Program for Vårsimiaden Distrikt Höganäs
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Gren 23, 100m Ryggsim fl 13 år |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 304 | Liljeqvist Ida | 1999 | HÖGANÄS SS | AR4499 | 25 m | 1:10.12 | |
2 | 137 | Söderberg Johanna | 1999 | HS | AE6899 | 25 m | 1:13.72 | |
3 | 98 | Holmkvist Moa | 1999 | HS | AE5899 | 25 m | 1:14.01 | |
4 | 11 | Jönsson Victoria | 1999 | S 71 | AS7499 | 25 m | 1:14.54 | |
5 | 4 | Christiansen Emilia | 1999 | S 71 | AL8499 | 25 m | 1:15.73 | |
6 | 1 | Berggren-Nylund Rebecca | 1999 | S 71 | AI1899 | 25 m | 1:16.82 | |
7 | 29 | Sandberg Ellen | 1999 | S 71 | AE9499 | 25 m | 1:17.18 | |
8 | 123 | Palmqvist Johanna | 1999 | HS | AN2899 | 25 m | 1:18.50 | |
9 | 232 | Andersson Matilda | 1999 | ÄNGELHOLM | AH6699 | 25 m | 1:18.97 | |
10 | 32 | Rundblad Elin | 1999 | LANDSKRONA | AN3299 | 25 m | 1:19.84 | |
11 | 315 | Winberg Heidi | 1999 | HÖGANÄS SS | AW4899 | 25 m | 1:20.39 | |
12 | 93 | Göltl Mikaela | 1999 | HS | AN8699 | 25 m | 1:21.55 | |
13 | 251 | Lauritsen Maja | 1999 | ÄNGELHOLM | AD6699 | 25 m | 1:22.60 | |
14 | 209 | Olsson Hanna | 1999 | KSLS | AJ4499 | 25 m | 1:22.73 | |
15 | 302 | Jöhnke Thelma | 1999 | HÖGANÄS SS | AN5699 | 25 m | 1:24.46 | |
16 | 19 | Mikael Knar | 1999 | S 71 | AQ2299 | 25 m | 1:25.43 | |
17 | 252 | Nilsson Emilia | 1999 | ÄNGELHOLM | AD4899 | 25 m | 1:25.47 | |
18 | 237 | Grönborg Louise | 1999 | ÄNGELHOLM | AI0899 | 25 m | 1:25.51 | |
19 | 34 | Rydgren My | 1999 | LANDSKRONA | AT5699 | 25 m | 1:25.78 | |
20 | 113 | Llupa Sweden C. | 1999 | HS | AN6899 | 25 m | 1:26.83 | |
21 | 9 | Jonsson Elina | 1999 | S 71 | AA8899 | 50 m | 1:26.95 | |
22 | 91 | Gren Annika | 1999 | HS | BL2499 | 25 m | 1:27.83 | |
23 | 245 | Jensen Annie | 1999 | ÄNGELHOLM | AF2699 | 25 m | 1:28.12 | |
24 | 326 | Nilsson Rebecka | 1999 | SÖSDALA SS | AG4899 | 25 m | 1:30.84 | |
25 | 299 | Johansson Maja | 1999 | HÖGANÄS SS | AW2899 | 25 m | 1:32.20 | |
26 | 26 | Prins Elin | 1999 | S 71 | BA1499 | 25 m | 1:33.53 | |
27 | 33 | Iversen Maja | 1999 | LANDSKRONA | AV3899 | 25 m | 1:34.60 | |
28 | 132 | Saltarski Julia | 1999 | HS | BB2899 | 25 m | 1:34.84 | |
29 | 310 | Redestam Emma | 1999 | HÖGANÄS SS | BE8299 | 25 m | 1:39.18 | |
30 | 176 | Astner Klara | 1999 | KLIPPAN | AT2899 | 25 m | 1:41.15 | |
31 | 40 | Barkijevic Valentina | 1999 | LANDSKRONA | BE7299 | 25 m | 1:42.11 | |
32 | 70 | Acova Paulina | 1999 | HS | BI1899 | 25 m | 1:43.82 | |
33 | 41 | Andersson Cajsa | 1999 | LANDSKRONA | AN0899 | 25 m | 1:44.25 | |
34 | 138 | Sörensson Johanna | 1999 | HS | BA5499 | 25 m | 1:46.04 | |
35 | 90 | Fristedt-Andersson Elsa | 1999 | HS | BJ7699 | 25 m | ||
36 | 109 | Lindblom Sarah | 1999 | HS | BM7299 | 25 m | ||
37 | 145 | Åkesson Anna | 1999 | HS | BK0899 | 25 m | ||
38 | 317 | Östh Fanny | 1999 | HÖGANÄS SS | BK4499 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.19.05 | Utskriftsdatum | 25 april 2012 |
Licensierad till: Höganäs Simsällskap | Utskriftstid | 19:26 |