Program for Vårsimiaden Distrikt Höganäs
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Gren 29, 25m Fjärilsim fl 10år o y |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 22 | Nilsson Tova | 2002 | S 71 | AC0202 | 25 m | 17.54 | |
2 | 2 | Brink Elsa | 2002 | S 71 | AB7802 | 25 m | 17.84 | |
3 | 28 | Rönningdal Emilia | 2002 | S 71 | AC6202 | 25 m | 17.90 | |
4 | 75 | Bengtsson Lisa | 2002 | HS | AE5802 | 25 m | 19.86 | |
5 | 112 | Llupa Julise | 2002 | HS | AO7602 | 25 m | 19.91 | |
6 | 170 | Persson Linnéa | 2002 | KK KARPEN | AA5802 | 25 m | 20.34 | |
7 | 104 | Kjellnäs Sara | 2002 | HS | AO6602 | 25 m | 20.76 | |
8 | 121 | Norstedt Ingrid | 2002 | HS | AO2802 | 25 m | 21.04 | |
9 | 48 | Eriksson Linnea | 2003 | LANDSKRONA | AG2803 | 25 m | 21.65 | |
10 | 241 | Hellzén Ebba | 2003 | ÄNGELHOLM | AE3603 | 25 m | 21.91 | |
11 | 12 | Karlsson Moa | 2002 | S 71 | AC1202 | 25 m | 22.20 | |
12 | 51 | Hoff Matilda | 2003 | LANDSKRONA | AG6803 | 25 m | 22.22 | |
13 | 167 | Olsson Emilia | 2002 | KK KARPEN | AA6802 | 25 m | 22.31 | |
14 | 131 | Runesson Tilda | 2003 | HS | AG1803 | 25 m | 22.39 | |
15 | 50 | Lindh Linnéa | 2003 | LANDSKRONA | AI3803 | 25 m | 22.96 | |
16 | 5 | Ericsson Tilda | 2002 | S 71 | AH0402 | 25 m | 23.03 | |
17 | 134 | Stenhård Ellinor | 2002 | HS | AV8402 | 25 m | 23.10 | |
18 | 117 | Maltesjö Telma | 2002 | HS | AR3602 | 25 m | 23.84 | |
19 | 103 | Jälminger Ebba | 2002 | HS | AO9602 | 25 m | 24.19 | |
20 | 24 | Permarker Anna-Louisa | 2002 | S 71 | AH1402 | 25 m | 24.32 | |
21 | 222 | Sandberg Alma | 2002 | SIM ENGELH | AU3802 | 25 m | 24.57 | |
22 | 219 | Johansson Alicia | 2003 | SIM ENGELH | AI2603 | 25 m | 25.63 | |
23 | 234 | Andersson Rebecca | 2002 | ÄNGELHOLM | AG3402 | 25 m | 25.78 | |
24 | 225 | Vetterlein Lisa | 2003 | SIM ENGELH | AI7603 | 25 m | 26.28 | |
25 | 301 | Johansson Tilda | 2002 | HÖGANÄS SS | AE0802 | 25 m | 28.02 | |
26 | 130 | Rosdahl Ellen | 2002 | HS | AO0802 | 25 m | 28.03 | |
27 | 46 | Andersson Filippa | 2002 | LANDSKRONA | AM2602 | 25 m | 28.10 | |
28 | 182 | Edvinsson Tuva | 2004 | KLIPPAN | AB7604 | 25 m | 28.59 | |
29 | 223 | Sjölin Wilma | 2002 | SIM ENGELH | AR4402 | 25 m | 29.47 | |
30 | 47 | Barkijevic Elizabeth | 2002 | LANDSKRONA | AM5602 | 25 m | 31.98 | |
31 | 49 | Röiseth Tilde | 2003 | LANDSKRONA | AF5603 | 25 m | ||
32 | 102 | Juliusson Sofia | 2002 | HS | AT3802 | 25 m | ||
33 | 124 | Persson Alice | 2003 | HS | AN5803 | 25 m | ||
34 | 190 | Farken-Eriksson Linn | 2002 | KLIPPAN | AJ2402 | 25 m | ||
35 | 212 | Thulin Annie | 2003 | KSLS | AK1803 | 25 m | ||
36 | 228 | Jarbsjö Bjanca | 2003 | SIM ENGELH | AI6603 | 25 m | ||
37 | 323 | Elming Anna | 2002 | HÖGANÄS SS | 25 m | |||
Skapad av WinGrodan 1.19.05 | Utskriftsdatum | 25 april 2012 |
Licensierad till: Höganäs Simsällskap | Utskriftstid | 19:26 |