2019-12-15   19:19:06
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Linnauinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

sunnuntai

Tulokset Laji 20 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 20 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Linnauinnit 2015    Tulostuspäivämäärä  15 helmikuu 2015   
  Kilpailun paikkakunta  Savonlinna    Tulostusaika  16:37   
  Järjestäjä  Savonlinnan Uimaseura         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  15 helmikuu 2015         
 
 
Laji 20, 4X50m Vapaauinti Seka, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Jous Seka 1 [2002]  2002              2:16.68   
  Joensuun Uimaseura                   
  Vilhelmiina Wegelius  2002      32.67        32.67   
  Aleksi Hämäläinen  2004      32.49        1:05.16   
  Minna Kinnunen  2003      34.86        1:40.02   
  Otto Mikkonen  2003      36.66        2:16.68   
                     
Kuus Seka [2002]  2002              2:22.21   
  Kuopion Uimaseura                   
  Luukas Hätinen  2002      33.32        33.32   
  Teemu Turunen  2002      31.88        1:05.20   
  Iida-Lotta Kolehmainen  2002      1:17.01        2:22.21   
  Ella Kankkunen  2003              2:22.21   
                     
Kuus Seka 2 [2002]  2002              2:25.43   
  Kuopion Uimaseura                   
  Ville Hämäläinen  2002      33.44        33.44   
  Joona Forsell  2002      33.73        1:07.17   
  Taru Tirkkonen  2002      37.47        1:44.64   
  Lotta Räsänen  2003      40.79        2:25.43   
                     
Jous Seka 2 [2002]  2002              2:27.23   
  Joensuun Uimaseura                   
  Topi Myyry  2003      35.24        35.24   
  Pinja Pyykönen  2002      39.28        1:14.52   
  Oona Parviainen  2002      36.02        1:50.54   
  Aleksi Hämäläinen  2004      36.69        2:27.23   
                     
Pieku 1 Seka  2002              2:38.83   
  Pieksän Kuutit                   
  Eemil Markkanen  2004      39.30        39.30   
  Nelli Nikulainen  2002      1:23.34        2:02.64   
  Jaakko Lehvonen  2002      36.19        2:38.83   
  Veera Laakkonen  2003              2:38.83   
                     
Kuus Seka 3 [2002]  2002              2:40.44   
  Kuopion Uimaseura                   
  Julius Paukkonen  2002      36.93        36.93   
  Joel Paukkonen  2004      39.85        1:16.78   
  Janika Jokinen  2003      42.77        1:59.55   
  Emmi Lyytinen  2004      40.89        2:40.44   
                     
Jous Seka 3 [2002]  2002              2:46.51   
  Joensuun Uimaseura                   
  Ossi Kervinen  2002      39.97        39.97   
  Iiris Saranpää  2002      41.35        1:21.32   
  Noora Hirvonen  2003      1:25.19        2:46.51   
  Arsenij Shadrin  2003              2:46.51   
                     
Sus T/p 1  2002              2:47.52   
  Savonlinnan Uimaseura                   
  Inka Tiainen  2002      36.48        36.48   
  Onni Salmenkivi  2003      48.68        1:25.16   
  Luka Räsänen  2003      47.81        2:12.97   
  Tessa Sopanen  2002      34.55        2:47.52   
                     
Jous Seka 4 [2002]  2002              2:53.39   
  Joensuun Uimaseura                   
  Meeri Kerkkänen  2004      43.45        43.45   
  Nikita Bogdanov  2004      42.22        1:25.67   
  Mikhail Vilesov  2005      44.26        2:09.93   
  Mitra Pietiäinen  2004      43.46        2:53.39   
                     
10  Kuus Seka 4 [2002]  2002              2:57.54   
  Kuopion Uimaseura                   
  Eemeli Antikainen  2003      50.68        50.68   
  Sami Turunen  2004      1:24.74        2:15.42   
  Pipsa Miettinen  2003      42.12        2:57.54   
  Jenny Forsell  2004              2:57.54   
                     
11  Mius Seka [2002]  2002              2:59.40   
  Mikkelin Uimaseura                   
  Iiris Jämsä  2004      40.72        40.72   
  Niilo Suhonen  2004      16.38        57.10   
  Otto Elvis Savolainen  2003      27.23        1:24.33   
  Tuuli Kammonen  2004      1:35.07        2:59.40   
                     
12  Jous Seka 5 [2002]  2002              3:29.94   
  Joensuun Uimaseura                   
  Tuukka Viinisalo  2006      57.54        57.54   
  Merete Lätti  2006      51.70        1:49.24   
  Moona Pitkänen  2003      50.62        2:39.86   
  Nikolay Loginov  2004      50.08        3:29.94   
                     
Kuus Seka 5 [2002]  2002              DNS   
  Kuopion Uimaseura                   
  Iiro Räsänen  2002                 
  Leevi Pietiläinen  2004                 
  Alma Miettinen  2004                 
  Moona Pietiläinen  2005              DNS   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.23.00  Tulostuspäivämäärä  15 helmikuu 2015 
Lisenssinhaltija: Savonlinnan Uimaseura  Tulostusaika  16:37 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner