Results for Grand Prix 2015-2016, 2.osakilpailu
Below are all results from the competition shown by session.
Lauantaiaamu
Tulokset Laji 3 (Alkuerät) - Pisteiden ja väliaikojen kanssa |
Kilpailu | Grand Prix 2 | Tulostuspäivämäärä | 06 helmikuu 2016 | |||
Kilpailun paikkakunta | Oulu | Tulostusaika | 09:52 | |||
Järjestäjä | OuLo | |||||
Allas | 50m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 06 helmikuu 2016 |
Laji 3, 100m Vapaauinti Naiset, Alkuerät |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | Ilm.aika | |||||||||
1 | Mimosa Jallow | 1994 | 680 | 27.49 | 59.21 | |||||
Kampuksen Plaani | 56.00 | |||||||||
2 | Veera Venäläinen | 1995 | 668 | 28.51 | 59.56 | |||||
Joensuun Uimaseura | 59.18 | |||||||||
3 | Nea Norismaa | 1995 | 658 | 28.84 | 59.84 | |||||
Joensuun Uimaseura | 58.90 | |||||||||
4 | Erika Lappalainen | 1996 | 657 | 28.73 | 59.88 | |||||
Swimming Jyväskylä | 58.20 | |||||||||
5 | Reetta Kanervo | 1999 | 655 | 28.83 | 59.95 | |||||
Oulun Uinti 1906 | 57.02 | |||||||||
6 | Sanna-Riikka Räihä | 1998 | 621 | 28.87 | 1:01.01 | |||||
Oulun Uinti 1906 | 1:01.02 | |||||||||
7 | Nina Haltia | 1999 | 602 | 29.80 | 1:01.66 | |||||
Vanders | 59.20 | |||||||||
8 | Jenni Lampi | 2000 | 595 | 29.18 | 1:01.89 | |||||
Swimming Jyväskylä | 1:01.60 | |||||||||
9 | Sonja Portin | 1998 | 585 | 29.17 | 1:02.24 | |||||
Oulun Lohet | 59.99 | |||||||||
10 | Anna Röytiö | 1998 | 576 | 30.00 | 1:02.58 | |||||
Swimming Club Rovaniemi | 1:01.75 | |||||||||
11 | Katri Hurskainen | 2000 | 563 | 30.00 | 1:03.03 | |||||
Oulun Lohet | 1:01.51 | |||||||||
12 | Marilla Parhiala | 2000 | 552 | 30.29 | 1:03.44 | |||||
Gladius Kirkkonummi | 1:03.01 | |||||||||
13 | Annika Falk | 1999 | 546 | 30.57 | 1:03.70 | |||||
Seinäjoen Uimarit-58 | 1:03.94 | |||||||||
14 | Heidi Kivioja | 2000 | 530 | 30.79 | 1:04.31 | |||||
Vieskan Uimarit | 1:03.99 | |||||||||
15 | Emma Lehtola | 1997 | 526 | 30.85 | 1:04.50 | |||||
Swimming Club Vuokatti | 1:03.15 | |||||||||
16 | Moona Mankinen | 1996 | 525 | 30.74 | 1:04.54 | |||||
Swimming Club Vuokatti | 1:00.70 | |||||||||
17 | Jenni Louhimo | 2001 | 522 | 30.32 | 1:04.66 | |||||
Oulun Uinti 1906 | 1:02.57 | |||||||||
18 | Linda Luoma-Kyyny | 1996 | 521 | 30.29 | 1:04.68 | |||||
Swimming Club Rovaniemi | 1:03.08 | |||||||||
19 | Maria Ripatti | 1987 | 518 | 30.64 | 1:04.80 | |||||
Järvenpään Uintiklubi | 1:04.25 | |||||||||
20 | Nelle Ojakippola | 2001 | 517 | 31.20 | 1:04.87 | |||||
Vieskan Uimarit | 1:04.41 | |||||||||
21 | Enni Hukka | 1997 | 512 | 31.11 | 1:05.07 | |||||
Swimming Club Rovaniemi | 1:04.43 | |||||||||
22 | Veera Pellinen | 1997 | 508 | 31.09 | 1:05.23 | |||||
Swimming Jyväskylä | 1:03.96 | |||||||||
23 | Aino Mononen | 2001 | 502 | 31.33 | 1:05.50 | |||||
Joensuun Uimaseura | 1:04.49 | |||||||||
23 | Iida-Maria Laine | 2001 | 502 | 31.38 | 1:05.50 | |||||
Oulun Lohet | 1:03.98 | |||||||||
25 | Kaisa Pulkkinen | 2000 | 496 | 30.86 | 1:05.76 | |||||
Tornion Uimaseura | 1:03.58 | |||||||||
26 | Malla Huusko | 1999 | 486 | 31.03 | 1:06.22 | |||||
Oulun Uinti 1906 | 1:04.21 | |||||||||
27 | Fanny Pesonen | 2000 | 474 | 31.42 | 1:06.77 | |||||
Oulun Uinti 1906 | 1:04.19 | |||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.24.06 | Tulostuspäivämäärä | 06 helmikuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat | Tulostusaika | 09:52 |