2018-06-20   00:21:31
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Speedo Cup

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 9 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 9 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Speedo - Cup    Tulostuspäivämäärä  06 lokakuu 2012   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  11:44   
  Järjestäjä  Cetus         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  06 lokakuu 2012         
 
 
Laji 9, 50m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 14 - 15 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Anastasia Makushkina  1997    511          36.02   
  Raduga                   
Janita Lappi  1997    501          36.26   
  Uinti Espoo - Esbo Sim                   
Jade Pönni  1997    497          36.35   
  Nummelan Kisaajat                   
Lotta Ruhala  1997    497          36.35   
  Riihimäen Uimaseura                   
Vilja Juvonen  1998    492          36.49   
  Koovee                   
Annika Stenberg  1998    426          38.27   
  Nummelan Kisaajat                   
Anastasia Pavlova  1997    398          39.16   
  Raduga                   
Lotta Aaltonen  1997    395          39.26   
  Uinti Espoo - Esbo Sim                   
Veera Kauppinen  1998    331          41.64   
  Hyvinkään Uimaseura                   
10  Krista Mettinen  1997    330          41.67   
  Uinti Espoo - Esbo Sim                   
11  Ella Vainikka  1998    312          42.48   
  Nummelan Kisaajat                   
12  Vivianne Lauslahti  1997    300          43.00   
  Simmis Grani                   
13  Sirja Koutonen  1997    290          43.52   
  Nummelan Kisaajat                   
Minni Kotka  1998              DSQ   
  Uinti Espoo - Esbo Sim                   
  SW 4.4 Vilppilähtö               
 
Laji 9, 50m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 16 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Fanny Teijonsalo  1996    547          35.21   
  Uinti Espoo - Esbo Sim                   
Riina Kaakkolammi  1994    523          35.75   
  Koovee                   
Elisa Silvennoinen  1996    510          36.04   
  Uinti Espoo - Esbo Sim                   
Maria Ripatti  1987    478          36.83   
  Järvenpään Uintiklubi                   
Anna Grom  1996    477          36.86   
  Raduga                   
Elisabet Hyppönen  1996    439          37.90   
  Koovee                   
Wilma Westerholm  1996    396          39.22   
  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit                   
Nea Virta  1996    377          39.86   
  Koovee                   
Krista Nivalainen  1995    372          40.06   
  Hyvinkään Uimaseura                   
10  Mona Syrjä  1996    346          41.03   
  Uinti Espoo - Esbo Sim                   
11  Minttu Saarikoski  1993    331          41.63   
  Uinti Espoo - Esbo Sim                   
12  Milena Bakalov  1996    286          43.72   
  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit                   
13  Abigail Keighley  1996    251          45.64   
  Gladius Kirkkonummi                   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.19.04  Tulostuspäivämäärä  06 lokakuu 2012 
Lisenssinhaltija: Cetus  Tulostusaika  11:44 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner