Tulokset Rollo-uinnit
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Tulokset Laji 33 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | Rollo-uinnit | Tulostuspäivämäärä | 14 kesäkuu 2015 | |||
Kilpailun paikkakunta | Oulu | Tulostusaika | 15:44 | |||
Järjestäjä | OU | |||||
Allas | 50m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 12 kesäkuu 2015 |
Laji 33, 100m RU P13, Loppukilpailut 13 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Oskari Aalto | 2002 | 455 | 36.52 | 1:15.96 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
2 | Antti Leppänen | 2002 | 448 | 37.06 | 1:16.39 | |||||
Lahden Uimaseura | ||||||||||
3 | Verneri Viisanen | 2002 | 401 | 38.13 | 1:19.25 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
4 | Ronny Brännkärr | 2002 | 391 | 38.78 | 1:19.88 | |||||
Kemin Työväen Uimarit | ||||||||||
5 | Jesper Lietzen | 2002 | 369 | 39.02 | 1:21.46 | |||||
Aurajoen Uinti | ||||||||||
6 | Julius Kuitunen | 2002 | 350 | 38.99 | 1:22.89 | |||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
7 | Ahti Saarela | 2002 | 340 | 39.65 | 1:23.73 | |||||
Oulun Lohet | ||||||||||
8 | Matias Hjelm | 2002 | 339 | 40.84 | 1:23.80 | |||||
Vanders | ||||||||||
9 | Lasse Pulkkinen | 2002 | 328 | 39.76 | 1:24.75 | |||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
10 | Petr Pankratov | 2002 | 317 | 40.58 | 1:25.69 | |||||
TaTu Tampere | ||||||||||
11 | Justus Hilaja | 2002 | 309 | 40.61 | 1:26.46 | |||||
Pihlava Työväen Urheilijat | ||||||||||
12 | Jere Oikarainen | 2002 | 308 | 41.58 | 1:26.52 | |||||
Raision Urheilijat | ||||||||||
13 | Valtteri Taskinen | 2002 | 307 | 41.72 | 1:26.64 | |||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
14 | Oskari Arvo | 2002 | 302 | 39.22 | 1:27.12 | |||||
Aurajoen Uinti | ||||||||||
15 | Eetu Koskinen | 2002 | 297 | 40.86 | 1:27.59 | |||||
Lahden Uimaseura | ||||||||||
16 | Juho Keränen | 2002 | 293 | 41.36 | 1:27.98 | |||||
Oulun Lohet | ||||||||||
17 | Mihail Khanoukaev | 2002 | 287 | 42.06 | 1:28.55 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
18 | Jasu Ovaskainen | 2002 | 280 | 42.95 | 1:29.34 | |||||
Lahden Uimaseura | ||||||||||
19 | Niklas Laine | 2002 | 275 | 41.79 | 1:29.79 | |||||
Pieksän Kuutit | ||||||||||
20 | Benjamin Kangas | 2002 | 274 | 43.01 | 1:30.00 | |||||
Haminan Uimaseura | ||||||||||
21 | Mikael Nurmela | 2002 | 272 | 42.70 | 1:30.19 | |||||
Seinäjoen Uimarit-58 | ||||||||||
22 | Danila Shishinin | 2002 | 270 | 43.14 | 1:30.34 | |||||
ORCA Helsinki | ||||||||||
23 | Aleksi Rajaniemi | 2002 | 268 | 43.04 | 1:30.65 | |||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
24 | Otto Hoffren | 2002 | 266 | 42.05 | 1:30.79 | |||||
Lahden Uimaseura | ||||||||||
25 | Nico Nieminen | 2002 | 259 | 43.60 | 1:31.68 | |||||
Vesihelmen Uimaseura | ||||||||||
26 | Akseli Ylikoski | 2002 | 257 | 43.65 | 1:31.86 | |||||
Pihlava Työväen Urheilijat | ||||||||||
27 | Samuli Korva | 2002 | 256 | 44.09 | 1:32.02 | |||||
Octopus Lohja | ||||||||||
28 | Aapo Pyyhtinen | 2002 | 253 | 44.24 | 1:32.43 | |||||
Swimming Jyväskylä | ||||||||||
29 | Reino Heinikangas | 2002 | 251 | 43.90 | 1:32.60 | |||||
Porin Uimaseura | ||||||||||
30 | Ville Hämäläinen | 2002 | 251 | 44.19 | 1:32.61 | |||||
Kuopion Uimaseura | ||||||||||
31 | Olli Elo | 2002 | 250 | 44.06 | 1:32.68 | |||||
Swimming Jyväskylä | ||||||||||
32 | Jere Broman | 2002 | 249 | 44.55 | 1:32.83 | |||||
Nokian Pyry | ||||||||||
33 | Arttu Seppänen | 2002 | 245 | 43.89 | 1:33.39 | |||||
Pihlava Työväen Urheilijat | ||||||||||
34 | Niko Kuhna | 2002 | 245 | 43.81 | 1:33.41 | |||||
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | ||||||||||
35 | Aapo Liljaniemi | 2002 | 241 | 44.29 | 1:33.93 | |||||
Nurmijärven Uinti | ||||||||||
36 | Aaro Hämäläinen | 2002 | 234 | 45.80 | 1:34.78 | |||||
Lahden Uimaseura | ||||||||||
37 | Akseli Lehtonen | 2002 | 231 | 44.70 | 1:35.20 | |||||
Octopus Lohja | ||||||||||
38 | Veikko Pyyhtinen | 2002 | 230 | 46.15 | 1:35.41 | |||||
Swimming Jyväskylä | ||||||||||
39 | Joel Syrjä | 2002 | 229 | 46.13 | 1:35.44 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
40 | Robin Söderholm | 2002 | 224 | 46.39 | 1:36.16 | |||||
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | ||||||||||
41 | Lauri Uosukainen | 2002 | 216 | 47.42 | 1:37.38 | |||||
Lahden Uimaseura | ||||||||||
42 | Wäinö Koskinen | 2002 | 213 | 47.41 | 1:37.86 | |||||
Uinti Tampere | ||||||||||
43 | Oskar Voiko | 2002 | 196 | 47.86 | 1:40.50 | |||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | ||||||||||
44 | Max Åström | 2002 | 175 | 49.24 | 1:44.43 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.24.00 | Tulostuspäivämäärä | 14 kesäkuu 2015 |
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat | Tulostusaika | 15:44 |