2018-08-17   11:27:49
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset TaUS syysuinnit Tampere

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 8 (Loppukilpailut) - Ikäryhmittäin (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 8 (Loppukilpailut) - Ikäryhmittäin (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Tampereen Uimaseuran Syysuinni    Tulostuspäivämäärä  25 lokakuu 2008   
  Kilpailun paikkakunta  Tampere    Tulostusaika  14:59   
  Järjestäjä  Tampereen Uimaseura TaUS         
 
 
Laji 8, 50m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 11 vuosi ja nuorempi 
 
Sij.  Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Nea Hyvärinen  1997    411          40.46   
  Hämeenlinnan Uimaseura                   
Juulia Salonen  1997    342          42.98   
  Porin Uimaseura                   
Katariina Kunnari  1997    326          43.69   
  Tampereen Uimaseura                   
Annika Laihonen  1997    296          45.12   
  Nummelan Kisaajat                   
Noora Visto  1998    288          45.51   
  Lahden Uimaseura                   
Hanna Hammar  1998    264          46.85   
  Tampereen Uimaseura                   
Veera Pellinen  1997    259          47.15   
  Swimming Jyväskylä                   
Henni Huhtamo  1997    255          47.43   
  Tampereen Uimaseura                   
Sofia Mast  1997    252          47.61   
  Lahden Uimaseura                   
10  Alisa Niemelä  1997    227          49.30   
  Tampereen Uimaseura                   
11  Anniina Potkonen  1998    221          49.71   
  Tampereen Uimaseura                   
12  Ella Hannula  1997    214          50.24   
  Vantaan Uimarit                   
13  Katariina Linha  1997    204          51.09   
  Hämeenlinnan Uimaseura                   
14  Emilia Finnberg  1997    203          51.18   
  Tampereen Uimaseura                   
15  Maria Tuokko  1997    192          52.10   
  Tampereen Uimaseura                   
16  Petra Heinjoki  1997    182          53.03   
  Jämsänkosken Ilves                   
17  Iiris Miettinen  1999    172          54.05   
  Tampereen Uimaseura                   
18  Roosa Hyypiä  1997    171          54.15   
  KOO-VEE                   
19  Johanna Suova  1999    168          54.47   
  Tampereen Uimaseura                   
20  Mari Kausiala  1997    161          55.29   
  Nokian Pyry                   
21  Jasmine Hakala  1997    161          55.31   
  KOO-VEE                   
22  Eveliina Uusitalo  1998    160          55.39   
  Hämeenlinnan Uimaseura                   
23  Tanja Heinjoki  1999    156          55.87   
  Jämsänkosken Ilves                   
24  Enni Pasanen  1997    154          56.06   
  Jämsänkosken Ilves                   
25  Rosa Mört  1999    149          56.69   
  Aurajoen Uinti                   
26  Selma Soininen  1999    140          57.91   
  Swimming Jyväskylä                   
27  Vilma Lamminen  1997    139          58.01   
  KOO-VEE                   
28  Jenita Liimatta  1998    139          58.02   
  Tampereen Työväen Uimar                   
29  Ronja Järvinen  1998    139          58.05   
  Tampereen Uimaseura                   
30  Emma Männikkö  1998    137          58.32   
  Tampereen Uimaseura                   
31  Inka Sinivuori  1997    131          59.25   
  Swimming Jyväskylä                   
32  Saara Tuhkanen  1997    126          1:00.00   
  Swimming Jyväskylä                   
33  Vilma Ryöti  1999    122          1:00.56   
  Nokian Pyry                   
34  Noora Poutanen  1999    115          1:01.78   
  Tampereen Työväen Uimar                   
35  Heini Hammar  1999    114          1:01.99   
  Tampereen Uimaseura                   
36  Moona Turunen  1997    109          1:02.87   
  Swimming Jyväskylä                   
37  Petra Steen  1999    94          1:06.18   
  Hämeenlinnan Uimaseura                   
38  Sonja Mattila  1999    92          1:06.71   
  Tampereen Uimaseura                   
39  Vanessa Pönnighaus  1999    85          1:08.51   
  Hämeenlinnan Uimaseura                   
40  Terhi Soukka  1998    65          1:14.93   
  Tampereen Työväen Uimar                   
Emilia Potkonen  1998              DSQ   
  Tampereen Uimaseura                   
Vilma Koskinen  1998              DSQ   
  Tampereen Uimaseura                   
Carita Lindfors  1998              DSQ   
  Tampereen Työväen Uimar                   
Pinja Vekka  1997              DSQ   
  Hämeenlinnan Uimaseura                   
Meri-Tuulia Lehtonen  1998              DSQ   
  Tampereen Työväen Uimar                   
 
 

Tekjä: WinGrodan 1.16.15 
Lisenssi: Tampereen Seurat 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner