Tulokset Grand Prix 2
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Lauantai-ilta
Tulokset Laji 3 (Loppukilpailut) - Pisteiden ja väliaikojen kanssa |
Kilpailu | Grand Prix 2 | Tulostuspäivämäärä | 31 tammikuu 2015 | |||
Kilpailun paikkakunta | Oulu | Tulostusaika | 19:22 | |||
Järjestäjä | OuLo | |||||
Allas | 50m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 31 tammikuu 2015 |
Laji 3, 100m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut |
Sponsori: Pekant Oy |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Hanna-Maria Seppälä | 1984 | 789 | 56.33 | 56.33 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
2 | Fanny Teijonsalo | 1996 | 766 | 56.90 | 56.90 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
3 | Reetta Kanervo | 1999 | 700 | 58.63 | 58.63 | |||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
4 | Erika Lappalainen | 1996 | 673 | 59.41 | 59.41 | |||||
Swimming Jyväskylä | ||||||||||
5 | Anna Kotonen | 1997 | 670 | 59.50 | 59.50 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
6 | Julia Bruneau | 1999 | 639 | 1:00.44 | 1:00.44 | |||||
Lahden Uimaseura | ||||||||||
7 | Nea Rinne | 1995 | 632 | 1:02.88 | 1:00.66 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
8 | Kaisa Kariniemi | 1999 | 609 | 1:02.00 | 1:01.40 | |||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
9 | Veera Venäläinen | 1995 | 619 | 1:01.09 | 1:01.09 | |||||
Vanders | ||||||||||
10 | Sanna-Riikka Räihä | 1998 | 614 | 1:01.25 | 1:01.25 | |||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
11 | Tanja Ruohoniemi | 1995 | 605 | 1:01.56 | 1:01.56 | |||||
Uinti Imatra | ||||||||||
12 | Veera Kinnunen | 1997 | 599 | 1:01.75 | 1:01.75 | |||||
Kuopion Uimaseura | ||||||||||
13 | Lotta Upanne | 1998 | 599 | 1:01.77 | 1:01.77 | |||||
Helsingfors Simsällskap | ||||||||||
14 | Salla Elovirta | 1997 | 585 | 1:02.25 | 1:02.25 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
15 | Pinja Peippo | 1999 | 581 | 1:02.40 | 1:02.40 | |||||
Vanders | ||||||||||
16 | Sonja Portin | 1998 | 567 | 1:02.88 | 1:02.88 | |||||
Oulun Lohet | ||||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.23.02 | Tulostuspäivämäärä | 31 tammikuu 2015 |
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat | Tulostusaika | 19:22 |