2018-02-19   18:57:47
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Speedo Cup

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 10 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 10 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Speedo - Cup    Tulostuspäivämäärä  06 lokakuu 2012   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  11:48   
  Järjestäjä  Cetus         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  06 lokakuu 2012         
 
 
Laji 10, 50m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 15 - 16 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Marko Kaakkolammi  1996    536          31.08   
  Koovee                   
Vladislav Vorobiev  1996    488          32.08   
  Uinti Espoo - Esbo Sim                   
Thomas Böckerman  1997    433          33.38   
  Uinti Espoo - Esbo Sim                   
Nikita Danilov  1997    403          34.18   
  Raduga                   
Vladimir Olshevsky  1997    394          34.45   
  Raduga                   
Joel Af Hällström  1997    318          36.99   
  Uinti Espoo - Esbo Sim                   
 
Laji 10, 50m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 17 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Vladislav Finochenko  1990    676          28.77   
  Raduga                   
Tuukka Myller  1994    632          29.43   
  Järvenpään Uintiklubi                   
Tony Eriksson  1995    617          29.66   
  Järvenpään Uintiklubi                   
Tomas Johansson  1994    583          30.22   
  Uinti Espoo - Esbo Sim                   
Juha Kollin  1993    578          30.32   
  Vantaan Vesikot                   
Jeremy Hakala  1995    518          31.45   
  Koovee                   
Miika Tiainen  1994    518          31.45   
  Uinti Espoo - Esbo Sim                   
Atte Sahla  1993    500          31.81   
  Vantaan Vesikot                   
Lauri Kettunen  1995    495          31.92   
  Uinti Espoo - Esbo Sim                   
10  Emil Kaidesoja  1995    476          32.34   
  Uinti Espoo - Esbo Sim                   
11  Emil Nylund  1995    468          32.52   
  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit                   
12  Jari Schwarte  1990    457          32.78   
  Uinti Espoo - Esbo Sim                   
13  Mikko Junninen  1989    403          34.18   
  Poseidon                   
14  Sakari Rautalin  1991    399          34.29   
  Koovee                   
15  Topias Kurikka  1995    390          34.56   
  Uinti Espoo - Esbo Sim                   
16  Janne Orava  1994    381          34.83   
  Koovee                   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.19.04  Tulostuspäivämäärä  06 lokakuu 2012 
Lisenssinhaltija: Cetus  Tulostusaika  11:48 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Control Media & Sport ny webbutvecklare