2021-04-21   08:34:52
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Lohien Syyspärskeet

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 6 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 6 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Lohien syyspärskeet    Tulostuspäivämäärä  09 marraskuu 2013   
  Kilpailun paikkakunta  Oulu    Tulostusaika  14:40   
  Järjestäjä  Oulun Lohet         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  09 marraskuu 2013         
 
 
Laji 6, 200m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 14 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura                   











 
Reetta-Maija Perätalo  2000    495  1:14.09  2:31.64      2:31.64   
  Oulun Uinti 1906                   
                     
Jenni Lampi  2000    447          2:36.87   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
Katriina Korpi  2000    404          2:42.30   
  Oulun Lohet                   
                     
Henna Haipus  2001    397  1:19.78  2:43.21      2:43.21   
  Kempeleen Pyrintö                   
                     
Malla Huusko  1999    393  1:19.60  2:43.81      2:43.81   
  Oulun Uinti 1906                   
                     
Inna Pajuluoma  1999    393  1:20.23  2:43.85      2:43.85   
  Oulun Lohet                   
                     
Mari Hekkala  2000    371          2:46.93   
  Oulun Uinti 1906                   
                     
Milla Henriksson  1999    348  1:22.25  2:51.50      2:50.59   
  Oulun Lohet                   
                     
Petra Heikkinen  2002    346          2:50.92   
  Oulun Uinti 1906                   
                     
10  Iida-Maria Laine  2001    338  1:24.69  2:52.18      2:52.18   
  Oulun Lohet                   
                     
11  Riika Huttula  2001    290  1:31.46  3:01.32      3:01.32   
  Oulun Lohet                   
                     
12  Laura Heikkilä  2002    231  1:37.69  3:15.43      3:15.43   
  Oulun Uinti 1906                   
                     
Veera Mursu  2000              DNS   
  Oulun Uinti 1906                   
                     
Enni-Sofia Perätalo  2002              DSQ   
  Oulun Uinti 1906                   
  SW 6.2 Uintia vatsallaan               
                     
Jenni Karvonen  2001              DSQ   
  Oulun Lohet                   
  SW 6.2 Uintia vatsallaan               
                     
Sofia Ervasti  2001              DSQ   
  Oulun Lohet                   
  SW 6.5 Maaliintulo vatsallaan               
                     
 
Laji 6, 200m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 15 - 16 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura                   











 
Eevi Tyni  1998    387  1:20.08  2:44.69      2:44.69   
  Kempeleen Pyrintö                   
                     
Jemina Pesonen  1998              DNS   
  Oulun Uinti 1906                   
                     
Laura Fält  1998              DSQ   
  Oulun Lohet                   
  SW 6.2 Uintia vatsallaan               
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.22.08  Tulostuspäivämäärä  09 marraskuu 2013 
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat  Tulostusaika  14:40 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner