Resultater for Laviaarit
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
sunnuntaiaamu
Tulokset Laji 42 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 42 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Laviaarit |
|
Tulostuspäivämäärä |
17 toukokuu 2015 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Espoo |
|
Tulostusaika |
14:59 |
|
|
Järjestäjä |
Cetus |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
16 toukokuu 2015 |
|
|
|
|
|
|
Laji 42, 200m Sekauinti Pojat, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Eetu Palvanen |
2003 |
|
|
39.81 |
1:26.51 |
2:18.41 |
|
2:56.98 |
|
|
Lahden Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Niko Matela |
2003 |
|
|
39.16 |
1:26.20 |
2:17.02 |
|
2:57.11 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Tuukka Inkilä |
2003 |
|
|
39.47 |
1:25.27 |
2:17.66 |
|
2:57.20 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Oskar Turunen |
2003 |
|
|
39.44 |
1:28.66 |
2:16.93 |
|
2:57.97 |
|
|
Riihimäen Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Risto Martikainen |
2003 |
|
|
42.57 |
1:29.22 |
2:23.01 |
|
3:00.56 |
|
|
Kouvolan Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Leo Parviainen |
2003 |
|
|
38.93 |
1:24.76 |
2:22.27 |
|
3:02.60 |
|
|
Nummelan Kisaajat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Lassi Haimi |
2003 |
|
|
39.49 |
1:26.83 |
2:20.45 |
|
3:03.35 |
|
|
Kouvolan Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Manu Hännikäinen |
2003 |
|
|
38.17 |
1:29.67 |
2:24.46 |
|
3:04.59 |
|
|
Lahden Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Markus Nuorinko |
2003 |
|
|
46.28 |
1:32.31 |
2:27.85 |
|
3:05.28 |
|
|
Nummelan Kisaajat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
Ville Savulahti |
2003 |
|
|
46.36 |
1:35.38 |
2:26.11 |
|
3:05.62 |
|
|
Riihimäen Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
Luukas Vainio |
2003 |
|
|
40.93 |
1:28.08 |
2:26.77 |
|
3:06.48 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
Ajjuub Ezzat |
2005 |
|
|
43.29 |
1:31.45 |
2:24.99 |
|
3:07.08 |
|
|
Aurajoen Uinti |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
Juuso Rahikainen |
2003 |
|
|
45.11 |
1:31.81 |
2:28.37 |
|
3:08.18 |
|
|
Keravan Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
Pauli Salonen |
2003 |
|
|
42.20 |
1:28.95 |
2:27.34 |
|
3:09.51 |
|
|
Helsingin Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
Akseli Leppänen |
2004 |
|
|
44.53 |
1:32.81 |
2:28.61 |
|
3:11.76 |
|
|
Simmis Grani |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
Olavi Männistö |
2003 |
|
|
44.25 |
1:36.20 |
2:28.86 |
|
3:11.82 |
|
|
Riihimäen Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
Otto Mikkonen |
2003 |
|
|
46.00 |
1:33.45 |
2:31.43 |
|
3:13.21 |
|
|
Joensuun Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
Isak Jatkola |
2003 |
|
|
44.73 |
1:36.51 |
2:35.37 |
|
3:15.85 |
|
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
Pauli Rantamäki |
2003 |
|
|
44.48 |
1:35.31 |
2:32.72 |
|
3:16.55 |
|
|
Octopus Lohja |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
Leevi Kervinen |
2003 |
|
|
47.36 |
1:38.19 |
2:33.63 |
|
3:17.45 |
|
|
Uimaseura Aquila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
Alexander Nyman |
2004 |
|
|
48.31 |
1:37.97 |
2:36.73 |
|
3:19.63 |
|
|
Hyvinkään Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
Kasper Holopainen |
2003 |
|
|
44.19 |
1:33.84 |
2:37.20 |
|
3:20.70 |
|
|
Nummelan Kisaajat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
Santeri Berggren |
2003 |
|
|
48.00 |
1:38.77 |
2:40.52 |
|
3:21.48 |
|
|
Octopus Lohja |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
Oscar Taht |
2003 |
|
|
49.18 |
1:39.41 |
2:39.57 |
|
3:21.54 |
|
|
Simmis Wanda |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
Otto Kuusisto |
2004 |
|
|
46.53 |
1:37.58 |
2:39.34 |
|
3:23.89 |
|
|
Nurmijärven Uinti |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
Aleksi Hämäläinen |
2004 |
|
|
49.36 |
1:43.06 |
2:43.58 |
|
3:25.58 |
|
|
Joensuun Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
Tuomas Peltola |
2003 |
|
|
43.19 |
1:36.26 |
2:40.18 |
|
3:26.04 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
Henry Nyman |
2003 |
|
|
46.54 |
1:37.69 |
2:43.15 |
|
3:27.33 |
|
|
Helsingfors Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
Juuso Pulkkinen |
2004 |
|
|
44.48 |
1:41.13 |
2:41.63 |
|
3:30.13 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
Verneri Lehtovaara |
2004 |
|
|
46.85 |
1:37.72 |
2:47.01 |
|
3:33.30 |
|
|
Salon Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
Aapo Kaasinen |
2003 |
|
|
51.41 |
1:49.85 |
2:52.42 |
|
3:40.12 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
Waldemar Palombi |
2004 |
|
|
53.41 |
1:52.05 |
2:55.98 |
|
3:44.04 |
|
|
Helsingfors Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
Olli Havia |
2004 |
|
|
58.10 |
1:55.20 |
3:01.73 |
|
3:51.89 |
|
|
Salon Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
Yufei Meng |
2004 |
|
|
1:01.14 |
2:03.34 |
3:12.12 |
|
4:01.29 |
|
|
Oulun Lohet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
Paavo Nenonen |
2005 |
|
|
56.07 |
1:56.70 |
3:07.39 |
|
4:03.03 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Pyry Pitkänen |
2003 |
|
|
|
|
|
|
|
EXTRA |
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Niko Teperi |
2005 |
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Karri Suuronen |
2003 |
|
|
|
|
|
|
DNF |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Benjamin Hoot |
2003 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
rinta/1-käsi |
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 9.3 Uintiosuus ei päättynyt ao. lajin mukaisesti |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Kiarash Javidi Firooz Toussi |
2003 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 8.3 Rintauinnin potku |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Mio Heinola |
2005 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
selkä |
|
Nummelan Kisaajat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 9.3 Uintiosuus ei päättynyt ao. lajin mukaisesti |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Roni Severinkangas |
2003 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
selkä |
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 9.3 Uintiosuus ei päättynyt ao. lajin mukaisesti |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 42, 200m Sekauinti Pojat, Loppukilpailut 13 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Jesper Lietzen |
2002 |
|
|
33.80 |
1:13.22 |
1:57.57 |
|
2:32.52 |
|
|
Aurajoen Uinti |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Ibrahim Ezzat |
2002 |
|
|
32.74 |
1:12.01 |
1:59.20 |
|
2:33.87 |
|
|
Aurajoen Uinti |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Mikael Virtanen |
2002 |
|
|
35.69 |
1:18.53 |
2:07.27 |
|
2:43.80 |
|
|
Riihimäen Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Matias Hjelm |
2002 |
|
|
34.31 |
1:20.18 |
2:07.06 |
|
2:44.74 |
|
|
Vanders |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Verneri Viisanen |
2002 |
|
|
37.16 |
1:22.25 |
2:06.61 |
|
2:44.84 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Oscar Skjäl |
2002 |
|
|
34.54 |
1:17.71 |
2:08.94 |
|
2:49.02 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Danila Shishinin |
2002 |
|
|
37.79 |
1:22.90 |
2:12.70 |
|
2:51.12 |
|
|
ORCA Helsinki |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Mihail Khanoukaev |
2002 |
|
|
37.07 |
1:24.16 |
2:14.07 |
|
2:52.57 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Henri Jokinen |
2002 |
|
|
40.33 |
1:24.48 |
2:19.02 |
|
2:55.85 |
|
|
Keravan Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
Roope Tsutsunen |
2002 |
|
|
38.69 |
1:22.85 |
2:16.77 |
|
2:56.15 |
|
|
Lahden Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
Lauri Uosukainen |
2002 |
|
|
43.48 |
1:29.04 |
2:23.82 |
|
3:03.78 |
|
|
Lahden Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
Max Åström |
2002 |
|
|
39.09 |
1:27.01 |
2:23.45 |
|
3:04.75 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
Iivari Tuomola |
2002 |
|
|
40.45 |
1:26.25 |
2:25.06 |
|
3:05.62 |
|
|
Tuusulan Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
Roni Vilén |
2002 |
|
|
43.32 |
1:30.94 |
2:27.75 |
|
3:09.54 |
|
|
Lahden Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
Valle Joenranta |
2002 |
|
|
42.70 |
1:34.62 |
2:34.66 |
|
3:15.75 |
|
|
Lahden Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
Kirill Levo |
2002 |
|
|
42.13 |
1:31.36 |
2:33.25 |
|
3:16.23 |
|
|
ORCA Helsinki |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
Aarne Myllynen |
2002 |
|
|
46.21 |
1:33.57 |
2:37.91 |
|
3:20.57 |
|
|
Järvenpään Uintiklubi |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
Matias Ola |
2002 |
|
|
48.33 |
1:38.12 |
2:37.45 |
|
3:24.59 |
|
|
ORCA Helsinki |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
Pyry Talvitie |
2002 |
|
|
47.33 |
1:42.31 |
2:42.35 |
|
3:25.74 |
|
|
Gladius Kirkkonummi |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
Otto Sormunen |
2002 |
|
|
45.31 |
1:37.91 |
2:43.88 |
|
3:30.78 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
Sandro Karhula |
2002 |
|
|
54.86 |
1:52.69 |
3:03.47 |
|
3:54.58 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Aarno Lind |
2002 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
selkä |
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 9.3 Uintiosuus ei päättynyt ao. lajin mukaisesti |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Elias Jääskeläinen |
2002 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
selkä |
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 9.3 Uintiosuus ei päättynyt ao. lajin mukaisesti |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 42, 200m Sekauinti Pojat, Loppukilpailut 14 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Mohamed Ezzat |
2001 |
|
|
31.49 |
1:09.73 |
1:55.28 |
|
2:27.21 |
|
|
Aurajoen Uinti |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Tuomas Jokinen |
2001 |
|
|
32.51 |
1:13.55 |
1:54.93 |
|
2:27.48 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Eerikki Laitala |
2001 |
|
|
31.49 |
1:14.48 |
1:52.63 |
|
2:28.75 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Väinö Koponen |
2001 |
|
|
33.07 |
1:13.48 |
1:56.60 |
|
2:30.28 |
|
|
Lahden Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Veeti Ruohtula |
2001 |
|
|
32.44 |
1:13.97 |
1:58.25 |
|
2:32.24 |
|
|
Joensuun Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Timi Pernanen |
2001 |
|
|
31.68 |
1:12.95 |
1:59.46 |
|
2:34.29 |
|
|
Lahden Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Miiro Vartiainen |
2001 |
|
|
33.98 |
1:15.30 |
2:01.18 |
|
2:35.01 |
|
|
Joensuun Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Petteri Haverinen |
2001 |
|
|
32.40 |
1:10.25 |
1:59.10 |
|
2:35.89 |
|
|
Lahden Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Atte Pennanen |
2001 |
|
|
35.30 |
1:17.01 |
2:01.64 |
|
2:38.03 |
|
|
Lahden Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
Timi Torkkel |
2001 |
|
|
33.81 |
1:17.02 |
2:02.83 |
|
2:38.38 |
|
|
Hämeenlinnan Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
Aleksi Helminen |
2001 |
|
|
35.66 |
1:18.01 |
2:03.74 |
|
2:38.40 |
|
|
Lahden Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
Atte Alila |
2001 |
|
|
31.79 |
1:15.57 |
2:02.35 |
|
2:38.50 |
|
|
Uimaseura Aquila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
Pyry Nurminen |
2001 |
|
|
36.31 |
1:20.20 |
2:05.36 |
|
2:41.32 |
|
|
ORCA Helsinki |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
Perttu Somero |
2001 |
|
|
35.55 |
1:13.79 |
2:03.48 |
|
2:41.44 |
|
|
Lahden Kaleva |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
Jetro Isotalo |
2001 |
|
|
33.75 |
1:17.09 |
2:07.75 |
|
2:44.96 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
Kasper Vaittinen |
2001 |
|
|
36.89 |
1:17.14 |
2:08.78 |
|
2:46.16 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
Konsta Seppä |
2001 |
|
|
37.13 |
1:21.43 |
2:09.85 |
|
2:46.54 |
|
|
Riihimäen Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
Aaro Märsylä |
2001 |
|
|
34.80 |
1:19.79 |
2:15.97 |
|
2:52.10 |
|
|
Vanders |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
Eetu Häkkinen |
2001 |
|
|
40.83 |
1:32.26 |
2:24.53 |
|
3:06.91 |
|
|
Järvenpään Uintiklubi |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
Alexander Beresten |
2001 |
|
|
41.29 |
1:35.12 |
2:28.75 |
|
3:10.77 |
|
|
Helsingfors Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
Jeremia Sidoroff |
2001 |
|
|
43.58 |
1:31.01 |
2:28.55 |
|
3:12.31 |
|
|
Joensuun Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
Repe Kupila |
2001 |
|
|
46.80 |
1:38.29 |
2:39.33 |
|
3:24.52 |
|
|
Gladius Kirkkonummi |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Harry Zimmermann |
2001 |
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
Lahden Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Lauri Krapf |
2001 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
rinta/1-käsi |
|
Helsingfors Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 9.3 Uintiosuus ei päättynyt ao. lajin mukaisesti |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.23.05 |
Tulostuspäivämäärä |
17 toukokuu 2015 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto |
Tulostusaika |
14:59 |
|