2018-02-21   10:37:11
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Grand Prix Challenge

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Perjantaiaamu

Tulokset Laji 13 (Alkuerät) - Pisteiden ja väliaikojen kanssa
Tulokset Laji 13 (Alkuerät) - Pisteiden ja väliaikojen kanssa 
 
  Kilpailu  Grad Prix Challenge    Tulostuspäivämäärä  04 heinäkuu 2014   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  12:24   
  Järjestäjä  Cetus Espoo         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  03 heinäkuu 2014         
 
 
Laji 13, 4X50m Vapaauinti Seka, Alkuerät 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Cetus 1              1:38.35   
  Cetus Espoo                   
  Sohvi Nenonen  1999      26.81        26.81   
  Noora Laukkanen  1993      26.10        52.91   
  Toni Kurkinen  1989      23.17        1:16.08   
  Ari-Pekka Liukkonen  1989      22.27        1:38.35   
                     
Swim Mixed Vuv 1              1:39.22   
  Swimming Jyväskylä                   
  Miikka Ruohoniemi  1993      23.94        23.94   
  Noora Sartela  1991      26.61        50.55   
  Severi Allonen  1991      23.57        1:14.12   
  Mimosa Jallow  1994      25.10        1:39.22   
                     
Hss 1  1997              1:39.75   
  Helsingfors Simsällskap                   
  Tuukka Myller  1994      24.25        24.25   
  Kaisla Kollanus  1993      26.31        50.56   
  Laura Kurki  1994      25.70        1:16.26   
  Sami Myren  1991      23.49        1:39.75   
                     
Uita 1              1:39.94   
  Uinti Tampere                   
  Anton Herrala  1993      23.98        23.98   
  Matias Tyry  1993      23.58        47.56   
  Anna Mäkinen  1995      26.01        1:13.57   
  Riina Kaakkolammi  1994      26.37        1:39.94   
                     
Cetus 2              1:40.05   
  Cetus Espoo                   
  Fanny Teijonsalo  1996      26.72        26.72   
  Sini Kuutamo  1995      27.12        53.84   
  Tatu Waltari  1987      22.96        1:16.80   
  Riku Pöytäkivi  1993      23.25        1:40.05   
                     
Cetus 3              1:42.02   
  Cetus Espoo                   
  Salla Elovirta  1997      28.35        28.35   
  Anni Alitalo  1991      26.65        55.00   
  Tuomas Kiviluoma  1993      23.48        1:18.48   
  Tuomas Pokkinen  1995      23.54        1:42.02   
                     
Oulun Uinti Seka  1984              1:42.04   
  Oulun Uinti 1906                   
  Sami Aaltomaa  1992      24.78        24.78   
  Arttu Erkinaro  1992      23.87        48.65   
  Veera Kivirinta  1995      26.91        1:15.56   
  Reetta Kanervo  1999      26.48        1:42.04   
                     
Raisu Seka 1              1:43.24   
  Raision Urheilijat                   
  William Wihanto  1994      25.70        25.70   
  Gustav Carlsson  1993      23.81        49.51   
  Janna Ovaska  1996      26.36        1:15.87   
  Hilla Kortetjärvi  1996      27.37        1:43.24   
                     
Vus-Vss  1990              1:43.76   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls                   
  Mira Palovuori  1997      27.10        27.10   
  Matti Myllyaho  1995      24.29        51.39   
  Erica Nieminen  1992      27.72        1:19.11   
  Jimi Kallio  1993      24.65        1:43.76   
                     
10  Sihy Seka              1:43.91   
  Simmis Hyvinge-Hyvinkää                   
  Amanda Suihkonen  1995      27.28        27.28   
  Oona Palonen  1995      27.98        55.26   
  Kasper Nylund  1994      24.03        1:19.29   
  Otto Kuittinen  1995      24.62        1:43.91   
                     
11  Tatu Seka              1:44.26   
  TaTu Tampere                   
  Ville Laine  1995      24.57        24.57   
  Juho Eerola  1995      23.51        48.08   
  Emilia Lähteenmäki  1995      28.70        1:16.78   
  Aino Puomila  1992      27.48        1:44.26   
                     
12  Swim Mixed Vuv 3              1:45.24   
  Swimming Jyväskylä                   
  Ville Kallinen  1989      24.49        24.49   
  Tea Österlund  1998      28.16        52.65   
  Nenne Tommiska  1993      28.53        1:21.18   
  Janne Kekkonen  1989      24.06        1:45.24   
                     
13  Åsk Mix              1:45.50   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
  Veera Kallio  1997      28.06        28.06   
  Veera Rinne  1998      28.63        56.69   
  Tommi Wallenius  1994      24.89        1:21.58   
  Lauri Pilpola  1993      23.92        1:45.50   
                     
14  Hss 2  1997              1:46.58   
  Helsingfors Simsällskap                   
  Nelli Määttänen  1993      28.17        28.17   
  Laura Oesch  1997      27.63        55.80   
  Ville Tirroniemi  1986      24.18        1:19.98   
  Tomi Järvelä  1995      26.60        1:46.58   
                     
15  Uita 3              1:46.85   
  Uinti Tampere                   
  Fanni Riiho  1995      28.47        28.47   
  Emilia Lahtinen  1996      28.81        57.28   
  Arttu Ristmeri  1992      24.70        1:21.98   
  Lauri Leinonen  1992      24.87        1:46.85   
                     
16  Mius Seka  1995              1:47.38   
  Mikkelin Uimaseura                   
  Aleksi Kurronen  1997      25.98        25.98   
  Lotta Upanne  1998      27.77        53.75   
  Inka-Liisa Puttonen  1995      27.57        1:21.32   
  Leevi Suhonen  1999      26.06        1:47.38   
                     
17  Swim Mixed Vuv 4              1:47.56   
  Swimming Jyväskylä                   
  Juho Hyrkkänen  1994      25.37        25.37   
  Rita Valkama  1999      29.28        54.65   
  Antti Viilos  1989      24.75        1:19.40   
  Jenni Lampi  2000      28.16        1:47.56   
                     
18  Jous Seka              1:48.10   
  Joensuun Uimaseura                   
  Konsta Naumanen  1996      25.78        25.78   
  Nea Norismaa  1995      27.40        53.18   
  Jonna Siilin  1997      28.84        1:22.02   
  Pietu Kinnunen  1996      26.08        1:48.10   
                     
19  Häus Vuv 1              1:48.74   
  Hämeenlinnan Uimaseura                   
  Jaakko Löyttyniemi  1997      25.57        25.57   
  Henna Kainulainen  1998      29.31        54.88   
  Jyri Lähde  1996      25.44        1:20.32   
  Selina Virkkunen  1997      28.42        1:48.74   
                     
20  Häus Vuv 2              1:52.23   
  Hämeenlinnan Uimaseura                   
  Elias Hurskainen  1997      26.64        26.64   
  Noora Saarinen  1996      29.40        56.04   
  Juha Hyvärinen  1998      26.16        1:22.20   
  Petra Steen  1999      30.03        1:52.23   
                     
21  Gladius  1996              1:54.24   
  Gladius Kirkkonummi                   
  Dmitry Nosov  1998      27.78        27.78   
  Jonni Aho  1999      26.90        54.68   
  Marilla Parhiala  2000      29.55        1:24.23   
  Sara Lehtolainen  1996      30.01        1:54.24   
                     
22  Häus Vuv 3              1:57.70   
  Hämeenlinnan Uimaseura                   
  Teemu Saarinen  1995      27.83        27.83   
  Sofia Lindfors  1999      30.96        58.79   
  Tino Laine  1998      28.69        1:27.48   
  Kristina Mustonen  1999      30.22        1:57.70   
                     
Uita 2              DNS   
  Uinti Tampere                   
  Alma Lumio  1999                 
  Sakari Rautalin  1991                 
  Nea Virta  1996                 
  Jussi Leinonen  1991              DNS   
                     
Swim Mixed Vuv 2              DSQ   
  Swimming Jyväskylä                   
  Moona Myllyaho  1990      27.33        27.33   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.22.16  Tulostuspäivämäärä  04 heinäkuu 2014 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  12:24 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Control Media & Sport ny webbutvecklare