2018-09-23   00:39:54
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Speedo Cup

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 12 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 12 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Speedo - Cup    Tulostuspäivämäärä  06 lokakuu 2012   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  12:11   
  Järjestäjä  Cetus         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  06 lokakuu 2012         
 
 
Laji 12, 200m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 15 - 16 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura                   











 
Artemy Kabanov  1996    580  28.17  1:01.48  1:40.38    2:12.03   
  Raduga                   
                     
Maxim Khalikov  1996    563  28.19  1:02.63  1:41.76    2:13.30   
  Raduga                   
                     
Ilia Grachov  1996    510  29.51  1:05.54  1:46.64    2:17.76   
  Raduga                   
                     
Pontus Kaisti  1997    455  29.94  1:07.37  1:51.01    2:23.15   
  Uinti Espoo - Esbo Sim                   
                     
Toni Meriläinen  1997    444  29.83  1:08.45  1:50.61    2:24.30   
  Vantaan Vesikot                   
                     
Marko Kaakkolammi  1996    432  30.67  1:11.41  1:51.00    2:25.62   
  Koovee                   
                     
Nikita Borisov  1997    413  31.56  1:09.69  1:52.57    2:27.80   
  Raduga                   
                     
Elias Lampinen  1997    412  30.69  1:08.69  1:55.49    2:27.94   
  Nummelan Kisaajat                   
                     
Oskari Mäkinen  1997    364  35.38  1:12.77  1:59.38    2:34.11   
  Koovee                   
                     
10  Sampo Heiliö  1997    353  32.52  1:13.72  2:00.16    2:35.69   
  Kotkan Vesi-Veikot                   
                     
11  Pauli Kukkonen  1997    317  35.74  1:19.41  2:05.26    2:41.48   
  Koovee                   
                     
Henri Heinonen  1996              DNF   
  Nummelan Kisaajat                   
                     
 
Laji 12, 200m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 17 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura                   











 
Kirill Prigoda  1995    650  26.55  59.14  1:35.96    2:07.06   
  Raduga                   
                     
Tapio Junninen  1995    538  29.53  1:04.62  1:43.24    2:15.32   
  Poseidon                   
                     
Oula Soininen  1994    480  29.39  1:06.69  1:48.38    2:20.62   
  Uinti Espoo - Esbo Sim                   
                     
Joni Honkala  1995    441  31.57  1:07.27  1:50.26    2:24.64   
  Nummelan Kisaajat                   
                     
Juhani Jablokov  1995    401  30.52  1:09.17  1:54.05    2:29.28   
  Vantaan Vesikot                   
                     
Otto Pirvola  1993    351  33.24  1:11.87  1:59.09    2:35.99   
  Nummelan Kisaajat                   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.19.04  Tulostuspäivämäärä  06 lokakuu 2012 
Lisenssinhaltija: Cetus  Tulostusaika  12:11 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner