2021-04-13   23:52:50
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Resultater for Medley Race 2016

Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.

Søndag 31.01.2016

Resultat Løb 11 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider
Resultat Løb 11 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider 
 
  Stævne navn  VI39 Medley Race    Udskriftsdato  31 januar 2016   
  Stævne by  Vallensbæk    Udskriftstidspunkt  14:50   
  Arrangør  VI39 Svømmeklub         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  31 januar 2016         
 
 
Løb 11, 4X50m Medley Damer, Finaler Årg. 2003-2004 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA  50m        Opnået  Status 
  Klub  Anmtid                 











 
Sprinter Sild  2003    357          2:29.30   
  Vallensbæk IF Af 1939  2:27.00                 
  Caroline Veggerby  2003      35.18        35.18   
  Lærke Blond  2003      41.52        1:16.70   
  Liva Lund Hansen  2005      37.82        1:54.52   
  Clara Hartvig-Olsen  2004      34.78        2:29.30   
                     
Grusomme Piger 2  2003    190          3:04.06   
  Helsingør Svømmeklub  2:57.00                 
  Mikkeline Rud Wiberg  2005      46.14        46.14   
  Emma Clausen  2003      47.93        1:34.07   
  Josefine Westergaard  2004      46.52        2:20.59   
  Lucca Kanstrup-Clausen  2006      43.47        3:04.06   
                     
 
Løb 11, 4X50m Medley Damer, Finaler Årg. 2005-2016 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA  50m        Opnået  Status 
  Klub  Anmtid                 











 
Gsc Piger 1  2005    248          2:48.37   
  Gladsaxe Svømmeklub  2:34.56                 
  Josefine Staudt  2005      42.45        42.45   
  Luna Christensen  2005      46.22        1:28.67   
  Ellen Marie Ulrich-Jørgen  2005      42.70        2:11.37   
  Alma Gotfredsen  2005      37.00        2:48.37   
                     
Grusomme Piger 1  2005    245          2:49.25   
  Helsingør Svømmeklub  2:45.00                 
  Emmely Östman Pedersen  2005      45.19        45.19   
  Johanne Weber  2005      46.58        1:31.77   
  Caroline Villum Færch  2005      40.30        2:12.07   
  Caroline Trøjgaard  2005      37.18        2:49.25   
                     
Glostrup Piger 2  2005    193          3:03.02   
  Glostrup Svømmeklub  3:10.00                 
  Anna Østerby  2005      52.47        52.47   
  Freya Ry Nielsen  2005      31.36        1:23.83   
  Thea Mikkelsen  2005      16.51        1:40.34   
  Antoinette Zafra  2005      1:22.68        3:03.02   
                     
Gentofte Piger 1  2005    191          3:03.76   
  Gentofte Svømme Klub  3:00.00                 
  Kristine Nilsson Norby  2005      44.27        44.27   
  Neve Morrison  2005      57.28        1:41.55   
  Alberte Kreiser-Petersen  2005      44.59        2:26.14   
  Ane Burke  2005      37.62        3:03.76   
                     
Gentofte Piger 2  2005    173          3:09.76   
  Gentofte Svømme Klub  3:10.00                 
  Rebecca Chur Fischer  2005      45.46        45.46   
  Julie Heurlin Lunding  2006      55.36        1:40.82   
  Tate Green  2006      48.36        2:29.18   
  Johanna Dahms  2004      40.58        3:09.76   
                     
Gentofte Piger 3  2005    151          3:18.76   
  Gentofte Svømme Klub  3:20.00                 
  Amalie-Victoria Kaae  2005      51.57        51.57   
  Emma S. Kristensen  2005      50.40        1:41.97   
  Stella Demuth Andersen  2006      56.37        2:38.34   
  Vilja Meinert Jacobsen  2005      40.42        3:18.76   
                     
Glostrup Piger 1  2005    146          3:21.13   
  Glostrup Svømmeklub  2:45.00                 
  Petrea Hostrup Stærke  2006      51.17        51.17   
  Safira Vestergaard  2005      55.41        1:46.58   
  Leonora M Postgaard  2006      49.97        2:36.55   
  Semine Brandt  2005      44.58        3:21.13   
                     
Gsc Piger 2  2006    137          3:25.12   
  Gladsaxe Svømmeklub  2:45.78                 
  Kamma Rasmussen  2006      51.15        51.15   
  Monika Dragieva  2006      56.14        1:47.29   
  Andrea Elnif Christiansen  2005      49.50        2:36.79   
  Jasmine Løkkegaard  2006      48.33        3:25.12   
                     
Stt Piger  2005    128          3:29.99   
  Swim Team Taastrup - VATCPH                   
  Emma Haagen  2006      56.63        56.63   
  Helena Fogh Kronborg  2005      1:00.35        1:56.98   
  Dicte Laurberg Vedel  2006      46.48        2:43.46   
  Hanna Rørbech  2006      46.53        3:29.99   
                     
10  Gsc Piger 3  2006    123          3:32.57   
  Gladsaxe Svømmeklub  2:57.34                 
  Maise Trærup Tychsen  2006      55.10        55.10   
  Maja Damkjær Bartels  2006      1:00.70        1:55.80   
  Sara Elmsted  2006      55.84        2:51.64   
  Maria Claudia S. Hansen  2006      40.93        3:32.57   
                     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.24.06  Udskriftsdato  31 januar 2016 
Licens til Vallensbæk IF Af 1939  Udskriftstidspunkt  14:50 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner