2020-05-27   05:47:55
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Grand Prix 2

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Sunnuntaiaamu

Tulokset Laji 37 (Alkuerät) - Pisteiden ja väliaikojen kanssa
Tulokset Laji 37 (Alkuerät) - Pisteiden ja väliaikojen kanssa 
 
  Kilpailu  Grand Prix 2    Tulostuspäivämäärä  01 helmikuu 2015   
  Kilpailun paikkakunta  Oulu    Tulostusaika  10:34   
  Järjestäjä  OuLo         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  31 tammikuu 2015         
 
 
Laji 37, 200m Sekauinti Naiset, Alkuerät 
Sponsori: Manninen Nutraceuticals 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura                   











 
Anna Kotonen  1997    650  31.59  1:09.39  1:52.90    2:25.61   
  Cetus Espoo                   
                     
Jenna Laukkanen  1995    643  32.49  1:10.59  1:50.67    2:26.09   
  Swimming Club Vuokatti                   
                     
Lotta Upanne  1998    615  32.99  1:09.75  1:53.43    2:28.34   
  Helsingfors Simsällskap                   
                     
Julia Bruneau  1999    603  32.03  1:11.91  1:56.65    2:29.30   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Fanny Teijonsalo  1996    585  32.75  1:10.85  1:54.20    2:30.76   
  Cetus Espoo                   
                     
Nea Rinne  1995    567  31.62  1:12.56  1:58.41    2:32.34   
  Cetus Espoo                   
                     
Emilia Lahtinen  1996    555  32.58  1:13.49  1:57.91    2:33.46   
  Uinti Tampere                   
                     
Saara Ruti  1997    554  33.29  1:11.94  1:57.47    2:33.51   
  Swimming Club Vuokatti                   
                     
Hanna Hammar  1998    516  33.95  1:15.73  2:01.65    2:37.19   
  Uinti Tampere                   
                     
10  Alma Lumio  1999    515  32.48  1:15.15  2:00.96    2:37.34   
  Uinti Tampere                   
                     
11  Sonja Pentti  1999    481  32.18  1:12.29  2:02.62    2:40.90   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
12  Jenni Lampi  2000    451          2:44.46   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
13  Erika Lahtinen  1998    427  35.37  1:19.74  2:09.11    2:47.47   
  Uinti Tampere                   
                     
Eveliina Palo  1999              DNF   
  Kemin Uimaseura                   
                     
Ida Hulkko  1998              DNF   
  Mikkelin Uimaseura                   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.23.02  Tulostuspäivämäärä  01 helmikuu 2015 
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat  Tulostusaika  10:34 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner