2019-12-11   07:20:45
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Lohien Syyspärskeet

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Tulokset Laji 17 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 17 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Lohien syyspärskeet    Tulostuspäivämäärä  09 marraskuu 2013   
  Kilpailun paikkakunta  Oulu    Tulostusaika  16:12   
  Järjestäjä  Oulun Lohet         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  09 marraskuu 2013         
 
 
Laji 17, 400m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m    Aika  Tila 
  Seura                   











 
Taneli Juutinen  2000    339  1:10.93  2:29.17  3:48.34    5:05.05   
  Kemin Työväen Uimarit                   
                     
Tiitus Taskila  2001    307  1:14.54  2:35.30  3:56.69    5:15.15   
  Oulun Uinti 1906                   
                     
Lukas Kalliokoski  2001    292  1:17.62  2:40.43  4:01.24    5:20.44   
  Oulun Uinti 1906                   
                     
Veikko Romppainen  2000    289  1:14.92  2:39.18  4:02.23    5:21.49   
  Oulun Uinti 1906                   
                     
Julius Kuitunen  2002    283  1:17.56  2:40.66  4:03.32    5:23.74   
  Oulun Uinti 1906                   
                     
Arttu Kurttio  2001    256  1:17.63  2:45.13  4:13.14    5:34.79   
  Kemin Työväen Uimarit                   
                     
Juho Anttila  2000    255  1:17.84  2:44.19  4:10.21    5:35.35   
  Oulun Uinti 1906                   
                     
Tuomas Karjalainen  2001    250  1:20.17  2:46.97  4:14.21    5:37.63   
  Oulun Uinti 1906                   
                     
Jere Keskiaho  2001    245  1:19.06  2:45.74  4:14.12    5:39.78   
  Oulun Uinti 1906                   
                     
10  Ahti Saarela  2002    203  1:22.77  2:55.20  4:30.22    6:01.53   
  Oulun Lohet                   
                     
11  Anton Ylihannu  2001    200  1:22.27  2:55.57  4:30.72    6:03.83   
  Oulun Uinti 1906                   
                     
12  Veeti Taimisto  2002    177  1:27.56  3:04.56  4:43.60    6:18.26   
  Oulun Uinti 1906                   
                     
13  Paavo Anttila  2000    169  1:25.24  3:05.45  4:47.24    6:24.55   
  Oulun Uinti 1906                   
                     
14  Tatu Kähkölä  2002    159  1:29.72  3:11.10  4:53.51    6:32.12   
  Oulun Uinti 1906                   
                     
 
Laji 17, 400m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 14 - 15 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m    Aika  Tila 
  Seura                   











 
Jussi Perkkiö  1998    254  1:15.91  2:40.81  4:09.07    5:35.78   
  Oulun Uinti 1906                   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.22.08  Tulostuspäivämäärä  09 marraskuu 2013 
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat  Tulostusaika  16:12 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner