2018-08-17   11:28:53
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset SUS 100v -juhlauinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

sunnuntai

Tulokset Laji 13 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 13 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  SUS 100v - Juhlauinnit    Tulostuspäivämäärä  17 helmikuu 2013   
  Kilpailun paikkakunta  Savonlinna    Tulostusaika  14:46   
  Järjestäjä  Savonlinnan Uimaseura         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  17 helmikuu 2013         
 
 
Laji 13, 100m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 14 v ja nuoremmat 
SE: Jani Sievinen (1978) 53.10 1996-01-30 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Nikita Tikhonov-Bugrov  2000    320  33.55        1:14.18   
  Neva Wave                   
                     
Werner Heräjärvi  1999    279  36.35        1:17.68   
  Jämsänkosken Ilves                   
                     
Ville Rautio  1999    262  35.94        1:19.34   
  Mikkelin Uimaseura                   
                     
Vili Korhonen  1999    255  36.64        1:20.04   
  Vantaan Uimarit                   
                     
Roope Ruohtula  2000    200  40.47        1:26.80   
  Joensuun Uimaseura                   
                     
Miikka Luukinen  1999    182  45.21        1:29.53   
  Varkauden Uimarit                   
                     
Jari Siponen  2000    161  45.45        1:33.35   
  Brahean Uimarit - Lieksa                   
                     
Kasper Määttä  2000    156  43.85        1:34.20   
  Joensuun Uimaseura                   
                     
Niklas Laine  2002    151  46.75        1:35.32   
  Mikkelin Uimaseura                   
                     
10  Karl-Johan Salokangas  1999    123  48.32        1:42.02   
  Joensuun Uimaseura                   
                     
11  Juuso Neuvonen  2000    123  47.93        1:42.04   
  Mikkelin Uimaseura                   
                     
Tuomas Härkönen  2000              DNF   
  Brahean Uimarit - Lieksa                   
                     
 
Laji 13, 100m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 15 - 16 v 
SE: Jani Sievinen (1978) 53.10 1996-01-30 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Rodion Lanskikh  1997    369  32.13        1:10.76   
  Vuoksen Uimaseura                   
                     
Aleksey Gromov  1998    364  32.97        1:11.11   
  Ekran                   
                     
Michael Novikov  1998    302  34.56        1:15.63   
  Ekran                   
                     
Joonas Kuutsa  1998    301  35.06        1:15.75   
  Kuopion Uimaseura                   
                     
Ville Leskinen  1997    284  33.46        1:17.21   
  Kuopion Uimaseura                   
                     
Kasperi Purhonen  1997    278  34.58        1:17.80   
  Varkauden Uimarit                   
                     
Konsta Kouzmitchev  1997    264  37.72        1:19.09   
  Joensuun Uimaseura                   
                     
Joona Juuti  1997    245  38.31        1:21.14   
  Savonlinnan Uimaseura                   
                     
Toni Mikkonen  1998    223  39.04        1:23.74   
  Savonlinnan Uimaseura                   
                     
10  Santeri Sopanen  1997    206  40.56        1:25.98   
  Savonlinnan Uimaseura                   
                     
11  Ville Luukkonen  1998    174  45.24        1:30.92   
  Varkauden Uimarit                   
                     
12  Eetu Koponen  1998    152  45.03        1:35.02   
  Joensuun Uimaseura                   
                     
 
Laji 13, 100m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 17 - 99 v 
SE: Jani Sievinen (1978) 53.10 1996-01-30 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Joonas Mikkonen  1988    519  28.72        1:03.17   
  Savonlinnan Uimaseura                   
                     
Ville Ihalainen  1996    482  28.58        1:04.73   
  Kuopion Uimaseura                   
                     
Juho Hyrkkänen  1994    476  29.06        1:05.00   
  Mikkelin Uimaseura                   
                     
Lauri Vilhunen  1985    462  32.55        1:05.64   
  Varkauden Uimarit                   
                     
Panu Laukkanen  1994    390  31.35        1:09.50   
  Kuopion Uimaseura                   
                     
Artur Gukov  1996    388  32.65        1:09.61   
  Vuoksen Uimaseura                   
                     
Tero Karvonen  1994    376  32.58        1:10.31   
  Mikkelin Uimaseura                   
                     
Ari Paajanen  1996    364  33.37        1:11.12   
  Mikkelin Uimaseura                   
                     
Toni Takkinen  1995    362  32.29        1:11.25   
  Kuopion Uimaseura                   
                     
10  Pietu Kinnunen  1996    342  33.89        1:12.56   
  Joensuun Uimaseura                   
                     
11  Aleksi Syrjäkoski  1996    332  34.16        1:13.29   
  Kuopion Uimaseura                   
                     
Janne Siilanen  1993              DNF   
  Kuopion Uimaseura                   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.20.00  Tulostuspäivämäärä  17 helmikuu 2013 
Lisenssinhaltija: Mikkelin Uimaseura  Tulostusaika  14:46 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner