Resultater for IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
Sunnuntai-ilta
Tulokset Laji 46 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 46 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
LR IKM 2014 alkukilpailut LS |
|
Tulostuspäivämäärä |
02 marraskuu 2014 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Kokkola |
|
Tulostusaika |
18:16 |
|
|
Järjestäjä |
KUS-GSS, JS-PU |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
01 marraskuu 2014 |
|
|
|
|
|
|
Laji 46, P11 100m Sekauinti, Loppukilpailut 11 v |
P11 LRIKM-ennätys Sergey Kuznetsov, Cetus, 1:12,15 2011 |
VAIN ALKUKILPAILUSSA |
|
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Alex Lydman |
2003 |
|
286 |
35.47 |
|
|
|
1:16.88 |
|
|
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Marcus Forsel |
2003 |
|
276 |
35.16 |
|
|
|
1:17.86 |
|
|
Kankaanpään Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Vilho Heino |
2003 |
|
217 |
36.89 |
|
|
|
1:24.27 |
|
|
Rauman Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Simon Ravals |
2003 |
|
174 |
44.06 |
|
|
|
1:30.72 |
|
|
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Teppo Jestoi |
2003 |
|
147 |
43.77 |
|
|
|
1:35.88 |
|
|
Kokkolan Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Teemu Oksakari |
2003 |
|
141 |
46.95 |
|
|
|
1:37.36 |
|
|
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Elias Kalliokoski |
2003 |
|
136 |
48.00 |
|
|
|
1:38.50 |
|
|
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Onni Haikonen |
2003 |
|
134 |
46.65 |
|
|
|
1:39.00 |
|
|
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Emil Saha |
2003 |
|
131 |
49.70 |
|
|
|
1:39.64 |
|
|
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
Tuukka Harju |
2003 |
|
126 |
50.84 |
|
|
|
1:40.99 |
|
|
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
Samu Hatakka |
2003 |
|
123 |
49.41 |
|
|
|
1:41.75 |
|
|
Rauman Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
Egor Konev |
2003 |
|
93 |
51.88 |
|
|
|
1:51.89 |
|
|
Kokkolan Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
Roope Oijennus |
2003 |
|
88 |
54.23 |
|
|
|
1:53.88 |
|
|
Seinäjoen Uimarit-58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 |
Tulostuspäivämäärä |
02 marraskuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Kokkolan Uimaseura |
Tulostusaika |
18:16 |
|