2020-01-25   08:53:41
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Rollo-uinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Tulokset Laji 24 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 24 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Rollo-uinnit    Tulostuspäivämäärä  14 kesäkuu 2015   
  Kilpailun paikkakunta  Oulu    Tulostusaika  19:21   
  Järjestäjä  OU         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  12 kesäkuu 2015         
 
 
Laji 24, 4X100m VUV T12, Loppukilpailut 10 - 12 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m      Aika  Tila 
  Seura                   











 
Ou Rollo 1  2003  18  484          4:29.55   
  Oulun Uinti 1906                   
  Venla Säntti  2003      33.15  1:10.65      1:10.65   
  Laura Lahtinen  2003      29.99  1:04.56      2:15.21   
  Henna Hökkä  2003      31.55  1:05.55      3:20.76   
  Minja Lukkari  2003      32.51  1:08.79      4:29.55   
                     
Raisu Naiset [2003] 1  2003  14  473          4:31.69   
  Raision Urheilijat                   
  Roosa Aho  2003      33.36  1:09.73      1:09.73   
  Rebekka Luoto  2003      31.50  1:06.20      2:15.93   
  Emilia Sihvo  2004      31.45           
  Anni Korhonen  2003      3:54.89  4:31.69      4:31.69   
                     
Cetus 1  2003  12  460          4:34.11   
  Cetus Espoo                   
  Sofia Långström  2003      33.31  1:10.56      1:10.56   
  Ellen Antikainen  2003      31.54  1:06.92      2:17.48   
  Isabella Renwick  2003      32.64  1:09.15      3:26.63   
  Laura Kellberg  2003      31.88  1:07.48      4:34.11   
                     
Uita 1  2003  10  443          4:37.54   
  Uinti Tampere                   
  Ella Ekman  2003      31.27  1:06.09      1:06.09   
  Siiri Arjanmaa  2004      33.92  1:12.11      2:18.20   
  Kiia Kinnunen  2003      32.67  1:09.59      3:27.79   
  Eveliina Koivula  2003      33.06  1:09.75      4:37.54   
                     
Hss Naiset [2003]  2003  415          4:43.81   
  Helsingfors Simsällskap                   
  Veera Säämänen  2004      33.10  1:09.84      1:09.84   
  Lotta Pälsi  2004      32.74  1:08.77      2:18.61   
  Milla Hyttinen  2003      34.78  1:12.73      3:31.34   
  Ethel Piksilä  2003      33.73  1:12.47      4:43.81   
                     
Oulo Tytöt 1  2003  391          4:49.48   
  Oulun Lohet                   
  Madeleine Hiltunen  2003      31.52  1:06.94      1:06.94   
  Roosa Kärkkäinen  2003      33.49  1:10.75      2:17.69   
  Nita Poutiainen  2003      34.35  1:14.08      3:31.77   
  Veera Paasovaara  2003      35.41  1:17.71      4:49.48   
                     
Ou Rollo 2  2003  386          4:50.77   
  Oulun Uinti 1906                   
  Martta Nygård  2003      34.73  1:12.16      1:12.16   
  Hilla Saastamoinen  2003      35.25  1:14.32      2:26.48   
  Mathilda Puutio  2003      34.25  1:12.57      3:39.05   
  Petra Ansaranta  2004      33.85  1:11.72      4:50.77   
                     
Laus Naiset 1 [2003]  2003  378          4:52.71   
  Lahden Uimaseura                   
  Sohvi Kallinen  2004      34.45  1:12.82      1:12.82   
  Julia Sairanen  2003      34.21  1:14.43      2:27.25   
  Emilia Hokkanen  2003      34.40  1:11.89      3:39.14   
  Minttu Paalanen  2003      35.21  1:13.57      4:52.71   
                     
Cetus 2  2003    377          4:52.86   
  Cetus Espoo                   
  Jutta Jauhiainen  2004      35.09  1:13.58      1:13.58   
  Dina Sadojevic Jelacik  2004      35.63  1:14.48      2:28.06   
  Oona Puolakka  2003      33.75  1:12.18      3:40.24   
  Emma Johansson  2003      34.38  1:12.62      4:52.86   
                     
10  Vus-Vss 1  2003    376          4:53.19   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls                   
  Emma Haglund  2003      32.32  1:08.31      1:08.31   
  Tara Korkiakoski  2003      34.14  1:10.99      2:19.30   
  Jenny Grangärd  2003      35.82  1:17.26      3:36.56   
  Maija Björkholm  2003      35.32  1:16.63      4:53.19   
                     
11  Åsk Tytöt 1  2003    362          4:56.88   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
  Venla Koskinen  2003      34.29  1:13.41      1:13.41   
  Iris Hanski  2003      35.66  1:14.61      2:28.02   
  Kerttu Nurmi  2003      35.52  1:14.48      3:42.50   
  Siiri Konkka  2004      35.24  1:14.38      4:56.88   
                     
12  Cetus 3  2003    361          4:57.16   
  Cetus Espoo                   
  Kaarin Rapinoja  2003      35.24  1:14.42      1:14.42   
  Essi Salokorpi  2003      34.66  1:13.34      2:27.76   
  Saga Kovanen  2004      35.46  1:14.36      3:42.12   
  Cindy Palm  2003      35.35  1:15.04      4:57.16   
                     
13  Hu Naiset 1  2003    358          4:58.15   
  Helsingin Uimarit                   
  Emma Hakala  2004      36.67  1:19.44      1:19.44   
  Sonja Lehtinen  2003      33.94  1:12.95      2:32.39   
  Saima Huovinen  2003      34.00  1:13.53      3:45.92   
  Tilda Selonen  2003      32.94  1:12.23      4:58.15   
                     
14  Kou Naiset [2003]  2003    354          4:59.11   
  Kouvolan Uimarit                   
  Sandra Kalenius  2003      34.22  1:12.12      1:12.12   
  Milja Mäkinen  2004      35.81  1:15.89      2:28.01   
  Lotta Hermonen  2004      37.16  1:19.55      3:47.56   
  Jenna Pulkkinen  2004      33.07  1:11.55      4:59.11   
                     
15  Hss Naiset 2 [2003]  2003    350          5:00.23   
  Helsingfors Simsällskap                   
  Siiri Reiniluoto  2003      34.69  1:14.28      1:14.28   
  Stella Freystätter  2003      35.46  1:13.02      2:27.30   
  Wilma Långström  2004      35.78  1:14.20      3:41.50   
  Kielo Hankonen  2003      36.92  1:18.73      5:00.23   
                     
16  Swim Naiset 1  2003    345          5:01.67   
  Swimming Jyväskylä                   
  Siiri Pellinen  2003      35.71  1:13.03      1:13.03   
  Inka Metiäinen  2003      37.62  1:16.81      2:29.84   
  Saana Järvinen  2003      38.18  1:21.12      3:50.96   
  Martta Ruuska  2003      34.60  1:10.71      5:01.67   
                     
17  Ou Rollo 3  2003    345          5:01.81   
  Oulun Uinti 1906                   
  Aada Heiskanen  2004      34.56  1:14.06      1:14.06   
  Reeta Kallunki  2003      36.49  1:16.39      2:30.45   
  Olga Emilia Mattila  2004      37.04  1:16.92      3:47.37   
  Lilja Ukkola  2004      36.30  1:14.44      5:01.81   
                     
18  Raisu Naiset [2003] 2  2003    343          5:02.39   
  Raision Urheilijat                   
  Irene Mäkilä  2004      34.15  1:11.58      1:11.58   
  Aino-Kaisa Paatos  2004      34.97           
  Riikka Niskala  2004      3:02.25  3:44.73      3:44.73   
  Ida Maliranta  2004      36.82  1:17.66      5:02.39   
                     
19  Vanders 1  2003    342          5:02.72   
  Vanders                   
  Liinu Louhikoski  2004      34.57  1:14.53      1:14.53   
  Emilia Lyyra  2003      35.09           
  Julie Nikkilä  2003      3:06.27  3:47.52      3:47.52   
  Aada Rissanen  2004      34.31  1:15.20      5:02.72   
                     
20  Uita 2  2003    329          5:06.40   
  Uinti Tampere                   
  Adeliina Kaarlenkaski  2004      34.55  1:14.55      1:14.55   
  Evgenia Vlasova  2003      36.48  1:17.53      2:32.08   
  Ilona Halima  2003      37.16  1:17.45      3:49.53   
  Siiri Ala-Karvia  2004      37.18  1:16.87      5:06.40   
                     
21  Åsk Tytöt 2  2003    327          5:07.23   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
  Maija Nurmi  2003      35.86  1:17.16      1:17.16   
  Hilda Helo  2003      33.98  1:15.42      2:32.58   
  Nea Palanen  2003      35.48  1:15.17      3:47.75   
  Aino Rantala  2004      36.73  1:19.48      5:07.23   
                     
22  Laus Naiset 2 [2003]  2003    326          5:07.41   
  Lahden Uimaseura                   
  Venla Lindström  2004      35.75  1:16.23      1:16.23   
  Nea Mustonen  2004      38.23  1:20.59      2:36.82   
  Janna Salminen  2003      36.76  1:16.92      3:53.74   
  Ella Tommola  2003      34.32  1:13.67      5:07.41   
                     
23  Aui Naiset [2003]  2003    326          5:07.45   
  Aurajoen Uinti                   
  Matilda Laitinen  2004      36.99  1:17.15      1:17.15   
  Milla Rintanen  2004      38.22  1:20.34      2:37.49   
  Anni Hyttinen  2004      37.35  1:18.59      3:56.08   
  Daniela Degenhardt  2003      33.66  1:11.37      5:07.45   
                     
24  Kus-Gss T12 Sininen  2003    293          5:18.48   
  Kokkolan Uimaseura                   
  Wilma Lakanen  2003      35.68  1:15.13      1:15.13   
  Tessa Tattari  2004      38.60  1:24.21      2:39.34   
  Henna Känsäkangas  2004      38.49  1:21.31      4:00.65   
  Sofia Nurkkala  2004      36.50  1:17.83      5:18.48   
                     
25  Raus Tytöt  2003    293          5:18.54   
  Rauman Uimaseura                   
  Heidi Javanainen  2003      40.36           
  Helmi Swanson  2004      1:58.55  2:37.14      2:37.14   
  Alisa Ailanen  2004      39.38  1:24.59      4:01.73   
  Mimosa Rintala  2003      36.31  1:16.81      5:18.54   
                     
26  Vanders 2  2003    285          5:21.64   
  Vanders                   
  Ella Pitkäkangas  2003      37.39  1:18.31      1:18.31   
  Laura Nissi  2004      37.90  1:19.47      2:37.78   
  Emma Loponen  2003      37.15  1:19.78      3:57.56   
  Karla Tiainen  2005      40.08  1:24.08      5:21.64   
                     
27  Hss Naiset 3[2003]  2003    285          5:21.71   
  Helsingfors Simsällskap                   
  Helmi Ahonen  2003      36.65  1:17.58      1:17.58   
  Matilda Kuusniemi Fishwick  2004      38.42  1:21.95      2:39.53   
  Cecilia Serovuo  2004      37.30  1:20.86      4:00.39   
  Stefania Pavlidi  2003      38.03  1:21.32      5:21.71   
                     
28  Oulo Tytöt 2  2003    282          5:22.68   
  Oulun Lohet                   
  Laura Markuksela  2004      34.90  1:15.43      1:15.43   
  Inka Elamaa  2004      37.01           
  Eevi Peltonen  2004      3:13.40  3:56.19      3:56.19   
  Malla Juutinen  2003      40.37  1:26.49      5:22.68   
                     
29  Lru Meidän Tytöt  2003    281          5:23.11   
  Lappeenrannan Uimarit                   
  Ida Mäki-Hokkonen  2004      38.85  1:22.43      1:22.43   
  Senni Räikkönen  2003      38.91  1:23.26      2:45.69   
  Noora Peltoniemi  2003      35.63  1:18.37      4:04.06   
  Hilla Kuuva  2003      36.53  1:19.05      5:23.11   
                     
30  Aquila Naiset [2003]  2003    280          5:23.26   
  Uimaseura Aquila                   
  Ida Lehtovaara  2003      35.51  1:13.08      1:13.08   
  Tinka Rokka  2003      39.09  1:24.71      2:37.79   
  Salma Mäntynen  2005      40.69  1:26.35      4:04.14   
  Nessa Järvinen  2004      36.78  1:19.12      5:23.26   
                     
31  Siwa Tytöt 1  2003    276          5:24.96   
  Simmis Wanda                   
  Henni Havén  2004      39.51  1:25.53      1:25.53   
  Iida Herrala  2004      39.01  1:23.79      2:49.32   
  Aminata Barrow  2004      37.58  1:19.30      4:08.62   
  Nicole Yisrael  2004      35.69  1:16.34      5:24.96   
                     
32  Vus-Vss 2  2003    274          5:25.79   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls                   
  Aino Jerohin  2003      38.49  1:21.37      1:21.37   
  Ninni Eriksson  2003      37.14  1:21.57      2:42.94   
  Petra Kivi  2003      37.59  1:19.92      4:02.86   
  Siiri Tiilikka  2004      39.16  1:22.93      5:25.79   
                     
33  Rius11  2003    265          5:29.28   
  Riihimäen Uimaseura                   
  Ronja Hellberg  2003      38.92  1:25.19      1:25.19   
  Iida Savulahti  2004      41.01           
  Julia Tuura  2004      3:30.52  4:13.39      4:13.39   
  Annukka Pihkamäki  2004      35.76  1:15.89      5:29.28   
                     
34  Hu Naiset 2  2003    262          5:30.69   
  Helsingin Uimarit                   
  Nelli Vihola  2005      40.68  1:25.07      1:25.07   
  Oona Ura  2004      38.12  1:23.63      2:48.70   
  Pinja Kinnunen  2004      38.28  1:23.52      4:12.22   
  Milla Hälikkä  2004      37.22  1:18.47      5:30.69   
                     
35  Uita 3  2003    259          5:31.96   
  Uinti Tampere                   
  Aada Hakala  2004      40.18  1:25.02      1:25.02   
  Veera Vahtolammi  2004      39.34  1:23.70      2:48.72   
  Jessica Mäkinen  2004      38.07  1:20.73      4:09.45   
  Tessa Kirjonen  2003      39.29  1:22.51      5:31.96   
                     
36  Uikaa Tytöt 1  2003    253          5:34.53   
  Uimaseura Kaarina                   
  Matilda Saario  2003      36.60  1:17.40      1:17.40   
  Sini Salmi  2004      41.22  1:24.55      2:41.95   
  Ulla Haarala  2004      42.75  1:29.59      4:11.54   
  Milla Järvenpää  2004      39.06  1:22.99      5:34.53   
                     
37  Åsk Tytöt 3  2003    251          5:35.63   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
  Oona Sirkiä  2004      40.08  1:25.60      1:25.60   
  Ella Nihtilä  2004      38.53  1:23.06      2:48.66   
  Heinä Tanskanen  2003      37.00  1:18.56      4:07.22   
  Selina Kavka  2003      42.24  1:28.41      5:35.63   
                     
38  Hss Naiset 4 [2003]  2003    248          5:36.80   
  Helsingfors Simsällskap                   
  Anna Edwards  2004      36.66  1:18.94      1:18.94   
  Ada Hakkarainen  2005      39.21  1:25.04      2:43.98   
  Veera Korsoff  2005      38.86  1:24.12      4:08.10   
  Nicole Haakana  2005      41.49  1:28.70      5:36.80   
                     
39  Rius12  2003    242          5:39.71   
  Riihimäen Uimaseura                   
  Anna-Maria Siivonen  2004      42.13  1:30.16      1:30.16   
  Saana Tertsunen  2003      39.67  1:26.07      2:56.23   
  Enni Silvennoinen  2003      40.06  1:23.04      4:19.27   
  Aida Pasma  2003      38.22  1:20.44      5:39.71   
                     
40  Bs-Pu Naiset [2003]  2003    235          5:42.80   
  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit                   
  Riikka Vuorenpää  2003      40.86  1:26.65      1:26.65   
  Winona Forslund  2003      38.36  1:22.00      2:48.65   
  Sohvi Seppänen  2003      41.99  1:29.17      4:17.82   
  Saga Jatkola  2004      40.53  1:24.98      5:42.80   
                     
41  Siwa Tytöt 2  2003    230          5:45.06   
  Simmis Wanda                   
  Siiri Pekkala  2005      41.67  1:27.38      1:27.38   
  Elina Ryynänen  2005      37.73  1:21.62      2:49.00   
  Anna Lehmusvaara  2005      43.16  1:30.24      4:19.24   
  Aliina Karvonen  2004      41.80  1:25.82      5:45.06   
                     
42  Ukk Tytöt  2003    229          5:45.65   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu                   
  Vilma Rantala  2003      39.95  1:25.75      1:25.75   
  Saara Kiuru  2004      42.36  1:31.96      2:57.71   
  Ella Suominen  2004      41.82  1:29.65      4:27.36   
  Sofia Ellonen  2004      37.13  1:18.29      5:45.65   
                     
43  Laus Naiset 3 [2003]  2003    224          5:48.42   
  Lahden Uimaseura                   
  Milla Kähkönen  2005      42.44  1:31.76      1:31.76   
  Julia Romo  2003      38.02  1:20.83      2:52.59   
  Milla Hännikäinen  2004      39.17  1:22.50      4:15.09   
  Annika Heikkilä  2003      42.43  1:33.33      5:48.42   
                     
44  Hyus Rollo-Team [2003]  2003    223          5:48.73   
  Hyvinkään Uimaseura                   
  Tiia Kuisma  2003      39.40  1:26.51      1:26.51   
  Vlada Guljajeva  2004      37.63  1:23.76      2:50.27   
  Anniina Ahonen  2005      40.83  1:30.68      4:20.95   
  Susanna Kuisma  2003      40.50  1:27.78      5:48.73   
                     
45  Hu Naiset 3  2003    222          5:49.23   
  Helsingin Uimarit                   
  Tilla Saarentaus  2005      39.20           
  Rauha Heikkinen  2005      2:04.36  2:53.83      2:53.83   
  Siiri Innanen  2004      41.04  1:28.86      4:22.69   
  Aava Aula  2004      39.22  1:26.54      5:49.23   
                     
46  Lru Meidän Tytöt 2 [2003]  2003    220          5:50.45   
  Lappeenrannan Uimarit                   
  Onna Aalto  2004      42.20  1:28.14      1:28.14   
  Aino Illukka  2004      40.22  1:29.10      2:57.24   
  Eeva Nousiainen  2003      41.29  1:30.37      4:27.61   
  Julia Hietanen  2004      37.96  1:22.84      5:50.45   
                     
47  Vus-Vss 3  2003    217          5:52.24   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls                   
  Anniina Haarala  2004      38.35  1:21.02      1:21.02   
  Ella Hulkki  2004      41.68  1:30.35      2:51.37   
  Viivi Kylkisalo  2004      41.12  1:30.09      4:21.46   
  Enni Kinnunen  2005      41.86  1:30.78      5:52.24   
                     
48  Tatu [2003]  2003    214          5:53.69   
  TaTu Tampere                   
  Jessika Liimatta  2004      40.46  1:27.38      1:27.38   
  Emmi Manninen  2004      35.43  1:15.33      2:42.71   
  Aino Lepola  2005      45.35  1:34.42      4:17.13   
  Kiia Alenius  2005      44.89  1:36.56      5:53.69   
                     
49  Vus-Vss 4  2003    209          5:56.49   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls                   
  Ella Jämsä  2003      42.75  1:32.29      1:32.29   
  Minttu Haapaniemi  2003      40.38  1:29.65      3:01.94   
  Peppi Hölsö  2003      41.69  1:27.86      4:29.80   
  Emma Jormanainen  2003      40.34  1:26.69      5:56.49   
                     
50  Uita 5  2003    182          6:13.12   
  Uinti Tampere                   
  Ronja Mäkelä  2003      42.61  1:29.58      1:29.58   
  Sanni Mäkelä  2003      44.51  1:35.89      3:05.47   
  Siiri Mätäsjärvi  2004      45.01  1:32.37      4:37.84   
  Noora Pätiälä  2004      45.91  1:35.28      6:13.12   
                     
51  Uikaa Tytöt 2  2003    182          6:13.55   
  Uimaseura Kaarina                   
  Linnea Ström  2003      41.49  1:28.45      1:28.45   
  Linnea Lehto  2003      43.80           
  Oona-Julianna Kurkela  2005      3:48.34  4:41.22      4:41.22   
  Venla Salminen  2004      42.18  1:32.33      6:13.55   
                     
52  Lus Naiset [2003]  2003    178          6:15.81   
  Loimaan Uimaseura                   
  Iida Kallio  2004      48.20  1:42.46      1:42.46   
  Jessi Isomaa  2004      40.94  1:31.27      3:13.73   
  Nelli-Noora Pitkänen  2005      47.49  1:40.49      4:54.22   
  Aino Kallio  2003      37.74  1:21.59      6:15.81   
                     
53  Åsk Tytöt 4  2003    175          6:18.02   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
  Minttu Kiili  2005      41.99  1:29.38      1:29.38   
  Clara Vesterkvist  2003      40.81  1:28.49      2:57.87   
  Ella Suominen  2005      41.37  1:29.13      4:27.00   
  Aino Kurki  2005      51.57  1:51.02      6:18.02   
                     
54  Uita 4  2003    167          6:24.22   
  Uinti Tampere                   
  Henni Halme  2005      44.93  1:38.31      1:38.31   
  Kiona Inkilä  2004      42.38  1:33.62      3:11.93   
  Iida Jännes  2004      44.80  1:38.13      4:50.06   
  Noora Kylmämetsä  2004      44.36  1:34.16      6:24.22   
                     
55  Vus-Vss 5  2003    161          6:28.94   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls                   
  Inger Isaksen  2005      41.08  1:29.73      1:29.73   
  Aamu Knuuttila  2004      42.38  1:33.33      3:03.06   
  Viivi Lehtonen  2004      44.85  1:39.71      4:42.77   
  Ella Luoma  2004      48.30  1:46.17      6:28.94   
                     
56  Åsk Tytöt 5  2003    160          6:29.87   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
  My Laverman  2004      44.01  1:34.25      1:34.25   
  Joanna Hauhia  2004      45.75           
  Sonila Selimi  2005      4:02.13  4:57.20      4:57.20   
  Kukka Kangas  2005      43.15  1:32.67      6:29.87   
                     
57  Scr Tytöt 1  2003    153          6:35.68   
  Swimming Club Rovaniemi                   
  Sani Nätynki  2005      46.98  1:44.59      1:44.59   
  Hilla Järvinen  2005      56.60  2:09.39      3:53.98   
  Anni Ranta-Valkama  2004      37.59  1:21.41      5:15.39   
  Inka Lytz  2004      36.76  1:20.29      6:35.68   
                     
58  Vus-Vss 6  2003    141          6:46.53   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls                   
  Laura Sofia Oksakari  2005      45.01           
  Nea Sainio  2005      2:26.28  3:24.79      3:24.79   
  Linnea Svahn  2004      43.53  1:34.98      4:59.77   
  Pihla Äkkinen  2005      49.52  1:46.76      6:46.53   
                     
59  Ukk Tytöt 3  2003    113          7:16.94   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu                   
  Jemina Vainio  2004      47.70           
  Aada Lehtoniemi  2005      2:33.70  3:35.53      3:35.53   
  Ruut Raunio  2005      51.11           
  Aino Suominen  2004      7:16.94  7:16.94      7:16.94   
                     
60  Vus-Vss 7  2003    96          7:42.31   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls                   
  Veera Hautamäki  2005      49.30  2:06.59      2:06.59   
  Nelli Rapo  2003        1:51.35      3:57.94   
  Iida-Isabella Pakka  2004      49.57  2:00.03      5:57.97   
  Tara Ojanperä  2005      48.28  1:44.34      7:42.31   
                     
Salu Tytöt [2003]  2003              DSQ   
  Salon Uimarit                   
  Roosa Tuomainen  2005      42.49  1:29.75      1:29.75   
  SW 10.11 Vaihtorikko               
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.24.00  Tulostuspäivämäärä  14 kesäkuu 2015 
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat  Tulostusaika  19:21 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner