2018-05-24   02:06:37
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset TaUS syysuinnit Tampere

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 16 (Loppukilpailut) - Ikäryhmittäin (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 16 (Loppukilpailut) - Ikäryhmittäin (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Tampereen Uimaseuran Syysuinni    Tulostuspäivämäärä  25 lokakuu 2008   
  Kilpailun paikkakunta  Tampere    Tulostusaika  20:24   
  Järjestäjä  Tampereen Uimaseura TaUS         
 
 
Laji 16, 50m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 11 vuosi ja nuorempi 
 
Sij.  Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Nea Hyvärinen  1997    337          38.53   
  Hämeenlinnan Uimaseura                   
Helmi Lehti  1997    317          39.33   
  Porin Uimaseura                   
Noora Visto  1998    283          40.86   
  Lahden Uimaseura                   
Juulia Salonen  1997    267          41.63   
  Porin Uimaseura                   
Saara Kivioja  1997    264          41.81   
  Riihimäen Uimaseura                   
Selina Virkkunen  1997    262          41.91   
  Hämeenlinnan Uimaseura                   
Camilla Kulmala  1997    252          42.46   
  Riihimäen Uimaseura                   
Viivi Tapaila  1997    238          43.30   
  Hämeenlinnan Uimaseura                   
Jonna Koskinen  1997    211          45.08   
  Tampereen Työväen Uimar                   
10  Hanna Hammar  1998    201          45.78   
  Tampereen Uimaseura                   
11  Jasmine Hakala  1997    193          46.38   
  KOO-VEE                   
12  Venla Kinnala  1997    188          46.78   
  Aurajoen Uinti                   
13  Sofia Mast  1997    187          46.87   
  Lahden Uimaseura                   
14  Senja Saarteinen  1999    186          47.00   
  Tampereen Uimaseura                   
15  Matleena Kolu  1997    185          47.08   
  Hämeenlinnan Uimaseura                   
16  Saga Peltoniemi  1998    169          48.48   
  Hämeenlinnan Uimaseura                   
17  Emma Wihanto  1998    163          49.14   
  Aurajoen Uinti                   
18  Linnea Niemelä  1997    158          49.64   
  Tampereen Uimaseura                   
19  Heini Hammar  1999    156          49.80   
  Tampereen Uimaseura                   
20  Maria Tuokko  1997    150          50.49   
  Tampereen Uimaseura                   
21  Rosa Mört  1999    144          51.11   
  Aurajoen Uinti                   
22  Iiris Miettinen  1999    140          51.66   
  Tampereen Uimaseura                   
23  Kia Kolu  1998    134          52.40   
  Aurajoen Uinti                   
24  Henna Kainulainen  1998    132          52.69   
  Hämeenlinnan Uimaseura                   
25  Iida-Maria Rantanen  1998    130          52.97   
  Tampereen Uimaseura                   
26  Emilia Potkonen  1998    128          53.28   
  Tampereen Uimaseura                   
27  Alisa Niemelä  1997    124          53.79   
  Tampereen Uimaseura                   
28  Johanna Suova  1999    124          53.82   
  Tampereen Uimaseura                   
29  Kaisa Vulli  1999    117          54.86   
  Tampereen Työväen Uimar                   
30  Emma Pärnänen  1999    108          56.35   
  Swimming Jyväskylä                   
31  Enni Määttä  1999    107          56.42   
  KOO-VEE                   
32  Inka Aaltonen  1999    97          58.45   
  KOO-VEE                   
33  Nea Harmonen  1998    94          59.02   
  KOO-VEE                   
34  Pauliina Kulman  2000    91          59.59   
  KOO-VEE                   
35  Sonja Mattila  1999    87          1:00.56   
  Tampereen Uimaseura                   
36  Vilma Hartikainen  1999    82          1:01.61   
  KOO-VEE                   
37  Iida Kulman  1998    80          1:02.30   
  KOO-VEE                   
38  Emmi Masti  1999    66          1:06.20   
  KOO-VEE                   
39  Kirsi Rodima  1998    64          1:06.90   
  KOO-VEE                   
40  Paula Lappalainen  1999    57          1:09.73   
  Swimming Jyväskylä                   
Emma Männikkö  1998              DSQ   
  Tampereen Uimaseura                   
Ella Nieminen  1998              DSQ   
  KOO-VEE                   
Rosanna Reini  2001              DSQ   
  KOO-VEE                   
Pinja Vekka  1997              DSQ   
  Hämeenlinnan Uimaseura                   
Henni Huhtamo  1997              DSQ   
  Tampereen Uimaseura                   
Nea-Lotta Lehtonen  1999              DSQ   
  KOO-VEE                   
Vanessa Pönnighaus  1999              DSQ   
  Hämeenlinnan Uimaseura                   
Maria Vesterbacka  2000              DSQ   
  KOO-VEE                   
Jenni Kinnunen  1999              DSQ   
  KOO-VEE                   
Oona Sinervo  1998              DSQ   
  KOO-VEE                   
 
 

Tekjä: WinGrodan 1.16.15 
Lisenssi: Tampereen Seurat 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner