2020-04-02   21:29:11
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Lohiuinnit 2015

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantaijakso

Tulokset Laji 8 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 8 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Lohi-uinnit 2015    Tulostuspäivämäärä  24 toukokuu 2015   
  Kilpailun paikkakunta  Oulu    Tulostusaika  16:23   
  Järjestäjä  Oulun Lohet         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  23 toukokuu 2015         
 
 
Laji 8, 200m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 14 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura                   











 
Iakov Rusanov  2001    407  38.87  1:21.93  2:06.84    2:51.29   
  Kostamus                   
                     
Kalle Karhunen  2001    321  40.94  1:28.46  2:18.88    3:05.41   
  Kemin Työväen Uimarit                   
                     
Aleksandr Timofeev  2001    236  47.45  1:39.33  2:33.19    3:25.35   
  Kostamus                   
                     
Niklas Nygård  2001    236  45.94  1:39.01  2:33.20    3:25.40   
  Kokkolan Uimaseura                   
                     
Aatu Pirneskoski  2001    199  47.72  1:44.89  2:42.31    3:37.28   
  Kemin Työväen Uimarit                   
                     
Riku Silvennoinen  2001    194  49.57  1:45.00  2:42.28    3:39.33   
  Kempeleen Pyrintö                   
                     
Väinö-Pekka Niemelä  2002    171  50.56  1:49.98  2:50.31    3:48.79   
  Swimming Club Rovaniemi                   
                     
Atte Lindholm  2001              DSQ   
  Swimming Jyväskylä                   
  SW 7.6 Yhden käden /kädet päällekkäin / eriaikainen kosketus seinään käännöksessä / maaliin tullessa               
                     
 
Laji 8, 200m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 15 - 16 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura                   











 
Anton Ukkola  2000    460  35.99  1:17.87  2:01.49    2:44.51   
  Oulun Uinti 1906                   
                     
Joonas Kuitunen  2000    448  37.66  1:19.38  2:02.99    2:45.88   
  Oulun Uinti 1906                   
                     
Miikka Huotari  2000    439  37.81  1:22.26  2:05.76    2:47.03   
  Swimming Club Vuokatti                   
                     
Kosti Kaaresvirta  1999    439  39.03  1:22.31  2:03.81    2:47.11   
  Swimming Club Vuokatti                   
                     
Nikita Soldatov  1999    418  39.58  1:21.56  2:06.30    2:49.86   
  Kostamus                   
                     
Atte Somero  1999    409  38.19  1:22.17  2:06.42    2:50.98   
  Lahden Kaleva                   
                     
Vladimir Belousov  2000    403  38.40  1:22.26  2:06.86    2:51.94   
  Kostamus                   
                     
Topias Nygård  2000    395  40.51  1:24.15  2:09.73    2:52.96   
  Oulun Uinti 1906                   
                     
Juho Anttila  2000    388  37.21  1:20.86  2:07.49    2:54.00   
  Oulun Uinti 1906                   
                     
10  Oskari Valkonen  1999    377  37.23  1:21.95  2:09.03    2:55.80   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
11  Antti Hirvonen  2000    329  41.79  1:28.96  2:18.09    3:03.87   
  Kajaanin Uimaseura                   
                     
12  Joona Tikka  2000    328  42.15  1:28.06  2:15.73    3:04.07   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
13  Aleksei Polkovoi  2000    246  47.19  1:38.01  2:31.16    3:22.62   
  Kostamus                   
                     
14  Samu Peltonen  2000    219  47.91  1:41.65  2:36.70    3:30.54   
  Kokkolan Uimaseura                   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.24.00  Tulostuspäivämäärä  24 toukokuu 2015 
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat  Tulostusaika  16:23 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner