2020-04-03   11:05:25
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Lohiuinnit 2016

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantaijakso 28.5.

Tulokset Laji 3 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 3 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) 
 
  Kilpailu  Lohiuinnit 2016    Tulostuspäivämäärä  28 toukokuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Oulu    Tulostusaika  16:48   
  Järjestäjä  Oulun Lohet         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  28 toukokuu 2016         
 
 
Laji 3, 100m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Seura    50m        Aika  Tila 











 
Laura Lahtinen  2003  Oulun Uinti 1906    31.35        1:05.94   
Madeleine Hiltunen  2003  Oulun Lohet    33.89        1:11.75   
Martta Nygård  2003  Oulun Uinti 1906    36.08        1:15.62   
Eevi Peltonen  2004  Oulun Lohet    36.40        1:16.90   
Henna Hökkä  2003  Oulun Uinti 1906    35.23        1:17.05   
Roosa Kärkkäinen  2003  Oulun Lohet    35.34        1:17.22   
Venla Säntti  2003  Oulun Uinti 1906    36.64        1:17.97   
Emma Hämäläinen  2003  Vieskan Uimarit    36.07        1:18.36   
Hilla Saastamoinen  2003  Oulun Uinti 1906    37.42        1:18.90   
10  Aada Heiskanen  2004  Oulun Uinti 1906    40.65        1:28.06   
11  Katariina Kuulasmaa  2003  Swimming Club Rovaniemi    39.78        1:28.31   
12  Sofia Nurkkala  2004  Kokkolan Uimaseura-Gamlakarleb    41.06        1:28.42   
13  Olga Emilia Mattila  2004  Oulun Uinti 1906    41.83        1:29.04   
14  Inka Elamaa  2004  Oulun Lohet    44.25        1:30.33   
15  Emma Mangeloja  2003  Swimming Jyväskylä    43.15        1:32.36   
16  Viivi Tonteri  2004  Oulun Uinti 1906    42.14        1:34.07   
17  Anni Ranta-Valkama  2004  Swimming Club Rovaniemi    39.78        1:34.81   
18  Meeri Kerkkänen  2004  Joensuun Uimaseura    45.52        1:39.98   
19  Hanna-Maria Korpilähde  2004  Swimming Club Rovaniemi    45.57        1:41.26   
20  Mikaela Laaksola  2004  Swimming Club Vuokatti    49.29        1:46.63   
21  Pinja Junttari  2006  Kemin Työväen Uimarit    49.40        1:50.25   
22  Juulia Alarvo  2004  Oulun Lohet    53.06        1:50.37   
23  Jenna Salonen  2004  Oulun Uinti 1906    51.04        2:00.66   
Sara Meissner  2004  Oulun Uinti 1906            DNF   
Sini Lassila  2003  Swimming Club Rovaniemi            DSQ   
  SW 8.3 Eriaikainen jalkaliike               
                     
 
Laji 3, 100m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 14 - 15 v 
 
Nimi  Synt  Seura    50m        Aika  Tila 











 
Seela Peuralahti  2001  Oulun Uinti 1906    33.21        1:12.43   
Amanda Paukkunen  2002  Swimming Jyväskylä    33.60        1:13.01   
Iida-Maria Laine  2001  Oulun Lohet    34.11        1:14.24   
Petra Heikkinen  2002  Oulun Uinti 1906    34.80        1:14.26   
Nelle Ojakippola  2001  Vieskan Uimarit    33.58        1:14.69   
Pinja Raassina  2002  Joensuun Uimaseura    34.83        1:15.84   
Aada Sulasalmi  2002  Kemijärven Kaiku    35.02        1:16.03   
Liina Salin  2002  Kokkolan Uimaseura-Gamlakarleb    35.56        1:16.20   
Hanna Mangeloja  2001  Swimming Jyväskylä    35.03        1:16.36   
10  Heta Järvenpää  2001  Haapajärven Kiilat    35.96        1:17.64   
11  Ruusa Eiserbeck  2001  Joensuun Uimaseura    36.15        1:17.79   
12  Nea Nygård  2002  Kokkolan Uimaseura-Gamlakarleb    36.39        1:19.21   
13  Heidi Blankenstein  2001  Oulun Lohet    34.87        1:19.25   
14  Pipsa Remes  2001  Kemin Työväen Uimarit    37.44        1:21.71   
15  Ronja Nätynki  2002  Swimming Club Rovaniemi    36.92        1:23.17   
16  Matilda Lindholm  2001  Kokkolan Uimaseura-Gamlakarleb    38.43        1:23.49   
17  Amalia Siekkinen  2002  Oulun Lohet    38.51        1:24.02   
18  Mimosa Seijari  2001  Swimming Jyväskylä    41.49        1:27.83   
19  Noora Leppänen  2001  Swimming Jyväskylä    40.86        1:28.94   
20  Veera Lahtinen  2002  Kokkolan Uimaseura-Gamlakarleb    42.58        1:30.03   
21  Ruth Risberg  2002  Skellefte Simsällskap 34    45.28        1:42.34   
22  Emma Pajuluoma  2001  Oulun Lohet    45.98        1:43.31   
                     
 
Laji 3, 100m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 16 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Seura    50m        Aika  Tila 











 
Sini Niemi  1993  Tornion Uimaseura    32.22        1:08.88   
Sonja Portin  1998  Oulun Lohet    32.27        1:11.17   
Stine Naess Holmgren  2000  Nordlysbyen Svømme- Og Triatlo    33.81        1:12.77   
Riikka Korpi  1998  Oulun Lohet    37.31        1:19.79   
Inna Pajuluoma  1999  Oulun Lohet    37.31        1:22.14   
Silja Kanto  2000  Kemin Uimaseura    35.29        1:22.15   
Stine Søderholm  2000  Nordlysbyen Svømme- Og Triatlo    38.96        1:26.98   
Hilla-Elli Ryynänen  2000  Oulun Uinti 1906    44.82        1:36.33   
Milla Lackman  1997  Oulun Lohet            DNS   
Sanna-Riikka Räihä  1998  Oulun Uinti 1906            DNS   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.00  Tulostuspäivämäärä  28 toukokuu 2016 
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat  Tulostusaika  16:48 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner