Tulokset Lohiuinnit 2016
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Tulokset Laji 37 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 37 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Lohiuinnit 2016 |
|
Tulostuspäivämäärä |
29 toukokuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Oulu |
|
Tulostusaika |
13:37 |
|
|
Järjestäjä |
Oulun Lohet |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
28 toukokuu 2016 |
|
|
|
|
|
|
Laji 37, 200m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 14 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Ronny Brännkärr |
2002 |
Kemin Työväen Uimarit |
|
29.24 |
1:06.96 |
1:49.68 |
|
2:22.63 |
|
2 |
Julius Kuitunen |
2002 |
Oulun Uinti 1906 |
|
32.41 |
1:13.63 |
1:55.83 |
|
2:31.55 |
|
3 |
Paavo Erkinaro |
2003 |
Oulun Uinti 1906 |
|
36.87 |
1:19.95 |
2:07.82 |
|
2:43.15 |
|
4 |
Olli-Pekka Pietarila |
2003 |
Oulun Uinti 1906 |
|
36.41 |
1:21.59 |
2:07.51 |
|
2:45.57 |
|
5 |
Ville Korpilähde |
2002 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
32.41 |
1:17.00 |
2:10.25 |
|
2:46.15 |
|
6 |
Vladyslav Mykhailov |
2002 |
Kajaanin Uimaseura |
|
36.75 |
1:20.98 |
2:10.56 |
|
2:47.62 |
|
7 |
Arsenij Shadrin |
2003 |
Joensuun Uimaseura |
|
40.74 |
1:28.53 |
2:14.24 |
|
2:52.40 |
|
8 |
Magnus Kuitunen |
2004 |
Oulun Uinti 1906 |
|
38.47 |
1:22.43 |
2:12.73 |
|
2:53.19 |
|
9 |
Veikka Ijäs |
2004 |
Oulun Lohet |
|
39.68 |
1:26.07 |
2:18.11 |
|
2:57.72 |
|
10 |
Teppo Jestoi |
2003 |
Kokkolan Uimaseura-Gamlakarleb |
|
42.19 |
1:27.62 |
2:20.53 |
|
2:58.62 |
|
11 |
Otto Mikkonen |
2003 |
Joensuun Uimaseura |
|
40.97 |
1:28.84 |
2:21.20 |
|
3:01.04 |
|
12 |
Mikael Ryynänen |
2003 |
Oulun Lohet |
|
41.25 |
1:27.68 |
2:26.11 |
|
3:04.38 |
|
13 |
Vili Rantasuo |
2004 |
Oulun Lohet |
|
43.81 |
1:33.13 |
2:26.98 |
|
3:10.75 |
|
14 |
Tudor Ratiu |
2003 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
42.75 |
1:30.79 |
2:31.59 |
|
3:12.21 |
|
15 |
Aleksi Hämäläinen |
2004 |
Joensuun Uimaseura |
|
48.28 |
1:40.79 |
2:37.37 |
|
3:15.44 |
|
16 |
Egor Konev |
2003 |
Kokkolan Uimaseura-Gamlakarleb |
|
44.61 |
1:31.00 |
2:28.15 |
|
3:17.61 |
|
17 |
Eemeli Korhonen |
2003 |
Kempeleen Pyrintö |
|
46.54 |
1:34.18 |
2:33.98 |
|
3:18.17 |
|
18 |
Elias Mikkonen |
2005 |
Oulun Lohet |
|
48.98 |
1:39.33 |
2:37.33 |
|
3:24.32 |
|
19 |
Topi Fordell |
2005 |
Swimming Club Vuokatti |
|
51.25 |
1:42.70 |
2:43.76 |
|
3:28.10 |
|
20 |
Vyacheslav Bobin |
2002 |
Joensuun Uimaseura |
|
51.24 |
1:53.62 |
2:59.20 |
|
3:48.20 |
|
21 |
Ville Ikola |
2005 |
Kokkolan Uimaseura-Gamlakarleb |
|
54.80 |
1:57.46 |
3:03.49 |
|
3:49.67 |
|
- |
Lasse Pulkkinen |
2002 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
SW 7.5 Perhosuinnin potku (pl. lähdön / käännöksen jälkeen) |
|
|
|
|
|
|
|
- |
Noa Korhonen |
2005 |
Oulun Lohet |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
SW 9.3 Uintiosuus ei päättynyt ao. lajin mukaisesti |
|
|
|
|
|
|
|
- |
Roope Hyvärinen |
2003 |
Kemin Työväen Uimarit |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
SW 9.3 Uintiosuus ei päättynyt ao. lajin mukaisesti |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 37, 200m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 15 - 16 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Atte Moilanen |
2001 |
Oulun Uinti 1906 |
|
30.30 |
1:08.28 |
1:48.30 |
|
2:20.82 |
|
2 |
Tiitus Taskila |
2001 |
Oulun Uinti 1906 |
|
31.23 |
1:08.39 |
1:54.10 |
|
2:27.68 |
|
3 |
Perttu Somero |
2001 |
Lahden Kaleva |
|
32.28 |
1:11.68 |
1:58.13 |
|
2:35.33 |
|
4 |
Kalle Karhunen |
2001 |
Kemin Työväen Uimarit |
|
37.00 |
1:23.15 |
2:06.10 |
|
2:42.88 |
|
- |
Veeti Veijonen |
2001 |
Swimming Jyväskylä |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
SW 9.1 Väärä lajijärjestys (pu, su, ru, vu) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 37, 200m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 17 v ja vanhemmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Tapio Roiko-Jokela |
1996 |
Swimming Jyväskylä |
|
30.58 |
1:07.58 |
1:50.44 |
|
2:21.26 |
|
2 |
Kimmo Viinamäki |
1995 |
Kemin Työväen Uimarit |
|
36.76 |
1:19.62 |
2:09.52 |
|
2:46.87 |
|
3 |
Esa Päätalo |
1965 |
Oulun Uinti 1906 |
|
36.01 |
1:26.22 |
2:18.49 |
|
2:58.55 |
|
4 |
Jaakko Erkinaro |
1963 |
Oulun Uinti 1906 |
|
40.44 |
1:35.43 |
2:39.27 |
|
3:23.63 |
|
5 |
Miikka Mattila |
1977 |
Oulun Uinti 1906 |
|
43.11 |
1:46.09 |
2:45.68 |
|
3:31.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.00 |
Tulostuspäivämäärä |
29 toukokuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat |
Tulostusaika |
13:37 |
|