Results for LaViaarit
Below are all results from the competition shown by session.
Competition session
Tulokset Laji 34 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | Laviaarit | Tulostuspäivämäärä | 13 toukokuu 2012 | |||
Kilpailun paikkakunta | Espoo | Tulostusaika | 10:28 | |||
Järjestäjä | Cetus | |||||
Allas | 50m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 12 toukokuu 2012 |
Laji 34, 100m Perhosuinti Tytöt, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Emma Kotiranta | 2001 | 150 | 48.68 | 1:45.58 | |||||
Uinti Espoo - Esbo Sim | ||||||||||
Laji 34, 100m Perhosuinti Tytöt, Loppukilpailut 12 - 13 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Mirva Kallström | 1999 | 456 | 33.78 | 1:12.83 | |||||
Uinti Espoo - Esbo Sim | ||||||||||
2 | Lyydia Kalenius | 2000 | 431 | 34.76 | 1:14.20 | |||||
Uinti Espoo - Esbo Sim | ||||||||||
3 | Sohvi Nenonen | 1999 | 429 | 34.76 | 1:14.32 | |||||
Uinti Espoo - Esbo Sim | ||||||||||
4 | Roosa Nieminen | 1999 | 427 | 34.68 | 1:14.46 | |||||
Helsingfors Simsällskap | ||||||||||
5 | Vilma Havo | 1999 | 419 | 34.59 | 1:14.92 | |||||
Helsingfors Simsällskap | ||||||||||
6 | Jatta Jyrämä | 1999 | 368 | 36.44 | 1:18.26 | |||||
Uinti Espoo - Esbo Sim | ||||||||||
7 | Ella Aalto | 2000 | 331 | 37.31 | 1:21.08 | |||||
Uinti Espoo - Esbo Sim | ||||||||||
8 | Sini Koivu | 1999 | 326 | 37.32 | 1:21.47 | |||||
Uinti Espoo - Esbo Sim | ||||||||||
9 | Adelia Spångberg | 1999 | 325 | 37.14 | 1:21.56 | |||||
Uinti Espoo - Esbo Sim | ||||||||||
10 | Olivia Hellsten | 2000 | 319 | 37.04 | 1:22.05 | |||||
Helsingfors Simsällskap | ||||||||||
11 | Anniina Perkiö | 1999 | 318 | 36.39 | 1:22.15 | |||||
Vantaan Vesikot | ||||||||||
12 | Nea-Amanda Heinola | 2000 | 294 | 36.60 | 1:24.33 | |||||
Nummelan Kisaajat | ||||||||||
13 | Aada Pumpanen | 1999 | 277 | 39.02 | 1:25.98 | |||||
Riihimäen Uimaseura | ||||||||||
14 | Veronica Wahlstedt | 2000 | 274 | 38.34 | 1:26.26 | |||||
Simmis Grani | ||||||||||
15 | Saara Lehtonen | 2000 | 270 | 38.91 | 1:26.75 | |||||
Helsingfors Simsällskap | ||||||||||
16 | Pinja Peippo | 1999 | 265 | 38.64 | 1:27.30 | |||||
Vantaan Vesikot | ||||||||||
17 | Inari Rostedt | 1999 | 262 | 40.76 | 1:27.63 | |||||
Uinti Espoo - Esbo Sim | ||||||||||
18 | Saara Pumpanen | 1999 | 260 | 37.54 | 1:27.79 | |||||
Riihimäen Uimaseura | ||||||||||
19 | Iida Koiranen | 2000 | 260 | 38.21 | 1:27.84 | |||||
Helsingfors Simsällskap | ||||||||||
20 | Hanni Pratsch | 1999 | 248 | 40.33 | 1:29.21 | |||||
Uinti Espoo - Esbo Sim | ||||||||||
21 | Anna Tahvanainen | 2000 | 221 | 41.68 | 1:32.66 | |||||
Riihimäen Uimaseura | ||||||||||
22 | Alissa Eloranta | 1999 | 215 | 41.92 | 1:33.60 | |||||
Uinti Espoo - Esbo Sim | ||||||||||
23 | Ella Kajander | 1999 | 213 | 42.04 | 1:33.87 | |||||
Uinti Espoo - Esbo Sim | ||||||||||
24 | Meri Kallio | 1999 | 213 | 43.32 | 1:33.94 | |||||
Uinti Espoo - Esbo Sim | ||||||||||
25 | Jonna Jauhiainen | 2000 | 203 | 44.42 | 1:35.42 | |||||
Uinti Espoo - Esbo Sim | ||||||||||
26 | Helena Knaapi | 1999 | 201 | 42.89 | 1:35.64 | |||||
Uinti Espoo - Esbo Sim | ||||||||||
27 | Henni Kangas-Kärki | 2000 | 191 | 42.33 | 1:37.29 | |||||
Simmis Grani | ||||||||||
28 | Rebekka Holma | 1999 | 190 | 39.42 | 1:37.59 | |||||
Helsingfors Simsällskap | ||||||||||
29 | Annika Hänninen | 2000 | 181 | 45.70 | 1:39.04 | |||||
Uinti Espoo - Esbo Sim | ||||||||||
30 | Sara Taskinen | 2000 | 176 | 44.61 | 1:40.06 | |||||
Simmis Wanda | ||||||||||
31 | Kia Karike | 1999 | 174 | 46.38 | 1:40.46 | |||||
Uinti Espoo - Esbo Sim | ||||||||||
32 | Riina Karola | 2000 | 173 | 45.43 | 1:40.56 | |||||
Keravan Uimarit | ||||||||||
33 | Sanni Kuitunen | 2000 | 172 | 42.18 | 1:40.80 | |||||
Simmis Hyvinge-Hyvinkää | ||||||||||
34 | Fanny Nyström | 1999 | 171 | 45.53 | 1:41.08 | |||||
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit | ||||||||||
35 | Roosa Lappi | 2000 | 164 | 44.55 | 1:42.51 | |||||
ORCA Helsinki | ||||||||||
36 | Linda Mylly | 1999 | 162 | 47.64 | 1:42.88 | |||||
Uinti Espoo - Esbo Sim | ||||||||||
37 | Alexandra Kapanen | 2000 | 160 | 45.34 | 1:43.17 | |||||
Uinti Espoo - Esbo Sim | ||||||||||
38 | Julia Kekkonen | 2000 | 160 | 49.78 | 1:43.24 | |||||
Helsingfors Simsällskap | ||||||||||
39 | Eerika Lumme | 1999 | 156 | 47.14 | 1:44.22 | |||||
Uinti Espoo - Esbo Sim | ||||||||||
40 | Micaela Orellana | 1999 | 153 | 46.59 | 1:44.82 | |||||
Uinti Espoo - Esbo Sim | ||||||||||
41 | Riina Lagerblom | 2000 | 136 | 49.01 | 1:48.98 | |||||
Uinti Espoo - Esbo Sim | ||||||||||
42 | Ronja Riihinen | 2000 | 117 | 52.28 | 1:54.63 | |||||
Uinti Espoo - Esbo Sim | ||||||||||
43 | Siiri Salokorpi | 2000 | 112 | 51.92 | 1:56.16 | |||||
Uinti Espoo - Esbo Sim | ||||||||||
- | Peppi Päiviö | 1999 | DNS | |||||||
Uinti Espoo - Esbo Sim | ||||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.19.04 | Tulostuspäivämäärä | 13 toukokuu 2012 |
Lisenssinhaltija: Cetus | Tulostusaika | 10:28 |