Tulokset IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Tulokset Laji 25 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | LR IKM 2015 alkukilpailut PS | Tulostuspäivämäärä | 31 lokakuu 2015 | |||
Kilpailun paikkakunta | Oulu | Tulostusaika | 19:06 | |||
Järjestäjä | HaHe, KemPy, OuLo, OU | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 31 lokakuu 2015 |
Laji 25, T10,11 50m Perhosuinti, Loppukilpailut 10 v |
T11 LRIKM-ennätys Laura Mäki, RaisU, 31,18 2008 |
T10 LRIKM-ennätys Liinu Louhikoski, Vanders, 35,76 2014 |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Saara Niemi | 2005 | 251 | 38.63 | ||||||
Haukiputaan Heitto | ||||||||||
2 | Viivi Säntti | 2005 | 248 | 38.78 | ||||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
3 | Elina Turunen | 2005 | 213 | 40.77 | ||||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
4 | Riina Niemi | 2005 | 189 | 42.44 | ||||||
Swimming Club Rovaniemi | ||||||||||
5 | Laura Rajavaara | 2005 | 185 | 42.75 | ||||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
6 | Alexia Tahkola | 2005 | 177 | 43.37 | ||||||
Oulun Lohet | ||||||||||
7 | Santra Peuralahti | 2005 | 172 | 43.78 | ||||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
8 | Essi Vilhelmiina Virta | 2005 | 155 | 45.32 | ||||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
9 | Oona Luokkala | 2005 | 103 | 51.95 | ||||||
Kemin Työväen Uimarit | ||||||||||
10 | Teresa Pulkkinen | 2005 | 96 | 53.10 | ||||||
Oulun Lohet | ||||||||||
11 | Eveliina Vakkuri | 2005 | 87 | 55.00 | ||||||
Kemin Työväen Uimarit | ||||||||||
Laji 25, T10,11 50m Perhosuinti, Loppukilpailut 11 v |
T11 LRIKM-ennätys Laura Mäki, RaisU, 31,18 2008 |
T10 LRIKM-ennätys Liinu Louhikoski, Vanders, 35,76 2014 |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Petra Ansaranta | 2004 | 342 | 34.86 | ||||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
2 | Helmi Jouhten | 2004 | 337 | 35.00 | ||||||
Kempeleen Pyrintö | ||||||||||
3 | Laura Markuksela | 2004 | 278 | 37.33 | ||||||
Oulun Lohet | ||||||||||
4 | Eevi Peltonen | 2004 | 260 | 38.19 | ||||||
Oulun Lohet | ||||||||||
5 | Ida Roponen | 2004 | 259 | 38.21 | ||||||
Haukiputaan Heitto | ||||||||||
6 | Aada Heiskanen | 2004 | 254 | 38.46 | ||||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
7 | Kiia Junttari | 2004 | 248 | 38.78 | ||||||
Kemin Työväen Uimarit | ||||||||||
8 | Viivi Tonteri | 2004 | 237 | 39.38 | ||||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
9 | Inka Elamaa | 2004 | 236 | 39.42 | ||||||
Oulun Lohet | ||||||||||
10 | Olga Emilia Mattila | 2004 | 236 | 39.45 | ||||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
11 | Pinja Taskila | 2004 | 220 | 40.38 | ||||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
12 | Anni Ranta-Valkama | 2004 | 219 | 40.42 | ||||||
Swimming Club Rovaniemi | ||||||||||
13 | Hanna-Maria Korpilähde | 2004 | 207 | 41.16 | ||||||
Swimming Club Rovaniemi | ||||||||||
14 | Inka Lytz | 2004 | 184 | 42.81 | ||||||
Swimming Club Rovaniemi | ||||||||||
15 | Anniina Kanste | 2004 | 176 | 43.46 | ||||||
Haukiputaan Heitto | ||||||||||
16 | Siiri Rahikkala | 2004 | 105 | 51.61 | ||||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.24.00 | Tulostuspäivämäärä | 31 lokakuu 2015 |
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat | Tulostusaika | 19:06 |