2018-12-15   17:27:06
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Masters-mestaruusuinnit (25 m) 2016

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Perjantai

Tulokset Laji 1 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 1 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Lyhyen radan Mastersmestaruus    Tulostuspäivämäärä  13 maaliskuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Kokkola    Tulostusaika  21:54   
  Järjestäjä  KUS-GSS, JS-PU         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  11 maaliskuu 2016         
 
 
Laji 1, 400m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 70 - 74 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika                 











 
Inga Siro  1945    492  2:05.67  4:25.76  6:40.16    8:40.90  M PE 
  Koovee  8:25.33                 
                     
 
Laji 1, 400m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 50 - 54 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika                 











 
Marjut Hyvönen  1966    395  1:41.87  3:28.06  5:30.66    7:03.81   
  Tuusulan Uimaseura  7:02.57                 
                     
 
Laji 1, 400m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 45 - 49 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika                 











 
Hanna-Greta Puurtinen  1970    491  1:32.76  3:09.11  4:56.29    6:20.57   
  Koovee  6:18.53                 
                     
Outi Kaarnamo  1969    460  1:28.82  3:09.13  5:00.77    6:28.79   
  Tuusulan Uimaseura  6:36.04                 
                     
Minna Luomakortes-Klutas  1967    415  1:32.64  3:21.25  5:07.74    6:42.50   
  Seinäjoen Uimarit-58  6:34.17                 
                     
 
Laji 1, 400m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 35 - 39 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika                 











 
Mari Ääri  1980    781  1:13.32  2:32.28  4:01.87    5:18.00   
  Aurajoen Uinti  5:21.04                 
                     
Satu Rahkonen  1977    719  1:15.57  2:38.10  4:06.34    5:26.85   
  Cetus Espoo  5:20.56                 
                     
Meri Viljanen  1980    543  1:20.31  2:51.96  4:33.60    5:58.88   
  Hydra Platypus  5:55.71                 
                     
Johanna Gröhn  1978    306  1:31.92  3:32.67  5:35.13    7:14.40   
  Järvenpään Uintiklubi  10:00.00                 
                     
 
Laji 1, 400m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 30 - 34 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika                 











 
Erica Pakkala  1986    625  1:10.13  2:31.90  4:11.80    5:33.30  M SE 
  Helsingfors Simsällskap  5:45.18                 
                     
Helena Mäkinen  1985    265  1:44.33  3:44.03  5:38.08    7:23.59   
  Oulun Lohet  7:05.00                 
                     
 
Laji 1, 400m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 25 - 29 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika                 











 
Emma Yli-Yrjänäinen  1991    413  1:28.43  3:09.02  4:51.77    6:22.67   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  5:58.00                 
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.00  Tulostuspäivämäärä  13 maaliskuu 2016 
Lisenssinhaltija: JS-PU, Jakobstad/Pietarsaari  Tulostusaika  21:54 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner