2020-01-26   12:25:30
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Rollo-uinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Tulokset Laji 31 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 31 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Rollo-uinnit    Tulostuspäivämäärä  14 kesäkuu 2015   
  Kilpailun paikkakunta  Oulu    Tulostusaika  12:40   
  Järjestäjä  OU         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  12 kesäkuu 2015         
 
 
Laji 31, 100m PU T12, Loppukilpailut 12 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Laura Lahtinen  2003    574  30.69        1:07.35   
  Oulun Uinti 1906                   
                     
Emma Haglund  2003    433  35.69        1:13.96   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls                   
                     
Madeleine Hiltunen  2003    426  33.89        1:14.35   
  Oulun Lohet                   
                     
Isabella Renwick  2003    334  38.14        1:20.66   
  Cetus Espoo                   
                     
Minja Lukkari  2003    330  37.03        1:20.96   
  Oulun Uinti 1906                   
                     
Stella Freystätter  2003    330  38.15        1:20.97   
  Helsingfors Simsällskap                   
                     
Laura Kellberg  2003    323  38.44        1:21.55   
  Cetus Espoo                   
                     
Sonja Lehtinen  2003    307  36.83        1:22.92   
  Helsingin Uimarit                   
                     
Sylvia Kuusisto  2003    305  35.47        1:23.11   
  Aurajoen Uinti                   
                     
10  Eveliina Koivula  2003    304  37.67        1:23.20   
  Uinti Tampere                   
                     
11  Evgenia Vlasova  2003    303  38.58        1:23.26   
  Uinti Tampere                   
                     
12  Martta Nygård  2003    296  38.81        1:23.93   
  Oulun Uinti 1906                   
                     
13  Henna Hökkä  2003    296  37.32        1:23.95   
  Oulun Uinti 1906                   
                     
14  Ronja Myllykallio  2003    288  39.97        1:24.75   
  Nokian Pyry                   
                     
15  Julia Peltola  2003    282  39.48        1:25.30   
  Cetus Espoo                   
                     
16  Nicole Sundell  2003    279  40.23        1:25.64   
  Cetus Espoo                   
                     
17  Roosa Kärkkäinen  2003    278  40.52        1:25.70   
  Oulun Lohet                   
                     
18  Siiri Einiö  2003    278  39.97        1:25.73   
  Gladius Kirkkonummi                   
                     
19  Sini Korin  2003    276  40.67        1:25.95   
  Nokian Pyry                   
                     
20  Sandra Kalenius  2003    270  38.34        1:26.60   
  Kouvolan Uimarit                   
                     
21  Heta Veikkola  2003    267  38.77        1:26.83   
  Lapuan Virkiä                   
                     
22  Iris Hanski  2003    266  38.73        1:26.96   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
                     
23  Anni Korhonen  2003    265  40.40        1:27.06   
  Raision Urheilijat                   
                     
24  Kiia Kinnunen  2003    259  39.08        1:27.79   
  Uinti Tampere                   
                     
25  Emma Laatikainen  2003    257  40.21        1:28.00   
  Swimming Club Vuokatti                   
                     
26  Petra Kivi  2003    256  40.38        1:28.13   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls                   
                     
27  Emilia Lyyra  2003    255  39.43        1:28.20   
  Vanders                   
                     
27  Janna Salminen  2003    255  41.46        1:28.20   
  Lahden Uimaseura                   
                     
29  Siiri Reiniluoto  2003    254  40.08        1:28.29   
  Helsingfors Simsällskap                   
                     
30  Minttu Paalanen  2003    251  40.95        1:28.65   
  Lahden Uimaseura                   
                     
31  Viivi Sorri  2003    251  39.17        1:28.74   
  Gladius Kirkkonummi                   
                     
32  Venla Koskinen  2003    246  40.54        1:29.34   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
                     
33  Kaarin Rapinoja  2003    242  41.00        1:29.74   
  Cetus Espoo                   
                     
34  Milla Hyttinen  2003    242  41.11        1:29.80   
  Helsingfors Simsällskap                   
                     
35  Sofia Långström  2003    239  38.41        1:30.12   
  Cetus Espoo                   
                     
36  Hilla Saastamoinen  2003    238  40.63        1:30.33   
  Oulun Uinti 1906                   
                     
37  Senni Mattila  2003    233  40.02        1:30.89   
  Porin Uimaseura                   
                     
38  Lotta Isola  2003    232  40.92        1:31.01   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu                   
                     
39  Mimosa Rintala  2003    232  42.59        1:31.10   
  Rauman Uimaseura                   
                     
40  Nita Poutiainen  2003    231  40.08        1:31.17   
  Oulun Lohet                   
                     
41  Lotta Lehtoila  2003    230  43.34        1:31.26   
  ORCA Helsinki                   
                     
42  Tara Korkiakoski  2003    229  41.60        1:31.40   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls                   
                     
43  Emma Hämäläinen  2003    229  40.78        1:31.42   
  Vieskan Uimarit                   
                     
44  Anni Ruokanen  2003    227  42.97        1:31.65   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu                   
                     
45  Emilia Hokkanen  2003    227  40.88        1:31.75   
  Lahden Uimaseura                   
                     
46  Anna Retva  2003    226  43.50        1:31.84   
  Tuusulan Uimaseura                   
                     
47  Tessa Kirjonen  2003    224  43.69        1:32.05   
  Uinti Tampere                   
                     
48  Noora Peltoniemi  2003    221  38.93        1:32.55   
  Lappeenrannan Uimarit                   
                     
49  Jenny Grangärd  2003    213  43.78        1:33.59   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls                   
                     
50  Senni Räikkönen  2003    207  42.57        1:34.61   
  Lappeenrannan Uimarit                   
                     
51  Julia Sairanen  2003    206  42.34        1:34.75   
  Lahden Uimaseura                   
                     
52  Julie Nikkilä  2003    200  41.06        1:35.63   
  Vanders                   
                     
53  Iiris Yli-Jama  2003    200  41.35        1:35.64   
  Salon Uimarit                   
                     
54  Minna Kinnunen  2003    195  42.50        1:36.44   
  Joensuun Uimaseura                   
                     
55  Aida Pasma  2003    191  43.28        1:37.07   
  Riihimäen Uimaseura                   
                     
56  Ella Ekman  2003    189  41.34        1:37.50   
  Uinti Tampere                   
                     
57  Essi Salokorpi  2003    188  44.18        1:37.61   
  Cetus Espoo                   
                     
58  Mathilda Puutio  2003    188  42.33        1:37.64   
  Oulun Uinti 1906                   
                     
59  Reetta Kari  2003    188  43.55        1:37.68   
  Oulun Lohet                   
                     
60  Maija Björkholm  2003    184  44.52        1:38.31   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls                   
                     
61  Tilda Selonen  2003    182  41.10        1:38.64   
  Helsingin Uimarit                   
                     
62  Emmi Partanen  2003    182  44.14        1:38.76   
  Cetus Espoo                   
                     
63  Kerttu Nurmi  2003    171  45.29        1:40.77   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
                     
64  Ella Tommola  2003    169  46.58        1:41.16   
  Lahden Uimaseura                   
                     
65  Aino Jerohin  2003    169  45.57        1:41.24   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls                   
                     
66  Matilda Saario  2003    167  46.47        1:41.64   
  Uimaseura Kaarina                   
                     
67  Ethel Piksilä  2003    156  44.40        1:43.93   
  Helsingfors Simsällskap                   
                     
68  Maija Nurmi  2003    152  47.89        1:44.73   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
                     
Aino Villanen  2003              DNF   
  Salon Uimarit                   
                     
Juulia Käräjämies  2003              DNF   
  Nummelan Kisaajat                   
                     
Heidi Javanainen  2003              DSQ   
  Rauman Uimaseura                   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
                     
Minea Wiren  2003              DSQ   
  Nokian Pyry                   
  SW 8.3 Eriaikainen käsien palautus               
                     
Venla Säntti  2003              DSQ   
  Oulun Uinti 1906                   
  SW 7.5 Eriaikaisia jalkaliikkeitä               
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.24.00  Tulostuspäivämäärä  14 kesäkuu 2015 
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat  Tulostusaika  12:40 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner