2020-01-18   09:53:35
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Rollo-uinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Tulokset Laji 34 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 34 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Rollo-uinnit    Tulostuspäivämäärä  14 kesäkuu 2015   
  Kilpailun paikkakunta  Oulu    Tulostusaika  16:25   
  Järjestäjä  OU         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  12 kesäkuu 2015         
 
 
Laji 34, 100m RU T12, Loppukilpailut 12 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Laura Lahtinen  2003    580  35.43        1:17.14   
  Oulun Uinti 1906                   
                     
Rebekka Luoto  2003    528  38.56        1:19.59   
  Raision Urheilijat                   
                     
Emma Haglund  2003    505  39.00        1:20.79   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls                   
                     
Martta Ruuska  2003    490  39.06        1:21.62   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
Juulia Käräjämies  2003    449  40.89        1:24.03   
  Nummelan Kisaajat                   
                     
Minja Lukkari  2003    414  40.70        1:26.34   
  Oulun Uinti 1906                   
                     
Siiri Einiö  2003    391  43.30        1:28.00   
  Gladius Kirkkonummi                   
                     
Roosa Kärkkäinen  2003    387  42.27        1:28.24   
  Oulun Lohet                   
                     
Emma Laatikainen  2003    387  42.18        1:28.28   
  Swimming Club Vuokatti                   
                     
10  Vilhelmiina Leppänen  2003    382  42.34        1:28.65   
  Simmis Grani                   
                     
11  Cindy Palm  2003    380  41.96        1:28.78   
  Cetus Espoo                   
                     
11  Isabella Renwick  2003    380  43.15        1:28.78   
  Cetus Espoo                   
                     
13  Iiris Yli-Jama  2003    380  44.57        1:28.83   
  Salon Uimarit                   
                     
14  Ellen Antikainen  2003    374  42.34        1:29.31   
  Cetus Espoo                   
                     
15  Julia Sairanen  2003    356  42.34        1:30.75   
  Lahden Uimaseura                   
                     
16  Emma Hämäläinen  2003    354  43.55        1:30.91   
  Vieskan Uimarit                   
                     
17  Emilia Hokkanen  2003    352  44.10        1:31.08   
  Lahden Uimaseura                   
                     
18  Sofia Långström  2003    337  43.16        1:32.40   
  Cetus Espoo                   
                     
19  Winona Forslund  2003    334  43.96        1:32.72   
  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit                   
                     
20  Siiri Pellinen  2003    326  44.38        1:33.49   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
21  Siiri Reiniluoto  2003    320  44.64        1:34.00   
  Helsingfors Simsällskap                   
                     
22  Heta Veikkola  2003    309  46.22        1:35.18   
  Lapuan Virkiä                   
                     
23  Kiia Kinnunen  2003    308  44.83        1:35.20   
  Uinti Tampere                   
                     
24  Milla Hyttinen  2003    307  45.31        1:35.37   
  Helsingfors Simsällskap                   
                     
25  Ella Ekman  2003    306  44.61        1:35.42   
  Uinti Tampere                   
                     
25  Evgenia Vlasova  2003    306  45.41        1:35.42   
  Uinti Tampere                   
                     
27  Jenny Grangärd  2003    302  45.19        1:35.83   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls                   
                     
27  Veera Laakkonen  2003    302  45.01        1:35.83   
  Pieksän Kuutit                   
                     
29  Helmi Ahonen  2003    302  44.43        1:35.88   
  Helsingfors Simsällskap                   
                     
30  Martta Nygård  2003    299  45.86        1:36.18   
  Oulun Uinti 1906                   
                     
31  Iiris Jurmu  2003    298  48.86        1:36.26   
  Kempeleen Pyrintö                   
                     
32  Inka Metiäinen  2003    295  48.34        1:36.56   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
33  Venla Säntti  2003    294  45.71        1:36.77   
  Oulun Uinti 1906                   
                     
34  Emma Johansson  2003    291  46.92        1:37.00   
  Cetus Espoo                   
                     
35  Eveliina Koivula  2003    291  46.30        1:37.10   
  Uinti Tampere                   
                     
36  Tara Korkiakoski  2003    290  45.78        1:37.13   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls                   
                     
37  Hilla Kuuva  2003    289  46.63        1:37.25   
  Lappeenrannan Uimarit                   
                     
38  Emilia Kouvo  2003    285  46.38        1:37.75   
  Lappeenrannan Kisa-Toverit                   
                     
39  Senni Mattila  2003    283  46.67        1:37.96   
  Porin Uimaseura                   
                     
40  Lotta Isola  2003    283  45.92        1:38.01   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu                   
                     
41  Venla Koskinen  2003    282  46.90        1:38.02   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
                     
42  Emma Loponen  2003    282  46.84        1:38.05   
  Vanders                   
                     
43  Daniela Degenhardt  2003    282  45.89        1:38.06   
  Aurajoen Uinti                   
                     
44  Sini Lassila  2003    280  45.91        1:38.31   
  Swimming Club Rovaniemi                   
                     
45  Emmi Partanen  2003    280  47.61        1:38.33   
  Cetus Espoo                   
                     
45  Nicole Sundell  2003    280  46.81        1:38.33   
  Cetus Espoo                   
                     
47  Tinka Rokka  2003    279  46.67        1:38.42   
  Uimaseura Aquila                   
                     
48  Henna Hökkä  2003    278  46.23        1:38.54   
  Oulun Uinti 1906                   
                     
49  Mimosa Rintala  2003    278  47.97        1:38.59   
  Rauman Uimaseura                   
                     
50  Veera Paasovaara  2003    277  46.76        1:38.68   
  Oulun Lohet                   
                     
51  Minea Wiren  2003    274  46.43        1:38.96   
  Nokian Pyry                   
                     
52  Kerttu Nurmi  2003    271  47.72        1:39.36   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
                     
53  Saana Järvinen  2003    270  48.37        1:39.45   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
54  Kaarin Rapinoja  2003    267  48.11        1:39.92   
  Cetus Espoo                   
                     
55  Iris Hanski  2003    265  48.52        1:40.18   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
                     
56  Mathilda Puutio  2003    259  48.04        1:40.83   
  Oulun Uinti 1906                   
                     
57  Saima Huovinen  2003    259  46.95        1:40.92   
  Helsingin Uimarit                   
                     
58  Viivi Sorri  2003    254  48.36        1:41.55   
  Gladius Kirkkonummi                   
                     
59  Sylvia Siltainsuu  2003    254  48.78        1:41.58   
  Vanders                   
                     
60  Peppi-Stiina Ahti  2003    254  48.24        1:41.60   
  Swimming Team Riksu                   
                     
61  Julia Peltola  2003    253  48.07        1:41.63   
  Cetus Espoo                   
                     
62  Janna Salminen  2003    252  50.38        1:41.83   
  Lahden Uimaseura                   
                     
63  Minna Kinnunen  2003    250  47.98        1:42.06   
  Joensuun Uimaseura                   
                     
63  Petra Kivi  2003    250  49.07        1:42.06   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls                   
                     
65  Ida Lehtovaara  2003    247  48.76        1:42.49   
  Uimaseura Aquila                   
                     
66  Minttu Paalanen  2003    244  49.84        1:42.97   
  Lahden Uimaseura                   
                     
67  Kaisa Himanen  2003    240  50.72        1:43.45   
  Mikkelin Uimaseura                   
                     
68  Matilda Saario  2003    235  49.80        1:44.19   
  Uimaseura Kaarina                   
                     
69  Susanna Kuisma  2003    234  50.42        1:44.31   
  Hyvinkään Uimaseura                   
                     
70  Sandra Kalenius  2003    233  49.56        1:44.43   
  Kouvolan Uimarit                   
                     
71  Enni Silvennoinen  2003    231  48.91        1:44.83   
  Riihimäen Uimaseura                   
                     
72  Henrietta Löfgren  2003    225  49.06        1:45.75   
  Keravan Uimarit                   
                     
Anna Retva  2003              DSQ   
  Tuusulan Uimaseura                   
  SW 7.4 Pää ei rikkonut veden pintaa ennen toisen käsivedon leveintä kohtaa lähdön / käännöksen jälkeen               
                     
Hilla Saastamoinen  2003              DSQ   
  Oulun Uinti 1906                   
  SW 7.5 Perhosuinnin potku (pl. lähdön / käännöksen jälkeen)               
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.24.00  Tulostuspäivämäärä  14 kesäkuu 2015 
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat  Tulostusaika  16:25 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner