2019-07-18   06:46:11
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Resultater for FynRundt 4 - miniFÅM

Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit 1

Resultat Løb 15 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider
Resultat Løb 15 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider 
 
  Stævne navn  FynRundt 4    Udskriftsdato  26 april 2015   
  Stævne by  Nyborg    Udskriftstidspunkt  12:08   
  Arrangør  Nyborg Svømmeklub         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  26 april 2015         
 
 
Løb 15, 50m Brystsvømning Damer, Finaler 13 år 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Emma Christensen  2002              DSQ   
  Tommerup Svømme Klub                   
 
Løb 15, 50m Brystsvømning Damer, Finaler 12 år 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Anna Dam Rasmussen  2003    165          52.42   
  Tommerup Svømme Klub                   
Trine Bruun-Petersen  2003    157          53.36   
  Tommerup Svømme Klub                   
Emilie H. Christensen  2003    134          56.25   
  Ringe Svømme Klub                   
Pernille Juul Jensen  2003    117          58.78   
  O.S.L.F.                   
 
Løb 15, 50m Brystsvømning Damer, Finaler 11 år 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Jenni Nguyen  2004    186          50.41   
  Frem Odense                   
Julie Nguyen  2004    149          54.22   
  Frem Odense                   
Frederikke R. Andersen  2004              DNS   
  Ringe Svømme Klub                   
Josefine S Jørgensen  2004              DSQ   
  O.S.L.F.                   
Maria Sofia Sannino  2004              DSQ   
  Frem Odense                   
Veronika Krogh  2004              DSQ   
  Frem Odense                   
 
Løb 15, 50m Brystsvømning Damer, Finaler 10 år 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Esther Holm Land  2005    97          1:02.67   
  Odense Svømme Klub                   
Esther Ellegaard Nielsen  2005    75          1:08.04   
  O.S.L.F.                   
Mathilde Stilund  2005              DSQ   
  Frem Odense                   
 
Løb 15, 50m Brystsvømning Damer, Finaler 9 år og yngre 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Matilde Baraviec  2006    88          1:04.58   
  Odense Svømme Klub                   
Karoline Rasmussen  2006    82          1:06.23   
  Ringe Svømme Klub                   
Julija Bliucukis  2006    71          1:09.45   
  Odense Svømme Klub                   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.23.02  Udskriftsdato  26 april 2015 
Licens til Nyborg Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  12:08 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark