Resultater for Alm Brand Aalborg Cup
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
Lørdag formiddag
Resultat Løb 19 (Indledende) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider |
Stævne navn | Alm Brand Aalborg Cup 2016 | Udskriftsdato | 26 november 2016 | |||
Stævne by | Aalborg | Udskriftstidspunkt | 20:24 | |||
Arrangør | Aalborg Svømmeklub | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 25 november 2016 |
Løb 19, 100m Rygsvømning Damer, Indledende Årg. 0-2002 |
Sponsor: Løkken Idrætscenter |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | 50m | Opnået | Status | |||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Karoline Sørensen | 2002 | 572 | 32.23 | 1:06.29 | |||||
Thisted Svømmeklub | 1:04.92 | |||||||||
2 | Karina Høybye Olesen | 2001 | 550 | 32.44 | 1:07.13 | |||||
Nyborg Svømmeklub | 1:08.09 | |||||||||
3 | Victoria Haahr Pallesen | 2002 | 507 | 33.88 | 1:08.99 | |||||
Aalborg Svømmeklub | 1:08.81 | |||||||||
4 | Johanne Marie Poulsen | 2001 | 502 | 33.96 | 1:09.20 | |||||
Aalborg Svømmeklub | 1:07.08 | |||||||||
5 | Camilla Brøgger-Andersen | 2002 | 498 | 34.28 | 1:09.41 | |||||
Aalborg Svømmeklub | 1:09.77 | |||||||||
6 | Stefanie Brun Koch | 2001 | 473 | 34.50 | 1:10.61 | |||||
Aalborg Svømmeklub | 1:09.89 | |||||||||
7 | Nete Lund Madsen | 2001 | 472 | 34.85 | 1:10.67 | |||||
Aalborg Svømmeklub | 1:10.15 | |||||||||
8 | Lisa Rijkhoff | 2001 | 471 | 34.51 | 1:10.70 | |||||
Aalborg Svømmeklub | 1:12.96 | |||||||||
9 | Louise Bach Andersen | 2001 | 456 | 34.44 | 1:11.48 | |||||
Aalborg Svømmeklub | 1:09.31 | |||||||||
10 | Lenette Nielsen | 1997 | 453 | 34.94 | 1:11.62 | |||||
Aalborg Svømmeklub | 1:07.75 | |||||||||
11 | Signe Villumsen | 2001 | 439 | 35.49 | 1:12.40 | |||||
Aalborg Svømmeklub | 1:12.74 | |||||||||
12 | Iben Bak | 2001 | 434 | 36.20 | 1:12.65 | |||||
Nyborg Svømmeklub | 1:12.38 | |||||||||
13 | Nicoline Kristiansen | 2002 | 432 | 35.27 | 1:12.74 | |||||
Agfs Svømmeafdeling | 1:12.76 | |||||||||
14 | Josefine Bladt Wichmann | 2000 | 428 | 35.65 | 1:13.00 | |||||
Agfs Svømmeafdeling | 1:11.07 | |||||||||
15 | Julie Kappel Petersen | 2002 | 427 | 35.47 | 1:13.04 | |||||
Thisted Svømmeklub | 1:12.25 | |||||||||
16 | Lærke Juul Nielsen | 2000 | 422 | 35.87 | 1:13.31 | |||||
Støvring Svømmeklub Pingvinen | 1:12.12 | |||||||||
17 | Anna Mathiasen | 2000 | 418 | 35.97 | 1:13.58 | |||||
Thisted Svømmeklub | 1:12.25 | |||||||||
17 | Caroline Christensen | 1999 | 418 | 35.17 | 1:13.58 | |||||
Svømmeklubben SMUT Terndrup | 1:12.49 | |||||||||
19 | Anette Poulsen | 1999 | 416 | 35.37 | 1:13.71 | |||||
Thisted Svømmeklub | 1:10.01 | |||||||||
20 | Julie Frisch Hoff | 2002 | 395 | 36.28 | 1:14.98 | |||||
Hørsholm Svømmeforening | 1:15.01 | |||||||||
21 | Freya Bloch Johnson | 2000 | 390 | 36.39 | 1:15.31 | |||||
Hobro Svømmeklub | 1:13.09 | |||||||||
22 | Selma Bruun | 2001 | 386 | 35.89 | 1:15.56 | |||||
Agfs Svømmeafdeling | 1:12.97 | |||||||||
23 | Charlotte S. Jensen | 2002 | 381 | 36.85 | 1:15.87 | |||||
Svømmeklubben Nord | 1:18.21 | |||||||||
24 | Emma Viborg Larsen | 2001 | 380 | 36.66 | 1:15.92 | |||||
Aabybro Idrætsforening | 1:14.20 | |||||||||
25 | Sine Johansen | 2000 | 364 | 36.70 | 1:17.07 | |||||
Aalborg Svømmeklub | 1:17.38 | |||||||||
26 | Lise Lindemann-Larsen | 2002 | 351 | 37.58 | 1:17.97 | |||||
Thisted Svømmeklub | 1:16.32 | |||||||||
27 | Maria Kornum | 2001 | 348 | 37.78 | 1:18.20 | |||||
Svømmeklubben Nord | 1:16.86 | |||||||||
28 | Cecilie Tommerup Sørensen | 2001 | 341 | 38.30 | 1:18.76 | |||||
Støvring Svømmeklub Pingvinen | 1:17.10 | |||||||||
29 | Lærke Als | 2002 | 338 | 38.79 | 1:18.98 | |||||
Svømmeklubben Nord | 1:18.73 | |||||||||
30 | Sofia Ingeberg | 2002 | 335 | 38.32 | 1:19.20 | |||||
Odder Svømmeklub | 1:17.64 | |||||||||
31 | Signe Christensen | 2001 | 321 | 39.35 | 1:20.33 | |||||
Svømmeklubben S 68 | 1:20.72 | |||||||||
32 | Cathrine Boe Andersen | 2001 | 310 | 39.94 | 1:21.26 | |||||
Aabybro Idrætsforening | 1:16.83 | |||||||||
33 | Astrid Crone Jespersen | 2002 | 292 | 39.71 | 1:22.93 | |||||
Aarhus Swim | 1:23.03 | |||||||||
34 | Julia Harpøth | 2002 | 288 | 39.67 | 1:23.31 | |||||
Brædstrup Svømmeklub | 1:19.39 | |||||||||
35 | Emma Steen | 2000 | 281 | 41.41 | 1:23.96 | |||||
Svømmeklubben Søhesten | 1:24.02 | |||||||||
36 | Therese Mardal | 2002 | 268 | 41.51 | 1:25.26 | |||||
Thisted Svømmeklub | 1:30.00 | |||||||||
37 | Katrine Munch Sørensen | 2001 | 259 | 42.20 | 1:26.32 | |||||
Støvring Svømmeklub Pingvinen | 1:25.48 | |||||||||
38 | Mia Sommer Johansen | 2002 | 257 | 41.66 | 1:26.47 | |||||
Swim Team Neptun | 1:22.50 | |||||||||
39 | Katrine Søndergaard | 2002 | 253 | 42.07 | 1:26.95 | |||||
Swim Team Neptun | 1:28.18 | |||||||||
40 | Sofie Nielsen | 2001 | 252 | 44.33 | 1:27.11 | |||||
Støvring Svømmeklub Pingvinen | 1:36.26 | |||||||||
41 | Maja Volke | 2002 | 240 | 44.55 | 1:28.44 | |||||
Swim Team Neptun | 1:32.58 | |||||||||
42 | Sara Fiil Jensen | 2002 | 240 | 43.37 | 1:28.52 | |||||
Ikast Svømmeklub | 1:25.76 | |||||||||
43 | Gro Sørensen | 2002 | 224 | 44.41 | 1:30.60 | |||||
Aarhus Swim | 1:42.52 | |||||||||
44 | Lykke Kanstrup | 2002 | 202 | 44.08 | 1:33.69 | |||||
Svømmeklubben Nord | 1:40.93 | |||||||||
45 | Caroline T.b. Johansen | 1999 | 195 | 45.89 | 1:34.77 | |||||
HOG-Hinnerup | 1:45.80 | |||||||||
46 | Celina Sørensen | 2002 | 164 | 49.19 | 1:40.42 | |||||
Hobro Svømmeklub | 1:48.84 | |||||||||
47 | Mirantee Brimstrond | 2000 | 163 | 48.12 | 1:40.67 | |||||
Stidsholt IF | 1:25.00 | |||||||||
48 | Ida Sabroe | 2002 | 149 | 49.86 | 1:43.77 | |||||
Odder Svømmeklub | 1:46.65 | |||||||||
- | Emma Ildal Djørup | 2002 | DNS | |||||||
Aalborg Svømmeklub | 1:12.14 | |||||||||
- | Katrine Kristensen | 1997 | DNS | |||||||
Svømmeklubben Søhesten | 1:12.97 | |||||||||
Løb 19, 100m Rygsvømning Damer, Indledende Årg. 2003-2004 |
Sponsor: Løkken Idrætscenter |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | 50m | Opnået | Status | |||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Rebecca E. Jakobsen | 2003 | 514 | 33.72 | 1:08.69 | |||||
Viborg Svømme Klub | 1:08.81 | |||||||||
2 | Ida S Olesen | 2003 | 507 | 33.78 | 1:08.99 | |||||
Aalborg Svømmeklub | 1:08.86 | |||||||||
3 | Frederikke Marie Hansen | 2003 | 481 | 34.30 | 1:10.20 | |||||
Gladsaxe Idræts Forening | 1:10.75 | |||||||||
4 | Mille Kjær Jensen | 2004 | 457 | 34.37 | 1:11.43 | |||||
Aarhus Swim | 1:13.77 | |||||||||
5 | Terese Kjøller Rudbeck | 2003 | 455 | 35.08 | 1:11.50 | |||||
Gladsaxe Idræts Forening | 1:09.41 | |||||||||
6 | Sofie Trekær Klausen | 2003 | 454 | 34.99 | 1:11.59 | |||||
Brædstrup Svømmeklub | 1:14.74 | |||||||||
7 | Esther Else Grubert | 2003 | 443 | 35.66 | 1:12.15 | |||||
Gladsaxe Idræts Forening | 1:12.18 | |||||||||
8 | Alberte Ehrenreich-Birn | 2003 | 436 | 35.15 | 1:12.55 | |||||
Vejle Svømmeklub Triton | 1:13.41 | |||||||||
9 | Selma Pruzljanin | 2003 | 424 | 35.89 | 1:13.21 | |||||
Thisted Svømmeklub | 1:17.35 | |||||||||
10 | Cecilie Hingebjerg | 2004 | 420 | 36.33 | 1:13.45 | |||||
Vejle Svømmeklub Triton | 1:13.18 | |||||||||
10 | Sarah Carugati | 2004 | 420 | 35.71 | 1:13.45 | |||||
Agfs Svømmeafdeling | 1:12.30 | |||||||||
12 | Anna Toft Petersen | 2004 | 418 | 36.00 | 1:13.58 | |||||
Aalborg Svømmeklub | 1:16.63 | |||||||||
13 | Signe Thomsen | 2003 | 411 | 36.36 | 1:13.98 | |||||
Svømmeklubben SMUT Terndrup | 1:13.42 | |||||||||
14 | Emma Kutsko Jensen | 2004 | 411 | 36.43 | 1:13.99 | |||||
Aalborg Svømmeklub | 1:17.17 | |||||||||
15 | Emilie Wolf Sørensen | 2003 | 399 | 36.53 | 1:14.72 | |||||
Aarhus Swim | 1:13.86 | |||||||||
16 | Mia Borgensgaard | 2003 | 392 | 36.72 | 1:15.14 | |||||
Agfs Svømmeafdeling | 1:14.53 | |||||||||
17 | Mathilde Wisborg Fog | 2003 | 387 | 36.30 | 1:15.45 | |||||
Støvring Svømmeklub Pingvinen | 1:17.19 | |||||||||
18 | Marlene Reitan | 2003 | 385 | 36.48 | 1:15.63 | |||||
Agfs Svømmeafdeling | 1:19.22 | |||||||||
19 | Lærke Høgsted | 2003 | 384 | 36.53 | 1:15.67 | |||||
Svømmeklubben S 68 | 1:15.97 | |||||||||
20 | Kathrine Bech Nielsen | 2004 | 379 | 37.34 | 1:16.04 | |||||
Odder Svømmeklub | 1:16.38 | |||||||||
21 | Holly Lønne Turner | 2003 | 369 | 37.66 | 1:16.70 | |||||
Vejle Svømmeklub Triton | 1:20.11 | |||||||||
21 | Martha Bjerg | 2004 | 369 | 38.25 | 1:16.70 | |||||
Aarhus Swim | 1:18.70 | |||||||||
23 | Clara Skrydstrup | 2004 | 368 | 36.72 | 1:16.76 | |||||
Aarhus Swim | 1:18.41 | |||||||||
24 | Mia Hvarre | 2004 | 357 | 37.47 | 1:17.54 | |||||
Vejle Svømmeklub Triton | 1:18.16 | |||||||||
25 | Mille Trier Pedersen | 2003 | 348 | 37.89 | 1:18.17 | |||||
Vejle Svømmeklub Triton | ||||||||||
26 | Laura Marie Dige | 2004 | 345 | 38.57 | 1:18.41 | |||||
Aarhus Swim | 1:18.85 | |||||||||
27 | Nicoline Dyrman | 2004 | 339 | 39.15 | 1:18.87 | |||||
Støvring Svømmeklub Pingvinen | 1:19.56 | |||||||||
28 | Maria Mehlsen | 2003 | 328 | 39.83 | 1:19.74 | |||||
Agfs Svømmeafdeling | 1:24.46 | |||||||||
29 | Astrid Hassing | 2004 | 323 | 38.88 | 1:20.20 | |||||
Svømmeklubben Nord | 1:21.71 | |||||||||
30 | Amalie Schou | 2003 | 322 | 39.18 | 1:20.22 | |||||
Gladsaxe Idræts Forening | 1:20.52 | |||||||||
31 | Marie Egeskjold Bruun | 2003 | 320 | 39.04 | 1:20.43 | |||||
Vejle Svømmeklub Triton | 1:19.74 | |||||||||
32 | Victoria Bjerre | 2003 | 317 | 39.51 | 1:20.65 | |||||
Aabybro Idrætsforening | 1:23.15 | |||||||||
33 | Sia Aagaard | 2004 | 317 | 39.22 | 1:20.66 | |||||
Aarhus Swim | 1:22.31 | |||||||||
34 | Alberte Kempel Christense | 2004 | 307 | 40.23 | 1:21.52 | |||||
Swim Team Neptun | 1:20.17 | |||||||||
35 | Veronica Brix | 2003 | 305 | 39.35 | 1:21.71 | |||||
Agfs Svømmeafdeling | 1:20.44 | |||||||||
36 | Anna Christine Pedersen | 2003 | 302 | 40.28 | 1:21.94 | |||||
Aalborg Svømmeklub | ||||||||||
37 | Helga Bak | 2004 | 301 | 39.81 | 1:22.04 | |||||
Nyborg Svømmeklub | 1:22.79 | |||||||||
38 | Mathilde Tilsted Hansen | 2003 | 300 | 40.45 | 1:22.15 | |||||
Aarhus Swim | 1:30.91 | |||||||||
39 | Ea Pakula Jepsen | 2003 | 297 | 41.08 | 1:22.42 | |||||
Vejle Svømmeklub Triton | 1:26.30 | |||||||||
40 | Freja Friborg | 2004 | 291 | 40.14 | 1:22.98 | |||||
Støvring Svømmeklub Pingvinen | 1:19.75 | |||||||||
41 | Emilie Johanna Bülow | 2003 | 285 | 40.32 | 1:23.61 | |||||
Vejle Svømmeklub Triton | 1:25.19 | |||||||||
42 | Lea Kjær Kristensen | 2004 | 278 | 40.79 | 1:24.28 | |||||
Viborg Svømme Klub | 1:22.22 | |||||||||
43 | Marie Graff Esbensen | 2003 | 276 | 41.01 | 1:24.44 | |||||
Ikast Svømmeklub | 1:25.85 | |||||||||
44 | Mille Winther | 2003 | 270 | 41.51 | 1:25.09 | |||||
Svømmeklubben S 68 | 1:23.03 | |||||||||
45 | Alberthe Skovborg Hansen | 2004 | 260 | 40.85 | 1:26.16 | |||||
Viborg Svømme Klub | 1:22.12 | |||||||||
46 | Sofie Kaysen | 2004 | 258 | 42.04 | 1:26.40 | |||||
Nyborg Svømmeklub | 1:31.95 | |||||||||
47 | Marie Jæger | 2003 | 256 | 41.70 | 1:26.65 | |||||
Vejle Svømmeklub Triton | 1:24.97 | |||||||||
48 | Frida Lind | 2004 | 249 | 42.80 | 1:27.41 | |||||
Svømmeklubben Nord | 1:27.29 | |||||||||
49 | Maria Dyrhauge Winther | 2004 | 249 | 41.98 | 1:27.46 | |||||
Odder Svømmeklub | 1:26.04 | |||||||||
50 | Kathrine Erbo Kjær | 2004 | 242 | 42.79 | 1:28.30 | |||||
Vejle Svømmeklub Triton | 1:36.50 | |||||||||
51 | Laura Kjørtsholtsen | 2004 | 239 | 43.96 | 1:28.61 | |||||
Gladsaxe Idræts Forening | 1:30.06 | |||||||||
52 | Emma Jensen | 2003 | 232 | 44.45 | 1:29.50 | |||||
Svømmeklubben S 68 | 1:29.34 | |||||||||
53 | Katrine Rasmussen | 2004 | 231 | 44.12 | 1:29.67 | |||||
Swim Team Neptun | 1:40.20 | |||||||||
54 | Kirstine Buus Bendixen | 2003 | 230 | 44.13 | 1:29.75 | |||||
Hobro Svømmeklub | 1:29.89 | |||||||||
55 | Louise Høeg | 2003 | 225 | 44.27 | 1:30.43 | |||||
Aalborg Svømmeklub | 1:32.18 | |||||||||
56 | Mie Holst Nielsen | 2004 | 224 | 44.22 | 1:30.60 | |||||
Hobro Svømmeklub | 1:29.95 | |||||||||
57 | Lærke Kjærsgaard | 2004 | 223 | 43.84 | 1:30.68 | |||||
Svømmeklubben S 68 | 1:26.76 | |||||||||
58 | Malena Pind Therkildsen | 2004 | 219 | 45.34 | 1:31.17 | |||||
Viborg Svømme Klub | 1:41.96 | |||||||||
59 | Louise Amanda Nielsen | 2003 | 216 | 44.87 | 1:31.61 | |||||
Ikast Svømmeklub | 1:32.51 | |||||||||
60 | Katrine Skyt Nielsen | 2003 | 207 | 46.37 | 1:32.89 | |||||
Odder Svømmeklub | 1:37.95 | |||||||||
61 | Marie Martens Christensen | 2004 | 205 | 46.27 | 1:33.20 | |||||
Svømmeklubben Nord | 1:31.76 | |||||||||
62 | Emma Rask Sørensen | 2003 | 195 | 45.03 | 1:34.88 | |||||
Aars Svømmeklub | 1:31.44 | |||||||||
63 | Sille Mortensen | 2004 | 189 | 46.44 | 1:35.80 | |||||
Viborg Svømme Klub | 1:31.27 | |||||||||
64 | Sofie Skovgaard Sørensen | 2004 | 174 | 47.50 | 1:38.40 | |||||
Odder Svømmeklub | 1:39.63 | |||||||||
65 | Line Mygdam | 2003 | 172 | 1:38.92 | ||||||
Brønderslev SK08 | 1:36.58 | |||||||||
66 | Freja Jungersen Nielsen | 2004 | 172 | 48.35 | 1:38.94 | |||||
Viborg Svømme Klub | 1:44.64 | |||||||||
67 | Iben Schønwandt | 2003 | 169 | 48.24 | 1:39.41 | |||||
Hobro Svømmeklub | ||||||||||
68 | Lucca Tinggaard Larsen | 2004 | 167 | 1:39.79 | 1:39.79 | |||||
Hobro Svømmeklub | 1:40.50 | |||||||||
69 | Emma Nonbye | 2003 | 148 | 50.84 | 1:43.92 | |||||
Odder Svømmeklub | 1:42.37 | |||||||||
70 | Kathrine Nonbye | 2004 | 129 | 54.85 | 1:48.90 | |||||
Odder Svømmeklub | 1:49.69 | |||||||||
- | Cecilie Lauridsen | 2003 | DNS | |||||||
Odder Svømmeklub | 1:15.43 | |||||||||
- | Signe Kjeldskov | 2003 | DNS | |||||||
Hobro Svømmeklub | 1:35.92 | |||||||||
- | Emma Hansen | 2004 | DSQ | Tyvstart | ||||||
Gladsaxe Idræts Forening | 1:07.80 | |||||||||
- | Freja Røjkjær Rasmussen | 2004 | DSQ | ej forts. bev. 50 m | ||||||
Swim Team Neptun | 1:25.03 | |||||||||
- | Lucca Bisgaard Rasmussen | 2004 | DSQ | sv. på mave 23 m | ||||||
Agfs Svømmeafdeling | 1:26.00 | |||||||||
- | Lærke Asmussen | 2003 | DSQ | Tyvstart | ||||||
Svømmeklubben S 68 | 1:16.95 | |||||||||
- | Sofie Søe Møhlenberg | 2004 | DSQ | Tyvstart | ||||||
Brønderslev SK08 | 1:58.64 | |||||||||
Løb 19, 100m Rygsvømning Damer, Indledende Årg. 2005-2017 |
Sponsor: Løkken Idrætscenter |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | 50m | Opnået | Status | |||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Louise Lie Thisted | 2005 | 357 | 38.48 | 1:17.54 | |||||
Aalborg Svømmeklub | 1:18.64 | |||||||||
2 | Fenja Romanski | 2005 | 357 | 37.86 | 1:17.55 | |||||
Svømmeklubben SMUT Terndrup | 1:17.83 | |||||||||
3 | Malou Sejr | 2005 | 338 | 38.77 | 1:18.95 | |||||
Agfs Svømmeafdeling | 1:22.35 | |||||||||
4 | Nikoline Marie Lange | 2005 | 325 | 38.54 | 1:19.97 | |||||
Gladsaxe Idræts Forening | 1:29.49 | |||||||||
5 | Anna Varming | 2005 | 318 | 38.97 | 1:20.60 | |||||
Viborg Svømme Klub | 1:18.36 | |||||||||
6 | Jazmin Jensen | 2005 | 308 | 39.58 | 1:21.47 | |||||
Aalborg Svømmeklub | 1:26.37 | |||||||||
7 | Louise Sunesen | 2005 | 300 | 41.05 | 1:22.13 | |||||
Viborg Svømme Klub | 1:24.72 | |||||||||
8 | Luna Christensen | 2005 | 279 | 41.66 | 1:24.19 | |||||
Gladsaxe Idræts Forening | 1:29.40 | |||||||||
9 | Emilie Moberg | 2005 | 258 | 41.47 | 1:26.41 | |||||
Vejle Svømmeklub Triton | 1:26.19 | |||||||||
10 | Tilde Søe Bach | 2005 | 240 | 1:28.43 | 1:28.43 | |||||
Thisted Svømmeklub | 1:41.20 | |||||||||
11 | Karoline Prang Andersen | 2005 | 226 | 43.30 | 1:30.26 | |||||
Hobro Svømmeklub | 1:29.89 | |||||||||
12 | Karoline Iversen | 2005 | 221 | 45.21 | 1:30.89 | |||||
Aalborg Svømmeklub | 1:32.60 | |||||||||
13 | Weronika L. Bjørn | 2005 | 221 | 45.49 | 1:30.97 | |||||
Ikast Svømmeklub | 1:35.11 | |||||||||
14 | Laura G. Nedergaard | 2005 | 208 | 44.87 | 1:32.82 | |||||
Odder Svømmeklub | 1:35.74 | |||||||||
15 | Alma Gotfredsen | 2005 | 201 | 45.69 | 1:33.81 | |||||
Gladsaxe Idræts Forening | 1:38.63 | |||||||||
16 | Silke Bruun Svensen | 2005 | 184 | 47.86 | 1:36.67 | |||||
Vejle Svømmeklub Triton | ||||||||||
17 | Line Gjelstrup | 2006 | 171 | 47.89 | 1:39.03 | |||||
Aalborg Svømmeklub | 1:40.03 | |||||||||
18 | Caden Halle | 2005 | 170 | 47.92 | 1:39.16 | |||||
Odder Svømmeklub | 1:55.99 | |||||||||
19 | Caroline Lærke Hyltoft | 2006 | 170 | 48.20 | 1:39.24 | |||||
Aalborg Svømmeklub | ||||||||||
20 | Karoline Hansfort | 2006 | 157 | 48.71 | 1:41.90 | |||||
Agfs Svømmeafdeling | 1:52.96 | |||||||||
21 | Line Ibsen | 2005 | 118 | 54.72 | 1:51.94 | |||||
Aars Svømmeklub | 1:45.36 | |||||||||
- | Liva Lauridsen Vorgod | 2005 | DNS | |||||||
Svømmeklubben SMUT Terndrup | 1:32.29 | |||||||||
- | Sara Gilling-Iskov | 2006 | DNS | |||||||
Hobro Svømmeklub | 1:57.40 | |||||||||
- | Lucia Ruiz Gadegaard | 2006 | DSQ | br.liggende v. 20m | ||||||
Agfs Svømmeafdeling | 1:51.72 | |||||||||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 26 november 2016 |
Licens til Aalborg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:24 |