2018-06-23   12:20:24
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset TaUS syysuinnit Tampere

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 11 (Loppukilpailut) - Ikäryhmittäin (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 11 (Loppukilpailut) - Ikäryhmittäin (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Tampereen Uimaseuran Syysuinni    Tulostuspäivämäärä  25 lokakuu 2008   
  Kilpailun paikkakunta  Tampere    Tulostusaika  16:09   
  Järjestäjä  Tampereen Uimaseura TaUS         
 
 
Laji 11, 100m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 12 vuosi ja nuorempi 
 
Sij.  Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Farhan Abbas-Hashimi  1996    352  34.34        1:13.97   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
Artturi Rinne  1996    352  34.50        1:13.99   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi                   
                     
Jeremias Kuivalainen  1996    314  35.95        1:16.81   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Simeon Lindholm  1996    309  36.16        1:17.25   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi                   
                     
Eeli Aavasalo  1996    275  38.55        1:20.32   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi                   
                     
Aleksi Mattila  1996    263  37.05        1:21.55   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Timi Lannetta  1996    262  39.56        1:21.65   
  Tampereen Uimaseura                   
                     
Niko Lindberg  1996    248  40.30        1:23.17   
  Riihimäen Uimaseura                   
                     
Tuomas Tiainen  1996    225  39.05        1:25.81   
  Riihimäen Uimaseura                   
                     
10  Antti Rantala  1996    175  45.44        1:33.46   
  Tampereen Uimaseura                   
                     
11  Topi-Matti Ritala  1996    171  45.84        1:34.11   
  Tampereen Uimaseura                   
                     
12  Rasmus Varjoranta  1997    167  42.91        1:34.88   
  KOO-VEE                   
                     
13  Daniel Virtanen  1997    166  45.06        1:34.95   
  KOO-VEE                   
                     
14  Niklas Reunanen  1998    164  43.11        1:35.37   
  Hämeenlinnan Uimaseura                   
                     
15  Ville Suomela  1997    158  43.81        1:36.61   
  KOO-VEE                   
                     
16  Aake Nyrhinen  1997    158  49.82        1:36.69   
  Porin Uimaseura                   
                     
17  Artturi Kaarlenkaski  1997    148  47.48        1:38.81   
  Tampereen Uimaseura                   
                     
18  Juuso Seppä  1997    141  46.10        1:40.31   
  Tampereen Uimaseura                   
                     
19  Eemeli Peltonen  1996    134  48.65        1:42.05   
  Jämsänkosken Ilves                   
                     
20  Jimmy Nyberg  1996    132  46.64        1:42.54   
  Tampereen Uimaseura                   
                     
21  Oskari Mäkinen  1997    124  51.64        1:44.80   
  KOO-VEE                   
                     
22  Jussi Kekkonen  1997    122  49.02        1:45.39   
  KOO-VEE                   
                     
23  Miika Mäntylä  1997    122  51.26        1:45.43   
  KOO-VEE                   
                     
24  Matti Vesterbacka  1998    117  52.52        1:46.93   
  KOO-VEE                   
                     
25  Rafael Stenman  1997    114  50.86        1:47.67   
  KOO-VEE                   
                     
26  Wiljami Rajala  1996    111  53.91        1:48.73   
  Tampereen Uimaseura                   
                     
27  Ville Kinnala  1999    111  52.88        1:48.76   
  Aurajoen Uinti                   
                     
28  Lauri Korpinen  1998    110  54.67        1:48.91   
  Aurajoen Uinti                   
                     
29  Yonas Bouhlal  1997    95  56.17        1:54.27   
  Tampereen Uimaseura                   
                     
30  Vili Hartikainen  1997    88  52.72        1:57.48   
  KOO-VEE                   
                     
31  Tom Lokkila  1997    83  59.25        1:59.68   
  Tampereen Työväen Uimar                   
                     
Pyry Lindberg  1996              DSQ   
  KOO-VEE                   
                     
Akseli Huru  1998              DSQ   
  Hämeenlinnan Uimaseura                   
                     
Matias Mäkelä  1997              DSQ   
  Aurajoen Uinti                   
                     
 
 

Tekjä: WinGrodan 1.16.15 
Lisenssi: Tampereen Seurat 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner