Resultater for Speedo Carnival
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Tulokset Laji 24 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | Speedo Carnival | Tulostuspäivämäärä | 15 huhtikuu 2012 | |||
Kilpailun paikkakunta | Espoo | Tulostusaika | 20:33 | |||
Järjestäjä | Cetus | |||||
Allas | 50m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 15 huhtikuu 2012 |
Laji 24, 100m Perhosuinti Tytöt, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Lilli Louhikoski | 2002 | 158 | 45.78 | 1:43.68 | |||||
Poseidon | ||||||||||
Laji 24, 100m Perhosuinti Tytöt, Loppukilpailut 12 - 13 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Ronja Mehtonen | 1999 | 393 | 35.12 | 1:16.51 | |||||
Salon Uimarit | ||||||||||
2 | Aino Otava | 1999 | 391 | 36.11 | 1:16.68 | |||||
Uinti Espoo - Esbo Sim | ||||||||||
3 | Mirva Kallström | 1999 | 353 | 35.95 | 1:19.35 | |||||
Uinti Espoo - Esbo Sim | ||||||||||
4 | Moona Koski | 1999 | 335 | 36.17 | 1:20.72 | |||||
Vuoksen Uimaseura | ||||||||||
5 | Jenni Kukkonen | 1999 | 324 | 36.57 | 1:21.60 | |||||
Keravan Uimarit | ||||||||||
6 | Diana Chernykh | 2000 | 323 | 37.89 | 1:21.74 | |||||
St-Pettersburg | ||||||||||
7 | Nea-Amanda Heinola | 2000 | 301 | 36.28 | 1:23.68 | |||||
Nummelan Kisaajat | ||||||||||
8 | Lotta Räisänen | 1999 | 258 | 38.87 | 1:28.09 | |||||
Keravan Uimarit | ||||||||||
9 | Tilda Vainio | 1999 | 231 | 43.00 | 1:31.34 | |||||
Uinti Espoo - Esbo Sim | ||||||||||
10 | Roosa Paukku | 2000 | 209 | 43.93 | 1:34.51 | |||||
Swimming Club Nurmijärvi | ||||||||||
11 | Henna Spets | 1999 | 209 | 44.29 | 1:34.53 | |||||
Vantaan Vesikot | ||||||||||
12 | Marie Tuominen | 2000 | 191 | 45.38 | 1:37.29 | |||||
Poseidon | ||||||||||
13 | Suvi Jylhä | 1999 | 191 | 42.51 | 1:37.30 | |||||
Uinti Espoo - Esbo Sim | ||||||||||
14 | Julia Korva | 1999 | 182 | 44.49 | 1:39.01 | |||||
Nummelan Kisaajat | ||||||||||
15 | Erika Kattilakoski | 2000 | 181 | 45.91 | 1:39.18 | |||||
Nummelan Kisaajat | ||||||||||
16 | Micaela Orellana | 1999 | 176 | 45.82 | 1:40.01 | |||||
Uinti Espoo - Esbo Sim | ||||||||||
17 | Suvi Lehtonen | 1999 | 172 | 46.18 | 1:40.75 | |||||
Salon Uimarit | ||||||||||
18 | Katri Pyhältö | 2000 | 167 | 40.99 | 1:41.72 | |||||
Swimming Club Nurmijärvi | ||||||||||
19 | Samiira Al Ouatiq | 2000 | 162 | 45.32 | 1:42.90 | |||||
Uinti Espoo - Esbo Sim | ||||||||||
20 | Aili Nissilä | 1999 | 143 | 47.32 | 1:47.25 | |||||
Uinti Espoo - Esbo Sim | ||||||||||
21 | Myra Bengts | 2000 | 133 | 51.14 | 1:49.82 | |||||
Uinti Espoo - Esbo Sim | ||||||||||
22 | Riia Pyykkö | 1999 | 99 | 56.66 | 2:01.10 | |||||
Salon Uimarit | ||||||||||
23 | Sonja Sampinen | 1999 | 75 | 1:02.23 | 2:12.84 | |||||
Salon Uimarit | ||||||||||
- | Alexandra Kapanen | 2000 | DNS | |||||||
Uinti Espoo - Esbo Sim | ||||||||||
Laji 24, 100m Perhosuinti Tytöt, Loppukilpailut 14 - 15 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Viivi Iivari | 1997 | 519 | 33.20 | 1:09.74 | |||||
Swimming Club Nurmijärvi | ||||||||||
2 | Saara Ruti | 1997 | 482 | 33.26 | 1:11.48 | |||||
Nummelan Kisaajat | ||||||||||
3 | Tiia Puolakka | 1998 | 476 | 33.91 | 1:11.78 | |||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | ||||||||||
4 | Anna Jantunen | 1998 | 408 | 34.15 | 1:15.58 | |||||
Swimming Club Nurmijärvi | ||||||||||
5 | Lotta Upanne | 1998 | 403 | 35.56 | 1:15.87 | |||||
Mikkelin Uimaseura | ||||||||||
6 | Milla Inkeroinen | 1998 | 339 | 37.01 | 1:20.42 | |||||
Uinti Espoo - Esbo Sim | ||||||||||
7 | Alexandra Starck | 1997 | 311 | 38.91 | 1:22.71 | |||||
Uinti Espoo - Esbo Sim | ||||||||||
8 | Vivianne Lauslahti | 1997 | 305 | 38.62 | 1:23.28 | |||||
Simmis Grani | ||||||||||
9 | Jonna Jyrämä | 1997 | 304 | 38.44 | 1:23.35 | |||||
Uinti Espoo - Esbo Sim | ||||||||||
10 | Aino Kaarto | 1997 | 300 | 37.64 | 1:23.77 | |||||
Salon Uimarit | ||||||||||
11 | Anna Niemikotka | 1998 | 293 | 39.13 | 1:24.39 | |||||
Uinti Espoo - Esbo Sim | ||||||||||
12 | Satu Mäkinen | 1997 | 287 | 38.32 | 1:25.00 | |||||
Octopus Lohja | ||||||||||
13 | Nea Kontturi | 1998 | 280 | 40.24 | 1:25.68 | |||||
Uinti Espoo - Esbo Sim | ||||||||||
14 | Elli-Nora Kaarto | 1997 | 275 | 40.07 | 1:26.18 | |||||
Salon Uimarit | ||||||||||
15 | Sanni Malinen | 1998 | 274 | 40.54 | 1:26.28 | |||||
Uinti Espoo - Esbo Sim | ||||||||||
16 | Marika Kuntijärvi | 1998 | 239 | 41.97 | 1:30.35 | |||||
Vantaan Vesikot | ||||||||||
17 | Elina Hanelius | 1998 | 234 | 40.81 | 1:31.00 | |||||
Järvenpään Uintiklubi | ||||||||||
18 | Sofia Tapola | 1997 | 223 | 41.76 | 1:32.38 | |||||
Uinti Espoo - Esbo Sim | ||||||||||
19 | Elina Nissinen | 1998 | 219 | 42.44 | 1:32.94 | |||||
Mikkelin Uimaseura | ||||||||||
20 | Lotta Aaltonen | 1997 | 217 | 42.13 | 1:33.22 | |||||
Uinti Espoo - Esbo Sim | ||||||||||
21 | Pinja Kuitunen | 1998 | 202 | 43.17 | 1:35.59 | |||||
Mikkelin Uimaseura | ||||||||||
22 | Anniina Maavirta | 1997 | 184 | 46.79 | 1:38.48 | |||||
Vantaan Vesikot | ||||||||||
23 | Elisa Pullinen | 1998 | 173 | 46.24 | 1:40.58 | |||||
Uinti Espoo - Esbo Sim | ||||||||||
24 | Emilia Pohjola | 1998 | 155 | 46.61 | 1:44.31 | |||||
Salon Uimarit | ||||||||||
25 | Anmari Porkka | 1998 | 143 | 47.87 | 1:47.24 | |||||
Uinti Espoo - Esbo Sim | ||||||||||
- | Saga Räsänen | 1998 | DNS | |||||||
Uinti Espoo - Esbo Sim | ||||||||||
- | Taru Taponen | 1997 | DNS | |||||||
Vantaan Vesikot | ||||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.19.04 | Tulostuspäivämäärä | 15 huhtikuu 2012 |
Lisenssinhaltija: Cetus | Tulostusaika | 20:33 |