2020-04-02   21:06:08
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Lohiuinnit 2015

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantaijakso

Tulokset Laji 2 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 2 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Lohi-uinnit 2015    Tulostuspäivämäärä  24 toukokuu 2015   
  Kilpailun paikkakunta  Oulu    Tulostusaika  16:22   
  Järjestäjä  Oulun Lohet         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  23 toukokuu 2015         
 
 
Laji 2, 400m Vapaauinti P-13, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m    Aika  Tila 
  Seura                   











 
Lasse Pulkkinen  2002    428  1:08.51  2:22.37  3:37.80    4:51.82   
  Oulun Uinti 1906                   
                     
Julius Kuitunen  2002    389  1:09.95  2:27.12  3:45.09    5:01.27   
  Oulun Uinti 1906                   
                     
Ahti Saarela  2002    380  1:09.55  2:26.93  3:46.47    5:03.60   
  Oulun Lohet                   
                     
Valtteri Taskinen  2002    377  1:10.46  2:28.16  3:47.51    5:04.59   
  Oulun Uinti 1906                   
                     
Paavo Erkinaro  2003    368  1:10.62  2:29.23  3:49.10    5:06.85   
  Oulun Uinti 1906                   
                     
Jesse Anttila  2002    331  1:12.64  2:34.57  3:59.14    5:17.98   
  Kokkolan Uimaseura                   
                     
Olli-Pekka Pietarila  2003    286  1:16.91  2:43.28  4:10.49    5:33.72   
  Oulun Uinti 1906                   
                     
Lauri Saarela  2003    261  1:19.14  2:48.78  4:19.19    5:44.29   
  Oulun Lohet                   
                     
Ville Korpilähde  2002    252  1:20.23  2:51.34  4:24.05    5:48.30   
  Swimming Club Rovaniemi                   
                     
10  Kasper Lytz  2003    232  1:22.59  2:56.80  4:30.95    5:57.69   
  Swimming Club Rovaniemi                   
                     
11  Aleksi Rajaniemi  2002    231  1:21.78  2:53.04  4:26.49    5:58.15   
  Oulun Uinti 1906                   
                     
12  Mikael Ryynänen  2003    225  1:22.37  2:55.26  4:30.16    6:01.46   
  Oulun Lohet                   
                     
13  Juhani Tapio  2002    218  1:25.76  2:58.58  4:34.23    6:05.29   
  Kemin Työväen Uimarit                   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.24.00  Tulostuspäivämäärä  24 toukokuu 2015 
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat  Tulostusaika  16:22 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner