2018-08-21   23:19:35
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Resultater for VI39 Medley Race

Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.

Resultat Løb 1 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider
Resultat Løb 1 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider 
 
  Stævne navn  VI39 Medley Race    Udskriftsdato  01 februar 2015   
  Stævne by  Vallensbæk    Udskriftstidspunkt  10:55   
  Arrangør  VI39 Svømmeklub         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  01 februar 2015         
 
 
Løb 1, 100m Medley Damer, Finaler Årg. 2003-2003 
Sponsor: Teknisk El-Service ApS 
 
 
Plac.  Navn  Født  Klub    50m        Opnået  Status 











 
Caroline Veggerby  2003  Vallensbæk IF Af 1939    39.78        1:24.25   
Christine Mardov-Johansen  2003  Frederikssund Svømmeklub    41.63        1:30.56   
Olivia Ida Madsen  2003  Helsingør Svømmeklub    1:31.02        1:31.02   
Mia Mørk Kuramoto  2003  Helsingør Svømmeklub    42.95        1:32.25   
Laura Rytz Jørgensen  2003  Frederikssund Svømmeklub            1:33.17   
Pil Sylvander  2003  Helsingør Svømmeklub            1:33.59   
Lærke Blond  2003  Vallensbæk IF Af 1939    1:33.76        1:33.76   
Isobel Crosskey  2003  Gentofte Svømme Klub            1:34.16   
Marike Nevermann  2003  Frederikssund Svømmeklub    45.08        1:34.54   
10  Freja Stenbækgård  2003  Helsingør Svømmeklub    1:34.87        1:34.87   
11  Ellen A. Skov  2003  Helsingør Svømmeklub    1:35.86        1:35.86   
12  Mathilde Skjøth-Rasmussen  2003  Helsingør Svømmeklub            1:37.96   
13  Amalie Kolstrup-Timm  2003  Helsingør Svømmeklub            1:39.12   
14  Emma Clausen  2003  Helsingør Svømmeklub    53.24        1:44.36   
15  Josefine Emcken  2003  Vallensbæk IF Af 1939    49.56        1:45.01   
16  Marie Toft Christensen  2003  Gentofte Svømme Klub    51.25        1:45.10   
17  Thea Uhrbrand  2003  Vallensbæk IF Af 1939    53.15        1:47.75   
Aia Andreassen  2003  Helsingør Svømmeklub            DNS   
                     
 
Løb 1, 100m Medley Damer, Finaler Årg. 2004-2004 
Sponsor: Teknisk El-Service ApS 
 
 
Plac.  Navn  Født  Klub    50m        Opnået  Status 











 
Linnea Hietala  2004  Helsingør Svømmeklub    39.95        1:25.43   
Mathilde Maria Thorsen  2004  Helsingør Svømmeklub    41.31        1:29.02   
Laura L. Hørning  2004  Glostrup Svømme Klub    42.16        1:29.84   
Clara Hartvig-Olsen  2004  Vallensbæk IF Af 1939    48.76        1:38.45   
Anna Maria Madsen  2004  Swim Team Tåstrup            1:38.74   
Mathilde Hedager  2004  Helsingør Svømmeklub            1:38.87   
Emma F. Rouse  2004  Helsingør Svømmeklub    1:39.10        1:39.10   
Astrid Høffer  2004  Swim Team Tåstrup    45.85        1:40.14   
Julie Dahl  2004  Glostrup Svømme Klub    46.07        1:40.68   
10  Josephine Holst Vinther  2004  Gentofte Svømme Klub    44.78        1:41.52   
11  Malene Langvad  2004  Glostrup Svømme Klub    48.34        1:43.37   
12  Louisa Lykkesfelt Thomsen  2004  Gentofte Svømme Klub    49.87        1:44.59   
13  Juliane Camille Mathiasen  2004  Helsingør Svømmeklub    47.38        1:44.79   
14  Kristine G. Skjærbæk  2004  Helsingør Svømmeklub    48.98        1:45.50   
15  Josefine Westergaard  2004  Helsingør Svømmeklub    46.73        1:45.71   
16  Johanna Dahms  2004  Gentofte Svømme Klub    50.26        1:48.02   
17  Laura Thomadsen  2004  Glostrup Svømme Klub    56.14        1:53.76   
18  Asta Ellermann-Kingombe  2004  Gentofte Svømme Klub    52.93        1:54.35   
19  Emilie Pyndt Hansen  2004  Frederikssund Svømmeklub    53.29        1:54.55   
20  Mille Hansson  2004  Swim Team Tåstrup            2:18.31   
Ester Krantz  2004  Gentofte Svømme Klub            DNS   
                     
 
Løb 1, 100m Medley Damer, Finaler Årg. 2005-2005 
Sponsor: Teknisk El-Service ApS 
 
 
Plac.  Navn  Født  Klub    50m        Opnået  Status 











 
Schastine Skifter Tabor  2005  Swim Team Tåstrup    42.50        1:33.53   
Liva Lund Hansen  2005  Vallensbæk IF Af 1939    42.81        1:36.30   
Caroline Villum Færch  2005  Helsingør Svømmeklub    49.07        1:41.39   
Antoinette Zafra  2005  Glostrup Svømme Klub            1:42.30   
Thea Mikkelsen  2005  Glostrup Svømme Klub    47.70        1:44.80   
Cecilie C. Helmark  2005  Gentofte Svømme Klub    49.81        1:45.86   
Johanne Weber  2005  Helsingør Svømmeklub            1:46.07   
Mathilde Ramsgaard  2005  Helsingør Svømmeklub    50.98        1:47.33   
Kristine Nilsson Norby  2005  Gentofte Svømme Klub            1:53.52   
10  Sofie D. Boesen  2005  Gentofte Svømme Klub            1:55.41   
11  Patricia Petersen  2005  Gentofte Svømme Klub            1:56.49   
12  Freya Ry Nielsen  2005  Glostrup Svømme Klub            2:05.02   
                     
 
Løb 1, 100m Medley Damer, Finaler Årg. 2006-2015 
Sponsor: Teknisk El-Service ApS 
 
 
Plac.  Navn  Født  Klub    50m        Opnået  Status 











 
Julie Heurlin Lunding  2006  Gentofte Svømme Klub    50.36        1:47.08   
Rebecca Vorm  2006  Vallensbæk IF Af 1939            1:51.79   
Dicte Laurberg Vedel  2006  Swim Team Tåstrup            1:57.53   
Stella Demuth Andersen  2006  Gentofte Svømme Klub            2:01.59   
Alma Møller-Ern  2006  Vallensbæk IF Af 1939    54.09        2:04.77   
                     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.22.16  Udskriftsdato  01 februar 2015 
Licens til Vallensbæk IF Af 1939  Udskriftstidspunkt  10:55 
 
Resultat Løb 2 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider
Resultat Løb 2 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider 
 
  Stævne navn  VI39 Medley Race    Udskriftsdato  01 februar 2015   
  Stævne by  Vallensbæk    Udskriftstidspunkt  11:21   
  Arrangør  VI39 Svømmeklub         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  01 februar 2015         
 
 
Løb 2, 100m Medley Herrer, Finaler Årg. 2002-2002 
Sponsor: Teknisk El-Service ApS 
 
 
Plac.  Navn  Født  Klub    50m        Opnået  Status 











 
Mathias Kleffel  2002  Frederikssund Svømmeklub    41.04        1:31.39   
Anders Hvidt  2002  Gentofte Svømme Klub    43.88        1:33.64   
Elias Kongsted Misander  2002  Gentofte Svømme Klub    45.32        1:35.76   
Thor Gudmand-Høyer  2002  Gentofte Svømme Klub    45.59        1:36.12   
Alexander Stærkær  2002  Helsingør Svømmeklub    45.78        1:38.30   
William Jensen  2002  Swim Team Tåstrup    46.91        1:40.23   
Ben Taylor  2002  Gentofte Svømme Klub    47.58        1:41.85   
                     
 
Løb 2, 100m Medley Herrer, Finaler Årg. 2003-2003 
Sponsor: Teknisk El-Service ApS 
 
 
Plac.  Navn  Født  Klub    50m        Opnået  Status 











 
Mikkel Jørgensen  2003  Vallensbæk IF Af 1939    34.52        1:17.11   
Joakim Køhn  2003  Vallensbæk IF Af 1939    36.43        1:18.42   
Mohammed Ghizzaui  2003  Vallensbæk IF Af 1939    41.07        1:23.58   
Mikkel Hansen  2003  Vallensbæk IF Af 1939    42.02        1:25.92   
Peter Vinge-Maigaard  2003  Vallensbæk IF Af 1939    39.70        1:26.07   
Harald Riisager  2003  Gentofte Svømme Klub    41.93        1:27.28   
Jeppe Wagner  2003  Glostrup Svømme Klub    41.58        1:28.35   
Christoffer Skinhøj  2003  Gentofte Svømme Klub    44.81        1:31.71   
Christopher G. Trandum  2003  Gentofte Svømme Klub    39.68        1:32.20   
10  Thorvald Bomholt Larsen  2003  Helsingør Svømmeklub    45.87        1:33.33   
11  Marius Nielsen  2003  Glostrup Svømme Klub    43.44        1:35.07   
12  Asger Johansen  2003  Glostrup Svømme Klub    48.21        1:35.81   
13  Oliver Madsen  2003  Gentofte Svømme Klub    47.73        1:37.15   
14  Leonard Steen Jensen  2003  Gentofte Svømme Klub    43.05        1:37.72   
15  Sebastian Rasmussen  2003  Vallensbæk IF Af 1939    42.78        1:38.08   
16  Penghao Ji  2003  Gentofte Svømme Klub    46.17        1:38.77   
17  Julius Højgaard Allin  2003  Helsingør Svømmeklub    51.29        1:45.88   
18  Vilhelm Riegels  2003  Swim Team Tåstrup    51.13        1:48.59   
19  Malte Hjalholt  2003  Swim Team Tåstrup    52.70        1:49.57   
20  Jakob Nadeem Alwan  2003  Swim Team Tåstrup    49.99        1:49.86   
21  Samuel Risager  2003  Glostrup Svømme Klub    54.56        1:55.27   
Alexander Rinder  2003  Gentofte Svømme Klub            DNS   
Karl August B. Balle  2003  Gentofte Svømme Klub            DNS   
                     
 
Løb 2, 100m Medley Herrer, Finaler Årg. 2004-2004 
Sponsor: Teknisk El-Service ApS 
 
 
Plac.  Navn  Født  Klub    50m        Opnået  Status 











 
Oskar Luckow Larsen  2004  Gentofte Svømme Klub    43.14        1:35.52   
Bjørn Cramer Hansen  2004  Helsingør Svømmeklub    45.74        1:37.45   
Andreas Stampe Dalgaard  2004  Swim Team Tåstrup    48.23        1:38.74   
Matias Munkholm  2004  Vallensbæk IF Af 1939    46.84        1:41.38   
Lauritz Johansen  2004  Glostrup Svømme Klub    48.47        1:43.60   
Eigil Sigfusson  2004  Helsingør Svømmeklub    47.07        1:45.59   
Jeppe Kjær  2004  Swim Team Tåstrup    52.26        1:47.22   
Alexander Griffin  2004  Gentofte Svømme Klub    53.27        1:50.99   
Alexander Cueto Rasmussen  2004  Swim Team Tåstrup    52.42        1:51.83   
10  Mads Bantz Nielsen  2004  Frederikssund Svømmeklub    53.30        1:56.18   
11  Mads Frost Sønderby  2004  Frederikssund Svømmeklub    55.85        1:56.74   
Felix H. Midtgaard  2004  Gentofte Svømme Klub            DNS   
                     
 
Løb 2, 100m Medley Herrer, Finaler Årg. 2005-2015 
Sponsor: Teknisk El-Service ApS 
 
 
Plac.  Navn  Født  Klub    50m        Opnået  Status 











 
Sebastian Rendlev  2005  Vallensbæk IF Af 1939    46.48        1:40.40   
Valdemar Menck Nielsen  2005  Helsingør Svømmeklub    47.32        1:44.68   
Sean Petersen  2006  Vallensbæk IF Af 1939    47.01        1:48.34   
Anders Gaard  2006  Vallensbæk IF Af 1939    52.62        1:48.68   
Carl Emil Lundgaard  2005  Gentofte Svømme Klub    54.34        1:49.69   
Malthe Braagaard  2005  Glostrup Svømme Klub    1:04.81        2:10.64   
                     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.22.16  Udskriftsdato  01 februar 2015 
Licens til Vallensbæk IF Af 1939  Udskriftstidspunkt  11:21 
 
Resultat Løb 3 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider
Resultat Løb 3 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider 
 
  Stævne navn  VI39 Medley Race    Udskriftsdato  01 februar 2015   
  Stævne by  Vallensbæk    Udskriftstidspunkt  11:21   
  Arrangør  VI39 Svømmeklub         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  01 februar 2015         
 
 
Løb 3, 100m Butterfly Damer, Finaler Årg. 2003-2003 
Sponsor: Teknisk El-Service ApS 
 
 
Plac.  Navn  Født  Klub    50m        Opnået  Status 











 
Caroline Veggerby  2003  Vallensbæk IF Af 1939    43.73        1:31.48   
Mathilde Skjøth-Rasmussen  2003  Helsingør Svømmeklub    49.37        1:46.19   
Olivia Ida Madsen  2003  Helsingør Svømmeklub    48.77        1:52.57   
Josefine Emcken  2003  Vallensbæk IF Af 1939    51.48        1:53.10   
Lærke Blond  2003  Vallensbæk IF Af 1939    50.68        1:54.96   
                     
 
Løb 3, 100m Butterfly Damer, Finaler Årg. 2004-2004 
Sponsor: Teknisk El-Service ApS 
 
 
Plac.  Navn  Født  Klub    50m        Opnået  Status 











 
Linnea Hietala  2004  Helsingør Svømmeklub    44.06        1:36.41   
Clara Hartvig-Olsen  2004  Vallensbæk IF Af 1939    52.62        1:49.29   
Mathilde Maria Thorsen  2004  Helsingør Svømmeklub    55.35        1:55.62   
Astrid Høffer  2004  Swim Team Tåstrup    51.81        1:56.91   
Malene Langvad  2004  Glostrup Svømme Klub    53.69        1:59.23   
Anna Maria Madsen  2004  Swim Team Tåstrup    57.54        2:06.42   
Cornelia Vâmosi  2004  Helsingør Svømmeklub            DNS   
Emma F. Rouse  2004  Helsingør Svømmeklub            DNS   
                     
 
Løb 3, 100m Butterfly Damer, Finaler Årg. 2005-2005 
Sponsor: Teknisk El-Service ApS 
 
 
Plac.  Navn  Født  Klub    50m        Opnået  Status 











 
Liva Lund Hansen  2005  Vallensbæk IF Af 1939    43.76        1:38.29   
Schastine Skifter Tabor  2005  Swim Team Tåstrup    51.37        1:46.01   
Thea Mikkelsen  2005  Glostrup Svømme Klub    52.87        1:52.20   
                     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.22.16  Udskriftsdato  01 februar 2015 
Licens til Vallensbæk IF Af 1939  Udskriftstidspunkt  11:21 
 
Resultat Løb 4 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider
Resultat Løb 4 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider 
 
  Stævne navn  VI39 Medley Race    Udskriftsdato  01 februar 2015   
  Stævne by  Vallensbæk    Udskriftstidspunkt  11:22   
  Arrangør  VI39 Svømmeklub         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  01 februar 2015         
 
 
Løb 4, 100m Butterfly Herrer, Finaler Årg. 2002-2002 
Sponsor: Teknisk El-Service ApS 
 
 
Plac.  Navn  Født  Klub    50m        Opnået  Status 











 
Mads Lind  2002  Frederikssund Svømmeklub    39.75        1:28.78   
Elias Kongsted Misander  2002  Gentofte Svømme Klub    47.88        1:41.47   
Anders Hvidt  2002  Gentofte Svømme Klub    47.04        1:45.35   
William Jensen  2002  Swim Team Tåstrup    50.93        1:53.56   
                     
 
Løb 4, 100m Butterfly Herrer, Finaler Årg. 2003-2003 
Sponsor: Teknisk El-Service ApS 
 
 
Plac.  Navn  Født  Klub    50m        Opnået  Status 











 
Mikkel Jørgensen  2003  Vallensbæk IF Af 1939    34.50        1:15.48   
Joakim Køhn  2003  Vallensbæk IF Af 1939    37.44        1:18.56   
Mikkel Hansen  2003  Vallensbæk IF Af 1939    42.14        1:32.00   
Christopher G. Trandum  2003  Gentofte Svømme Klub    43.26        1:32.28   
Sebastian Rasmussen  2003  Vallensbæk IF Af 1939    42.89        1:33.65   
Peter Vinge-Maigaard  2003  Vallensbæk IF Af 1939    43.99        1:35.23   
Mohammed Ghizzaui  2003  Vallensbæk IF Af 1939    45.98        1:37.66   
Harald Riisager  2003  Gentofte Svømme Klub    47.71        1:41.81   
Christoffer Skinhøj  2003  Gentofte Svømme Klub    49.35        1:46.27   
10  Julius Højgaard Allin  2003  Helsingør Svømmeklub    54.95        2:06.74   
11  Malte Hjalholt  2003  Swim Team Tåstrup    1:01.41        2:09.92   
12  Jakob Nadeem Alwan  2003  Swim Team Tåstrup    54.93        2:16.72   
Karl August B. Balle  2003  Gentofte Svømme Klub            DNS   
Vilhelm Riegels  2003  Swim Team Tåstrup            DNS   
                     
 
Løb 4, 100m Butterfly Herrer, Finaler Årg. 2004-2004 
Sponsor: Teknisk El-Service ApS 
 
 
Plac.  Navn  Født  Klub    50m        Opnået  Status 











 
Andreas Stampe Dalgaard  2004  Swim Team Tåstrup    46.62        1:43.25   
Matias Munkholm  2004  Vallensbæk IF Af 1939    52.22        1:56.39   
Alexander Cueto Rasmussen  2004  Swim Team Tåstrup    1:01.27        2:12.52   
Jeppe Kjær  2004  Swim Team Tåstrup    1:09.21        2:25.43   
                     
 
Løb 4, 100m Butterfly Herrer, Finaler Årg. 2005-2015 
Sponsor: Teknisk El-Service ApS 
 
 
Plac.  Navn  Født  Klub    50m        Opnået  Status 











 
Sebastian Rendlev  2005  Vallensbæk IF Af 1939    50.58        1:45.25   
Valdemar Menck Nielsen  2005  Helsingør Svømmeklub    52.91        2:06.39   
Carl Emil Lundgaard  2005  Gentofte Svømme Klub    1:09.41        2:20.82   
                     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.22.16  Udskriftsdato  01 februar 2015 
Licens til Vallensbæk IF Af 1939  Udskriftstidspunkt  11:22 
 
Resultat Løb 5 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider
Resultat Løb 5 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider 
 
  Stævne navn  VI39 Medley Race    Udskriftsdato  01 februar 2015   
  Stævne by  Vallensbæk    Udskriftstidspunkt  11:50   
  Arrangør  VI39 Svømmeklub         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  01 februar 2015         
 
 
Løb 5, 100m Rygsvømning Damer, Finaler Årg. 2003-2003 
Sponsor: Teknisk El-Service ApS 
 
 
Plac.  Navn  Født  Klub    50m        Opnået  Status 











 
Caroline Veggerby  2003  Vallensbæk IF Af 1939    39.90        1:22.60   
Sille Andersen  2003  Frederikssund Svømmeklub    41.42        1:24.85   
Olivia Ida Madsen  2003  Helsingør Svømmeklub    42.36        1:26.90   
Christine Mardov-Johansen  2003  Frederikssund Svømmeklub    42.45        1:27.88   
Isobel Crosskey  2003  Gentofte Svømme Klub    44.05        1:29.85   
Freja Stenbækgård  2003  Helsingør Svømmeklub    46.60        1:33.15   
Pil Sylvander  2003  Helsingør Svømmeklub    46.53        1:34.74   
Marike Nevermann  2003  Frederikssund Svømmeklub    47.46        1:35.37   
Lærke Blond  2003  Vallensbæk IF Af 1939    47.76        1:37.05   
10  Laura Rytz Jørgensen  2003  Frederikssund Svømmeklub    46.73        1:38.76   
11  Ellen A. Skov  2003  Helsingør Svømmeklub    49.85        1:40.70   
12  Amalie Kolstrup-Timm  2003  Helsingør Svømmeklub    49.84        1:43.94   
13  Mathilde Skjøth-Rasmussen  2003  Helsingør Svømmeklub    51.70        1:44.65   
14  Emma Clausen  2003  Helsingør Svømmeklub    50.93        1:45.19   
15  Marie Toft Christensen  2003  Gentofte Svømme Klub    53.66        1:49.18   
16  Josefine Emcken  2003  Vallensbæk IF Af 1939    53.39        1:50.50   
17  Thea Uhrbrand  2003  Vallensbæk IF Af 1939    55.50        1:55.04   
Aia Andreassen  2003  Helsingør Svømmeklub            DNS   
Mia Mørk Kuramoto  2003  Helsingør Svømmeklub            DNS   
Sanne Vinther Andersen  2003  Frederikssund Svømmeklub            DSQ   
                     
 
Løb 5, 100m Rygsvømning Damer, Finaler Årg. 2004-2004 
Sponsor: Teknisk El-Service ApS 
 
 
Plac.  Navn  Født  Klub    50m        Opnået  Status 











 
Linnea Hietala  2004  Helsingør Svømmeklub    42.51        1:25.11   
Mathilde Hedager  2004  Helsingør Svømmeklub    44.94        1:30.71   
Mathilde Maria Thorsen  2004  Helsingør Svømmeklub    1:33.63        1:33.63   
Josephine Holst Vinther  2004  Gentofte Svømme Klub    46.90        1:35.39   
Emma F. Rouse  2004  Helsingør Svømmeklub    48.40        1:38.18   
Julie Dahl  2004  Glostrup Svømme Klub    47.07        1:38.70   
Josefine Westergaard  2004  Helsingør Svømmeklub    49.58        1:40.68   
Malene Langvad  2004  Glostrup Svømme Klub    51.39        1:41.64   
Astrid Høffer  2004  Swim Team Tåstrup    49.46        1:43.02   
10  Anna Maria Madsen  2004  Swim Team Tåstrup    1:43.29        1:43.29   
11  Louisa Lykkesfelt Thomsen  2004  Gentofte Svømme Klub    52.59        1:44.35   
12  Kristine G. Skjærbæk  2004  Helsingør Svømmeklub    50.00        1:44.82   
13  Juliane Camille Mathiasen  2004  Helsingør Svømmeklub    1:46.31        1:46.31   
14  Clara Hartvig-Olsen  2004  Vallensbæk IF Af 1939    54.90        1:50.62   
15  Johanna Dahms  2004  Gentofte Svømme Klub    53.89        1:52.37   
16  Frida Vaabengaard Jensen  2004  Glostrup Svømme Klub    57.00        1:58.75   
17  Sofie Korczak  2004  Swim Team Tåstrup    55.99        1:59.36   
18  Mille Hansson  2004  Swim Team Tåstrup    1:00.40        2:03.06   
19  Laura Thomadsen  2004  Glostrup Svømme Klub    1:00.63        2:06.87   
Cornelia Vâmosi  2004  Helsingør Svømmeklub            DNS   
Ester Krantz  2004  Gentofte Svømme Klub            DNS   
Laura Sofie S. Jensen  2004  Frederikssund Svømmeklub            DNS   
                     
 
Løb 5, 100m Rygsvømning Damer, Finaler Årg. 2005-2005 
Sponsor: Teknisk El-Service ApS 
 
 
Plac.  Navn  Født  Klub    50m        Opnået  Status 











 
Schastine Skifter Tabor  2005  Swim Team Tåstrup    47.23        1:34.80   
Liva Lund Hansen  2005  Vallensbæk IF Af 1939    47.54        1:35.86   
Antoinette Zafra  2005  Glostrup Svømme Klub    51.15        1:38.77   
Caroline Villum Færch  2005  Helsingør Svømmeklub    49.45        1:41.31   
Cecilie C. Helmark  2005  Gentofte Svømme Klub    49.73        1:45.30   
Johanne Weber  2005  Helsingør Svømmeklub    52.96        1:47.54   
Mathilde Ramsgaard  2005  Helsingør Svømmeklub    54.32        1:51.03   
Patricia Petersen  2005  Gentofte Svømme Klub    1:00.83        1:59.28   
Sofie D. Boesen  2005  Gentofte Svømme Klub    59.78        2:01.38   
10  Freya Ry Nielsen  2005  Glostrup Svømme Klub    58.36        2:01.49   
Ingrid Thougaard  2005  Gentofte Svømme Klub            DNS   
                     
 
Løb 5, 100m Rygsvømning Damer, Finaler Årg. 2006-2015 
Sponsor: Teknisk El-Service ApS 
 
 
Plac.  Navn  Født  Klub    50m        Opnået  Status 











 
Julie Heurlin Lunding  2006  Gentofte Svømme Klub    50.99        1:45.21   
Dicte Laurberg Vedel  2006  Swim Team Tåstrup    52.18        1:50.04   
Alma Møller-Ern  2006  Vallensbæk IF Af 1939    58.07        2:04.37   
Emilie H. Kristoffersen  2006  Swim Team Tåstrup    21.08        2:06.16   
Stella Demuth Andersen  2006  Gentofte Svømme Klub    59.84        2:06.47   
Isabella M. Madsen  2007  Swim Team Tåstrup    1:02.61        2:08.64   
Rebecca Ella Madsen  2006  Swim Team Tåstrup    32.73        2:11.52   
Line Gøttsche  2006  Frederikssund Svømmeklub    1:02.89        2:20.61   
Sofie Lind  2006  Frederikssund Svømmeklub            2:30.29   
                     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.22.16  Udskriftsdato  01 februar 2015 
Licens til Vallensbæk IF Af 1939  Udskriftstidspunkt  11:50 
 
Resultat Løb 6 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider
Resultat Løb 6 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider 
 
  Stævne navn  VI39 Medley Race    Udskriftsdato  01 februar 2015   
  Stævne by  Vallensbæk    Udskriftstidspunkt  12:16   
  Arrangør  VI39 Svømmeklub         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  01 februar 2015         
 
 
Løb 6, 100m Rygsvømning Herrer, Finaler Årg. 2002-2002 
Sponsor: Teknisk El-Service ApS 
 
 
Plac.  Navn  Født  Klub    50m        Opnået  Status 











 
Thor Gudmand-Høyer  2002  Gentofte Svømme Klub    47.57        1:35.03   
Alexander Stærkær  2002  Helsingør Svømmeklub    47.01        1:36.69   
Anders Hvidt  2002  Gentofte Svømme Klub    47.52        1:37.01   
Ben Taylor  2002  Gentofte Svømme Klub    48.31        1:37.07   
Elias Kongsted Misander  2002  Gentofte Svømme Klub    48.30        1:38.20   
William Jensen  2002  Swim Team Tåstrup    50.86        1:43.64   
                     
 
Løb 6, 100m Rygsvømning Herrer, Finaler Årg. 2003-2003 
Sponsor: Teknisk El-Service ApS 
 
 
Plac.  Navn  Født  Klub    50m        Opnået  Status 











 
Mikkel Jørgensen  2003  Vallensbæk IF Af 1939    37.91        1:18.68   
Joakim Køhn  2003  Vallensbæk IF Af 1939    39.37        1:19.49   
Christopher G. Trandum  2003  Gentofte Svømme Klub    43.07        1:26.91   
Peter Vinge-Maigaard  2003  Vallensbæk IF Af 1939    43.64        1:28.10   
Mohammed Ghizzaui  2003  Vallensbæk IF Af 1939    43.62        1:30.11   
Christoffer Skinhøj  2003  Gentofte Svømme Klub    45.85        1:31.43   
Harald Riisager  2003  Gentofte Svømme Klub    45.80        1:31.77   
Sebastian Rasmussen  2003  Vallensbæk IF Af 1939    45.02        1:32.19   
Mikkel Hansen  2003  Vallensbæk IF Af 1939    45.88        1:33.79   
10  Marius Nielsen  2003  Glostrup Svømme Klub    46.64        1:35.36   
11  Thorvald Bomholt Larsen  2003  Helsingør Svømmeklub    49.32        1:35.41   
12  Oliver Madsen  2003  Gentofte Svømme Klub    47.04        1:37.07   
13  Penghao Ji  2003  Gentofte Svømme Klub    48.58        1:38.14   
14  Vilhelm Riegels  2003  Swim Team Tåstrup    48.52        1:38.47   
15  Julius Højgaard Allin  2003  Helsingør Svømmeklub    49.67        1:41.80   
16  Jakob Nadeem Alwan  2003  Swim Team Tåstrup    51.21        1:43.59   
17  Malte Hjalholt  2003  Swim Team Tåstrup    50.76        1:45.09   
18  Samuel Risager  2003  Glostrup Svømme Klub    55.69        1:50.84   
19  Christian Hartmann  2003  Frederikssund Svømmeklub    2:14.85        2:14.85   
Enzo Sorgini  2003  Helsingør Svømmeklub            DNS   
Karl August B. Balle  2003  Gentofte Svømme Klub            DNS   
                     
 
Løb 6, 100m Rygsvømning Herrer, Finaler Årg. 2004-2004 
Sponsor: Teknisk El-Service ApS 
 
 
Plac.  Navn  Født  Klub    50m        Opnået  Status 











 
Oskar Luckow Larsen  2004  Gentofte Svømme Klub    44.75        1:31.84   
Jeppe Kjær  2004  Swim Team Tåstrup    48.45        1:36.72   
Andreas Stampe Dalgaard  2004  Swim Team Tåstrup    48.63        1:38.40   
Bjørn Cramer Hansen  2004  Helsingør Svømmeklub    48.39        1:38.90   
Eigil Sigfusson  2004  Helsingør Svømmeklub    47.45        1:40.65   
Lauritz Johansen  2004  Glostrup Svømme Klub    48.44        1:41.63   
Matias Munkholm  2004  Vallensbæk IF Af 1939    49.58        1:42.11   
Alexander Cueto Rasmussen  2004  Swim Team Tåstrup    52.72        1:47.30   
Felix H. Midtgaard  2004  Gentofte Svømme Klub            DNS   
                     
 
Løb 6, 100m Rygsvømning Herrer, Finaler Årg. 2005-2015 
Sponsor: Teknisk El-Service ApS 
 
 
Plac.  Navn  Født  Klub    50m        Opnået  Status 











 
Emil Kruse Enemærke  2005  Glostrup Svømme Klub    48.38        1:40.97   
Sean Petersen  2006  Vallensbæk IF Af 1939    51.09        1:45.86   
Sebastian Rendlev  2005  Vallensbæk IF Af 1939    52.60        1:46.61   
Carl Emil Lundgaard  2005  Gentofte Svømme Klub    52.67        1:46.69   
Valdemar Menck Nielsen  2005  Helsingør Svømmeklub    57.16        1:53.07   
Malthe Braagaard  2005  Glostrup Svømme Klub    58.53        1:56.84   
Christopher Jørgensen  2005  Vallensbæk IF Af 1939            DNS   
                     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.22.16  Udskriftsdato  01 februar 2015 
Licens til Vallensbæk IF Af 1939  Udskriftstidspunkt  12:16 
 
Resultat Løb 7 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider
Resultat Løb 7 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider 
 
  Stævne navn  VI39 Medley Race    Udskriftsdato  01 februar 2015   
  Stævne by  Vallensbæk    Udskriftstidspunkt  12:53   
  Arrangør  VI39 Svømmeklub         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  01 februar 2015         
 
 
Løb 7, 100m Brystsvømning Damer, Finaler Årg. 2003-2003 
Sponsor: Teknisk El-Service ApS 
 
 
Plac.  Navn  Født  Klub    50m        Opnået  Status 











 
Lærke Blond  2003  Vallensbæk IF Af 1939    47.52        1:39.47   
Caroline Veggerby  2003  Vallensbæk IF Af 1939    49.78        1:43.22   
Freja Stenbækgård  2003  Helsingør Svømmeklub    51.64        1:48.75   
Josefine Emcken  2003  Vallensbæk IF Af 1939    52.03        1:49.53   
Olivia Ida Madsen  2003  Helsingør Svømmeklub    52.10        1:49.89   
Marie Toft Christensen  2003  Gentofte Svømme Klub    53.27        1:52.50   
Pil Sylvander  2003  Helsingør Svømmeklub    52.05        1:52.84   
Emma Clausen  2003  Helsingør Svømmeklub    55.85        1:52.94   
Thea Uhrbrand  2003  Vallensbæk IF Af 1939    52.47        1:54.35   
10  Mathilde Skjøth-Rasmussen  2003  Helsingør Svømmeklub            1:54.73   
11  Ellen A. Skov  2003  Helsingør Svømmeklub    54.93        1:56.94   
12  Amalie Kolstrup-Timm  2003  Helsingør Svømmeklub    55.58        1:58.31   
Aia Andreassen  2003  Helsingør Svømmeklub            DNS   
Mia Mørk Kuramoto  2003  Helsingør Svømmeklub            DNS   
Olivia Krogh  2003  Frederikssund Svømmeklub            DNS   
                     
 
Løb 7, 100m Brystsvømning Damer, Finaler Årg. 2004-2004 
Sponsor: Teknisk El-Service ApS 
 
 
Plac.  Navn  Født  Klub    50m        Opnået  Status 











 
Mathilde Maria Thorsen  2004  Helsingør Svømmeklub    46.16        1:38.67   
Linnea Hietala  2004  Helsingør Svømmeklub    47.97        1:42.27   
Laura L. Hørning  2004  Glostrup Svømme Klub    48.95        1:43.92   
Clara Hartvig-Olsen  2004  Vallensbæk IF Af 1939    51.83        1:51.36   
Mathilde Hedager  2004  Helsingør Svømmeklub    56.42        1:57.03   
Anna Maria Madsen  2004  Swim Team Tåstrup    55.96        1:57.44   
Emma F. Rouse  2004  Helsingør Svømmeklub    56.47        1:58.25   
Julie Dahl  2004  Glostrup Svømme Klub    55.67        1:59.09   
Louisa Lykkesfelt Thomsen  2004  Gentofte Svømme Klub    56.76        1:59.69   
10  Astrid Høffer  2004  Swim Team Tåstrup    2:00.81        2:00.81   
11  Kristine G. Skjærbæk  2004  Helsingør Svømmeklub    1:00.71        2:05.13   
12  Laura Thomadsen  2004  Glostrup Svømme Klub    1:00.79        2:09.13   
13  Juliane Camille Mathiasen  2004  Helsingør Svømmeklub    1:00.77        2:09.53   
14  Josefine Westergaard  2004  Helsingør Svømmeklub    1:02.66        2:12.41   
15  Sofie Korczak  2004  Swim Team Tåstrup    1:02.72        2:14.37   
16  Frida Vaabengaard Jensen  2004  Glostrup Svømme Klub    1:06.17        2:18.84   
17  Emilie Pyndt Hansen  2004  Frederikssund Svømmeklub    1:06.35        2:20.75   
Cornelia Vâmosi  2004  Helsingør Svømmeklub            DNS   
                     
 
Løb 7, 100m Brystsvømning Damer, Finaler Årg. 2005-2005 
Sponsor: Teknisk El-Service ApS 
 
 
Plac.  Navn  Født  Klub    50m        Opnået  Status 











 
Schastine Skifter Tabor  2005  Swim Team Tåstrup            1:46.98   
Caroline Villum Færch  2005  Helsingør Svømmeklub    53.40        1:51.57   
Johanne Weber  2005  Helsingør Svømmeklub    54.98        1:54.98   
Anna R. Strøbek  2005  Gentofte Svømme Klub    56.51        2:00.44   
Liva Lund Hansen  2005  Vallensbæk IF Af 1939    59.41        2:02.91   
Mathilde Ramsgaard  2005  Helsingør Svømmeklub    59.00        2:04.95   
Freya Ry Nielsen  2005  Glostrup Svømme Klub    59.60        2:05.69   
Kristine Nilsson Norby  2005  Gentofte Svømme Klub    1:00.45        2:10.30   
Ingrid Thougaard  2005  Gentofte Svømme Klub            DNS   
                     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.22.16  Udskriftsdato  01 februar 2015 
Licens til Vallensbæk IF Af 1939  Udskriftstidspunkt  12:53 
 
Resultat Løb 8 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider
Resultat Løb 8 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider 
 
  Stævne navn  VI39 Medley Race    Udskriftsdato  01 februar 2015   
  Stævne by  Vallensbæk    Udskriftstidspunkt  12:50   
  Arrangør  VI39 Svømmeklub         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  01 februar 2015         
 
 
Løb 8, 100m Brystsvømning Herrer, Finaler Årg. 2002-2002 
Sponsor: Teknisk El-Service ApS 
 
 
Plac.  Navn  Født  Klub    50m        Opnået  Status 











 
Mathias Kleffel  2002  Frederikssund Svømmeklub    51.95        1:48.64   
Anders Hvidt  2002  Gentofte Svømme Klub    54.39        1:52.34   
William Jensen  2002  Swim Team Tåstrup    54.64        1:56.12   
Elias Kongsted Misander  2002  Gentofte Svømme Klub    54.84        1:56.15   
Ben Taylor  2002  Gentofte Svømme Klub    56.00        2:01.64   
Alexander Stærkær  2002  Helsingør Svømmeklub    1:02.35        2:15.77   
                     
 
Løb 8, 100m Brystsvømning Herrer, Finaler Årg. 2003-2003 
Sponsor: Teknisk El-Service ApS 
 
 
Plac.  Navn  Født  Klub    50m        Opnået  Status 











 
Mohammed Ghizzaui  2003  Vallensbæk IF Af 1939    42.33        1:29.84   
Mikkel Jørgensen  2003  Vallensbæk IF Af 1939    42.76        1:30.63   
Mikkel Hansen  2003  Vallensbæk IF Af 1939    45.28        1:34.74   
Harald Riisager  2003  Gentofte Svømme Klub    46.56        1:36.29   
Joakim Køhn  2003  Vallensbæk IF Af 1939    46.40        1:37.89   
Asger Johansen  2003  Glostrup Svømme Klub    46.51        1:39.23   
Jeppe Wagner  2003  Glostrup Svømme Klub    48.16        1:42.14   
Christoffer Skinhøj  2003  Gentofte Svømme Klub    48.39        1:43.00   
Peter Vinge-Maigaard  2003  Vallensbæk IF Af 1939    50.60        1:46.58   
10  Thorvald Bomholt Larsen  2003  Helsingør Svømmeklub    54.36        1:51.14   
11  Julius Højgaard Allin  2003  Helsingør Svømmeklub    59.15        1:59.66   
12  Malte Hjalholt  2003  Swim Team Tåstrup    1:03.11        2:05.26   
13  Leonard Steen Jensen  2003  Gentofte Svømme Klub    58.66        2:05.49   
14  Christopher G. Trandum  2003  Gentofte Svømme Klub    59.49        2:06.95   
15  Sebastian Rasmussen  2003  Vallensbæk IF Af 1939    1:02.15        2:11.59   
16  Jakob Nadeem Alwan  2003  Swim Team Tåstrup    1:16.11        2:40.48   
Alexander Rinder  2003  Gentofte Svømme Klub            DNS   
Enzo Sorgini  2003  Helsingør Svømmeklub            DNS   
Karl August B. Balle  2003  Gentofte Svømme Klub            DNS   
Oliver Madsen  2003  Gentofte Svømme Klub            DNS   
Vilhelm Riegels  2003  Swim Team Tåstrup            DNS   
                     
 
Løb 8, 100m Brystsvømning Herrer, Finaler Årg. 2004-2004 
Sponsor: Teknisk El-Service ApS 
 
 
Plac.  Navn  Født  Klub    50m        Opnået  Status 











 
Andreas Stampe Dalgaard  2004  Swim Team Tåstrup    53.09        1:50.69   
Matias Munkholm  2004  Vallensbæk IF Af 1939    54.46        1:55.60   
Mads Frost Sønderby  2004  Frederikssund Svømmeklub    55.31        1:56.02   
Alexander Griffin  2004  Gentofte Svømme Klub    56.37        1:56.93   
Bjørn Cramer Hansen  2004  Helsingør Svømmeklub    54.87        1:57.39   
Eigil Sigfusson  2004  Helsingør Svømmeklub    55.47        2:00.07   
Jeppe Kjær  2004  Swim Team Tåstrup    1:00.78        2:03.82   
Alexander Cueto Rasmussen  2004  Swim Team Tåstrup    1:02.57        2:08.69   
Mads Bantz Nielsen  2004  Frederikssund Svømmeklub    1:09.12        2:23.50   
                     
 
Løb 8, 100m Brystsvømning Herrer, Finaler Årg. 2005-2015 
Sponsor: Teknisk El-Service ApS 
 
 
Plac.  Navn  Født  Klub    50m        Opnået  Status 











 
Emil Kruse Enemærke  2005  Glostrup Svømme Klub    51.80        1:49.41   
Carl Emil Lundgaard  2005  Gentofte Svømme Klub    55.52        1:53.69   
Sebastian Rendlev  2005  Vallensbæk IF Af 1939    57.79        1:58.55   
Valdemar Menck Nielsen  2005  Helsingør Svømmeklub    1:05.73        2:21.72   
Sean Petersen  2006  Vallensbæk IF Af 1939    1:11.86        2:37.11   
Anton Mabeck  2006  Gentofte Svømme Klub            DNS   
Christopher Jørgensen  2005  Vallensbæk IF Af 1939            DNS   
Oscar Rybak-Andersen  2005  Gentofte Svømme Klub            DNS   
                     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.22.16  Udskriftsdato  01 februar 2015 
Licens til Vallensbæk IF Af 1939  Udskriftstidspunkt  12:50 
 
Resultat Løb 9 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider
Resultat Løb 9 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider 
 
  Stævne navn  VI39 Medley Race    Udskriftsdato  01 februar 2015   
  Stævne by  Vallensbæk    Udskriftstidspunkt  13:45   
  Arrangør  VI39 Svømmeklub         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  01 februar 2015         
 
 
Løb 9, 100m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 2003-2003 
Sponsor: Teknisk El-Service ApS 
 
 
Plac.  Navn  Født  Klub    50m        Opnået  Status 











 
Caroline Veggerby  2003  Vallensbæk IF Af 1939    35.54        1:15.01   
Olivia Ida Madsen  2003  Helsingør Svømmeklub    36.99        1:16.67   
Sille Andersen  2003  Frederikssund Svømmeklub            1:20.64   
Isobel Crosskey  2003  Gentofte Svømme Klub    39.70        1:21.87   
Pil Sylvander  2003  Helsingør Svømmeklub    39.58        1:22.29   
Freja Stenbækgård  2003  Helsingør Svømmeklub    39.45        1:22.83   
Amalie Kolstrup-Timm  2003  Helsingør Svømmeklub    39.73        1:23.53   
Mathilde Skjøth-Rasmussen  2003  Helsingør Svømmeklub    40.81        1:24.83   
Ellen A. Skov  2003  Helsingør Svømmeklub    42.00        1:25.91   
10  Lærke Blond  2003  Vallensbæk IF Af 1939    40.48        1:26.48   
11  Emma Clausen  2003  Helsingør Svømmeklub    43.51        1:28.90   
12  Josefine Emcken  2003  Vallensbæk IF Af 1939    43.14        1:31.35   
13  Thea Uhrbrand  2003  Vallensbæk IF Af 1939    44.01        1:35.49   
14  Marie Toft Christensen  2003  Gentofte Svømme Klub    46.18        1:38.22   
Aia Andreassen  2003  Helsingør Svømmeklub            DNS   
Mia Mørk Kuramoto  2003  Helsingør Svømmeklub            DNS   
Sanne Vinther Andersen  2003  Frederikssund Svømmeklub            DNS   
                     
 
Løb 9, 100m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 2004-2004 
Sponsor: Teknisk El-Service ApS 
 
 
Plac.  Navn  Født  Klub    50m        Opnået  Status 











 
Linnea Hietala  2004  Helsingør Svømmeklub    37.35        1:17.18   
Mathilde Maria Thorsen  2004  Helsingør Svømmeklub    37.64        1:18.90   
Laura L. Hørning  2004  Glostrup Svømme Klub    38.58        1:19.84   
Astrid Høffer  2004  Swim Team Tåstrup    40.62        1:24.36   
Clara Hartvig-Olsen  2004  Vallensbæk IF Af 1939    41.34        1:24.96   
Emma F. Rouse  2004  Helsingør Svømmeklub    41.65        1:26.33   
Josephine Holst Vinther  2004  Gentofte Svømme Klub    42.86        1:28.49   
Anna Maria Madsen  2004  Swim Team Tåstrup    44.54        1:31.97   
Louisa Lykkesfelt Thomsen  2004  Gentofte Svømme Klub    43.70        1:32.98   
10  Mathilde Hedager  2004  Helsingør Svømmeklub    43.95        1:33.45   
11  Kristine G. Skjærbæk  2004  Helsingør Svømmeklub    44.99        1:35.66   
12  Josefine Westergaard  2004  Helsingør Svømmeklub    46.97        1:39.46   
13  Johanna Dahms  2004  Gentofte Svømme Klub    46.98        1:41.07   
14  Juliane Camille Mathiasen  2004  Helsingør Svømmeklub    47.57        1:44.83   
15  Frida Vaabengaard Jensen  2004  Glostrup Svømme Klub    52.22        1:49.29   
16  Mille Hansson  2004  Swim Team Tåstrup    56.47        1:56.53   
17  Sofie Korczak  2004  Swim Team Tåstrup    1:04.19        2:17.01   
Cornelia Vâmosi  2004  Helsingør Svømmeklub            DNS   
Ester Krantz  2004  Gentofte Svømme Klub            DNS   
Laura Sofie S. Jensen  2004  Frederikssund Svømmeklub            DNS   
                     
 
Løb 9, 100m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 2005-2005 
Sponsor: Teknisk El-Service ApS 
 
 
Plac.  Navn  Født  Klub    50m        Opnået  Status 











 
Liva Lund Hansen  2005  Vallensbæk IF Af 1939    39.78        1:23.78   
Schastine Skifter Tabor  2005  Swim Team Tåstrup    40.60        1:25.78   
Cecilie C. Helmark  2005  Gentofte Svømme Klub    41.10        1:29.05   
Caroline Villum Færch  2005  Helsingør Svømmeklub    43.17        1:29.58   
Antoinette Zafra  2005  Glostrup Svømme Klub    44.40        1:31.94   
Johanne Weber  2005  Helsingør Svømmeklub    45.10        1:33.86   
Kristine Nilsson Norby  2005  Gentofte Svømme Klub    46.91        1:38.55   
Mathilde Ramsgaard  2005  Helsingør Svømmeklub    46.91        1:38.89   
Anna R. Strøbek  2005  Gentofte Svømme Klub    45.49        1:39.71   
10  Thea Mikkelsen  2005  Glostrup Svømme Klub    47.56        1:39.88   
11  Patricia Petersen  2005  Gentofte Svømme Klub    48.91        1:44.36   
12  Sofie D. Boesen  2005  Gentofte Svømme Klub    50.28        1:44.67   
Ingrid Thougaard  2005  Gentofte Svømme Klub            DNS   
                     
 
Løb 9, 100m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 2006-2015 
Sponsor: Teknisk El-Service ApS 
 
 
Plac.  Navn  Født  Klub    50m        Opnået  Status 











 
Rebecca Vorm  2006  Vallensbæk IF Af 1939    47.83        1:39.98   
Julie Heurlin Lunding  2006  Gentofte Svømme Klub    46.19        1:40.00   
Stella Demuth Andersen  2006  Gentofte Svømme Klub    48.63        1:40.92   
Dicte Laurberg Vedel  2006  Swim Team Tåstrup    47.45        1:42.99   
Rebecca Ella Madsen  2006  Swim Team Tåstrup    58.73        2:04.00   
Emilie H. Kristoffersen  2006  Swim Team Tåstrup    59.62        2:11.11   
Isabella M. Madsen  2007  Swim Team Tåstrup    1:03.25        2:16.53   
Line Gøttsche  2006  Frederikssund Svømmeklub    1:15.05        2:40.41   
Sofie Lind  2006  Frederikssund Svømmeklub            DNF   
                     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.22.16  Udskriftsdato  01 februar 2015 
Licens til Vallensbæk IF Af 1939  Udskriftstidspunkt  13:45 
 
Resultat Løb 10 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider
Resultat Løb 10 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider 
 
  Stævne navn  VI39 Medley Race    Udskriftsdato  01 februar 2015   
  Stævne by  Vallensbæk    Udskriftstidspunkt  14:15   
  Arrangør  VI39 Svømmeklub         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  01 februar 2015         
 
 
Løb 10, 100m Frisvømning Herrer, Finaler Årg. 2002-2002 
Sponsor: Teknisk El-Service ApS 
 
 
Plac.  Navn  Født  Klub    50m        Opnået  Status 











 
Mads Lind  2002  Frederikssund Svømmeklub    35.95        1:16.15   
Anders Hvidt  2002  Gentofte Svømme Klub    37.68        1:17.71   
Elias Kongsted Misander  2002  Gentofte Svømme Klub    38.33        1:19.81   
Alexander Stærkær  2002  Helsingør Svømmeklub    38.12        1:20.24   
Thor Gudmand-Høyer  2002  Gentofte Svømme Klub    40.58        1:23.06   
William Jensen  2002  Swim Team Tåstrup    42.87        1:29.52   
Ben Taylor  2002  Gentofte Svømme Klub    45.82        1:36.29   
                     
 
Løb 10, 100m Frisvømning Herrer, Finaler Årg. 2003-2003 
Sponsor: Teknisk El-Service ApS 
 
 
Plac.  Navn  Født  Klub    50m        Opnået  Status 











 
Joakim Køhn  2003  Vallensbæk IF Af 1939    31.41        1:06.08   
Mikkel Jørgensen  2003  Vallensbæk IF Af 1939    32.41        1:08.55   
Harald Riisager  2003  Gentofte Svømme Klub    36.13        1:15.36   
Mohammed Ghizzaui  2003  Vallensbæk IF Af 1939    37.04        1:17.49   
Peter Vinge-Maigaard  2003  Vallensbæk IF Af 1939    37.76        1:18.42   
Mikkel Hansen  2003  Vallensbæk IF Af 1939    37.78        1:18.93   
Jeppe Wagner  2003  Glostrup Svømme Klub    37.71        1:19.01   
Sebastian Rasmussen  2003  Vallensbæk IF Af 1939    38.71        1:20.53   
Christoffer Skinhøj  2003  Gentofte Svømme Klub    39.44        1:21.73   
10  Thorvald Bomholt Larsen  2003  Helsingør Svømmeklub    39.76        1:21.74   
11  Oliver Madsen  2003  Gentofte Svømme Klub    39.83        1:22.47   
12  Christopher G. Trandum  2003  Gentofte Svømme Klub    41.01        1:23.40   
13  Leonard Steen Jensen  2003  Gentofte Svømme Klub    40.46        1:25.17   
14  Marius Nielsen  2003  Glostrup Svømme Klub    39.94        1:25.95   
15  Vilhelm Riegels  2003  Swim Team Tåstrup    42.32        1:26.45   
16  Malte Hjalholt  2003  Swim Team Tåstrup    41.67        1:27.29   
17  Jakob Nadeem Alwan  2003  Swim Team Tåstrup    41.32        1:27.41   
18  Asger Johansen  2003  Glostrup Svømme Klub    40.49        1:27.91   
19  Penghao Ji  2003  Gentofte Svømme Klub    42.36        1:31.53   
20  Julius Højgaard Allin  2003  Helsingør Svømmeklub    44.65        1:31.99   
21  Samuel Risager  2003  Glostrup Svømme Klub    46.93        1:37.15   
22  Christian Hartmann  2003  Frederikssund Svømmeklub    54.20        2:01.27   
Alexander Rinder  2003  Gentofte Svømme Klub            DNS   
Enzo Sorgini  2003  Helsingør Svømmeklub            DNS   
Karl August B. Balle  2003  Gentofte Svømme Klub            DNS   
                     
 
Løb 10, 100m Frisvømning Herrer, Finaler Årg. 2004-2004 
Sponsor: Teknisk El-Service ApS 
 
 
Plac.  Navn  Født  Klub    50m        Opnået  Status 











 
Oskar Luckow Larsen  2004  Gentofte Svømme Klub    37.61        1:20.37   
Andreas Stampe Dalgaard  2004  Swim Team Tåstrup    39.95        1:22.90   
Bjørn Cramer Hansen  2004  Helsingør Svømmeklub    40.62        1:25.19   
Matias Munkholm  2004  Vallensbæk IF Af 1939    42.98        1:28.29   
Lauritz Johansen  2004  Glostrup Svømme Klub    41.57        1:28.36   
Eigil Sigfusson  2004  Helsingør Svømmeklub    43.75        1:31.94   
Jeppe Kjær  2004  Swim Team Tåstrup    46.77        1:39.86   
Alexander Cueto Rasmussen  2004  Swim Team Tåstrup    50.49        1:47.73   
Alexander Griffin  2004  Gentofte Svømme Klub    55.90        1:59.13   
Felix H. Midtgaard  2004  Gentofte Svømme Klub            DNS   
                     
 
Løb 10, 100m Frisvømning Herrer, Finaler Årg. 2005-2015 
Sponsor: Teknisk El-Service ApS 
 
 
Plac.  Navn  Født  Klub    50m        Opnået  Status 











 
Sebastian Rendlev  2005  Vallensbæk IF Af 1939    42.03        1:25.80   
Emil Kruse Enemærke  2005  Glostrup Svømme Klub    42.12        1:27.39   
Sean Petersen  2006  Vallensbæk IF Af 1939    44.87        1:34.31   
Carl Emil Lundgaard  2005  Gentofte Svømme Klub    45.27        1:34.67   
Valdemar Menck Nielsen  2005  Helsingør Svømmeklub    44.20        1:34.87   
Anders Gaard  2006  Vallensbæk IF Af 1939    45.61        1:36.27   
Malthe Braagaard  2005  Glostrup Svømme Klub    49.08        1:42.53   
Anton Mabeck  2006  Gentofte Svømme Klub            DNS   
Christopher Jørgensen  2005  Vallensbæk IF Af 1939            DNS   
Oscar Rybak-Andersen  2005  Gentofte Svømme Klub            DNS   
                     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.22.16  Udskriftsdato  01 februar 2015 
Licens til Vallensbæk IF Af 1939  Udskriftstidspunkt  14:15 
 
Resultat Løb 11 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider
Resultat Løb 11 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider 
 
  Stævne navn  VI39 Medley Race    Udskriftsdato  01 februar 2015   
  Stævne by  Vallensbæk    Udskriftstidspunkt  14:16   
  Arrangør  VI39 Svømmeklub         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  01 februar 2015         
 
 
Løb 11, 4X50m Medley Damer, Finaler Årg. 2003-2015 
Sponsor: Teknisk El-Service ApS 
 
 
Plac.  Navn  Født  Klub    50m        Opnået  Status 











 
Helsingør Megaswags 2  2004  Helsingør Svømmeklub            2:44.23   
  Mathilde Hedager  2004      43.71        43.71   
  Mathilde Maria Thorsen  2004      44.59        1:28.30   
  Linnea Hietala  2004      38.88        2:07.18   
  Emma F. Rouse  2004      37.05        2:44.23   
                     
Vi39 Super Sild  2003  Vallensbæk IF Af 1939            2:47.39   
  Caroline Veggerby  2003      40.65        40.65   
  Lærke Blond  2003      46.87        1:27.52   
  Liva Lund Hansen  2005      42.42        2:09.94   
  Clara Hartvig-Olsen  2004      37.45        2:47.39   
                     
Helsingør Megaswags 1  2003  Helsingør Svømmeklub            2:47.96   
  Pil Sylvander  2003      43.52        43.52   
  Freja Stenbækgård  2003      48.95        1:32.47   
  Mia Mørk Kuramoto  2003      41.11        2:13.58   
  Olivia Ida Madsen  2003      34.38        2:47.96   
                     
Frederikssund Piger  2003  Frederikssund Svømmeklub            2:55.54   
  Sille Andersen  2003      41.59        41.59   
  Laura Rytz Jørgensen  2003      47.02        1:28.61   
  Emilie Pyndt Hansen  2004      52.52        2:21.13   
  Christine Mardov-Johansen  2003      34.41        2:55.54   
                     
Stt Piger  2004  Swim Team Tåstrup            3:07.59   
  Dicte Laurberg Vedel  2006      50.98        50.98   
  Anna Maria Madsen  2004      54.72        1:45.70   
  Schastine Skifter Tabor  2005      43.15        2:28.85   
  Astrid Høffer  2004      38.74        3:07.59   
                     
Glostrup Piger 1  2004  Glostrup Svømme Klub            3:08.94   
  Antoinette Zafra  2005      47.07        47.07   
  Laura L. Hørning  2004      49.51        1:36.58   
  Malene Langvad  2004      52.13        2:28.71   
  Julie Dahl  2004      40.23        3:08.94   
                     
Helsingør Megaswags 3  2005  Helsingør Svømmeklub            3:10.14   
  Caroline Villum Færch  2005      50.99        50.99   
  Johanne Weber  2005      51.20        1:42.19   
  Ellen A. Skov  2003      44.63        2:26.82   
  Mathilde Ramsgaard  2005      43.32        3:10.14   
                     
Glostrup Piger 2  2004  Glostrup Svømme Klub            3:39.30   
  Frida Vaabengaard Jensen  2004      1:56.38        1:56.38   
  Laura Thomadsen  2004      51.02        2:47.40   
  Thea Mikkelsen  2005      51.90        3:39.30   
  Freya Ry Nielsen  2005              3:39.30   
                     
Stt Piger 2  2004  Swim Team Tåstrup            4:10.37   
  Emilie H. Kristoffersen  2006      1:03.43        1:03.43   
  Mille Hansson  2004      1:09.75        2:13.18   
  Sofie Korczak  2004      1:03.86        3:17.04   
  Rebecca Ella Madsen  2006      53.33        4:10.37   
                     
                     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.22.16  Udskriftsdato  01 februar 2015 
Licens til Vallensbæk IF Af 1939  Udskriftstidspunkt  14:16 
 
Resultat Løb 12 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider
Resultat Løb 12 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider 
 
  Stævne navn  VI39 Medley Race    Udskriftsdato  01 februar 2015   
  Stævne by  Vallensbæk    Udskriftstidspunkt  14:16   
  Arrangør  VI39 Svømmeklub         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  01 februar 2015         
 
 
Løb 12, 4X50m Medley Herrer, Finaler Årg. 2002-2015 
Sponsor: Teknisk El-Service ApS 
 
 
Plac.  Navn  Født  Klub    50m        Opnået  Status 











 
Vi39 Medley Racers  2003  Vallensbæk IF Af 1939            2:26.52   
  Peter Vinge-Maigaard  2003      39.47        39.47   
  Mohammed Ghizzaui  2003      42.31        1:21.78   
  Mikkel Jørgensen  2003      32.99        1:54.77   
  Joakim Køhn  2003      31.75        2:26.52   
                     
Glostrup Drenge 1  2004  Glostrup Svømme Klub            2:49.11   
  Lauritz Johansen  2004      46.42        46.42   
  Asger Johansen  2003      44.40        1:30.82   
  Marius Nielsen  2003      42.60        2:13.42   
  Jeppe Wagner  2003      35.69        2:49.11   
                     
Vi39 Topedo  2003  Vallensbæk IF Af 1939            2:57.46   
  Sebastian Rendlev  2005      49.75        49.75   
  Mikkel Hansen  2003      43.93        1:33.68   
  Sebastian Rasmussen  2003      42.60        2:16.28   
  Matias Munkholm  2004      41.18        2:57.46   
                     
Helsingør Superpurke  2003  Helsingør Svømmeklub            2:59.61   
  Bjørn Cramer Hansen  2004      46.31        46.31   
  Thorvald Bomholt Larsen  2003      51.01        1:37.32   
  Valdemar Menck Nielsen  2005      45.43        2:22.75   
  Alexander Stærkær  2002      36.86        2:59.61   
                     
Frederikssund Drenge  2003  Frederikssund Svømmeklub            3:00.59   
  Mathias Kleffel  2002      42.56        42.56   
  Mads Frost Sønderby  2004      53.57        1:36.13   
  Mads Lind  2002      38.28        2:14.41   
  Mads Bantz Nielsen  2004      46.18        3:00.59   
                     
Stt Drenge  2003  Swim Team Tåstrup            3:19.57   
  Andreas Stampe Dalgaard  2004      47.82        47.82   
  Jeppe Kjær  2004      1:00.75        1:48.57   
  William Jensen  2002      48.20        2:36.77   
  Malte Hjalholt  2003      42.80        3:19.57   
                     
                     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.22.16  Udskriftsdato  01 februar 2015 
Licens til Vallensbæk IF Af 1939  Udskriftstidspunkt  14:16 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark