2019-12-12   07:17:38
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Rollo-uinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Tulokset Laji 32 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 32 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Rollo-uinnit    Tulostuspäivämäärä  14 kesäkuu 2015   
  Kilpailun paikkakunta  Oulu    Tulostusaika  12:56   
  Järjestäjä  OU         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  12 kesäkuu 2015         
 
 
Laji 32, 100m PU P13, Loppukilpailut 13 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Ibrahim Ezzat  2002    371  31.67        1:09.28   
  Aurajoen Uinti                   
                     
Jesper Lietzen  2002    364  33.30        1:09.72   
  Aurajoen Uinti                   
                     
Eemeli Leinonen  2002    329  32.99        1:12.11   
  Uinti Tampere                   
                     
Toivo Haikonen  2002    327  33.87        1:12.25   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls                   
                     
Ronny Brännkärr  2002    316  33.23        1:13.13   
  Kemin Työväen Uimarit                   
                     
Antti Leppänen  2002    302  35.68        1:14.22   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Viljami Salonen  2002    294  35.16        1:14.92   
  Raision Urheilijat                   
                     
Kettunen Lauri  2002    267  35.47        1:17.33   
  Lappeenrannan Uimarit                   
                     
Elias Laine  2002    263  35.32        1:17.71   
  Raision Urheilijat                   
                     
10  Matias Hjelm  2002    263  35.32        1:17.73   
  Vanders                   
                     
11  Benjamin Kangas  2002    257  36.29        1:18.33   
  Haminan Uimaseura                   
                     
12  Jere Oikarainen  2002    253  38.35        1:18.76   
  Raision Urheilijat                   
                     
13  Axel Olander  2002    248  36.97        1:19.29   
  Nokian Pyry                   
                     
14  Matias Rajavaara  2002    246  35.23        1:19.48   
  Oulun Uinti 1906                   
                     
15  Leo Mikkonen  2002    244  36.98        1:19.71   
  Cetus Espoo                   
                     
16  Roope Paatos  2002    244  37.35        1:19.72   
  Raision Urheilijat                   
                     
17  Danila Shishinin  2002    235  38.09        1:20.67   
  ORCA Helsinki                   
                     
18  Julius Kuitunen  2002    235  36.68        1:20.71   
  Oulun Uinti 1906                   
                     
19  Roope Tsutsunen  2002    232  37.55        1:20.97   
  Lahden Uimaseura                   
                     
20  Elias Saarinen  2002    232  37.94        1:21.03   
  Riihimäen Uimaseura                   
                     
21  Mihail Khanoukaev  2002    229  38.24        1:21.40   
  Cetus Espoo                   
                     
22  Lasse Pulkkinen  2002    225  36.91        1:21.81   
  Oulun Uinti 1906                   
                     
23  Onni-Kalle Luomala  2002    225  36.60        1:21.85   
  Järvenpään Uintiklubi                   
                     
24  Jasu Ovaskainen  2002    224  36.46        1:22.00   
  Lahden Uimaseura                   
                     
25  Elias Juntunen  2002    222  39.03        1:22.18   
  Kempeleen Pyrintö                   
                     
26  Wäinö Koskinen  2002    220  38.88        1:22.45   
  Uinti Tampere                   
                     
27  Oskari Arvo  2002    219  35.90        1:22.54   
  Aurajoen Uinti                   
                     
28  Akseli Lehtonen  2002    219  37.53        1:22.64   
  Octopus Lohja                   
                     
29  Otto Hoffren  2002    217  36.97        1:22.79   
  Lahden Uimaseura                   
                     
30  Nico Nieminen  2002    215  36.97        1:23.10   
  Vesihelmen Uimaseura                   
                     
31  Valtteri Taskinen  2002    209  38.95        1:23.91   
  Oulun Uinti 1906                   
                     
32  Joel Korhonen  2002    207  39.32        1:24.17   
  Helsingin Uimarit                   
                     
33  Aleksi Romsi  2002    207  38.34        1:24.21   
  Kemin Uimaseura                   
                     
34  Henri Jokinen  2002    201  40.81        1:24.99   
  Keravan Uimarit                   
                     
35  Veeti Verronen  2002    200  37.58        1:25.06   
  Rauman Uimaseura                   
                     
36  Niklas Laine  2002    199  38.72        1:25.20   
  Pieksän Kuutit                   
                     
37  Matias Gustafsson  2002    195  37.50        1:25.88   
  Raision Urheilijat                   
                     
38  Lauri-Luukas Jäntti  2002    195  39.80        1:25.89   
  Porin Uimaseura                   
                     
39  Iivari Tuomola  2002    191  38.35        1:26.46   
  Tuusulan Uimaseura                   
                     
40  Samuli Korva  2002    185  39.02        1:27.30   
  Octopus Lohja                   
                     
41  Rasmus Söderholm  2002    183  40.26        1:27.62   
  Helsingfors Simsällskap                   
                     
42  Kasper Tolonen  2002    182  38.70        1:27.87   
  Raision Urheilijat                   
                     
43  Aaro Hämäläinen  2002    172  41.01        1:29.44   
  Lahden Uimaseura                   
                     
44  Samuel Leppänen  2002    172  38.85        1:29.47   
  Simmis Wanda                   
                     
45  Petr Pankratov  2002    170  39.69        1:29.91   
  TaTu Tampere                   
                     
46  Ville Korpilähde  2002    168  39.63        1:30.26   
  Swimming Club Rovaniemi                   
                     
47  Ilari Silventoinen  2002    166  41.14        1:30.54   
  Simmis Wanda                   
                     
48  Alexander Fyhr  2002    161  40.65        1:31.40   
  Helsingfors Simsällskap                   
                     
49  Robin Söderholm  2002    160  42.42        1:31.74   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls                   
                     
50  Mio Harju  2002    156  40.41        1:32.46   
  TaTu Tampere                   
                     
51  Mikael Nurmela  2002    156  42.84        1:32.52   
  Seinäjoen Uimarit-58                   
                     
52  Luukas Hätinen  2002    154  39.84        1:32.77   
  Kuopion Uimaseura                   
                     
53  Sampo Soininen  2002    153  39.44        1:32.97   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
54  Valle Joenranta  2002    153  43.50        1:33.11   
  Lahden Uimaseura                   
                     
55  Miska Birkstedt  2002    151  42.26        1:33.40   
  TaTu Tampere                   
                     
56  Max Åström  2002    151  40.73        1:33.49   
  Cetus Espoo                   
                     
57  Otto Sormunen  2002    146  42.60        1:34.52   
  Cetus Espoo                   
                     
58  Samu Petteri Kallio  2002    142  42.15        1:35.49   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
                     
59  Oskar Voiko  2002    134  43.52        1:37.19   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
                     
Jesse Anttila  2002              DSQ   
  Kokkolan Uimaseura                   
  SW 8.2 Käsien palautus ei tapahtunut veden pinnan yläpuolella               
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.24.00  Tulostuspäivämäärä  14 kesäkuu 2015 
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat  Tulostusaika  12:56 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner