2020-04-01   14:40:48
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Grand Prix 2

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantaiaamu

Tulokset Laji 8 (Alkuerät) - Pisteiden ja väliaikojen kanssa
Tulokset Laji 8 (Alkuerät) - Pisteiden ja väliaikojen kanssa 
 
  Kilpailu  Grand Prix 2    Tulostuspäivämäärä  31 tammikuu 2015   
  Kilpailun paikkakunta  Oulu    Tulostusaika  12:01   
  Järjestäjä  OuLo         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  31 tammikuu 2015         
 
 
Laji 8, 100m Perhosuinti Miehet, Alkuerät 
Sponsori: Oulun Vesi 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Tuomas Pokkinen  1995    624  27.71        58.28   
  Cetus Espoo                   
                     
Jesse Laukkanen  1996    619  27.14        58.43   
  Swimming Club Vuokatti                   
                     
Eemil Varho  1997    598  27.42        59.13   
  Rauman Uimaseura                   
                     
Miika Tolvanen  1996    568  28.67        1:00.15   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
Arttu Erkinaro  1992    567  27.66        1:00.17   
  Oulun Uinti 1906                   
                     
Janne Rissanen  1997    560  28.97        1:00.44   
  Raision Urheilijat                   
                     
Leevi Ruuttunen  1995    530  28.43        1:01.54   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
Adam Vik  1996    510  27.73        1:02.35   
  Oulun Uinti 1906                   
                     
Elias Päivinen  1997    494  29.25        1:02.99   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
10  Riku Ylikärppä  1998    492  28.86        1:03.09   
  Kemin Uimaseura                   
                     
11  Samuli Jeskanen  1996    492  28.59        1:03.10   
  Cetus Espoo                   
                     
12  Jani Hartikainen  1993    486  1:03.34        1:03.34   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
13  Tapio Uusitalo  1995    447  1:05.11        1:05.11   
  Tornion Uimaseura                   
                     
14  Aukusti Ylitervo  1999    445  29.91        1:05.24   
  Oulun Lohet                   
                     
15  Santeri Teppola  1994    415  29.45        1:06.79   
  Oulun Uinti 1906                   
                     
16  Teemu Laaksonen  1993    395  29.38        1:07.86   
  Uinti Tampere                   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.23.02  Tulostuspäivämäärä  31 tammikuu 2015 
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat  Tulostusaika  12:01 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner