Results for Cup 2 2019
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 23 maj 2019 till den 23 maj 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 1, 50m Extralopp Damer - Final |
|
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Simsätt |
|
|
|
|
|
Greta Adamsson |
2011 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:16.19 |
50m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Katarina Alkas Alias |
2010 |
Spårvägen Simförening |
|
|
58.24 |
50m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Isabella Billter |
2009 |
Spårvägen Simförening |
|
|
DSQ |
50m Ryggsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vida Brink |
2010 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:05.20 |
50m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Elma Butti |
2009 |
Spårvägen Simförening |
|
|
52.61 |
50m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Stella Egmar |
2006 |
Spårvägen Simförening |
|
|
32.49 |
50m Fjärilsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Wilma Groth |
2005 |
Spårvägen Simförening |
|
|
36.05 |
50m Fjärilsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Agnes Gustafson |
2008 |
Spårvägen Simförening |
|
|
39.87 |
50m Fjärilsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Julia Hellberg |
2007 |
Spårvägen Simförening |
|
|
49.71 |
50m Fjärilsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ada Hjort Mowitz |
2010 |
Spårvägen Simförening |
|
|
DSQ |
50m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ella Holmberg |
2006 |
Spårvägen Simförening |
|
|
42.77 |
50m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Clara Högqvist |
2005 |
Spårvägen Simförening |
|
|
46.34 |
50m Fjärilsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ella Jarting |
2010 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:23.64 |
50m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Felicia Johansson |
2008 |
Spårvägen Simförening |
|
|
DSQ |
50m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Delina Kidane |
2009 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:07.70 |
50m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Venus Kidane |
2009 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:12.55 |
50m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sophia Malmgren |
2010 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:03.86 |
50m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Klara Mild |
2009 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:04.23 |
50m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Karolina Nivenius |
2005 |
Spårvägen Simförening |
|
|
37.63 |
50m Fjärilsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nicole Sederholm |
2004 |
Spårvägen Simförening |
|
|
37.97 |
50m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Klara Uddeholt |
2009 |
Spårvägen Simförening |
|
|
38.34 |
50m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nova Vidmark |
2008 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:03.22 |
50m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Amanda Wirsén |
2000 |
Spårvägen Simförening |
|
|
47.66 |
50m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-05-23 21:43:09 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 23 maj 2019 till den 23 maj 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 2, 50m Extralopp Herrar - Final |
|
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Simsätt |
|
|
|
|
|
Oscar Adamsson |
2009 |
Spårvägen Simförening |
|
|
DSQ |
50m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Igor Bedlinski |
2008 |
Spårvägen Simförening |
|
|
49.57 |
50m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vilgot Blanck |
2007 |
Spårvägen Simförening |
|
|
49.40 |
50m Fjärilsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Georg Blomgren |
2008 |
Spårvägen Simförening |
|
|
57.56 |
50m Ryggsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Oscar Ebenhag |
2010 |
Spårvägen Simförening |
|
|
50.14 |
50m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Simon Farjo |
2008 |
Spårvägen Simförening |
|
|
DSQ |
50m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nicolaos Georgiadis |
2009 |
Spårvägen Simförening |
|
|
50.88 |
50m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Konstantinos Georgiadis Thris |
2007 |
Spårvägen Simförening |
|
|
53.89 |
50m Fjärilsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Adrian Hellberg |
2005 |
Spårvägen Simförening |
|
|
30.80 |
50m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Roy Hjort Mowitz |
2008 |
Spårvägen Simförening |
|
|
42.41 |
50m Fjärilsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Eskil Joss Erkenvåg |
2005 |
Spårvägen Simförening |
|
|
43.05 |
50m Ryggsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kristian Kasper |
2007 |
Spårvägen Simförening |
|
|
42.78 |
50m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gabriel Lundgren |
2011 |
Spårvägen Simförening |
|
|
58.86 |
50m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gustav Lundgren |
2010 |
Spårvägen Simförening |
|
|
53.13 |
50m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sigge Lövholm |
2009 |
Spårvägen Simförening |
|
|
49.15 |
50m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Eric Malmgren |
2012 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:19.88 |
50m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Linus Salminen |
2010 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:09.46 |
50m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Alexander Thor |
2008 |
Spårvägen Simförening |
|
|
44.86 |
50m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Aleksi Thörnquist |
2009 |
Spårvägen Simförening |
|
|
DSQ |
50m Ryggsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
David Westén |
2009 |
Spårvägen Simförening |
|
|
51.55 |
50m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rasmus Widne |
2008 |
Spårvägen Simförening |
|
|
DSQ |
50m Ryggsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Felix von Arronet |
2012 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:10.42 |
50m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Otto von Arronet |
2009 |
Spårvägen Simförening |
|
|
44.22 |
50m Fjärilsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Alexander von Rosen |
2008 |
Spårvägen Simförening |
|
|
DSQ |
50m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-05-23 21:44:05 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 23 maj 2019 till den 23 maj 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 100m Extralopp Damer - Final |
|
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Simsätt |
|
|
|
|
|
Julia Augustsson |
2000 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:08.68 |
100m Fjärilsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Johanna Claesson |
2006 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:16.02 |
100m Ryggsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ioana Danes |
2002 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:22.34 |
100m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Wilma Eld |
2005 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:15.43 |
100m Fjärilsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Alexandra Eriksson |
2002 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:32.90 |
100m Fjärilsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Agnes Fährlin |
1998 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:05.90 |
100m Fjärilsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Alina Färm |
2005 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:05.73 |
100m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Emma Goulet |
2006 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:39.45 |
100m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Emelie Granhällen |
2008 |
Spårvägen Simförening |
|
|
2:04.62 |
100m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Johanna Granhällen |
2002 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:26.55 |
100m Ryggsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Linn Herlin |
2002 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:09.87 |
100m Medley |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lola Hjort Mowitz |
2006 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:11.95 |
100m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Clara Högqvist |
2005 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:27.86 |
100m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Matilda Karlsson |
2007 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:24.00 |
100m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lisa Larsson |
2008 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:39.14 |
100m Medley |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Matilda Lobendahl |
2007 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:21.61 |
100m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Filippa Lock |
2007 |
Spårvägen Simförening |
|
|
DSQ |
100m Medley |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Frida Loqvist |
2006 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:22.98 |
100m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Cornelia Lythell |
2003 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:14.81 |
100m Ryggsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Veronica Lythell |
2003 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:15.87 |
100m Ryggsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Anna Malmring |
2006 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:37.42 |
100m Ryggsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lea Rosenholm |
2006 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:37.24 |
100m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Cassandra Strömquist Tampell |
2006 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:56.46 |
100m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ida Sundbom |
2007 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:46.94 |
100m Medley |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Emma Sundstedt |
1998 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:07.51 |
100m Fjärilsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Alma Thunberg |
2005 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:04.00 |
100m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Elin Yavuz |
2007 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:30.09 |
100m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-05-23 21:44:10 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 23 maj 2019 till den 23 maj 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 4, 100m Extralopp Herrar - Final |
|
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Simsätt |
|
|
|
|
|
Noah Alm |
2006 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:22.80 |
100m Medley |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ludvig Alverfors |
2004 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:21.57 |
100m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nils Backlund |
2002 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:06.87 |
100m Ryggsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Aron Ekblad |
2005 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:08.62 |
100m Fjärilsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Alan Eriksson |
2005 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:14.85 |
100m Fjärilsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Brian Eriksson |
2007 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:42.01 |
100m Fjärilsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Oliver Geaney |
2006 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:22.60 |
100m Fjärilsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Roy Hjort Mowitz |
2008 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:37.85 |
100m Medley |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
David Holmberg |
2005 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:10.94 |
100m Fjärilsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ludwig Höijer |
2006 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:30.17 |
100m Fjärilsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Anton Jöngren |
2006 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:24.42 |
100m Fjärilsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jakub Majta |
2003 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:05.57 |
100m Medley |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jonas Malmring |
2001 |
Spårvägen Simförening |
|
|
59.86 |
100m Medley |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
David Neuhardt |
2003 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:08.55 |
100m Ryggsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Wilmer Riisgaard |
2006 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:12.02 |
100m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Japheth Shewa |
2007 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:27.46 |
100m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jannis Siotis |
2003 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:00.77 |
100m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
John Ström |
2004 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:26.75 |
100m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Teodor Ström |
2007 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:29.09 |
100m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arvid Styrman |
2002 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:04.52 |
100m Medley |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Einar Styrman |
2005 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:08.62 |
100m Fjärilsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hugo Östling |
2007 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:34.20 |
100m Fjärilsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-05-23 21:44:14 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 23 maj 2019 till den 23 maj 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 5, 200m Extralopp Damer - Final |
|
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Simsätt |
|
|
|
|
|
Alexandra Alkas Alias |
2006 |
Spårvägen Simförening |
|
|
2:22.13 |
200m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lisa Danfelter |
2005 |
Spårvägen Simförening |
|
|
3:03.11 |
200m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jennifer Geaney |
2005 |
Spårvägen Simförening |
|
|
2:56.05 |
200m Ryggsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Linn Herlin |
2002 |
Spårvägen Simförening |
|
|
2:14.53 |
200m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Carla Rollvén |
2006 |
Spårvägen Simförening |
|
|
2:54.50 |
200m Ryggsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Agnes Thunberg |
2007 |
Spårvägen Simförening |
|
|
2:55.16 |
200m Ryggsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Iris Wik |
2006 |
Spårvägen Simförening |
|
|
2:41.41 |
200m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-05-23 21:44:18 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 23 maj 2019 till den 23 maj 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 6, 200m Extralopp Herrar - Final |
|
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Simsätt |
|
|
|
|
|
Gustav Annas |
2003 |
Spårvägen Simförening |
|
|
2:32.57 |
200m Medley |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Oliver Erneholm |
2003 |
Spårvägen Simförening |
|
|
2:28.73 |
200m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lucas Goulet |
2008 |
Spårvägen Simförening |
|
|
2:51.32 |
200m Ryggsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vidar Karlström |
2007 |
Spårvägen Simförening |
|
|
3:17.72 |
200m Ryggsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Andreas Wallén |
2002 |
Spårvägen Simförening |
|
|
2:15.40 |
200m Fjärilsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pelle Wanhainen |
2006 |
Spårvägen Simförening |
|
|
2:41.85 |
200m Medley |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-05-23 21:44:21 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 23 maj 2019 till den 23 maj 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 7, 400m Extralopp Damer - Final |
|
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Simsätt |
|
|
|
|
|
Liv Dahl |
2005 |
Spårvägen Simförening |
|
|
5:33.23 |
400m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lisa Uddeholt |
2005 |
Spårvägen Simförening |
|
|
5:06.46 |
400m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Anna Viinapuu |
2000 |
Spårvägen Simförening |
|
|
4:58.10 |
400m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-05-23 21:44:25 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 23 maj 2019 till den 23 maj 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 8, 400m Extralopp Herrar - Final |
|
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Simsätt |
|
|
|
|
|
Viktor Dahlberg |
2005 |
Spårvägen Simförening |
|
|
4:46.33 |
400m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
William Erneholm |
2006 |
Spårvägen Simförening |
|
|
5:54.19 |
400m Medley |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Adam Karlsson |
2000 |
Spårvägen Simförening |
|
|
4:35.93 |
400m Medley |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Carl Malm |
2005 |
Spårvägen Simförening |
|
|
5:26.20 |
400m Medley |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-05-23 21:44:29 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 23 maj 2019 till den 23 maj 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 9, 50m Extralopp Damer - Final |
|
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Simsätt |
|
|
|
|
|
Greta Adamsson |
2011 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:03.88 |
50m Ryggsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Alexandra Alkas Alias |
2006 |
Spårvägen Simförening |
|
|
36.76 |
50m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Emelie Aronsson |
2008 |
Spårvägen Simförening |
|
|
52.52 |
50m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Julia Augustsson |
2000 |
Spårvägen Simförening |
|
|
35.10 |
50m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Isabella Billter |
2009 |
Spårvägen Simförening |
|
|
51.98 |
50m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vida Brink |
2010 |
Spårvägen Simförening |
|
|
DSQ |
50m Ryggsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Elma Butti |
2009 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:02.81 |
50m Ryggsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Liv Dahl |
2005 |
Spårvägen Simförening |
|
|
33.21 |
50m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Agnes Fährlin |
1998 |
Spårvägen Simförening |
|
|
30.01 |
50m Fjärilsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Emelie Granhällen |
2008 |
Spårvägen Simförening |
|
|
45.58 |
50m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Agnes Gustafson |
2008 |
Spårvägen Simförening |
|
|
36.06 |
50m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ada Hjort Mowitz |
2010 |
Spårvägen Simförening |
|
|
DSQ |
50m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ella Holmberg |
2006 |
Spårvägen Simförening |
|
|
34.05 |
50m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ella Jarting |
2010 |
Spårvägen Simförening |
|
|
DSQ |
50m Ryggsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Delina Kidane |
2009 |
Spårvägen Simförening |
|
|
DSQ |
50m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Venus Kidane |
2009 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:08.60 |
50m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lisa Larsson |
2008 |
Spårvägen Simförening |
|
|
39.92 |
50m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Filippa Lock |
2007 |
Spårvägen Simförening |
|
|
36.28 |
50m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Cornelia Lythell |
2003 |
Spårvägen Simförening |
|
|
35.48 |
50m Fjärilsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sophia Malmgren |
2010 |
Spårvägen Simförening |
|
|
57.89 |
50m Ryggsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Klara Mild |
2009 |
Spårvägen Simförening |
|
|
57.42 |
50m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Carla Rollvén |
2006 |
Spårvägen Simförening |
|
|
34.66 |
50m Fjärilsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nicole Sederholm |
2004 |
Spårvägen Simförening |
|
|
38.01 |
50m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ida Sundbom |
2007 |
Spårvägen Simförening |
|
|
39.23 |
50m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Agnes Thunberg |
2007 |
Spårvägen Simförening |
|
|
32.42 |
50m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nova Vidmark |
2008 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:10.81 |
50m Ryggsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Anna Viinapuu |
2000 |
Spårvägen Simförening |
|
|
32.17 |
50m Fjärilsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Iris Wik |
2006 |
Spårvägen Simförening |
|
|
40.78 |
50m Fjärilsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Amanda Wirsén |
2000 |
Spårvägen Simförening |
|
|
DSQ |
50m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-05-23 21:44:32 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 23 maj 2019 till den 23 maj 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 10, 50m Extralopp Herrar - Final |
|
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Simsätt |
|
|
|
|
|
Oscar Adamsson |
2009 |
Spårvägen Simförening |
|
|
59.15 |
50m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Noah Alm |
2006 |
Spårvägen Simförening |
|
|
38.94 |
50m Fjärilsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Igor Bedlinski |
2008 |
Spårvägen Simförening |
|
|
DSQ |
50m Ryggsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Georg Blomgren |
2008 |
Spårvägen Simförening |
|
|
59.51 |
50m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Oscar Ebenhag |
2010 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:01.58 |
50m Ryggsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Simon Farjo |
2008 |
Spårvägen Simförening |
|
|
50.80 |
50m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lucas Goulet |
2008 |
Spårvägen Simförening |
|
|
44.05 |
50m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Adrian Hellberg |
2005 |
Spårvägen Simförening |
|
|
32.00 |
50m Fjärilsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ludwig Höijer |
2006 |
Spårvägen Simförening |
|
|
37.47 |
50m Fjärilsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Adam Karlsson |
2000 |
Spårvägen Simförening |
|
|
31.01 |
50m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gustav Lundgren |
2010 |
Spårvägen Simförening |
|
|
DSQ |
50m Ryggsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sigge Lövholm |
2009 |
Spårvägen Simförening |
|
|
57.68 |
50m Ryggsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Carl Malm |
2005 |
Spårvägen Simförening |
|
|
28.02 |
50m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
David Neuhardt |
2003 |
Spårvägen Simförening |
|
|
28.79 |
50m Fjärilsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Japheth Shewa |
2007 |
Spårvägen Simförening |
|
|
48.51 |
50m Fjärilsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arvid Styrman |
2002 |
Spårvägen Simförening |
|
|
28.61 |
50m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Einar Styrman |
2005 |
Spårvägen Simförening |
|
|
30.72 |
50m Fjärilsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Alexander Thor |
2008 |
Spårvägen Simförening |
|
|
54.77 |
50m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Aleksi Thörnquist |
2009 |
Spårvägen Simförening |
|
|
49.42 |
50m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Andreas Wallén |
2002 |
Spårvägen Simförening |
|
|
25.82 |
50m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pelle Wanhainen |
2006 |
Spårvägen Simförening |
|
|
28.28 |
50m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rasmus Widne |
2008 |
Spårvägen Simförening |
|
|
DSQ |
50m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Alexander von Rosen |
2008 |
Spårvägen Simförening |
|
|
50.33 |
50m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-05-23 21:44:37 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 23 maj 2019 till den 23 maj 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 11, 100m Extralopp Damer - Final |
|
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Simsätt |
|
|
|
|
|
Johanna Claesson |
2006 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:29.11 |
100m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ioana Danes |
2002 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:08.14 |
100m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Wilma Eld |
2005 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:12.98 |
100m Ryggsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Alexandra Eriksson |
2002 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:18.43 |
100m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Alina Färm |
2005 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:24.19 |
100m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jennifer Geaney |
2005 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:26.89 |
100m Medley |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Johanna Granhällen |
2002 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:14.98 |
100m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Clara Högqvist |
2005 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:39.70 |
100m Ryggsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Felicia Johansson |
2008 |
Spårvägen Simförening |
|
|
DSQ |
100m Medley |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Matilda Lobendahl |
2007 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:42.86 |
100m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Veronica Lythell |
2003 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:06.85 |
100m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lea Rosenholm |
2006 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:27.79 |
100m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Cassandra Strömquist Tampell |
2006 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:43.15 |
100m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Emma Sundstedt |
1998 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:00.34 |
100m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Klara Uddeholt |
2009 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:45.90 |
100m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Elin Yavuz |
2007 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:56.53 |
100m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-05-23 21:44:40 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 23 maj 2019 till den 23 maj 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 12, 100m Extralopp Herrar - Final |
|
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Simsätt |
|
|
|
|
|
Ludvig Alverfors |
2004 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:07.93 |
100m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gustav Annas |
2003 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:14.65 |
100m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nils Backlund |
2002 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:05.14 |
100m Fjärilsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vilgot Blanck |
2007 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:53.61 |
100m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Viktor Dahlberg |
2005 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:24.88 |
100m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Aron Ekblad |
2005 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:02.91 |
100m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Alan Eriksson |
2005 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:11.73 |
100m Medley |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Brian Eriksson |
2007 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:42.47 |
100m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Oliver Erneholm |
2003 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:10.68 |
100m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Konstantinos Georgiadis Thris |
2007 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:42.31 |
100m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
David Holmberg |
2005 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:27.38 |
100m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Eskil Joss Erkenvåg |
2005 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:20.95 |
100m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Anton Jöngren |
2006 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:37.26 |
100m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vidar Karlström |
2007 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:25.36 |
100m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kristian Kasper |
2007 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:34.85 |
100m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jakub Majta |
2003 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:07.46 |
100m Fjärilsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Wilmer Riisgaard |
2006 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:31.74 |
100m Fjärilsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
John Ström |
2004 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:11.61 |
100m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Teodor Ström |
2007 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:45.67 |
100m Ryggsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Otto von Arronet |
2009 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:26.71 |
100m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-05-23 21:44:44 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 23 maj 2019 till den 23 maj 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 13, 200m Extralopp Damer - Final |
|
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Simsätt |
|
|
|
|
|
Lisa Danfelter |
2005 |
Spårvägen Simförening |
|
|
3:18.20 |
200m Medley |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Stella Egmar |
2006 |
Spårvägen Simförening |
|
|
2:57.28 |
200m Medley |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Wilma Groth |
2005 |
Spårvägen Simförening |
|
|
2:45.94 |
200m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Julia Hellberg |
2007 |
Spårvägen Simförening |
|
|
4:05.09 |
200m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Frida Loqvist |
2006 |
Spårvägen Simförening |
|
|
2:53.70 |
200m Medley |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Anna Malmring |
2006 |
Spårvägen Simförening |
|
|
3:36.39 |
200m Medley |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Karolina Nivenius |
2005 |
Spårvägen Simförening |
|
|
3:11.96 |
200m Medley |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Alma Thunberg |
2005 |
Spårvägen Simförening |
|
|
2:38.72 |
200m Ryggsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lisa Uddeholt |
2005 |
Spårvägen Simförening |
|
|
2:27.68 |
200m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-05-23 21:44:48 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 23 maj 2019 till den 23 maj 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 14, 200m Extralopp Herrar - Final |
|
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Simsätt |
|
|
|
|
|
William Erneholm |
2006 |
Spårvägen Simförening |
|
|
3:15.44 |
200m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Oliver Geaney |
2006 |
Spårvägen Simförening |
|
|
2:34.48 |
200m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jonas Malmring |
2001 |
Spårvägen Simförening |
|
|
2:23.60 |
200m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jannis Siotis |
2003 |
Spårvägen Simförening |
|
|
2:55.04 |
200m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hugo Östling |
2007 |
Spårvägen Simförening |
|
|
2:46.76 |
200m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-05-23 21:44:51 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|