2020-04-03   11:05:48
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Kevätuinnit 2015

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 11 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 11 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) 
 
  Kilpailu  Kevätuinnit    Tulostuspäivämäärä  28 helmikuu 2015   
  Kilpailun paikkakunta  Salo    Tulostusaika  14:48   
  Järjestäjä  Salon Uimarit ry         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  28 helmikuu 2015         
 
 
Laji 11, 50m RU T10, T12, N, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Ellen Kaituri  2006  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku            51.19   
Tiitu Koskinen  2005  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku            51.69   
Maja Wiberg  2005  Ekenäs Simsällskap            52.69   
Minttu Kiili  2005  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku            54.15   
Kukka Kangas  2005  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku            54.56   
Veera Maijala  2005  Rauman Uimaseura            55.63   
Silja Villanen  2005  Salon Uimarit            56.16   
Milla Lempiälä  2005  Loimaan Uimaseura            57.13   
Ella Suominen  2005  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku            58.60   
10  Oona-Julianna Kurkela  2005  Uimaseura Kaarina            58.79   
11  Vilja Pusa  2005  Rauman Uimaseura            59.40   
12  Roosa Tuomainen  2005  Salon Uimarit            1:00.15   
13  Essi Pyykkö  2006  Salon Uimarit            1:02.42   
14  Nelli-Noora Pitkänen  2005  Loimaan Uimaseura            1:02.46   
15  Bettina Sandelin  2005  Rauman Uimaseura            1:03.99   
16  Zara Cathrina Rintala  2006  Rauman Uimaseura            1:19.02   
Malva Salmelin  2006  Salon Uimarit            DSQ   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
                     
 
Laji 11, 50m RU T10, T12, N, Loppukilpailut 11 - 12 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Snezhana Ilcheva  2003  Someron Esa            44.79   
Riikka Silander  2003  Someron Esa            51.55   
Sara Laivo  2003  Uinti-Vakka            52.07   
Aleksandra Hiekka  2004  Uimaseura Kaarina            58.26   
Jenna Rautava  2003  Loimaan Uimaseura            58.70   
Iida Kallio  2004  Loimaan Uimaseura            1:04.42   
                     
 
Laji 11, 50m RU T10, T12, N, Loppukilpailut 13 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Ida Metsämäki  1998  Salon Uimarit            37.91   
Maarit Vainio  1980  Aurajoen Uinti            40.44   
Julia Huhtala  1998  Uimaseura Kaarina            41.66   
Henna Blomroos  2000  Rauman Uimaseura            41.70   
Erin Ekroos  2002  Swimming Team Riksu            44.39   
Ada Salokannel  2002  Salon Uimarit            44.78   
Riina Korri  2002  Rauman Uimaseura            46.45   
Aino Haarala  2001  Uimaseura Kaarina            48.65   
Saara Vähämiko  2002  Uimaseura Kaarina            48.85   
10  Aliisa Jalo  2002  Loimaan Uimaseura            50.87   
11  Johanna Törmä  1997  Loimaan Uimaseura            51.61   
12  Tiia-Sofia Taberman  2002  Loimaan Uimaseura            55.69   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.23.00  Tulostuspäivämäärä  28 helmikuu 2015 
Lisenssinhaltija: Salon Uimarit  Tulostusaika  14:48 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner