2020-04-02   13:04:10
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Jääkarhu-uinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 16 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 16 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Jääkarhu-uinnit    Tulostuspäivämäärä  17 tammikuu 2015   
  Kilpailun paikkakunta  Valkeakoski    Tulostusaika  16:27   
  Järjestäjä  TaTU Tampere         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  17 tammikuu 2015         
 
 
Laji 16, 50m RU T-9,11,13, Loppukilpailut 9 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Julia Rauhala  2006    125          57.60   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu                   
Pihla Pöllänen  2006    85          1:05.31   
  Tatu Tampere                   
 
Laji 16, 50m RU T-9,11,13, Loppukilpailut 10 - 11 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Jessika Liimatta  2004    226          47.23   
  Tatu Tampere                   
Aino Hinkka  2005    180          50.92   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu                   
Senni Oksanen  2004    162          52.76   
  Jämsänkosken Ilves                   
Ruut Raunio  2005    157          53.28   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu                   
Nelli Lehmijoki  2005    149          54.30   
  Nokian Pyry                   
Amanda Malminen  2004    127          57.15   
  Nokian Pyry                   
Hilla Penttilä  2005    125          57.50   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu                   
Kiia Alenius  2005    120          58.38   
  Tatu Tampere                   
Melina Rantala  2005    117          58.80   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu                   
10  Wilma Lassila  2004    105          1:00.89   
  Tatu Tampere                   
11  Nelli-Noora Pitkänen  2005    96          1:02.77   
  Loimaan Uimaseura                   
12  Helmi Pihlapuro  2004    90          1:04.16   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu                   
13  Jessi Isomaa  2004    84          1:05.68   
  Loimaan Uimaseura                   
14  Iida Kallio  2004    76          1:07.84   
  Loimaan Uimaseura                   
Liinu Haavisto  2005              DSQ   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu                   
  SW 7.5 Perhosuinnin potku (poislukien lähdön / käännöksen jälkeen tuleva)               
Milla Lempiälä  2005              DSQ   
  Loimaan Uimaseura                   
  SW 7.5 Eriaikaisia jalkaliikkeitä               
 
Laji 16, 50m RU T-9,11,13, Loppukilpailut 12 - 13 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Jenni Moisio  2002    273          44.39   
  Nokian Pyry                   
Emmi Uotila  2002    267          44.70   
  Nokian Pyry                   
Sonja Ylösmäki  2003    238          46.47   
  Loimaan Uimaseura                   
Minea Wiren  2003    236          46.59   
  Nokian Pyry                   
Heta Laatikainen  2002    235          46.64   
  Valkeakosken Uimaseura                   
Olivia Salminen  2003    222          47.55   
  Valkeakosken Uimaseura                   
Maija Nurminen  2002    202          49.03   
  Valkeakosken Uimaseura                   
Ronja Myllykallio  2003    176          51.37   
  Nokian Pyry                   
Lotta Ruppa  2003    133          56.41   
  Tatu Tampere                   
10  Tiia-Sofia Taberman  2002    125          57.52   
  Loimaan Uimaseura                   
11  Johanna Mönkkönen  2002    116          58.89   
  Nokian Pyry                   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.23.00  Tulostuspäivämäärä  17 tammikuu 2015 
Lisenssinhaltija: TaTU Tampere  Tulostusaika  16:27 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner