2020-05-28   01:09:54
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Grand Prix 2

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Sunnuntaiaamu

Tulokset Laji 39 (Alkuerät) - Pisteiden ja väliaikojen kanssa
Tulokset Laji 39 (Alkuerät) - Pisteiden ja väliaikojen kanssa 
 
  Kilpailu  Grand Prix 2    Tulostuspäivämäärä  01 helmikuu 2015   
  Kilpailun paikkakunta  Oulu    Tulostusaika  10:42   
  Järjestäjä  OuLo         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  31 tammikuu 2015         
 
 
Laji 39, 50m Vapaauinti Naiset, Alkuerät 
Sponsori: Oulun Energia 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Marlene Niemi  1992    740          26.23   
  Swimming Jyväskylä                   
Hanna-Maria Seppälä  1984    732          26.32   
  Cetus Espoo                   
Mimosa Jallow  1994    710          26.59   
  Swimming Jyväskylä                   
Reetta Kanervo  1999    704          26.67   
  Oulun Uinti 1906                   
Sini Kuutamo  1995    650          27.39   
  Cetus Espoo                   
Julia Bruneau  1999    606          28.03   
  Lahden Uimaseura                   
Sanna-Riikka Räihä  1998    605          28.05   
  Oulun Uinti 1906                   
Salla Elovirta  1997    603          28.08   
  Cetus Espoo                   
Suvi Huhtanen  1999    580          28.44   
  Uinti Tampere                   
10  Veera Venäläinen  1995    580          28.45   
  Vanders                   
11  Emilia Eloranta  1997    578          28.48   
  Cetus Espoo                   
11  Moona Mankinen  1996    578          28.48   
  Swimming Club Vuokatti                   
13  Alma Lumio  1999    569          28.63   
  Uinti Tampere                   
14  Veera Kinnunen  1997    568          28.64   
  Kuopion Uimaseura                   
15  Nina Haltia  1999    567          28.66   
  Vanders                   
16  Sonja Pentti  1999    557          28.83   
  Swimming Jyväskylä                   
17  Emma Lehtola  1997    555          28.87   
  Swimming Club Vuokatti                   
18  Sofia Risteelä  1993    551          28.93   
  Oulun Uinti 1906                   
19  Sonja Portin  1998    550          28.96   
  Oulun Lohet                   
20  Kaisa Kariniemi  1999    548          28.99   
  Oulun Uinti 1906                   
21  Tanja Ruohoniemi  1995    546          29.02   
  Uinti Imatra                   
22  Katri Hurskainen  2000    545          29.04   
  Oulun Lohet                   
23  Rita Valkama  1999    521          29.48   
  Swimming Jyväskylä                   
24  Vilma Venäläinen  1996    519          29.52   
  Vanders                   
25  Jonna Siilin  1997    518          29.54   
  Joensuun Uimaseura                   
26  Fanny Pesonen  2000    517          29.56   
  Oulun Uinti 1906                   
27  Marilla Parhiala  2000    516          29.58   
  Gladius Kirkkonummi                   
28  Reetta Pahkala  1997    513          29.63   
  Oulun Lohet                   
29  Iida Sihvonen  1998    510          29.69   
  Mikkelin Uimaseura                   
30  Jenni Lampi  2000    508          29.73   
  Swimming Jyväskylä                   
31  Malla Huusko  1999    507          29.75   
  Oulun Uinti 1906                   
31  Tytti Karjalainen  1998    507          29.75   
  Oulun Lohet                   
33  Nadja Åman  1996    506          29.76   
  Oulun Lohet                   
34  Veera Pellinen  1997    505          29.78   
  Swimming Jyväskylä                   
35  Yvonne Tollander  1997    503          29.82   
  Cetus Espoo                   
36  Pauliina Siekkinen  1999    502          29.85   
  Swimming Jyväskylä                   
37  Ida Hulkko  1998    500          29.88   
  Mikkelin Uimaseura                   
38  Laura Lahtinen  2003    499          29.91   
  Oulun Uinti 1906                   
39  Karoliina Pulkkinen  1998    496          29.97   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls                   
40  Ilona Jakonen  1998    494          30.00   
  Swimming Jyväskylä                   
41  Reetta-Maija Perätalo  2000    486          30.18   
  Oulun Lohet                   
42  Emma Ingberg  1999    483          30.23   
  Simmis Wanda                   
43  Siiri Karvosenoja  1997    481          30.27   
  Oulun Lohet                   
44  Heidi Kivioja  2000    475          30.41   
  Vieskan Uimarit                   
45  Jenni Louhimo  2001    473          30.44   
  Oulun Uinti 1906                   
45  Noora Siltari  2000    473          30.44   
  Kemin Uimaseura                   
47  Erika Lahtinen  1998    471          30.48   
  Uinti Tampere                   
48  Kaisa Pulkkinen  2000    465          30.61   
  Tornion Uimaseura                   
49  Sofia Rönkkö  1999    460          30.74   
  Kuopion Uimaseura                   
50  Emilia Potkonen  1998    459          30.76   
  Uinti Tampere                   
51  Suvi Taskinen  1998    455          30.84   
  Simmis Wanda                   
52  Sara Lehtolainen  1996    453          30.88   
  Gladius Kirkkonummi                   
53  Lotta Mielonen  1996    452          30.90   
  Vanders                   
54  Inka Aaltonen  1999    444          31.10   
  Uinti Tampere                   
Isabel Hagelin  2001              DNS   
  Simmis Wanda                   
Eveliina Palo  1999              DNF   
  Kemin Uimaseura                   
Erin Suni  1999              DSQ   
  Joensuun Uimaseura                   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.23.02  Tulostuspäivämäärä  01 helmikuu 2015 
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat  Tulostusaika  10:42 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner