Resultater for OSUUSPANKKI-UINNIT II
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
Tulokset Laji 1 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | Osuuspankki-uinnit II | Tulostuspäivämäärä | 16 marraskuu 2014 | |||
Kilpailun paikkakunta | Mikkeli | Tulostusaika | 12:14 | |||
Järjestäjä | Mikkelin Uimaseura r.y. | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 16 marraskuu 2014 |
Laji 1, 200m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat |
Sponsori: SUUR -SAVON OSUUSPANKKI |
SE: Hanna-Maria Seppälä (1984) 2:11.39 2008-10-25 |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | 100m | 150m | Aika | Tila | |
Seura | ||||||||||
1 | Kaisa Himanen | 2003 | 239 | 43.38 | 1:30.89 | 2:35.06 | 3:18.49 | |||
Mikkelin Uimaseura | ||||||||||
Laji 1, 200m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 12 - 13 v |
Sponsori: SUUR -SAVON OSUUSPANKKI |
SE: Hanna-Maria Seppälä (1984) 2:11.39 2008-10-25 |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | 100m | 150m | Aika | Tila | |
Seura | ||||||||||
1 | Millariina Bruce | 2001 | 393 | 37.24 | 1:20.09 | 2:08.96 | 2:48.10 | |||
Uimaseura Aquila | ||||||||||
2 | Janita Brunila | 2002 | 375 | 39.68 | 1:23.79 | 2:13.40 | 2:50.79 | |||
Uimaseura Aquila | ||||||||||
3 | Elina Jurvanen | 2001 | 296 | 40.21 | 1:24.79 | 2:20.68 | 3:04.73 | |||
Mikkelin Uimaseura | ||||||||||
4 | Veera Saarelainen | 2002 | 275 | 41.48 | 1:30.14 | 2:30.07 | 3:09.44 | |||
Mikkelin Uimaseura | ||||||||||
Laji 1, 200m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 14 - 99 v |
Sponsori: SUUR -SAVON OSUUSPANKKI |
SE: Hanna-Maria Seppälä (1984) 2:11.39 2008-10-25 |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | 100m | 150m | Aika | Tila | |
Seura | ||||||||||
1 | Iida Sihvonen | 1998 | 469 | 32.55 | 1:16.14 | 2:01.17 | 2:38.48 | |||
Mikkelin Uimaseura | ||||||||||
2 | Viivi Immonen | 1996 | 390 | 33.74 | 1:18.46 | 2:10.30 | 2:48.58 | |||
Varkauden Uimarit | ||||||||||
3 | Laura Karhu | 1995 | 337 | 39.67 | 1:30.14 | 2:15.78 | 2:56.91 | |||
Savonlinnan Uimaseura | ||||||||||
4 | Katri Pylvänäinen | 2000 | 273 | 42.01 | 1:31.71 | 2:30.36 | 3:09.91 | |||
Mikkelin Uimaseura | ||||||||||
5 | Elina Virekoski | 1999 | 260 | 39.03 | 1:27.33 | 2:30.74 | 3:12.81 | |||
Varkauden Uimarit | ||||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 | Tulostuspäivämäärä | 16 marraskuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Mikkelin Uimaseura | Tulostusaika | 12:14 |
Tulokset Laji 2 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | Osuuspankki-uinnit II | Tulostuspäivämäärä | 16 marraskuu 2014 | |||
Kilpailun paikkakunta | Mikkeli | Tulostusaika | 12:21 | |||
Järjestäjä | Mikkelin Uimaseura r.y. | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 16 marraskuu 2014 |
Laji 2, 200m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat |
Sponsori: CAFE KEIDAS |
SE: Jani Sievinen (1974) 1:54.65 1994-01-21 |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | 100m | 150m | Aika | Tila | |
Seura | ||||||||||
1 | Benjamin Kangas | 2002 | 243 | 41.33 | 1:26.90 | 2:16.61 | 2:55.48 | |||
Haminan Uimaseura | ||||||||||
2 | Henri Heikkilä | 2003 | 228 | 40.73 | 1:27.80 | 2:20.12 | 2:59.42 | |||
Uimaseura Aquila | ||||||||||
3 | Niklas Laine | 2002 | 224 | 36.64 | 1:25.68 | 2:18.14 | 3:00.50 | |||
Pieksän Kuutit | ||||||||||
Laji 2, 200m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 13 - 14 v |
Sponsori: CAFE KEIDAS |
SE: Jani Sievinen (1974) 1:54.65 1994-01-21 |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | 100m | 150m | Aika | Tila | |
Seura | ||||||||||
1 | Nesja Seppälä | 2000 | 266 | 38.68 | 1:22.38 | 2:10.45 | 2:50.42 | |||
Haminan Uimaseura | ||||||||||
Laji 2, 200m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 15 - 99 v |
Sponsori: CAFE KEIDAS |
SE: Jani Sievinen (1974) 1:54.65 1994-01-21 |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | 100m | 150m | Aika | Tila | |
Seura | ||||||||||
1 | Atte Somero | 1999 | 429 | 30.84 | 1:07.03 | 1:51.62 | 2:25.27 | |||
Lahden Kaleva | ||||||||||
2 | Ville Luukkonen | 1998 | 290 | 35.07 | 1:17.70 | 2:10.50 | 2:45.56 | |||
Varkauden Uimarit | ||||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 | Tulostuspäivämäärä | 16 marraskuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Mikkelin Uimaseura | Tulostusaika | 12:21 |
Tulokset Laji 3 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | Osuuspankki-uinnit II | Tulostuspäivämäärä | 16 marraskuu 2014 | |||
Kilpailun paikkakunta | Mikkeli | Tulostusaika | 12:37 | |||
Järjestäjä | Mikkelin Uimaseura r.y. | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 16 marraskuu 2014 |
Laji 3, 100m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat |
Sponsori: TELINE - ESU OY |
SE: Hanna-Maria Seppälä (1984) 59.37 2009-01-31 |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Heta Veikkola | 2003 | 314 | 39.25 | 1:21.25 | |||||
Lapuan Virkiä | ||||||||||
2 | Elina Jurvanen | 2001 | 303 | 40.51 | 1:22.20 | |||||
Mikkelin Uimaseura | ||||||||||
3 | Siiri Jämsä | 2002 | 288 | 40.16 | 1:23.57 | |||||
Mikkelin Uimaseura | ||||||||||
4 | Merili Kallas | 2001 | 283 | 40.81 | 1:24.11 | |||||
Nurmijärven Kunto | ||||||||||
5 | Venla Huurinainen | 2001 | 275 | 40.88 | 1:24.89 | |||||
Vaajakosken Uimaseura | ||||||||||
6 | Wilma-Annika Puttonen | 2001 | 261 | 40.13 | 1:26.33 | |||||
Keuruun Toverit | ||||||||||
7 | Veera Saarelainen | 2002 | 260 | 42.45 | 1:26.45 | |||||
Mikkelin Uimaseura | ||||||||||
8 | Kaisa Himanen | 2003 | 248 | 42.95 | 1:27.83 | |||||
Mikkelin Uimaseura | ||||||||||
9 | Anni-Maria Laakso | 2003 | 226 | 46.02 | 1:30.60 | |||||
Jämsänkosken Ilves | ||||||||||
10 | Veera Laakkonen | 2003 | 190 | 45.34 | 1:36.00 | |||||
Pieksän Kuutit | ||||||||||
11 | Jessika Väisänen | 2001 | 182 | 44.82 | 1:37.44 | |||||
Varkauden Uimarit | ||||||||||
12 | Emmi Potaseff | 2001 | 168 | 50.99 | 1:40.00 | |||||
Varkauden Uimarit | ||||||||||
13 | Fanny Puska | 2001 | 154 | 51.20 | 1:43.02 | |||||
Haminan Uimaseura | ||||||||||
14 | Jenni Mikkonen | 2001 | 141 | 51.62 | 1:45.95 | |||||
Savonlinnan Uimaseura | ||||||||||
15 | Janika Lappalainen | 2001 | 111 | 55.62 | 1:54.75 | |||||
Varkauden Uimarit | ||||||||||
- | Emma Sevenius | 2002 | DSQ | |||||||
Nurmijärven Kunto | ||||||||||
SW 6.2 Uintia vatsallaan | ||||||||||
- | Vilma Mikkonen | 2002 | DSQ | |||||||
Varkauden Uimarit | ||||||||||
SW 6.2 Uintia vatsallaan | ||||||||||
Laji 3, 100m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 14 - 99 v |
Sponsori: TELINE - ESU OY |
SE: Hanna-Maria Seppälä (1984) 59.37 2009-01-31 |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Ida Hulkko | 1998 | 465 | 33.82 | 1:11.25 | |||||
Mikkelin Uimaseura | ||||||||||
2 | Maija Tiainen | 1996 | 403 | 35.62 | 1:14.75 | |||||
Savonlinnan Uimaseura | ||||||||||
3 | Ilona Rämä | 1997 | 316 | 38.33 | 1:21.02 | |||||
Haminan Uimaseura | ||||||||||
4 | Katri Pylvänäinen | 2000 | 267 | 42.33 | 1:25.75 | |||||
Mikkelin Uimaseura | ||||||||||
5 | Elina Nieminen | 2000 | 240 | 42.18 | 1:28.81 | |||||
Uimaseura Aquila | ||||||||||
6 | Sonja Nousiainen | 2000 | 200 | 45.75 | 1:34.29 | |||||
Mikkelin Uimaseura | ||||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 | Tulostuspäivämäärä | 16 marraskuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Mikkelin Uimaseura | Tulostusaika | 12:37 |
Tulokset Laji 4 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | Osuuspankki-uinnit II | Tulostuspäivämäärä | 16 marraskuu 2014 | |||
Kilpailun paikkakunta | Mikkeli | Tulostusaika | 12:44 | |||
Järjestäjä | Mikkelin Uimaseura r.y. | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 16 marraskuu 2014 |
Laji 4, 100m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 14 v ja nuoremmat |
Sponsori: METSÄ - KIESIT OY |
SE: Jani Sievinen (1974) 52.56 1996-01-21 |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Niilo Ukkonen | 2000 | 290 | 35.43 | 1:13.89 | |||||
Mikkelin Uimaseura | ||||||||||
2 | Perttu Somero | 2001 | 269 | 36.25 | 1:15.76 | |||||
Lahden Kaleva | ||||||||||
3 | Tuomas Jokilahti | 2001 | 139 | 44.30 | 1:34.42 | |||||
Nurmijärven Kunto | ||||||||||
4 | Matias Jokilahti | 2000 | 125 | 46.33 | 1:37.72 | |||||
Nurmijärven Kunto | ||||||||||
- | Teo Branchicella | 2002 | DSQ | |||||||
Mikkelin Uimaseura | ||||||||||
SW 6.2 Uintia vatsallaan | ||||||||||
- | Tuukka Pekkanen | 2002 | DSQ | |||||||
Keuruun Toverit | ||||||||||
SW 6.2 Uintia vatsallaan | ||||||||||
Laji 4, 100m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 15 - 99 v |
Sponsori: METSÄ - KIESIT OY |
SE: Jani Sievinen (1974) 52.56 1996-01-21 |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Roope Pakkanen | 1997 | 425 | 31.87 | 1:05.09 | |||||
Haminan Uimaseura | ||||||||||
2 | Leevi Suhonen | 1999 | 416 | 32.03 | 1:05.52 | |||||
Mikkelin Uimaseura | ||||||||||
3 | Tuomas Luukinen | 1996 | 340 | 33.39 | 1:10.06 | |||||
Varkauden Uimarit | ||||||||||
4 | Janne Ollikainen | 1972 | 185 | 40.42 | 1:25.82 | |||||
Keuruun Toverit | ||||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 | Tulostuspäivämäärä | 16 marraskuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Mikkelin Uimaseura | Tulostusaika | 12:44 |
Tulokset Laji 5 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | Osuuspankki-uinnit II | Tulostuspäivämäärä | 16 marraskuu 2014 | |||
Kilpailun paikkakunta | Mikkeli | Tulostusaika | 13:03 | |||
Järjestäjä | Mikkelin Uimaseura r.y. | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 16 marraskuu 2014 |
Laji 5, 50m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 9 v ja nuoremmat |
Sponsori: SUOMEN TALOTEKNIIKKA STT |
SE: Hanna-Maria Seppälä (1984) 24.38 2008-12-14 |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Aino Koskelo | 2005 | 214 | 38.80 | ||||||
Nurmijärven Kunto | ||||||||||
2 | Aino Ollikainen | 2005 | 184 | 40.84 | ||||||
Keuruun Toverit | ||||||||||
3 | Sini Kaivola | 2005 | 111 | 48.31 | ||||||
Nurmijärven Kunto | ||||||||||
4 | Ronja Ruottinen | 2005 | 93 | 51.21 | ||||||
Mikkelin Uimaseura | ||||||||||
5 | Hilda Puttonen | 2006 | 92 | 51.47 | ||||||
Keuruun Toverit | ||||||||||
6 | Iina Kukkonen | 2005 | 85 | 52.66 | ||||||
Mikkelin Uimaseura | ||||||||||
7 | Emmi Kasurinen | 2005 | 70 | 56.17 | ||||||
Mikkelin Uimaseura | ||||||||||
8 | Aada-Julia Laakso | 2007 | 53 | 1:01.71 | ||||||
Jämsänkosken Ilves | ||||||||||
Laji 5, 50m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 10 v |
Sponsori: SUOMEN TALOTEKNIIKKA STT |
SE: Hanna-Maria Seppälä (1984) 24.38 2008-12-14 |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Tuuli Kammonen | 2004 | 164 | 42.40 | ||||||
Mikkelin Uimaseura | ||||||||||
2 | Iiris Jämsä | 2004 | 159 | 42.82 | ||||||
Mikkelin Uimaseura | ||||||||||
3 | Kreetta Somero | 2004 | 154 | 43.32 | ||||||
Lahden Kaleva | ||||||||||
4 | Julia Nelimarkka | 2004 | 143 | 44.44 | ||||||
Keuruun Toverit | ||||||||||
5 | Pilvi Elina Nieminen | 2004 | 129 | 45.97 | ||||||
Keuruun Toverit | ||||||||||
Laji 5, 50m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 11 v |
Sponsori: SUOMEN TALOTEKNIIKKA STT |
SE: Hanna-Maria Seppälä (1984) 24.38 2008-12-14 |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Tara Korkiakoski | 2003 | 346 | 33.08 | ||||||
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | ||||||||||
2 | Ida Lehtovaara | 2003 | 341 | 33.24 | ||||||
Uimaseura Aquila | ||||||||||
3 | Oona Tervo | 2003 | 222 | 38.33 | ||||||
Vaajakosken Uimaseura | ||||||||||
4 | Julia Järvelin | 2003 | 212 | 38.94 | ||||||
Vaajakosken Uimaseura | ||||||||||
5 | Clea Rekula | 2003 | 205 | 39.37 | ||||||
Nurmijärven Kunto | ||||||||||
6 | Oona Mäenpää | 2003 | 174 | 41.57 | ||||||
Nurmijärven Kunto | ||||||||||
7 | Alexandra Sandman | 2003 | 132 | 45.59 | ||||||
Mikkelin Uimaseura | ||||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 | Tulostuspäivämäärä | 16 marraskuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Mikkelin Uimaseura | Tulostusaika | 13:03 |
Tulokset Laji 6 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | Osuuspankki-uinnit II | Tulostuspäivämäärä | 16 marraskuu 2014 | |||
Kilpailun paikkakunta | Mikkeli | Tulostusaika | 13:09 | |||
Järjestäjä | Mikkelin Uimaseura r.y. | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 16 marraskuu 2014 |
Laji 6, 50m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat |
Sponsori: MIKKELIN KIINTEISTÖPYSÄKK |
SE: Ari-Pekka Liukkonen (1989) 21.34 2012-10-28 |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Luukas Laine | 2005 | 138 | 39.23 | ||||||
Pieksän Kuutit | ||||||||||
2 | Eemil Markkanen | 2004 | 123 | 40.74 | ||||||
Pieksän Kuutit | ||||||||||
3 | Arttu Tepponen | 2004 | 114 | 41.77 | ||||||
Keuruun Toverit | ||||||||||
4 | Niilo Suhonen | 2004 | 113 | 41.88 | ||||||
Mikkelin Uimaseura | ||||||||||
5 | Patrick Perkovuo | 2004 | 13 | 1:26.13 | ||||||
Nurmijärven Kunto | ||||||||||
Laji 6, 50m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 11 v |
Sponsori: MIKKELIN KIINTEISTÖPYSÄKK |
SE: Ari-Pekka Liukkonen (1989) 21.34 2012-10-28 |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Henri Heikkilä | 2003 | 233 | 32.96 | ||||||
Uimaseura Aquila | ||||||||||
2 | Lauri Tolvanen | 2003 | 182 | 35.80 | ||||||
Haminan Uimaseura | ||||||||||
3 | Tuure Ollikainen | 2003 | 173 | 36.42 | ||||||
Keuruun Toverit | ||||||||||
4 | Klaus Rekula | 2003 | 157 | 37.60 | ||||||
Nurmijärven Kunto | ||||||||||
5 | Touko Ylönen | 2003 | 134 | 39.62 | ||||||
Pieksän Kuutit | ||||||||||
6 | Otto Elvis Savolainen | 2003 | 105 | 43.00 | ||||||
Mikkelin Uimaseura | ||||||||||
7 | Luka Räsänen | 2003 | 99 | 43.77 | ||||||
Savonlinnan Uimaseura | ||||||||||
8 | Onni Salmenkivi | 2003 | 76 | 47.72 | ||||||
Savonlinnan Uimaseura | ||||||||||
Laji 6, 50m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 12 v |
Sponsori: MIKKELIN KIINTEISTÖPYSÄKK |
SE: Ari-Pekka Liukkonen (1989) 21.34 2012-10-28 |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Benjamin Kangas | 2002 | 223 | 33.45 | ||||||
Haminan Uimaseura | ||||||||||
2 | Aapo Liljaniemi | 2002 | 186 | 35.51 | ||||||
Nurmijärven Kunto | ||||||||||
3 | Jaakko Lehvonen | 2002 | 136 | 39.42 | ||||||
Pieksän Kuutit | ||||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 | Tulostuspäivämäärä | 16 marraskuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Mikkelin Uimaseura | Tulostusaika | 13:09 |
Tulokset Laji 7 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | Osuuspankki-uinnit II | Tulostuspäivämäärä | 16 marraskuu 2014 | |||
Kilpailun paikkakunta | Mikkeli | Tulostusaika | 13:18 | |||
Järjestäjä | Mikkelin Uimaseura r.y. | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 16 marraskuu 2014 |
Laji 7, 50m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat |
Sponsori: RAMIN KONDITORIO |
SE: Sini Kuutamo (1995) 26.12 2012-10-14 |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Kaisa Himanen | 2003 | 207 | 41.18 | ||||||
Mikkelin Uimaseura | ||||||||||
2 | Veera Laakkonen | 2003 | 184 | 42.84 | ||||||
Pieksän Kuutit | ||||||||||
Laji 7, 50m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 12 - 13 v |
Sponsori: RAMIN KONDITORIO |
SE: Sini Kuutamo (1995) 26.12 2012-10-14 |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Venla Huurinainen | 2001 | 273 | 37.57 | ||||||
Vaajakosken Uimaseura | ||||||||||
2 | Elina Jurvanen | 2001 | 257 | 38.33 | ||||||
Mikkelin Uimaseura | ||||||||||
3 | Veera Saarelainen | 2002 | 224 | 40.12 | ||||||
Mikkelin Uimaseura | ||||||||||
4 | Maija Liukkonen | 2001 | 217 | 40.56 | ||||||
Mikkelin Uimaseura | ||||||||||
5 | Tessa Sopanen | 2002 | 198 | 41.82 | ||||||
Savonlinnan Uimaseura | ||||||||||
6 | Siiri Jämsä | 2002 | 185 | 42.75 | ||||||
Mikkelin Uimaseura | ||||||||||
7 | Merili Kallas | 2001 | 171 | 43.92 | ||||||
Nurmijärven Kunto | ||||||||||
8 | Veera Vehviläinen | 2002 | 108 | 51.19 | ||||||
Pieksän Kuutit | ||||||||||
- | Netta Korhonen | 2001 | DSQ | |||||||
Vaajakosken Uimaseura | ||||||||||
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä | ||||||||||
Laji 7, 50m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 14 - 99 v |
Sponsori: RAMIN KONDITORIO |
SE: Sini Kuutamo (1995) 26.12 2012-10-14 |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Iida Sihvonen | 1998 | 465 | 31.46 | ||||||
Mikkelin Uimaseura | ||||||||||
2 | Ida Hulkko | 1998 | 454 | 31.72 | ||||||
Mikkelin Uimaseura | ||||||||||
3 | Maija Tiainen | 1996 | 410 | 32.80 | ||||||
Savonlinnan Uimaseura | ||||||||||
4 | Viivi Immonen | 1996 | 393 | 33.27 | ||||||
Varkauden Uimarit | ||||||||||
5 | Sara Sohlman | 1995 | 341 | 34.88 | ||||||
Haminan Uimaseura | ||||||||||
6 | Elina Virekoski | 1999 | 326 | 35.41 | ||||||
Varkauden Uimarit | ||||||||||
7 | Katri Pylvänäinen | 2000 | 292 | 36.74 | ||||||
Mikkelin Uimaseura | ||||||||||
8 | Rita Miettinen | 2000 | 203 | 41.43 | ||||||
Varkauden Uimarit | ||||||||||
9 | Jessika Nikarmaa | 2000 | 197 | 41.89 | ||||||
Varkauden Uimarit | ||||||||||
10 | Maria Kivimäki | 2000 | 174 | 43.61 | ||||||
Pieksän Kuutit | ||||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 | Tulostuspäivämäärä | 16 marraskuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Mikkelin Uimaseura | Tulostusaika | 13:18 |
Tulokset Laji 8 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | Osuuspankki-uinnit II | Tulostuspäivämäärä | 16 marraskuu 2014 | |||
Kilpailun paikkakunta | Mikkeli | Tulostusaika | 13:25 | |||
Järjestäjä | Mikkelin Uimaseura r.y. | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 16 marraskuu 2014 |
Laji 8, 50m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat |
Sponsori: KUOMA OY |
SE: Matti Rajakylä (1984) 23.17 2005-12-11 |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Niklas Laine | 2002 | 230 | 35.53 | ||||||
Pieksän Kuutit | ||||||||||
2 | Tuukka Pekkanen | 2002 | 177 | 38.78 | ||||||
Keuruun Toverit | ||||||||||
Laji 8, 50m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 13 - 14 v |
Sponsori: KUOMA OY |
SE: Matti Rajakylä (1984) 23.17 2005-12-11 |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Nesja Seppälä | 2000 | 229 | 35.61 | ||||||
Haminan Uimaseura | ||||||||||
2 | Patrick de Monte | 2001 | 210 | 36.67 | ||||||
Keuruun Toverit | ||||||||||
3 | Kasperi Koskinen | 2001 | 206 | 36.87 | ||||||
Keuruun Toverit | ||||||||||
4 | Jonatan Hallikainen | 2001 | 187 | 38.07 | ||||||
Lahden Kaleva | ||||||||||
- | Niilo Ukkonen | 2000 | DSQ | |||||||
Mikkelin Uimaseura | ||||||||||
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä | ||||||||||
Laji 8, 50m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 15 - 99 v |
Sponsori: KUOMA OY |
SE: Matti Rajakylä (1984) 23.17 2005-12-11 |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Aleksi Kurronen | 1997 | 554 | 26.53 | ||||||
Mikkelin Uimaseura | ||||||||||
2 | Tuomas Luukinen | 1996 | 437 | 28.71 | ||||||
Varkauden Uimarit | ||||||||||
3 | Leevi Suhonen | 1999 | 433 | 28.81 | ||||||
Mikkelin Uimaseura | ||||||||||
4 | Roope Pakkanen | 1997 | 412 | 29.29 | ||||||
Haminan Uimaseura | ||||||||||
5 | Petri Löllö | 1976 | 340 | 31.21 | ||||||
Keuruun Toverit | ||||||||||
6 | Toni Mikkonen | 1998 | 302 | 32.49 | ||||||
Savonlinnan Uimaseura | ||||||||||
7 | Ville Luukkonen | 1998 | 256 | 34.32 | ||||||
Varkauden Uimarit | ||||||||||
8 | Janne Ollikainen | 1972 | 237 | 35.18 | ||||||
Keuruun Toverit | ||||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 | Tulostuspäivämäärä | 16 marraskuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Mikkelin Uimaseura | Tulostusaika | 13:25 |
Tulokset Laji 9 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | Osuuspankki-uinnit II | Tulostuspäivämäärä | 16 marraskuu 2014 | |||
Kilpailun paikkakunta | Mikkeli | Tulostusaika | 13:44 | |||
Järjestäjä | Mikkelin Uimaseura r.y. | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 16 marraskuu 2014 |
Laji 9, 50m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 9 v ja nuoremmat |
Sponsori: GIGANTTI |
SE: Katja Lehtonen (1988) 30.40 2009-11-11 |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Aino Ollikainen | 2005 | 191 | 49.96 | ||||||
Keuruun Toverit | ||||||||||
2 | Aino Koskelo | 2005 | 189 | 50.14 | ||||||
Nurmijärven Kunto | ||||||||||
3 | Sini Kaivola | 2005 | 132 | 56.53 | ||||||
Nurmijärven Kunto | ||||||||||
4 | Ronja Welling | 2005 | 107 | 1:00.62 | ||||||
Nurmijärven Kunto | ||||||||||
5 | Iina Kukkonen | 2005 | 86 | 1:05.15 | ||||||
Mikkelin Uimaseura | ||||||||||
- | Ronja Ruottinen | 2005 | DSQ | |||||||
Mikkelin Uimaseura | ||||||||||
SW 7.3 Kyynärpäät vedenpinnan yläpuolella uidessa | ||||||||||
Laji 9, 50m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 10 v |
Sponsori: GIGANTTI |
SE: Katja Lehtonen (1988) 30.40 2009-11-11 |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Julia Nelimarkka | 2004 | 146 | 54.59 | ||||||
Keuruun Toverit | ||||||||||
2 | Iiris Jämsä | 2004 | 132 | 56.53 | ||||||
Mikkelin Uimaseura | ||||||||||
Laji 9, 50m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 11 v |
Sponsori: GIGANTTI |
SE: Katja Lehtonen (1988) 30.40 2009-11-11 |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Ida Lehtovaara | 2003 | 264 | 44.85 | ||||||
Uimaseura Aquila | ||||||||||
2 | Anna Lehtonen | 2003 | 172 | 51.74 | ||||||
Uinti Imatra | ||||||||||
3 | Oona Mäenpää | 2003 | 119 | 58.39 | ||||||
Nurmijärven Kunto | ||||||||||
- | Clea Rekula | 2003 | DSQ | |||||||
Nurmijärven Kunto | ||||||||||
SW 7.5 Perhosuinnin potku (poislukien lähdön / käännöksen jälkeen tuleva) | ||||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 | Tulostuspäivämäärä | 16 marraskuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Mikkelin Uimaseura | Tulostusaika | 13:44 |
Tulokset Laji 10 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | Osuuspankki-uinnit II | Tulostuspäivämäärä | 16 marraskuu 2014 | |||
Kilpailun paikkakunta | Mikkeli | Tulostusaika | 13:50 | |||
Järjestäjä | Mikkelin Uimaseura r.y. | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 16 marraskuu 2014 |
Laji 10, 50m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat |
Sponsori: OTAVAN MAALAUSTYÖ |
SE: Andrei Tuomola (1989) 26.64 2009-12-12 |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Luukas Laine | 2005 | 110 | 52.63 | ||||||
Pieksän Kuutit | ||||||||||
2 | Arttu Tepponen | 2004 | 89 | 56.55 | ||||||
Keuruun Toverit | ||||||||||
3 | Eemil Markkanen | 2004 | 86 | 57.12 | ||||||
Pieksän Kuutit | ||||||||||
4 | Niilo Suhonen | 2004 | 57 | 1:05.34 | ||||||
Mikkelin Uimaseura | ||||||||||
5 | Tommi Myllynen | 2004 | 51 | 1:07.83 | ||||||
Nurmijärven Kunto | ||||||||||
Laji 10, 50m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 11 v |
Sponsori: OTAVAN MAALAUSTYÖ |
SE: Andrei Tuomola (1989) 26.64 2009-12-12 |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Lauri Tolvanen | 2003 | 158 | 46.70 | ||||||
Haminan Uimaseura | ||||||||||
2 | Tuure Ollikainen | 2003 | 133 | 49.43 | ||||||
Keuruun Toverit | ||||||||||
3 | Otto Elvis Savolainen | 2003 | 107 | 53.10 | ||||||
Mikkelin Uimaseura | ||||||||||
4 | Onni Salmenkivi | 2003 | 98 | 54.74 | ||||||
Savonlinnan Uimaseura | ||||||||||
- | Klaus Rekula | 2003 | DSQ | |||||||
Nurmijärven Kunto | ||||||||||
SW 7.6 Yhden käden /kädet päällekkäin / eriaikainen kosketus seinään käännöksessä / maaliin tullessa | ||||||||||
- | Luka Räsänen | 2003 | DSQ | |||||||
Savonlinnan Uimaseura | ||||||||||
SW 7.6 Yhden käden /kädet päällekkäin / eriaikainen kosketus seinään käännöksessä / maaliin tullessa | ||||||||||
Laji 10, 50m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 12 v |
Sponsori: OTAVAN MAALAUSTYÖ |
SE: Andrei Tuomola (1989) 26.64 2009-12-12 |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Aapo Liljaniemi | 2002 | 182 | 44.54 | ||||||
Nurmijärven Kunto | ||||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 | Tulostuspäivämäärä | 16 marraskuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Mikkelin Uimaseura | Tulostusaika | 13:50 |
Tulokset Laji 11 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | Osuuspankki-uinnit II | Tulostuspäivämäärä | 16 marraskuu 2014 | |||
Kilpailun paikkakunta | Mikkeli | Tulostusaika | 14:12 | |||
Järjestäjä | Mikkelin Uimaseura r.y. | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 16 marraskuu 2014 |
Laji 11, 100m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat |
Sponsori: MIKKELIN PULTTI, BERNER |
SE: Hanna-Maria Seppälä (1984) 52.28 2008-12-11 |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Janita Brunila | 2002 | 395 | 33.34 | 1:09.52 | |||||
Uimaseura Aquila | ||||||||||
2 | Millariina Bruce | 2001 | 388 | 34.65 | 1:09.89 | |||||
Uimaseura Aquila | ||||||||||
3 | Tara Korkiakoski | 2003 | 348 | 34.53 | 1:12.48 | |||||
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | ||||||||||
4 | Wilma-Annika Puttonen | 2001 | 329 | 35.27 | 1:13.86 | |||||
Keuruun Toverit | ||||||||||
5 | Heta Veikkola | 2003 | 319 | 35.47 | 1:14.58 | |||||
Lapuan Virkiä | ||||||||||
6 | Emma Remes | 2002 | 300 | 35.85 | 1:16.19 | |||||
Pieksän Kuutit | ||||||||||
7 | Venla Huurinainen | 2001 | 297 | 36.85 | 1:16.43 | |||||
Vaajakosken Uimaseura | ||||||||||
8 | Emmi Potaseff | 2001 | 278 | 38.06 | 1:18.13 | |||||
Varkauden Uimarit | ||||||||||
9 | Jessika Väisänen | 2001 | 276 | 38.58 | 1:18.27 | |||||
Varkauden Uimarit | ||||||||||
10 | Netta Korhonen | 2001 | 275 | 37.68 | 1:18.44 | |||||
Vaajakosken Uimaseura | ||||||||||
11 | Veera Laakkonen | 2003 | 266 | 37.90 | 1:19.24 | |||||
Pieksän Kuutit | ||||||||||
12 | Siiri Jämsä | 2002 | 254 | 37.90 | 1:20.47 | |||||
Mikkelin Uimaseura | ||||||||||
13 | Fanny Puska | 2001 | 244 | 40.19 | 1:21.54 | |||||
Haminan Uimaseura | ||||||||||
14 | Tessa Sopanen | 2002 | 240 | 39.09 | 1:22.00 | |||||
Savonlinnan Uimaseura | ||||||||||
15 | Inka Tiainen | 2002 | 234 | 39.37 | 1:22.69 | |||||
Savonlinnan Uimaseura | ||||||||||
16 | Vilma Mikkonen | 2002 | 228 | 40.64 | 1:23.48 | |||||
Varkauden Uimarit | ||||||||||
17 | Nea Kiiskinen | 2001 | 223 | 38.62 | 1:24.06 | |||||
Savonlinnan Uimaseura | ||||||||||
18 | Anni-Maria Laakso | 2003 | 218 | 40.18 | 1:24.70 | |||||
Jämsänkosken Ilves | ||||||||||
19 | Ella Kivimäki | 2002 | 210 | 40.09 | 1:25.70 | |||||
Keuruun Toverit | ||||||||||
20 | Elli Hannus | 2002 | 209 | 39.74 | 1:25.92 | |||||
Keuruun Toverit | ||||||||||
21 | Oona Haaparanta | 2002 | 202 | 43.15 | 1:26.92 | |||||
Vaajakosken Uimaseura | ||||||||||
22 | Rosa Antikainen | 2002 | 201 | 39.61 | 1:27.04 | |||||
Pieksän Kuutit | ||||||||||
23 | Anna Lehtonen | 2003 | 186 | 41.90 | 1:29.29 | |||||
Uinti Imatra | ||||||||||
24 | Janika Lappalainen | 2001 | 166 | 43.40 | 1:32.74 | |||||
Varkauden Uimarit | ||||||||||
25 | Veera Vehviläinen | 2002 | 158 | 45.80 | 1:34.22 | |||||
Pieksän Kuutit | ||||||||||
26 | Emilia Hietakangas | 2002 | 146 | 42.92 | 1:36.74 | |||||
Keuruun Toverit | ||||||||||
27 | Milla Hjelt | 2002 | 131 | 46.47 | 1:40.30 | |||||
Pieksän Kuutit | ||||||||||
28 | Emma Sevenius | 2002 | 115 | 49.99 | 1:44.64 | |||||
Nurmijärven Kunto | ||||||||||
Laji 11, 100m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 14 - 99 v |
Sponsori: MIKKELIN PULTTI, BERNER |
SE: Hanna-Maria Seppälä (1984) 52.28 2008-12-11 |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Iida Sihvonen | 1998 | 531 | 30.15 | 1:02.96 | |||||
Mikkelin Uimaseura | ||||||||||
2 | Maija Tiainen | 1996 | 476 | 30.99 | 1:05.32 | |||||
Savonlinnan Uimaseura | ||||||||||
3 | Ilona Rämä | 1997 | 422 | 32.21 | 1:08.00 | |||||
Haminan Uimaseura | ||||||||||
4 | Elina Virekoski | 1999 | 361 | 33.65 | 1:11.62 | |||||
Varkauden Uimarit | ||||||||||
5 | Sara Sohlman | 1995 | 345 | 33.89 | 1:12.73 | |||||
Haminan Uimaseura | ||||||||||
6 | Elina Nieminen | 2000 | 309 | 36.82 | 1:15.44 | |||||
Uimaseura Aquila | ||||||||||
7 | Sonja Nousiainen | 2000 | 269 | 37.53 | 1:18.99 | |||||
Mikkelin Uimaseura | ||||||||||
8 | Jessika Nikarmaa | 2000 | 267 | 38.18 | 1:19.18 | |||||
Varkauden Uimarit | ||||||||||
9 | Rita Miettinen | 2000 | 255 | 38.50 | 1:20.35 | |||||
Varkauden Uimarit | ||||||||||
10 | Miia Hirvonen | 1999 | 254 | 38.19 | 1:20.45 | |||||
Varkauden Uimarit | ||||||||||
11 | Maria Kivimäki | 2000 | 202 | 42.18 | 1:26.85 | |||||
Pieksän Kuutit | ||||||||||
12 | Venla Korhonen | 2000 | 187 | 43.74 | 1:29.06 | |||||
Pieksän Kuutit | ||||||||||
13 | Emma Maaranen | 1999 | 141 | 45.82 | 1:37.92 | |||||
Pieksän Kuutit | ||||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 | Tulostuspäivämäärä | 16 marraskuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Mikkelin Uimaseura | Tulostusaika | 14:12 |
Tulokset Laji 12 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | Osuuspankki-uinnit II | Tulostuspäivämäärä | 16 marraskuu 2014 | |||
Kilpailun paikkakunta | Mikkeli | Tulostusaika | 14:24 | |||
Järjestäjä | Mikkelin Uimaseura r.y. | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 16 marraskuu 2014 |
Laji 12, 100m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 14 v ja nuoremmat |
Sponsori: MIKKELIN BETONI |
SE: Ari-Pekka Liukkonen (1989) 47.56 2012-07-06 |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Niilo Ukkonen | 2000 | 316 | 31.67 | 1:05.96 | |||||
Mikkelin Uimaseura | ||||||||||
2 | Nesja Seppälä | 2000 | 287 | 32.70 | 1:08.10 | |||||
Haminan Uimaseura | ||||||||||
3 | Perttu Somero | 2001 | 281 | 32.98 | 1:08.55 | |||||
Lahden Kaleva | ||||||||||
4 | Patrick de Monte | 2001 | 233 | 35.45 | 1:13.00 | |||||
Keuruun Toverit | ||||||||||
5 | Niklas Laine | 2002 | 227 | 35.55 | 1:13.62 | |||||
Pieksän Kuutit | ||||||||||
6 | Kasperi Koskinen | 2001 | 226 | 36.06 | 1:13.69 | |||||
Keuruun Toverit | ||||||||||
7 | Benjamin Kangas | 2002 | 217 | 36.12 | 1:14.77 | |||||
Haminan Uimaseura | ||||||||||
8 | Tuukka Pekkanen | 2002 | 213 | 37.33 | 1:15.17 | |||||
Keuruun Toverit | ||||||||||
9 | Jonatan Hallikainen | 2001 | 211 | 34.64 | 1:15.48 | |||||
Lahden Kaleva | ||||||||||
10 | Matias Jokilahti | 2000 | 176 | 36.81 | 1:20.06 | |||||
Nurmijärven Kunto | ||||||||||
11 | Teo Branchicella | 2002 | 160 | 40.05 | 1:22.75 | |||||
Mikkelin Uimaseura | ||||||||||
12 | Joni Tähti | 2001 | 147 | 40.27 | 1:25.03 | |||||
Nurmijärven Kunto | ||||||||||
13 | Tuomas Jokilahti | 2001 | 136 | 38.53 | 1:27.38 | |||||
Nurmijärven Kunto | ||||||||||
14 | Touko Ylönen | 2003 | 120 | 44.37 | 1:31.11 | |||||
Pieksän Kuutit | ||||||||||
15 | Jaakko Lehvonen | 2002 | 119 | 43.77 | 1:31.33 | |||||
Pieksän Kuutit | ||||||||||
Laji 12, 100m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 15 - 99 v |
Sponsori: MIKKELIN BETONI |
SE: Ari-Pekka Liukkonen (1989) 47.56 2012-07-06 |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Aleksi Kurronen | 1997 | 555 | 25.94 | 54.68 | |||||
Mikkelin Uimaseura | ||||||||||
2 | Atte Somero | 1999 | 481 | 26.88 | 57.33 | |||||
Lahden Kaleva | ||||||||||
3 | Roope Pakkanen | 1997 | 474 | 27.36 | 57.61 | |||||
Haminan Uimaseura | ||||||||||
4 | Tuomas Luukinen | 1996 | 431 | 28.09 | 59.47 | |||||
Varkauden Uimarit | ||||||||||
5 | Petri Löllö | 1976 | 358 | 31.00 | 1:03.28 | |||||
Keuruun Toverit | ||||||||||
6 | Toni Mikkonen | 1998 | 315 | 30.92 | 1:05.98 | |||||
Savonlinnan Uimaseura | ||||||||||
7 | Miikka Luukinen | 1999 | 305 | 31.18 | 1:06.72 | |||||
Varkauden Uimarit | ||||||||||
8 | Juuso Anttila | 1998 | 232 | 34.26 | 1:13.10 | |||||
Varkauden Uimarit | ||||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 | Tulostuspäivämäärä | 16 marraskuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Mikkelin Uimaseura | Tulostusaika | 14:24 |
Tulokset Laji 13 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | Osuuspankki-uinnit II | Tulostuspäivämäärä | 16 marraskuu 2014 | |||
Kilpailun paikkakunta | Mikkeli | Tulostusaika | 14:47 | |||
Järjestäjä | Mikkelin Uimaseura r.y. | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 16 marraskuu 2014 |
Laji 13, 50m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 9 v ja nuoremmat |
Sponsori: RANTAKONE |
SE: Anni Alitalo (1991) 27.58 2014-08-31 |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Aino Koskelo | 2005 | 169 | 46.48 | ||||||
Nurmijärven Kunto | ||||||||||
2 | Ronja Welling | 2005 | 131 | 50.50 | ||||||
Nurmijärven Kunto | ||||||||||
3 | Aino Ollikainen | 2005 | 129 | 50.85 | ||||||
Keuruun Toverit | ||||||||||
4 | Sini Kaivola | 2005 | 107 | 54.05 | ||||||
Nurmijärven Kunto | ||||||||||
5 | Emmi Kasurinen | 2005 | 68 | 1:02.70 | ||||||
Mikkelin Uimaseura | ||||||||||
- | Aada-Julia Laakso | 2007 | DSQ | |||||||
Jämsänkosken Ilves | ||||||||||
SW 6.2 Uintia vatsallaan | ||||||||||
Laji 13, 50m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 10 v |
Sponsori: RANTAKONE |
SE: Anni Alitalo (1991) 27.58 2014-08-31 |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Tuuli Kammonen | 2004 | 100 | 55.22 | ||||||
Mikkelin Uimaseura | ||||||||||
2 | Iiris Jämsä | 2004 | 93 | 56.54 | ||||||
Mikkelin Uimaseura | ||||||||||
Laji 13, 50m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 11 v |
Sponsori: RANTAKONE |
SE: Anni Alitalo (1991) 27.58 2014-08-31 |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Heta Veikkola | 2003 | 319 | 37.60 | ||||||
Lapuan Virkiä | ||||||||||
2 | Tara Korkiakoski | 2003 | 292 | 38.71 | ||||||
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | ||||||||||
3 | Oona Tervo | 2003 | 185 | 45.07 | ||||||
Vaajakosken Uimaseura | ||||||||||
4 | Clea Rekula | 2003 | 177 | 45.71 | ||||||
Nurmijärven Kunto | ||||||||||
5 | Oona Mäenpää | 2003 | 159 | 47.41 | ||||||
Nurmijärven Kunto | ||||||||||
6 | Alexandra Sandman | 2003 | 113 | 53.03 | ||||||
Mikkelin Uimaseura | ||||||||||
- | Julia Järvelin | 2003 | DSQ | |||||||
Vaajakosken Uimaseura | ||||||||||
SW 6.2 Uintia vatsallaan | ||||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 | Tulostuspäivämäärä | 16 marraskuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Mikkelin Uimaseura | Tulostusaika | 14:47 |
Tulokset Laji 14 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | Osuuspankki-uinnit II | Tulostuspäivämäärä | 16 marraskuu 2014 | |||
Kilpailun paikkakunta | Mikkeli | Tulostusaika | 14:47 | |||
Järjestäjä | Mikkelin Uimaseura r.y. | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 16 marraskuu 2014 |
Laji 14, 50m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat |
Sponsori: KESTOOLS OY |
SE: Tero Räty (1978) 24.44 2006-12-08 |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Luukas Laine | 2005 | 104 | 48.07 | ||||||
Pieksän Kuutit | ||||||||||
- | Niilo Suhonen | 2004 | DSQ | |||||||
Mikkelin Uimaseura | ||||||||||
SW 6.2 Uintia vatsallaan | ||||||||||
Laji 14, 50m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 11 v |
Sponsori: KESTOOLS OY |
SE: Tero Räty (1978) 24.44 2006-12-08 |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Lauri Tolvanen | 2003 | 148 | 42.67 | ||||||
Haminan Uimaseura | ||||||||||
2 | Klaus Rekula | 2003 | 121 | 45.62 | ||||||
Nurmijärven Kunto | ||||||||||
- | Touko Ylönen | 2003 | DSQ | |||||||
Pieksän Kuutit | ||||||||||
SW 6.2 Uintia vatsallaan | ||||||||||
Laji 14, 50m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 12 v |
Sponsori: KESTOOLS OY |
SE: Tero Räty (1978) 24.44 2006-12-08 |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Aapo Liljaniemi | 2002 | 145 | 42.97 | ||||||
Nurmijärven Kunto | ||||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 | Tulostuspäivämäärä | 16 marraskuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Mikkelin Uimaseura | Tulostusaika | 14:47 |
Tulokset Laji 15 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | Osuuspankki-uinnit II | Tulostuspäivämäärä | 16 marraskuu 2014 | |||
Kilpailun paikkakunta | Mikkeli | Tulostusaika | 15:15 | |||
Järjestäjä | Mikkelin Uimaseura r.y. | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 16 marraskuu 2014 |
Laji 15, 100m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat |
Sponsori: SALICO OY |
SE: Jenna Laukkanen (1996) 1:06.46 2013-02-01 |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Janita Brunila | 2002 | 330 | 43.41 | 1:30.22 | |||||
Uimaseura Aquila | ||||||||||
2 | Millariina Bruce | 2001 | 312 | 44.56 | 1:31.92 | |||||
Uimaseura Aquila | ||||||||||
3 | Emilia Markkanen | 2001 | 258 | 46.38 | 1:37.88 | |||||
Pieksän Kuutit | ||||||||||
4 | Ida Lehtovaara | 2003 | 251 | 46.62 | 1:38.73 | |||||
Uimaseura Aquila | ||||||||||
5 | Tara Korkiakoski | 2003 | 250 | 44.36 | 1:38.96 | |||||
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | ||||||||||
6 | Merili Kallas | 2001 | 246 | 47.49 | 1:39.39 | |||||
Nurmijärven Kunto | ||||||||||
7 | Heta Veikkola | 2003 | 244 | 48.04 | 1:39.74 | |||||
Lapuan Virkiä | ||||||||||
8 | Elina Jurvanen | 2001 | 241 | 48.53 | 1:40.20 | |||||
Mikkelin Uimaseura | ||||||||||
9 | Jessika Väisänen | 2001 | 238 | 46.81 | 1:40.56 | |||||
Varkauden Uimarit | ||||||||||
10 | Wilma-Annika Puttonen | 2001 | 230 | 48.45 | 1:41.68 | |||||
Keuruun Toverit | ||||||||||
11 | Jenni Mikkonen | 2001 | 216 | 49.51 | 1:43.89 | |||||
Savonlinnan Uimaseura | ||||||||||
12 | Emmi Potaseff | 2001 | 216 | 49.35 | 1:43.93 | |||||
Varkauden Uimarit | ||||||||||
13 | Ella Kivimäki | 2002 | 214 | 52.19 | 1:44.21 | |||||
Keuruun Toverit | ||||||||||
14 | Kaisa Himanen | 2003 | 201 | 51.34 | 1:46.45 | |||||
Mikkelin Uimaseura | ||||||||||
15 | Anni-Maria Laakso | 2003 | 190 | 52.47 | 1:48.35 | |||||
Jämsänkosken Ilves | ||||||||||
16 | Nea Kiiskinen | 2001 | 189 | 50.32 | 1:48.52 | |||||
Savonlinnan Uimaseura | ||||||||||
17 | Riina Heimonen | 2002 | 189 | 49.62 | 1:48.53 | |||||
Pieksän Kuutit | ||||||||||
18 | Veera Saarelainen | 2002 | 187 | 49.93 | 1:49.01 | |||||
Mikkelin Uimaseura | ||||||||||
19 | Inka Tiainen | 2002 | 187 | 52.53 | 1:49.04 | |||||
Savonlinnan Uimaseura | ||||||||||
20 | Siiri Jämsä | 2002 | 183 | 51.71 | 1:49.66 | |||||
Mikkelin Uimaseura | ||||||||||
21 | Rosa Antikainen | 2002 | 175 | 52.88 | 1:51.33 | |||||
Pieksän Kuutit | ||||||||||
22 | Vilma Mikkonen | 2002 | 172 | 52.27 | 1:52.07 | |||||
Varkauden Uimarit | ||||||||||
23 | Elli Hannus | 2002 | 164 | 52.99 | 1:53.74 | |||||
Keuruun Toverit | ||||||||||
24 | Milla Hjelt | 2002 | 150 | 54.75 | 1:57.24 | |||||
Pieksän Kuutit | ||||||||||
25 | Emma Sevenius | 2002 | 104 | 1:02.08 | 2:12.60 | |||||
Nurmijärven Kunto | ||||||||||
- | Emilia Hietakangas | 2002 | DSQ | |||||||
Keuruun Toverit | ||||||||||
SW 7.5 Perhosuinnin potku (poislukien lähdön / käännöksen jälkeen tuleva) | ||||||||||
- | Maija Liukkonen | 2001 | DSQ | |||||||
Mikkelin Uimaseura | ||||||||||
SW 7.5 Perhosuinnin potku (poislukien lähdön / käännöksen jälkeen tuleva) | ||||||||||
Laji 15, 100m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 14 - 99 v |
Sponsori: SALICO OY |
SE: Jenna Laukkanen (1996) 1:06.46 2013-02-01 |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Ida Hulkko | 1998 | 670 | 32.48 | 1:11.25 | |||||
Mikkelin Uimaseura | ||||||||||
2 | Laura Karhu | 1995 | 429 | 39.16 | 1:22.64 | |||||
Savonlinnan Uimaseura | ||||||||||
3 | Ilona Rämä | 1997 | 413 | 38.91 | 1:23.73 | |||||
Haminan Uimaseura | ||||||||||
4 | Elina Nieminen | 2000 | 282 | 44.97 | 1:35.05 | |||||
Uimaseura Aquila | ||||||||||
5 | Katri Pylvänäinen | 2000 | 260 | 45.04 | 1:37.63 | |||||
Mikkelin Uimaseura | ||||||||||
6 | Rita Miettinen | 2000 | 250 | 46.91 | 1:38.93 | |||||
Varkauden Uimarit | ||||||||||
7 | Jessika Nikarmaa | 2000 | 219 | 50.57 | 1:43.38 | |||||
Varkauden Uimarit | ||||||||||
8 | Venla Korhonen | 2000 | 145 | 57.10 | 1:58.62 | |||||
Pieksän Kuutit | ||||||||||
9 | Maria Kivimäki | 2000 | 138 | 57.84 | 2:00.53 | |||||
Pieksän Kuutit | ||||||||||
- | Emma Maaranen | 1999 | DSQ | |||||||
Pieksän Kuutit | ||||||||||
SW 7.6 Väärä uintisykli (=1 käsiveto, 1 potku), paitsi käännökseen / maaliin tullessa | ||||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 | Tulostuspäivämäärä | 16 marraskuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Mikkelin Uimaseura | Tulostusaika | 15:15 |
Tulokset Laji 16 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | Osuuspankki-uinnit II | Tulostuspäivämäärä | 16 marraskuu 2014 | |||
Kilpailun paikkakunta | Mikkeli | Tulostusaika | 15:25 | |||
Järjestäjä | Mikkelin Uimaseura r.y. | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 16 marraskuu 2014 |
Laji 16, 100m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 14 v ja nuoremmat |
Sponsori: TORNION APTEEKKI |
SE: Eetu Karvonen (1986) 58.37 2014-09-01 |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Matias Jokilahti | 2000 | 181 | 47.51 | 1:38.27 | |||||
Nurmijärven Kunto | ||||||||||
2 | Henri Heikkilä | 2003 | 178 | 47.09 | 1:38.70 | |||||
Uimaseura Aquila | ||||||||||
3 | Patrick de Monte | 2001 | 172 | 47.33 | 1:39.93 | |||||
Keuruun Toverit | ||||||||||
- | Joni Tähti | 2001 | DSQ | |||||||
Nurmijärven Kunto | ||||||||||
SW 7.6 Yhden käden /kädet päällekkäin / eriaikainen kosketus seinään käännöksessä / maaliin tullessa | ||||||||||
- | Teo Branchicella | 2002 | DSQ | |||||||
Mikkelin Uimaseura | ||||||||||
SW 7.5 Perhosuinnin potku (poislukien lähdön / käännöksen jälkeen tuleva) | ||||||||||
- | Tuomas Jokilahti | 2001 | DSQ | |||||||
Nurmijärven Kunto | ||||||||||
SW 7.5 Jalkaterä sisäänpäin potkussa | ||||||||||
Laji 16, 100m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 15 - 99 v |
Sponsori: TORNION APTEEKKI |
SE: Eetu Karvonen (1986) 58.37 2014-09-01 |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Aleksi Kurronen | 1997 | 519 | 32.20 | 1:09.17 | |||||
Mikkelin Uimaseura | ||||||||||
2 | Leevi Suhonen | 1999 | 435 | 34.53 | 1:13.35 | |||||
Mikkelin Uimaseura | ||||||||||
3 | Petri Löllö | 1976 | 316 | 38.82 | 1:21.63 | |||||
Keuruun Toverit | ||||||||||
4 | Toni Mikkonen | 1998 | 263 | 40.84 | 1:26.73 | |||||
Savonlinnan Uimaseura | ||||||||||
5 | Ville Luukkonen | 1998 | 229 | 43.58 | 1:30.83 | |||||
Varkauden Uimarit | ||||||||||
6 | Miikka Luukinen | 1999 | 225 | 41.90 | 1:31.38 | |||||
Varkauden Uimarit | ||||||||||
7 | Janne Ollikainen | 1972 | 222 | 42.41 | 1:31.84 | |||||
Keuruun Toverit | ||||||||||
8 | Juuso Anttila | 1998 | 196 | 44.97 | 1:35.64 | |||||
Varkauden Uimarit | ||||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 | Tulostuspäivämäärä | 16 marraskuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Mikkelin Uimaseura | Tulostusaika | 15:25 |
Tulokset Laji 17 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | Osuuspankki-uinnit II | Tulostuspäivämäärä | 16 marraskuu 2014 | |||
Kilpailun paikkakunta | Mikkeli | Tulostusaika | 15:59 | |||
Järjestäjä | Mikkelin Uimaseura r.y. | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 16 marraskuu 2014 |
Laji 17, 4X50m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat |
Sponsori: TYÖKALUPALVELU OY |
SE: Helsingfors Simsällskap (1900) 1:42.02 2009-10-30 |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Mius Tytöt | 2003 | 342 | 2:18.72 | ||||||
Mikkelin Uimaseura | ||||||||||
Veera Saarelainen | 2002 | 33.29 | 33.29 | |||||||
Siiri Jämsä | 2002 | 36.94 | 1:10.23 | |||||||
Elina Jurvanen | 2001 | 36.88 | 1:47.11 | |||||||
Kaisa Himanen | 2003 | 31.61 | 2:18.72 | |||||||
2 | Varu Tytöt [2001] | 2001 | 283 | 2:27.64 | ||||||
Varkauden Uimarit | ||||||||||
Emmi Potaseff | 2001 | 34.41 | 34.41 | |||||||
Vilma Mikkonen | 2002 | 37.18 | 1:11.59 | |||||||
Janika Lappalainen | 2001 | 41.08 | 1:52.67 | |||||||
Jessika Väisänen | 2001 | 34.97 | 2:27.64 | |||||||
3 | Keuto Tytöt | 2001 | 269 | 2:30.23 | ||||||
Keuruun Toverit | ||||||||||
Wilma-Annika Puttonen | 2001 | 33.03 | 33.03 | |||||||
Elli Hannus | 2002 | 37.35 | 1:10.38 | |||||||
Ella Kivimäki | 2002 | 38.83 | 1:49.21 | |||||||
Emilia Hietakangas | 2002 | 41.02 | 2:30.23 | |||||||
4 | Vaajus Naiset 1 | 2014 | 269 | 2:30.28 | ||||||
Vaajakosken Uimaseura | ||||||||||
Venla Huurinainen | 2001 | 33.16 | 33.16 | |||||||
Oona Tervo | 2003 | 38.79 | 1:11.95 | |||||||
Oona Haaparanta | 2002 | 39.30 | 1:51.25 | |||||||
Julia Järvelin | 2003 | 39.03 | 2:30.28 | |||||||
5 | Sus Tytöt | 2001 | 261 | 2:31.79 | ||||||
Savonlinnan Uimaseura | ||||||||||
Nea Kiiskinen | 2001 | 37.47 | 37.47 | |||||||
Jenni Mikkonen | 2001 | 41.01 | 1:18.48 | |||||||
Inka Tiainen | 2002 | 36.97 | 1:55.45 | |||||||
Tessa Sopanen | 2002 | 36.34 | 2:31.79 | |||||||
6 | Pieku 2 Tytöt | 2001 | 193 | 2:47.90 | ||||||
Pieksän Kuutit | ||||||||||
Milla Hjelt | 2002 | 45.51 | 45.51 | |||||||
Riina Heimonen | 2002 | 1:23.07 | 2:08.58 | |||||||
Veera Vehviläinen | 2002 | 39.32 | 2:47.90 | |||||||
Rosa Antikainen | 2002 | 2:47.90 | ||||||||
7 | Nurku Neidit | 2001 | 173 | 2:53.86 | ||||||
Nurmijärven Kunto | ||||||||||
Oona Mäenpää | 2003 | 1:32.58 | 1:32.58 | |||||||
Sini Kaivola | 2005 | 43.00 | 2:15.58 | |||||||
Clea Rekula | 2003 | 38.28 | 2:53.86 | |||||||
Aino Koskelo | 2005 | 2:53.86 | ||||||||
Laji 17, 4X50m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 14 - 99 v |
Sponsori: TYÖKALUPALVELU OY |
SE: Helsingfors Simsällskap (1900) 1:42.02 2009-10-30 |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Mius 2 | 1999 | 461 | 2:05.61 | ||||||
Mikkelin Uimaseura | ||||||||||
Ida Hulkko | 1998 | 28.21 | 28.21 | |||||||
Sonja Nousiainen | 2000 | 35.90 | 1:04.11 | |||||||
Katri Pylvänäinen | 2000 | 32.95 | 1:37.06 | |||||||
Iida Sihvonen | 1998 | 28.55 | 2:05.61 | |||||||
2 | Aquila Naiset | 2000 | 387 | 2:13.15 | ||||||
Uimaseura Aquila | ||||||||||
Janita Brunila | 2002 | 32.07 | 32.07 | |||||||
Elina Nieminen | 2000 | 33.95 | 1:06.02 | |||||||
Ida Lehtovaara | 2003 | 35.01 | 1:41.03 | |||||||
Millariina Bruce | 2001 | 32.12 | 2:13.15 | |||||||
3 | Varu Naiset | 1988 | 358 | 2:16.66 | ||||||
Varkauden Uimarit | ||||||||||
Elina Virekoski | 1999 | 32.04 | 32.04 | |||||||
Miia Hirvonen | 1999 | 34.35 | 1:06.39 | |||||||
Jessika Nikarmaa | 2000 | 1:10.27 | 2:16.66 | |||||||
Rita Miettinen | 2000 | 2:16.66 | ||||||||
4 | Pieku 1 Naiset | 2000 | 264 | 2:31.16 | ||||||
Pieksän Kuutit | ||||||||||
Emma Maaranen | 1999 | 45.18 | 45.18 | |||||||
Venla Korhonen | 2000 | 34.39 | 1:19.57 | |||||||
Maria Kivimäki | 2000 | 38.32 | 1:57.89 | |||||||
Emilia Markkanen | 2001 | 33.27 | 2:31.16 | |||||||
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 | Tulostuspäivämäärä | 16 marraskuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Mikkelin Uimaseura | Tulostusaika | 15:59 |
Tulokset Laji 18 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | Osuuspankki-uinnit II | Tulostuspäivämäärä | 16 marraskuu 2014 | |||
Kilpailun paikkakunta | Mikkeli | Tulostusaika | 16:07 | |||
Järjestäjä | Mikkelin Uimaseura r.y. | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 16 marraskuu 2014 |
Laji 18, 4X50m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 14 v ja nuoremmat |
Sponsori: SUUR-SAVON OSUUSPANKKI |
SE: Swimming Jyväskylä (1900) 1:28.19 2009-11-01 |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Keuto Pojat | 2000 | 237 | 2:14.62 | ||||||
Keuruun Toverit | ||||||||||
Patrick de Monte | 2001 | 31.17 | 31.17 | |||||||
Kasperi Koskinen | 2001 | 33.90 | 1:05.07 | |||||||
Tuukka Pekkanen | 2002 | 34.50 | 1:39.57 | |||||||
Tuure Ollikainen | 2003 | 35.05 | 2:14.62 | |||||||
2 | Nurku Miehet [2000] | 2000 | 185 | 2:26.21 | ||||||
Nurmijärven Kunto | ||||||||||
Aapo Liljaniemi | 2002 | 36.05 | 36.05 | |||||||
Klaus Rekula | 2003 | 37.86 | 1:13.91 | |||||||
Tuomas Jokilahti | 2001 | 37.88 | 1:51.79 | |||||||
Matias Jokilahti | 2000 | 34.42 | 2:26.21 | |||||||
3 | Pieku 1 Pojat | 2000 | 148 | 2:37.44 | ||||||
Pieksän Kuutit | ||||||||||
Jaakko Lehvonen | 2002 | 40.67 | 40.67 | |||||||
Touko Ylönen | 2003 | 42.07 | 1:22.74 | |||||||
Luukas Laine | 2005 | 40.62 | 2:03.36 | |||||||
Niklas Laine | 2002 | 34.08 | 2:37.44 | |||||||
Laji 18, 4X50m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 15 - 99 v |
Sponsori: SUUR-SAVON OSUUSPANKKI |
SE: Swimming Jyväskylä (1900) 1:28.19 2009-11-01 |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Varu Miehet | 1962 | 338 | 1:59.65 | ||||||
Varkauden Uimarit | ||||||||||
Ville Luukkonen | 1998 | 29.09 | 29.09 | |||||||
Miikka Luukinen | 1999 | 31.06 | 1:00.15 | |||||||
Juuso Anttila | 1998 | 33.18 | 1:33.33 | |||||||
Tuomas Luukinen | 1996 | 26.32 | 1:59.65 | |||||||
2 | Mius 1 Miehet | 1997 | 308 | 2:03.43 | ||||||
Mikkelin Uimaseura | ||||||||||
Niilo Ukkonen | 2000 | 31.29 | 31.29 | |||||||
Leevi Suhonen | 1999 | 24.03 | 55.32 | |||||||
Niilo Suhonen | 2004 | 44.03 | 1:39.35 | |||||||
Aleksi Kurronen | 1997 | 24.08 | 2:03.43 | |||||||
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 | Tulostuspäivämäärä | 16 marraskuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Mikkelin Uimaseura | Tulostusaika | 16:07 |