Tulokset Rollo-uinnit
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Tulokset Laji 34 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | Rollo-uinnit | Tulostuspäivämäärä | 14 kesäkuu 2015 | |||
Kilpailun paikkakunta | Oulu | Tulostusaika | 16:25 | |||
Järjestäjä | OU | |||||
Allas | 50m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 12 kesäkuu 2015 |
Laji 34, 100m RU T12, Loppukilpailut 12 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Laura Lahtinen | 2003 | 580 | 35.43 | 1:17.14 | |||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
2 | Rebekka Luoto | 2003 | 528 | 38.56 | 1:19.59 | |||||
Raision Urheilijat | ||||||||||
3 | Emma Haglund | 2003 | 505 | 39.00 | 1:20.79 | |||||
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | ||||||||||
4 | Martta Ruuska | 2003 | 490 | 39.06 | 1:21.62 | |||||
Swimming Jyväskylä | ||||||||||
5 | Juulia Käräjämies | 2003 | 449 | 40.89 | 1:24.03 | |||||
Nummelan Kisaajat | ||||||||||
6 | Minja Lukkari | 2003 | 414 | 40.70 | 1:26.34 | |||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
7 | Siiri Einiö | 2003 | 391 | 43.30 | 1:28.00 | |||||
Gladius Kirkkonummi | ||||||||||
8 | Roosa Kärkkäinen | 2003 | 387 | 42.27 | 1:28.24 | |||||
Oulun Lohet | ||||||||||
9 | Emma Laatikainen | 2003 | 387 | 42.18 | 1:28.28 | |||||
Swimming Club Vuokatti | ||||||||||
10 | Vilhelmiina Leppänen | 2003 | 382 | 42.34 | 1:28.65 | |||||
Simmis Grani | ||||||||||
11 | Cindy Palm | 2003 | 380 | 41.96 | 1:28.78 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
11 | Isabella Renwick | 2003 | 380 | 43.15 | 1:28.78 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
13 | Iiris Yli-Jama | 2003 | 380 | 44.57 | 1:28.83 | |||||
Salon Uimarit | ||||||||||
14 | Ellen Antikainen | 2003 | 374 | 42.34 | 1:29.31 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
15 | Julia Sairanen | 2003 | 356 | 42.34 | 1:30.75 | |||||
Lahden Uimaseura | ||||||||||
16 | Emma Hämäläinen | 2003 | 354 | 43.55 | 1:30.91 | |||||
Vieskan Uimarit | ||||||||||
17 | Emilia Hokkanen | 2003 | 352 | 44.10 | 1:31.08 | |||||
Lahden Uimaseura | ||||||||||
18 | Sofia Långström | 2003 | 337 | 43.16 | 1:32.40 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
19 | Winona Forslund | 2003 | 334 | 43.96 | 1:32.72 | |||||
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit | ||||||||||
20 | Siiri Pellinen | 2003 | 326 | 44.38 | 1:33.49 | |||||
Swimming Jyväskylä | ||||||||||
21 | Siiri Reiniluoto | 2003 | 320 | 44.64 | 1:34.00 | |||||
Helsingfors Simsällskap | ||||||||||
22 | Heta Veikkola | 2003 | 309 | 46.22 | 1:35.18 | |||||
Lapuan Virkiä | ||||||||||
23 | Kiia Kinnunen | 2003 | 308 | 44.83 | 1:35.20 | |||||
Uinti Tampere | ||||||||||
24 | Milla Hyttinen | 2003 | 307 | 45.31 | 1:35.37 | |||||
Helsingfors Simsällskap | ||||||||||
25 | Ella Ekman | 2003 | 306 | 44.61 | 1:35.42 | |||||
Uinti Tampere | ||||||||||
25 | Evgenia Vlasova | 2003 | 306 | 45.41 | 1:35.42 | |||||
Uinti Tampere | ||||||||||
27 | Jenny Grangärd | 2003 | 302 | 45.19 | 1:35.83 | |||||
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | ||||||||||
27 | Veera Laakkonen | 2003 | 302 | 45.01 | 1:35.83 | |||||
Pieksän Kuutit | ||||||||||
29 | Helmi Ahonen | 2003 | 302 | 44.43 | 1:35.88 | |||||
Helsingfors Simsällskap | ||||||||||
30 | Martta Nygård | 2003 | 299 | 45.86 | 1:36.18 | |||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
31 | Iiris Jurmu | 2003 | 298 | 48.86 | 1:36.26 | |||||
Kempeleen Pyrintö | ||||||||||
32 | Inka Metiäinen | 2003 | 295 | 48.34 | 1:36.56 | |||||
Swimming Jyväskylä | ||||||||||
33 | Venla Säntti | 2003 | 294 | 45.71 | 1:36.77 | |||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
34 | Emma Johansson | 2003 | 291 | 46.92 | 1:37.00 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
35 | Eveliina Koivula | 2003 | 291 | 46.30 | 1:37.10 | |||||
Uinti Tampere | ||||||||||
36 | Tara Korkiakoski | 2003 | 290 | 45.78 | 1:37.13 | |||||
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | ||||||||||
37 | Hilla Kuuva | 2003 | 289 | 46.63 | 1:37.25 | |||||
Lappeenrannan Uimarit | ||||||||||
38 | Emilia Kouvo | 2003 | 285 | 46.38 | 1:37.75 | |||||
Lappeenrannan Kisa-Toverit | ||||||||||
39 | Senni Mattila | 2003 | 283 | 46.67 | 1:37.96 | |||||
Porin Uimaseura | ||||||||||
40 | Lotta Isola | 2003 | 283 | 45.92 | 1:38.01 | |||||
Uimaseura Kangasalan Kuohu | ||||||||||
41 | Venla Koskinen | 2003 | 282 | 46.90 | 1:38.02 | |||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | ||||||||||
42 | Emma Loponen | 2003 | 282 | 46.84 | 1:38.05 | |||||
Vanders | ||||||||||
43 | Daniela Degenhardt | 2003 | 282 | 45.89 | 1:38.06 | |||||
Aurajoen Uinti | ||||||||||
44 | Sini Lassila | 2003 | 280 | 45.91 | 1:38.31 | |||||
Swimming Club Rovaniemi | ||||||||||
45 | Emmi Partanen | 2003 | 280 | 47.61 | 1:38.33 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
45 | Nicole Sundell | 2003 | 280 | 46.81 | 1:38.33 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
47 | Tinka Rokka | 2003 | 279 | 46.67 | 1:38.42 | |||||
Uimaseura Aquila | ||||||||||
48 | Henna Hökkä | 2003 | 278 | 46.23 | 1:38.54 | |||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
49 | Mimosa Rintala | 2003 | 278 | 47.97 | 1:38.59 | |||||
Rauman Uimaseura | ||||||||||
50 | Veera Paasovaara | 2003 | 277 | 46.76 | 1:38.68 | |||||
Oulun Lohet | ||||||||||
51 | Minea Wiren | 2003 | 274 | 46.43 | 1:38.96 | |||||
Nokian Pyry | ||||||||||
52 | Kerttu Nurmi | 2003 | 271 | 47.72 | 1:39.36 | |||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | ||||||||||
53 | Saana Järvinen | 2003 | 270 | 48.37 | 1:39.45 | |||||
Swimming Jyväskylä | ||||||||||
54 | Kaarin Rapinoja | 2003 | 267 | 48.11 | 1:39.92 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
55 | Iris Hanski | 2003 | 265 | 48.52 | 1:40.18 | |||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | ||||||||||
56 | Mathilda Puutio | 2003 | 259 | 48.04 | 1:40.83 | |||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
57 | Saima Huovinen | 2003 | 259 | 46.95 | 1:40.92 | |||||
Helsingin Uimarit | ||||||||||
58 | Viivi Sorri | 2003 | 254 | 48.36 | 1:41.55 | |||||
Gladius Kirkkonummi | ||||||||||
59 | Sylvia Siltainsuu | 2003 | 254 | 48.78 | 1:41.58 | |||||
Vanders | ||||||||||
60 | Peppi-Stiina Ahti | 2003 | 254 | 48.24 | 1:41.60 | |||||
Swimming Team Riksu | ||||||||||
61 | Julia Peltola | 2003 | 253 | 48.07 | 1:41.63 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
62 | Janna Salminen | 2003 | 252 | 50.38 | 1:41.83 | |||||
Lahden Uimaseura | ||||||||||
63 | Minna Kinnunen | 2003 | 250 | 47.98 | 1:42.06 | |||||
Joensuun Uimaseura | ||||||||||
63 | Petra Kivi | 2003 | 250 | 49.07 | 1:42.06 | |||||
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | ||||||||||
65 | Ida Lehtovaara | 2003 | 247 | 48.76 | 1:42.49 | |||||
Uimaseura Aquila | ||||||||||
66 | Minttu Paalanen | 2003 | 244 | 49.84 | 1:42.97 | |||||
Lahden Uimaseura | ||||||||||
67 | Kaisa Himanen | 2003 | 240 | 50.72 | 1:43.45 | |||||
Mikkelin Uimaseura | ||||||||||
68 | Matilda Saario | 2003 | 235 | 49.80 | 1:44.19 | |||||
Uimaseura Kaarina | ||||||||||
69 | Susanna Kuisma | 2003 | 234 | 50.42 | 1:44.31 | |||||
Hyvinkään Uimaseura | ||||||||||
70 | Sandra Kalenius | 2003 | 233 | 49.56 | 1:44.43 | |||||
Kouvolan Uimarit | ||||||||||
71 | Enni Silvennoinen | 2003 | 231 | 48.91 | 1:44.83 | |||||
Riihimäen Uimaseura | ||||||||||
72 | Henrietta Löfgren | 2003 | 225 | 49.06 | 1:45.75 | |||||
Keravan Uimarit | ||||||||||
- | Anna Retva | 2003 | DSQ | |||||||
Tuusulan Uimaseura | ||||||||||
SW 7.4 Pää ei rikkonut veden pintaa ennen toisen käsivedon leveintä kohtaa lähdön / käännöksen jälkeen | ||||||||||
- | Hilla Saastamoinen | 2003 | DSQ | |||||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
SW 7.5 Perhosuinnin potku (pl. lähdön / käännöksen jälkeen) | ||||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.24.00 | Tulostuspäivämäärä | 14 kesäkuu 2015 |
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat | Tulostusaika | 16:25 |