2020-06-01   01:19:04
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Lohiuinnit 2016

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantaijakso 28.5.

Tulokset Laji 9 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 9 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) 
 
  Kilpailu  Lohiuinnit 2016    Tulostuspäivämäärä  28 toukokuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Oulu    Tulostusaika  17:20   
  Järjestäjä  Oulun Lohet         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  28 toukokuu 2016         
 
 
Laji 9, 200m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Seura    50m  100m  150m    Aika  Tila 











 
Laura Lahtinen  2003  Oulun Uinti 1906    37.40  1:19.77  2:03.07    2:45.61   
Pinja Taskila  2004  Oulun Uinti 1906    37.63  1:22.45  2:05.65    2:48.64   
Minja Lukkari  2003  Oulun Uinti 1906    39.01  1:22.33  2:08.16    2:52.13   
Roosa Kärkkäinen  2003  Oulun Lohet    40.63  1:26.32  2:13.07    2:57.77   
Laura Markuksela  2004  Oulun Lohet    42.67  1:30.60  2:19.04    3:04.93   
Emma Hämäläinen  2003  Vieskan Uimarit    44.18  1:31.60  2:21.95    3:06.94   
Mathilda Puutio  2003  Oulun Uinti 1906    43.01  1:31.14  2:20.13    3:07.47   
Inka Metiäinen  2003  Swimming Jyväskylä    43.96  1:34.28  2:23.37    3:09.31   
Martta Nygård  2003  Oulun Uinti 1906    43.69  1:32.43  2:22.74    3:11.57   
10  Hilla Saastamoinen  2003  Oulun Uinti 1906    45.15  1:36.08  2:28.11    3:19.19   
11  Saana Järvinen  2003  Swimming Jyväskylä    46.01  1:36.31  2:29.65    3:19.33   
12  Sini Lassila  2003  Swimming Club Rovaniemi    44.01  1:36.27  2:30.58    3:22.34   
13  Miina Laukka  2003  Kempeleen Pyrintö    47.87  1:41.27  2:36.15    3:27.23   
14  Malla Juutinen  2003  Oulun Lohet    49.79  1:42.32  2:36.99    3:29.19   
15  Katariina Kuulasmaa  2003  Swimming Club Rovaniemi    49.22  1:45.73  2:43.14    3:39.67   
16  Anna Tuovinen  2004  Kempeleen Pyrintö    52.79  1:52.50  2:54.88    3:50.82   
17  Lidia Evans  2005  Swimming Club Vuokatti    55.17  1:57.36  2:56.30    3:55.56   
18  Vilja Säntti  2008  Oulun Uinti 1906    53.82  1:54.83  2:57.42    3:58.63   
19  Noora Tennilä  2007  Oulun Uinti 1906    55.61  1:58.10  3:01.83    4:00.85   
20  Vilmiina Grekula  2005  Oulun Uinti 1906    58.60  2:04.86  3:09.61    4:12.53   
21  Anniina Törmi  2005  Oulun Uinti 1906    1:04.26  2:14.33  3:24.40    4:34.40   
22  Emma Olivia Mattila  2007  Oulun Uinti 1906    1:01.88  2:12.21  3:24.29    4:34.86   
Aada Tapio  2003  Rovaniemen Uimaseura            DNS   
Mikaela Laaksola  2004  Swimming Club Vuokatti            DSQ   
  SW 7.4 Eriaikaisia jalkaliikkeitä               
                     
 
Laji 9, 200m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 14 - 15 v 
 
Nimi  Synt  Seura    50m  100m  150m    Aika  Tila 











 
Riika Huttula  2001  Oulun Lohet    40.94  1:24.74  2:10.82    2:54.84   
Nelle Ojakippola  2001  Vieskan Uimarit    39.77  1:25.22  2:12.48    3:00.81   
Seela Peuralahti  2001  Oulun Uinti 1906    40.39  1:26.40  2:13.37    3:01.07   
Amalia Siekkinen  2002  Oulun Lohet    41.13  1:28.34  2:15.00    3:01.56   
Vilhelmiina Wegelius  2002  Joensuun Uimaseura    41.04  1:28.63  2:15.39    3:02.45   
Andrea Martnes  2001  Nordlysbyen Svømme- Og Triatlo    39.87  1:24.14  2:13.58    3:03.92   
Niina Roiko-Jokela  2001  Swimming Jyväskylä    41.51  1:28.61  2:16.51    3:04.67   
Olivia Nurkkala  2002  Kokkolan Uimaseura-Gamlakarleb    42.44  1:30.15  2:20.38    3:08.80   
Ronja Nätynki  2002  Swimming Club Rovaniemi    45.31  1:35.17  2:25.02    3:14.41   
10  Astrid Lövgren  2002  Skellefte Simsällskap 34    45.24  1:37.30  2:29.33    3:17.33   
11  Noora Leppänen  2001  Swimming Jyväskylä    47.93  1:39.67  2:31.87    3:20.34   
12  Matilda Lindholm  2001  Kokkolan Uimaseura-Gamlakarleb    47.53  1:39.94  2:32.04    3:21.61   
13  Tinja Harju  2002  Kokkolan Uimaseura-Gamlakarleb    47.74  1:41.24  2:34.77    3:25.51   
14  Noora Sipilä  2002  Kempeleen Pyrintö    46.17  1:38.89  2:34.24    3:26.68   
15  Erika Yli-Yrjänäinen  2001  Kokkolan Uimaseura-Gamlakarleb    45.21  1:38.77  2:33.57    3:28.60   
16  Maiju Rajaniemi  2002  Kokkolan Uimaseura-Gamlakarleb    49.48  1:44.17  2:40.22    3:32.13   
17  Jessica Ingalsuo  2002  Kokkolan Uimaseura-Gamlakarleb    49.63  1:45.27  2:38.84    3:34.22   
18  Milla Hjelt  2002  Pieksän Kuutit    56.24  1:56.66  3:00.11    3:59.58   
Cecilia Raudaskoski  2002  Swimming Jyväskylä            DNS   
Elizaveta Parfenova  2001  Kemijärven Kaiku            DSQ   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
                     
 
Laji 9, 200m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 16 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Seura    50m  100m  150m    Aika  Tila 











 
Heidi Kivioja  2000  Vieskan Uimarit    39.24  1:22.35  2:06.10    2:50.59   
Anni Rajaniemi  2000  Oulun Uinti 1906    40.52  1:26.44  2:14.94    3:02.55   
Stine Lise Johansen  2000  Nordlysbyen Svømme- Og Triatlo    42.16  1:28.33  2:16.17    3:04.57   
Niina Piipponen  2000  Swimming Jyväskylä    45.45  1:37.43  2:30.81    3:22.72   
Emmy Johansen  1999  Skellefte Simsällskap 34    46.16  1:39.12  2:32.73    3:26.86   
Laura Tuovinen  1972  Kempeleen Pyrintö            DSQ   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.00  Tulostuspäivämäärä  28 toukokuu 2016 
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat  Tulostusaika  17:20 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner