2020-06-06   23:26:44
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Lohiuinnit 2016

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Tulokset Laji 10 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 10 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) 
 
  Kilpailu  Lohiuinnit 2016    Tulostuspäivämäärä  28 toukokuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Oulu    Tulostusaika  17:31   
  Järjestäjä  Oulun Lohet         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  28 toukokuu 2016         
 
 
Laji 10, 200m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 14 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Seura    50m  100m  150m    Aika  Tila 











 
Valtteri Taskinen  2002  Oulun Uinti 1906    36.73  1:19.42  2:01.40    2:42.67   
Sihan Yu  2003  Oulun Uinti 1906    43.07  1:30.37  2:22.26    3:11.83   
Theodor Eriksson  2002  Skellefte Simsällskap 34    44.75  1:33.71  2:25.88    3:17.45   
Emil Ulander  2003  Skellefte Simsällskap 34    50.27  1:47.60  2:47.13    3:43.25   
Lauri Siurua  2005  Oulun Uinti 1906    54.24  1:55.38  2:58.44    3:56.85   
Aleksi Rajaniemi  2002  Oulun Uinti 1906            DSQ   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
Erik Peuhkuri  2006  Oulun Uinti 1906            DSQ   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
Otto Forslund  2002  Skellefte Simsällskap 34            DSQ   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
                     
 
Laji 10, 200m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 15 - 16 v 
 
Nimi  Synt  Seura    50m  100m  150m    Aika  Tila 











 
Atte Moilanen  2001  Oulun Uinti 1906    35.06  1:15.13  1:54.04    2:32.72   
Antti Hirvonen  2000  Kajaanin Uimaseura    37.63  1:20.40  2:03.65    2:46.74   
Juho Anttila  2000  Oulun Uinti 1906    36.97  1:21.46  2:07.32    2:51.00   
Jani Leskelä  2001  Kemin Työväen Uimarit    39.23  1:25.23  2:12.61    2:57.80   
Janne Tyni  2000  Oulun Lohet    40.25  1:25.69  2:12.44    2:58.63   
Tiitus Taskila  2001  Oulun Uinti 1906    39.00  1:23.36  2:11.33    2:59.18   
Kalle Karhunen  2001  Kemin Työväen Uimarit    38.82  1:25.07  2:13.70    2:59.90   
Robin Ulander  2001  Skellefte Simsällskap 34    40.75  1:27.08  2:17.84    3:04.76   
Niklas Nygård  2001  Kokkolan Uimaseura-Gamlakarleb    43.45  1:33.27  2:25.59    3:17.47   
10  Arttu Pirneskoski  2000  Kemin Työväen Uimarit    44.38  1:35.69  2:28.34    3:18.57   
                     
 
Laji 10, 200m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 17 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Seura    50m  100m  150m    Aika  Tila 











 
Benjamin Lindberg  1995  Skellefte Simsällskap 34    33.51  1:12.50  1:53.75    2:33.61   
Tapio Roiko-Jokela  1996  Swimming Jyväskylä    36.56  1:17.40  1:59.37    2:41.74   
Kosti Kaaresvirta  1999  Swimming Club Vuokatti    38.49  1:24.12  2:08.71    2:54.61   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.00  Tulostuspäivämäärä  28 toukokuu 2016 
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat  Tulostusaika  17:31 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner