES | 9708AH | 50 m | 2:47.49 | |
30 | 55 | Østergaard Maja | 1998 | A6 | 9808AJ | 50 m | 2:47.62 | |
31 | 316 | Hvid Katrine | 1998 | GI40HERMES | 9882AH | 50 m | 2:49.65 | |
32 | 245 | Jacobsen Julie Bingen | 1999 | MK 31 | 9954AF | 50 m | 2:52.47 | |
33 | 340 | Schultz Natasja | 1998 | GI40HERMES | 9888AN | 50 m | 2:54.99 | |
34 | 35 | Mårtensson Amalie | 2000 | A6 | 0004AE | 50 m | 2:57.37 | |
35 | 73 | Trandum Ida Agerbak | 1996 | GLADSAXE | 9688AO | 50 m | 2:57.62 | |
36 | 52 | Weitling My | 2000 | A6 | 0032AA | 50 m | 3:02.32 | |
37 | 197 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 50 m | 3:02.96 | |
38 | 138 | Nielsen Regitze Munch | 2000 | AIF | 0054AC | 50 m | 3:06.23 | |
39 | 152 | Christensen Laura | 1999 | GSK | 9914AH | 50 m | 3:07.14 | |
40 | 202 | Mathiasen Stine | 1998 | TRITON B | 9874AR | 50 m | 3:07.94 | |
41 | 18 | Grøndal Sofie Hong Yu | 1999 | A6 | 9906AA | 50 m | 3:10.61 | |
42 | 171 | Buch Maria | 1999 | TRITON B | 9952AQ | 50 m | 3:10.82 | |
43 | 54 | Wohlert Sarah | 1998 | A6 | 9862AJ | 50 m | 3:12.39 | |
44 | 153 | Hansen Alberte M | 2000 | GSK | 0004AC | 50 m | 3:12.45 | |
45 | 264 | Søgaard Lea | 1998 | MK 31 | 9836AB | 50 m | 3:12.77 | |
46 | 184 | Janner Laura | 2002 | TRITON B | 0214AB | 50 m | 3:15.00 | |
47 | 215 | Refsgaard Line | 2000 | TRITON B | 0004AD | 50 m | 3:22.76 | |
48 | 224 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 50 m | 3:30.00 | |
49 | 198 | Lundstrøm Josefine H. | 2001 | TRITON B | 0158AD | 50 m | 3:33.22 | |
50 | 185 | Jensen Frederikke | 2000 | TRITON B | 0002AC | 50 m | 3:46.74 | |
51 | 199 | Mammen Alberte | 2001 | TRITON B | 0196AE | 50 m | 3:51.27 | |
52 | 219 | Schmidt Freja | 2001 | TRITON B | 0196AJ | 50 m | 3:52.31 | |
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 | Udskriftsdato | 28 januar 2012 |
Licens til GI-40 Hermes | Udskriftstidspunkt | 00:41 |
Løb 26, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 269 | Dideriksen Sigurd Greve | 1992 | GI40HERMES | 9275AA | 50 m | 2:07.41 | |
2 | 43 | Pittioni Lasse | 1995 | A6 | 9577AI | 50 m | 2:09.75 | |
3 | 46 | Skelsager Jacob | 1993 | A6 | 9313AG | 50 m | 2:16.08 | |
4 | 366 | Johansen Mikkel | 1994 | VI39 | 9473AB | 50 m | 2:20.74 | |
5 | 271 | Christensen Christian | 1991 | GI40HERMES | 9181AB | 50 m | 2:21.30 | |
6 | 349 | Willems August | 1997 | GI40HERMES | 9759AG | 50 m | 2:21.56 | |
7 | 373 | Mariegaard Frederik A. | 1994 | STT | 9433AI | 50 m | 2:22.01 | |
8 | 298 | Bødker Victor | 1997 | GI40HERMES | 9731AB | 50 m | 2:22.41 | |
9 | 370 | Andersen Alexander Skov | 1993 | STT | 9391AE | 50 m | 2:22.53 | |
10 | 206 | Møller Karim | 1994 | TRITON B | 9451AA | 50 m | 2:23.03 | |
11 | 36 | Mårtensson Andreas | 1997 | A6 | 9751AE | 50 m | 2:23.90 | |
12 | 155 | Hansen Marcus Dan | 1999 | GSK | 9965AB | 50 m | 2:27.14 | |
13 | 270 | Wedekind Timon | 1996 | GI40HERMES | 9633AB | 50 m | 2:29.06 | |
14 | 205 | Müller Johan | 1998 | TRITON B | 9879AA | 50 m | 2:29.48 | |
15 | 307 | Grillo Giano | 1998 | GI40HERMES | 9827AL | 50 m | 2:32.33 | |
16 | 132 | Uglebjerg Jonas | 1997 | KALUNDBORG | 9703AD | 50 m | 2:36.34 | |
17 | 136 | Zachariassen Emil | 1997 | KALUNDBORG | 9753AN | 50 m | 2:37.43 | |
18 | 317 | Højme Daniel | 1997 | GI40HERMES | 9775AM | 50 m | 2:38.63 | |
19 | 333 | Rasmussen Nicolai Vive | 1998 | GI40HERMES | 9825AL | 50 m | 2:42.67 | |
20 | 120 | Larsen Carl Lykkebo | 1998 | KALUNDBORG | 9841AB | 50 m | 2:43.89 | |
21 | 111 | Andersen Oliver H. | 1999 | KALUNDBORG | 9971AA | 50 m | 2:44.07 | |
22 | 221 | Schwartzbach Daniel | 1999 | TRITON B | 9999AJ | 50 m | 3:00.00 | |
23 | 188 | Jensen Mathias Lund | 1997 | TRITON B | 9771AM | 50 m | 3:01.01 | |
24 | 220 | Schmidt Jakob | 1999 | TRITON B | 9913AO | 50 m | 3:10.00 | |
25 | 227 | Wenk Daniel Berg | 2000 | TRITON B | 0099AB | 50 m | 3:13.45 | |
26 | 187 | Jensen Mads Raaby | 2001 | TRITON B | 0149AB | 50 m | 3:15.00 | |
27 | 180 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 50 m | 3:15.80 | |
28 | 176 | Friland Jacob | 1999 | TRITON B | 9985AB | 50 m | 3:18.94 | |
29 | 192 | Johansen Daniel | 2000 | TRITON B | 0023AC | 50 m | 3:37.04 | |
30 | 222 | Sparholt Niels Paulli | 2000 | TRITON B | 0027AF | 50 m | 3:37.36 | |
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 | Udskriftsdato | 28 januar 2012 |
Licens til GI-40 Hermes | Udskriftstidspunkt | 00:41 |
Løb 27, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 11 | Duijm Marianne | 1993 | A6 | 9316AL | 50 m | 1:03.85 | |
2 | 365 | Høgskilde Caroline | 1996 | VI39 | 9616AD | 50 m | 1:05.21 | |
3 | 281 | Huss-Hansen Mathilde | 1994 | GI40HERMES | 9488AF | 50 m | 1:06.01 | |
4 | 12 | Ervolder Belinda | 1995 | A6 | 9518AD | 50 m | 1:06.97 | |
5 | 189 | Jensen Stine Raaby | 1995 | TRITON B | 9564AK | 50 m | 1:07.20 | |
6 | 357 | Christensen Michelle Icka | 1995 | MK 31 | 9594AK | 50 m | 1:07.25 | |
7 | 216 | Riget Louise G. | 1995 | TRITON B | 9584AB | 50 m | 1:07.83 | |
8 | 174 | Edill Christina Hvid | 1995 | TRITON B | 9546AC | 50 m | 1:08.23 | |
9 | 287 | Delani Louise | 1984 | GI40HERMES | 8414AA | 50 m | 1:08.48 | |
10 | 32 | Mass Isabel | 1998 | A6 | 9848AA | 50 m | 1:08.53 | |
11 | 15 | Gjerløff Karen | 1998 | A6 | 9862AD | 50 m | 1:08.94 | |
12 | 67 | Pedersen Laura Strøm | 1995 | GLADSAXE | 9538AA | 50 m | 1:10.60 | |
13 | 179 | Hansen Megan Forslund | 1997 | TRITON B | 9702AC | 50 m | 1:10.72 | |
14 | 60 | Hansen Amalie | 1995 | GLADSAXE | 9526AD | 50 m | 1:11.09 | |
15 | 63 | Jensen Iben Helstrup | 1996 | GLADSAXE | 9674AA | 50 m | 1:11.43 | |
16 | 363 | Andersen Kirstine | 1997 | VI39 | 9776AF | 50 m | 1:11.74 | |
17 | 126 | Nicolaisen Pia | 1994 | KALUNDBORG | 9422AO | 50 m | 1:11.91 | |
18 | 133 | Uglebjerg Louise | 1994 | KALUNDBORG | 9472AG | 50 m | 1:12.47 | |
19 | 59 | Everland Linnea Lau | 1996 | GLADSAXE | 9606AF | 50 m | 1:13.24 | |
20 | 311 | Hansen Vera Staun | 1999 | GI40HERMES | 9938AO | 50 m | 1:13.72 | |
21 | 190 | Jessen Louise Møller | 1997 | TRITON B | 9704AE | 50 m | 1:13.90 | |
22 | 55 | Østergaard Maja | 1998 | A6 | 9808AJ | 50 m | 1:14.49 | |
23 | 350 | Johansen Stine | 1997 | NYBORG | 9792AE | 50 m | 1:15.17 | |
24 | 24 | Jensen Julie Kepp | 2000 | A6 | 0042AA | 50 m | 1:16.61 | |
25 | 352 | Zender Natascha | 1997 | NYBORG | 9704AF | 50 m | 1:16.63 | |
26 | 282 | Christensen Julie F. V. | 1995 | GI40HERMES | 9592AJ | 50 m | 1:17.12 | |
27 | 251 | Lisakowski Julia | 1994 | MK 31 | 9444AP | 50 m | 1:18.03 | |
28 | 291 | Madsen Klara Tetzschner | 1997 | GI40HERMES | 9736AH | 50 m | 1:18.18 | |
29 | 74 | Wilhelmsen Lærke | 1996 | GLADSAXE | 9692AC | 50 m | 1:18.35 | |
30 | 334 | Rasmussen Sofie Thunø | 2000 | GI40HERMES | 0074AF | 50 m | 1:20.06 | |
31 | 127 | Nielsen Pernille Thunbo | 1995 | KALUNDBORG | 9568AA | 50 m | 1:21.13 | |
32 | 254 | Marmetschke Helena | 1997 | MK 31 | 9768AJ | 50 m | 1:22.94 | |
33 | 45 | Ruby Lærke Toft | 1999 | A6 | 9996AG | 50 m | 1:23.11 | |
34 | 172 | Clement Nicoline | 1999 | TRITON B | 9936AF | 50 m | 1:23.24 | |
35 | 325 | Maagøe Emma | 1999 | GI40HERMES | 9996AH | 50 m | 1:23.75 | |
36 | 20 | Hansen Freja B. | 1999 | A6 | 9912AO | 50 m | 1:27.26 | |
37 | 297 | Bertelsen Nina Leisted | 2000 | GI40HERMES | 0076AD | 50 m | 1:29.42 | |
38 | 37 | Møller Sebine | 1999 | A6 | 9948AG | 50 m | 1:31.11 | |
39 | 236 | Berthelsen Johanna | 2000 | MK 31 | 0096AO | 50 m | 1:31.29 | |
40 | 99 | Nielsen Amalie Drud | 2000 | GLADSAXE | 0058AI | 50 m | 1:31.97 | |
41 | 252 | Lisakowski Nina | 1999 | MK 31 | 9912AK | 50 m | 1:32.03 | |
42 | 248 | Knudsen Rikke | 1998 | MK 31 | 9878AI | 50 m | 1:32.16 | |
43 | 100 | Nielsen Nicoline Toth | 2000 | GLADSAXE | 0066AS | 50 m | 1:34.33 | |
44 | 256 | Mørch Karen | 1998 | MK 31 | 9846AK | 50 m | 1:34.88 | |
45 | 96 | Mikkelsen Ida Just | 2001 | GLADSAXE | 0102AB | 50 m | 1:35.28 | |
46 | 84 | Grundtvig Fiona | 2000 | GLADSAXE | 0026AD | 50 m | 1:36.04 | |
47 | 228 | Wenk Helena Berg | 2000 | TRITON B | 0052AD | 50 m | 1:36.21 | |
48 | 232 | Andersen Regitze | 1996 | MK 31 | 9628AG | 50 m | 1:36.78 | |
49 | 330 | Nielsen Josefine Strand | 2000 | GI40HERMES | 0048AI | 50 m | 1:36.96 | |
50 | 264 | Søgaard Lea | 1998 | MK 31 | 9836AB | 50 m | 1:37.33 | |
51 | 93 | Madsen Katrine Tetzschner | 2000 | GLADSAXE | 0082AG | 50 m | 1:37.69 | |
52 | 244 | Høvring Mille Bruun | 2001 | MK 31 | 0156AG | 50 m | 1:38.04 | |
53 | 262 | Sander Mille Rask | 1999 | MK 31 | 9948AJ | 50 m | 1:45.00 | |
54 | 250 | Larsen Louise | 2001 | MK 31 | 0192AA | 50 m | 1:46.66 | |
55 | 108 | Stentved Marie-Louise | 2000 | GLADSAXE | 0024AJ | 50 m | 1:48.03 | |
56 | 95 | Meno Sarah C. | 2000 | GLADSAXE | 0054AJ | 50 m | 1:48.54 | |
57 | 105 | Sherfig Alina | 2001 | GLADSAXE | 0142AD | 50 m | 1:50.80 | |
58 | 103 | Rahbek Cathrine | 2000 | GLADSAXE | 0074AX | 50 m | 1:54.95 | |
59 | 76 | Andersen Ida Laurberg | 2000 | GLADSAXE | 50 m | 1:59.57 | ||
60 | 86 | Hansen Freja Brix | 2001 | GLADSAXE | 0144AD | 50 m | 2:02.77 | |
61 | 106 | Stage Ida Sandvig | 2001 | GLADSAXE | 0138AM | 50 m | 2:06.45 | |
62 | 90 | Jepsen Misja | 2001 | GLADSAXE | 0166AN | 50 m | 2:08.76 | |
63 | 82 | Frederiksen Clara Malling | 2001 | GLADSAXE | 0188AG | 50 m | 2:10.10 | |
64 | 77 | Bekker Hannah | 2001 | GLADSAXE | 0162AO | 50 m | 2:10.23 | |
65 | 109 | Sørensen Emilie | 2001 | GLADSAXE | 0154AF | 50 m | 2:10.42 | |
66 | 85 | Halken Anastacia | 2001 | GLADSAXE | 0126AK | 50 m | 2:13.47 | |
67 | 88 | Hermannsen Caroline Sofie | 2001 | GLADSAXE | 0182AQ | 50 m | 2:14.57 | |
68 | 83 | Frevert Anna | 2001 | GLADSAXE | 0154AD | 50 m | 2:21.32 | |
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 | Udskriftsdato | 28 januar 2012 |
Licens til GI-40 Hermes | Udskriftstidspunkt | 00:41 |
Løb 28, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 377 | Sørensen Jonas | 1990 | GSK | 9023AA | 50 m | 55.38 | |
2 | 34 | Merrildgaard Sebastian | 1995 | A6 | 9559AH | 50 m | 58.98 | |
3 | 51 | Weitling Jonathan | 1993 | A6 | 9321AI | 50 m | 59.74 | |
4 | 204 | Mortensen Frederik K. | 1995 | TRITON B | 9581AC | 50 m | 1:00.64 | |
5 | 269 | Dideriksen Sigurd Greve | 1992 | GI40HERMES | 9275AA | 50 m | 1:00.70 | |
6 | 351 | Månsson Alexander Højen | 1994 | NYBORG | 9413AI | 50 m | 1:01.85 | |
7 | 349 | Willems August | 1997 | GI40HERMES | 9759AG | 50 m | 1:03.46 | |
8 | 337 | Sandager Mads Christian | 1998 | GI40HERMES | 9859AA | 50 m | 1:03.47 | |
9 | 370 | Andersen Alexander Skov | 1993 | STT | 9391AE | 50 m | 1:04.91 | |
10 | 296 | Bertelsen Kasper Leisted | 1997 | GI40HERMES | 9703AM | 50 m | 1:05.77 | |
11 | 277 | Hvid Mathias | 1994 | GI40HERMES | 9435AL | 50 m | 1:08.13 | |
12 | 130 | Rysgaard Mathias | 1998 | KALUNDBORG | 9833AA | 50 m | 1:11.44 | |
13 | 159 | Villa Lars Emil | 1997 | GSK | 9793AF | 50 m | 1:11.86 | |
14 | 113 | Corell Danny | 1997 | KALUNDBORG | 9749AN | 50 m | 1:12.55 | |
15 | 114 | Guldberg Filip | 1995 | KALUNDBORG | 9593AR | 50 m | 1:15.29 | |
16 | 137 | Møldrup Marius | 1999 | AIF | 9977AI | 50 m | 1:18.10 | |
17 | 158 | Pedersen Mikkel | 1997 | GSK | 9711AL | 50 m | 1:19.36 | |
18 | 148 | Hougaard Nikolai | 1999 | STT | 9967AF | 50 m | 1:20.56 | |
19 | 220 | Schmidt Jakob | 1999 | TRITON B | 9913AO | 50 m | 1:20.92 | |
20 | 87 | Hansen Oscar Svane | 1999 | GLADSAXE | 9943AD | 50 m | 1:26.46 | |
21 | 81 | Everland Asbjørn Lau | 1999 | GLADSAXE | 9983AD | 50 m | 1:26.61 | |
22 | 104 | Rindshøj Frederik | 1999 | GLADSAXE | 9955AN | 50 m | 1:28.07 | |
23 | 346 | Weiss Linus Koefoed | 1999 | GI40HERMES | 9969AJ | 50 m | 1:30.57 | |
24 | 102 | Presskorn Frederik | 2000 | GLADSAXE | 0061AB | 50 m | 1:31.02 | |
25 | 101 | Pedersen Thor Nilsson | 2000 | GLADSAXE | 0081AB | 50 m | 1:31.37 | |
26 | 107 | Steenberg Rasmus | 2000 | GLADSAXE | 0021AB | 50 m | 1:31.65 | |
27 | 97 | Mikkelsen Sebastian | 1998 | GLADSAXE | 9811AF | 50 m | 1:32.13 | |
28 | 91 | Lehn-Schiøler William | 2000 | GLADSAXE | 0073AF | 50 m | 1:32.71 | |
29 | 98 | Mørkeberg Christian | 1999 | GLADSAXE | 9931AF | 50 m | 1:32.83 | |
30 | 28 | Kjærsgaard Victor | 1998 | A6 | 9861AF | 50 m | 1:35.79 | |
31 | 94 | Maigaard Lasse | 2000 | GLADSAXE | 0023AB | 50 m | 1:38.67 | |
32 | 218 | Rishøj Mads | 1999 | TRITON B | 9943AN | 50 m | 1:39.68 | |
33 | 191 | Joensen Johan | 2000 | TRITON B | 0005AB | 50 m | 1:40.00 | |
34 | 208 | Nielson Jens Gustav | 1999 | TRITON B | 9971AK | 50 m | 1:40.00 | |
35 | 80 | Crone Christian | 2001 | GLADSAXE | 0147AB | 50 m | 1:40.71 | |
36 | 89 | Holst Martin | 2000 | GLADSAXE | 0087AI | 50 m | 1:46.09 | |
37 | 348 | Vestergaard Mathias | 2001 | GI40HERMES | 0175AC | 50 m | 1:46.27 | |
38 | 78 | Christiansen Daniel Kühn | 2000 | GLADSAXE | 0015AF | 50 m | 1:48.67 | |
39 | 345 | Weilguny August | 2001 | GI40HERMES | 0131AF | 50 m | 1:49.40 | |
40 | 92 | Ludvigsen Thyge | 1999 | GLADSAXE | 9953AJ | 50 m | 1:52.55 | |
41 | 79 | Christiansen Frederik H | 2000 | GLADSAXE | 0031AI | 50 m | 2:03.41 | |
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 | Udskriftsdato | 28 januar 2012 |
Licens til GI-40 Hermes | Udskriftstidspunkt | 00:41 |
Løb 29, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 181 | Holten Cecilie | 1996 | TRITON B | 9608AF | 50 m | 32.59 | |
2 | 280 | Frey Olivia Ane | 1994 | GI40HERMES | 9466AJ | 50 m | 33.26 | |
3 | 22 | Jacobsen Louise Hedmann | 1996 | A6 | 9624AB | 50 m | 33.27 | |
4 | 367 | Lindblad Anne-Sofie | 1997 | VI39 | 9716AF | 50 m | 34.56 | |
5 | 283 | Falck-Schmith Amalie H. | 1989 | GI40HERMES | 8924AD | 50 m | 34.73 | |
6 | 216 | Riget Louise G. | 1995 | TRITON B | 9584AB | 50 m | 35.22 | |
7 | 32 | Mass Isabel | 1998 | A6 | 9848AA | 50 m | 35.25 | |
8 | 68 | Pedersen Siv Nilsson | 1995 | GLADSAXE | 9526AB | 50 m | 35.44 | |
9 | 369 | Zornic Dena | 1996 | VI39 | 9662AA | 50 m | 35.91 | |
10 | 292 | Leth-Espensen Mathilde | 1995 | GI40HERMES | 9548AE | 50 m | 35.99 | |
11 | 319 | Jensen Tenna | 1998 | GI40HERMES | 9828AH | 50 m | 36.03 | |
12 | 299 | Christensen Merle F. V. | 1998 | GI40HERMES | 9872AK | 50 m | 36.56 | |
13 | 225 | Thomsen Bolette | 1997 | TRITON B | 9786AI | 50 m | 36.59 | |
14 | 305 | Grandt Maria | 1998 | GI40HERMES | 9806AF | 50 m | 37.15 | |
15 | 303 | Fixdahl Anna | 1997 | GI40HERMES | 9726AW | 50 m | 37.18 | |
16 | 350 | Johansen Stine | 1997 | NYBORG | 9792AE | 50 m | 38.38 | |
17 | 65 | Larsen Kamilla | 1996 | GLADSAXE | 9636AQ | 50 m | 38.76 | |
18 | 122 | Larsen Natasja Holte | 1995 | KALUNDBORG | 9518AL | 50 m | 39.20 | |
19 | 293 | Christensen Siri | 1997 | GI40HERMES | 9708AH | 50 m | 39.54 | |
20 | 133 | Uglebjerg Louise | 1994 | KALUNDBORG | 9472AG | 50 m | 39.69 | |
21 | 24 | Jensen Julie Kepp | 2000 | A6 | 0042AA | 50 m | 39.87 | |
22 | 279 | Møller Miriam Stupak | 1994 | GI40HERMES | 9414AJ | 50 m | 40.12 | |
23 | 135 | Witthøft Sofie | 1997 | KALUNDBORG | 9794AG | 50 m | 40.21 | |
24 | 215 | Refsgaard Line | 2000 | TRITON B | 0004AD | 50 m | 40.70 | |
25 | 156 | Mortensen Jessica Yu | 2000 | GSK | 0072AG | 50 m | 41.12 | |
26 | 243 | Hansen Deirdre Ø. | 1999 | MK 31 | 9978AB | 50 m | 41.67 | |
27 | 267 | Pedersen Josefine | 1999 | MK 31 | 9928AB | 50 m | 42.10 | |
28 | 183 | Jacobsen Diana | 1998 | TRITON B | 9838AK | 50 m | 42.53 | |
29 | 308 | Hager Mathilde | 2001 | GI40HERMES | 0154AB | 50 m | 43.07 | |
30 | 236 | Berthelsen Johanna | 2000 | MK 31 | 0096AO | 50 m | 44.00 | |
31 | 172 | Clement Nicoline | 1999 | TRITON B | 9936AF | 50 m | 44.22 | |
32 | 127 | Nielsen Pernille Thunbo | 1995 | KALUNDBORG | 9568AA | 50 m | 44.65 | |
33 | 121 | Larsen Natasja | 1996 | KALUNDBORG | 9694AC | 50 m | 44.85 | |
34 | 103 | Rahbek Cathrine | 2000 | GLADSAXE | 0074AX | 50 m | 44.96 | |
35 | 306 | Greisen Christine | 2000 | GI40HERMES | 0046AD | 50 m | 45.38 | |
36 | 84 | Grundtvig Fiona | 2000 | GLADSAXE | 0026AD | 50 m | 45.85 | |
37 | 99 | Nielsen Amalie Drud | 2000 | GLADSAXE | 0058AI | 50 m | 45.93 | |
38 | 182 | Ikov Mille Hesselgren | 2000 | TRITON B | 0012AH | 50 m | 46.25 | |
39 | 119 | Kristensen Nicole | 1999 | KALUNDBORG | 50 m | 46.39 | ||
40 | 54 | Wohlert Sarah | 1998 | A6 | 9862AJ | 50 m | 46.67 | |
41 | 171 | Buch Maria | 1999 | TRITON B | 9952AQ | 50 m | 46.96 | |
42 | 125 | Nicolaisen Louise | 1998 | KALUNDBORG | 9884AQ | 50 m | 47.91 | |
43 | 95 | Meno Sarah C. | 2000 | GLADSAXE | 0054AJ | 50 m | 48.09 | |
44 | 302 | Feilberg Luna Donde | 2000 | GI40HERMES | 0036AJ | 50 m | 48.26 | |
45 | 338 | Schelde Clara Marott | 2000 | GI40HERMES | 0092AD | 50 m | 48.37 | |
46 | 331 | Olsen Lea Alberte | 2000 | GI40HERMES | 0028AI | 50 m | 48.57 | |
47 | 297 | Bertelsen Nina Leisted | 2000 | GI40HERMES | 0076AD | 50 m | 48.69 | |
48 | 258 | Olsen Josephine Sommer | 2000 | MK 31 | 50 m | 48.81 | ||
49 | 76 | Andersen Ida Laurberg | 2000 | GLADSAXE | 50 m | 49.65 | ||
50 | 108 | Stentved Marie-Louise | 2000 | GLADSAXE | 0024AJ | 50 m | 49.93 | |
51 | 186 | Jensen Katrine | 2000 | TRITON B | 0034AA | 50 m | 50.45 | |
52 | 263 | Søby Katinka | 2001 | MK 31 | 0164AF | 50 m | 50.92 | |
53 | 19 | Hansen Fie | 1999 | A6 | 9924AC | 50 m | 51.34 | |
54 | 96 | Mikkelsen Ida Just | 2001 | GLADSAXE | 0102AB | 50 m | 51.77 | |
55 | 100 | Nielsen Nicoline Toth | 2000 | GLADSAXE | 0066AS | 50 m | 51.80 | |
56 | 197 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 50 m | 51.81 | |
57 | 314 | Hoffmann Benedikte Dam | 2001 | GI40HERMES | 0144AB | 50 m | 51.86 | |
58 | 224 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 50 m | 52.09 | |
59 | 105 | Sherfig Alina | 2001 | GLADSAXE | 0142AD | 50 m | 53.00 | |
60 | 93 | Madsen Katrine Tetzschner | 2000 | GLADSAXE | 0082AG | 50 m | 53.16 | |
61 | 201 | Markussen Ida | 2001 | TRITON B | 0142AC | 50 m | 53.95 | |
62 | 327 | Malberg Charlotte | 2002 | GI40HERMES | 0276AC | 50 m | 54.22 | |
63 | 313 | Hingebjerg Johanne | 2002 | GI40HERMES | 0298AA | 50 m | 54.35 | |
64 | 211 | Nyborg-Vedsted Emma | 1999 | TRITON B | 9934AP | 50 m | 56.01 | |
65 | 310 | Hansen Signe Fich | 2002 | GI40HERMES | 0248AC | 50 m | 56.24 | |
66 | 184 | Janner Laura | 2002 | TRITON B | 0214AB | 50 m | 57.50 | |
67 | 326 | Maagøe Sofie | 2003 | GI40HERMES | 0366AA | 50 m | 57.54 | |
68 | 86 | Hansen Freja Brix | 2001 | GLADSAXE | 0144AD | 50 m | 57.57 | |
69 | 109 | Sørensen Emilie | 2001 | GLADSAXE | 0154AF | 50 m | 57.88 | |
70 | 175 | Eriksen Isabel Kol | 2001 | TRITON B | 0122AH | 50 m | 58.11 | |
71 | 83 | Frevert Anna | 2001 | GLADSAXE | 0154AD | 50 m | 58.17 | |
72 | 82 | Frederiksen Clara Malling | 2001 | GLADSAXE | 0188AG | 50 m | 59.63 | |
73 | 106 | Stage Ida Sandvig | 2001 | GLADSAXE | 0138AM | 50 m | 1:00.32 | |
74 | 295 | Bast Emilie Frederikke | 2002 | GI40HERMES | 0252AD | 50 m | 1:01.56 | |
75 | 323 | Lindberg Mia | 2003 | GI40HERMES | 0322AC | 50 m | 1:01.58 | |
76 | 265 | Søgaard Mia | 2001 | MK 31 | 0112AC | 50 m | 1:02.16 | |
77 | 195 | Kennedy Sarah | 2001 | TRITON B | 0108AL | 50 m | 1:02.29 | |
78 | 309 | Hansen Alma Kondrup | 2002 | GI40HERMES | 0244AF | 50 m | 1:03.02 | |
79 | 90 | Jepsen Misja | 2001 | GLADSAXE | 0166AN | 50 m | 1:04.48 | |
80 | 77 | Bekker Hannah | 2001 | GLADSAXE | 0162AO | 50 m | 1:06.89 | |
81 | 88 | Hermannsen Caroline Sofie | 2001 | GLADSAXE | 0182AQ | 50 m | 1:07.68 | |
82 | 210 | Nyborg-Vedsted Clara | 2002 | TRITON B | 0294AE | 50 m | 1:07.81 | |
83 | 85 | Halken Anastacia | 2001 | GLADSAXE | 0126AK | 50 m | 1:10.73 | |
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 | Udskriftsdato | 28 januar 2012 |
Licens til GI-40 Hermes | Udskriftstidspunkt | 00:41 |
Løb 30, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 271 | Christensen Christian | 1991 | GI40HERMES | 9181AB | 50 m | 29.77 | |
2 | 43 | Pittioni Lasse | 1995 | A6 | 9577AI | 50 m | 29.89 | |
3 | 377 | Sørensen Jonas | 1990 | GSK | 9023AA | 50 m | 31.64 | |
4 | 270 | Wedekind Timon | 1996 | GI40HERMES | 9633AB | 50 m | 31.97 | |
5 | 322 | Lichi Isak | 1997 | GI40HERMES | 9791AG | 50 m | 32.19 | |
6 | 298 | Bødker Victor | 1997 | GI40HERMES | 9731AB | 50 m | 32.76 | |
7 | 166 | Andersen Emil | 1992 | TRITON B | 9273AH | 50 m | 33.50 | |
8 | 317 | Højme Daniel | 1997 | GI40HERMES | 9775AM | 50 m | 34.94 | |
9 | 132 | Uglebjerg Jonas | 1997 | KALUNDBORG | 9703AD | 50 m | 35.49 | |
10 | 136 | Zachariassen Emil | 1997 | KALUNDBORG | 9753AN | 50 m | 35.81 | |
11 | 257 | Norup Esben | 1996 | MK 31 | 9653AR | 50 m | 37.31 | |
12 | 120 | Larsen Carl Lykkebo | 1998 | KALUNDBORG | 9841AB | 50 m | 38.09 | |
13 | 154 | Hansen Kasper Holst | 1998 | GSK | 9871AD | 50 m | 38.42 | |
14 | 111 | Andersen Oliver H. | 1999 | KALUNDBORG | 9971AA | 50 m | 39.04 | |
15 | 149 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | STT | 9921AF | 50 m | 40.38 | |
16 | 97 | Mikkelsen Sebastian | 1998 | GLADSAXE | 9811AF | 50 m | 40.56 | |
17 | 315 | Holdrup Mathias | 1999 | GI40HERMES | 9991AF | 50 m | 41.38 | |
18 | 39 | Neve Kristoffer | 1998 | A6 | 9853AK | 50 m | 41.86 | |
19 | 300 | Christiansen Mathias W.b. | 1998 | GI40HERMES | 9841AH | 50 m | 42.61 | |
20 | 176 | Friland Jacob | 1999 | TRITON B | 9985AB | 50 m | 43.24 | |
21 | 104 | Rindshøj Frederik | 1999 | GLADSAXE | 9955AN | 50 m | 43.74 | |
22 | 304 | Galving Frederik | 1998 | GI40HERMES | 9897AC | 50 m | 43.85 | |
23 | 347 | Vestergaard Andreas | 1999 | GI40HERMES | 9997AG | 50 m | 43.94 | |
24 | 107 | Steenberg Rasmus | 2000 | GLADSAXE | 0021AB | 50 m | 43.96 | |
25 | 89 | Holst Martin | 2000 | GLADSAXE | 0087AI | 50 m | 44.00 | |
26 | 101 | Pedersen Thor Nilsson | 2000 | GLADSAXE | 0081AB | 50 m | 44.15 | |
27 | 146 | Sørensen Anders | 1999 | VI39 | 9905AC | 50 m | 44.48 | |
28 | 143 | Christensen Jesper | 1998 | VI39 | 9807AF | 50 m | 44.57 | |
29 | 81 | Everland Asbjørn Lau | 1999 | GLADSAXE | 9983AD | 50 m | 45.14 | |
30 | 346 | Weiss Linus Koefoed | 1999 | GI40HERMES | 9969AJ | 50 m | 45.35 | |
31 | 139 | Salmansen Mikkel | 2000 | AIF | 0043AD | 50 m | 45.60 | |
32 | 145 | Mariegaard Valdemar | 1999 | VI39 | 9969AF | 50 m | 45.60 | |
33 | 161 | Kristiansen Mathias I. | 1999 | STT | 9961AF | 50 m | 45.62 | |
34 | 150 | Petersen Frederik Hatting | 2000 | STT | 0071AC | 50 m | 46.08 | |
35 | 144 | Hansen Mads Skøde | 1999 | VI39 | 9925AK | 50 m | 46.29 | |
36 | 134 | Witthøft Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0045AA | 50 m | 46.38 | |
37 | 324 | Løvschal Rasmus Krogh | 2000 | GI40HERMES | 0011AD | 50 m | 46.79 | |
38 | 91 | Lehn-Schiøler William | 2000 | GLADSAXE | 0073AF | 50 m | 47.16 | |
39 | 124 | Loose Magnus | 1999 | KALUNDBORG | 9977AM | 50 m | 47.17 | |
40 | 329 | Nielsen Emil D. | 1999 | GI40HERMES | 9911AF | 50 m | 47.54 | |
41 | 335 | Rasmussen Tobias Vive | 2000 | GI40HERMES | 0097AE | 50 m | 47.54 | |
42 | 147 | Sørensen Oliver Thor | 2000 | VI39 | 0081AA | 50 m | 47.55 | |
43 | 98 | Mørkeberg Christian | 1999 | GLADSAXE | 9931AF | 50 m | 48.04 | |
44 | 177 | Grønlund Johan Veggerby | 2000 | TRITON B | 0011AG | 50 m | 48.76 | |
45 | 47 | Skelsager Nikolai | 1996 | A6 | 9687AC | 50 m | 48.81 | |
46 | 78 | Christiansen Daniel Kühn | 2000 | GLADSAXE | 0015AF | 50 m | 49.16 | |
47 | 342 | Sørensen Mads Munk | 1999 | GI40HERMES | 9973AG | 50 m | 49.17 | |
48 | 151 | Sørensen Daniel | 1999 | STT | 9901AD | 50 m | 49.18 | |
49 | 218 | Rishøj Mads | 1999 | TRITON B | 9943AN | 50 m | 49.27 | |
50 | 118 | Jørgensen Tobias K | 2000 | KALUNDBORG | 50 m | 49.71 | ||
51 | 102 | Presskorn Frederik | 2000 | GLADSAXE | 0061AB | 50 m | 49.81 | |
52 | 348 | Vestergaard Mathias | 2001 | GI40HERMES | 0175AC | 50 m | 50.19 | |
53 | 237 | Brylov Daniel | 2000 | MK 31 | 0063AA | 50 m | 50.67 | |
54 | 339 | Schroll Ludvig Egeskov | 2000 | GI40HERMES | 0073AJ | 50 m | 50.95 | |
55 | 196 | Kvistbo Emil | 1999 | TRITON B | 9953AK | 50 m | 51.02 | |
56 | 87 | Hansen Oscar Svane | 1999 | GLADSAXE | 9943AD | 50 m | 51.64 | |
57 | 80 | Crone Christian | 2001 | GLADSAXE | 0147AB | 50 m | 51.89 | |
58 | 336 | Receveur Côme Basile | 2002 | GI40HERMES | 0235AE | 50 m | 52.41 | |
59 | 312 | Haslev Marcus Skøtt | 2002 | GI40HERMES | 0287AB | 50 m | 52.97 | |
60 | 94 | Maigaard Lasse | 2000 | GLADSAXE | 0023AB | 50 m | 52.99 | |
61 | 227 | Wenk Daniel Berg | 2000 | TRITON B | 0099AB | 50 m | 53.10 | |
62 | 192 | Johansen Daniel | 2000 | TRITON B | 0023AC | 50 m | 53.15 | |
63 | 233 | Andersen Roar | 2001 | MK 31 | 0183AA | 50 m | 53.33 | |
64 | 79 | Christiansen Frederik H | 2000 | GLADSAXE | 0031AI | 50 m | 53.52 | |
65 | 178 | Gustafson Lukas | 1999 | TRITON B | 9991AA | 50 m | 54.75 | |
66 | 242 | Hajdu Markus B. | 2000 | MK 31 | 50 m | 54.89 | ||
67 | 255 | Mørch Halfdan H. | 2000 | MK 31 | 50 m | 55.00 | ||
68 | 221 | Schwartzbach Daniel | 1999 | TRITON B | 9999AJ | 50 m | 55.64 | |
69 | 235 | Axen Kalle | 2000 | MK 31 | 50 m | 57.43 | ||
70 | 345 | Weilguny August | 2001 | GI40HERMES | 0131AF | 50 m | 57.48 | |
71 | 220 | Schmidt Jakob | 1999 | TRITON B | 9913AO | 50 m | 58.85 | |
72 | 318 | Jensen Harry | 2002 | GI40HERMES | 0259AF | 50 m | 1:00.00 | |
73 | 328 | Meincke Frede | 2002 | GI40HERMES | 0275AC | 50 m | 1:01.61 | |
74 | 332 | Pesic Aleksandar | 2001 | GI40HERMES | 0107AH | 50 m | 1:05.39 | |
75 | 320 | Koch-Mathews Kiran | 2002 | GI40HERMES | 0299AC | 50 m | 1:14.54 | |
76 | 92 | Ludvigsen Thyge | 1999 | GLADSAXE | 9953AJ | 50 m | 1:53.78 | |
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 | Udskriftsdato | 28 januar 2012 |
Licens til GI-40 Hermes | Udskriftstidspunkt | 00:41 |
Løb 31, 400m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 30 | Lunau Julie | 1995 | A6 | 9528AH | 50 m | 4:29.29 | |
2 | 287 | Delani Louise | 1984 | GI40HERMES | 8414AA | 50 m | 4:30.12 | |
3 | 285 | Brylov Isabel | 1994 | GI40HERMES | 9452AJ | 50 m | 4:32.51 | |
4 | 190 | Jessen Louise Møller | 1997 | TRITON B | 9704AE | 50 m | 4:34.38 | |
5 | 179 | Hansen Megan Forslund | 1997 | TRITON B | 9702AC | 50 m | 4:35.05 | |
6 | 128 | Nystrøm Emma F. | 1996 | KALUNDBORG | 9614AZ | 50 m | 4:40.53 | |
7 | 67 | Pedersen Laura Strøm | 1995 | GLADSAXE | 9538AA | 50 m | 4:42.23 | |
8 | 12 | Ervolder Belinda | 1995 | A6 | 9518AD | 50 m | 4:43.97 | |
9 | 288 | Hansen Anja Rytter | 1997 | GI40HERMES | 9714AD | 50 m | 4:44.17 | |
10 | 207 | Nielsen Maja | 1996 | TRITON B | 9632AD | 50 m | 4:45.65 | |
11 | 15 | Gjerløff Karen | 1998 | A6 | 9862AD | 50 m | 4:51.57 | |
12 | 71 | Sørensen Sofie | 1997 | GLADSAXE | 9762AR | 50 m | 4:53.07 | |
13 | 292 | Leth-Espensen Mathilde | 1995 | GI40HERMES | 9548AE | 50 m | 4:54.46 | |
14 | 238 | Dahl Helene | 1996 | MK 31 | 9668AK | 50 m | 4:54.92 | |
15 | 74 | Wilhelmsen Lærke | 1996 | GLADSAXE | 9692AC | 50 m | 4:57.07 | |
16 | 73 | Trandum Ida Agerbak | 1996 | GLADSAXE | 9688AO | 50 m | 4:57.32 | |
17 | 234 | Atkins Phoebe Linde | 2000 | MK 31 | 0058AA | 50 m | 5:01.14 | |
18 | 173 | Duus Amanda | 2000 | TRITON B | 0076AA | 50 m | 5:02.39 | |
19 | 293 | Christensen Siri | 1997 | GI40HERMES | 9708AH | 50 m | 5:09.94 | |
20 | 2 | Bang Malene | 1999 | A6 | 9976AD | 50 m | 5:10.00 | |
21 | 245 | Jacobsen Julie Bingen | 1999 | MK 31 | 9954AF | 50 m | 5:10.69 | |
22 | 45 | Ruby Lærke Toft | 1999 | A6 | 9996AG | 50 m | 5:11.06 | |
23 | 241 | Ferdinansen Rikke | 1997 | MK 31 | 9726AZ | 50 m | 5:12.72 | |
24 | 157 | Møller Delphine | 1999 | GSK | 9908AK | 50 m | 5:23.19 | |
25 | 138 | Nielsen Regitze Munch | 2000 | AIF | 0054AC | 50 m | 5:40.00 | |
26 | 202 | Mathiasen Stine | 1998 | TRITON B | 9874AR | 50 m | 5:45.06 | |
27 | 152 | Christensen Laura | 1999 | GSK | 9914AH | 50 m | 5:59.57 | |
28 | 141 | Wiuff Cecilie | 2000 | AIF | 0072AB | 50 m | 6:03.88 | |
29 | 228 | Wenk Helena Berg | 2000 | TRITON B | 0052AD | 50 m | 6:09.20 | |
30 | 215 | Refsgaard Line | 2000 | TRITON B | 0004AD | 50 m | 6:10.00 | |
31 | 171 | Buch Maria | 1999 | TRITON B | 9952AQ | 50 m | 6:12.32 | |
32 | 33 | Mass Mira | 2000 | A6 | 0012AA | 50 m | 6:18.89 | |
33 | 170 | Brandelev Victoria Grøn | 2000 | TRITON B | 0058AK | 50 m | 6:22.01 | |
34 | 213 | Pederse Johanne Overgaard | 1999 | TRITON B | 9956AH | 50 m | 6:31.01 | |
35 | 153 | Hansen Alberte M | 2000 | GSK | 0004AC | 50 m | 6:51.58 | |
36 | 186 | Jensen Katrine | 2000 | TRITON B | 0034AA | 50 m | 6:58.50 | |
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 | Udskriftsdato | 28 januar 2012 |
Licens til GI-40 Hermes | Udskriftstidspunkt | 00:41 |
Løb 32, 400m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 366 | Johansen Mikkel | 1994 | VI39 | 9473AB | 50 m | 3:57.34 | |
2 | 373 | Mariegaard Frederik A. | 1994 | STT | 9433AI | 50 m | 4:00.59 | |
3 | 206 | Møller Karim | 1994 | TRITON B | 9451AA | 50 m | 4:09.53 | |
4 | 351 | Månsson Alexander Højen | 1994 | NYBORG | 9413AI | 50 m | 4:13.55 | |
5 | 46 | Skelsager Jacob | 1993 | A6 | 9313AG | 50 m | 4:13.88 | |
6 | 36 | Mårtensson Andreas | 1997 | A6 | 9751AE | 50 m | 4:20.75 | |
7 | 204 | Mortensen Frederik K. | 1995 | TRITON B | 9581AC | 50 m | 4:21.27 | |
8 | 341 | Steenfos Hannibal | 1996 | GI40HERMES | 9647AA | 50 m | 4:30.27 | |
9 | 205 | Müller Johan | 1998 | TRITON B | 9879AA | 50 m | 4:34.58 | |
10 | 142 | Bragason Johan | 1999 | VI39 | 9959AB | 50 m | 4:45.09 | |
11 | 307 | Grillo Giano | 1998 | GI40HERMES | 9827AL | 50 m | 4:50.72 | |
12 | 343 | Thomsen Jesper Frost | 1997 | GI40HERMES | 9723AE | 50 m | 4:55.32 | |
13 | 114 | Guldberg Filip | 1995 | KALUNDBORG | 9593AR | 50 m | 4:58.43 | |
14 | 333 | Rasmussen Nicolai Vive | 1998 | GI40HERMES | 9825AL | 50 m | 5:03.10 | |
15 | 115 | Hansen Mads Peter | 1998 | KALUNDBORG | 9845AM | 50 m | 5:05.57 | |
16 | 155 | Hansen Marcus Dan | 1999 | GSK | 9965AB | 50 m | 5:27.07 | |
17 | 167 | Andersen Tobias | 1998 | TRITON B | 9853AF | 50 m | 5:29.22 | |
18 | 129 | Olsen Christian | 1999 | KALUNDBORG | 9975AM | 50 m | 5:50.00 | |
19 | 180 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 50 m | 6:00.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 | Udskriftsdato | 28 januar 2012 |
Licens til GI-40 Hermes | Udskriftstidspunkt | 00:41 |
Løb 33, 4X50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 278 | Gi40Hermes Elitepiger 1 | 1980 | GI40HERMES | 50 m | 1:54.00 | ||
2 | 163 | Triton Piger 1 | 1995 | TRITON B | 50 m | 1:55.00 | ||
3 | 57 | Gsc Piger 1 | 0 | GLADSAXE | 50 m | 1:56.00 | ||
4 | 42 | A6 Piger | 0 | A6 | 50 m | 1:56.23 | ||
5 | 284 | Gi40Hermes Elitepiger 2 | 1980 | GI40HERMES | 50 m | 1:58.00 | ||
6 | 164 | Triton Piger 2 | 1997 | TRITON B | 50 m | 1:59.00 | ||
7 | 58 | Gsc Piger 2 | 0 | GLADSAXE | 50 m | 2:01.00 | ||
8 | 231 | Mk 31 Piger 1 | 1994 | MK 31 | 50 m | 2:01.00 | ||
9 | 289 | Gi40Hermes Elitepiger 3 | 1980 | GI40HERMES | 50 m | 2:01.00 | ||
10 | 165 | Triton Piger 3 | 1997 | TRITON B | 50 m | 2:10.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 | Udskriftsdato | 28 januar 2012 |
Licens til GI-40 Hermes | Udskriftstidspunkt | 00:41 |
Løb 34, 4X50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 10 | A6 Drenge | 0 | A6 | 50 m | 1:37.02 | ||
2 | 268 | Gi40Hermes Elitedrenge 1 | 1980 | GI40HERMES | 50 m | 1:42.00 | ||
3 | 274 | Gi40Hermes Elitedrenge 2 | 1980 | GI40HERMES | 50 m | 1:42.50 | ||
4 | 162 | Triton Drenge 1 | 1994 | TRITON B | 50 m | 1:48.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 | Udskriftsdato | 28 januar 2012 |
Licens til GI-40 Hermes | Udskriftstidspunkt | 00:41 |