Results for IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Tulokset Laji 51 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat)
Tulokset Laji 51 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat) |
|
|
Kilpailu |
LR IKM 2015 alkukilpailut PS |
|
Tulostuspivmr |
01 marraskuu 2015 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Oulu |
|
Tulostusaika |
17:37 |
|
|
Jrjestj |
HaHe, KemPy, OuLo, OU |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupivmr |
31 lokakuu 2015 |
|
|
|
|
|
|
Laji 51, T11,12 200m Sekauinti, Loppukilpailut 11 v |
T12 LRIKM-enntys Jenna Laukkanen, KaUS, 2:29,45 2007 |
T11 LRIKM-enntys Wilma Jacobson, HSS, 2:40,66 2011 |
T-11 VAIN ALKUKILPAILUSSA |
|
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Pinja Taskila |
2004 |
|
409 |
40.04 |
1:21.63 |
2:09.20 |
|
2:47.80 |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Petra Ansaranta |
2004 |
|
403 |
36.96 |
1:17.48 |
2:09.95 |
|
2:48.64 |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Olga Emilia Mattila |
2004 |
|
346 |
40.46 |
1:26.52 |
2:16.70 |
|
2:57.34 |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Ida Roponen |
2004 |
|
333 |
41.71 |
1:26.37 |
2:21.82 |
|
2:59.75 |
|
|
Haukiputaan Heitto |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Inka Elamaa |
2004 |
|
333 |
40.46 |
1:24.87 |
2:18.36 |
|
2:59.75 |
|
|
Oulun Lohet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Eevi Peltonen |
2004 |
|
328 |
38.93 |
1:25.69 |
2:20.26 |
|
3:00.57 |
|
|
Oulun Lohet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Aada Heiskanen |
2004 |
|
327 |
42.71 |
1:27.09 |
2:23.38 |
|
3:00.78 |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Kiia Junttari |
2004 |
|
290 |
41.32 |
1:31.48 |
2:26.42 |
|
3:08.06 |
|
|
Kemin Tyven Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Viivi Tonteri |
2004 |
|
285 |
40.58 |
1:28.32 |
2:26.98 |
|
3:09.33 |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
Inka Lytz |
2004 |
|
279 |
44.92 |
1:30.96 |
2:29.18 |
|
3:10.47 |
|
|
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
Anni Ranta-Valkama |
2004 |
|
270 |
44.24 |
1:32.87 |
2:32.05 |
|
3:12.69 |
|
|
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
Anniina Kanste |
2004 |
|
221 |
45.76 |
1:37.69 |
2:38.17 |
|
3:25.97 |
|
|
Haukiputaan Heitto |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
Hanna-Maria Korpilhde |
2004 |
|
207 |
45.91 |
1:37.78 |
2:46.87 |
|
3:30.49 |
|
|
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
Siiri Rahikkala |
2004 |
|
194 |
50.68 |
1:46.29 |
2:47.58 |
|
3:34.93 |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 51, T11,12 200m Sekauinti, Loppukilpailut 12 v |
T12 LRIKM-enntys Jenna Laukkanen, KaUS, 2:29,45 2007 |
T11 LRIKM-enntys Wilma Jacobson, HSS, 2:40,66 2011 |
T-11 VAIN ALKUKILPAILUSSA |
|
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Laura Lahtinen |
2003 |
|
606 |
30.69 |
1:09.27 |
1:52.33 |
|
2:27.20 |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Madeleine Hiltunen |
2003 |
|
543 |
33.54 |
1:11.57 |
1:57.82 |
|
2:32.72 |
|
|
Oulun Lohet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Minja Lukkari |
2003 |
|
497 |
35.15 |
1:16.01 |
2:01.86 |
|
2:37.29 |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Roosa Krkkinen |
2003 |
|
484 |
35.74 |
1:16.74 |
2:02.41 |
|
2:38.65 |
|
|
Oulun Lohet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Martta Nygrd |
2003 |
|
459 |
35.20 |
1:14.89 |
2:03.69 |
|
2:41.48 |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Henna Hkk |
2003 |
|
445 |
33.59 |
1:13.77 |
2:05.83 |
|
2:43.12 |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Venla Sntti |
2003 |
|
438 |
35.45 |
1:16.94 |
2:08.40 |
|
2:43.98 |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Emma Laatikainen |
2003 |
|
374 |
38.45 |
1:24.98 |
2:12.45 |
|
2:52.81 |
|
|
Swimming Club Vuokatti |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Mathilda Puutio |
2003 |
|
354 |
41.52 |
1:28.04 |
2:18.18 |
|
2:56.09 |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
Hilla Saastamoinen |
2003 |
|
343 |
39.76 |
1:24.83 |
2:18.27 |
|
2:57.98 |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
Katariina Kuulasmaa |
2003 |
|
259 |
43.94 |
1:33.46 |
2:32.73 |
|
3:15.39 |
|
|
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
Siiri Keisu |
2003 |
|
238 |
43.61 |
1:36.05 |
2:36.31 |
|
3:20.89 |
|
|
Oulun Lohet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
Viona Mnttinen |
2003 |
|
232 |
43.80 |
1:35.93 |
2:39.42 |
|
3:22.77 |
|
|
Oulun Lohet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
Emmi Palo |
2003 |
|
226 |
45.72 |
1:37.19 |
2:38.31 |
|
3:24.35 |
|
|
Kemin Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Malla Juutinen |
2003 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Oulun Lohet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.4 Knns ei alkanut heti vatsalleen kntymisen jlkeen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Nella Valtanen |
2003 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Kajaanin Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 8.4 Yhden kden /kdet pllekkin / eriaikainen kosketus seinn knnksess / maaliin tullessa |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekij: WinGrodan 1.24.00 |
Tulostuspivmr |
01 marraskuu 2015 |
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat |
Tulostusaika |
17:37 |
|